Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:50 Zrezivělá krása (Alexandrův druhý život)
- 01:15 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 01:55 Žijeme s vírou
- 02:20 Designtrend
- 02:35 Antické Řecko
- 03:00 Dobrovolní cizinci
- 03:30 Pavučince a čirůvky
- 03:55 Čaj pro třetího
- 04:25 Pokusná zvířata
- 04:55 Bylo nebylo v Londongradu (2)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Tajemství Elysejského paláce
- 09:25 Bedekr III. (Bordeaux)
- 09:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 14:10 Bylo nebylo v Londongradu (3)
- 15:00 Vzestup nacistů II (2)
- 15:50 České tajemno (6)
- 16:35 Letní příroda v Okutamě
- 17:00 Špióni v přírodě (3)
- 17:55 Čína na jazyku II (7)
- 20:00 Pozoruhodné dějiny Francie (1)
- 21:00 Normandie, země hojnosti
- 21:55 Neznámý Alain Delon
- 22:50 Hračka
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Poker 2024 (Czech Poker Masters)
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Hostěnický triatlon
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Univerzitní hokej 2024 (Výběr ČR Univerzitní ligy - Cornell Big Red)
- 07:55 Panorama
- 10:55 Golf Time
- 11:15 Triatlon ČR 2024 (MČR Tábor)
- 11:30 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 11:50 Cyklotoulky
- 14:50 České ragby
- 15:10 Svět motorů
- 04:42 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (10)
- 07:24 M.A.S.H (11)
- 07:55 M.A.S.H (12)
- 08:26 M.A.S.H (13)
- 08:58 M.A.S.H (14)
- 09:30 Vinaři (Tour de Burčák)
- 14:36 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Měl jsem je všechny)
- 21:30 Polda IV (Pomsta)
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:48 Ano, šéfe!
- 04:41 Autosalon.tv
- 05:32 Velké putování Bolka a Lolka (Návrat)
- 06:00 Prima Pauza: Partička (Muzika: Geňa dělá pantomimu známé písně)
- 06:12 Příhody Bolka a Lolka
- 06:22 Těžká dřina
- 06:48 Prima Partička
- 07:34 Partička Nová krev
- 08:28 Top Gear VI (2)
- 09:33 Top Gear VI (11)
- 20:19 Autosalon.tv
- 21:24 Fotr na tripu VI
- 22:06 ESCAPE
- 23:03 ESCAPE
- 23:50 Simpsonovi VI (Lízina svatba)
- 00:33 Zlatokopky
- 02:43 Odpočet do katastrofy
- 04:21 Námořní vyšetřovací služba XIII (Virál)
- 05:17 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 06:46 M.A.S.H
- 07:22 Námořní vyšetřovací služba XIII (16 let)
- 11:22 Dědečkem proti své vůli
- 13:33 Pravá blondýnka
- 15:25 Synové Velké medvědice
- 17:17 Nepřítel státu
- 20:06 Rain Man
- 22:53 Mrtvá hlídka
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Prostřeno!
- 07:38 1. MISE (Čtyři z šesti)
- 10:18 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 20:06 Osudové léto na Kypru
- 21:59 Ošklivka Katka (To jsem já)
- 23:08 Tudorovci III (8)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmena: XYQW)
- 06:05 Hopsasa (Zámecká čarodějnice)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari (12)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport II
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (13)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (20)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:35 Vyber si svůj sport II
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žabka)
- 18:50 Zafari (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:10 Kabát – Noc v Edenu
- 01:35 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:50 Paradox Seana Conneryho
- 02:45 Kanadská soda X (3)
- 03:05 Chaplin v zábavním parku
- 03:15 Šestý smysl
- 03:35 Mikulov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Závan východního větru
- 04:40 Divadlo žije!
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:30 Rodinná pouta II (Host do domu)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:11 Columbo (Dvojitý šok)
- 09:45 Osudové léto v Praze
- 14:49 Rodinná pouta II (Na námluvách)
- 15:54 1. MISE (Bomba)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:08 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:06 K věci
- 01:37 Prima Česko
- 02:10 Prima HISTORIE
- 02:30 Lékaři v éteru
- 03:01 7 pádů Honzy Dědka
- 08:02 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Speciál: Měsíc od atentátu na Trumpa
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Speciál (Karel Gott 85)
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:50 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:57 360⁰
- 04:11 Život v divočině (Mazaná obrana)
- 05:17 Prima Svět
- 05:42 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (John Mattone - kouč Steva Jobse 1/2)
- 06:28 Prima Česko
- 06:53 Prima Svět
- 07:26 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (7)
- 01:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (8)
- 02:15 Sousedství V (22)
- 03:00 Výleťák (146)
- 03:10 U stánku II (15)
- 03:20 Ze dvora (8)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (55)
- 08:20 Zahradní proměny III (3)
- 09:20 Zahradní proměny III (4)
- 20:10 Cukrárna (12)
- 21:30 Partie krásného dragouna
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (12)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Las Vegas VI (Prásk-prásk)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III (8)
- 01:15 Boj o Hedvábnou stezku
- 03:25 Temný příliv
- 05:15 Štěstí na dosah
- 07:20 Kriminálka Las Vegas VI (Černý výlep)
- 08:15 Kriminálka Las Vegas VI (Rašomáma)
- 09:15 Past
- 11:40 Policajt ze sámošky 2
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Čínský zvěrokruh
- 17:40 Planeta nezadaných 2
- 20:00 Mumie
- 22:05 Smrtonosná zbraň 2
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (18)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 06:40 Mistři zastavárny (8)
- 07:40 Mistři renovací III (10)
- 12:45 Válka skladů XIII (15)
- 16:40 Kobra 11 IV (3)
- 18:40 Válka skladů XIII (17)
- 19:35 Mistři zastavárny (12)
- 20:30 Mistři renovací III (14)
- 21:20 Kachní dynastie V (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 23:10 Kobra 11 IV (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (17)
- 02:35 Svět podle Jima II (6)
- 03:15 Americký táta VII (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Film o filmu: Babovřesky 2
- 04:35 Máma III (5)
- 05:55 Ženatý se závazky (113)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (19)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (26)
- 07:25 Přátelé X (8)
- 08:20 Máma III (9)
- 09:55 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (3)
- 11:30 Ženatý se závazky (115)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (17)
- 13:15 Přátelé X (8)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (8)
- 15:55 Máma III (13)
- 17:30 Svět podle Jima II (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (19)
- 19:10 Malý Sheldon V (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (12)
- 21:40 Přátelé X (10)
- 22:35 Americký táta VII (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 08:15 MasterChef Česko II (8)
- 09:25 Můj přítel Monk IV (11)
- 10:15 Vraždy v Kitzbühelu XV (3)
- 11:10 Médium V (6)
- 12:00 Odložené případy (Ofelie)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (9)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 15:25 Médium V (7)
- 22:50 Médium V (8)
- 23:45 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (5)
- 01:10 Dýňová princezna
- 02:35 Doktorka Quinnová II (24)
- 08:25 Čarodějky IV (20)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (97)
- 12:05 Mateřská láska II (6)
- 16:15 Vyměněné osudy II (73)
- 18:10 Čarodějky IV (21)
- 19:00 Gympl s (r)učením omezeným (Ztráty)
- 20:15 Mateřská láska II (9)
- 21:10 Mateřská láska II (10)
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 FCSB - AC Sparta Praha
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Laax Highline World Championships
- 12:00 Spade poker show 2024 (8)
- 12:30 1:1 Sport Show (69)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 17:35 Legendy na greenu 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (70)
- 20:40 ČEZ RunTour - Olomouc
- 20:55 Fotbal: Leeds United - Middlesbrough FC
- 00:10 Hymna SR
- 00:15 Kúsok môjho srdca
- 02:05 Don Matteo (Normálna rodina)
- 03:10 Candice Renoirová IV (Pravda niekedy bolí)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Gastromap
- 05:20 Capri III (6)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Niet dymu bez ohňa)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Osobná otázka)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Výstraha pred búrkou
- 23:55 Hymna SR
- 23:59 Komisár Montalbano (Svetelný lúč)
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Správy „N“
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:30 Štyria grobiani
- 10:35 Smejeme sa storočiami (Láskoveda)
- 11:05 Tajomný ostrov (Stopy)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Reberborový smajlikoláčik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Kladské pomezí)
- 12:40 Hubačka
- 13:00 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Dajme tomu šancu)
- 14:20 Dvory /Špitzer/
- 14:50 Kalendár zvykov (Obrázky z Čertovej doliny)
- 15:30 Furmani
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Okupácia (Posledná misia generála Ermakova)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Joy Fieldingovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 I kuchař je designér
- 02:20 Dobré ráno
- 10:50 Zagorová, Žbirka
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Neřízená střela Stella
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 A to mám rád
- 14:50 Neviditelní (9)
- 15:45 Neviditelní (10)
- 16:40 Magnum II (Další léto)
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (4)
- 21:40 Bardotová (2)
- 22:35 Čtvrtá hvězda (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Místo činu - Drážďany (Skrýš)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Spracovanie potravín
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Sovy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Podfuk za všechny prachy
- 01:45 12 hodin na odplatu
- 03:30 Podoby lásky
- 06:20 Lovci
- 07:55 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:40 Jako delfín
- 13:05 Paříž počká
- 14:45 Princezna a bodyguard
- 16:25 Jeden a půl rytíře
- 18:30 Ostrov delfínů
- 20:15 Hříšná hudba
- 22:10 Vzpomeň si
- 23:55 Pád Londýna
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Italové)
- 03:35 Soudní síň (Učitel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Učitel)
- 09:50 Soudní síň (Hostesky)
- 10:50 Pod povrchem (33)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 13:55 Soudní síň (On je gay)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 00:15 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (76)
- 13:40 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (77)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:00 Utajený šéf II
- 23:40 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (10)
- 01:00 Projekt "Domov" III (4)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (2)
- 03:35 Dům snů III (12)
- 04:15 Dům snů (8)
- 05:00 Monty Don a japonské zahrady (1)
- 06:00 Dům snů IV (4)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (8)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (2)
- 09:55 Projekt "Domov" III (4)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (2)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (3)
- 20:20 Dům snů (9)
- 21:10 Dům snů IV (5)
- 22:00 Dům snů III (13)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (3)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (1)
- 01:10 Becky je zpět
- 02:30 Humr
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Chuť na lásku
- 07:30 Od podlahy
- 09:00 Příběh mého muže
- 10:30 Válka zítřka
- 12:45 Ex Machina
- 14:30 Minulé životy
- 16:15 Daveova banka
- 18:05 Tichý zahradník
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Sektor III (1)
- 23:25 Nic ve zlým
- 01:25 Dej mi své jméno
- 03:35 Před kamerou XXI (32)
- 04:05 Příchozí
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Je to nádhera!
- 09:20 Víly z Inisherinu
- 11:15 Přátelé III (8)
- 11:35 Přátelé III (9)
- 14:55 Před kamerou XXI (32)
- 15:25 Gran Turismo
- 17:35 Kovboj Bebop
- 19:30 Sympatizant (1)
- 20:25 Sympatizant (2)
- 21:25 Noční zvířata
- 23:25 Láska a smrt (Lovkyně)
- 00:40 Představujeme Selmu Blairovou
- 02:15 Mělas to vědět (5)
- 03:15 Zimní král (2)
- 04:10 Kdo se směje teď
- 06:00 Prci, prci, prcičky 2
- 07:45 Šifra mistra Leonarda
- 12:40 Kočky
- 16:00 Muži v černém
- 17:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 18:30 Nesvá (3)
- 19:00 Nesvá (4)
- 19:30 Sex ve městě III (Útěk z New Yorku)
- 22:10 Temné chvíle
- 23:40 Sektor III (1)
- 01:40 Škola selfie
- 02:15 Korek
- 04:15 Pochodně
- 06:00 Déšť v domě
- 07:20 Linoleum
- 09:05 Alelujá
- 10:50 Hotel
- 12:35 Hromadění
- 14:45 Porodní asistentky
- 16:30 Linoleum
- 18:10 Mezi námi
- 20:00 Nikde v Africe
- 22:20 Hon na pačlověky
- 01:25 Jak odpálit ropovod
- 03:10 Animalia
- 04:40 Trio z Belleville
- 06:00 Případ Thomase Crowna
- 07:45 Lunana: Jak ve třídě
- 09:35 Assassin’s Creed
- 11:30 Robocop 2
- 13:25 Trio z Belleville
- 14:45 Ukryté dítě
- 16:35 Moře času
- 18:30 Vyšší moc
- 20:30 Odpojení
- 22:10 V moci davu
- 23:50 Ráj: Víra
- 00:15 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 00:55 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:35 Restaurant: Impossible (Boj ve Filomena’s)
- 02:20 Tyto lesy jsou prokleté (Kostel v lesích a málem nás to zabilo)
- 03:05 Projekt Kojota Petersona (V doupěti anakondy)
- 03:25 Projekt Kojota Petersona (Říše kajmanů)
- 03:50 Aljašský trojúhelník (Ztracený Douglas)
- 10:05 Léto roku 1942
- 20:00 Bobby Deerfield
- 22:30 Uklízečka (Díl 2)
- 23:25 Uklízečka (Díl 3)
- 00:20 Podvod
- 01:50 Špatný krok
- 03:20 Kandidát
- 06:00 Sniff, válečný hrdina
- 08:05 Oblast Q
- 12:45 Mistrův syn
- 15:00 Fantom Morrisvillu
- 16:40 Hadí jed
- 18:25 Nejkrásnější věk
- 20:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 21:45 Bábovky
- 23:45 Mafiánovi
- 00:15 Ashley
- 01:45 Nevěsty pro milionáře
- 03:15 Podfuk
- 09:05 Tunel do Číny
- 10:40 Hrdinové
- 12:25 Starostka Dortíková
- 13:50 Vítejte v Holly Springs
- 15:45 Vysněný život
- 17:25 Paříž 36
- 19:25 Květy války
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Lidé, které možná znáš
- 00:25 Oslněni sluncem
- 02:25 Rivalové
- 05:00 Matčin stín
- 06:40 Timber - Lovec pokladů
- 08:10 Všechny cesty vedou do Říma
- 09:40 Romantické útočiště
- 11:05 Trattoria
- 12:25 Šéf
- 14:15 Síla slova
- 16:20 Café society
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Problémissky
- 21:45 After: Polibek
- 23:30 After: Tajemství
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:40 Strážce majáku
- 08:15 Děti bez hranic
- 09:45 Heidi, děvčátko z hor
- 11:35 Návrat
- 13:15 Pytel mouky
- 14:45 Armáda jednoho
- 16:15 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:50 Jmenuji se Sára
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Probuzení
- 22:35 Stažení
- 00:00 12 let v řetězech
- 02:10 Vzdálená čtvrť
- 03:45 Nebezpečná země
- 05:50 Bernie
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (10)
- 09:45 Návrat domů
- 11:35 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Podnájemník
- 21:50 Pohřešovaná
- 23:45 Modigliani
- 00:00 Charade
- 01:50 Mourning After
- 02:10 Mad Doctor Of Blood Island
- 03:40 Carnival of Souls
- 04:55 Delicate Gravity
- 05:25 End of Program
- 06:00 Father's Little Dividend
- 07:25 House of the Stone Monkeys
- 08:50 Bella Vista
- 10:10 Dirty Linen to the Sun
- 10:25 Career Girl
- 11:30 Moulin Rouge
- 13:35 Bella
- 14:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 15:50 Bisho
- 16:15 True Smile
- 17:40 Hawaii
- 18:05 The Terror
- 19:25 Second Acts
- 19:40 Mohawk
- 21:00 Love Is Not Enough
- 22:20 Le Locataire
- 22:50 The Railrodder
- 23:15 Gregoire
- 00:25 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 01:20 CHEETAHS OF THE DEEP
- 02:15 NEW FRONTIER (THE SUN)
- 02:40 ZENITH (EP. 10)
- 03:10 WILD ONES (EP. 11)
- 03:40 TRAVEL THRU HISTORY (ODDS AND ENDS)
- 04:05 TRAVEL THRU HISTORY (BALTIMORE)
- 04:30 PAST HUNTERS (S1 EP 11: TUTBURY CASTLE)
- 05:20 HIDDEN TRACES
- 06:15 DAY WHEN, THE…
- 07:10 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:35 SARAH SHARK (EP. 01)
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 6)
- 08:45 DOLPHINS: BEAUTY BEFORE BRAINS
- 09:35 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 12:20 REMOTE CONTROL WAR
- 13:15 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 14:05 IN THE DARKNESS
- 15:05 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 15:55 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 16:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 17:20 PATHS OF READING
- 18:10 AGAINST THE TIDE
- 19:05 ROLL ON CINEMA
- 20:00 TRAVEL THRU HISTORY (TORONTO)
- 20:25 ON THE YETI TRAIL
- 21:20 LOOKING FOR SULTAN
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (1)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (2)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (2)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (33)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (34)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP13
- 04:35 Hip Show S5 EP14
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King of Kings Grand Prix 16.03.2024
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 01:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (40)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (1)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (13)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (19)
- 05:30 WILD SURF 2019 (20)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THOUSAND YEAR JOURNEY & WHITE STYLE)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 07:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 10:00 GEARING UP 2020 (9)
- 10:30 GEARING UP 2020 (10)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 12:00 SPORTS MAX (44)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 16:00 GP RACING 2022 (45)
- 16:30 GP RACING 2022 (46)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (30)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 08:20 INK THERAPY (4)
- 09:05 ASIA'S BIZARRE DELIVERY FOOD. FOOD POISONING ALERT.
- 09:35 RVERS (1)
- 16:05 ROAD LESS TRAVELED (IRELAND)
- 16:55 BLOOD RED JELLYFISH.
- 17:25 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 04:40 Kriminalistika (1)
- 05:35 Objavovanie Británie (5)
- 06:30 Život s vrahom (3)
- 07:20 Poslední budú prvými (1)
- 07:55 Doslova
- 10:30 Laogai: čínsky gulag (2)
- 11:35 Vraždy v raji (1)
- 12:25 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (4)
- 13:25 Telenákup (4)
- 13:35 Megatovárne (1)
- 16:05 Telenákup (1)
- 16:15 Téma (168)
- 16:55 Boj o moc (1)
- 17:55 Hovorme o nás (23)
- 18:35 Spoločenstvá zvierat (3)
- 19:30 Telenákup (2)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (31)
- 21:00 K-FUN (33)
- 21:55 Zázračné materiály (1)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (10)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:15 Dokonalá partie
- 21:55 Poklad z půdy
- 23:00 Cyranův poloostrov (10)
- 23:35 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:45 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Steak)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Malá velká banda
- 22:25 Most (1)
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 04:35 Talkshow Tomáše Magnuska: M.Kolesová, V. Harapes, A.Rašilov, M.Bendig
- 05:50 A11 Cesta na Olymp: Michal Volf, ředitel Olymp Centra Ministerstva vnitra
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:35 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Magazín z Orlickoústecka
- 07:30 Týden z jihu Čech
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Michael V. Show
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:50 Zelenáč VI (9)
- 01:30 Tým SEAL V (1)
- 02:15 Tým SEAL V (2)
- 02:55 Tým SEAL V (3)
- 03:40 Tým SEAL V (4)
- 04:20 Macgyver V (7)
- 05:00 Macgyver V (8)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu VI (7)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 08:00 Xena (19)
- 08:55 Profil zločinu VI (6)
- 10:00 Profil zločinu VI (7)
- 11:05 Hvězdná brána: Atlantida II (7)
- 12:00 A-Team III (1)
- 13:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 13:55 Xena (19)
- 14:50 Profil zločinu VI (8)
- 15:50 Profil zločinu VI (9)
- 17:15 A-Team III (2)
- 20:00 Xena (20)
- 21:00 Ztracený svět (13)
- 21:55 Ztracený svět (14)
- 22:50 Společnost Adventure (9)
- 23:45 Společnost Adventure (10)
- 00:45 Ztracený svět III (6)
- 01:45 Lovci pokladů II (17)
- 02:30 Lovci pokladů II (18)
- 03:15 Totalcar V (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (4)
- 10:00 Ztracený svět III (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (22)
- 13:55 A-Team III (7)
- 15:00 Lovci pokladů II (19)
- 16:00 Lovci pokladů II (20)
- 17:00 Ztracený svět III (6)
- 17:55 Ztracený svět III (7)
- 18:55 Xena III (5)
- 19:50 A-Team III (8)
- 20:50 Ztracený svět III (7)
- 21:50 Lovci pokladů II (19)
- 22:50 Lovci pokladů II (20)
- 23:50 Xena III (5)
- 01:00 Brousko III (96)
- 02:10 Brousko III (97)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (35)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (8)
- 13:35 Ranč Heartland II (16)
- 14:35 Ranč Heartland II (17)
- 15:30 Brousko III (98)
- 16:35 Dcery duchem (36)
- 17:55 Domek na prérii VI (9)
- 18:55 Ranč Heartland II (18)
- 19:55 Ranč Heartland III (1)
- 20:50 Domek na prérii VI (9)
- 21:55 Ranč Heartland II (18)
- 22:50 Ranč Heartland III (1)
- 23:50 Dcery duchem (36)
- 01:25 Ve sklepě
- 03:00 Tina a Vore
- 08:55 Láska na první boj
- 10:40 Reality Show
- 12:40 Nemilovaní
- 14:55 Sámská krev
- 16:50 Gösta Berling
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 1001 gramů
- 23:35 Ve sklepě
- 00:00 Titan
- 01:55 Jací jsme byli
- 04:00 Titan
- 08:20 Věrní nevěrní
- 09:45 Jací jsme byli
- 11:50 Zloději
- 13:55 Janička z Arku
- 16:15 Hledá se Eric
- 18:20 Nepředstavitelné
- 20:30 Disko a atomová válka
- 22:00 438 dní
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Netopýr)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (6)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:50 O modrém autíčku (Zahrádka)
- 06:55 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:05 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:20 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 10:05 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 10:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:20 Mach a Šebestová
- 10:35 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (O pardálu, který voněl)
- 11:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 11:30 O Mikešovi (Mikeš se učí mluvit)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 12:00 Bony a klid 2
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Advent
- 15:20 Slavík a růže
- 15:30 Neznámé památky (Zámek Hrušovany nad Jevišovkou)
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 Hra o královnu
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 20:00 Král Šumavy
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 U Pěti veverek
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 04:15 Nejbizarnější městské legendy (5)
- 04:40 Bombardování Berlína
- 05:35 Extrémní útěky z vězení (Útěk se psy)
- 06:15 Strašidelná setkání (1)
- 07:00 Teleshopping
- 15:15 Obří černé díry
- 22:25 Strašidelná setkání (1)
- 23:45 Příběh vraha
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Loupeže století
- 16:40 Che Guevara: Poodkrytí pravdy
- 17:50 Válka ve vzduchu
- 22:50 Atomové lži
- 01:10 Velký zlý vlk
- 02:50 Americká zrůda - Aileen Wuornos
- 04:15 Ráže .45
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:25 Svatební obřad
- 08:05 Zaprášená tajemství: Pokoj smrti
- 09:45 Buldozer
- 11:45 Mythica: Boj o Darkspore
- 13:35 Tygr a drak
- 17:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Tenkrát v Mexiku
- 23:40 Saw 2
- 00:55 Resident Evil: Apokalypsa
- 02:20 Ledová archa
- 04:15 48 hodin
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Božská relikvie
- 07:45 Všichni jsou v pohodě
- 09:40 Austin Powers: Špionátor
- 11:15 Zilionáři
- 12:50 Krycí jméno: Čistič
- 14:20 Vinnetou (1)
- 16:25 Vinnetou (2)
- 18:00 Vinnetou (3)
- 20:10 Nevěsta na útěku
- 22:00 Vlak do Pusanu
- 23:55 Žraločí tornádo 2
- 00:20 Červený trpaslík VII (6)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Policejní zachránci XX (4)
- 13:00 Policejní zachránci XX (5)
- 20:00 Buď v klidu
- 22:55 Comedy Club (12)
- 23:30 Červený trpaslík VII (6)
- 00:00 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 00:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 01:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 01:30 Backpack (Hampi, India)
- 02:00 Foodicted (Pattaya 2)
- 02:30 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 03:00 Backpack (Kozhikode and Alleppey, India)
- 03:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 04:00 Great World Hotels (One And Only Reethi Rah 2)
- 04:30 City Breaks (Innsbruck)
- 05:00 Foodicted (Tel Aviv)
- 05:30 World Spas (Gaya Island Resort, Malaysia)
- 06:00 Bliss (Constance Moofushi, Maldives)
- 06:45 Best From The Rest (River Rafting)
- 07:00 Backpack (Cochin and Munnar, India)
- 07:30 City Breaks (Prague)
- 10:00 Backpack (Ahmedabad and Gir, India)
- 10:30 Unwind (The Palace, Dubai)
- 11:00 Foodicted (Bali)
- 11:30 Viajar Peru (Huascarán, Peru)
- 14:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 14:30 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 15:00 Backpack (Badami, India)
- 15:30 Xplore Ireland (Galway)
- 16:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 16:30 Xplore Bhutan (Paro)
- 17:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 17:30 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 18:00 Backpack (Hampi, India)
- 18:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 19:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 19:30 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 22:00 Xplore Bhutan (Phobjokha)
- 22:30 Backpack (Kabini, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Belfast)
- 23:30 Foodicted (Pattaya 1)
- 04:13 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:54 Divoké Portugalsko
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Novinky)
- 07:24 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 10:00 Život v sevření mrazu X (18)
- 11:00 Čína shora II (2)
- 18:05 Izrael z výšky (1)
- 19:05 Mistři ve foukání skla III (6)
- 19:35 Mistři ve foukání skla III (7)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (1)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (28)
- 21:25 Špinavé prádlo II (5)
- 16:10 Prostě maso (8)
- 16:40 Markéta na trhu (1)
- 17:10 Justininy francouzské delikatesy (3)
- 17:35 Zachradní kuchyně (5)
- 20:00 Mistrovské pečení VII (Dorty)
- 21:15 Čokoládový ráj (3)
- 21:45 Zákusky Almy Obreganové (21)
- 10:05 Savci (2)
- 11:25 V továrně VIII (7)
- 16:40 V továrně VIII (8)
- 17:50 Nejtragičtější katastrofy II (4)
- 08:10 Evropská divočina (Zubr)
- 09:05 Evropská divočina (Losi)
- 10:00 Skotsko: Rok v divočině (Podzim)
- 10:50 Skotsko: Rok v divočině (Zima)
- 11:40 Ve větru kopyt
- 18:20 Divočina Patricka Aryeeho (Lososi)
- 19:05 Lvi a hyeny
- 08:00 90denní snoubenci IX (2)
- 09:00 Deníky 90 dní V (S.O.S.)
- 22:00 Soud s Taylor Swift
- 23:00 Já, neuvěřitelný (1)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Údiv na hlavním ostrově)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Výchova dítěte na Velkém ostrově)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Tak mladí, tak bohatí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Říše divů za milion dolarů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Gulf Shores, Alabama)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Bizarní dům na Floridě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Koloniální vs. dům z 50. let)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VI (Hodnota bazénu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VI (Vodopády s rozdělenou úrovní)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí chybět grotta)
- 06:00 Luxus za babku (Sám na dvou kuchyňských ostrovech)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Most k budoucnosti)
- 08:00 Renovační pohotovost (1)
- 09:00 Renovační pohotovost (2)
- 00:40 Kuchyně 16: Rodinný večer (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: Síla jarních květin (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 26: Blondýnky mají více zábavy (8)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Co s fazolemi (9)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Bitva o sever (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Oheň a led (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Aljašská aliance (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Týdenní zázraky (8)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Zbytky po oslavách svátku Díkůvzdání (8)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jarní dobroty pro mámu (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Noční můra před cukrovím (10)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů V (Souboj obočí)
- 01:45 Válka skladů V (Super Bros)
- 02:10 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:35 Mistři aukcí V (Risk a odměna)
- 03:00 Mistři aukcí V (Rozžhavená sedla)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Slibná zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Války vetřelců)
- 00:00 Nature Parks (Sopka Haleakalä)
- 00:48 Global Treasures (Alberobello)
- 01:00 Gardens of the World (Lednicko-valtický areál)
- 01:29 On Tour (Kanadské skalnaté hory)
- 01:55 Planet Terra (Trakai)
- 02:00 Vista Point (Cornwall)
- 02:27 Global Treasures (Humberstone & St. Laura)
- 02:38 Planet Terra (Barbados)
- 02:43 Nature Wonders (Victoriiny vodopády)
- 02:54 Planet Terra (Džajsalmér)
- 03:00 Cosmos Global (Siam)
- 03:53 Planet Terra (Starodávny Khorezm)
- 04:00 Vista Point (Petrohrad)
- 04:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 04:54 Planet Terra (Lindos)
- 05:00 Global Treasures (Hofburg)
- 05:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 05:39 Nature Wonders (Akakus)
- 05:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 06:00 Vista Point (Estónsko)
- 06:27 Vista Point (Sicílie)
- 06:54 Planet Terra (Bogor)
- 07:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 07:11 Global Treasures (Šibenik)
- 07:22 Vista Point (New Orleans)
- 07:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 08:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 08:27 Vista Point (Ammán)
- 08:54 Planet Terra (Hamedan)
- 09:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 09:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 12:00 7 Days (Jižní Korea)
- 12:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 13:00 On Tour (Vodný raj)
- 13:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 13:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 14:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 14:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 14:38 Planet Terra (Trenčín)
- 14:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 14:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 15:00 Vista Point (Brunej)
- 15:27 Regio (Thunské jezero)
- 15:38 Planet Terra (Vientiane)
- 15:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 15:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 18:00 Vista Point (Sikkim)
- 18:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 18:38 Planet Terra (Brescia)
- 18:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 18:54 Planet Terra (Vaduz)
- 19:00 Vista Point (Macau)
- 19:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 19:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 20:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 20:28 Global Treasures (Hachbat)
- 20:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 20:50 Global Treasures (Matsue)
- 21:00 Vista Point (Granada)
- 21:27 On Tour (Laponsko)
- 21:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 22:00 7 Days (Slovinsko)
- 22:53 Planet Terra (Bagan)
- 23:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 23:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 23:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 23:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 23:54 Planet Terra (Bergen)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Házená
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Fotbal: LOH - finále mužů
- 07:30 Powerboats
- 08:30 Jachting
- 09:00 Motorsport
- 09:15 Závody GT
- 10:15 Fotbal: LOH - finále mužů
- 11:30 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:30 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:15 Sportovní gymnastika
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Plavání
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 01:30 Basketbal: LOH - finále žen
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Sportovní gymnastika
- 06:30 Cyklistika
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Házená
- 10:00 Cyklistika
- 10:30 Powerboats
- 11:30 Motorsport
- 11:45 Volejbal
- 13:00 Plavání
- 15:00 Sportovní gymnastika
- 17:15 Olympijské hry
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Cyklistika
- 20:15 Cyklistika
- 21:00 Golf
- 21:30 Golf
- 22:00 Fotbal: LOH - finále mužů
- 23:00 Basketbal: LOH - finále žen
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Ahli - Damak
- 15:15 Poker
- 16:15 Házená: Německo - Guinea
- 23:15 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 08:00 Házená: Německo - Guinea
- 09:45 Zlaté okamžiky
- 20:00 Zlaté okamžiky
- 20:15 Házená: Česká republika - Island
- 22:00 SuperEnduro
- 01:15 Barranquilla Open 2024
- 03:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 20:00 Barranquilla Open 2024
- 21:45 Barranquilla Open 2024
- 23:30 Barranquilla Open 2024
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 Autožurnál
- 23:00 Motoring
- 00:15 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (46)
- 00:45 Blochovy rozbory (47)
- 01:30 Přednost v jízdě: Audi RS3 (48)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (49)
- 02:10 Horský král - maximální zábava z jízdy na venkovské silnici (50)
- 03:10 50 let BMW - slavnost na akci Concorso d’Eleganza Villa d’Este (51)
- 03:40 Zprávy (52)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi S1 (53)
- 04:15 Rychlé kolo: Corvette C7 (54)
- 04:45 Rychlé kolo: Radikálně (55)
- 05:10 Zprávy (56)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Ford Explorer (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Lamborghini 400 GT & Miura (9)
- 16:10 Test automobilu: Audi A4 40 TDI (27)
- 16:15 Přednost v jízdě: Ford Explorer (28)
- 16:30 Zprávy (29)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (30)
- 16:50 Garáž 21 (31)
- 17:15 Poklady v garáži (32)
- 17:45 Poklady v garáži (33)
- 00:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 00:30 Nový muškař (23)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 03:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 2.díl)
- 03:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 04:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 04:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 05:00 Včelařský projekt a ochrana zvěře
- 05:30 XVI. Mezinárodní festival gastronomie zvěřiny
- 06:00 Viktor Takács (Afrika poprvé 1.díl)
- 06:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 07:00 Nový muškař (21)
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (53)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (149)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (115)
- 08:20 Nespoutaný anděl (116)
- 09:20 Barvy lásky (1)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (1)
- 15:55 Wolffův revír (103)
- 16:55 Stefanie (93)
- 17:55 Stefanie (94)
- 18:55 Nespoutaný anděl (117)
- 19:55 Nespoutaný anděl (118)
- 20:55 Wolffův revír (104)
- 21:55 Námořní hlídka (3)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 15:58 InterMezzo
- 00:00 Ozzy Osbourne
- 01:34 Avril Lavigne
- 02:28 The Veronicas
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Flo Rida
- 03:22 Ellie Goulding
- 03:44 Ellie Goulding
- 05:13 Wolf Alice
- 05:59 Guns N’ Roses
- 08:20 Enrique Iglesias
- 09:20 Carrie Underwood
- 10:38 The Lumineers
- 11:34 AJR
- 11:53 Various Artists
- 12:01 Flo Rida
- 12:23 Ellie Goulding
- 12:46 Ellie Goulding
- 14:15 Wolf Alice
- 15:00 Jessie J
- 16:29 Radiohead
- 17:25 Eurythmics
- 17:48 Michael Bolton
- 20:31 Jake Bugg
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Charli XCX
- 21:45 WALK THE MOON
- 22:30 30 Seconds To Mars
- 00:20 Geordie Shore XVII (11)
- 01:05 K popukání XXVII (29)
- 01:30 K popukání XXVII (30)
- 01:55 K popukání XXVII (31)
- 02:15 K popukání XXVII (32)
- 02:40 K popukání XXVII (33)
- 03:00 K popukání XXVII (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 Ridiculousness XXXVIII (37)
- 20:55 K popukání XXXV (2)
- 21:15 K popukání XXXV (3)
- 21:40 K popukání XXXV (5)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (5)
- 22:45 Mistr jehly VIII (5)
- 23:30 Geordie Shore XVII (12)
- 00:00 2006: Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 Eminem: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2016 Wrapped!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 40 Sing-Along Favourites!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 07:00 - 08:00
- 08:00 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 08:35 ZÁDÁNO PRO HARMONIKU
- 09:05 ZLATÁ DESÍTKA
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:30 LIDOVKY
- 13:50 ZLATÁ DESÍTKA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:35 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:50 CHVILKA S...
- 20:20 KUBEŠOVY BORKOVICE
- 22:05 SETKÁNÍ S PÍSNIČKOU
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 09:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 09:35 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 POZDRAV Z CIZINY
- 11:15 LIDOVKY
- 12:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:50 CHVILKA S...
- 13:10 ČAS NA DECHOVKU
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 NEJVĚTŠÍ COUNTRY PECKY
- 15:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:05 POP ZÁBAVA
- 16:35 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 17:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 17:30 HARMONIKY
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:20 CHVILKA S...
- 20:00 HARMONIKY
- 20:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:55 COUNTRY
- 21:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:45 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 01:14 Lamput III (Superdoktoři)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Žabí princ)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 06:00 Craig od potoka III (Nepotřebuju čepici)
- 06:10 Craig od potoka III (Alternativní vesmír od potoka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Když prší ve svatební den)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Hon na vejce)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Než si pro nás přijde)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 6)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! IV (Krevety a pečeně)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! IV (Halloween vs. Vánoce)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! IV (Dům plný nástrah)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! IV (Rybí voda)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Starfire mají narozeniny)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! IV (Vnitřní krása kaktusu)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! IV (Filmová noc)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! IV (Trvalý záznam)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Mistr detektiv)
- 11:00 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! IV (Velikonoční děsy)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! IV (Avoboho)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! IV (Zombie-ruka)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 1: Viděl jsem tě tančit)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 2: Příběh ve tvých očích)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 3: Co mi uniká)
- 13:00 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 4: Noc začala zářit)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! IV (Procenta mozku)
- 13:40 Craig od potoka (Divožanda)
- 13:50 Craig od potoka (Nedělní oblek)
- 14:05 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 14:15 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 32)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 33)
- 15:10 Lamput IV (Večer v divadle)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (P.P.)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Pomoc, prosím)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Marv Wolfman a George Pérez)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (T jako Titáni)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná pastelka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 17:15 Pan Magoo (Na jeden den hasičem)
- 17:20 Pan Magoo (Půjč mi své sluchátko)
- 17:30 Pan Magoo (Magoo tapetuje)
- 17:45 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 17:55 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 18:05 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 18:20 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 18:30 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 18:45 Ben 10 II (Lapač křiku)
- 18:55 Ben 10 II (Stvůra z bijáku)
- 19:05 Ben 10 II (Bomzobo žije)
- 19:25 Totální Dramarama II (Zlatí a polepení)
- 19:35 Totální Dramarama II (Květy zla)
- 19:45 Lamput IV (Návštěvník)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings IV (Wild Mutations)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings IV (Every Which Way)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:50 Batwheels (License to Joke)
- 03:00 Batwheels (Ace in the Hole)
- 03:15 Batwheels (Batty Body Swap)
- 03:25 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 03:35 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 04:50 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz III (Monkey Business Part 2)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (Beast in Show)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (Beast in Show)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (Oz on Ice Part 1)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (Oz on Ice Part 2)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 08:10 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 08:45 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (A Grand Invitation)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (A Royal Make-over)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (SuperMarrow)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Bean in Love)
- 09:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 10:00 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 10:05 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 10:10 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 10:15 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 10:30 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 10:35 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 10:45 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Tap Cat)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (The Ol' Switcheroo)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (How to be a Dog)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (See Ya Gator)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (All that Glitters)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Junkyard Pup)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (The French Mistake)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Games)
- 14:30 Lucas the Spider (Skunked)
- 14:35 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 14:40 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 14:55 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 15:00 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 15:10 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 15:15 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Holed Up)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (One of a Kind)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (X Marks the Thumpin')
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (Dragon Down the Holidays)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Baby Blues)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Build-A-Beast)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Belly Achin')
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Dog Daze)
- 18:00 Batwheels (Up in the Air)
- 18:10 Batwheels (Buff's BFF)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Charity Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 22:00 Alice & Lewis (Silence Day)
- 22:10 Alice & Lewis (Topsy-Turvy Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis (The Queen Moves In!)
- 22:40 Alice & Lewis (The Two Alices)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 00:15 Kámen, nůžky, papír (Limetky / Šest kousků krocana)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Tak už jsi šťastný?)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Hrátky s myslí)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vloupání)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:05 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:30 iCarly II (Máš to u mě)
- 02:50 iCarly II (iLewbertův úraz)
- 03:10 Tajemství Hunterových (Saganash)
- 03:35 Tajemství Hunterových (Tajná Místnost)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:35 44 koček II (Narozeniny babí Míny)
- 04:50 44 koček II (Představení Koč-Fu)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Flying Beast)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové (V cizí kůži / Napálený Šprýmař)
- 06:25 Šmoulové (Šmoulí superhrdina / Mimozemský šmoula)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (X značí poklad / Patrickova školka)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Los Muchos Amores de Earl / Rebranding Teenky)
- 07:50 Casagrandovi II (Operace hvězda)
- 10:00 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XII (Kamarádi v bažině / Kouzelnický trik)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XIII (Plavající hlupáci / Burákmotr)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XIII (Škebloptáci / Útok alergie!)
- 11:55 Spongebob v kalhotách IX (Útulek pro šneky / Den zakladatelů)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Zkouška v ohrožení / Vypečené vtípky)
- 14:35 Hlasiťákovi VI (Zachraňte kalhoty / Stellino vystoupení)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Patrikova hra / Kanály pod Zátiším Bikin)
- 15:30 Spongebob v kalhotách IX (Spongebob v dlouhých kalhotách / Larryho posilovna)
- 15:55 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 00:20 Jelení skvadra III (Catherine a slizcí krokouši / Lesní tryskáč)
- 00:45 Jelení skvadra III (Ztracená velryba / Ledový trol)
- 01:10 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 01:30 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 01:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínkova rodina)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinové z videohry)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Zlodějka dobrot)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Závod kolem Země)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač zachraňuje)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Úžasná kaskadérka Kitty)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Dino Derby)
- 04:50 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Jakea / Pups Save the Parade)
- 05:15 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Potápěčský Zvon / Tlapky Zachraňují Bobry)
- 05:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Ducha / Tlapky Zachraňují Představení)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Extrémní bublinová vybíjená / Ztracené vstupenky)
- 10:05 Prasátko Peppa IV (Vrtulník slečinky Ouškové)
- 10:10 Prasátko Peppa IV (Miminko Alexandr)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Maják dědy Králíka)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Volno slečny Ouškové)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Tajný klub)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Doky dědy Králíka)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Tatínek je šampion)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Brebentilka)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Dodávka pana Lišáka)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Vtipná rybka / Klub pohodářů)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují padající vesmírný odpad / Tlapky zachraňují obří kukačku)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 14:30 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 14:50 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a prokletá helouvínská show / Jak Paddington zachránil podzimní slavnosti)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Boris / Zrozen být divoký)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Od zrna ke chlebu / Jedna pecka za druhou)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (The Adventures of Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kotěcí záchranný tým / Tlapky zachraňují pštrosa)
- 20:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Velkou tlapku / Tlapky zachraňují Hum-mobil)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Barbazooův deníček / Skvělá novinářka)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Malování)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují extrémní oběd / Tlapky zachraňují netopýra Burglar)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují motýly / Tlapky zachraňují podzemní kuře)
- 23:55 Jelení skvadra III (Záhadná příšera / Výlet na vesmírnou stanici)
- 00:00 Kluk, holka atd. (65)
- 00:10 Kluk, holka atd. (66)
- 00:20 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (3)
- 00:25 Ghostforce (17)
- 00:50 Ghostforce (18)
- 01:10 Tým Tiki (38)
- 01:35 Tým Tiki (39)
- 01:55 Tým Tiki (40)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (6)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (7)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (8)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Tým Tiki (13)
- 04:30 Tým Tiki (14)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (27)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (28)
- 05:35 Kluk, holka atd. (73)
- 05:45 Kluk, holka atd. (74)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (107)
- 06:55 Blue (108)
- 07:05 Blue (109)
- 07:10 Blue (110)
- 07:25 Blue (111)
- 07:30 Blue (112)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (26)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Příšerky v rachotě (5)
- 15:15 Blue (146)
- 15:20 Blue (147)
- 15:30 Blue (148)
- 15:40 Blue (152)
- 15:50 Blue (153)
- 15:55 Blue (149)
- 16:10 Kiff (13)
- 16:35 Kiff (14)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (53)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (56)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (30)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (31)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (32)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (34)
- 19:50 Blue (53)
- 19:55 Blue (54)
- 20:00 Blue (55)
- 20:10 Blue (56)
- 20:20 Blue (57)
- 20:30 Blue (58)
- 20:35 Blue (59)
- 20:50 Příšerky v rachotě (15)
- 21:15 Příšerky v rachotě (16)
- 21:45 Jessie (37)
- 22:15 Jessie (35)
- 22:40 U Raven Doma (78)
- 23:10 U Raven Doma (79)
- 23:40 Kluk, holka atd. (67)
- 23:50 Kluk, holka atd. (68)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (16)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 04:00 Eureka! (11)
- 04:30 Eureka! (12)
- 05:00 Eureka! (13)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 07:00 Bluey (79)
- 07:10 Bluey (80)
- 07:20 Bluey (81)
- 07:30 Bluey (82)
- 07:40 Bluey (83)
- 07:50 Bluey (84)
- 08:00 Bluey (85)
- 08:10 Bluey (86)
- 08:20 Bluey (87)
- 08:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 10:00 Firebuds (24)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 11:30 SuperKitties (9)
- 12:00 Pupstruction (8)
- 12:30 Bluey (108)
- 12:40 Bluey (109)
- 12:50 Bluey (110)
- 13:00 Bluey (111)
- 13:10 Bluey (112)
- 13:20 Bluey (113)
- 13:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 13:30 Firebuds (26)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (44)
- 14:30 The Lion Guard (3)
- 15:00 The Lion Guard (4)
- 15:30 SuperKitties (11)
- 16:00 Pupstruction (9)
- 16:30 Pupstruction (11)
- 17:00 Bluey (79)
- 17:10 Bluey (80)
- 17:20 Bluey (81)
- 17:30 Bluey (82)
- 17:40 Bluey (83)
- 17:50 Bluey (84)
- 17:55 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 18:00 SuperKitties (23)
- 18:30 Sofia The First (65)
- 19:00 Sofia The First (66)
- 19:30 Bluey (54)
- 19:40 Bluey (55)
- 19:50 Bluey (56)
- 20:00 Bluey (57)
- 20:10 Bluey (58)
- 20:20 Bluey (59)
- 20:25 Me & Mickey (Shorts): Season 2 (80)
- 20:30 SuperKitties (26)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (4)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 23:00 PJ Masks (43)
- 23:25 PJ Masks (44)
- 23:50 PJ Masks (45)
- 00:13 Bořek stavitel (21)
- 00:23 Bořek stavitel (22)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:12 Inui (37)
- 01:20 Hurá za hádankou (21)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (17)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (18)
- 02:55 Chuck a přátelé (18)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 04:38 Bořek stavitel (28)
- 04:48 Bořek stavitel (29)
- 05:01 Hurá za hádankou (1)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (21)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (22)
- 05:49 Požárník Sam (24)
- 06:00 Trojčata (33)
- 06:07 Trojčata (34)
- 06:14 Trojčata (35)
- 06:25 Bing (55)
- 06:32 Bing (56)
- 06:39 Bing (57)
- 06:46 Bing (58)
- 06:55 Grisu (2)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (21)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (7)
- 08:40 Doodleboo (8)
- 08:45 Doodleboo (9)
- 08:50 Doodleboo (10)
- 08:55 Doodleboo (11)
- 09:05 Daisy a Ollie (14)
- 09:13 Daisy a Ollie (15)
- 09:20 Daisy a Ollie (16)
- 09:31 Hurá za hádankou (25)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (22)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (23)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (37)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (38)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 11:18 Pettson a Fiškus (11)
- 11:30 Pettson a Fiškus (12)
- 11:43 Grisu (5)
- 11:54 Grisu (6)
- 12:07 Daisy a Ollie (3)
- 12:14 Daisy a Ollie (4)
- 12:21 Daisy a Ollie (5)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (20)
- 13:00 Bing (21)
- 13:08 Bing (22)
- 13:20 Trojčata (57)
- 13:27 Trojčata (58)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (24)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (25)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (21)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (40)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (41)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (45)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (21)
- 15:38 Woozle a Pip (14)
- 15:46 Tilda (13)
- 15:53 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 16:16 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (19)
- 17:07 Doodleboo (34)
- 17:12 Doodleboo (35)
- 17:17 Doodleboo (36)
- 17:22 Doodleboo (37)
- 17:27 Doodleboo (38)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (46)
- 17:59 Požárník Sam (18)
- 18:10 Požárník Sam (19)
- 18:23 Berry a Dolly (3)
- 18:28 Berry a Dolly (4)
- 18:33 Berry a Dolly
- 18:39 Bing (6)
- 18:46 Bing (7)
- 18:53 Bing (8)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (17)
- 19:15 Pettson a Fiškus (6)
- 19:28 Grisu (3)
- 19:40 Grisu (4)
- 19:52 Daisy a Ollie (11)
- 19:59 Daisy a Ollie (12)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (1)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (19)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (14)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (15)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (1)
- 23:12 Bing (2)
- 23:20 Bing (3)
- 23:27 Bing (4)
- 23:35 Bing (5)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (18)
- 23:47 Oswald (24)
- 23:59 Oswald (25)
- 00:00 Sestry (Zhypnotizovaná sestra)
- 00:10 Sestry (Ztráta paměti)
- 00:20 Lou! (Díky, dešti)
- 00:30 Lou! (Máte vzkaz)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Tátův domov)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 05:35 Mia a já IV (Pod palbou)
- 06:00 Lou! (Matčin hněv)
- 06:10 Lou! (Tichá noc)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (14)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 11:00 Sestry II (Otrava na třetí)
- 11:10 Sestry II (Televizní sestry)
- 11:30 Lou! (Lhář, lhář)
- 11:40 Lou! (Dobré předsevzetí)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Světla, fotoaparát, akce)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Mazanej jako liška)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přes území Big Foota)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Lední císařovna)
- 22:00 Sestry (Spaní ve stoje)
- 22:10 Sestry (Sestry poustevnice)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 23:30 Život s tátou (45)
- 23:40 Život s tátou (46)
- 00:00 Dreamy Nights (Songs & Rhymes)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Ocean)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (12)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (53)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 01:10 Esá z pralesa (30)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (7)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop II (2)
- 02:15 Panda a Krash (1)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (18)
- 03:20 Monchhichi II (40)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy (10)
- 05:10 Bob staviteľ II (4)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (14)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (12)
- 05:55 Máša a medveď (8)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (33)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (14)
- 06:40 Veselé zajačiky V (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára II (1)
- 07:00 Eggy Pops (1)
- 07:05 Flopy (98)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (22)
- 07:25 Ocko hrdina (10)
- 07:30 Malý medvedík (12)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (9)
- 08:20 Veselé zajačiky V (24)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (5)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (7)
- 08:55 Ovečka Shaun (27)
- 09:00 Maličké príšerky (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (12)
- 09:15 Slnečný Rej (18)
- 09:25 Esá z pralesa (30)
- 09:35 Veselé zajačiky V (25)
- 09:40 Ruby z dúhy (10)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (4)
- 10:20 Bob staviteľ II (4)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (50)
- 10:55 Zvedavkovci (34)
- 11:10 Monchhichi II (40)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (11)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (24)
- 11:55 Ovečka Shaun (28)
- 12:00 Volám sa Caillou V (21)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (15)
- 12:30 Polly Pocket (10)
- 12:35 Flopy (99)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Povolania s Nitkou (4)
- 13:40 Malý silák Bheem (40)
- 13:45 Veselé zajačiky V (26)
- 13:50 Panda a Krash (1)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (2)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 14:40 Maličké príšerky (10)
- 14:45 Máša a medveď (10)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 15:20 Esá z pralesa (31)
- 15:35 Ohrozené druhy (26)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (24)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (19)
- 16:25 Bob staviteľ II (5)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (8)
- 16:45 Monchhichi II (41)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (13)
- 17:05 Ovečka Shaun (29)
- 17:15 Zábavné zvieratká (6)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 17:35 Ruby z dúhy (12)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (30)
- 18:50 Flopy (100)
- 19:10 Maličké príšerky (11)
- 19:15 Zvedavkovci (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (11)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (32)
- 20:15 Bob staviteľ II (6)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:40 Slnečný Rej (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (3)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi II (42)
- 22:15 Myšiak Anatole (19)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (23)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (16)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (41)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:45 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:12 MÉTÉO
- 01:16 LE POINT
- 02:11 BYE BYE LA SUISSE
- 03:03 BEAUVOIR, L'AVENTURE D'ETRE SOI
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:31 WARI
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:00 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:18 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:02 CLÉO DE 5 Á 7
- 15:31 TENDANCE XXI
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 RENVERSANT
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LA FUGUE
- 20:13 CHÂTEAU !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:56 MÉTÉO
- 20:58 HANDBALL, UNE HISTOIRE DE FAMILLES
- 23:16 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:42 MÉTÉO
- 23:45 L'ACTU
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (19)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (17)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (34)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (34)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (17)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (18)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (816)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (819)
- 12:16 ARTS24 (18)
- 12:30 BULLETIN (209)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (822)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (209)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (828)
- 17:16 ARTS24 (18)
- 17:30 BULLETIN (210)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (829)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (210)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (829)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (836)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (36)
- 23:00 NEWS (838)
- 23:16 ARTS24 (18)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (36)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI 1 PAUVRETE_V24RH 0810
- 02:45 BULLETIN
- 02:50 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE BELLUCCI 0813
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0718
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FRDN FOCUS INDE 0814
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0718
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:42 FRTK ICI 1 PAUVRETE_V24RH 0810
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 FRMG A L'AFFICHE SERIES 0418
- 21:24 L'INSTANT MOBILE_24
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Ve službě Šuárů
- 07:30 Noční univerzita
- 10:00 Outdoor Films s Petrem Horkým (15)
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Zpěváčci
- 14:35 Za obzorem
- 15:05 Expedice Mingitau
- 15:25 První křesťané
- 16:00 Jak potkávat svět
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Smlouva lásky
- 19:20 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Svatá Gudula - síla víry
- 21:00 Za obzorem
- 21:35 Generální audience papeže Františka
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Biblická studňa
- 21:45 Campfest
- 00:15 Spravodajský súhrn
- 00:35 Na tónoch vďačnosti
- 01:25 Eden
- 01:45 Ruženec
- 02:15 V škole Ducha
- 02:45 Láska a rodičovstvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Tajomná radosť
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša zo Smižian
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko
- 16:15 Brat František
- 16:40 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Na tónoch vďačnosti
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia magazín
- 22:25 Tajomstvá Pátra Pia
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (5)
- 00:30 Dolce Vita (2)
- 01:00 Moje zahrada (40)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (4)
- 03:30 Květinová show (7)
- 04:00 Hot Cars (2)
- 04:30 Jamie po italsku (2)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (101)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (1)
- 07:00 Květinová show (7)
- 07:30 Jamie po italsku (2)
- 08:00 Vitální zahrada (13)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (1)
- 09:00 Jóga: energie života (2)
- 12:00 Květinová show (5)
- 12:30 Dolce Vita (2)
- 13:00 Dotek luxusu (9)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 14:30 Vitální zahrada (1)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (5)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (5)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (1)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (3)
- 20:30 Design pro vás (10)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (3)
- 04:00 Lovec chilli (Japonsko)
- 04:30 Nejlepší domov (7)
- 05:00 Lukovo spokojídlo (Masové koule v rajčatové omáčce)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Vánočka podle babičky)
- 07:30 Dolce Vita (15)
- 08:00 Jóga – Energie života (12)
- 09:00 Moje Dubaj (11)
- 09:30 V mysli kuchaře (4)
- 10:00 Holky v kuchyni (17)
- 10:30 Nebesky dobré (10)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (25)
- 12:00 V Májině kuchyni (Návštěva na natáčení)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (7)
- 16:00 Lovec chilli (Japonsko)
- 16:30 Nejlepší domov (7)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Masové koule v rajčatové omáčce)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 19:00 Jóga – Energie života (1)
- 20:00 Blázen na cestách (Čína)
- 21:00 Billovo jídlo (4)
- 21:30 Luxusní delikatesy (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 05:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 05:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 05:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:20 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 06:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 08:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 08:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 08:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:20 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 09:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 11:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 11:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 11:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:20 Z naší ZOO (Pávi korunkatí. Samice korunáče Sclaterova má nového partnera)
- 12:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, KHN zprovoznila nový chirurgický pavilon, Další auto TS Karviná jezdí nově v malbě graffiti, Lodičky ožily hudebním festivalem Woodstock 99)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Lidé už mohou využívat celý nový areál minigolfu, Mural pravnuka T. Warcopa připomíná životickou tragédii, Pozorování perseid přilákalo na Prašivou i Havířováky)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Farní zahradou tentokrát zněl dixieland)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 14:25 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 14:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (David Moravec, lední hokej, Olympijský vítěz 1998 z Nagana, Mistr světa 1999 a 2001, Autor zlatého gólu 2001, 4 medaile z České extraligy)
- 14:40 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:20 Z naší ZOO (Zahájení provozu safari v ZOO Ostrava)
- 15:25 Kulturní okénko (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, Mikaela v ostravském Domě umění)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 16:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 17:25 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 17:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 18:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 18:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 19:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 20:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 20:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studie vytipovala dalších 180 míst na parkování, Charitní šatník je vždy plný věcí i spokojených lidí, Z workshopu si odnášeli vlastní mechový obraz)
- 21:20 Dopravní revue (Aktuálně z dopravy v Moravskoslezském kraji, host: Radek Podstawka)
- 21:30 Host dne - repríza (Katarína Kijonková, mluvčí Dobrovolnického centra ADRA Ostrava: Ostravská ADRA uvítá nové dobrovolníky)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, F-M opět zaplatí obědy některým školákům, Charita F-M připravila pro děti Galaxy tvoření, Gastrofestival F-M plný chutí zve na bohatý program)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Miniexpres Návsí (Před promítáním v letním kině v Návsí hrají kapely)
- 22:52 Orlovský miniexpres (Na sraz trucků v Orlové dorazilo 63 vozů)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (OBVOD VÍTKOVICE INVESTUJE DO OPRAV ŠKOLSKÝCH BUDOV)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Petra Špornová, pořadatelka přehlídky: Fashion Storm propojuje českou módu a tuzemské návrháře)
- 23:25 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 23:27 Studuj u nás (Střední školy s energetickými obory kladou důraz na praxi, Soutěž na OA a SOŠL v Opavě, Mezinárodní turnaj ve florbale v Hlučíně)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:10 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:20 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:23 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:30 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:26 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 46. díl)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:34 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Milovníci cyklistiky hurá do EPO1!)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:38 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 01:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 01:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 01:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 04:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 04:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 04:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 07:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 07:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 10:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 10:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 10:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 13:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 13:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 13:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 16:20 Sběratelé (Zdeněk Petřík, sběratel loutek)
- 16:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 16:40 Špetka Slovácka (Koblížky)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 19:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:10 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 22:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (33. Jahodové řezy)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:10 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 23:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:40 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 David Švejnoha (156)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (57)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Radka Vaverková (89)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (156)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (140)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (9)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 David Švejnoha (156)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Radka Vaverková (89)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Lenka Heuerová (58)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Lenka Heuerová (58)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Lenka Heuerová (58)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети