Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Mistři renovací III (4)
- 01:50 Kachní dynastie IV (27)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 04:00 Challenge Roth
- 04:25 Draft NHL 2024
- 04:40 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 07:35 Mistři renovací III (4)
- 08:30 Kachní dynastie IV (27)
- 09:30 Kobra 11 III (7)
- 11:30 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 12:45 Válka skladů XIII (5)
- 16:40 Kobra 11 III (9)
- 18:40 Válka skladů XIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny (2)
- 20:30 Mistři renovací III (8)
- 21:20 Kachní dynastie IV (31)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 23:15 Kobra 11 III (9)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (12)
- 02:05 Malý Sheldon IV (7)
- 02:40 Svět podle Jima (18)
- 03:20 Americký táta VI (15)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma II (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (103)
- 06:15 Karate ovce (77)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (21)
- 07:15 Přátelé IX (22)
- 08:15 Máma II (11)
- 09:50 Malý Sheldon IV (11)
- 11:20 Ženatý se závazky (105)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (7)
- 13:10 Přátelé IX (22)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (12)
- 15:50 Máma II (15)
- 17:30 Svět podle Jima (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (9)
- 19:10 Malý Sheldon IV (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (16)
- 21:40 Přátelé IX (24)
- 22:30 Americký táta VI (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (9)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Babočkové odlétají)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 01:15 Vyměněné osudy II (61)
- 02:55 Čarodějky IV (15)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med VIII (22)
- 04:15 Oteckovia II (87)
- 05:25 Ulice (4348)
- 07:00 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (11)
- 08:40 Čarodějky IV (17)
- 09:30 Vítejte doma IV
- 10:20 Oteckovia II (91)
- 12:10 Nekonečná láska II (130)
- 16:30 Vyměněné osudy II (67)
- 20:15 Mateřská láska II (3)
- 21:10 Mateřská láska II (4)
- 00:30 PFL 7
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: HC Erlangen - THW Kiel
- 10:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:05 Motosurf World Championship #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:00 Spade poker show 2024 (3)
- 12:30 1:1 Sport Show (64)
- 13:05 PFL 7
- 08:50 Florbal: Florbal - letní speciál
- 09:45 Reconnecting TWO
- 10:10 1:1 Sport Show (65)
- 10:45 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Australian Darts Masters 2024
- 01:10 Správy „N“
- 02:00 Vraždy v Biote
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri III (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (5)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Pocta džokejom)
- 16:50 Destinácie (Kláštory v Bulharsku)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Palau)
- 22:25 Stratení v Karibiku
- 00:13 Hymna SR
- 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (Nikdy neprečítaná pošta)
- 00:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:50 Správy „N“
- 01:40 Hírek
- 02:05 Hírek
- 02:20 02:20 - 06:00
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Pericola
- 11:05 Tajomný ostrov (Posolstvo)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA)
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Prepojenia)
- 14:05 Ja som baník...
- 15:00 Baníci plačú
- 15:25 Banícky stav
- 15:50 Pozoruhodný štýl II
- 16:20 Môj emigrant (Môj emigrant - Ivan Lefkovits)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Omara Sharifa)
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolejích)
- 05:15 Etiketa (Miláček mobil)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 06:30 Na cestě po Somersetu
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Hraje orchestr Václava Hybše se sólisty
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (7)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (8)
- 15:30 A Bůh... stvořil ženu
- 17:00 Na cestě po bangladéšské Dháce
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (14)
- 21:10 Všechnopárty
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Hercule Poirot XIII (Sloni mají paměť)
- 23:25 Toulavá kamera
- 23:55 Objektiv
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál: Ryža
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Láska v starovekom Egypte
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:50 Cesta
- 03:35 Cesta za snem
- 05:20 Snové léto
- 07:05 Bohové Egypta
- 09:20 Sestry v sedle
- 10:55 U mě dobrý
- 12:50 Moře kouzel
- 14:25 Lovci
- 16:10 Hlas lásky
- 18:25 Dešťová víla
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Den zrady
- 23:55 Noční recepční
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Krimi
- 02:10 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 02:55 Soudní síň (Potřebuji se pohnout dál)
- 03:40 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:45 Pod povrchem (30)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Vzala mi klavír i syna)
- 18:00 Soudní síň (Diagnóza učitelka)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Všechno, co mám rád
- 22:20 Ring volný (2)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:25 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (73)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (74)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (7)
- 01:00 Projekt "Domov" III (1)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (29)
- 03:35 Dům snů III (9)
- 04:15 Dům snů (5)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (5)
- 06:00 Dům snů IV (1)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (5)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (5)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (29)
- 09:55 Projekt "Domov" III (1)
- 14:20 Dům snů III (9)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (6)
- 16:05 Luxusní domy III (8)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (2)
- 17:30 Projekt "Domov" III (2)
- 20:25 Dům snů (6)
- 21:15 Dům snů IV (2)
- 00:35 Papežův vymítač
- 02:20 Supernova
- 04:05 Škola je naše
- 06:00 Foodies
- 07:30 Brácha
- 10:50 Humr
- 14:40 Malý Sheldon VII (12)
- 15:00 Hunger Games: Vražedná pomsta
- 17:25 Před kamerou XXI (32)
- 17:55 Jurský svět
- 20:00 Žhářka
- 21:35 Přitažlivost zla
- 23:30 Kill room
- 00:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 02:40 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Dej mi své jméno
- 09:55 Příchozí
- 11:50 Přátelé III (2)
- 12:10 Přátelé III (3)
- 12:40 Nadpřirozená moc
- 16:10 Premiantka
- 17:45 Zóna zájmu
- 19:30 Šmoulové 2
- 21:15 Birdman
- 23:15 Quad Gods
- 04:15 Jason Isbell: Running with Our Eyes Closed
- 06:00 Kašlu na lásku
- 07:40 Vzmužme se
- 11:40 Anatomie pádu
- 14:10 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (19)
- 14:50 Creed
- 17:00 Noční let (1)
- 17:50 Sektor II (Jeruzalém)
- 18:55 Girls VI (7)
- 19:25 Girls VI (8)
- 01:00 Pečovatelka Sarah
- 02:45 Poslední klient
- 04:20 Jsme živé bytosti
- 06:00 Bedna
- 07:35 Jethica
- 08:45 I když je noc
- 09:05 Buldok
- 10:40 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 11:20 Autobiografie
- 13:15 Mám rád filmy
- 15:00 Návrat Sommersbyho
- 16:55 Jethica
- 18:10 De Palma
- 20:00 Uteč
- 21:45 Blade Runner 2049
- 00:35 Rozpolcený
- 02:35 Život s bestií
- 04:40 Jen jednou
- 06:00 Divoch
- 07:20 Yentl
- 09:30 Kuře pro Lindu
- 10:50 BlacKkKlansman
- 13:05 Matrix Reloaded
- 15:20 Koyaanisqatsi
- 16:45 Yentl
- 19:00 Divoká dvojka
- 20:30 Aféra Thomase Crowna
- 22:25 Protivník