Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 THW Kiel - MT Melsungen
- 05:05 Běhej lesy - Klínovec
- 05:20 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 06:00 Spartan: Týmová výzva (7)
- 06:40 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 07:35 Drak přichází
- 09:30 Kobra 11 II (21)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 12:45 Válka skladů XII (9)
- 16:40 Kobra 11 II (22)
- 17:40 Kobra 11 III (1)
- 18:40 Válka skladů XII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (27)
- 20:30 Mistři renovací II (26)
- 21:20 Kachní dynastie IV (23)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 23:10 Kobra 11 II (22)
- 00:25 Teorie velkého třesku III (19)
- 02:05 Malý Sheldon III (20)
- 02:40 Svět podle Jima (10)
- 03:20 Americký táta VI (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 05:00 Máma (10)
- 05:20 Ženatý se závazky (95)
- 06:10 Karate ovce (61)
- 06:50 Bakugan: Evolutions (17)
- 07:00 Přátelé IX (14)
- 08:05 Máma (17)
- 09:45 Malý Sheldon III (21)
- 10:10 Malý Sheldon IV (3)
- 11:20 Ženatý se závazky (97)
- 12:15 Dva a půl chlapa VI (23)
- 13:05 Přátelé IX (14)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (19)
- 15:50 Máma (21)
- 17:30 Svět podle Jima (12)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (24)
- 18:45 Dva a půl chlapa VII (1)
- 19:10 Malý Sheldon IV (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (23)
- 21:40 Přátelé IX (16)
- 22:40 Americký táta VI (9)
- 23:30 Dva a půl chlapa VI (24)
- 23:55 Dva a půl chlapa VII (1)
- 00:25 Myšlenky zločince VIII (9)
- 01:05 Myšlenky zločince VIII (10)
- 01:45 Myšlenky zločince VIII (11)
- 02:25 Médium IV (Vůz smrti)
- 03:05 Kriminálka Las Vegas XI (Skřípal)
- 03:45 Myšlenky zločince VIII (7)
- 04:30 Víkend
- 05:00 Na lovu II
- 05:45 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Pobožní lidé)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (19)
- 14:30 Tescoma s chutí
- 14:35 Zločiny v zahradách III (Stoletá semena)
- 15:35 Médium IV (Vůz smrti)
- 00:05 Nemocnice Chicago Med VIII (18)
- 00:55 Vyměněné osudy II (57)
- 02:20 Čarodějky IV (13)
- 03:05 Nemocnice Chicago Med VIII (18)
- 03:45 Oteckovia II (81)
- 04:50 Ulice (4344)
- 06:20 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (3)
- 08:05 Poldark III (3)
- 09:05 Poldark III (4)
- 10:10 Oteckovia II (83)
- 16:10 Vyměněné osudy II (59)
- 10:00 Mystic Skate Cup
- 10:30 Freestyle Pro Tour
- 11:05 Queen & King of the Court #1
- 11:35 ČEZ RunTour - Olomouc
- 11:45 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 12:00 Spade poker show 2024 (15)
- 12:30 1:1 Sport Show (60)
- 13:05 Bellator 302: Anderson vs. Moore
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 WES E - Bike World Series #1
- 19:30 Challenge Roth
- 20:00 Spade poker show 2024 (16)
- 20:30 1:1 Sport Show (61)
- 21:10 Běhej lesy - Klínovec
- 21:20 Házená: THW Kiel - TBV Lemgo Lippe
- 00:20 Prerušená pieseň
- 02:00 Správy „N“
- 02:55 Počasie
- 03:00 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Sever)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Gastromap
- 05:15 Capri II (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (Každá zrada sa dá prepáčiť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (13)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Postarám sa o teba)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - Xhosovia)
- 16:50 Destinácie (Kanárske ostrovy a Agatha Christie)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dva týždne - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oblak v podkroví
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Sen o poklade)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Ahoj Romale
- 09:00 Vnímanie
- 09:30 Spomíname na Milana Kiša (Zbierka zaujímavostí)
- 10:15 Jurát
- 11:00 Kúzelné mestečko (12)
- 11:30 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Zmeny v čase)
- 16:20 Môj emigrant - Elena
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Kláry Issovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon II (V tieni čerešne)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Počúvaj moju hudbu
- 19:15 Zázračný miniateliér
- 19:25 Lexi a Lottie
- 19:45 Athleticus
- 22:00 O tele a duši
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:20 Manéž Bolka Polívky
- 01:30 Písničky z Brněnského kola I
- 02:10 O zelených očích Krásné paní
- 03:00 Na forbíně TM
- 03:45 Ovce a včely
- 04:05 Kulinářská soutěž
- 04:35 V kondici
- 04:50 Spolu na hranici (Na vodě)
- 05:20 Etiketa (Letadlem i autobusem)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po havajském O'ahu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (9)
- 09:40 Doktor Martin 2 (13)
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Janžurová a spol.)
- 13:50 Kouzelník ještě nepřišel
- 14:50 Zabijačka
- 15:15 Nemocnice na kraji města (11)
- 16:10 Magnum II (Šestá pozice)
- 17:00 Na cestě po severní Dalmácii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (7)
- 20:10 Svět pod hlavou (6)
- 21:10 Neviditelní (7)
- 22:05 Neviditelní (8)
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 23:05 Sisi II (4)
- 23:55 Angličanka (6)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:15 Fetiše televízie: Hlásateľky
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Náboženstvá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Luxusné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Metabolizmus v zime
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:05 Legenda jménem T-34
- 04:20 Snové léto
- 06:20 Dům na prodej, srdce k odběru
- 07:55 Který je ten pravý?
- 09:35 Pojedeme k moři
- 11:20 Proxima
- 13:20 Věčně mladá
- 15:20 Super-Blb
- 16:55 Aloha, Lásko!
- 18:35 Moře kouzel
- 20:15 Bolest a sláva
- 22:15 Dům chtíče
- 23:50 Zkrať to, zlato
- 00:40 Profesionálové II (Halloweenští zloději)
- 01:20 Profesionálové II (Sedmnáctý)
- 02:00 Prázdniny (Karma je svině!)
- 02:45 Na chalupě
- 03:30 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 09:50 Soudní síň (Zahrada)
- 10:50 Pod povrchem (26)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Černoušek)
- 12:55 Soudní síň (Fitko)
- 13:50 Soudní síň (Vrať se k bývalce)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 20:20 Ring volný (1)
- 21:55 Kandráčovci & Čechomor
- 22:45 15 min. kuchař
- 23:25 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 02:50 Aj múdry schybí
- 03:40 Susedské prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (69)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (70)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (6)
- 21:40 Horná Dolná XIII (7)
- 22:40 Horná Dolná XIII (8)
- 23:40 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět XI (25)
- 09:55 Projekt "Domov" II (2)
- 10:45 Luxusní domy III (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 14:20 Dům snů III (5)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (2)
- 16:05 Luxusní domy III (4)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 17:30 Projekt "Domov" II (3)
- 20:25 Dům snů (2)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (8)
- 22:05 Dům snů III (6)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (2)
- 00:55 Dobrý člověk
- 03:00 Rod Draka II (8)
- 04:00 Humr
- 06:00 Cable Guy
- 07:35 Bestsellery
- 14:30 Julia II (Chartwinkerie)
- 15:15 Noční let (1)
- 18:10 Daveova banka
- 20:00 Rod Draka II (8)
- 21:00 Sektor II (Jeruzalém)
- 22:00 Amsterdam
- 00:00 Veliká III (3)
- 00:55 Premiantka
- 02:30 Sépie a velryba
- 03:50 Creed
- 06:00 Vše je pravdivé
- 07:40 (J)elita ze střídačky 2
- 09:10 To jsem já, Margaret!
- 10:55 Přátelé II (18)
- 11:15 Přátelé II (19)
- 11:40 Mamma Mia! Here We Go Again
- 13:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 15:15 Fotbalový talent VI (2)
- 16:00 Malý Sheldon VII (10)
- 16:25 Romantická komedie
- 18:05 Láska kvete v každém věku
- 19:30 Dokonalý trik
- 21:40 Černý jestřáb sestřelen
- 00:20 Mělas to vědět (3)
- 01:15 Létání pro začátečníky
- 02:50 Julia II (Chartwinkerie)
- 03:40 Noční let (1)
- 04:30 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
- 06:00 Flash
- 08:20 Barbie
- 12:40 Lauřina hvězdička
- 14:00 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 14:30 Šmoulové
- 16:15 Tenet
- 18:40 Girls V (9)
- 19:10 Girls V (10)
- 19:40 Sex ve městě II (Lidské hry)
- 20:05 Sex ve městě II (Postelový přítel)
- 20:30 Sex ve městě II (Nedostatky)
- 21:00 Rod Draka II (8)
- 22:00 Sektor II (Jeruzalém)
- 23:00 Trojúhelník smutku
- 00:30 65
- 02:05 Dalva
- 03:35 Škola selfie
- 04:10 Princezna
- 06:00 Pán mravenců
- 08:20 Poslední šance
- 08:50 Zamilovaná Stella
- 10:40 Zpráva
- 12:40 Sisi a já
- 14:50 Šesté dítě
- 16:25 Zamilovaná Stella
- 18:20 Martinez
- 20:00 Já a Felix
- 21:35 Čórka
- 23:10 Smrt Dicka Longa
- 00:15 Harka
- 01:45 Příběh z Šemrúnu
- 03:30 Palčivé dny
- 05:40 Citrónovník
- 06:00 Semeno hněvu
- 07:45 Ráj sušenek
- 09:35 Nezúh
- 11:20 A pak přišla láska...
- 12:50 Zvířata
- 15:10 Človíček Tate
- 16:50 Ukradené jméno
- 18:45 Paloma
- 20:30 Bugsy
- 22:45 Směna