Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:10 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (5)
- 02:00 Návraty k divočině (Pieniny)
- 02:30 Zašlapané projekty (Zánik továrny EMBO)
- 02:45 V zajetí železné opony (Vzpoura)
- 03:00 Před půlnocí
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Vrcholy Leopolda Sulovského
- 10:20 Obrázky z Francie (Alsasko)
- 10:40 Sisi, císařovna na útěku
- 11:35 Vzestup nacistů II (1)
- 14:45 Budovatelé přírody (1)
- 15:40 Kouzlo panenek (2)
- 20:00 Tygr sedmi moří
- 21:40 Jeden hot a druhý čehý
- 23:15 Kruk II (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 06:02 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 06:52 OH Paříž 2024 (Badminton)
- 07:47 OH Paříž 2024 (Surfing)
- 10:06 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (241)
- 07:25 M.A.S.H (242)
- 07:54 M.A.S.H (243)
- 08:25 M.A.S.H (244)
- 08:56 M.A.S.H (245)
- 09:27 Malý pitaval z velkého města (Jupiter)
- 14:33 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hádkovi
- 22:20 7 pádů Honzy Dědka
- 23:31 Ano, šéfe!
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička (A capella: Ekonimická krize)
- 06:05 Bolek a Lolek (Krotitelé zvířat)
- 06:14 Autosalon.tv
- 07:04 Partička
- 07:44 Fotr na tripu VI
- 08:26 Top Gear IV (2)
- 09:34 Top Gear VI (1)
- 22:12 ESCAPE
- 23:09 Partička Nová krev
- 23:54 Simpsonovi V (Poslední pokušení Homera Simpsona)
- 00:30 Casino Royale
- 03:33 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:25 Příhody Bolka a Lolka
- 06:34 M.A.S.H
- 06:57 M.A.S.H
- 07:27 M.A.S.H
- 11:44 Královský víkend
- 13:34 Ďáblice
- 15:37 Salon krásy
- 17:45 Baby Boom
- 20:07 Jack Ryan: V utajení
- 22:07 Den patriotů
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 1. MISE (Apartmá s manželskou postelí)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 23:08 Tudorovci III (2)
- 23:57 Zoufalé manželky IV (Něco se blíží)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: O)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (5)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (14)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a buldozer)
- 18:55 Zafari (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (6)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Holanďané pod Zvičinou
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (5)
- 21:00 Kabaret
- 12:08 Ráj podle Bryana IV (Nedotažené plány)
- 13:05 Neuvěřitelné dorty II (27)
- 13:35 Neuvěřitelné dorty II (28)
- 13:57 Hledá se táta
- 06:00 Na zámku
- 06:22 Nikdo není dokonalý
- 07:12 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:17 Columbo (Zločinný steh)
- 09:50 Katie Fforde (Trable s mámou)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 01:04 K věci
- 01:34 Prima HISTORIE
- 01:54 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:25 7 pádů Honzy Dědka
- 03:38 K věci
- 08:00 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:18 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (17)
- 02:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (18)
- 03:20 Výleťák (188)
- 03:25 Ze dvora (7)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (205)
- 04:20 Zahradní proměny II (10)
- 05:10 Zahradní proměny II (11)
- 06:00 Výleťák (104)
- 06:15 Moje místa (Miloš Pokorný)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XI (17)
- 08:10 Zahradní proměny II (12)
- 09:10 Zahradní proměny II (13)
- 12:10 Otec Braun (5)
- 20:10 Pobočník Jeho Výsosti
- 21:50 Boot Hill
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Las Vegas VI (Vlkodlaci)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:05 To nic, drahá
- 10:40 Prázdniny pana Beana
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 Everest
- 14:55 Na hraně zítřka
- 20:00 Ušák Chicky a Zlokřeček
- 21:55 Máš ji!
- 23:50 Přepadení v Pacifiku
- 00:10 Kobra 11 III (1)
- 01:10 Spartan: Týmová výzva (7)
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 05:00 ČEZ RunTour - Olomouc
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 05:55 Spartan: Týmová výzva (8)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (26)
- 07:35 Mezi žraloky XI (21)
- 09:30 Kobra 11 II (22)
- 10:30 Kobra 11 III (1)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 12:45 Válka skladů XII (11)
- 16:40 Kobra 11 III (3)
- 18:40 Válka skladů XII (12)
- 19:05 Válka skladů XIII (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 20:30 Mistři renovací III (2)
- 21:20 Kachní dynastie IV (25)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 23:15 Kobra 11 III (3)
- 05:00 Máma (17)
- 05:40 Ženatý se závazky (97)
- 06:30 Karate ovce (65)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (18)
- 07:25 Přátelé IX (16)
- 08:20 Máma (21)
- 10:00 Malý Sheldon IV (5)
- 11:30 Ženatý se závazky (99)
- 12:25 Dva a půl chlapa VI (24)
- 12:50 Dva a půl chlapa VII (1)
- 13:20 Přátelé IX (16)
- 14:15 Teorie velkého třesku III (23)
- 15:50 Máma (22)
- 16:20 Máma II (3)
- 17:30 Svět podle Jima (14)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (3)
- 19:10 Malý Sheldon IV (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (4)
- 21:40 Přátelé IX (18)
- 22:35 Americký táta VI (11)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Běžec)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (1)
- 05:15 Ulice (4345)
- 06:45 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (5)
- 08:25 Čarodějky IV (14)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (85)
- 16:05 Vyměněné osudy II (61)
- 20:15 Nekonečná láska II (127)
- 21:10 Nekonečná láska II (128)
- 10:00 Queen & King of the Court #1
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:05 Freestyle Pro Tour
- 11:35 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 11:45 Běhej lesy - Klínovec
- 12:00 Spade poker show 2024 (16)
- 12:25 1:1 Sport Show (61)
- 13:05 PFL 1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (1)
- 19:15 AC Sparta Praha -
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:45 Engadin Snow
- 15:05 Draft NHL 2024
- 15:20 Házená: Füchse Berlín - MT Melsugen
- 16:50 Pool - letní speciál
- 17:20 TOTO Dutch Darts Masters
- 22:00 Běhej lesy - Klínovec
- 22:15 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:45 Agatha Christie: Poirot (Diabol pod slnkom)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (13)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (1)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (6)
- 23:20 Správy „N“
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Počúvaj moju hudbu
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (V tieni čerešne)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Ukrajinský magazín
- 08:35 Kimondó - Na kus reči
- 09:00 Nemecký magazín
- 09:30 Škola žien
- 10:45 Vo výťahu
- 11:05 Kúzelné mestečko (13)
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:40 Hubačka
- 12:55 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Život s intuíciou)
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Môj emigrant (Fedor)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Anny Geislerovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 22:00 Kukačky (11)
- 22:50 Kukačky (12)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Luxusné jedlá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Potraviny z laboratória
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Dobrý šéf
- 03:20 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:00 Velký draft
- 07:55 U mě dobrý
- 09:55 Vánoce na cestách
- 11:30 Lassie se vrací
- 13:15 Citrónová romance
- 16:40 Proxima
- 18:35 Princezna rebelka
- 20:15 Podfuk za všechny prachy
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:55 Fast Charlie
- 00:55 První oddělení II
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Policisté v akci
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Vrať se k bývalce)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (27)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Alergie)
- 14:00 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Depozit)
- 18:00 Soudní síň (Internetová nevěra)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Daleko od stromu
- 21:45 Kriminálka Kraj (Hody)
- 22:40 Kriminálka Kraj (Bezmocné 1/2)
- 23:40 První oddělení II
- 00:40 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:45 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (70)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (71)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (13)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (14)
- 22:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (4)
- 01:00 Projekt "Domov" II (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (26)
- 03:35 Dům snů III (6)
- 04:15 Dům snů (2)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (2)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (8)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (2)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (26)
- 09:55 Projekt "Domov" II (3)
- 10:45 Luxusní domy III (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 14:20 Dům snů III (6)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (3)
- 16:05 Luxusní domy III (5)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 17:30 Projekt "Domov" II (4)
- 20:25 Dům snů (3)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 22:05 Dům snů III (7)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 00:15 Chevalier
- 02:00 Hellboy II: Zlatá armáda
- 03:55 Syn
- 06:00 Batman: Zkáza Gothamu
- 07:30 Moře stromů
- 09:20 Aquaman
- 11:40 Amsterdam
- 13:50 Taxikáři
- 15:25 Chevalier
- 17:15 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (18)
- 17:55 Jurský park
- 20:00 Mělas to vědět (4)
- 20:50 Zimní král (1)
- 21:50 Pravá ruka pomsty
- 23:40 Patriot
- 00:00 Zapadnout bolí
- 01:50 Noční zvířata
- 03:45 Dokonalý trik
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Romantická komedie
- 10:50 Přátelé II (20)
- 11:10 Přátelé II (21)
- 11:35 Hobit: Neočekávaná cesta
- 14:20 Mořské jiskry
- 16:00 Bláznivá, zatracená láska
- 17:55 Vražda v Londýně
- 19:30 Zelený sršeň
- 21:30 Zlé sémě se vrací
- 23:00 Smrtelné zlo: Probuzení
- 01:25 Rod Draka II (8)
- 02:25 Sektor II (Jeruzalém)
- 03:25 Tenet
- 06:00 García a García
- 07:40 Šmoulové
- 10:00 Muži v černém: Globální hrozba
- 11:55 Samaritán
- 13:35 Fotbalový talent VI (2)
- 18:20 Girls VI (1)
- 19:00 Girls VI (2)
- 19:30 Sex ve městě II (Líbilo se ti to?)
- 22:50 Samaritán
- 00:55 Mlčení jehňátek
- 02:50 Sparta
- 04:30 Vrch řvoucích lvic
- 06:00 Šesté dítě
- 07:35 Alice
- 09:25 Martinez
- 11:00 První rande
- 11:15 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 13:10 Já a Felix
- 14:40 Klíčovou dírkou
- 16:25 Alice
- 20:00 Blade Runner 2049
- 22:45 Elle
- 00:10 Dekameron
- 02:00 Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
- 03:35 Zvířata
- 06:00 Človíček Tate
- 07:40 Muž, který věděl příliš málo
- 09:15 Otcové a matky
- 11:00 Červená pustina
- 13:00 Bugsy
- 15:15 1976
- 18:30 Hellboy
- 20:30 RoboCop
- 10:15 Bronco Billy
- 12:30 Flash (Vysoká rychlost)
- 13:25 Flash (Vítejte na Zemi Dva)
- 20:00 Rachel, Rachel
- 01:35 Vzkříšení démona
- 02:55 Vrátná
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:35 Síla slova
- 08:05 Loupežník Hadrafous
- 12:35 Kluci z hor
- 14:35 Bota jménem Melichar
- 16:00 U mě dobrý
- 18:10 Ďábelské líbánky
- 20:00 V mysli vraha
- 22:05 Kajínek
- 00:10 Ztraceni ve Florencii
- 01:45 Pěkně hnusný lidi
- 03:20 Psáno sarkasmem
- 05:00 Bernský vyslanec
- 06:20 Strážce majáku
- 07:55 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 09:25 Krádež legendy
- 10:50 Křehkost
- 12:35 Hospodu vám nedáme
- 14:10 Nestanu se tvojí ženou
- 15:45 Stažení
- 17:35 Bůh masakru
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 Hra pro čtyři
- 22:25 Neprůstřelný plán
- 01:25 Rande u přepážky
- 02:50 Den Zlomu
- 04:45 Kupec benátský
- 06:55 Čekání na Anyu
- 08:40 Hrdinové
- 12:00 Hořko-sladko
- 13:45 Armáda jednoho
- 15:15 Madam služebná
- 16:45 Julieta
- 18:25 Vzpomínky na Itálii
- 20:00 One true loves
- 21:40 The Bricklayer
- 23:30 Pokrevní pouto
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Šeptající ostrov
- 09:20 Nico - bájný jednorožec
- 10:55 Heidi, děvčátko z hor
- 12:45 Pytel mouky
- 16:10 Bradův život
- 17:50 Návrat domů
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Lidé, které možná znáš
- 01:15 V pasti zrady
- 03:00 Nebezpečná země
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Láska v Indii
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (4)
- 09:50 Květy války
- 11:50 Fotbalová chůva
- 19:55 STARS! (- Jodie Foster)
- 22:00 Spisovatelé
- 00:45 Mad Doctor Of Blood Island
- 02:15 Ciguenas
- 03:40 Parole, Inc.
- 04:50 Secret Workshops
- 05:30 End of Program
- 06:00 Listen
- 06:15 Captain Kidd
- 07:40 Shoulder Arms
- 08:20 Africa Screams
- 09:40 The Ape
- 10:40 Father's Little Dividend
- 12:05 Go West
- 13:25 Soldier Jane
- 14:45 The Amazing Adventure
- 15:45 And Then There Were None
- 18:50 Delicate Gravity
- 19:25 Brides
- 21:00 The Waiting
- 22:15 Fear and Desire
- 23:15 Death And The Knight
- 23:50 Gregoire
- 00:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 00:50 WONDER (PROBLEMS)
- 01:25 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 02:20 WONDER (PHANTOMS)
- 02:50 WONDER (ART OF ILLUSION)
- 03:20 CHEETAH: THE PRICE OF SPEED
- 04:10 TRAVEL THRU HISTORY (MIAMI)
- 04:35 INSIDE OUTER SPACE (SOLAR SYSTEMS, SATELLITES, TELESCOPES, STARS, EARTH, ANIMALS IN SPACE)
- 05:10 PAST HUNTERS (S1 EP 03: THE BLOCK)
- 06:00 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 06:20 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 06:50 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 07:15 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 08:00 CHANEL NO. 5, THE LEGENDARY PERFUME
- 08:25 ISLANDS IN A DESERT SEA
- 09:15 SARAH SHARK (EP. 05)
- 09:40 A YEAR IN THE WILD (EP.3)
- 10:25 MAN EATERS
- 11:10 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 03)
- 11:35 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 14:15 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 15:05 CROC LABYRINTH
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC PARIS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (35)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (1)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (41)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (42)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 00:05 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:35 We Love MMA 68, Germany, 25.11.2023
- 04:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 7, Arena Riga
- 00:00 SPORTS MAX (43)
- 00:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (18)
- 02:30 WILD SURF 2019 (19)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 04:00 GEARING UP 2020 (9)
- 04:30 GEARING UP 2020 (10)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 11:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 13:00 GP RACING 2022 (44)
- 13:30 GP RACING 2022 (45)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 21:00 SPORTS MAX (43)
- 21:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 22:00 GEARING UP 2020 (8)
- 22:30 GEARING UP 2020 (9)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 04:35 GIANT AIRCRAFT: MANUFACTURING AN AIRBUS 350
- 05:25 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 06:00 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 06:25 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 MAX FOODIE: PHILIPPINES PART 2
- 18:35 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:30 INK THERAPY (5)
- 20:15 INK THERAPY (6)
- 21:00 RVERS (14)
- 21:25 RVERS (15)
- 21:50 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:00 Doslova
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Skutočný príbeh Angeliny Jolie (1)
- 09:50 Svet z vtáčej perspektívy (2)
- 10:20 Téma (163)
- 11:00 Psi s mimoriadnymi povolaniami (1)
- 14:10 Stratená DNA (1)
- 15:10 Len peniaze nestačia (21)
- 15:50 Travelistan (9)
- 16:05 Telenákup (1)
- 16:15 Ríše vikingov (1)
- 17:15 Sadnite si, prosím (29)
- 17:55 Uhlík: Neautorizovaný životopis (1)
- 19:25 Telenákup (3)
- 19:35 Doslova
- 20:15 Churchillova výzva (1)
- 21:15 Téma (165)
- 21:55 Lietadlo, ktoré spadlo na pentagon (1)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (4)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Pašák (10)
- 22:10 El Chapo III (10)
- 23:10 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:40 Soudkyně Barbara
- 14:55 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:05 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:05 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 01:50 Lipnožurnál
- 02:05 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 02:45 Vtipkování: Radek Kuchař
- 03:20 Mladý Svět: Michal Malátný
- 04:15 Narcos
- 05:10 Czech Racing: Rally Příbram
- 05:45 Rozhovor S...: Michal Horský, spoluorganizátor VKV
- 06:10 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 06:35 Lipnožurnál
- 06:50 Petrovický zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 23:00 Narcos
- 23:50 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:30 Ztracený svět (9)
- 01:10 Ztracený svět (10)
- 01:55 Společnost Adventure (5)
- 02:40 Společnost Adventure (6)
- 03:25 Bosch VII (6)
- 04:05 Bosch VII (7)
- 04:45 Bosch VII (8)
- 05:35 Seriálový tip (1)
- 06:10 Totalcar III (1)
- 06:50 Profil zločinu V (7)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
- 08:40 Xena (13)
- 09:40 Profil zločinu V (6)
- 10:40 Profil zločinu V (7)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida II
- 12:30 A-Team II (18)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
- 14:20 Xena (13)
- 15:20 Profil zločinu V (8)
- 16:20 Profil zločinu V (9)
- 17:20 A-Team II (19)
- 20:00 Xena (14)
- 21:00 Macgyver V (5)
- 21:50 Macgyver V (6)
- 00:50 Ztracený svět II (22)
- 01:45 Lovci pokladů II (5)
- 02:30 Lovci pokladů II (6)
- 03:15 Totalcar IV (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (20)
- 10:00 Ztracený svět II (21)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (16)
- 13:55 A-Team III (1)
- 14:55 Lovci pokladů II (7)
- 15:55 Lovci pokladů II (8)
- 16:55 Ztracený svět II (22)
- 17:55 Ztracený svět III (1)
- 18:50 Xena II (21)
- 19:50 A-Team III (2)
- 20:50 Společnost Adventure (17)
- 21:50 Lovci pokladů II (7)
- 22:50 Lovci pokladů II (8)
- 23:50 Xena II (21)
- 00:55 Brousko III (90)
- 02:05 Brousko III (91)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (29)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (2)
- 13:35 Ranč Heartland II (4)
- 14:35 Ranč Heartland II (5)
- 15:30 Brousko III (92)
- 16:35 Dcery duchem (30)
- 17:55 Domek na prérii VI (3)
- 18:55 Ranč Heartland II (6)
- 19:55 Ranč Heartland II (7)
- 20:50 Domek na prérii VI (3)
- 21:55 Ranč Heartland II (6)
- 22:50 Ranč Heartland II (7)
- 23:50 Dcery duchem (30)
- 01:35 Pouze přátelé
- 03:10 Dirch
- 10:20 Květ pouště
- 12:30 Idealista
- 14:30 Vyplnit prázdnotu
- 16:05 Hannah Arendt
- 18:05 Cirkus Columbia
- 20:00 První krásná věc
- 02:20 Largo Winch
- 04:15 120 BPM
- 08:00 Mainstream
- 09:40 Brankář
- 11:45 Téměř chlap
- 13:10 Sladký konec dne
- 14:50 Modlitba
- 16:45 Muž na střeše
- 18:40 Hodný syn
- 20:15 Utoya, 22. července
- 22:00 Dealer II
- 23:45 Stranou Satana
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (8)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Medicína)
- 06:55 Staré pověsti české (Libušina proroctví)
- 07:05 Já Baryk (10)
- 07:10 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka zachránila pana Levharta)
- 07:40 Broučci (Velká rodina)
- 07:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 10:05 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 10:15 Já Baryk (11)
- 10:20 Brundibáři (Těší mě)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (6)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 11:00 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 11:20 O Mikešovi (5)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 12:00 Zámek „Nekonečno“
- 14:00 Pohádka máje
- 15:30 Perličky Jiřího Menzela
- 16:00 Milenci a vrazi
- 18:00 Vyděrač
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 Žofka a její dobrodružství (7)
- 20:00 Oznamuje se láskám vašim
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Dáma na kolejích
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:20 Napoleon (1800 – 1804 Dobývání moci)
- 06:00 1945: Rok, který změnil svět (2)
- 07:00 Barbarossa
- 12:20 Záhada doudlebského zámku
- 13:05 Singapur ve filmu (2)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Plutonium a jaderné velmoci
- 01:35 Údolí stínů
- 03:40 Vanilkové nebe
- 09:00 Dnes já, zítra ty
- 10:45 Tut (1)
- 15:25 Promlčeno
- 17:05 Stmívání
- 19:05 Suprhrdina
- 20:30 Agent v sukni
- 22:00 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 23:30 Příběh z Bronxu
- 00:05 Jackie Brownová
- 02:30 Dřív než půjdu spát
- 03:55 Torrente V: Misión Eurovegas
- 09:05 Vesmírná exploze (2)
- 10:45 Miluj souseda svého
- 12:35 Prodám šéfa, zn. spěchá
- 14:05 Bláznivá svatba
- 15:40 Ďáblovo pokušení
- 17:20 Moje superbejvalka
- 19:00 Správná dvojka II
- 20:40 Poslední mise
- 22:00 Boj
- 23:40 Kickboxer: Retaliation
- 00:20 Červený trpaslík VI (6)
- 00:55 Requiem za sen
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (7)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (2)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (3)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (4)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (5)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (6)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (7)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (8)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (9)
- 20:00 Super 8
- 22:30 Comedy Club VII (18)
- 23:00 Comedy Club VII (19)
- 23:30 Červený trpaslík VI (6)
- 04:00 Off The Grid (Omo Valley, Ethiopia)
- 04:30 Backpack (Manipur and Mayanmar Border, India)
- 05:00 Viajar Peru (Inca Valley & Machu Picchu, Peru)
- 05:30 Great World Hotels (Huvafen Fushi 2)
- 06:00 Xplore Egypt (Alexandria)
- 06:30 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 5)
- 07:00 Off The Grid (Jinka, Ethiopia)
- 07:30 Xplore Egypt (Alexandria)
- 08:18 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 09:07 Super útesy
- 09:50 Vládci pobřeží
- 12:12 Tajemství kytovců (Říše běluh)
- 12:57 Super útesy
- 13:40 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 18:00 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 18:36 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 19:19 Vládci pobřeží
- 22:32 Super útesy
- 23:15 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 23:53 Vládci pobřeží
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (Konečná cesta)
- 00:45 Norimberský proces – ztracená svědectví
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (Kokainové divadlo)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Neposedný kontraband)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Od úsvitu do soumraku)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou III (Havárie Comet Air)
- 00:00 Akvária na míru IV (Akvárium Petea Roseho)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (1)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Dům v korunách pro Nelsonovi)
- 02:15 Projekt Kojota Petersona (3)
- 02:38 Projekt Kojota Petersona (4)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Půlnoční zátah)
- 03:45 Záchrana statku II (Otrávená půda)
- 22:00 Lidé z aljašských lesů III (19)
- 23:00 Velryby zabijáci
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (14)
- 00:55 Filmy a realita II (5)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (21)
- 02:05 Špinavé prádlo (5)
- 02:50 Pohledy do historie (17)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (1)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (3)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (5)
- 17:10 Americká 90. léta (6)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (15)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (22)
- 21:25 Špinavé prádlo (6)
- 22:20 Filmy a realita II (6)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (4)
- 16:10 Prostě maso (2)
- 16:40 Jiří, milovník masa (11)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Tropické ovoce)
- 17:35 Jak chutná venkov (5)
- 10:05 Serengeti III (2)
- 11:25 V továrně VIII (1)
- 16:45 V továrně VIII (2)
- 17:55 Tajemství superstárnutí (2)
- 14:00 Hraniční kontrola: Evropa (3)
- 14:30 Hraniční kontrola: Evropa (4)
- 15:00 Bitvy o zavazadla (3)
- 15:30 Bitvy o zavazadla (4)
- 20:00 Zlato Hoffmanovy rodiny (1)
- 21:00 V epicentru bouře (2)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Přestavba v Mindenu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Trvalá dovolená na Havaji)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Z hor na pláže Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Na trůně)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Hnízdečko lásky)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Dívky chtějí jen dům na pláži)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Bazén pro děti na Floridě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Novomanželský ráj na Oahu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Až na hřebíky)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej jen tak tak)
- 05:30 Mistři bazénů III (Přirozeně pro zábavu rodiny)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rozjet to na texaských pláních)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rodinná pouta)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Panská sídla u hlavních vodních cest)
- 00:40 Kuchyně 15: Chutě, které odeženou zimu (12)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Přírodní divy jara (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Čerstvě vymačkáno (7)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Celosvětově (8)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kreativní kreace (1)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Plné břicho ve Filadelfii (9)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Divoký západ (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Krevety a pozlátko (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 9: Oáza v poušti (3)
- 06:00 Kuchyně 15: Jídla za babku (13)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Naplň to (26)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní obloha (2)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Abbey Road)
- 01:25 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Zamilovaný Allen)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Nic než síť)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Ohnivá zástava)
- 03:45 Největší záhady historie IV (Kdo byl vrah známý jako Zodiak?)
- 00:00 On Tour (Historická trasa v Etiópii)
- 00:27 Vista Point (Stockholm)
- 00:54 Planet Terra (Národní park Liwonde)
- 01:00 Vista Point (Janov)
- 01:27 Nature Wonders (Národný park Skalnaté hory)
- 01:38 Planet Terra (Zátoka hrdinství)
- 01:43 Global Treasures (Opátstvo Admont)
- 01:54 Planet Terra (Pécs)
- 02:00 Esovision (Delta Dunaja)
- 02:27 Global Treasures (Kilkenny)
- 02:38 Planet Terra (Grenada)
- 02:43 Global Treasures (Tatranská electrická železnica)
- 02:54 Planet Terra (Altaj)
- 03:00 Nature Parks (Triglavský národní park)
- 03:48 Nature Wonders (Galapágy - raj divokej prírody)
- 04:00 7 Days (Rádžastán)
- 04:53 Planet Terra (Skanzen Olsztynek)
- 05:00 Global Treasures (Mikulov)
- 05:12 Vista Point (Údolie Banepa)
- 05:38 Global Treasures (Horský průsmyk Jungfraujoch)
- 05:50 Modern Times Wonders (Projekt Eden)
- 06:00 7 Days (Jordánsko)
- 06:53 Planet Terra (Sklář)
- 07:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 07:30 Vista Point (Fes)
- 08:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 08:29 Vista Point (Bahamy)
- 08:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 09:00 Vista Point (Ibiza)
- 09:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 09:38 Planet Terra (Kalmar)
- 09:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 09:54 Planet Terra (Bardejov)
- 14:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 14:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 14:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 14:43 Global Treasures (Goshavank)
- 14:54 Planet Terra (Iraklio)
- 15:00 Vista Point (Litva)
- 15:27 Global Treasures (Mingun)
- 15:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 15:43 Global Treasures (Efez)
- 15:54 Planet Terra (Brissago)
- 18:00 7 Days (Aljaška)
- 18:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 19:00 Vista Point (Nice)
- 19:27 On Tour (El Tren Inca)
- 19:54 Planet Terra (Bari)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 08:30 Olympijské hry
- 08:45 Volejbal
- 10:00 Atletika
- 13:00 Volejbal
- 15:30 Skoky do vody
- 16:15 Vodní pólo
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Basketbal 3v3
- 01:00 Lezení
- 02:00 Basketbal 3v3
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Basketbal 3v3
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Vodní pólo
- 07:15 Vodní pólo
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Házená
- 11:30 Lezení
- 12:15 Stolní tenis
- 13:00 Lezení
- 13:30 Házená
- 20:00 Zápas
- 20:45 Fotbal: LOH - semifinále žen
- 21:30 Házená
- 23:30 Házená
- 00:00 MVP
- 00:45 SuperEnduro
- 03:15 Lední hokej: Ambri/Piotta - ZSC Lions
- 05:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Maďarsko - Slovinsko
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 23:30 MVP
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 22:30 Motoring
- 23:00 Švihák testuje
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Bayern Münich - Tottenham Hotspur
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Motoring
- 21:00 Autožurnál
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Polish Open 2024
- 00:10 Test automobilu: Mercedes EQB (49)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (50)
- 00:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (51)
- 01:10 Test automobilu: BMW 320d (52)
- 01:15 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (53)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (54)
- 01:45 Garáž 21 (55)
- 02:10 Zprávy (56)
- 02:15 Poklady v garáži (57)
- 02:45 Poklady v garáži (58)
- 03:15 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (59)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (61)
- 04:15 Tuning World Bodensee 2017 (62)
- 04:45 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (63)
- 05:15 Eastside Motors: Směnné obchody (1)
- 06:05 Stará auta a mimozemšťané (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (3)
- 06:45 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (6)
- 10:10 Test automobilu: BMW 320d (13)
- 10:15 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (14)
- 10:30 Zprávy (15)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 10:50 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 00:00 Noční program
- 14:30 Portland Classic
- 17:30 CPKC Womens Open
- 20:30 highlights z turnaje Challenge Tour
- 21:00 Portland Classic
- 00:00 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 00:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 01:00 Novinky Delphin 2024
- 01:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 02:00 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 1.díl)
- 02:30 Balázs Hajba (Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 2.díl)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 03:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 04:00 DOVIT (Bomb Feeder vs Method Feeder)
- 04:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 06:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 06:30 Feedermánie (Tolstolobici řeky Kriš 2024)
- 07:00 Souboj (Feeder s dlouhým návazcem 1.díl)
- 07:30 Souboj (Feeder s dlouhým návazcem 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 Best of SPICE GIRLS
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 Best of SPICE GIRLS
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 21:00 O BLACK LIST
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (45)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (141)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (101)
- 08:20 Nespoutaný anděl (102)
- 09:20 Yago, syn džunle (152)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (153)
- 15:55 Wolffův revír (95)
- 16:55 Stefanie (77)
- 17:55 Stefanie (78)
- 18:55 Nespoutaný anděl (103)
- 19:55 Nespoutaný anděl (104)
- 20:55 Wolffův revír (96)
- 21:55 Krampovoloviny (17)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 22:00 TV ROCKPARÁDA
- 23:00 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Alice Cooper
- 01:20 The Offspring
- 02:24 lovelytheband
- 02:45 Various Artists
- 03:00 John Denver
- 04:15 Beck
- 05:08 Lana Del Rey
- 06:00 Usher
- 07:22 The Lumineers
- 08:17 George Michael
- 08:40 Gwen Stefani
- 10:25 Rod Stewart
- 11:38 Various Artists
- 12:00 John Denver
- 13:15 Beck
- 14:08 Lana Del Rey
- 15:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 17:15 Maroon 5
- 18:25 Ozzy Osbourne
- 20:00 LL Cool J
- 20:47 Various Artists
- 21:04 Daft Punk
- 21:27 David Guetta
- 21:53 David Guetta
- 23:26 Charlie Puth
- 00:20 Geordie Shore XVI (9)
- 01:05 K popukání XXXV (18)
- 01:30 K popukání XXXV (22)
- 01:55 K popukání XXXV (23)
- 02:15 K popukání XXXV (24)
- 02:40 K popukání XXXV (25)
- 03:00 K popukání XXXV (26)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (32)
- 15:05 Ideální pár VI (3)
- 15:55 Ideální pár VI (4)
- 20:30 K popukání XXXVI (16)
- 20:55 K popukání XXXIII (27)
- 21:15 K popukání XXXIII (31)
- 21:40 K popukání XXXIII (34)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Katy Perry: The Hits
- 22:00 MTV Top 20
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:45 PREMIUM PARTY
- 00:30 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:30 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:30 DECHOVKOVÉ ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 21:55 LEGENDA ŠLÁGRU
- 22:25 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:20 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:10 HARMONIKY
- 09:40 ČAS NA DECHOVKU
- 10:15 ŠLÁGR MARKET
- 11:15 CHVILKA S...
- 11:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:15 CHVILKA S COUNTRY
- 12:45 TO NEJ...
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:40 COUNTRY
- 14:15 ŠLÁGR MARKET
- 15:20 ŠLÁGR SILVESTRY
- 15:50 POP ZÁBAVA
- 16:35 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 17:05 ZÁBAVA
- 17:30 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 18:05 HARMONIKY NA DVOJCE
- 18:40 ŠLÁGR MARKET
- 19:50 POZDRAV Z CIZINY
- 20:15 CHVILKA S...
- 20:55 POP ZÁBAVA
- 21:25 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY