Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Ještě nekončíme
- 01:30 Žiješ jenom 2x (16)
- 02:00 Návraty k divočině (Nízké Tatry)
- 02:25 Zašlapané projekty (Hlubinné objevy)
- 02:45 V zajetí železné opony (Dva dny s Kafkou)
- 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Divnopis (Kunžak)
- 04:00 Ochránce dravců
- 04:25 Valašský pohádkář
- 04:50 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Starobylé stavby II (Louvre)
- 09:25 Bedekr III. (Lyon)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 12:35 Operace Barbarossa (3)
- 13:20 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 14:15 Bitvy o Evropu (Ústí Šeldy)
- 15:05 Letecké katastrofy (Mrazivá hrozba)
- 15:50 České tajemno (5)
- 16:35 Jarní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 00:30 OH Paříž 2024 (USA - Švýcarsko)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 02:15 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:26 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 10:33 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 14:06 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 15:38 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:32 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (245)
- 07:39 M.A.S.H (246)
- 08:10 M.A.S.H (247)
- 08:42 M.A.S.H (248)
- 09:14 Vinaři (Špačci)
- 14:29 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 21:30 Polda IV (Ať shoří)
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Velké putování Bolka a Lolka (Opičí král)
- 06:15 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi mnichy)
- 06:24 Těžká dřina
- 06:51 Prima Partička
- 07:36 Partička Nová krev
- 08:31 Top Gear IV (3)
- 09:37 Top Gear VI (2)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:03 Moto cestou necestou
- 23:50 Simpsonovi V (Homer a Apu)
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Mrtvola v sudu)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:22 Policie v akci
- 07:05 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 4/4)
- 18:37 Columbo (Dvojitý šok)
- 00:38 Smrtící léčba
- 02:58 Apokalypsa v Los Angeles
- 08:07 Cesta kolem světa
- 10:11 Big Man (Bumerang)
- 12:03 Plavecký mariáš
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Špióni v převleku
- 17:54 Noci v Rodanthe
- 20:05 Dvanáctý muž
- 22:51 Rudý labyrint
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 1. MISE (Na peřejích řeky Styx)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 20:03 Katie Fforde (Probuzení polibkem)
- 21:56 1. MISE (Dárek)
- 23:06 Tudorovci III (3)
- 23:58 Zoufalé manželky IV (Nedělní ráno)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: P)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (5)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (15)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a metro)
- 18:50 Zafari (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Kanadská soda X (2)
- 01:10 Berlínské gala s Janine Jansenovou
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ABBA Dabba Doo
- 21:15 Cirque du Soleil: Amaluna
- 12:08 Ráj podle Bryana IV (Pomocník)
- 13:04 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 13:34 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 13:57 Hledá se táta
- 04:24 Rodinná pouta II (Druhý pohled)
- 05:28 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:21 Nikdo není dokonalý
- 07:05 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:12 Columbo (Její příležitost)
- 09:47 Katie Fforde (Cizí dítě)
- 14:50 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 15:53 1. MISE (Dej si odchod)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:07 Prima HISTORIE
- 02:27 Lékaři v éteru
- 02:58 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Prima LÉTO
- 14:38 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mistři útoku)
- 05:16 Prima Svět
- 05:41 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:08 Hausbót Petra Horkého (Ami Vitale - vítězka World Press Photo)
- 06:33 Prima Česko
- 06:58 Prima Svět
- 07:31 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (20)
- 01:30 Sousedství V (11)
- 03:05 Výleťák (188)
- 03:10 U stánku II (14)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (204)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (206)
- 04:20 Zahradní proměny II (12)
- 05:10 Zahradní proměny II (13)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (7)
- 06:20 Moje místa (Liběna Rochová)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XI (18)
- 08:15 Zahradní proměny II (14)
- 09:15 Zahradní proměny II (15)
- 20:10 Cukrárna (11)
- 21:30 Pobočník Jeho Výsosti
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:45 Malé lásky III (7)
- 01:50 To nic, drahá
- 03:45 Drak přichází
- 05:35 Na hraně zítřka
- 07:35 Kriminálka Las Vegas VI (Zátiší)
- 08:35 Kriminálka Las Vegas VI (Vlkodlaci)
- 09:30 Příchozí
- 11:50 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 DC Liga supermazlíčků
- 15:55 Kamarád do deště
- 17:25 Planeta nezadaných
- 20:00 Bohové Egypta
- 22:30 Smrtonosná zbraň
- 01:10 Mistři renovací II (26)
- 01:50 Kachní dynastie IV (23)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva (8)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 04:00 Florbal - letní speciál
- 04:50 Běhej lesy - Týmovka
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 07:35 Mistři renovací II (26)
- 08:30 Kachní dynastie IV (23)
- 09:30 Kobra 11 III (3)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 14:10 Válka skladů XIII (1)
- 14:40 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 15:35 Strážci hranic: Austrálie IV (7)
- 16:40 Kobra 11 III (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (29)
- 20:30 Mistři renovací III (4)
- 21:20 Kachní dynastie IV (27)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 23:15 Kobra 11 III (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 01:55 Malý Sheldon IV (3)
- 02:30 Svět podle Jima (14)
- 03:10 Americký táta VI (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 TELE TELE
- 04:45 Máma (20)
- 05:50 Ženatý se závazky (99)
- 06:40 Karate ovce (69)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (19)
- 07:30 Přátelé IX (18)
- 08:25 Máma (22)
- 08:50 Máma II (3)
- 10:00 Malý Sheldon IV (7)
- 11:30 Ženatý se závazky (101)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 13:15 Přátelé IX (18)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (4)
- 15:55 Máma II (7)
- 17:30 Svět podle Jima (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:10 Malý Sheldon IV (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (8)
- 21:40 Přátelé IX (20)
- 22:35 Americký táta VI (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (5)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Halleyova kometa)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (20)
- 01:10 Vodopády lásky
- 02:30 Doktorka Quinnová II (20)
- 08:20 Čarodějky IV (15)
- 09:10 Vítejte doma IV
- 10:05 Oteckovia II (87)
- 11:55 Nekonečná láska II (126)
- 16:00 Vyměněné osudy II (63)
- 20:15 Nekonečná láska II (129)
- 21:10 Nekonečná láska II (130)
- 07:00 AC Sparta Praha -
- 10:20 WES E - Bike World Series #1
- 10:50 Běhej lesy - Klínovec
- 11:05 Prague rugby 7s 2024
- 11:35 Spade poker show 2024 (1)
- 12:00 1:1 Sport Show (62)
- 12:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 13:10 PFL 2
- 00:00 Hymna SR
- 00:15 Oblak v podkroví
- 02:05 Don Matteo (Moja spravodlivosť)
- 03:00 Candice Renoirová IV (2)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Gastromap
- 05:20 Capri III (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (3)
- 11:05 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (2)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Duchovná noc)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Kapské Mesto 2.)
- 16:50 Destinácie (Darjeeling a čaj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Čas prebudenia - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Tieň podozrenia
- 23:40 Hymna SR
- 23:50 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:05
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Dnes večer hrám ja (Tri poviedky s Emilom Horváthom mladším)
- 11:00 Tajomný ostrov (Objav)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - 12 metrov)
- 16:25 Môj emigrant (Herr Ďurišin)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Sahraa Karimi)
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Pán Ockovič)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:15 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V kuchyni)
- 05:15 Etiketa (Korespondence)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 06:30 Na cestě po jižní Keni
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neobyčejné životy (Jiřina Bohdalová)
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Zůstanu svůj
- 14:45 Neviditelní (7)
- 15:40 Neviditelní (8)
- 16:40 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (3)
- 21:45 Bardotová (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: CERN - 70 ROKOV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Dům chtíče
- 02:50 Moře kouzel
- 04:10 Národ velryb
- 05:35 Věčně mladá
- 07:35 Aloha, Lásko!
- 09:15 Ledová sezóna
- 10:55 Velká láska
- 12:50 Snové léto
- 14:25 Bohové Egypta
- 16:40 Lassie se vrací
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Bolest a sláva
- 23:55 Halloween II
- 00:15 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Alergie)
- 03:30 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 09:50 Soudní síň (Depozit)
- 10:50 Pod povrchem (28)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zeť opravář)
- 17:55 Soudní síň (Nejsem pedofil!)
- 00:10 Survivor
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:30 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (71)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (72)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (5)
- 01:00 Projekt "Domov" II (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (27)
- 03:35 Dům snů III (7)
- 04:15 Dům snů (3)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (3)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (27)
- 09:55 Projekt "Domov" II (4)
- 10:45 Luxusní domy III (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 14:20 Dům snů III (7)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (4)
- 16:05 Luxusní domy III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 17:30 Projekt "Domov" II (5)
- 20:25 Dům snů (4)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 22:05 Dům snů III (8)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 02:20 Úkryt
- 04:10 Nezvěstná
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:45 Taxikáři
- 09:20 Cannes bez obalu
- 10:45 Moje perská rodina
- 12:30 Demolice
- 14:10 Lady Bird
- 15:45 Dobrý člověk
- 22:05 Rod Draka II (8)
- 23:10 7500
- 00:35 Ve jménu cti
- 02:15 Nic není náhoda
- 03:55 Zelený sršeň
- 06:00 Mořské jiskry
- 07:35 Bláznivá, zatracená láska
- 09:30 Vražda v Londýně
- 11:10 Přátelé II (22)
- 11:30 Přátelé II (23)
- 11:55 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:35 Papírové panenky
- 16:20 Cesta do Betléma
- 17:55 Opilí láskou
- 19:30 Vlk (5)
- 23:45 Sektor II (Jeruzalém)
- 00:30 Poslední hra o zlato
- 02:20 Mělas to vědět (4)
- 03:10 Zimní král (1)
- 12:20 Divoké vlny
- 13:45 Panna, nebo orel
- 15:20 Třináct životů
- 17:45 Julia II (Chartwinkerie)
- 18:30 Girls VI (3)
- 19:00 Girls VI (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Není kouře...)
- 22:15 Boratův navázaný telefilm
- 23:50 Rod Draka II (8)
- 00:55 Uklízečka měsíce
- 02:15 Má jediná touha
- 04:10 27
- 04:25 Lucky Girl
- 06:00 Klíčovou dírkou
- 07:45 Sliby
- 09:25 Electra
- 09:55 Romantický průvodce po ztracených místech
- 11:40 Svoboda za mřížemi
- 13:05 Kapitán Phillips
- 16:45 Sliby
- 18:25 Ve společnosti žen
- 20:00 Philadelphia
- 22:05 Monika
- 00:40 První láska
- 02:20 Americký masakr
- 09:40 Můj zámek
- 11:00 Plán 75
- 12:55 Totem
- 14:35 Štvanice
- 16:50 Hra
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Protivník
- 22:30 Vítězství ducha
- 00:25 Roswell: Nové Mexiko (Vzhůru dolů)
- 01:05 Restaurant: Impossible (Záchrana pastorovy vášně)
- 01:50 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 02:30 Projekt Kojota Petersona (Arachnofobní noční můry)
- 02:50 Projekt Kojota Petersona (Klokaní šílenství)
- 03:15 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 10:40 Rachel, Rachel
- 12:35 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 13:30 Flash (King Shark)
- 20:00 Valentine
- 21:55 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 00:20 Až na krev
- 02:55 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Teorie tygra
- 07:50 Jak jsme hráli čáru
- 11:40 Snoubenec nebo milenec?
- 13:30 Toman
- 16:15 Dům ztracených duší
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 20:00 Jako jed
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 00:00 Hranice pašeráků
- 01:30 Maratón
- 03:20 Krvácející srdce
- 04:50 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:25 Starostka Dortíková
- 07:50 Asterix a Olympijské hry
- 09:45 Gentleman s pistolí
- 11:15 Pisatel
- 14:15 Jak milovat s D
- 15:50 Vítejte v Holly Springs
- 17:45 Leonie
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Existenz
- 01:35 Modigliani
- 03:40 Past na lásku
- 08:50 Fame – Cesta za slávou
- 10:35 Kung fu Yoga
- 15:05 Záložní jednotka
- 16:40 Devátý život Luise Draxe
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Alex of Venice
- 21:30 Ještě jedna věc
- 23:05 Rozhovory s Tedem
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:15 Strojvůdce
- 07:50 Šťastný drak
- 09:25 Tmavý kůň
- 11:15 Princ a já 2
- 12:50 Průšvihář na útěku
- 14:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 15:55 Jmenuji se Sára
- 17:25 Zamračené dny
- 19:20 Bernie
- 21:00 Jake a Jake
- 22:40 Práce na dvojí úvazek
- 00:00 Útěk z domu
- 01:25 I slova zabíjí
- 03:25 Klamné zdání
- 05:40 Návrat
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (5)
- 09:30 Bradův život
- 11:35 Imogene
- 19:55 STARS! (- DEMI MOORE)
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Phantom punch
- 04:45 West Of The Divide
- 05:35 End of Program
- 06:00 Titus And Mirabella
- 06:25 Call The Mesquiteers
- 07:20 Champagne Safari
- 08:15 Love Laughs At Andy Hardy
- 09:45 Off Road
- 10:15 Asleep
- 10:25 Ginza Cosmetics
- 11:50 The Wedding
- 12:05 Lady Of Burlesque
- 13:35 30 Years And An Ocean In Between
- 14:00 Stuck
- 15:15 Corpse Vanishes
- 16:20 Lassie - The Painted Hills
- 17:30 Paradise Canyon
- 18:25 It's a Joke, Son!
- 19:25 Mother
- 21:00 Carnival of Souls
- 22:15 The Bed
- 22:45 Jail Caesar
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 05)
- 08:55 A DOG'S LIFE
- 09:40 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 12:40 MY DUBAI EP. (3)
- 13:05 MY DUBAI EP. (4)
- 13:35 KYUCHU: WHERE THE GREEN TEA GROWS
- 16:40 GREAT WHITE CODE RED
- 17:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:55 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 18:25 RACE OF LIFE (EP. 11)
- 18:50 ROLL ON CINEMA
- 19:45 DEPLETED URANIUM
- 20:40 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 21:35 ZENITH (EP. 10)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (36)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (45)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:15 ECE 4 Enfusion Xtreme Standup, Alkmaar, Netherlands, 09.10.2020
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings World Series Riga, Latvia 17.02.2024
- 07:05 King of Kings Grand Prix 17.02.2024
- 23:30 NEW Internet Wars 2016
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 01:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 01:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (18)
- 05:30 WILD SURF 2019 (19)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 07:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 07:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:00 GEARING UP 2020 (8)
- 10:30 GEARING UP 2020 (9)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 16:00 GP RACING 2022 (44)
- 16:30 GP RACING 2022 (45)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 10:45 DRONE WARS (13)
- 11:40 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 18:35 GOING BEYOND (PATTAYA AND PHAI)
- 19:30 INK THERAPY (7)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:35 Vesmírni farmári (2)
- 01:25 Travelistan (10)
- 01:45 Téma (164)
- 02:25 Môj život v hitlerovskom Nemecku (2)
- 03:25 Raz a navždy (2)
- 04:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 05:20 Nosoroží sirotinec (1)
- 06:20 Rodinné záležitosti (1)
- 06:55 Z blízka (1)
- 07:25 Titanic, v srdci vraku (1)
- 08:55 Telenákup (4)
- 09:05 Doslova
- 09:45 Záchranári z Ria (1)
- 14:25 Hindenburg (1)
- 15:25 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Digitálni giganti vo svete zdravia (1)
- 17:15 Život s vrahom (4)
- 18:05 Udržateľná budúcnosť (1)
- 19:05 Telenákup (1)
- 19:15 Téma (165)
- 19:50 Doslova
- 20:25 Sadnite si, prosím (29)
- 21:05 K-FUN (18)
- 21:55 Katar: dynastia s globálnymi ambíciami (1)
- 00:25 Cyranův poloostrov (4)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:15 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (5)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Management
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův poloostrov (5)
- 23:50 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:40 Soudkyně Barbara
- 14:55 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:35 Ostříháno
- 02:40 Na plac!
- 03:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Moje chůva superhrdinka
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:40 Jak to dopadlo!?
- 04:30 Talkshow Tomáše Magnuska: E.Hrušková, L.Rohlíčková, Š.Bilina, B.Žárská, R.Žárský
- 05:45 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Naďa Černá, ředitelka projektů ČOV
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Petrovický zpravodaj
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:40 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:50 Zelenáč VI (8)
- 01:30 Bosch VII (6)
- 02:15 Bosch VII (7)
- 02:55 Bosch VII (8)
- 03:40 Macgyver V (5)
- 04:25 Macgyver V (6)
- 05:05 Ultrafialoví II (4)
- 06:00 Totalcar III (2)
- 06:40 Profil zločinu V (9)
- 07:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 08:30 Xena (14)
- 09:25 Profil zločinu V (8)
- 10:25 Profil zločinu V (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida II (2)
- 12:20 A-Team II (19)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 14:05 Xena (14)
- 15:05 Profil zločinu V (10)
- 16:10 Profil zločinu V (11)
- 17:15 A-Team II (20)
- 20:00 Xena (15)
- 21:00 Ztracený svět (11)
- 22:00 Ztracený svět (12)
- 22:55 Společnost Adventure (7)
- 23:50 Společnost Adventure (8)
- 00:45 Ztracený svět III (1)
- 01:45 Lovci pokladů II (7)
- 02:30 Lovci pokladů II (8)
- 03:15 Totalcar IV (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (21)
- 10:00 Ztracený svět II (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (17)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 Lovci pokladů II (9)
- 15:55 Lovci pokladů II (10)
- 16:55 Ztracený svět III (1)
- 17:55 Ztracený svět III (2)
- 18:50 Xena II (22)
- 19:50 A-Team III (3)
- 20:50 Společnost Adventure (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Lovci pokladů II (10)
- 23:50 Xena II (22)
- 01:00 Brousko III (91)
- 02:05 Brousko III (92)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (30)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (3)
- 13:35 Ranč Heartland II (6)
- 14:30 Ranč Heartland II (7)
- 15:30 Brousko III (93)
- 16:35 Dcery duchem (31)
- 17:50 Domek na prérii VI (4)
- 18:55 Ranč Heartland II (8)
- 19:50 Ranč Heartland II (9)
- 20:50 Domek na prérii VI (4)
- 21:50 Ranč Heartland II (8)
- 22:50 Ranč Heartland II (9)
- 23:45 Dcery duchem (31)
- 10:25 Marie Kroyer
- 12:15 Mlčení Lorny
- 14:05 Index lásky
- 15:50 Tři srdce
- 17:45 Jana z Arku
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Greta
- 01:40 Dealer II
- 03:25 Stranou Satana
- 09:00 Largo Winch
- 10:55 Brankář
- 13:00 Mladý Ahmed
- 14:30 Miami
- 16:35 Utoya, 22. července
- 18:15 Muž na střeše
- 20:15 Duch pětačtyřicátého
- 22:00 Láska mezi regály
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 06:50 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 07:00 Já Baryk (11)
- 07:05 Brundibáři (Těší mě)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (6)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 07:55 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 08:10 O Mikešovi (5)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 10:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 Brundibáři (O mistra basy)
- 10:25 Žofka a její dobrodružství (7)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 11:05 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 11:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 12:00 Martin a Venuše
- 14:00 Evžen mezi námi
- 15:20 Poklad v pyramidě
- 15:30 Neznámé památky (Tajemná pila)
- 16:00 Cesta řeky k moři
- 18:20 Vysoká zeď
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 22:00 Vzorný kinematograf Haška Jaroslava
- 23:45 Filmové minuty
- 04:50 Napoleon (5)
- 06:00 1945: Rok, který změnil svět (3)
- 07:00 Josef Bonaparte
- 12:00 Apokalypsa a konec světa
- 13:05 Strůjci zla (Albert Speer)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Fidel Castro očima filmařů
- 01:20 Pokrevní bratři
- 03:05 Tulipánová horečka
- 04:40 Close Up III (9)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (6)
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Zoom In - Sing 2
- 06:20 Close Up III (12)
- 06:50 Extrakt
- 08:40 Hra na vraždu
- 10:15 Mythica: Hledání hrdinů
- 11:50 Buldozer
- 13:50 Marley a já
- 15:45 Králova přízeň
- 17:45 Pád třetí říše
- 20:20 Návštěvníci
- 22:00 Inferno
- 23:35 Saw: Hra o přežití
- 01:25 Dredd
- 02:50 Žralokonádo
- 08:45 Sen noci svatojánské
- 10:45 Stíny mrtvých
- 12:35 Záhada Severního moře
- 15:05 Truman Show
- 16:50 Kluci a holky
- 18:30 Lásce na stopě
- 20:00 Ledová archa
- 22:00 Dnes zemřeš!
- 23:30 Resident Evil
- 00:20 Červený trpaslík VII (1)
- 00:55 Vražedná partie
- 02:55 Comedy Club VII (20)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (8)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (10)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (11)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (12)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (13)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (14)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (15)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (16)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (17)
- 20:00 Chyťte ho!
- 22:30 Comedy Club VII (21)
- 23:00 Comedy Club VII (22)
- 23:30 Červený trpaslík VII (1)
- 00:00 Off The Grid (Axum, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Lake Titicaca, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Aswan)
- 01:30 Backpack (Loktak, Manipur, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 5)
- 02:30 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 03:00 Backpack (Ukhrul and Senapati , India)
- 03:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 04:00 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 04:30 Xplore Egypt (Alexandria)
- 05:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 05:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 06:00 Backpack (Nagaland, India)
- 06:30 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 07:00 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 07:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 00:37 Super útesy
- 01:20 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 02:08 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 02:57 Tajemství kytovců (Říše běluh)
- 03:42 Vládci pobřeží
- 04:26 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 05:12 Tajemství kytovců (Písně keporkaků)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 06:44 Život psounů (Rodinná záležitost)
- 07:06 Život psounů (Kde domov můj)
- 07:28 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 08:12 Duše šelmy
- 08:58 Smrtící africká říše (Pouště)
- 09:43 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 10:29 Duše šelmy
- 11:15 Neklidné šelmy
- 12:00 Superkočka
- 12:44 Smrtící africká říše (Pouště)
- 13:29 Smrtící africká říše (Pobřeží)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Království Kimových)
- 00:45 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (4)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Kufr plný překvapení)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nadměrný náklad)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (11. září)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (15)
- 00:55 Filmy a realita II (6)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (22)
- 02:05 Špinavé prádlo (6)
- 02:50 Pohledy do historie (5)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (2)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (4)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (6)
- 17:10 Americká 90. léta (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (16)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 21:25 Špinavé prádlo (7)
- 22:20 Filmy a realita III (1)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (5)
- 16:10 Prostě maso (3)
- 16:40 Jiří, milovník masa (12)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Trh na Noumea)
- 17:35 Jak chutná venkov (6)
- 10:05 Serengeti III (3)
- 11:25 V továrně VIII (2)
- 16:40 V továrně VIII (3)
- 17:55 Nejtragičtější katastrofy II (3)
- 00:15 Vražedné město II (Verdigre, NB)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Portrét predátora)
- 01:45 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 02:05 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 02:30 Soudní kamera III (55. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera III (56. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XV (Jeden dobrý skutek)
- 20:30 Soudní kamera (3)
- 20:55 Soudní kamera (4)
- 21:15 Nedokonalá vražda III (Kumeta)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Domeček s apartmány)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Pocit soustředění na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Výměna za výhledy na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Kup teď, zdědíš později)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Jiskry na Floridě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Najít svůj první dům)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Koloniální dům vs. ranč ve Virginii)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Výměna v Memphisu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej s kočičí mátou)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Rychlý přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Luxus za babku (Domov pro princeznu)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Zvláštní pozornost městské chloubě)
- 00:40 Kuchyně 15: Jídla za babku (13)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní obloha (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Samá gouda (10)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a koláč (10)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od vikingů ke křidýlkům (11)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Rozmach v příhraničním městě (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: První schůzky (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Celá enchilada (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Návštěva u dcery ve škole (1)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Ostrov Kužel E)
- 01:25 Válka skladů V (Čas pálení)
- 01:45 Válka skladů V (Ústřice na podnose)
- 02:10 Válka skladů V (Staré triky, nové zisky)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Hra s členem síně slávy)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Cashville, Tennessee)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Večírek začíná)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Temné síly)
- 04:30 Vetřelci dávnověku XVI (Top 10 nejlepších kódů mimozemšťanů)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Neuvěřitelně výhodná nabídka)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Atletika
- 13:00 Dráhová cyklistika
- 15:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:00 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Lezení
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:30 Házená
- 11:30 Lezení
- 13:15 Házená
- 20:00 Zápas
- 20:30 Vodní pólo
- 22:00 Basketbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 23:45 Vodní pólo
- 00:15 MVP
- 01:00 Fotbal: Real Madrid - Chelsea
- 03:00 Box: Vasiliy Lomachenko - George Kambosos
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Slovinsko - Itálie
- 18:30 Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
- 18:45 MVP
- 19:30 MVP
- 01:15 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 01:30 Fotbal: Barcelona - AC Milán
- 03:30 SuperEnduro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:15 MVP
- 17:00 Házená: Maďarsko - Izrael
- 18:45 Box: Tysonovy největší údery
- 19:15 Zlaté okamžiky
- 19:30 Házená: Švédsko - Švýcarsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 22:45 Autožurnál
- 23:15 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (51)
- 00:45 Blochovy rozbory (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (54)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (55)
- 02:10 Eastside Motors: Směnné obchody (56)
- 03:00 Stará auta a mimozemšťané (57)
- 03:30 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (58)
- 03:40 Zprávy (59)
- 03:45 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (60)
- 04:15 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (61)
- 04:45 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (62)
- 05:10 Zprávy (63)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (9)
- 16:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (30)
- 16:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (31)
- 16:30 Zprávy (32)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 16:50 Garáž 21 (34)
- 17:15 Poklady v garáži (35)
- 17:45 Poklady v garáži (36)
- 00:00 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 00:30 Nový muškař (22)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 03:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 04:00 Novinky Delphin 2024
- 04:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 05:00 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 1.díl)
- 05:30 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 06:30 IX. Hethland Cup
- 07:00 Nový muškař (20)
- 07:30 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 08:00 Carp Zoom (Letní lov na boilies)
- 08:30 Balatonská kapří show
- 09:00 Big Coast 12. ročník (4)
- 09:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (46)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (142)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (103)
- 08:20 Nespoutaný anděl (104)
- 09:20 Yago, syn džunle (153)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (154)
- 15:55 Wolffův revír (96)
- 16:55 Stefanie (79)
- 17:55 Stefanie (80)
- 18:55 Nespoutaný anděl (105)
- 19:55 Nespoutaný anděl (106)
- 20:55 Wolffův revír (97)
- 21:55 Kvíz, please! (17)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Daft Punk
- 03:23 David Guetta
- 03:48 David Guetta
- 05:22 Charlie Puth
- 06:02 Mötley Crüe
- 07:51 Lady Gaga
- 09:03 Blondie
- 10:40 The Cure
- 11:40 Beak
- 11:55 Various Artists
- 12:01 Daft Punk
- 12:25 David Guetta
- 12:50 David Guetta
- 14:24 Charlie Puth
- 15:04 David Bowie
- 16:43 Fall Out Boy
- 17:51 Dire Straits
- 18:14 Placebo
- 19:39 Limp Bizkit
- 20:39 Various Artists
- 21:00 Adele
- 22:25 BLACKPINK
- 23:51 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XVII (1)
- 01:05 K popukání XXXV (29)
- 01:30 K popukání XXXV (33)
- 01:55 K popukání XXXV (35)
- 02:15 K popukání XXXV (36)
- 02:40 K popukání XXXV (37)
- 03:00 K popukání XXXV (38)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (37)
- 15:05 Ideální pár VI (5)
- 15:55 Ideální pár VI (6)
- 20:30 K popukání XXXVI (17)
- 20:55 K popukání XXXIII (39)
- 21:15 K popukání XXXIV (1)
- 21:40 K popukání XXXIV (3)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 22:45 Mistr jehly VIII (4)
- 23:30 Geordie Shore XVII (2)
- 00:00 2008: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Calvin Harris: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2018 Wrapped!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Feel-Good Dance Anthems!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP_KLUB - David_Vas REPRIZA
- 22:30 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 02:45 02:45 - 04:00
- 04:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:30 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 POZDRAV Z CIZINY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 HITPARÁDA z Vyškova
- 23:25 DOBROU NOC S LEGENDOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 09:25 BLACK BAND
- 09:50 Přestávka ve vysílání 09:50-11:05
- 11:05 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 12:05 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 12:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 12:55 CHVILKA S...
- 13:25 Přestávka ve vysílání 13:25-14:45
- 14:45 ČTYŘLÍSTEK
- 15:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:05 DECHOVEČKA KAŽDÝ DEN
- 17:10 COUNTRY
- 17:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:35 HARMONIKY
- 20:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 21:05 COUNTRY
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 01:14 Lamput III (Původ)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 06:00 Craig od potoka II (V tónině potoka)
- 06:10 Craig od potoka III (Země je láva!)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Ukořistěná vejce)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Televizní rytíř 4)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Mladí Titáni hřmí!)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Co je opera, Titáni?)
- 07:20 Bakugan (Nejhorší nápad ze všech)
- 07:30 Bakugan (Žádný doktor Raptor neexistuje)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 08:35 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 08:50 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 09:00 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 09:20 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 09:30 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 09:45 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 09:55 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 10:15 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 10:25 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 10:40 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 10:50 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 11:00 Lamput IV (Návštěvník)
- 11:15 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 11:25 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 11:40 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 11:50 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 12:10 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 12:20 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 12:35 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 12:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 13:05 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 13:15 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 13:25 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 13:40 Craig od potoka IV (Na schovávanou)
- 13:50 Craig od potoka IV (Pašeráci babiček)
- 14:05 Craig od potoka IV (Ztráty a nálezy)
- 14:15 Craig od potoka IV (Nuda hrou)
- 14:30 Totální Dramarama III (Legenda o Paulovi)
- 14:40 Totální Dramarama III (Hvězda seriálu)
- 14:55 Totální Dramarama (Ventilačka)
- 15:05 Totální Dramarama (Rande)
- 15:10 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 3)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Na kraj světa za Carlem Sanpedrem, část 4)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 17:15 Pan Magoo II (Sladké sny!)
- 17:20 Pan Magoo II (Krotitel gangů Magoo)
- 17:30 Pan Magoo II (Okurkový karneval)
- 17:45 Craig od potoka (Poslední kniha)
- 17:55 Craig od potoka (Divožanda)
- 18:05 Craig od potoka (Nedělní oblek)
- 18:20 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 18:30 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 18:45 Ben 10 (Ššš!)
- 18:55 Ben 10 (Světla ramp, temnota srdcí)
- 19:05 Ben 10 (Dobrodružné hlídání)
- 19:25 Totální Dramarama II (Zpátečník Wendel)
- 19:35 Totální Dramarama II (Bodání v dešti)
- 19:45 Lamput IV (Malý princ duchů)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 20:45 Bakugan (Není zač)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Internet)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Plán)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Adventurers)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Getting Truffy With It)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 04:50 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Old Classic)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Too Predictable)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Oztember Surprise)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Christmas in Oz: Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 08:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 09:50 Meet the Batwheels (Bad Day)
- 10:00 Lucas the Spider (Lucas and Findley get Antsy)
- 10:05 Lucas the Spider (Mock Me Not)
- 10:10 Lucas the Spider (Jumping Pal)
- 10:15 Lucas the Spider (Trouble at the Top)
- 10:30 Lucas the Spider (Avocado's Fan)
- 10:35 Lucas the Spider (The Scent of a Dog)
- 10:45 Lucas the Spider (The Need for Seed)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Ghoul's Gold)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (What About Blob?)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Mouse Party)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Maust)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Tom Prix)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Hip Replacement)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Cat-A-Combs)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (The Cruise)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Kindness)
- 14:30 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 14:35 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 14:40 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 14:55 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 15:00 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 15:10 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 15:15 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Guardian of the Forest)
- 18:00 Batwheels (Batty Body Swap)
- 18:10 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Who's Eating Mushton)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 22:00 Alice & Lewis II (Dodson the Adventurer)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Starry Lake)
- 22:25 Alice & Lewis II (Gift Day)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Laughing Matter)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (20 000 hambáčů pod mořem / Bitva v Zátiší Bikin)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nespavá houba)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (V bažinách)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Pravdy a lži)
- 01:45 Victorious (Zombie Tori)
- 02:05 Victorious (Jade versus Back)
- 02:30 iCarly (iNechci se hádat)
- 02:50 iCarly (iTaneční sny)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Vloupání)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Relativně řečeno)
- 03:55 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rocky kandidátka / Hotel s jednou hvězdičkou)
- 04:35 44 koček II (Obrácený svět)
- 04:50 44 koček II (Barevná kočkohra)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulí závodníci / Kdo je v kapele?)
- 06:25 Šmoulové II (Wafle a trest / Nikdy nebuďte spícího čaroděje)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Ztraceno v gauči / Pataton)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Skříň zkázy / Setkání s duchem)
- 07:50 Casagrandovi (Mexická úprava / Velká vlaková touha)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XI (Bezstarostná jízda / Stařík Patrik)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Malí přítelíčkové / Slovo dané babičce)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XIV (Krev je hustší než omastek / Nerozesmívej mě)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Můj kámoš hambáč / Zábavtické)
- 11:55 Spongebob v kalhotách V (Přítel nebo nepřítel)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Dohoda je dohoda / Zaměstnanec měsíce)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XIV (Měsíční půlky / Hysterická historie)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy / Plankton)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XII (Planktonova stará mňamka / Bouřlivé počasí)
- 22:00 Hlasiťákovi IV (Tréma před Casagrandovými / Fórky mezi Casagrandovými)
- 22:30 Hlasiťákovi IV (Boj o obchod Casagrandových / Zápisová horečka u Casagrandových)
- 22:55 Casagrandovi II (Souboj dědečků / Vtípkoročí)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Noční směna / Zamilovaný Krabs)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Umělecké dílo / Plží invaze)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Ocelové kolo / Bobbiho hudba)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Fiasko s fontánou / Světelná diskotéka)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky a Velká Námraza / Tlapky Zachraňují Basketbalový Zápas)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Svatbu / Tlapky Zachraňují Ace)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Talentovou Soutěž / Tlapky Zachraňují Kukuřici)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Velké mravenčí dobrodružství)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Připravit ke startu, Grr!)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlap Tlap husa / Tlap tlap a ještě dál!)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Bahník)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Knih-mobil / Tlapky zachraňují hlavu Humdingera)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 07:15 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 07:30 DORA (Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Příběh poštovní velryby / Plavání se žraloky)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tatínkova kancelář)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Pirátský ostrov)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Bazar)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Plavání)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Mlha)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Tomovy narozeniny)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Šnečci)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Sportovní den)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Autodílna dědy Buráce)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zub / Tlapky Zachraňují Netopýra)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 13:15 Tlapková patrola IX (Charger na návštěvě u Tlapek / Tlapky zachraňují nablýskané auto)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 14:30 DORA (Mini tanečnice)
- 14:50 DORA (Ospalé slunce)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington uklízí pláž / Paddingtonovo rozloučení s dovolenou)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Nenasyta / Kde je Bali?)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Pan Skvělouš a jeho parťák / Paddington a náhodný hrdina)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada...)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Letní tabor část 1 a část 2)
- 22:10 Prasátko Peppa (Tatínkova videokamera)
- 22:15 Prasátko Peppa (Školní divadlo)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Prázdniny papouška Polly)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Větrný podzimní den)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Moře-štěně)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kamaráda / Tlapky Zachraňují černého Pasažéra)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Kosmický cirkus / Díry všude)
- 00:05 Kluk, holka atd. (45)
- 00:15 Kluk, holka atd. (46)
- 00:25 Ghostforce (1)
- 00:50 Ghostforce (2)
- 01:10 Tým Tiki (17)
- 01:35 Tým Tiki (18)
- 01:55 Tým Tiki (19)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (25)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Tým Tiki (3)
- 04:30 Tým Tiki (4)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (13)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (14)
- 05:35 Kluk, holka atd. (61)
- 05:45 Kluk, holka atd. (62)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (94)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (87)
- 06:55 Blue (84)
- 07:05 Blue (85)
- 07:10 Blue (86)
- 07:25 Blue (87)
- 07:30 Blue (88)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (21)
- 14:20 Příšerky v rachotě (14)
- 14:45 Příšerky v rachotě (15)
- 15:15 Blue (116)
- 15:20 Blue (117)
- 15:30 Blue (118)
- 15:40 Blue (119)
- 15:50 Blue (120)
- 15:55 Blue (121)
- 16:10 Kiff (3)
- 16:35 Kiff (4)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (9)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (10)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (11)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (12)
- 19:50 Blue (18)
- 19:55 Blue (19)
- 20:00 Blue (20)
- 20:10 Blue (21)
- 20:20 Blue (22)
- 20:30 Blue (23)
- 20:35 Blue (24)
- 20:50 Příšerky v rachotě (5)
- 21:15 Příšerky v rachotě (6)
- 21:45 Jessie (28)
- 22:15 Jessie (27)
- 22:40 U Raven Doma (73)
- 23:10 U Raven Doma (74)
- 23:40 Kluk, holka atd. (47)
- 23:50 Kluk, holka atd. (48)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (57)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 04:00 Eureka! (19)
- 04:30 Eureka! (20)
- 05:00 Eureka! (21)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 07:00 Bluey (34)
- 07:10 Bluey (35)
- 07:20 Bluey (36)
- 07:30 Bluey (37)
- 07:40 Bluey (38)
- 07:50 Bluey (39)
- 08:00 Bluey (40)
- 08:10 Bluey (41)
- 08:20 Bluey (42)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (9)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 11:30 SuperKitties (26)
- 12:00 Pupstruction (13)
- 12:30 Bluey (78)
- 12:40 Bluey (79)
- 12:50 Bluey (80)
- 13:00 Bluey (81)
- 13:10 Bluey (82)
- 13:20 Bluey (83)
- 13:30 Firebuds (11)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 14:30 The Lion Guard (71)
- 15:00 The Lion Guard (72)
- 15:30 SuperKitties (14)
- 16:00 Pupstruction (4)
- 16:30 Pupstruction (5)
- 17:00 Bluey (34)
- 17:10 Bluey (35)
- 17:20 Bluey (36)
- 17:30 Bluey (37)
- 17:40 Bluey (38)
- 17:50 Bluey (39)
- 18:00 SuperKitties (14)
- 18:30 Sofia The First (55)
- 19:00 Sofia The First (56)
- 19:30 Bluey (12)
- 19:40 Bluey (13)
- 19:50 Bluey (14)
- 20:00 Bluey (15)
- 20:10 Bluey (30)
- 20:20 Bluey (31)
- 20:30 SuperKitties (15)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (28)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 23:00 PJ Masks (22)
- 23:25 PJ Masks (23)
- 23:50 PJ Masks (24)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (30)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (50)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (51)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (11)
- 03:07 Chuggington (22)
- 03:17 Chuggington (23)
- 03:29 Angelína balerína (5)
- 03:42 Angelína balerína (6)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (24)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (7)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (8)
- 05:49 Požárník Sam (17)
- 06:00 Trojčata (12)
- 06:07 Trojčata (13)
- 06:14 Trojčata (14)
- 06:25 Bing (27)
- 06:32 Bing (28)
- 06:39 Bing (29)
- 06:46 Bing (30)
- 06:55 Grisu (47)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (24)
- 08:40 Doodleboo (25)
- 08:45 Doodleboo (26)
- 08:50 Doodleboo (27)
- 08:55 Doodleboo (28)
- 09:05 Daisy a Ollie (19)
- 09:13 Daisy a Ollie (20)
- 09:20 Daisy a Ollie (21)
- 09:31 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:18 Pettson a Fiškus (10)
- 11:30 Pettson a Fiškus (11)
- 11:43 Grisu (43)
- 11:54 Grisu (44)
- 12:07 Daisy a Ollie (8)
- 12:14 Daisy a Ollie (9)
- 12:21 Daisy a Ollie (10)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (43)
- 13:27 Trojčata (44)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (38)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Woozle a Pip (7)
- 15:46 Tilda (25)
- 15:53 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 16:16 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:07 Doodleboo (51)
- 17:12 Doodleboo (52)
- 17:17 Doodleboo (1)
- 17:22 Doodleboo (2)
- 17:27 Doodleboo (3)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 17:59 Požárník Sam (8)
- 18:10 Požárník Sam (9)
- 18:23 Berry a Dolly (1)
- 18:28 Berry a Dolly (2)
- 18:33 Berry a Dolly (3)
- 18:39 Bing (69)
- 18:46 Bing (70)
- 18:53 Bing (71)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (10)
- 19:15 Pettson a Fiškus (12)
- 19:28 Grisu (41)
- 19:40 Grisu (42)
- 19:52 Daisy a Ollie (23)
- 19:59 Daisy a Ollie (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (14)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (60)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (1)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (44)
- 23:12 Bing (45)
- 23:20 Bing (46)
- 23:27 Bing (47)
- 23:35 Bing (48)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 23:47 Oswald (10)
- 23:59 Oswald (11)
- 00:00 Sestry (Oblíbená)
- 00:10 Sestry (Večírek)
- 00:20 Sestry (Velké prádlo)
- 00:30 Sestry (Katastrofální sestry)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 05:35 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 06:00 Lou! (Otočíme list)
- 06:10 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 11:00 Sestry (Spaní ve stoje)
- 11:10 Sestry (Sestry poustevnice)
- 11:30 Lou! (Moje pyžamová párty)
- 11:40 Lou! (Moje malá domácnost)
- 14:00 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 14:10 Sestry (Morová válka)
- 14:30 Lou! (Strašidelná noc)
- 14:40 Lou! (Pohádkový princ)
- 15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures (23)
- 15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures (24)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Zahraj to znovu, Time)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Zachraň se kdo můžeš)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 22:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 22:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Bug'n'Play to the Rescue)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (5)
- 00:20 Flopy (119)
- 00:35 Šmolkovia (46)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (27)
- 01:10 Esá z pralesa (9)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 01:35 Volám sa Caillou V (9)
- 02:00 Dumper a Skoop (5)
- 02:15 Panda a Krash (46)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (4)
- 03:20 Monchhichi II (19)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (36)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ (33)
- 05:25 Ocko hrdina (15)
- 05:30 Duda a Dada (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (52)
- 05:55 Máša a medveď (99)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (12)
- 06:30 Ocko hrdina (16)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (18)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 07:00 Eggy Pops II (7)
- 07:05 Flopy (95)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (17)
- 07:25 Ocko hrdina (17)
- 07:30 Malý medvedík (37)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (100)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (19)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (30)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Ovečka Shaun II (39)
- 09:00 Maličké príšerky II (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (52)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (9)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (20)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (11)
- 10:20 Bob staviteľ (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (45)
- 10:55 Zvedavkovci (13)
- 11:10 Monchhichi II (19)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (4)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (6)
- 11:50 Panda a Kiwi (19)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (96)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:15 Myšiak Anatole (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (28)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (21)
- 13:50 Panda a Krash (46)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (27)
- 14:40 Maličké príšerky II (4)
- 14:45 Máša a medveď (101)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (7)
- 15:20 Esá z pralesa (10)
- 15:35 Ohrozené druhy (21)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (12)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 16:25 Bob staviteľ (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi II (20)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (1)
- 17:05 Ovečka Shaun (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (10)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (10)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (97)
- 19:10 Maličké príšerky II (5)
- 19:15 Zvedavkovci (14)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (102)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (12)
- 20:05 Esá z pralesa (11)
- 20:15 Bob staviteľ (35)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (14)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (52)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (21)
- 22:15 Myšiak Anatole (5)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (11)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (13)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (2)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (22)
- 23:50 Malý silák Bheem (29)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:51 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:18 MÉTÉO
- 01:23 LE POINT
- 02:16 RASSEMBLANCE
- 02:47 CHÂTEAU !
- 03:01 ALEX BEAUPAIN, JE N'AIME QUE TOI
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:22 C DANS L'AIR
- 05:28 WARI
- 05:55 SPORTIVES, POINT FINAL !
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:57 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:07 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:36 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 09:59 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:25 FEMMES HUMORISTES
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 10:51 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:29 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:18 DEMEURES DE COLLECTIONNEURS
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 PARIS EST TOUJOURS PARIS
- 15:41 CHÂTEAU !
- 15:55 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 NATURE = FUTUR !
- 17:00 RENVERSANT
- 17:53 PAYS ET MARCHÉS DU MONDE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 100 % BIO
- 20:14 CHÂTEAU !
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:03 HANDBALL, UNE HISTOIRE DE FAMILLES
- 23:09 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:30 MÉTÉO
- 23:32 L'ACTU
- 23:52 OPJ
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (12)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (24)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (24)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (12)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (12)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (3)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (13)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (3)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (828)
- 17:16 ARTS24 (13)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (26)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:16 ARTS24 (13)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (26)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 02:45 BULLETIN
- 02:46 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 08:50 FOCUS SOLO
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 L'INSTANT MOBILE
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:10 L'INSTANT MOBILE
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 A L'AFFICHE
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 BILLET RETOUR
- 00:00 Když bolí duše
- 01:05 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Flétny nad Oslavou
- 07:55 Noční univerzita
- 10:00 Flešbeky - Godzone podcast
- 10:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 11:00 Folkloristé ze Žiliny
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Ve Strážnici na vojnu verbujú
- 14:10 Za obzorem
- 14:45 Ghana – Město Boží
- 15:15 Vzdělanost - Otec Miroslav
- 15:25 Do varu s Maxem Kašparů
- 15:45 Artbitr - Kulturní magazín (50)
- 16:00 50 let Boží milosti
- 16:15 Blanchet
- 16:35 Čeští salesiáni v Bulharsku
- 16:50 Charita Veselí nad Moravou
- 17:00 Dokořán
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Cesta k pěstounství
- 18:18 Skryté poklady: Vladimír
- 18:45 Storočnica velikána - Alexander Trizuljak
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 22:05 Noční univerzita
- 22:55 V pohorách po horách
- 23:05 Silva Gabreta
- 23:35 Generální audience papeže Františka
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Malá cesta
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 František Xaverský a Cirkev v Japonsku
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko
- 16:20 Koraland
- 16:30 Černec
- 17:00 Eden
- 17:30 Hudobné pódium
- 18:20 Fungujúca a stabilná rodina
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 00:00 Hot Cars (10)
- 00:30 Dolce Vita (27)
- 01:00 Moje zahrada (39)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (1)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (3)
- 03:30 Květinová show (5)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 Jamie po italsku (1)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (100)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (6)
- 07:00 Květinová show (5)
- 07:30 Jamie po italsku (1)
- 08:00 Vitální zahrada (6)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 09:00 Jóga: energie života (7)
- 12:00 Květinová show (2)
- 12:30 Dolce Vita (27)
- 13:00 Dotek luxusu (8)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
- 14:30 Vitální zahrada (7)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (4)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (11)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (7)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (28)
- 20:30 Design pro vás (9)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (2)
- 08:00 Jóga – Energie života (5)
- 09:00 Moje Dubaj (10)
- 09:30 V mysli kuchaře (3)
- 10:00 Holky v kuchyni (15)
- 10:30 Nebesky dobré (8)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (24)
- 12:00 V Májině kuchyni (Indický večer)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (6)
- 16:00 Lovec chilli (Čína)
- 16:30 Nejlepší domov (6)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Sandwich se sýrem a slaninou)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (7)
- 19:00 Jóga – Energie života (6)
- 20:00 Blázen na cestách (Indie)
- 21:00 Billovo jídlo (3)
- 21:30 Luxusní delikatesy (2)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 05:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 05:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 06:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 08:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 08:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 09:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 11:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 11:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 12:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Děti se učastnily příměstského tenisového tábora)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 14:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:30 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 14:35 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO (Na safari v ZOO Ostrava)
- 15:25 Kulturní okénko (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Horalé z Jablunkovska slavili tři dny nejen folklorem)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 16:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 16:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 16:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 17:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 17:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 17:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 18:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 18:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 18:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 19:52 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 20:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 20:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 20:40 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 21:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 21:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 21:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 22:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 22:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 22:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 23:20 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 23:35 Moravskoslezská SESTRA (Představujeme finalistky soutěže Moravskoslezská sestra 2024, IRENA HEINRICHOVÁ, KATEGORIE: DLOUHODOBÝ PŘÍNOS)
- 23:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 01:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 03:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 05:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 07:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 09:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 11:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 13:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 15:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:27 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 45.díl)
- 17:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:36 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 01:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 01:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 04:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 04:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 07:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 07:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 10:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 10:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 13:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 13:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 16:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 16:45 Špetka Slovácka (Sumajstr)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 19:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 22:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:35 Příběhy úspěchu
- 09:45 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:45 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:45 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Za oponou
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Mezi nebem a zemí I.
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Mezi nebem a zemí I.
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Mezi nebem a zemí I.
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Mezi nebem a zemí I.
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Mezi nebem a zemí I.
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Mezi nebem a zemí I.
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 David Švejnoha (155)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 David Švejnoha (155)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Milan Kolář (88)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Tomáš Jízdný (57)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Tomáš Jízdný (57)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Tomáš Jízdný (57)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети