Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:15 Dalgliesh (Pachuť smrti - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (6)
- 01:55 Divočina bez hranic (Nationalpark Thayatal)
- 02:20 Zašlapané projekty (Tunel na Jadran)
- 02:40 V zajetí železné opony (Jak komunisté utrápili Jiřího)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:20 Darované děti
- 03:45 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:55 Babylon
- 04:20 Život s Emanuelem
- 04:45 Pod Babí horou
- 05:15 Expedice Rembaranka (Austrálií z jihu na sever)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 České tajemno (6)
- 13:00 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 13:50 Špióni v přírodě (2)
- 20:00 Toman
- 22:25 Knoflíkáři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 00:45 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:15 OH Paříž 2024 (Srbsko - Austrálie)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:04 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:03 OH Paříž 2024 (Golf)
- 13:26 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (248)
- 07:40 M.A.S.H (249)
- 08:11 M.A.S.H (250)
- 08:43 M.A.S.H (251)
- 09:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 14:28 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Tady hlídáme my
- 22:20 Inkognito
- 23:31 Ano, šéfe!
- 08:03 Re-play
- 08:30 Top Gear IV (4)
- 09:37 Top Gear VI (3)
- 20:17 Partička L
- 21:44 Prima Pauza: Partička
- 21:58 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Kriminál
- 04:43 Sběratelé kostí VIII (Zanechte všech nadějí)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:29 Policie v akci
- 07:11 Closer: Nové případy VI (Za každou cenu 1/4)
- 11:59 Columbo (Dvojitý šok)
- 13:08 Noci v Rodanthe
- 15:10 Láska v malé Itálii
- 17:15 Bounty
- 20:07 Bouřlivé víno
- 22:55 Jump Street 21
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 1. MISE (Dárek)
- 08:30 Svatby v Benátkách (Stará láska nerezaví)
- 09:50 Prostřeno!
- 10:35 Ano, šéfe!
- 11:46 Katie Fforde (Trable s mámou)
- 20:05 Katie Fforde (Mateřské starosti)
- 21:56 1. MISE (Bomba)
- 23:11 Tudorovci III (4)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: R)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:35 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:35 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (6)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (16)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a myška)
- 18:50 Zafari (7)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 Norská čítanka: Vigdis Hjorth
- 00:15 Červená
- 01:35 Anton Bruckner - neuznaný génius
- 02:35 Ladí neladí
- 03:30 Hentai Corporation v Divadle pod lampou
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hřích
- 22:25 Sid a Judy
- 12:09 Ráj podle Bryana IV (Plán provozu)
- 13:05 Neuvěřitelné dorty II (31)
- 13:36 Neuvěřitelné dorty II (32)
- 13:58 Hledá se táta
- 04:25 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 05:27 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 14:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:16 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (22)
- 00:55 Brooklyn 99 VI (6)
- 02:00 Sousedství V (13)
- 02:40 Moje místa (Pavel Zedníček)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (208)
- 04:25 Zahradní proměny II (14)
- 05:10 Zahradní proměny II (15)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (8)
- 06:25 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (1)
- 07:55 Zahradní proměny II (16)
- 20:10 Cena medu
- 21:50 Autobazar Monte Karlo (12)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:45 Safe
- 02:40 To nic, drahá
- 08:45 Planeta nezadaných
- 11:30 Kamarád do deště
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 Dost
- 15:40 Bohové Egypta
- 18:05 Všechno, úplně všechno
- 20:00 Babovřesky
- 22:45 Pátek třináctého
- 01:10 Mistři renovací III (2)
- 01:50 Kachní dynastie IV (25)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 07:30 Mistři renovací III (2)
- 08:30 Kachní dynastie IV (25)
- 09:30 Kobra 11 III (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 12:45 Válka skladů XII (12)
- 13:15 Válka skladů XIII (3)
- 16:40 Kobra 11 III (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (30)
- 20:30 Mistři renovací III (6)
- 21:20 Kachní dynastie IV (29)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 23:15 Kobra 11 III (7)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (5)
- 02:35 Svět podle Jima (16)
- 03:15 Americký táta VI (13)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Máma (22)
- 04:40 Máma II (3)
- 05:45 Ženatý se závazky (101)
- 06:30 Karate ovce (73)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (20)
- 07:25 Přátelé IX (20)
- 08:20 Máma II (7)
- 10:00 Malý Sheldon IV (9)
- 11:30 Ženatý se závazky (103)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (5)
- 13:15 Přátelé IX (20)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (8)
- 15:50 Máma II (11)
- 17:25 Svět podle Jima (18)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (7)
- 19:10 Malý Sheldon IV (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (12)
- 21:40 Přátelé IX (22)
- 22:40 Americký táta VI (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (7)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Třináctá komnata)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 01:25 Vyměněné osudy II (59)
- 03:10 Čarodějky IV (14)
- 03:50 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 04:30 Oteckovia II (86)
- 05:30 Ulice (4347)
- 07:05 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (9)
- 08:45 Čarodějky IV (16)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:25 Oteckovia II (89)
- 12:15 Nekonečná láska II (128)
- 16:20 Vyměněné osudy II (65)
- 20:15 Mateřská láska II (1)
- 21:10 Mateřská láska II (2)
- 10:25 Freestyle Pro Tour
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:35 Challenge Roth
- 12:05 Spade poker show 2024 (2)
- 12:30 1:1 Sport Show (63)
- 13:10 PFL 3
- 18:45 Běhej lesy - Klínovec
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (3)
- 19:30 4Islands Croatia
- 20:00 Golden Roof Challenge
- 20:30 1:1 Sport Show (64)
- 21:05 AC Sparta Praha -
- 10:00 1:1 Sport Show (64)
- 10:35 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 16:00 PFL 7
- 19:00 US Darts Masters 2024
- 21:25 US Darts Masters 2024
- 01:35 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Prípady 1. oddelenia (6)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Neposlušní
- 05:15 Capri III (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (4)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Malé dievčatko)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Ukáž, že na to máš!)
- 16:50 Destinácie (Vietnam a rieka Mekong)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (7)
- 23:30 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (4)
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Ostrovy (Punková bašta)
- 00:55 Tváre orchestra (Národné divadlo Košice)
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Hírek
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Sudca vo vlastnej pasci
- 10:25 Bite sa, pán Jedlinský!
- 11:10 Tajomný ostrov (Záhada)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:45 Rusty II
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família- Na kusej koľaji pozor!)
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Môj emigrant (Môj emigrant - Andy Fantasta)
- 17:00 Hory, batoh, kamera
- 17:20 Lov slov
- 17:45 Duel Junior
- 22:35 Taxikárka (2)
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Miniatúrne satelity
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Colette: Příběh vášně
- 03:25 Princezna rebelka
- 09:15 Jeden a půl rytíře
- 11:20 Který je ten pravý?
- 12:55 Super-Blb
- 14:35 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:45 Velká láska
- 18:35 Lovci
- 20:15 Dej si pohov, mladej!
- 22:10 Podfuk za všechny prachy
- 23:55 Dobrý šéf
- 00:00 První oddělení II
- 00:40 Policisté v akci
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Soudní síň (Nezasloužíš si nic!)
- 02:50 Soudní síň (Pyramida)
- 03:30 Soudní síň (Nesnáším přistěhovalce)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (29)
- 14:05 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Starej se!)
- 18:00 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (15)
- 21:20 Bylo nás šest (Málo štědré Vánoce)
- 00:40 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:50 Susedia
- 10:25 Svokra
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (72)
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Varte s nami
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (73)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 00:35 Luxusní domy III (6)
- 01:00 Projekt "Domov" II (5)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (28)
- 03:35 Dům snů III (8)
- 04:15 Dům snů (4)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (4)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (28)
- 09:55 Projekt "Domov" II (5)
- 10:45 Luxusní domy III (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 14:20 Dům snů III (8)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (5)
- 16:05 Luxusní domy III (7)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (1)
- 17:30 Projekt "Domov" III (1)
- 20:25 Dům snů (5)
- 21:15 Dům snů IV (1)
- 00:40 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Madeleine Collins
- 04:10 Dvě letenky do Řecka
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 07:25 Lady Bird
- 09:00 Dobrý člověk
- 14:25 Tintinova dobrodružství
- 16:15 Shazam! Hněv bohů
- 18:25 Jurský park 3
- 20:00 Brácha
- 22:00 Quad Gods
- 23:30 Vzestup a pád Peta Rose (3)
- 00:45 Terminator Salvation
- 02:40 Delirium
- 04:15 Zkažená úča
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Cesta do Betléma
- 09:20 Opilí láskou
- 10:55 Přátelé II (24)
- 11:15 Přátelé III (1)
- 11:40 Nejdelší víkend
- 12:55 Ave, Caesar!
- 14:40 Dej mi své jméno
- 16:50 Julia II (Chartwinkerie)
- 17:35 Příchozí
- 21:20 Zimní král (1)
- 22:20 Mělas to vědět (4)
- 23:10 Desperado
- 00:50 Noční let (1)
- 01:40 Potomci lidí
- 03:25 Malý Sheldon VII (11)
- 03:45 Malý Sheldon VII (12)
- 04:05 Vlajka smrti II (Prokletí života mořeplaveckého)
- 04:35 Róise a Frank
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Třináct životů
- 10:05 Teorie velkého třesku IX (Aproximace roku 2003)
- 10:25 Zataženo, občas trakaře
- 11:55 Najdu tě?
- 13:50 Kašlu na lásku
- 17:30 Rod Draka II (8)
- 18:30 Girls VI (5)
- 19:00 Girls VI (6)
- 19:30 Sex ve městě III (Kluk, holka, holka, kluk)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (5)
- 22:55 Všechny staré nože
- 00:00 Blue Jean
- 01:45 My děti ze stanice Zoo
- 04:00 Vlasy
- 06:00 Příběhy z kaštanových lesů
- 07:20 Medvědi tu nejsou
- 09:05 Ve společnosti žen
- 13:05 Philadelphia
- 15:10 Bedna
- 16:40 Medvědi tu nejsou
- 18:25 Buldok
- 20:00 Mám rád filmy
- 21:40 Sedmý kontinent
- 23:25 Hostel
- 00:30 Ráj: Láska
- 02:30 Oddechový čas
- 04:30 Normální život
- 06:00 Štvanice
- 08:15 Francouzský polibek
- 10:05 Falcon Lake
- 11:45 Obzor
- 13:45 Protivník
- 15:40 Nayola
- 17:05 Francouzský polibek
- 18:55 Věž II (3)
- 19:40 Věž II (4)
- 20:30 Matrix Reloaded
- 22:45 Street Kings
- 04:00 Rande z pekla (Horor na dálnici)
- 04:20 Rande z pekla (Děs turistky)
- 04:45 Veronica Marsová (Nevěrníci)
- 05:30 Jak to dělají? (12. díl)
- 06:10 Flash (Vítejte na Zemi Dva)
- 07:05 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 10:40 Valentine
- 12:30 Flash (Trajectory)
- 13:25 Flash (Flashback)
- 20:00 Purpurová barva
- 23:05 Přežila jsem Picassa
- 00:15 Modelář
- 02:00 Vzkříšení démona
- 03:20 Mafiánovi
- 09:05 Kon-Tiki
- 11:40 Gambit
- 15:00 Marketa Lazarová
- 18:15 Člověk proti zkáze
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:35 Břicho bestie
- 00:15 Ztracený svědek
- 01:40 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 04:30 Zamračené dny
- 06:25 Tunel do Číny
- 08:00 Když byla Dolly Parton má matka
- 09:35 Pytel mouky
- 11:05 Deník lásky
- 14:10 Mrazivý závod
- 15:55 Skoro přátelé
- 17:35 Čas beznaděje
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:35 Boxer
- 00:45 Doba kamenná
- 02:25 Lope - Nezkrotný básník
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Nestanu se tvojí ženou
- 06:55 Heidi, děvčátko z hor
- 08:45 Princ a já 2
- 10:20 Strážce majáku
- 11:55 Láska v Indii
- 13:30 Gentleman s pistolí
- 15:00 Švec
- 16:35 Bůh masakru
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Sexy 40
- 21:35 Světlo mezi oceány
- 23:45 Korzet
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Africké safari
- 06:00 Starý Bob
- 07:35 Hrdinové
- 09:20 Spy kids: Stroj času
- 10:45 Asterix a Olympijské hry
- 12:40 Matčin stín
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 Armáda jednoho
- 17:40 Křehkost
- 19:25 Hospodu vám nedáme
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Pěkně hnusný lidi
- 00:10 Výbuch
- 01:45 Nepoučitelní
- 03:20 Naboř a ujeď
- 09:35 Bernie
- 11:45 Leonie
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Věčně tvá nevěrná
- 21:55 Špatná chůva
- 23:45 Lepší časy
- 00:15 Departure
- 01:55 Manos: The Hands Of Fate
- 03:05 The Passionate Plumber
- 04:20 Captain Calamity
- 05:20 End of Program
- 06:00 Bella Vista
- 07:20 Game Show Dynamos
- 08:20 New Voices in an Old Flower
- 09:30 The War is Over
- 11:15 The Fabulous Dorseys
- 12:40 Gesture
- 14:05 Sea Dragon
- 14:25 One More Time
- 15:45 Suddenly
- 17:00 Seven Chances
- 17:55 The Drowning Goat
- 18:25 Iron Island
- 19:55 Dead Men Walk
- 21:00 The Southerner
- 22:30 Doctor Blood's Coffin
- 04:35 BIG COAST (DUNCANBY LODGE SEASON KICKOFF)
- 05:00 CHINA UNCOVERED (THE QUEST FOR WEALTH)
- 06:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 06:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 06:50 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:15 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 10:45 SARAH SHARK (EP. 01)
- 11:05 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 11:30 COLONIES UNDER THE SEA
- 12:20 THE NEW CUBA
- 13:10 THE LAST CAMEL CARAVANS OF THE SAHARA
- 14:10 LEOPARDS OF DEAD TREE ISLAND
- 15:00 RIVER KING
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC ATHENS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (2)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (3)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 10:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 18:00 SPORTS MAX (44)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (9)
- 19:30 GEARING UP 2020 (10)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 22:00 GP RACING 2022 (44)
- 22:30 GP RACING 2022 (45)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 00:05 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 00:50 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:20 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 02:05 THE LAST DESCENT
- 02:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:45 MAX FOODIE : ROME (5)
- 04:10 VISITING (AUSTRALIA)
- 05:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (THE ORIGIN OF 'CUISINE', S2)
- 06:50 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:25 BEHIND THE WINGS (1)
- 07:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:40 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:35 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:25 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:10 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:15 BONDI BOARDRIDERS
- 16:45 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:35 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 04:25 Tvárou v tvár (6)
- 04:55 Najväčšie športové arény sveta (2)
- 05:45 Extrémne záchranné akcie II (2)
- 06:35 Hitlerova olympiáda (1)
- 07:30 Dejiny trochu inak (2)
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Život vo vesmíre (1)
- 10:10 Téma (165)
- 10:50 Vitajte v drsnom meste (1)
- 11:50 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (1)
- 12:40 Vyrobené na Slovensku (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (1)
- 14:10 Zákon a poriadok (1)
- 15:10 Cestujeme bez batožiny (41)
- 15:40 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:20 Telenákup (4)
- 16:30 Magický Egypt (1)
- 17:30 Ríše vikingov (2)
- 18:30 Travelistan (11)
- 18:50 Sadnite si, prosím (26)
- 19:30 Telenákup (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Kostarika (1)
- 21:15 Téma (166)
- 21:55 Čína: zrodenie veľmoci (1)
- 22:55 Tlačová beseda | Superkonštrukcie (1)
- 23:45 K-FUN (15)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (6)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (1)
- 21:30 El Chapo III (11)
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:35 Cyranův poloostrov (6)
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Severočeské Čapí hnízdo. Za péči o postižené hrozí vězení!
- 05:05 Zločin jak ho pamatuju: ŠVÁBOVI ZABIJÁCI
- 05:30 A11 rozhovor: Doc. Jan Měšťák, plastický chirurg
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (5)
- 01:15 Macgyver V (6)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (1)
- 02:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (2)
- 03:50 Zelenáč VI (8)
- 04:30 Zelenáč IV (1)
- 05:15 Zelenáč IV (2)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu V (11)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 08:20 Xena (15)
- 09:20 Profil zločinu V (10)
- 10:25 Profil zločinu V (11)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida II (3)
- 12:25 A-Team II (20)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 14:20 Xena (15)
- 15:15 Profil zločinu V (12)
- 16:10 Profil zločinu VI (1)
- 17:20 A-Team II (21)
- 20:00 Xena (16)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 00:45 Ztracený svět III (2)
- 01:45 Lovci pokladů II (9)
- 02:30 Lovci pokladů II (10)
- 03:15 Totalcar IV (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (22)
- 10:00 Ztracený svět III (1)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (18)
- 13:55 A-Team III (3)
- 14:55 Lovci pokladů II (11)
- 15:55 Lovci pokladů II (12)
- 16:55 Ztracený svět III (2)
- 17:55 Ztracený svět III (3)
- 18:55 Xena III (1)
- 19:50 A-Team III (4)
- 20:55 Společnost Adventure (19)
- 21:55 Lovci pokladů II (11)
- 22:55 Lovci pokladů II (12)
- 23:55 Xena III (1)
- 00:55 Brousko III (92)
- 02:05 Brousko III (93)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (31)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (4)
- 13:35 Ranč Heartland II (8)
- 14:30 Ranč Heartland II (9)
- 15:30 Brousko III (94)
- 16:35 Dcery duchem (32)
- 17:50 Domek na prérii VI (5)
- 18:55 Ranč Heartland II (10)
- 19:50 Ranč Heartland II (11)
- 20:50 Domek na prérii VI (5)
- 21:50 Ranč Heartland II (10)
- 22:50 Ranč Heartland II (11)
- 23:45 Dcery duchem (32)
- 01:40 Nádherná přítomnost
- 03:30 Greta
- 09:00 Jana z Arku
- 11:25 Mikrob a Gasoil
- 13:15 Po bouři
- 15:20 Já, Daniel Blake
- 17:05 Tenkrát na Phuketu
- 18:55 Policistova žena
- 22:00 Vážený občan
- 00:10 Stát pevně
- 01:55 Láska mezi regály
- 04:05 Stát pevně
- 09:10 Stranou Satana
- 11:10 Mainstream
- 12:50 Fabrika
- 14:45 Hodný syn
- 16:20 Duch pětačtyřicátého
- 18:05 Borgman
- 20:00 Muž na střeše
- 22:00 Jimmy P.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:25 Zabij nudu! II
- 06:30 O modrém autíčku (Vajíčko)
- 06:45 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:00 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:15 Žofka a její dobrodružství (7)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 07:55 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 08:10 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 10:15 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 11:15 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 11:25 O Mikešovi (O detektivu Sultánovi)
- 11:40 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 12:00 Řeka
- 13:30 Voda čerstvosti
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Archimedov zákon
- 15:30 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 16:00 Zlatá reneta
- 17:30 Sochařka z Poličky
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Po stopách krve
- 21:40 Kinosál
- 22:00 František je děvkař
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Neviditelná loď
- 01:40 Zvrácená sestřička
- 03:00 Projekt Cat City
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Potřást si rukou s ďáblem
- 16:45 Banánová republika
- 17:55 Okultismus a organizace SS
- 20:00 Úderné oddíly
- 21:10 Zabijáci v Čechách (Pomsta)
- 21:40 Jonestown: Ztracený ráj
- 01:10 Vanilkové nebe
- 03:15 Od soumraku do úsvitu
- 04:55 Close Up III (10)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:50 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Zoom In - News of the World
- 06:10 Close Up III (9)
- 06:45 Close Up III (19)
- 07:15 Frankenstein (1)
- 08:55 Frankenstein (2)
- 10:30 Schůzka naslepo
- 12:05 Kočka a pes
- 13:55 Láska na kari
- 15:55 Černá kočka, bílý kocour
- 18:05 Nevidím zlo, neslyším zlo
- 19:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Saw 2
- 23:30 Údolí stínů
- 01:00 Chappie
- 02:50 Underworld: Boj v podsvětí
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:10 Close Up III (20)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:15 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:30 Neodolatelná
- 08:20 Volání divočiny
- 10:00 O smyslu života
- 11:40 Dva machři mezi nebem a peklem
- 13:20 Večírek
- 16:55 Den zrady
- 18:35 Major Payne
- 20:15 Profesionál
- 22:00 Žraločí tornádo 2
- 23:30 Solomon Kane
- 00:20 Červený trpaslík VII (2)
- 00:55 Hráči
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (9)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (18)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (19)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (20)
- 09:30 Spongebob v kalhotách II (21)
- 20:00 Strážci
- 23:40 Červený trpaslík VII (2)
- 00:00 Off The Grid (Omo Valley, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Cusco, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Luxor)
- 01:30 Backpack (Manipur and Mayanmar Border, India)
- 02:00 The Food Guide (Manchester)
- 02:30 Backpack (Nagaland, India)
- 03:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 03:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 04:00 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 04:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 05:00 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 05:15 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 05:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 06:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 06:30 The Food Guide (Manchester)
- 07:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 07:30 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 00:00 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 00:45 Duše šelmy
- 01:31 Neklidné šelmy
- 02:16 Superkočka
- 03:00 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 03:46 Duše šelmy
- 20:15 Údolí vlků
- 21:02 Skvělý dr. Pol XVI (Pán perutí)
- 21:46 Skvělý dr. Pol XVI (Rohatý Houdini)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Syn slunce)
- 00:45 Hitlerova katastrofální válka v poušti
- 01:30 Průzkumník II (Nejnebezpečnější droga světa)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Koks na vodě)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nebezpečí)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Útok na Pearl Harbor)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (Vychována pro zachraňování)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (3)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Úžasný javor stříbrný)
- 02:15 Z tuláků boháči (Zlý Chico)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Napadení mačetou)
- 03:45 Záchrana statku II (5)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (16)
- 00:55 Filmy a realita III (1)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 02:05 Špinavé prádlo (7)
- 02:50 Pohledy do historie (12)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (3)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (17)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (24)
- 21:25 Špinavé prádlo II (1)
- 16:10 Prostě maso (4)
- 16:40 Jiří, milovník masa (13)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Vaření s Gabi)
- 17:35 Zachradní kuchyně (1)
- 00:00 Činžák za babku II (1)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Skutečný svět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Velký ostrov, kouzlo malého města)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra s jezerem)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra se South Shore)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útočiště na Kajmanských ostrovech)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Svatba v Richmondu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Útěk sněhových ptáků na Floridu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Bungalov na pláži)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej starých časů)
- 05:30 Mistři bazénů III (Living La Vida u jezera)
- 06:00 Doma u Debboerových (3)
- 07:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 00:40 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Superkuchařka a supermodelka (1)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od autentického k vynalézavému (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a hovězí hrudí (13)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rachot na promenádě (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Karolínské grilování (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rychle a zběsile (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Grilování s Bobbym (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Bezvládná situace)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Fender Bender)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Evoluce mimozemšťanů)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Záhada majora Logana, Ztracená kosmonautka, Výbuch bitevní lodi, Smrtící delfíni)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 06:20 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Kachin Dao)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:30 Kanoistika
- 14:30 Taekwondo
- 15:00 Skoky do vody
- 16:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Vodní pólo
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:45 Lezení
- 13:00 Moderní pětiboj
- 14:00 Pozemní hokej: LOH - zápas o 3. místo mužů
- 15:30 Taekwondo
- 16:30 Házená
- 18:30 Basketbal: LOH - semifinále mužů
- 19:30 Vzpírání
- 21:30 Házená
- 23:30 Házená
- 01:15 MVP
- 02:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Ukrajina - Dánsko
- 13:45 MVP
- 18:45 MVP
- 19:30 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 21:15 Zlaté okamžiky
- 21:30 Lední hokej: MoDO - Leksands
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 Brondby IF (DEN) - Legia Warszawa (POL)
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Silkeborg IF (DEN) - KAA Gent (BEL)
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (51)
- 00:45 Moove - mobilita zítřka (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mercedes EQB (54)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (56)
- 02:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (57)
- 02:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (58)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (59)
- 03:10 Garáž 21 (60)
- 03:40 Zprávy (61)
- 03:45 Poklady v garáži (62)
- 04:15 Poklady v garáži (63)
- 04:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (64)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (65)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (2)
- 06:15 Hraniční jízda podél poledníku (3)
- 06:45 Eastside Motors: Směnné obchody (4)
- 07:35 Stará auta a mimozemšťané (5)
- 08:00 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (8)
- 08:45 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (9)
- 09:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (12)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (43)
- 22:25 Zprávy (44)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (45)
- 22:45 Garáž 21 (46)
- 23:15 Poklady v garáži (47)
- 23:45 Poklady v garáži (48)
- 00:00 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:30 Magazín Energofish (93)
- 01:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 02:00 Kanada a lední medvěd (1)
- 02:30 Kanada a lední medvěd (2)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (22)
- 04:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Přívlač s vítězem LB Fishing na jezeru Tisza-tó)
- 07:00 Feedermánie (Tolstolobici řeky Kriš 2024)
- 07:30 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 08:00 Carp Zoom (Picker Feeder)
- 08:30 Carp Zoom (Balatonský lov pro radost)
- 09:00 Big Coast 12. ročník (5)
- 09:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 16:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 16:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 17:00 Big Coast 12. ročník (6)
- 17:30 Balatonská cejní show
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (47)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (143)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (105)
- 08:20 Nespoutaný anděl (106)
- 09:20 Yago, syn džunle (154)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (155)
- 15:55 Wolffův revír (97)
- 16:55 Stefanie (81)
- 17:55 Stefanie (82)
- 18:55 Nespoutaný anděl (107)
- 19:55 Nespoutaný anděl (108)
- 20:55 Wolffův revír (98)
- 21:55 Krampovoloviny (18)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 17:00 TV ROCKPARÁDA
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 12:59 Intermezzo
- 13:30 Emergences: Mladí choreografové
- 17:09 Intermezzo
- 17:55 G. Donizetti: Dcera pluku v La Fenice
- 00:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 02:19 Eminem
- 02:41 Various Artists
- 03:00 Adele
- 04:25 BLACKPINK
- 05:51 Various Artists
- 06:01 Destiny’s Child
- 07:53 Imagine Dragons
- 08:58 Duran Duran
- 10:24 Maroon 5
- 11:34 X Ambassadors
- 11:55 Various Artists
- 14:52 Various Artists
- 15:01 Noel Gallagher
- 16:41 R.E.M.
- 17:35 Nine Inch Nails
- 17:58 Blondie
- 19:34 Interpol
- 20:30 Kaleo
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Pet Shop Boys
- 21:41 Oasis
- 22:25 Ozzy Osbourne
- 00:20 Geordie Shore XVII (3)
- 01:05 K popukání XXXV (40)
- 01:30 K popukání XXXV (41)
- 01:55 K popukání XXXV (42)
- 02:15 K popukání XXVII (2)
- 02:40 K popukání XXVII (4)
- 03:00 K popukání XXVII (5)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (39)
- 15:05 Ideální pár VI (7)
- 15:55 Ideální pár VI (8)
- 20:30 K popukání XXXVI (18)
- 20:55 K popukání XXXIV (5)
- 21:15 K popukání XXXIV (8)
- 21:40 K popukání XXXIV (9)
- 22:00 Mistr jehly VIII (5)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 23:35 Geordie Shore XVII (4)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 Calvin Harris: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 23:02 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NESTÁRNOUCÍ PÍSNIČKY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 ČESKÁ FOUKANÁ
- 21:45 CHVILKA S...
- 22:10 ČAS PRO HARMONIKU
- 22:40 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:30 DOBROU NOC...
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:00 POP ZÁBAVA
- 09:30 ŠLÁGR MARKET
- 10:35 LIDOVKY
- 11:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 11:35 POP ZÁBAVA
- 12:05 CHVILKA S...
- 12:25 HARMONIKY
- 13:10 ŠLÁGR MARKET
- 14:15 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 14:55 POP ZÁBAVA
- 15:25 HARMONIKY
- 15:55 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 16:20 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 17:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 20:55 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 21:25 ZÁBAVA
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 01:14 Lamput III (Doktor Lamput)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 06:00 Craig od potoka III (Rada od potoka: Operace Včelí roj)
- 06:10 Craig od potoka III (Zloděj kol)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Lesní piráti)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Beržerak)
- 07:20 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 07:30 Bakugan (Není zač)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 08:35 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Svátek matek)
- 08:50 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Hlavní postrach Elmoru)
- 09:00 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Prokletí Elmoru)
- 09:20 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Penny)
- 09:30 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa… a Leslie?)
- 09:45 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Boberta)
- 09:55 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a najde se někdo?)
- 10:15 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Předkové)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 11:00 Lamput IV (Léta v poušti)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 11:55 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 13:25 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 13:40 Craig od potoka IV (Stříbrná pěst se vrací)
- 13:50 Craig od potoka IV (Túra šampionů)
- 14:05 Craig od potoka IV (Skautský host)
- 14:15 Craig od potoka IV (Mistr Okakulka)
- 14:30 Totální Dramarama (Čus, džus)
- 14:40 Totální Dramarama (Mechanický kvokorandž)
- 14:55 Totální Dramarama (Zachraňte Chillyho)
- 15:05 Totální Dramarama (Rohové kousky)
- 15:10 Lamput IV (Únos)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a mluvící strom)
- 17:15 Pan Magoo II (Den otevřených dveří)
- 17:20 Pan Magoo II (Růžové brýle)
- 17:30 Pan Magoo II (Sám doma)
- 17:45 Craig od potoka (Kletba)
- 17:55 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 18:05 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 18:20 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 18:30 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 18:45 Ben 10 (Pára, pohon světa)
- 18:55 Ben 10 (Recept na katastrofu)
- 19:05 Ben 10 (Akvapark)
- 19:25 Totální Dramarama II (Realismus animáků)
- 19:35 Totální Dramarama II (Wrestling!)
- 19:45 Lamput IV (Robinput)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 20:45 Bakugan (BAM Boost)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Sir Hokus of Pokes)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Nice Witch)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scoodlers)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Emerald Thumb)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Witch Hunter)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Toothache)
- 09:05 Mr Bean: The Animated Series (Haircut)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Neighbourly Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Nurse!)
- 09:45 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 10:00 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 10:05 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 10:10 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 10:15 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 10:30 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 10:35 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 10:45 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Cat-astrophic Failure)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Un-Welcome Home)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Downton Crabby)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (The Devil You Know)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Counting Sheep)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (The Old Gray Hair)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Chutes and Tatters)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Rat Trap)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Valentine's Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 14:20 Meet the Batwheels (Parking Problems)
- 14:30 Lucas the Spider (Too Hot to Handle)
- 14:35 Lucas the Spider (The Big Squeak)
- 14:40 Lucas the Spider (Big Jumping Spider)
- 14:55 Lucas the Spider (Ghost Camp)
- 15:00 Lucas the Spider (Boo)
- 15:10 Lucas the Spider (Never Boop a Robot)
- 15:15 Lucas the Spider (Lonesome Lucas)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 16:30 The Tom and Jerry Show V (Me and My Big Foot)
- 16:35 The Tom and Jerry Show V (Little Red Katzen Hood)
- 16:40 The Tom and Jerry Show V (Professor Meathead)
- 16:55 The Tom and Jerry Show V (Pranks for Nothin')
- 17:00 The Tom and Jerry Show V (Dry Hard)
- 17:10 The Tom and Jerry Show V (Tom Quixote)
- 17:15 The Tom and Jerry Show V (Top Dog)
- 17:30 The Tom and Jerry Show V (Rikki Tikki Tabby)
- 17:35 The Tom and Jerry Show V (Day of the Jackalope)
- 17:45 The Tom and Jerry Show V (Diamonds Are For Never)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 18:10 Batwheels (Mechanic Panic)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Breathtaking Bolly Show)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Perfect Suspect)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Genea Tree)
- 22:25 Alice & Lewis II (The Royal Zit)
- 22:40 Alice & Lewis II (Smile!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Speciální díl - Kam zmizel Spongebob?)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Poslední hádanka?)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Odhalení)
- 01:45 Victorious (Narozeninová písnička)
- 02:05 Victorious (Školní blog)
- 02:30 iCarly (iBudu toho želet)
- 02:50 iCarly (iPo škole)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Nepřátelé uvnitř)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Zlánika)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nádech písečné propasti / Jako bratr)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Podivné peníze / Zatřes se)
- 04:35 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 04:50 44 koček II (Nejlepší psí výzva)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Dům her)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Prohlídka)
- 06:00 Šmoulové II (Zaříkávač šneků / I šmoulové mohou létat)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulí apríl! / Plínkobot asistentem)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Garážový výprodej)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Boží sako / Kraken na Pudgi)
- 07:50 Casagrandovi II (Výměna / Naprostá pozornost)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIII (Paní Bramborová / Až na tuk)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIII (Dovážka na ostrov příšer / Jeď, Patriku, jeď)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XI (Soutěživá veverka / Nitka)
- 11:25 Spongebob v kalhotách IX (Útěk z vězení / Zlounská obracečka)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Paranoia z Planktona / Knihovna)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Rébus na známku / Opera a hry)
- 14:40 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XII (Veselí návštěvníci / Hlídání slepice)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XIII (Vítejte v Binárním zátiší / Ten telefon tě přijde draho / Vráska v čase)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Stavba doupat / Zimní světla)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Dinobot / Lesní skvadra ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky a Hlídací Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Ohňostroj)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kýchaly / Tlapky a Strašidelná Chata)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Překvapení)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Velká zvířecí koruna)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Rychlí přátelé)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Závod o zlatý poklad)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Hledá se výbušná rychlost)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Vítězství nad podvodníkem)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Záchrana závodního dne)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Robotická síla)
- 04:50 Tlapková patrola (Servisní tým Tlapek / Tlapky Bojují s Ohněm)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Pamlsky / Tlapky na Lanovce)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky a Rubble / Tlapky Zachraňují Mrože)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Strážci čtyřkoláci)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují šťávu / Tlapky zachraňují uletěnou střechu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Ocas dvou otců / Vítací vůz)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Let balonem)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tomovo nachlazení)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Brýle)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Malování)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Jízda na kole)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Bruslení)
- 10:55 Prasátko Peppa II (U zubaře)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Meziplanetární / Zlatuščina Největší Role)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Stanování / Tlapky a Trable se želvami)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují nešikovné vodní lyžaře / Tlapky zachraňují starostova asistenta)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 14:30 DORA (Potíže s dortíkem)
- 14:50 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a hrdinové / Jak se Paddington stal rytířem)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 17:40 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 17:55 DORA (Záhadný dárek)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův závod s bouřkou / Paddingtonův superšnek)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Walindu / Tlapky Zachraňují Velkou Kost)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Bitva)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Záhady)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Bubliny)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Čas jít spát)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Dopravní zácpa)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Zbloudilého Francoise / Tlapky Zachraňují Horké Tučňáky)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Snowboardový Závod / Tlapky Zachraňují Podmořské Kuře)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Pizzu / Tlapky Zachraňují Skye)
- 23:55 Jelení skvadra III (Velká Nubble / Pozor, balvany!)
- 00:00 Kluk, holka atd. (49)
- 00:10 Kluk, holka atd. (50)
- 00:20 Zombí - animáci (8)
- 00:25 Ghostforce (3)
- 00:50 Ghostforce (4)
- 01:10 Tým Tiki (20)
- 01:35 Tým Tiki (21)
- 01:55 Tým Tiki (22)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (28)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (29)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (30)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Tým Tiki (5)
- 04:30 Tým Tiki (6)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (15)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (16)
- 05:35 Kluk, holka atd. (63)
- 05:45 Kluk, holka atd. (64)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (100)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (83)
- 06:55 Blue (89)
- 07:05 Blue (90)
- 07:10 Blue (91)
- 07:25 Blue (92)
- 07:30 Blue (93)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (22)
- 14:20 Příšerky v rachotě (16)
- 14:45 Příšerky v rachotě (17)
- 15:15 Blue (122)
- 15:20 Blue (123)
- 15:30 Blue (124)
- 15:40 Blue (125)
- 15:50 Blue (126)
- 15:55 Blue (127)
- 16:10 Kiff (5)
- 16:35 Kiff (6)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (125)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (13)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (14)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (16)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (17)
- 19:50 Blue (25)
- 19:55 Blue (26)
- 20:00 Blue (27)
- 20:10 Blue (28)
- 20:20 Blue (29)
- 20:30 Blue (30)
- 20:35 Blue (31)
- 20:50 Příšerky v rachotě (7)
- 21:15 Příšerky v rachotě (9)
- 21:45 Jessie (29)
- 22:15 Jessie (31)
- 22:40 U Raven Doma (66)
- 23:10 U Raven Doma (68)
- 23:40 Kluk, holka atd. (51)
- 23:50 Kluk, holka atd. (52)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 04:00 Eureka! (22)
- 04:30 Eureka! (24)
- 05:00 Eureka! (25)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (10)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 07:00 Bluey (43)
- 07:10 Bluey (44)
- 07:20 Bluey (45)
- 07:30 Bluey (46)
- 07:40 Bluey (47)
- 07:50 Bluey (48)
- 08:00 Bluey (49)
- 08:10 Bluey (50)
- 08:20 Bluey (51)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 09:00 Mickey's Monster Musical
- 10:00 Firebuds (12)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (41)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 11:30 SuperKitties (15)
- 12:00 Pupstruction (6)
- 12:30 Bluey (84)
- 12:40 Bluey (85)
- 12:50 Bluey (86)
- 13:00 Bluey (87)
- 13:10 Bluey (88)
- 13:20 Bluey (89)
- 13:30 Firebuds (13)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (40)
- 14:30 The Lion Guard (73)
- 15:00 The Lion Guard (74)
- 15:30 SuperKitties (17)
- 16:00 Pupstruction (14)
- 16:30 Pupstruction (15)
- 17:00 Bluey (43)
- 17:10 Bluey (44)
- 17:20 Bluey (45)
- 17:30 Bluey (46)
- 17:40 Bluey (47)
- 17:50 Bluey (48)
- 18:00 SuperKitties (16)
- 18:30 Sofia The First (57)
- 19:00 Sofia The First (58)
- 19:30 Bluey (32)
- 19:40 Bluey (33)
- 19:50 Bluey (34)
- 20:00 Bluey (35)
- 20:10 Bluey (36)
- 20:20 Bluey (37)
- 20:30 SuperKitties (24)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (24)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 23:00 PJ Masks (25)
- 23:25 PJ Masks (26)
- 23:50 PJ Masks (27)
- 00:13 Bořek stavitel (9)
- 00:23 Bořek stavitel (10)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 01:12 Inui (31)
- 01:20 Hurá za hádankou (15)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (52)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (5)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (6)
- 02:55 Chuck a přátelé (12)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (25)
- 04:38 Bořek stavitel (16)
- 04:48 Bořek stavitel (17)
- 05:01 Hurá za hádankou (21)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (9)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (10)
- 05:49 Požárník Sam (18)
- 06:00 Trojčata (15)
- 06:07 Trojčata (16)
- 06:14 Trojčata (17)
- 06:25 Bing (31)
- 06:32 Bing (32)
- 06:39 Bing (33)
- 06:46 Bing (34)
- 06:55 Grisu (48)
- 07:08 Tilda (25)
- 07:15 Tilda (26)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (15)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 07:47 Caillou (25)
- 07:58 Caillou (26)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (25)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (26)
- 08:35 Doodleboo (29)
- 08:40 Doodleboo (30)
- 08:45 Doodleboo (31)
- 08:50 Doodleboo (32)
- 08:55 Doodleboo (33)
- 09:05 Daisy a Ollie (22)
- 09:13 Daisy a Ollie (23)
- 09:20 Daisy a Ollie (24)
- 09:31 Hurá za hádankou (19)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (4)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (25)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (25)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (26)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (25)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (26)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 11:18 Pettson a Fiškus (12)
- 11:30 Pettson a Fiškus (13)
- 11:43 Grisu (45)
- 11:54 Grisu (46)
- 12:07 Daisy a Ollie (11)
- 12:14 Daisy a Ollie (12)
- 12:21 Daisy a Ollie (13)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 12:52 Bing (2)
- 13:00 Bing (3)
- 13:08 Bing (4)
- 13:20 Trojčata (45)
- 13:27 Trojčata (46)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (6)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (28)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (29)
- 15:00 Kipper (2)
- 15:09 Kipper (3)
- 15:19 Simon (39)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (15)
- 15:38 Woozle a Pip (8)
- 15:46 Tilda (1)
- 15:53 Tilda (2)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 16:16 Pettson a Fiškus (13)
- 16:29 Caillou (1)
- 16:40 Caillou (2)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (13)
- 17:07 Doodleboo (4)
- 17:12 Doodleboo (5)
- 17:17 Doodleboo (6)
- 17:22 Doodleboo (7)
- 17:27 Doodleboo (8)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (33)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (34)
- 17:59 Požárník Sam (10)
- 18:10 Požárník Sam (11)
- 18:23 Berry a Dolly (4)
- 18:28 Berry a Dolly (5)
- 18:33 Berry a Dolly (6)
- 18:39 Bing (72)
- 18:46 Bing (73)
- 18:53 Bing (74)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (11)
- 19:15 Pettson a Fiškus (13)
- 19:28 Grisu (43)
- 19:40 Grisu (44)
- 19:52 Daisy a Ollie (25)
- 19:59 Daisy a Ollie (26)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (42)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (43)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (15)
- 20:57 Tilda (25)
- 21:04 Tilda (26)
- 21:12 Kipper (4)
- 21:21 Kipper (5)
- 21:31 Caillou (25)
- 21:42 Caillou (26)
- 21:55 Chuggington (13)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (2)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (3)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 23:05 Bing (49)
- 23:12 Bing (50)
- 23:20 Bing (51)
- 23:27 Bing (52)
- 23:35 Bing (53)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (12)
- 23:47 Oswald (12)
- 23:59 Oswald (13)
- 00:00 Sestry (Konečně prázdniny)
- 00:10 Sestry (Chybí mi Max)
- 00:20 Lou! (Malý deníček)
- 00:30 Lou! (Bezejmená kočka)
- 00:45 Mia a já IV (Podivné proudy)
- 01:05 Mia a já IV (Zealandie)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 04:35 Agentka 203 (Nadzvuková Zoe)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 05:35 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 06:00 Lou! (Moje pyžamová párty)
- 06:10 Lou! (Moje malá domácnost)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (8)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 14:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 14:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 14:30 Lou! (Špatný kontakt)
- 14:40 Lou! (Na lince)
- 15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures (25)
- 15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures (26)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Výzkum a vývoj)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Ztráty a nálezy)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Odpadky z vzíku pana Weenieho)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Blízké setkání oříškového druhu)
- 20:00 Balto III: Velký závod
- 21:30 Mia a já IV (Náhrada)
- 22:00 Sestry (Úhlavní nepřítel)
- 22:10 Sestry (Domov sladký domov)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 23:30 Život s tátou (33)
- 23:40 Život s tátou (34)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (6)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (47)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (28)
- 01:10 Esá z pralesa (12)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (11)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (47)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi II (22)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 04:20 Malý medvedík (38)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ (36)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada (8)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (103)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (15)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (8)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 07:00 Eggy Pops II (8)
- 07:05 Flopy (99)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Ocko hrdina (19)
- 07:30 Malý medvedík (39)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (104)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (24)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (15)
- 08:55 Ovečka Shaun (3)
- 09:00 Maličké príšerky II (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (2)
- 09:15 Slnečný Rej (6)
- 09:25 Esá z pralesa (12)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (13)
- 10:20 Bob staviteľ (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (46)
- 10:55 Zvedavkovci (16)
- 11:10 Monchhichi II (22)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (5)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (7)
- 11:50 Panda a Kiwi (20)
- 11:55 Ovečka Shaun (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (11)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (3)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (30)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (26)
- 13:50 Panda a Krash (47)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (28)
- 14:40 Maličké príšerky II (7)
- 14:45 Máša a medveď (105)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 15:20 Esá z pralesa (13)
- 15:35 Ohrozené druhy (22)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (14)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 16:25 Bob staviteľ (37)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (16)
- 16:45 Monchhichi II (23)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (3)
- 17:05 Ovečka Shaun (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (12)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (12)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (6)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky II (8)
- 19:15 Zvedavkovci (17)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (106)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 20:05 Esá z pralesa (14)
- 20:15 Bob staviteľ (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (17)
- 20:40 Slnečný Rej (7)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (16)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (24)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (13)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (4)
- 23:45 Veselé zajačiky V (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (31)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:43 OPJ
- 01:33 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:02 MÉTÉO
- 02:06 MATIÉRE GRISE
- 02:37 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 03:04 GRACIA, LA MESSI DE BANGUI
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:23 C DANS L'AIR
- 05:32 VERSION FRANÇAISE
- 06:00 DANS LE RING DU DIAMANT
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 EINSTEIN
- 10:04 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 10:52 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:31 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:16 CHÂTEAU !
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TOUTE LA VIE
- 14:45 TOUTE LA VIE
- 15:27 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 15:54 LE MARATHON SANS FIN
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 NATURE = FUTUR !
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 17:48 TENDANCE XXI EXPRESS
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:28 L'INVITÉ
- 18:36 OPJ
- 19:24 OPJ
- 20:16 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:01 CLÉO DE 5 Á 7
- 22:28 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:48 MÉTÉO
- 22:51 L'ACTU
- 23:11 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (26)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (26)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (13)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (13)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (4)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (856)
- 12:15 ARTS24 (14)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (4)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (14)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (37)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (28)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (14)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (28)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 02:45 BULLETIN
- 02:46 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 08:50 FOCUS SOLO
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 A L'AFFICHE
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 BILLET RETOUR
- 00:00 Dvořák - umění hořák
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Z krajiny kulturních tradic
- 07:40 V pohorách po horách
- 07:55 Světec dvou národů
- 08:25 Vlci v Lužici
- 09:05 Skryté poklady: Lubomír
- 09:35 Insitní umění v Srbsku
- 10:10 Duchovní krajina Novohradských hor
- 10:40 Island - Odraz Stvořitele
- 11:10 Absolventi: Anna Poláková
- 11:40 Přejeme si...
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Generální audience papeže Františka
- 14:55 V pohorách po horách
- 15:05 Staňte se solí
- 15:40 Setkání citeristů v Lukově
- 16:00 Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
- 16:35 Malíři velkých formátů
- 17:10 Lidé a město
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Nededza
- 18:40 Říkejte mi strýcu
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Poklad z Jelínkova domu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:50 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 22:05 Za obzorem
- 22:35 Transport
- 23:10 Kostel sv. Vincenta de Paul
- 23:25 Salesiánská evangelizace
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Gréckokatolícky magazín
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Gréckokatolícky magazín
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Náš pápež
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putujeme Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Silné vdovy
- 20:20 Taizé
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Fungujúca a stabilná rodina
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (11)
- 00:30 Dolce Vita (28)
- 01:00 Dotek luxusu (8)
- 01:30 Mrakodrapy (Monumenty a peníze 1972 – 1997)
- 02:30 Velkolepé designy (4)
- 03:30 Květinová show (2)
- 04:00 Hot Cars (8)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (7)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (7)
- 07:00 Květinová show (2)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (100)
- 08:00 Vitální zahrada (7)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 09:00 Jóga: energie života (8)
- 12:00 Květinová show (3)
- 12:30 Dolce Vita (28)
- 13:00 Design pro vás (9)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (2)
- 14:30 Vitální zahrada (8)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Uncle Bunt)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (1)
- 17:45 Svět z blízka (100)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (8)
- 19:30 Dotek luxusu (7)
- 20:00 Dolce Vita (29)
- 20:30 Nejlepší domov (6)
- 21:00 Dům v novém kabátě (6)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (2)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Materiály)
- 23:00 House doktor (2)
- 00:30 Moje Dubaj (10)
- 01:00 V mysli kuchaře (3)
- 01:30 Dolce Vita (8)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Štola s meruňkami, fíky a marcipánem)
- 03:30 Holky v kuchyni (15)
- 08:00 Jóga – Energie života (6)
- 09:00 Billovo jídlo (2)
- 09:30 Luxusní delikatesy (2)
- 12:00 Blázen na cestách (Indie)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 V mysli kuchaře (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 04:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 04:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 04:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 04:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 05:20 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 05:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 06:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 06:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 07:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 07:50 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 07:52 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 08:20 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 08:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 09:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 09:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 10:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 10:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 10:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 10:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 11:20 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 11:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 12:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 12:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 13:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 13:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 13:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 13:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 14:20 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 14:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 15:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 15:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 16:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 17:25 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 17:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 18:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 19:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 20:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa 2)
- 20:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 21:30 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 21:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 22:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 23:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 23:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 19:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 21:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 23:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 18:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 20:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 21:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 23:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Tomáš Jízdný (57)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Unió27
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:32 Élő egyház
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Esély
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Unió27
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Kék bolygó
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 04:00 Akusztik (Csík zenekar)
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (A kellemetlen szomszédság)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Mitől álmos a szék)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (A nyúl nem tud repülni!)
- 05:20 Mesélj nekem! (A nyúl házikója (cseremisz népmese))
- 05:30 Pom-Pom meséi II (Mindent Ragasztó Rezső)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász (Az éjszakai horgászat)
- 05:45 Sebaj Tóbiás (Sebaj Tóbiás és a léggömb)
- 05:55 Kukori és Kotkoda II (A kánya)
- 06:00 Egy kupac kufli (Egy kupac az elhagyatott réten)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (40)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Bogártanoda)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A manómentő)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget II (Evező / Zsebóra)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (A vacsora matematikája)
- 07:40 Rímerdő versfilmek (Varró Dániel: Szösz néne)
- 07:44 Malac a pályán (Maraton)
- 07:45 Láng és a szuperverdák II (Verseny a Sas-sziklához)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Alceste csuklása)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (A tengerisünök királya)
- 08:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Sunyi varázslat)
- 08:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Viktor, a gyáva nyúl)
- 09:00 Robovonatok III (Elveszve a bányában)
- 09:10 Bohókás professzor (Hol az ötletem?)
- 09:25 Bobby és Bill (Kezdődjön a játék)
- 09:35 Bobby és Bill (Kutyaütők)
- 09:50 Pocoyo IV (Egy űrlény karácsonya)
- 09:55 Pocoyo IV (Ott vagyunk már?)
- 10:05 Pocoyo IV (Dobd be az érmét!)
- 10:10 Maja, a méhecske (Az idegen)
- 10:20 Maja, a méhecske (A látszat csal)
- 10:35 Tickety Toc (Repülés / Kalózkodás)
- 10:55 ATHLETICUS - Állati sportolók (Váltófutás)
- 11:00 A legkisebb Ugrifüles II (A nyúl nem tud repülni!)
- 11:05 Mesélj nekem! (A nyúl házikója (cseremisz népmese))
- 11:20 Topo Gigio (A sajtnyomozó)
- 11:30 Simon (A rák-hadművelet)
- 11:40 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Támadás indul)
- 11:50 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Békés küldetés)
- 12:00 Alvin és a mókusok II (Biciklitolvajok)
- 12:15 Alvin és a mókusok II (Mókus Muki)
- 12:25 Alvin és a mókusok II (Alvin zúzós hétvégéje)
- 12:35 Alvin és a mókusok II (Csengőszó)
- 12:50 Paddington kalandjai (Paddington és a bélyeg)
- 13:00 Paddington kalandjai (Paddington bulit szervez)
- 13:15 Paddington kalandjai (Paddington és az album)
- 13:25 Lucky, a kölyök (Kaktusz Jack)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Az első filmvetítés Üres Szurdokban)
- 13:55 H2O: Egy vízcsepp elég II (Kincsvadászat)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Odin karperece)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A barentoni szökőkút)
- 14:40 Sadie Sparks (Űrlények a mágia ellen)
- 14:55 Zazie kisasszony II (Kincsvadászat)
- 15:00 Zazie kisasszony II (A határidő)
- 15:10 Pat, a kutya II (A barátságlevél)
- 15:15 Pat, a kutya II (Valami régi, valami új)
- 15:25 Pat, a kutya II (Hol a mobilom?)
- 15:35 M2 matricák - Gyerekjáték (Fábián Fanny-röplabda)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Varrónő)
- 15:50 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Az idő csepegő cseppjei)
- 16:00 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (Macska a falon)
- 16:15 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (A titokzatos kulcs)
- 16:25 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Karát kapitány)
- 16:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Tűzhomok)
- 16:50 Robovonatok III (Gyorsítókocsi)
- 17:05 Bohókás professzor (Nyomokat keresni)
- 17:15 Alvin és a mókusok II (Halló, halló!)
- 17:25 Alvin és a mókusok II (Csere-boszi)
- 17:35 Alvin és a mókusok II (Alvinból pláne megárt a sok!)
- 17:50 Alvin és a mókusok II (Hazugságok lavinája)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Gus tolldísze)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (A freskó)
- 18:25 Lucky, a kölyök (A kaktuszvirág)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Az évszázad fotója)
- 18:50 Pat, a kutya II (Táskacsere)
- 19:00 Pat, a kutya II (Flancos falat)
- 19:05 Pat, a kutya II (Tiki parti)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Mozizás)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Veszélyes vízesés)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Szó-nyomozó (Dobostorta)
- 20:00 Heartland VI (Segítő kéz)
- 20:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 20:50 Esti Kornél
- 21:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 21:50 Mit kíván?
- 00:10 Gasztroangyal (Emu és strucc)
- 01:05 Az érzelmek tengerén II (14)
- 01:45 Érted mindent (77)
- 02:35 Divat & dizájn
- 03:05 Noé barátai
- 03:30 Magyar Krónika (Gombhoz az adás)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (Jóság és szeretet)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:34 Pollenjelentés
- 06:35 Alpok-Duna-Adria
- 07:00 P'amende
- 07:30 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 08:05 Magyar lapát
- 08:55 Amphibious
- 09:55 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 09:58 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Bényi Ildikó - Nagykőrös)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (34)
- 13:55 Török ízek Refika konyhájából (3)
- 14:40 Egy Perc Híradó
- 14:42 Időjárás-jelentés
- 14:45 Ridikül (Én kis kertem)
- 15:40 Alpesi őrjárat VII (A medveember)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Névjegyek (László)
- 18:50 Mindennapi (Jóság és szeretet)
- 19:00 UEFA Európa Konferencia-liga (3. selejtezőkör: Omonia - Fehérvár FC mérkőzés)
- 21:10 Fantomas
- 22:55 Önök kérték! - Válogatás
- 23:50 Kenó
- 23:51 Időjárás-jelentés
- 04:05 Fradi Tv
- 04:35 Hajime
- 05:05 Pecatúra
- 05:30 Napos Oldal
- 06:00 Strandkézilabda
- 06:20 Vízilabda magazin
- 06:35 Olimpia-Párizs
- 07:30 Olimpia-Párizs
- 09:45 Ez lesz az olimpián
- 10:00 Olimpia-Párizs
- 12:15 Felvezető műsor
- 12:30 Olimpia-Párizs
- 14:30 Értékelő műsor
- 14:45 Ez történt az olimpián
- 15:00 Olimpia-Párizs
- 17:00 Olimpia-Párizs
- 19:00 Olimpia-Párizs
- 22:00 Olimpia-Párizs
- 23:00 Ez történt az olimpián
- 23:30 Olimpia-Párizs
- 01:05 Agenda
- 01:20 Bob herceg
- 02:50 Főtér (Várpalota)
- 03:45 Karcolatként jelet hagyni - In memoriam Radványi György - MMA portré
- 08:55 Gyémántmorzsalék
- 09:45 Kalendárium (Augusztus)
- 09:47 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 09:55 Koronás sas (29)
- 14:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 14:50 Édes a bosszú
- 16:05 Fajmentők akcióban (Vizek bennszülöttei)
- 16:20 Kritika
- 16:45 Édes anyanyelvünk
- 16:55 Koronás sas (30)
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 20:50 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 21:00 Sztankay mozija (A vörös ügynök)
- 21:10 A vörös ügynök
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 12:35 Endeavour IX (Uniforma)
- 20:15 Případy detektiva Murdocha XVII (Noční duchové)
- 21:00 Sisi (1)
- 21:55 Domina (Pád)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Boxlakros NBLL
- 02:00 Boxlakros NBLL
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Fotbal na druhou
- 09:45 Fotbal Chance Národní liga
- 16:00 Volleyball Nations League
- 17:35 Zdravě na talíři
- 17:55 Volleyball Challenger cup
- 01:59 Open Stage
- 03:25 Pohádky (2)
- 08:30 repríza OK Start
- 12:27 Open Stage
- 18:45 Cabaret
- 22:32 Open Stage
- 23:50 repríza OK Start
- 00:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 06:20 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:22 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:27 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:37 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:39 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 06:49 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 06:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 LIDÉ OD VODY (1)
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 Tomáš Novák (12)
- 01:50 POČASÍ TV R
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 LIDÉ OD VODY (6)
- 02:30 POČASÍ TV R
- 02:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 02:50 DOPRAVA
- 02:55 HEADLINES
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 Tomáš Novák (12)
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 11:40 STUDIO 'R'
- 11:50 POČASÍ TV R
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 OTAZNÍKY TV R (10)
- 17:35 POČASÍ TV R
- 17:40 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 STUDIO 'R'
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 OTAZNÍKY TV R (10)
- 22:35 POČASÍ TV R
- 22:40 DOPRAVA
- 22:45 ZVEME VÁS
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve II (Máma říkala, jen ne kung fu)
- 00:45 Sanjay a Craig II (Smutek nám sluší / Hon za slávou)
- 01:05 Sanjay a Craig (Pohádka o dvou bratrech)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Neshody se sousedy / Na sledě a následně)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Krysí krize)
- 02:05 Želvy Ninja (Nepodceňujte Zevra)
- 02:25 Želvy Ninja (Železná rukavice)
- 02:50 Chlebáci (Bocháneček / Oonski vděčný)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 1)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 2)
- 05:00 Sanjay a Craig (Maximum Dennis / Psí vlna)
- 05:20 Sanjay a Craig (Strach z výšek / Být jako Tufflips)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Lítačka / Yeti nebo nejeti)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Únos / Létající příšera)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Katastrofa na zámku)
- 06:50 Hlasiťákovi VI (Zářná budoucnost / Pohár pro dvojčata)
- 07:20 Hlasiťákovi VI (Elegán Flip / Lovci duchů)
- 07:45 Hlasiťákovi III (Rita potřebuje relax)
- 08:05 Hlasiťákovi III (Učitelské rande)
- 08:15 Hlasiťákovi III (Těžký život básníka)
- 08:30 Casagrandovi III (Mladí ošetřovatelé / Dluh)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci VIII (Když paka útočí)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci IX (Chlapec a jeho pes nebo obráceně)
- 09:40 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 09:50 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 10:00 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 10:05 Šmoulové (Šmoulí školka)
- 10:20 Šmoulové (Gargamelův nezdařený večírek)
- 10:40 Kámen, nůžky, papír (Hra na schovávanou / První epizoda s Louem)
- 11:00 Monster High (Sladkovodňouši se nezdaj / Bouřlivé šití)
- 11:30 Spongebob v kalhotách IX (Deníček / Konečně řidičák)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Zprávy hňupů ze sousedství / Finále první poloviny řady)
- 16:10 Hlasiťákovi VII (Jeden z milionu)
- 16:30 Spongebob v kalhotách XIV (295)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Můj kámoš hambáč / Zábavtické)
- 17:05 Spongebob v kalhotách VI (Píšťalkovaní)
- 17:15 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy)
- 17:25 Sharkdog (Hledání pokladů)
- 17:40 Sharkdog (Fisherovi vyrážejí rybařit)
- 17:50 Sharkdog (Žraločí schovka)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XII (Co ta díra?)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Zavřeni v mrazáku - díl 2)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Buď připraven! / Snad to vyjde příště)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve II (Obrovský)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve II (Tajné muzeum kung fu)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN