Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:10 Mistři renovací II (26)
- 01:50 Kachní dynastie IV (23)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 Běhej lesy - Týmovka
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 07:35 Mistři renovací II (26)
- 08:30 Kachní dynastie IV (23)
- 09:30 Kobra 11 III (3)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 14:10 Válka skladů XIII (1)
- 14:40 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 16:40 Kobra 11 III (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 20:30 Mistři renovací III (4)
- 21:20 Kachní dynastie IV (27)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 23:15 Kobra 11 III (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 01:55 Malý Sheldon IV (3)
- 02:30 Svět podle Jima (14)
- 03:10 Americký táta VI (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 TELE TELE
- 04:45 Máma (20)
- 05:50 Ženatý se závazky (99)
- 06:40 Karate ovce (69)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (19)
- 07:30 Přátelé IX (18)
- 08:25 Máma (22)
- 08:50 Máma II (3)
- 10:00 Malý Sheldon IV (7)
- 11:30 Ženatý se závazky (101)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 13:15 Přátelé IX (18)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 15:55 Máma II (7)
- 17:30 Svět podle Jima (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:10 Malý Sheldon IV (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (8)
- 21:40 Přátelé IX (20)
- 22:35 Americký táta VI (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (5)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Halleyova kometa)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (20)
- 01:10 Vodopády lásky
- 02:30 Doktorka Quinnová II (20)
- 08:20 Čarodějky IV (15)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (87)
- 11:55 Nekonečná láska II (126)
- 16:00 Vyměněné osudy II (63)
- 20:15 Nekonečná láska II (129)
- 21:10 Nekonečná láska II (130)
- 07:00 AC Sparta Praha -
- 10:20 WES E - Bike World Series #1
- 10:50 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Prague rugby 7s 2024
- 11:35 Spade poker show 2024 (1)
- 12:00 1:1 Sport Show (62)
- 12:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 13:10 PFL 2
- 00:00 Hymna SR
- 00:15 Oblak v podkroví
- 02:05 Don Matteo (Moja spravodlivosť)
- 03:00 Candice Renoirová IV (2)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (3)
- 11:05 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (2)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Duchovná noc)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Kapské Mesto 2.)
- 16:50 Destinácie (Darjeeling a čaj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Čas prebudenia - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tieň podozrenia
- 23:40 Hymna SR
- 23:50 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:05
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Dnes večer hrám ja (Tri poviedky s Emilom Horváthom mladším)
- 11:00 Tajomný ostrov (Objav)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - 12 metrov)
- 16:25 Môj emigrant (Herr Ďurišin)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Sahraa Karimi)
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pán Ockovič)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: CERN - 70 ROKOV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Dům chtíče
- 02:50 Moře kouzel
- 04:10 Národ velryb
- 05:35 Věčně mladá
- 07:35 Aloha, Lásko!
- 09:15 Ledová sezóna
- 10:55 Velká láska
- 12:50 Snové léto
- 14:25 Bohové Egypta
- 16:40 Lassie se vrací
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Bolest a sláva
- 23:55 Halloween II
- 00:15 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Alergie)
- 03:30 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 09:50 Soudní síň (Depozit)
- 10:50 Pod povrchem (28)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zeť opravář)
- 17:55 Soudní síň (Nejsem pedofil!)
- 00:10 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (71)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (72)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (5)
- 01:00 Projekt "Domov" II (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (27)
- 03:35 Dům snů III (7)
- 04:15 Dům snů (3)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (3)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (27)
- 09:55 Projekt "Domov" II (4)
- 10:45 Luxusní domy III (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 14:20 Dům snů III (7)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (4)
- 16:05 Luxusní domy III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 17:30 Projekt "Domov" II (5)
- 20:25 Dům snů (4)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 22:05 Dům snů III (8)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 02:20 Úkryt
- 04:10 Nezvěstná
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:45 Taxikáři
- 09:20 Cannes bez obalu
- 10:45 Moje perská rodina
- 12:30 Demolice
- 14:10 Lady Bird
- 15:45 Dobrý člověk
- 22:05 Rod Draka II (8)
- 23:10 7500
- 00:35 Ve jménu cti
- 02:15 Nic není náhoda
- 03:55 Zelený sršeň
- 06:00 Mořské jiskry
- 07:35 Bláznivá, zatracená láska
- 09:30 Vražda v Londýně
- 11:10 Přátelé II (22)
- 11:30 Přátelé II (23)
- 11:55 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:35 Papírové panenky
- 16:20 Cesta do Betléma
- 17:55 Opilí láskou
- 19:30 Vlk (5)
- 23:45 Sektor II (Jeruzalém)
- 00:30 Poslední hra o zlato
- 02:20 Mělas to vědět (4)
- 03:10 Zimní král (1)
- 12:20 Divoké vlny
- 13:45 Panna, nebo orel
- 15:20 Třináct životů
- 17:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 18:30 Girls VI (3)
- 19:00 Girls VI (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Není kouře...)
- 22:15 Boratův navázaný telefilm
- 23:50 Rod Draka II (8)
- 00:55 Uklízečka měsíce
- 02:15 Má jediná touha
- 04:10 27
- 04:25 Lucky Girl
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:45 Sliby
- 09:25 Electra
- 09:55 Romantický průvodce po ztracených místech
- 11:40 Svoboda za mřížemi
- 13:05 Kapitán Phillips
- 16:45 Sliby
- 18:25 Ve společnosti žen
- 20:00 Philadelphia
- 22:05 Monika
- 00:40 První láska
- 02:20 Americký masakr
- 09:40 Můj zámek
- 11:00 Plán 75
- 12:55 Totem
- 14:35 Štvanice
- 16:50 Hra
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Protivník
- 22:30 Vítězství ducha