Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 00:00 - 01:00
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Čína - Švédsko)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Nizozemsko - Čína)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:47 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Ana Patricia/Duda - Melissa/Brandie)
- 06:47 OH Paříž 2024 (Francie - Španělsko)
- 07:27 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:20 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:48 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 18:24 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:30 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:15 Jak se staví sen
- 06:00 Slow TV (Lodí přes Kornati)
- 06:07 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H (253)
- 06:39 M.A.S.H (254)
- 07:02 M.A.S.H (255)
- 07:31 M.A.S.H (1)
- 08:03 M.A.S.H (2)
- 08:35 Autosalon.tv
- 09:41 Kdo se ptá?
- 10:46 Máme rádi Česko
- 12:36 Polda IV (Ať shoří)
- 13:48 Bouřlivé víno
- 16:36 Dědečkem proti své vůli
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Dům radosti)
- 21:30 Polda IV (Kdo míří vysoko...)
- 22:45 Jack Ryan: V utajení
- 04:32 Spravedlnost v krvi XII (Ochranné instinkty)
- 05:29 Pohádky Bolka a Lolka (Paleček)
- 05:39 Bolek a Lolek si hrají (Ochránci zvířat)
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Zlatá rybka)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:13 Partička
- 06:46 Top Gear IV (8)
- 07:53 Top Gear IV (9)
- 08:58 Top Gear VI (5)
- 10:00 Top Gear VI (6)
- 11:10 Re-play
- 11:38 Buffy, přemožitelka upírů II (Temné časy)
- 20:18 Barbar Conan
- 23:00 Dům voskových figurín
- 00:58 Jump Street 21
- 03:09 Air America
- 05:23 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:31 M.A.S.H
- 06:54 M.A.S.H
- 07:31 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 11:11 Don Juan DeMarco
- 13:11 Klokan Jack
- 14:57 Rob Roy
- 17:45 Přes prsty
- 22:27 Braddock: Ztracen v boji
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:16 Poklad z půdy
- 10:52 Receptář prima nápadů
- 11:38 Libovky Pepy Libického
- 16:08 Zvrat osudu (Adin plán)
- 17:05 Zvrat osudu (Nová asistentka)
- 20:06 Vytoužené dítě
- 21:51 1. MISE (Bažanti v mixéru)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 04:26 Rodinná pouta II (Na usmířenou)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:49 Columbo (Nebezpečná hra)
- 14:34 Rodinná pouta II (Léčba šokem)
- 15:43 1. MISE (Malá holka)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Prima Svět
- 02:40 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 04:23 K věci
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 06:52 Malý velký svět (Svižná plavba Berlínem)
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:29 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:29 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:16 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima MĚSTO
- 13:39 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:03 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:45 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 20:49 Malý velký svět (Úžasná Aragonie)
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:49 360⁰
- 04:44 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež v depu Dunbar Armored)
- 05:41 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:07 Tajemství odhalená z výšky (Přímo na očích)
- 06:51 Veterináři z Arktidy II (Zahánění ledního medvěda)
- 07:12 Veterináři z Arktidy II (Operace ledního medvěda)
- 07:41 Síla instinktů (Volání příšer: Japonský vodní svět)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (3)
- 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (4)
- 02:10 Sousedství V (17)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:00 Ze dvora (7)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (211)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 04:25 Zahradní proměny II (18)
- 05:10 Zahradní proměny II (19)
- 06:00 Moje místa (Adela Banášová)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (3)
- 07:55 Zahradní proměny II (20)
- 12:15 Pobočník Jeho Výsosti
- 13:55 Cukrárna (11)
- 15:10 Otec Braun (6)
- 17:10 Zahradní proměny II (22)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (11)
- 21:30 Cena medu
- 23:05 Zoolander 2
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Slavnostní otevření)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky II (12)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (19)
- 10:35 Den s Novou
- 10:40 Policejní akademie 4: Občanská patrola
- 12:25 Den s Novou
- 12:30 Kdopak to mluví
- 14:25 Den s Novou
- 14:30 Past
- 16:50 Vrahouni
- 20:20 Mumie
- 22:30 Mortal Kombat
- 01:50 Pátek třináctého
- 03:20 Šestka táhne světem
- 08:05 Kriminálka Las Vegas VI (Rád se dívám)
- 09:00 Babovřesky
- 11:50 Bohové Egypta
- 14:15 Policajt ze sámošky
- 16:05 Scooby-Doo
- 17:40 Stážisti
- 20:00 Spider-Man 2
- 22:35 Zhoubné zlo
- 01:10 Mistři renovací III (6)
- 01:50 Kachní dynastie IV (29)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 08:30 Kachní dynastie IV (29)
- 09:30 Kobra 11 III (9)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 12:50 Válka skladů XIII (7)
- 14:45 Mistři zastavárny (2)
- 15:40 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 16:40 Kobra 11 III (11)
- 18:40 Válka skladů XIII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny (4)
- 20:30 Terč
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 23:00 Kobra 11 III (11)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 01:55 Malý Sheldon IV (9)
- 02:30 Svět podle Jima (20)
- 03:10 Americký táta VI (17)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Rafťáci
- 04:40 Máma II (11)
- 05:55 Ženatý se závazky (105)
- 06:45 Karate ovce (78)
- 07:00 Bernieho dobrodružství (3)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (22)
- 07:35 Přátelé IX (24)
- 08:25 Máma II (15)
- 10:05 Malý Sheldon IV (13)
- 11:35 Ženatý se závazky (107)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (9)
- 13:20 Přátelé IX (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 15:55 Máma II (19)
- 17:30 Svět podle Jima (22)
- 18:25 Dva a půl chlapa VII (11)
- 19:10 Malý Sheldon IV (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (20)
- 21:40 Přátelé X (2)
- 22:45 Americký táta VI (18)
- 23:10 Americký táta VII (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (11)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (4)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (5)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 01:05 Vyměněné osudy II (63)
- 02:55 Čarodějky IV (16)
- 03:40 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 04:20 Oteckovia II (88)
- 05:20 Ulice (4349)
- 06:55 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (13)
- 08:45 Čarodějky IV (18)
- 09:35 Malé lásky III (7)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 12:10 Mateřská láska II (2)
- 16:15 Poldark III (5)
- 17:25 Poldark III (6)
- 20:15 Loď snů: Perth
- 10:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 10:30 Spade poker show 2024 (4)
- 11:00 1:1 Sport Show (65)
- 11:30 Pool - letní speciál
- 12:00 Mystic Skate Cup
- 12:30 WES E - Bike World Series #1
- 13:00 PFL Mena 1
- 18:15 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 18:45 ČEZ RunTour - Olomouc
- 19:00 Spade poker show 2024 (5)
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Freestyle Pro Tour
- 20:30 1:1 Sport Show (66)
- 21:05 Házená: THW Kiel - TSV Hannover-Burgdorf
- 22:35 PFL 7
- 00:05 Hymna SR
- 00:15 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 04:00 Candice Renoirová IV (5)
- 04:50 Správy „N“
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom brúsili kamene)
- 05:50 Jurošík
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (15)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:45 Rusty II
- 06:50 Medvedík Pompon II (Môj kamarát dinosaurus)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Pískajúca loptička)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Vesmírny šalát)
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:25 NAJpátrači
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:55 Hoodie II
- 10:05 Hoodie II
- 10:20 Safari (Svadobná cesta)
- 10:50 Sršne v úli (Prisťahovalci)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (4)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Palau)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:04 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Trenčianska Teplá)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Kladské pomezí)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (6)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 12:10 Kapura
- 12:55 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:30 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 13:45 SK Dejiny (Moderné dejiny Liptova)
- 14:40 Hľadanie stratených svetov
- 15:05 Reverend (1)
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Svet pre Julia
- 22:05 El presidente (6)
- 23:05 Ranger (Až k nebesám)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:20 Fast Charlie
- 02:50 Který je ten pravý?
- 04:10 Pes, který zachránil Halloween
- 05:40 Super-Blb
- 07:15 Jeden a půl rytíře
- 09:20 Aloha, Lásko!
- 11:05 Cesta za králem trollů
- 13:05 Princezna rebelka
- 14:45 Dej si pohov, mladej!
- 16:35 U mě dobrý
- 18:30 Paříž počká
- 20:15 Na doraz
- 21:55 Jak obšťastnit ženu
- 23:55 Mrazivý lov
- 00:00 Extrémní případy (Cikánská sekaná)
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Noviny
- 03:40 Soudní síň (Zemědělec)
- 04:25 Soudní síň (Je třeba číst pořádně smlouvu)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Vaří vám to
- 07:45 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 08:50 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 09:50 Záchranáři v akci
- 10:35 Záchranáři v akci
- 11:25 Nemocnice
- 12:30 Kriminálka Kraj (Hody)
- 13:30 Kriminálka Kraj (Bezmocné 1/2)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (16)
- 21:20 Dr. Ludsky (Kráska a zvíře)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:10 Adela show
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (13)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 15:20 Horná Dolná XIII (6)
- 16:20 Horná Dolná XIII (7)
- 17:10 Horná Dolná XIII (8)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (8)
- 01:00 Projekt "Domov" III (2)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (30)
- 03:35 Dům snů III (10)
- 04:15 Dům snů (6)
- 05:00 Zahrady bájného východu (1)
- 06:00 Dům snů (39)
- 06:50 Dům snů - souboj VI (3)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (5)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (3)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (8)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (3)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (3)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (4)
- 17:40 Utajený šéf V (3)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (3)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (3)
- 11:10 Mořské jiskry
- 12:50 Dům na mušce
- 14:30 Po zániku Země
- 16:10 Po stopách otce
- 17:50 Jurský svět: Zánik říše
- 20:00 Přišla za mnou
- 21:40 Panství Downton: Nová éra
- 23:40 Amsterdam
- 00:40 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (3)
- 01:40 Nevědomí
- 03:40 Birdman
- 05:35 Valentýnský Madagaskar
- 06:00 Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
- 07:35 Zóna zájmu
- 09:20 Šmoulové 2
- 11:05 Hollarovi
- 12:35 Dickensovské Vánoce
- 14:00 Kovboj Bebop
- 15:55 Láska kvete v každém věku
- 17:20 Gran Turismo
- 19:30 Purpurová barva
- 21:50 Rod Draka II (8)
- 22:55 Noční let (1)
- 23:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 00:00 Sex ve městě III (Kluk, holka, holka, kluk)
- 00:30 Sex ve městě III (Žádná jestli)
- 01:00 Sex ve městě III (Jsme děvky?)
- 01:30 Menu
- 03:20 Anatomie pádu
- 10:55 Sektor II (Jeruzalém)
- 11:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:00 Lion
- 17:00 Syn
- 19:05 Mělas to vědět (4)
- 20:00 Turista (1)
- 20:55 Turista (2)
- 21:55 Turista (3)
- 22:55 Turista (4)
- 23:50 Turista (5)
- 00:25 Utajený
- 02:25 Lesní duch
- 03:55 Pokud vím
- 06:00 Hon na pačlověky
- 07:45 Lejla a její bratři
- 10:25 De Palma
- 12:15 Uteč
- 14:00 Maličké
- 15:40 Lejla a její bratři
- 18:20 Hon na pačlověky
- 20:00 Rain Man
- 22:15 Sisi a já
- 00:25 Kalev
- 02:05 Blesk
- 03:40 Dobrodružství
- 06:00 Ohňostroje
- 08:15 Láska & Revoluce
- 10:05 Protiproud
- 10:40 Divoká dvojka
- 12:10 Aféra Thomase Crowna
- 14:05 Dobrodružství
- 16:25 Láska & Revoluce
- 18:15 Ohňostroje
- 20:30 Odpojení
- 22:10 Je mi ze sebe špatně
- 23:45 Zvuk metalu
- 00:05 Osudové cesty (5)
- 00:45 Osudové cesty (6)
- 01:30 Skautův průvodce zombie apokalypsou
- 03:00 Kajínek
- 05:00 Skore - Hokejový muzikál
- 06:45 Gambit
- 08:35 Snoubenec nebo milenec?
- 10:15 Mistrův syn
- 12:30 Kluci z bronzu
- 14:40 Jako jed
- 16:10 Kam doskáče ranní ptáče
- 18:05 Hádkovi
- 20:00 Panama
- 22:00 Bitva o Hill 60
- 00:20 Krvavá volba
- 02:25 Podfuk
- 04:50 Sladké letní víno
- 06:20 Heidi, děvčátko z hor
- 11:15 Křehkost
- 13:00 Armáda jednoho
- 14:30 Trattoria
- 15:50 Gentleman s pistolí
- 17:20 Bel Canto
- 19:00 Paříž 36
- 21:00 Bitva o Inčchon
- 22:50 Syčák Hesher
- 00:00 Alex of Venice
- 01:30 Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
- 03:05 Svatební radosti
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Slova a obrazy
- 07:45 Asterix a Olympijské hry
- 09:40 Šéf
- 11:30 Můj nejlepší přítel
- 13:05 Imogene
- 14:45 Ztroskotaná láska
- 16:15 Muž ve stínu
- 18:20 One true loves
- 20:00 SHE’S A CRIMINAL
- 21:50 Moonfall
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Tmavý kůň
- 06:55 Nico - bájný jednorožec
- 08:30 Dobrodružní skauti
- 09:55 Strážce majáku
- 11:30 Tunel do Číny
- 13:10 Někdy na tom záleží
- 14:40 Tygři železnice
- 19:30 Krádež legendy
- 21:00 Stažení
- 22:50 Muž, který miloval
- 00:15 Vpich
- 01:50 Syčák Hesher
- 03:35 V pasti zrady
- 05:55 Starostka Dortíková
- 07:35 Ztracený poklad Jesseho Jamese
- 09:35 Učitelem z nouze
- 16:10 Bůh masakru
- 17:50 Bába z ledu
- 20:00 Kupec benátský
- 22:30 12 let v řetězech
- 01:10 All Flowers in Time
- 01:25 Dog Men
- 02:40 When A Dream Comes True
- 04:00 Dingi
- 04:10 A Bucket of Blood
- 05:15 Edith
- 05:30 End of Program
- 06:00 A Dog's Life
- 06:35 A Christmas Wish
- 08:00 Following Nazarin
- 09:20 Sunny
- 10:55 Bending the Rules
- 12:30 Baba
- 14:20 Born To Be Wild
- 15:25 A Woman's Life
- 17:30 Drifting
- 17:45 The Man Who Cheated Himself
- 19:05 Indian
- 19:35 Parlor, Bedroom and Bath
- 22:20 Rain
- 23:55 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 00:25 VERSAILLES FURNITURE
- 01:15 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 02:10 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 03:00 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 03:25 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
- 04:15 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 05:10 PAST HUNTERS (S1 EP 07: RAZOR RUOCK'S HOME)
- 06:00 A DOG'S LIFE
- 06:45 MAN EATERS
- 07:30 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 08)
- 08:55 WILD ONES (EP. 08)
- 09:25 WILD ONES (EP. 09)
- 09:50 JAPANESE HEIGHTS
- 12:30 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 13:25 IN THE DARKNESS
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 19:10 WONDER (COLOR)
- 19:45 WONDER (PROBLEMS)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 SAVE THE BUCARDO
- 23:00 LOOKING FOR SULTAN
- 23:45 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC BERLIN
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (6)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (7)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (45)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (46)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 02:35 Hip Show S5 EP13
- 02:55 Hip Show S5 EP12
- 03:20 Hip Show S5 EP11
- 03:40 Fighting Rookies 2014
- 04:25 Fighting Rookies 2014
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings World Series Riga, Latvia 17.02.2024
- 07:05 King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 04:00 GEARING UP 2020 (9)
- 04:30 GEARING UP 2020 (10)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 12:00 SPORTS MAX (44)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 16:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 16:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (45)
- 19:30 GP RACING 2022 (46)
- 22:00 GEARING UP 2020 (9)
- 22:30 GEARING UP 2020 (10)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 00:30 FOR FUN ONLY (3)
- 00:55 DRONE WARS (2)
- 01:50 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:45 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:40 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:25 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 05:00 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:35 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 06:00 COSTA RICA: WILDLIFE UNDER THE RAINBOW
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:15 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:25 Ničivá sila prírody (3)
- 01:25 Téma (166)
- 02:05 Nevypovedané fakty o arktických vojnách (3)
- 03:05 Studena vojna a Kinematografia (3)
- 04:10 Z blízka (3)
- 04:45 Travelistan (14)
- 05:10 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:20 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:30 Najväčšie športové arény sveta (3)
- 06:25 Krádež mesačných kameňov (1)
- 07:15 Dejiny trochu inak (3)
- 08:15 Doslova
- 08:50 Najvplyvnejší influenceri v dejinách (1)
- 09:50 Telenákup (3)
- 10:00 Téma (166)
- 10:40 Sadnite si, prosím (29)
- 11:20 Život vo vesmíre (2)
- 12:05 Poslední budú prvými (1)
- 12:40 Drahomír Piok (1)
- 13:05 Telenákup (1)
- 13:15 Vitajte v drsnom meste (2)
- 14:15 Sadnite si, prosím (23)
- 14:55 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 15:55 Cestujeme bez batožiny (36)
- 16:25 Telenákup (1)
- 16:35 Travelistan (41)
- 16:50 Spoločenstvá zvierat (1)
- 17:45 444 dní – Iránska rukojemnícka kríza (1)
- 18:50 Objavujeme Karla Lagerfelda (1)
- 19:20 Telenákup (3)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 21:10 Téma (167)
- 21:50 Vraždy na výletnej lodi (5)
- 22:40 Havaj (1)
- 23:40 Superteleskop (1)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Vojta Kotek
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (10)
- 22:05 El Chapo III (10)
- 23:05 La Parta (7)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live
- 04:20 Mladý Svět: Nela Boudová
- 05:10 Sdílejte než to smažou...: Tohle prý hrozí nám všem.
- 05:45 A11 rozhovor: Veronika Kašáková
- 06:20 Moje medicína: doc. MUDr. Petra Tesařová CSc.
- 06:45 Žijí mezi námi: Marie Čtvrtlíková
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Týden z jihu Čech
- 00:30 Černé zlato
- 02:35 Ultrafialoví II (12)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 04:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (5)
- 05:30 Totalcar II (3)
- 06:10 Zelenáč IV (3)
- 07:05 A-Team II (18)
- 08:00 A-Team II (19)
- 09:00 A-Team II (20)
- 10:00 A-Team II (21)
- 11:00 A-Team II (22)
- 12:00 MacGyver II (4)
- 12:55 MacGyver II (5)
- 13:50 MacGyver II (6)
- 14:45 MacGyver II (7)
- 15:35 Ztracený svět II (3)
- 16:30 Ztracený svět II (4)
- 17:25 Ztracený svět II (5)
- 18:20 MacGyver II (6)
- 19:05 MacGyver II (7)
- 20:00 Vražda mimo sezonu
- 22:10 Černé zlato
- 00:45 Ztracený svět III (4)
- 01:40 Lovci pokladů II (13)
- 02:25 Lovci pokladů II (14)
- 03:10 Totalcar IV (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (20)
- 10:00 Xena II (21)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (16)
- 13:55 Společnost Adventure (17)
- 14:55 Společnost Adventure (18)
- 15:55 Společnost Adventure (19)
- 16:55 Společnost Adventure (20)
- 17:50 Lovci pokladů II (15)
- 18:50 Lovci pokladů II (16)
- 19:50 Lovci pokladů II (17)
- 20:50 Lovci pokladů II (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (19)
- 22:50 Ztracený svět II (22)
- 23:50 Ztracený svět III (1)
- 01:00 Brousko III (94)
- 02:10 Brousko III (95)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (1)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (2)
- 13:35 Profil zločinu III (3)
- 14:30 Vteřiny života (3)
- 15:25 Vteřiny života (4)
- 20:00 Profil zločinu III (1)
- 21:05 Profil zločinu III (2)
- 02:15 Greta
- 04:00 Soumrak
- 10:05 Král králů
- 12:10 Dcera čarodějky
- 13:50 Naše malá sestra
- 16:05 Úžasný Boccaccio
- 18:10 Mia madre
- 20:00 Klidný chaos
- 22:00 Ve sklepě
- 23:30 Layla Fourie
- 09:10 Jimmy P.
- 11:10 Mladý Ahmed
- 12:40 Mainstream
- 14:20 Ve stínu žen
- 15:40 3 dny v Quiberonu
- 17:45 Nafukovací panna
- 19:45 Nepředstavitelné
- 22:00 Jací jsme byli
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Slimák)
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (2)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Závody)
- 06:50 Staré pověsti české (O králi Svatoplukovi)
- 06:55 Broučci (Byl podzim…)
- 07:05 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 07:55 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 10:05 Staré pověsti české (O králi Ječmínkovi)
- 10:15 Broučci (Loučení)
- 10:20 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 11:15 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 11:20 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 12:00 Cesta řeky k moři
- 14:20 Bílá spona
- 15:40 Filmové minuty
- 16:00 Počkám, až zabiješ
- 17:30 Manželské etudy
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Lvi salónů
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 22:00 Divoká svině
- 10:20 Tajné společnosti (Lebka a kosti)
- 11:35 Tajemství vody
- 16:30 Evropa a Černobyl
- 22:00 Biblické záhady (Hřebíky kříže)
- 23:15 Tajemství temné hmoty
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Temné síly
- 01:50 Měsíc v ohrožení
- 03:15 Dokonalé neviňátko
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Deset nejslavnějších obrazů světa (Vůz a seno)
- 00:45 Projevy, které změnily svět
- 01:35 Konspirační teorie s Jesse Venturou III (Kontrola mysli)
- 02:20 Aktivní zálohy od A do Z... (Hradba 2018 - civilní prostor)
- 02:35 Jak zemřel Tutanchamon (Záhada vraždy - 1. část)
- 03:30 Když se měnil svět (Arabsko-izraelské války)
- 10:30 Staroměstská poprava 1621 (Exekuce)
- 11:25 Hranice (2)
- 11:50 Umění uloupené nacisty
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Jonestown: Ztracený ráj
- 04:20 Válečná banda
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:30 Close Up III (14)
- 07:00 Mazel a tajemství lesa
- 10:20 Most přes řeku Kwai
- 13:05 Jezerní královna
- 14:40 Tygr a drak
- 16:40 Marley a já
- 18:40 Stmívání
- 22:00 Doom
- 23:40 Od soumraku do úsvitu
- 01:00 Torrente V: Misión Eurovegas
- 02:30 The Locksmith
- 03:55 Chappie
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Close Up III (9)
- 06:30 Close Up III (20)
- 07:00 Zoom In - The Lost City
- 07:10 Zoom In - The Last Duel
- 07:20 Tanec s vlky
- 10:40 Eso es
- 12:25 Kdo chce zabít Jessii?
- 13:55 Zilionáři
- 15:30 Truman Show
- 17:10 Major Payne
- 18:50 Nepolapitelní
- 20:25 48 hodin
- 22:00 Rambo: Poslední krev
- 23:35 Underworld: Boj v podsvětí
- 00:20 Červený trpaslík VII (4)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Comedy Club Special Edition II (7)
- 12:30 Comedy Club Special Edition II (8)
- 13:00 Super 8
- 15:25 Letuška 1. třídy
- 17:25 Loupež po italsku
- 20:00 G.I. JOE: Snake Eyes
- 22:55 Osudová přitažlivost
- 00:00 The Food Guide (Manchester)
- 00:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 01:00 Mr. & Mrs. Roy in AlUla (AlUla)
- 01:30 Backpack (Nagaland, India)
- 02:00 Backpack (Imphal 1, India)
- 02:30 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 1)
- 03:00 Xplore Bulgaria (Plovdiv)
- 03:30 Off The Grid (Addis Ababa, Ethiopia)
- 04:00 Viajar Peru (Ica-Nazca, Peru)
- 04:30 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 05:00 Backpack (Imphal 2, India)
- 05:30 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 2)
- 06:00 Xplore Bulgaria (Sunny Beach)
- 06:30 Off The Grid (Gondar, Ethiopia)
- 07:00 Viajar Peru (Arequipa, Peru)
- 07:30 Xplore Egypt (Cairo)
- 08:36 Super útesy
- 09:20 Žraločí virál
- 14:27 Kde se potkávají oceány
- 15:13 Super útesy
- 15:56 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 18:00 Obří žraloci
- 18:44 Žraloci bělaví za humny
- 19:27 Žraločí královny
- 22:26 Skvělý dr. Pol XVI (Psí kmotřička)
- 23:11 Obří žraloci
- 23:57 Super útesy
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Rocket Man)
- 00:45 Nacistický tábor smrti: Velký únik
- 01:30 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Zabiják ketamin)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (VIP osoby)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Železniční katastrofa v Paddingtonu)
- 12:30 Jak je vidí ptáci III (1)
- 13:00 Gigantické přehrady
- 16:10 Luxusní odpočinek (1)
- 17:10 Na hranici existence (3)
- 22:00 Jednoho dne… (1)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (1)
- 04:15 Život pod bodem mrazu III (15)
- 05:00 Tajemství superstárnutí (2)
- 06:00 V továrně V (8)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (8)
- 07:40 Dynastie II (4)
- 10:30 V továrně V (8)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (8)
- 12:35 Dynastie II (4)
- 13:55 Alexander Armstrong na Srí Lance (1)
- 14:50 Víkend beze strachu (1)
- 15:55 V továrně V (8)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (3)
- 19:15 Serengeti (5)
- 00:00 Tajné nacistické základny III (Nacistické zlato)
- 01:00 Tajné dokumenty Vatikánu odhaleny: Papež a ďábel (Krysy prchají na západ, nové zlo přichází z východu)
- 02:05 Nejlepší vojenské prostředky (Letadla)
- 03:00 Královny, které změnily svět (Královna, která chtěla být králem: Hatšepsut)
- 03:45 Křižáci (Svatá země)
- 08:10 Kosti ukřižovaných
- 09:20 Je Evropa kolébkou lidstva?
- 00:55 Australští zlatokopové VII (7)
- 01:55 Australští lovci humrů III (6)
- 02:40 Recyklace letadel (6)
- 03:30 Australští tiráci (3)
- 20:00 Zachraňte žraloky (2)
- 20:45 Ben Fogle - Kongo (1)
- 21:40 Divočina Patricka Aryeeho (Lososi)
- 22:40 Vývoj (Obnova)
- 23:35 Divocí bojovníci (Boj o jídlo)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (9)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (18)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (19)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (11)
- 23:00 Záchrana statku III (8)
- 00:00 S podporou celebrit II (Trhák Allison Janney)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Návrat na Kauai)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Královna loterie)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Sny o vysokých horách)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Nový způsob dovolených)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Sesterské boje v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Rodinná záležitost v Oregonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Nové přeprodeje, známé tváře)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Dílo lásky)
- 05:30 Mistři bazénů III (Rock ve městě hudby)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Nostalgické hledání v rodném městě)
- 07:00 Skrytý potenciál II (Palác pro štěňata)
- 07:30 Skrytý potenciál II (Teď je to můj vysněný domov)
- 00:40 Kuchyně 16: Sladká překvapení (3)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Světová tour trollů (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dvojité problémy (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Jen nepřesolit (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Pikantní maso a trochu sladkého (7)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 33: Skvělá žebírka (8)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Žhavo v Miami (7)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Limonáda Key Lime (8)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 11: Souboj ve sněhové bouři (1)
- 06:00 Kuchyně 16: Zasněženo (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Pokrmy pro děti (4)
- 07:10 Vyřazeni 31: Levná jídla (6)
- 07:55 Vyřazeni : Sekáček 31: Porážka Bobbyho Flaye, 3. část (7)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Chutné jídlo, malá města (9)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Od přístavu k přístavu (10)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Krocani a Díkůvzdání (11)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 25: Někde za duhou (4)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye : Porážka Bobbyho Flaye 25: Muzikál (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Správné tušení)
- 01:25 Válka skladů V (Tahle lampa je pro tebe)
- 01:45 Válka skladů V (Všude dobře, doma nejlíp)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Mistři aukcí V (Na rampě)
- 03:00 Mistři aukcí V (Háky a tiskárna)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Oko tygra)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Přišli z nebes)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ztracená města)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick ve Velkém jablku)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Kulometný Ton)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Ve Filadelfii vždy výdělek)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Ngombe Ngulu)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick ve Velkém jablku)
- 00:00 Vista Point (Algarve)
- 00:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 00:55 Planet Terra (Malang)
- 01:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 01:27 Vista Point (Sofia)
- 01:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 02:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 02:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 02:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 02:43 Global Treasures (Goshavank)
- 02:54 Planet Terra (Iraklio)
- 03:00 Vista Point (Litva)
- 03:27 Global Treasures (Mingun)
- 03:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 03:43 Global Treasures (Efez)
- 03:54 Planet Terra (Brissago)
- 04:00 Global Treasures (Esfahan)
- 04:12 Vista Point (Toronto)
- 04:39 Regio (Advent v okolí Salzburku)
- 04:50 Global Treasures (Katedrála v Santiago de Compostela)
- 05:00 On Tour (Karélia)
- 05:29 Vista Point (U.A.E.)
- 05:55 Planet Terra (Rothenburg ob der Tauber)
- 06:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 06:27 Vista Point (Stockholm)
- 06:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 07:00 Vista Point (Janov)
- 07:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 07:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 07:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 07:54 Planet Terra (Pécs)
- 12:00 7 Days (Aljaška)
- 12:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 13:00 Vista Point (Nice)
- 13:27 On Tour (El Tren Inca)
- 13:54 Planet Terra (Bari)
- 18:00 7 Days (Jordánsko)
- 18:53 Planet Terra (Sklář)
- 19:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 19:30 Vista Point (Fes)
- 20:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 20:29 Vista Point (Bahamy)
- 20:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 21:00 Vista Point (Ibiza)
- 21:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 21:38 Planet Terra (Kalmar)
- 21:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 21:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Atletika
- 13:00 Volejbal
- 15:30 Skoky do vody
- 16:15 Stolní tenis
- 18:00 Dráhová cyklistika
- 19:15 Atletika
- 21:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 07:00 Vodní pólo
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 10:00 Házená
- 12:00 Zápas
- 13:00 Kanoistika
- 14:00 Moderní gymnastika
- 15:45 Házená
- 16:45 Fotbal: LOH - finále žen
- 18:15 Moderní pětiboj
- 20:00 Zápas
- 20:45 Breaking
- 21:30 Basketbal: LOH - finále mužů
- 05:30 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 SuperEnduro
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Ali - Miteff 1961
- 11:30 Box: TOP 25 KO 3/1
- 13:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 20:00 MVP
- 20:45 Box: Tysonovy největší údery
- 21:15 Fotbal: Neapol - Modena
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Švýcarsko - Izrael
- 13:45 MVP
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Česká republika - Ukrajina
- 18:45 MVP
- 19:30 Házená: Dánsko - Norsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Ipswich Town - OGC Nice
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Feyenoord - Willem II
- 18:30 Topspeed
- 19:00 Výběrová auta
- 19:30 FC Red Bull Salzburg - FC Blau Weiß Linz
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 16:00 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:00 PSV Eindhoven - RKC Waalwijk
- 23:00 EFC
- 00:05 Stará auta a mimozemšťané (46)
- 00:35 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (47)
- 00:45 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (48)
- 01:15 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (49)
- 01:40 Zprávy (50)
- 01:45 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (51)
- 02:15 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (52)
- 03:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (53)
- 03:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (54)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (55)
- 04:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (56)
- 04:25 Zprávy (57)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (58)
- 04:45 Garáž 21 (59)
- 05:15 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (1)
- 05:45 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (2)
- 06:15 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:30 Přednost v jízdě: Audi RS3 (5)
- 07:45 Hraniční jízda podél poledníku (6)
- 12:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (15)
- 12:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (16)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (17)
- 13:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (18)
- 13:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (19)
- 13:30 Zprávy (20)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (21)
- 13:50 Garáž 21 (22)
- 00:00 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 00:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 01:00 IX. Hethland Cup
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 02:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 02:30 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 5.díl)
- 03:30 Rybářské výpravy (Shannon, bláznivá řeka - Štičí duchové)
- 04:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 05:00 Myslivecká kuchyně (Se Szabolcsem Mikkem)
- 05:30 XXIII. CACIT evropský pohár maďarských ohařů
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 4.díl)
- 06:30 Nový muškař (21)
- 07:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 07:30 XIX. F&H (Energofish - Optic World Exklusive - Bajcs Hal, společenské a mediální rybářské závody)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 13:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 13:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (49)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (145)
- 07:25 Nespoutaný anděl (109)
- 08:20 Nespoutaný anděl (110)
- 09:20 Yago, syn džungle (156)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (157)
- 15:55 Wolffův revír (99)
- 16:55 Stefanie (85)
- 17:55 Stefanie (86)
- 18:55 Nespoutaný anděl (111)
- 19:55 Nespoutaný anděl (112)
- 20:55 Wolffův revír (100)
- 21:55 Kvíz, please! (18)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 04:05 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 2 - nové dimenze
- 04:31 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 3 - forma Valdštejn
- 04:57 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 4 - Appassionata
- 05:22 Festival de Saintes 2020: P. Herreweghe diriguje hudbu L. van Beethovena
- 06:34 Intermezzo
- 07:00 Y. Nézét-Seguin a Rotterdamská filharmonie: Šostakovič
- 08:07 Ch. Spuck: Poppea//Poppea
- 09:24 Intermezzo
- 00:00 Gwen Stefani
- 01:44 The Kills
- 02:31 Foals
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Guns N’ Roses
- 05:20 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 06:48 Various Artists
- 07:04 Jack Johnson
- 07:59 R.E.M.
- 08:53 Lauryn Hill
- 09:47 Various Artists
- 10:00 Rush
- 12:03 Limp Bizkit
- 13:04 Bryan Ferry
- 14:43 Beyoncé
- 15:34 lovelytheband
- 15:54 Various Artists
- 16:03 Guns N’ Roses
- 20:00 Red Hot Chili Peppers
- 21:45 Noel Gallagher
- 23:25 Lady Gaga
- 23:51 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVII (7)
- 01:05 K popukání XXVII (15)
- 01:30 K popukání XXVII (17)
- 01:55 K popukání XXVII (19)
- 02:15 K popukání XXVII (20)
- 02:40 K popukání XXVII (21)
- 03:00 K popukání XXVII (22)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 09:30 MTV Top 20
- 20:30 K popukání XXXII (42)
- 20:50 K popukání XXXIII (1)
- 21:15 K popukání XXXIII (2)
- 21:35 K popukání XXXIII (4)
- 22:00 K popukání XXXVI (29)
- 22:20 K popukání XXVII (42)
- 22:45 K popukání XXVIII (2)
- 23:10 K popukání XXVIII (7)
- 23:30 Ex na pláži: Celebrity (2)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 10:00 MTV Top 20
- 12:00 Weekend Hitlist
- 15:00 Fresh Out
- 21:00 Non-Stop Pop Party!
- 00:00 Top 40 Eurodance Classics!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB
- 11:54 TELESHOPPING
- 12:09 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 COUNTRY CLUB
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:10 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 ORIGINÁL COUNTRY
- 08:30 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 08:55 CHVILKA S...
- 09:25 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:45 PROFIL INTERPRETA
- 14:15 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 15:20 ODPOLEDNÍ ZÁBAVA
- 19:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 SOBOTNÍ ZÁBAVA
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 09:25 ČAS NA DECHOVKU
- 10:05 Přestávka ve vysílání 10:05-11:15
- 11:15 COUNTRY OKÉNKO
- 11:40 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 12:15 LIDOVKY
- 12:55 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 13:30 POP A ZÁBAVA
- 13:55 Přestávka ve vysílání 13:55-15:00
- 15:00 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 15:40 HARMONIKY
- 16:25 COUNTRY
- 16:55 LEGENDA ŠLÁGRU
- 17:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 18:35 Přestávka ve vysílání 18:35-19:45
- 19:45 HARMONIKY
- 20:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:05 ČAS NA DECHOVKU
- 21:30 COUNTRY
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 05:21 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 06:00 Craig od potoka III (Nanukové trio)
- 06:10 Craig od potoka III (Mánie lámání tužek)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Síla dospělého muže)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (To bys tam musela být)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 1)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 2)
- 07:20 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 07:30 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Dům Baby Jagy)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pohádka o dvou Leďácích)
- 08:15 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 08:25 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 08:35 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 08:50 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 09:55 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 10:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 10:25 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 10:40 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 10:50 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 11:00 Lamput IV (Kouzelný fix)
- 11:15 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 11:25 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 11:40 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 11:55 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 12:10 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 12:20 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 12:35 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 13:25 Lamput IV (Nepovedené rande)
- 13:40 Craig od potoka IV (Craig na vysoké)
- 13:50 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 14:05 Craig od potoka IV (Kovboj a Marie)
- 14:15 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 14:30 Totální Dramarama (Balení Mumie)
- 14:40 Totální Dramarama (Tygří hnus)
- 14:55 Totální Dramarama (Haroldova nindžazkouška)
- 15:05 Totální Dramarama (Na hanbě na doživotí)
- 15:10 Lamput IV (Návštěvník)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Nepovedené narozeniny)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Opravdové umění)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Stačí trocha trpělivosti... Jo... Jo)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Padouši si pádí pro zmzrku)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 17:15 Pan Magoo II (Destrukce v akci)
- 17:20 Pan Magoo II (Pan Kocour kontra kočičí zlodějka)
- 17:30 Pan Magoo II (Ropa dobrá, všechno dobré)
- 17:45 Craig od potoka (JPoník)
- 17:55 Craig od potoka (Čtvercové eso)
- 18:05 Craig od potoka (Poslední dítě u potoka)
- 18:20 Craig od potoka (Brána k Heleně)
- 18:30 Craig od potoka (Výstup)
- 18:45 Ben 10 (Strašpytlík)
- 18:55 Ben 10 (Svišti na golfovém hřišti)
- 19:05 Ben 10 (Vnitřní zvíře)
- 19:25 Totální Dramarama II (Děsivý duch)
- 19:35 Totální Dramarama II (Duncanův Dýňohlav)
- 19:45 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (O osud klanu Odpadlíků)
- 20:45 Bakugan (Měl jsem zkřížené prsty!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (High Tension Fireflies)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Beach Battle)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Soup Up)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 02:50 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 03:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 03:15 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 03:25 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 03:35 Batwheels (Grass is Greener)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 04:50 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Munchkin School)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to the Bungle)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Mouse That Roared)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Special Delivery)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Broomstormers!)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Within Snout's Reach)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Safari Express)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (False Children)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Muddy Thomas)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (The Bottle)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Goldfish)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Inventor)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Car Trouble)
- 09:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 10:00 Lucas the Spider (I Can't See You)
- 10:05 Lucas the Spider (To Catch A Fly)
- 10:10 Lucas the Spider (Sliding)
- 10:15 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 10:30 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 10:35 Lucas the Spider (Something Up There)
- 10:45 Lucas the Spider (Home Sweet Home)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Three Heads Are Better Than One)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Dam Busters)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (My Buddy Guard)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Hangin' Tough)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Shadow of a Doubt)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (It's the Little Things)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Always Say Never Again)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Super Spy)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Scout Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Back To School)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Lord Bean)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Trying)
- 14:30 Lucas the Spider (Bye Bye Bee)
- 14:35 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 14:40 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 14:55 Lucas the Spider (Boingo)
- 15:00 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 15:10 Lucas the Spider (You Rang)
- 15:15 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 16:25 The Tom and Jerry Show V (Lord Spike)
- 16:35 The Tom and Jerry Show V (Disappearing Tom)
- 16:40 The Tom and Jerry Show V (Officer Tyke)
- 16:55 The Tom and Jerry Show V (Tuxedo Junction)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Dental Case)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Picture Imperfect)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (One-Way Cricket)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Slinging in the Rain)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Squeaky Clean)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Tough Luck Duck)
- 18:00 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 18:10 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 19:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Solutions For All)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (What a Stinker)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Superhero Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (What a load of Rubbish)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (The Robot)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Ice Cream)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (Double or Quits)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Wonderland Architect!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dinah's Secret)
- 22:40 Alice & Lewis II (The Golden Carrot)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Muddy Thomas)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Nůžky hledá práci)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sentimentální mořská houba)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Pyramida)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Zatmění)
- 01:45 Victorious (Narozeninové vystoupení)
- 02:05 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:30 iCarly (iSam má kluka)
- 02:50 iCarly (iPozorovatelna)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Záchrana Aniky)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Já, špion)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Hlídání kaktusu / Katastrofa na jamce dvě)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Roztancuj to / Vyzpívej si večeři)
- 04:35 44 koček II (Poštovní doručovatel Kulda)
- 04:50 44 koček II (Kočkobal)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Lítačka / Yeti nebo nejeti)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Únos / Létající příšera)
- 06:00 Šmoulové II (Zkrocení Divocha / Mňamíkový dort)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulové v jednom ohni / Hledání jahůdka)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Poklad Korálového tábora / Táborník Gary)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Sladký Pudge žůžo den / Hrdličky)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XIII (Truplo-boti / Pes Patrik)
- 12:00 Spongebob v kalhotách XIV (Mámageddon / Kamenný mazlíček)
- 12:25 Spongebob v kalhotách XIV (Tango souboj / Necro-mňam-mňam-mňam-i-noc)
- 12:55 Spongebob v kalhotách XIV (PL-1413 / Což takhle dát si spor?)
- 13:25 Spongebob v kalhotách XIV (Měsíční půlky / Hysterická historie)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Krampapalooza)
- 00:20 Jelení skvadra III (Krystal síly / Škeble)
- 00:45 Jelení skvadra III (Malý pan Ocelový / Žertíky)
- 01:10 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Smělého Dannyho X / Tlapky Napravují)
- 01:30 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují draka / Tlapky zachraňují tři malá prasátka)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Smradlavou Květinu / Tlapky Zachraňují Opičonauta)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Chaos s masovými kuličkami)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Roboti ve vesmíru)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Power pneumatika!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Zavíráme, sněží)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Stavební tým zachraňuje)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (Policista Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Létající lev)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují školní den / Tlapky Rozsvěcí)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Bazén / Cirkus-Tlapky)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Superpsa / Tlapky Zachraňují Ryderova Robota)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Dobytčí Stezka)
- 06:25 Tlapková patrola V (lapky a zhada rolby bez řidiče / Rocky zachraňuje sm sebe)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 07:15 DORA (Rytmus deštného pralesa)
- 07:30 DORA (Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Pevnost ploutvoloď / Vodní brouk)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Boris / Zrozen být divoký)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Od zrna ke chlebu / Jedna pecka za druhou)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nejněžnější pouto ze všech / Oranžová říše)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a kouzla / Paddington a chudák pan Curry)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Skříň na hračky)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tatínek kapitánem)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Hádka)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Míč)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Výpadek elektřiny)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Tatínkovy narozeniny)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Pyžamový večírek)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Hvězdy)
- 10:50 Prasátko Peppa III (Práce a zábava)
- 10:55 Prasátko Peppa III (Duha)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Nevěsta starého žraloka / Plavecké sólo)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují kapustňáka / Tlapky zachraňují snídani)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují polární medvídě / Tlapky zachraňují autokino)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 14:30 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 14:50 DORA (Ztracený Lorito)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův závod s bouřkou / Paddingtonův superšnek)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Můj krásný hrad / Mizející písek)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a záhadný hrdina / Paddington a jeho hrdina)
- 20:30 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Polární Medvědy / Tlapka v Rouše Beránčím)
- 20:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují školní Autobus / Tlapky Zachraňují Slavíky)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Cena v soutěži)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Narození Barbapapy / Velký objev)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Pouštění lodiček)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Pan Strašák)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Časová schránka)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 22:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Starouše / Tlapky Zachraňují Poníka)
- 22:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Robosaura / Tlapky Zachraňují Filmový Festival)
- 23:25 Tlapková patrola III (Tracker se Přidává k Tlapkám!)
- 23:55 Jelení skvadra III (Potápění / Ohnivé překvapení)
- 00:00 Kluk, holka atd. (57)
- 00:10 Kluk, holka atd. (58)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (1)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (26)
- 01:35 Tým Tiki (27)
- 01:55 Tým Tiki (28)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (34)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (36)
- 03:25 Ghostforce (7)
- 03:45 Ghostforce (8)
- 04:05 Tým Tiki (9)
- 04:30 Tým Tiki (10)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (19)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (20)
- 05:35 Kluk, holka atd. (67)
- 05:45 Kluk, holka atd. (68)
- 06:00 Blue (63)
- 06:05 Blue (64)
- 06:10 Blue (68)
- 06:25 Blue (69)
- 06:30 Blue (70)
- 06:40 Blue (65)
- 06:50 Blue (66)
- 07:00 Blue (67)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (36)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (37)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (60)
- 12:50 Zombí - animáci (3)
- 12:55 Křečík a Gréta (1)
- 13:25 Křečík a Gréta (2)
- 13:50 Taffy (1)
- 14:00 Taffy (2)
- 14:05 Taffy (7)
- 14:20 Taffy (5)
- 14:25 Taffy (3)
- 14:35 Taffy (4)
- 14:50 Taffy (9)
- 14:55 Taffy (21)
- 15:00 Taffy (10)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (63)
- 16:40 Blue (8)
- 16:50 Blue (9)
- 16:55 Blue (10)
- 17:00 Blue (11)
- 17:15 Blue (12)
- 17:20 Blue (13)
- 17:30 Blue (14)
- 17:35 Blue (15)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 19:15 Kluk, holka atd. (99)
- 19:25 Kluk, holka atd. (100)
- 19:45 Kluk, holka atd. (101)
- 19:55 Kluk, holka atd. (102)
- 20:10 Kluk, holka atd. (103)
- 20:30 Jeden průšvih za druhým
- 22:25 Taffy (146)
- 22:30 U Raven Doma (8)
- 23:00 U Raven Doma (9)
- 23:25 U Raven Doma (11)
- 23:55 Ghostforce (9)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (9)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (5)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (6)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (8)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 04:00 Eureka! (29)
- 04:30 Eureka! (30)
- 05:00 Eureka! (1)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (25)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (26)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 07:00 Bluey (77)
- 07:10 Bluey (78)
- 07:20 Bluey (79)
- 07:30 Bluey (80)
- 07:40 Bluey (81)
- 07:50 Bluey (82)
- 08:00 Bluey (83)
- 08:10 Bluey (84)
- 08:20 Bluey (85)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (12)
- 09:30 SuperKitties (2)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (86)
- 10:40 Bluey (87)
- 10:50 Bluey (88)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (13)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 12:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 13:30 Pupstruction (13)
- 16:00 SuperKitties (16)
- 16:30 SuperKitties (26)
- 17:00 SuperKitties (3)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 18:00 Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (59)
- 19:30 Bluey (44)
- 19:40 Bluey (45)
- 19:50 Bluey (16)
- 20:00 Bluey (17)
- 20:10 Bluey (18)
- 20:20 Bluey (19)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (31)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 23:00 PJ Masks (31)
- 23:25 PJ Masks (32)
- 23:50 PJ Masks (33)
- 00:13 Bořek stavitel (13)
- 00:23 Bořek stavitel (14)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 01:12 Inui (33)
- 01:20 Hurá za hádankou (17)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (9)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (10)
- 02:55 Chuck a přátelé (14)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (11)
- 03:42 Angelína balerína (12)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (27)
- 04:38 Bořek stavitel (20)
- 04:48 Bořek stavitel (21)
- 05:01 Hurá za hádankou (23)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (13)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (14)
- 05:49 Požárník Sam (20)
- 06:00 Trojčata (21)
- 06:07 Trojčata (22)
- 06:14 Trojčata (23)
- 06:25 Bing (39)
- 06:32 Bing (40)
- 06:39 Bing (41)
- 06:46 Bing (42)
- 06:55 Grisu (50)
- 07:08 Tilda (3)
- 07:15 Tilda (4)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (17)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 07:47 Caillou (3)
- 07:58 Caillou (4)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (4)
- 08:35 Doodleboo (39)
- 08:40 Doodleboo (40)
- 08:45 Doodleboo (41)
- 08:50 Doodleboo (42)
- 08:55 Doodleboo (43)
- 09:05 Daisy a Ollie (2)
- 09:13 Daisy a Ollie (3)
- 09:20 Daisy a Ollie (4)
- 09:31 Hurá za hádankou (21)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (9)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (10)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (11)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (3)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (4)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (29)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (30)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (2)
- 11:18 Pettson a Fiškus (3)
- 11:30 Pettson a Fiškus (4)
- 11:43 Grisu (49)
- 11:54 Grisu (50)
- 12:07 Daisy a Ollie (17)
- 12:14 Daisy a Ollie (18)
- 12:21 Daisy a Ollie (19)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 12:52 Bing (8)
- 13:00 Bing (9)
- 13:08 Bing (10)
- 13:20 Trojčata (49)
- 13:27 Trojčata (50)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (12)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (13)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (17)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (32)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (33)
- 15:00 Kipper (6)
- 15:09 Kipper (7)
- 15:19 Simon (41)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (17)
- 15:38 Woozle a Pip (10)
- 15:46 Tilda (5)
- 15:53 Tilda (6)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 16:16 Pettson a Fiškus (2)
- 16:29 Caillou (5)
- 16:40 Caillou (6)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (15)
- 17:07 Doodleboo (14)
- 17:12 Doodleboo (15)
- 17:17 Doodleboo (16)
- 17:22 Doodleboo (17)
- 17:27 Doodleboo (18)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (37)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (38)
- 18:01 Hádej, jak moc tě mám rád
- 18:29 Bing (4)
- 18:42 Bing (5)
- 18:58 Simon (22)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (13)
- 19:15 Pettson a Fiškus (2)
- 19:28 Grisu (47)
- 19:40 Grisu (48)
- 19:52 Daisy a Ollie (3)
- 19:59 Daisy a Ollie (4)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (17)
- 20:57 Tilda (3)
- 21:04 Tilda (4)
- 21:12 Kipper (8)
- 21:21 Kipper (9)
- 21:31 Caillou (3)
- 21:42 Caillou (4)
- 21:55 Chuggington (15)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (6)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (7)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (59)
- 23:12 Bing (60)
- 23:20 Bing (61)
- 23:27 Bing (62)
- 23:35 Bing (63)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (14)
- 23:47 Oswald (16)
- 23:59 Oswald (17)
- 00:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 00:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 00:20 Lou! (Moje pyžamová párty)
- 00:30 Lou! (Moje malá domácnost)
- 00:45 Mia a já IV (Duchový most)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj draků)
- 01:30 Agentka 203 (Královská potyčka)
- 01:55 Agentka 203 (Přítel v nesnázích)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (15)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (16)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 03:05 Život s tátou (33)
- 03:15 Život s tátou (34)
- 03:25 Život s tátou (35)
- 03:35 Život s tátou (36)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 04:35 Agentka 203 (Smrt podle kostýmové hry)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 05:35 Mia a já IV (Náhrada)
- 06:00 Lou! (Špatný kontakt)
- 06:10 Lou! (Na lince)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (10)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 08:00 Barbie Růženka
- 09:30 Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Nový začátek)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Rudý panter)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Co se stane v Divočině)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Raněná veverka)
- 22:00 Sestry (Sleva pro sestry)
- 22:10 Sestry (Milovaný plyšák)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (35)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (36)
- 23:30 Život s tátou (37)
- 23:40 Život s tátou (38)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (8)
- 00:20 Flopy (106)
- 00:35 Šmolkovia (49)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (30)
- 01:10 Esá z pralesa (18)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (49)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (10)
- 02:55 Myšiak Anatole (10)
- 03:20 Monchhichi II (28)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (3)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ (42)
- 05:25 Ocko hrdina (23)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (6)
- 05:55 Máša a medveď (111)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (21)
- 06:30 Ocko hrdina (24)
- 06:35 Zábavné zvieratká (2)
- 06:45 Bob staviteľ (42)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 07:05 Smejko a Tanculienka: Poď von (1)
- 08:15 Dumper a Skoop (8)
- 08:25 Flopy (107)
- 08:40 Požiarnik Sam VII (21)
- 09:00 Ovečka Shaun (11)
- 09:05 Maličké príšerky II (12)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (6)
- 09:15 Slnečný Rej (10)
- 09:25 Esá z pralesa (18)
- 09:35 Veselé zajačiky V (7)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 10:10 Fíha Tralala (9)
- 10:20 Bob staviteľ (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (13)
- 10:55 Zvedavkovci (22)
- 11:10 Monchhichi II (28)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (7)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Dumper a Skoop (9)
- 12:00 Eggy Pops II (10)
- 12:05 Maličké príšerky II (14)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (10)
- 12:15 Ovečka Shaun (12)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (7)
- 12:30 Polly Pocket (6)
- 12:35 Flopy (108)
- 12:50 Ruby z dúhy II (26)
- 13:15 Povolania s Nitkou (2)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Veselé zajačiky V (8)
- 13:50 Panda a Krash (49)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Monchhichi II (29)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (30)
- 14:40 Maličké príšerky II (15)
- 14:45 Máša a medveď (112)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (19)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 15:20 Esá z pralesa (19)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price a záhada na oblohe (1)
- 16:35 Príbehy z nočnej záhrady (2)
- 16:55 Dumper a Skoop (10)
- 17:05 Bob staviteľ (44)
- 17:15 Ovečka Shaun (13)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (22)
- 17:35 Ruby z dúhy (1)
- 18:00 Volám sa Caillou V (15)
- 18:25 Drobčekovia (5)
- 18:40 Ovečka Shaun (14)
- 18:50 Flopy (109)
- 19:10 Maličké príšerky II (16)
- 19:15 Zvedavkovci (23)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (113)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (20)
- 20:15 Bob staviteľ (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (23)
- 20:40 Slnečný Rej (11)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (20)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (30)
- 22:15 Myšiak Anatole (11)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (8)
- 23:45 Veselé zajačiky V (9)
- 23:50 Duda a Dada (10)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 TechXplore (Paris: The Global Experience)
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show
- 07:00 BBC News
- 07:30 TBA
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 TechXplore (Paris: The Global Experience)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 TBA
- 14:00 BBC News
- 14:30 Arts In Motion
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show
- 00:18 BASIQUE, LES SESSIONS
- 00:34 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:01 MÉTÉO
- 01:04 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 01:57 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 02:47 UN VRAI SELFIE
- 03:13 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 04:02 NOMADE
- 04:31 C DANS L'AIR
- 05:37 Á BON ENTENDEUR
- 06:05 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 06:31 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 07:01 CONNEXION SAUVAGE
- 07:48 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:38 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:51 LES QUIQUOI
- 08:58 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:03 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:22 GIGANTOSAURUS
- 09:33 LE PETIT GEEK
- 09:40 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:42 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:51 RUNES
- 10:13 LES P'TITS DIABLES
- 10:26 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:19 COSY, LE MAG DÉCO
- 11:35 TENDANCE XXI
- 15:33 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 15:47 TU BLUFFES
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:42 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:14 TERRA ARTISTIKA
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:53 NATURE = FUTUR !
- 21:02 100 % LOGIQUE - LA RÉPONSE EST SOUS VOS YEUX
- 23:05 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:25 MÉTÉO
- 23:29 100 % BIO
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (40)
- 00:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:40 REPORTERS PLUS
- 01:00 NEWS (1)
- 01:15 TALKING EUROPE
- 01:30 BULLETIN (1)
- 01:45 ARTS24 (15)
- 02:00 NEWS (2)
- 02:15 TALKING EUROPE
- 02:30 BULLETIN (2)
- 02:45 EYE ON AFRICA (30)
- 03:00 NEWS (2)
- 03:15 PEOPLE AND PROFIT
- 03:30 BULLETIN (35)
- 03:45 FRANCE IN FOCUS
- 04:00 NEWS (4)
- 04:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 THE 51 PERCENT
- 05:00 NEWS (5)
- 05:15 EYE ON AFRICA (30)
- 05:30 BULLETIN (4)
- 05:45 ARTS24 (15)
- 06:00 NEWS (5)
- 06:15 PEOPLE AND PROFIT
- 06:30 BULLETIN (4)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (5)
- 07:15 THE OBSERVERS
- 07:21 FOCUS ALONE
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (5)
- 08:15 ARTS24 (15)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PLT 2
- 09:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 09:30 BULLETIN (151)
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 TALKING EUROPE
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 TALKING EUROPE
- 11:00 NEWS (269)
- 11:15 PEOPLE AND PROFIT
- 11:30 BULLETIN (172)
- 11:45 THE OBSERVERS
- 11:51 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (240)
- 12:15 ARTS24 (13)
- 12:30 BULLETIN (154)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 THE 51 PERCENT
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (245)
- 15:09 LE PARIS DES ARTS 2024
- 15:30 BULLETIN (155)
- 15:39 PEOPLE AND PROFIT
- 15:51 FASHION
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 TALKING EUROPE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 TALKING EUROPE
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (12)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 THE OBSERVERS
- 17:51 FOCUS ALONE
- 18:00 NEWS
- 18:20 DESTINATION PARIS 6' PLT
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 PEOPLE AND PROFIT
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 FRANCE IN FOCUS
- 20:00 NEWS PLT 2
- 20:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (252)
- 21:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 21:30 NEWS (253)
- 21:45 THE OBSERVERS
- 21:51 FOCUS ALONE
- 22:00 NEWS (254)
- 22:15 TALKING EUROPE
- 22:30 BULLETIN (160)
- 22:45 TALKING EUROPE
- 23:00 NEWS (256)
- 23:15 ARTS24 (15)
- 23:30 BULLETIN (160)
- 23:45 PEOPLE AND PROFIT
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 LES OBSERVATEURS
- 10:51 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 LE PARIS DES ARTS
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 PLAN B
- 12:21 L'INSTANT MOBILE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 L'INSTANT MOBILE
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 BILLET RETOUR
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 LEGENDES URBAINES
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 PAS 2 QUARTIER
- 17:22 MODE
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 LES OBSERVATEURS
- 18:52 VOUS ETES ICI
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 MODE
- 21:21 VOUS ETES ICI
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:12 REPORTERS
- 22:24 L'INSTANT MOBILE
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:00 Přesah
- 00:40 Zachraňme kostely
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Artbitr - Kulturní magazín (50)
- 07:20 Bet Lechem - vnitřní domov
- 07:35 Chlapi na hoře
- 07:55 Setkání
- 08:05 Sedmihlásky
- 08:10 Cirkus Noeland (14)
- 08:35 Bratr oheň: Maseo, Rufus a Klára
- 09:10 Ohlédnutí za SDM Panama 2019
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:05 Duchovní menu
- 12:25 Flešbeky - Godzone podcast
- 13:00 Hlubinami vesmíru s Janem Herzigem, astronomie pro mladé
- 13:55 Labyrint světa
- 15:10 Kanárci v síti
- 16:05 Zpěváčci
- 17:55 Sedm výprav Josefa Vágnera (1)
- 19:25 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 22:35 Silvestrovský gramofon
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 CampFest
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Fungujúca a stabilná rodina
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Tajomstvá Pátra Pia
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Bratislavy
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 Brat František
- 09:05 GU100
- 09:25 Koraland
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Záhadná vinica)
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Don Camillo
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 František Xaverský a Cirkev v Japonsku
- 17:05 Eden
- 17:30 Klubovka
- 18:05 Klbko - o liturgii
- 18:15 Brat František
- 18:40 Medúšik
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Matka Cabrini
- 22:10 Nová kvalita života
- 22:20 Eucharistické zázraky
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Hot Cars (1)
- 00:30 Dolce Vita (30)
- 01:00 KryptoTime (Pasivní příjem v kryptu)
- 01:30 Dům v novém kabátě (6)
- 02:00 Jak najít vysněný dům (2)
- 02:30 Budovy, máte zelenou! (Materiály)
- 03:30 Květinová show (4)
- 04:00 Hot Cars (10)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (9)
- 07:00 Zvířata ve filmu (4)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (100)
- 08:00 Vitální zahrada (9)
- 08:30 Design pro vás (9)
- 09:00 Jóga: energie života (10)
- 10:00 KryptoTime (Krypto a trading)
- 10:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (1)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Budovy, máte zelenou! (Materiály)
- 13:00 Dům v novém kabátě (6)
- 13:30 Toymakerz (1)
- 14:30 Vitální zahrada (10)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Veterinární charita (18)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 Zvířata ve filmu (4)
- 17:30 Dotek luxusu (8)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (1)
- 19:30 Moje Dubaj (8)
- 20:00 V mysli kuchaře (12)
- 20:30 Všechny chutě Maďarska (9)
- 21:30 Dotek luxusu (8)
- 10:00 Teleshopping
- 10:30 Chef Lignac po francouzsku (13)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (2)
- 15:10 Moje zahrada (23)
- 15:30 Teleshopping
- 16:00 Nebesky dobré (9)
- 16:30 Láďův Orient Express (9)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Kari rýže)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 04:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 05:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 05:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 05:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 06:20 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 07:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (TOYS)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 13. kapitola)
- 08:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:49 Baby English (SEA)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 09:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 09:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 09:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 10:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 11:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 11:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 12:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:25 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 13. kapitola)
- 12:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 13:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Miniexpres Horní Suché (Horní Suchá má další záchytnou nádrž)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 14:20 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 14:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 14:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 15:20 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 15:30 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:34 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 16:30 Z naší ZOO (Zahájení provozu safari v ZOO Ostrava)
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 17:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 17:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:13 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 18:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 18:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 19:30 Z naší ZOO (Dvojčata u servalů)
- 19:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 20:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 20:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:13 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 21:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 21:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 21:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 22:30 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:13 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 23:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 23:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 00:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 01:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 01:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 01:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 01:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 02:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 02:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 03:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 03:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 03:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 03:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 04:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 05:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 05:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 05:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 05:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 06:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 07:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 07:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 07:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 07:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 08:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 08:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 09:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 09:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 09:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 09:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 10:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 11:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 11:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 11:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 11:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 12:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 13:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 13:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 13:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 13:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 14:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 14:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 15:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 15:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 15:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 15:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 16:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:52 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 17:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:25 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 17:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 17:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 17:37 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 19:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 19:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 21:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 23:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 00:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 01:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 01:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 02:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 03:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 04:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 04:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 05:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 06:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 07:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 07:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 08:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 09:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 10:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 10:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 11:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 12:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 13:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 13:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 14:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 15:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 16:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 16:45 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 17:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 20:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 23:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeský magazín
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Svět z blízka
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 10
- 04:30 Putování po regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 15
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeská nej
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 13
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 6
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 11
- 08:30 Špetka Slovácka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeská nej
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres
- 10:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 8
- 11:30 Středočeské noviny
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 4
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 2
- 13:30 Svět z blízka
- 13:40 Středočeská nej
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Host dne
- 14:40 Za oponou
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 18
- 15:30 Špetka Slovácka
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres
- 16:30 Putování po regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 11
- 17:30 Dobré zprávy
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 6
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 1
- 19:30 Týden v regionech
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Svět z blízka
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 10
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 13
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Putování po regionech
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 09:35 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Milan Kolář (88)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 12:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 13:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 13:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 David Švejnoha (155)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Tomáš Jízdný (57)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 18:00 POZOR VLAK (1)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 19:40 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 22:00 POZOR VLAK (1)
- 22:45 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 23:00 Milan Kolář (88)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 23:55 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 В ізоляції
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Фронт NEWS
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Спеціальний репортаж
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети