Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Láska a sex v Rusku
- 01:20 Televizní klub neslyšících
- 01:45 Divočina bez hranic (Aggteleki Nemzeti Park)
- 02:15 Zašlapané projekty (Emigrace kardiologa Poupy)
- 02:30 V zajetí železné opony (Bolesti černého barona)
- 02:45 Přidej se
- 03:05 Život bez obalu
- 03:30 Sabotáž
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Každý den je dar
- 04:50 Svět zvířat (Medvědi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Čína na jazyku II (8)
- 09:20 Bedekr IV. (Nord-Pas-de-Calais)
- 09:50 Vztahy a pouta v přírodě
- 10:40 Válka se Zemí
- 11:40 Kosatka dravá, Japonsko
- 14:00 Historie.cs
- 14:55 Titanic: Zrození obra
- 15:50 Hrady středověké Francie
- 20:00 Francouzská spojka (2)
- 22:00 Mafiáni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 EL UEFA 2024/2025 (FC Viktoria Plzeň - Heart of Midlothian FC)
- 02:35 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 03:15 ME ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Polsko)
- 03:45 MS ve sjezdu na divoké vodě 2024 Španělsko (MS Španělsko)
- 04:20 Triatlon ČR 2024 (IRONMAN 70.3 Hradec Králové)
- 04:35 NEfestival - Festival NEtradičních sportů
- 04:45 Nohejbal ČR 2024 (MČR jednotlivců mužů Čelákovice)
- 05:00 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:15 Volejbalový magazín
- 05:30 Jezdectví ČR 2024 (Finále seriálu Zlatá podkova Humpolec)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Předkvalifikace na MS v basketbalu žen 2026 (Česko - Venezuela)
- 08:10 Panorama
- 08:45 BBV po 25 letech
- 09:00 Svět motorů
- 04:50 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (37)
- 07:25 M.A.S.H (38)
- 07:55 M.A.S.H (39)
- 08:25 M.A.S.H (40)
- 09:00 M.A.S.H (41)
- 09:30 Vinaři (Hody)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:05 Ano, šéfe!
- 00:10 Simpsonovi VIII (Speciální čarodějnický díl)
- 00:40 Simpsonovi VIII (Dvojí stěhování)
- 01:10 Simpsonovi VIII (Zuřící býk Homer)
- 01:35 Simpsonovi VIII (Burnsovy otcovské lapálie)
- 02:00 Buffy, přemožitelka upírů II (Proměna 1/2)
- 02:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIII (Zášť)
- 03:55 Spravedlnost v krvi XII (Pocit viny)
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:45 Těžká dřina
- 08:25 Top Gear VII (2)
- 09:30 Top Gear VIII (2)
- 20:15 Bitva u Midway
- 23:00 Pád Země
- 04:40 Sběratelé kostí IX (Žena v bílém)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Policie v akci
- 07:20 Zločiny ze sousedství (Mlčenlivost)
- 00:40 Nejhorší obavy
- 03:10 Česká spojka
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 M.A.S.H
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XIII (Ztracené zbraně)
- 11:05 Forrest Gump
- 13:55 Doly krále Šalamouna
- 16:00 Big Man (Smějící se dívka)
- 17:50 Mia a bílý lev
- 20:00 Bajkeři
- 22:00 Americký ninja 2
- 23:45 Prokletý ostrov
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Nepotřebuji vás)
- 10:10 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto na Mallorce
- 23:00 Tudorovci IV (7)
- 23:55 Zoufalé manželky VI (Boj o život)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a habáni)
- 06:05 Hopsasa (Frisbee)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Zafari II (8)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Olympijská Shaun
- 11:20 Vyber si svůj sport
- 11:25 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:45 DVA3
- 12:00 101 Dalmatinská (2)
- 12:25 Kamarádi z koše
- 12:35 Art Ninja
- 13:05 Šmoulové
- 13:30 Bludiště
- 14:00 Superhrdinové
- 14:10 Městečko na moři
- 14:20 Věda je zábava III
- 14:45 Čarodějky školou povinné III (3)
- 15:15 Čvacht
- 15:25 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:45 Bobo
- 15:55 Tyjo! To je paráda!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se začalo kouřit z komína)
- 18:50 Zafari II (9)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Imagine
- 01:30 Poslední tajemství Marilyn Monroe
- 02:25 Laurel a Hardy (Když šla teta kolem)
- 02:45 Chaplin šťastným otcem
- 03:05 Ladí neladí
- 04:00 Cirkus Havel
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Rangers - Plavci
- 21:10 Tony Linhart
- 21:45 Recitál Wabiho Daňka
- 04:40 Prostřeno v Británii XVIII (40)
- 05:00 Ráj podle Bryana IV (Teď velí Sarah)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Tyhle šaty beru! III (Tatínkova holčička)
- 06:35 Tyhle šaty beru! III (Moderní Scarlett)
- 06:55 Tyhle šaty beru! III (Mámy to ví nejlíp)
- 07:25 Tyhle šaty beru! III (Příliš mnoho maminek)
- 07:45 Svatba na první pohled Austrálie VI (40)
- 10:50 Máte doma uklizeno? (5)
- 11:20 Máte doma uklizeno? (6)
- 11:50 Neuvěřitelné dorty III (29)
- 12:20 Neuvěřitelné dorty III (30)
- 12:45 Hledá se táta a máma
- 04:45 Karolína, domácí kuchařka
- 05:15 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý
- 08:00 Columbo (Vydat, nebo zemřít)
- 09:35 Osudové léto v Salamance
- 14:40 Rodinná pouta II (Ukradená důvěra)
- 15:50 Přístav (Dluh)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:30 Hlasy zločinu
- 02:25 Prima Česko
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (21)
- 01:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (22)
- 02:35 Sousedství (16)
- 03:00 Výleťák (193)
- 03:05 U stánku II (16)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (71)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (72)
- 04:20 Zahradní proměny III (19)
- 05:10 Zahradní proměny III (20)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (15)
- 06:20 Moje místa (Jiří Strach)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XII (16)
- 08:15 Zahradní proměny III (21)
- 09:15 Zahradní proměny III (22)
- 12:15 Moje místa (Anna Julie Slováčková)
- 13:15 Jukebox (21)
- 20:10 Veřejní nepřátelé
- 23:05 Králové ro(c)ku
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4734)
- 09:50 Specialisté (Štvanice)
- 10:55 Můj přítel Monk V (3)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:40 Kriminálka Las Vegas VII (Drom)
- 15:40 Výměna manželek II
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Muž, který stál v cestě
- 22:50 Postradatelní 2
- 00:20 Postradatelní
- 02:20 Automata
- 04:10 Bruce Springsteen: Western Stars
- 05:25 Černá ovce
- 07:10 Kriminálka Las Vegas VII (Lokomotivy)
- 11:20 Hudba mého života
- 13:45 Teleshopping
- 18:10 Maxinožka
- 20:00 Tajný život mazlíčků
- 21:35 Soudce
- 01:15 Mistři renovací IV (21)
- 01:50 Kachní dynastie VI (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 04:05 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:15 Walker, Texas Ranger IX (2)
- 05:55 Strážci hranic: Austrálie V (7)
- 06:40 Mistři zastavárny II (12)
- 07:35 Mistři renovací IV (21)
- 08:30 Kachní dynastie VI (1)
- 09:30 Kobra 11 V (2)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (3)
- 12:50 Válka skladů XIII (30)
- 13:20 Válka skladů XIV (3)
- 16:40 Kobra 11 V (2)
- 18:40 Válka skladů XIV (5)
- 19:35 Mistři zastavárny III (2)
- 20:30 Mistři renovací IV (25)
- 21:20 Kachní dynastie VI (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 23:15 Kobra 11 V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VI (20)
- 01:55 Malý Sheldon V (17)
- 02:30 Svět podle Jima II (24)
- 03:10 Americký táta VIII (6)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Máma IV (17)
- 05:05 Ženatý se závazky (131)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (25)
- 06:40 Bakugan: Evolutions (35)
- 06:50 Přátelé (8)
- 07:50 Máma IV (22)
- 09:05 Máma V (1)
- 09:30 Malý Sheldon V (21)
- 11:05 Ženatý se závazky (133)
- 12:05 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 12:55 Přátelé (8)
- 13:55 Teorie velkého třesku VI (20)
- 15:35 Máma V (5)
- 17:20 Svět podle Jima II (26)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 19:05 Malý Sheldon V (22)
- 19:30 Malý Sheldon VI (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 21:45 Přátelé (10)
- 22:40 Americký táta VIII (8)
- 23:35 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (17)
- 08:35 Můj přítel Monk V (2)
- 09:30 Vraždy v Kitzbühelu XV (12)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko II (18)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 00:35 Návrat do života (1)
- 01:35 Vyměněné osudy II (81)
- 03:10 Čarodějky V (5)
- 08:50 Čarodějky V (8)
- 09:40 Čarodějky V (9)
- 10:30 Oteckovia II (111)
- 12:25 Mateřská láska II (20)
- 16:50 Vyměněné osudy II (87)
- 18:30 Čarodějky V (10)
- 19:20 Čarodějky V (11)
- 20:15 Mateřská láska II (23)
- 21:10 Mateřská láska II (24)
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: TuS Koblenz - VfL Wolfsburg
- 10:45 Běhej lesy - Bílá
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Házená: Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen
- 12:30 Spade poker show 2024 (15)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 8
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Fotbal: DFB - Pokal Highlights (1)
- 01:15 Správy „N“
- 02:10 Góly - body - sekundy
- 02:25 Don Matteo (Trhlina)
- 03:35 Správy „N“
- 04:30 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri III (13)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Na veľké vrece veľká záplata)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Návrat do Provensalska (1)
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:55 Don Matteo (Zlá predtucha)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (S Jasánkom na ťahu)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Len žiadne pochybnosti - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Split)
- 22:30 Prehnití proti prehnitým
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Pravidlá hry)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Záhradníkov pes
- 10:55 Tajomný ostrov (Pohroma)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlipasta)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - FITNESÁCI)
- 14:05 Pieseň nad vetrom
- 14:45 Lepok - verejný nepriateľ?
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Nocovka)
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Flamenco, můj život
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Domažlic)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Zbojníci a pašeráci)
- 06:30 Na cestě po dunajské deltě
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky na zítra
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Gastronomická oáza)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:05 Setkání s Karlem Černochem
- 14:25 Slovácko sa nesúdí (11)
- 14:55 Slovácko sa nesúdí (12)
- 15:30 Noc
- 17:00 Na cestě po fidžijském Vanua Levui
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (16)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Slovenská veda 20 rokov v EÚ
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Dobrý šéf
- 01:55 Princezna D.
- 03:45 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 05:45 Božská Florence
- 07:45 Ledová sezóna
- 09:25 Tristan a Isolda
- 11:40 Princezna a profesor
- 13:15 Aloha, Lásko!
- 16:35 Slunce, seno, erotika
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Safe
- 23:40 Pařba v Pattayi
- 00:20 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Sklep)
- 03:40 Soudní síň (Baletka)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Baletka)
- 09:50 Soudní síň (Poslal mě na potrat)
- 10:45 Pod povrchem (40)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Rodiče)
- 18:00 Soudní síň (Bratr mě oklamal)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 00:00 Survivor
- 01:00 Aj múdry schybí
- 03:10 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Svokra)
- 09:10 Susedia (Miss lesa)
- 09:45 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Horáreň)
- 12:50 Búrlivé víno (83)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (84)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (9)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (10)
- 20:20 Dům snů (16)
- 21:10 Dům snů IV (12)
- 22:00 Dům snů III (20)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (10)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (8)
- 00:20 Útok na Bílý dům
- 02:30 Zkus mě rozesmát
- 04:30 Hotel Sinestra
- 06:00 Mr. Holmes
- 07:40 Lepší časy
- 09:25 Před kamerou XXI (33)
- 09:55 Cesta k dokonalosti
- 11:40 Cable Guy
- 13:15 Moje perská rodina
- 15:00 Malý Sheldon VII (14)
- 15:20 Hunger Games: Síla vzdoru (2)
- 17:35 Před kamerou XXI (34)
- 18:10 Ex Machina
- 20:00 Dvojník
- 21:35 Zóna zájmu
- 23:20 Ve jménu cti
- 01:05 Ozbrojení a nebezpeční
- 02:35 Mariupol: Očima obyvatel
- 04:10 Chevalier
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Moře stromů
- 11:35 Přátelé III (22)
- 11:55 Přátelé III (23)
- 12:20 Dům na mušce
- 14:00 Dokud jsme mladí
- 15:35 Zkažená úča
- 19:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 21:15 Opilí láskou
- 22:50 MoviePass, MovieCrash
- 00:30 Vlajka smrti II (Živá pocho)
- 00:55 Král zabijáků
- 02:25 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (21)
- 03:05 Veliká III (6)
- 03:55 Aquaman a ztracené království
- 06:00 Od písně k písni
- 10:15 Teorie velkého třesku X (Miniaturizace po vojensku)
- 10:35 Barbie: Ve hvězdách
- 11:55 2012
- 14:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (21)
- 15:10 Creed III
- 17:05 Noční let (3)
- 17:55 Láska a smrt (Střety)
- 18:50 Nesvá II (7)
- 19:20 Nesvá II (8)
- 01:10 Jako nikdo jiný
- 02:55 Stále jsme tady
- 04:25 Miláček táta
- 06:00 Svoboda za mřížemi
- 07:25 Za kupkou sena
- 09:25 První letní sníh
- 12:55 Hana a její sestry
- 14:40 Něžný bar
- 16:25 Za kupkou sena
- 18:20 Nové začátky
- 22:05 Men
- 23:45 Sedmý kontinent
- 00:50 Na návštěvě
- 02:25 Scanners
- 04:10 Šelma v džungli
- 06:00 Yuni
- 07:40 Anti-squat
- 09:15 Ad Astra
- 13:35 Víc než kdy jindy
- 15:40 Metronom
- 17:25 Anti-squat
- 19:00 Mongoloid s kytarou
- 20:30 Vyšší moc
- 22:30 Patagonie v nás
- 08:35 Smallville (Tornádo)
- 09:30 Super drbna (Akademický týden)
- 10:20 Super drbna (Opět druhá)
- 11:15 Křižovatka osudu
- 12:50 Smallville (Svůdkyně)
- 13:40 Smallville (Tajemství)
- 16:25 Super drbna (Hra na fanty)
- 17:15 Super drbna (Maškarní bál)
- 20:00 LEGO® Batman film
- 22:00 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 22:55 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 23:50 Žlutí ptáci
- 00:20 Ochránce
- 01:50 Milujte svého zabijáka
- 03:40 Mimozemská invaze
- 12:45 Blázni a poloblázni
- 14:45 Pták Ohnivák
- 20:00 Nevinnost
- 22:05 Hodný, zlý a mrtvý
- 23:50 Osudové cesty II (3)
- 00:10 Plážový povaleč
- 01:45 Hodná holka
- 03:15 Ashley
- 05:20 Bradův život
- 07:00 Ranvej
- 08:30 Princ a já 2
- 10:05 Fame – Cesta za slávou
- 11:50 Hospodu vám nedáme
- 13:25 Trattoria
- 14:45 Jak milovat s D
- 16:20 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:50 Gentleman s pistolí
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Divoká karta
- 22:30 Smrtící krása
- 01:15 Tělo
- 02:55 Bitva o Inčchon
- 09:20 Tygři železnice
- 11:20 Upírky
- 12:50 Skrytá místnost
- 14:30 Smlouva s ďáblem
- 16:00 Španělská královna
- 18:05 Nádech pro lásku
- 22:15 Rocketman
- 01:05 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Coco Chanel
- 06:15 Když byla Dolly Parton má matka
- 07:50 Na táboře
- 09:15 Heidi, děvčátko z hor
- 11:05 Návrat
- 14:20 Bůh masakru
- 15:40 Bernie
- 17:20 Muž ve stínu
- 21:00 Příležitost dělá zloděje
- 22:45 New Yorská serenáda
- 00:05 Matčino svědectví
- 01:40 Poslední semestr
- 03:05 Špatná matka
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Láska v Indii
- 07:50 Criminal Games by Agatha Christie (17)
- 09:45 Večerní slunce
- 11:55 Královský víkend
- 20:00 Druhá šance
- 22:00 Vivárium
- 00:30 Footprints On The Moon
- 02:00 The Stranger Within A Woman
- 03:40 Trapped
- 05:00 The Finding
- 05:25 Tahrib
- 05:35 End of Program
- 06:00 Parole, Inc.
- 07:10 The Fabulous Dorseys
- 08:35 Father's Little Dividend
- 10:00 An Argument for Old Age
- 11:20 The Amazing Adventure
- 12:20 Hawaii
- 12:45 The Ambassador to Bern
- 14:05 The Terror
- 15:25 A Shriek In The Night
- 16:30 The Admiral Was A Lady
- 18:00 Flash
- 18:10 The Harvest
- 19:25 Father
- 21:00 Telesma
- 22:30 The River
- 04:00 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 04:50 ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
- 05:50 SARAH SHARK (EP. 04)
- 06:15 SARAH SHARK (EP. 05)
- 06:40 SARAH SHARK (EP. 06)
- 07:05 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 10:10 RIVER KING
- 11:05 BRITTANY
- 12:00 VERSAILLES FURNITURE
- 12:55 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 13:50 ANIMAL DOCTORS
- 18:00 TAIPAN, THE MOST DANGEROUS SNAKE IN THE WORLD
- 18:55 INDIANS IN CANADA
- 19:50 ROLL ON CINEMA
- 20:45 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 21:35 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (11)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (12)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (11)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (51)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (52)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:05 Hip Show S5 EP15
- 00:25 Hip Show S5 EP14
- 00:45 Hip Show S5 EP13
- 01:05 Bangkok Fight Night
- 02:50 Nr.1 Fight Show
- 23:55 Nr.1 Fight Show
- 00:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 01:00 GEARING UP 2020 (11)
- 01:30 GEARING UP 2020 (12)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 03:00 SPORTS MAX (46)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 07:00 GEARING UP 2020 (11)
- 07:30 GEARING UP 2020 (12)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 09:00 SPORTS MAX (46)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (46)
- 10:30 GP RACING 2022 (47)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (3)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 13:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 18:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 18:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 21:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 21:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 22:00 RACING THE WORLD (1)
- 22:30 RACING THE WORLD (2)
- 23:00 WILD SURF 2019 (20)
- 23:30 WILD SURF 2019 (21)
- 00:25 FOR FUN ONLY (3)
- 00:45 DRONE WARS (2)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:35 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:30 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:15 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:45 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:15 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 COSTA RICA: WILDLIFE UNDER THE RAINBOW
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 08:00 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 08:30 ROAD LESS TRAVELED RECAP
- 09:15 SOUTH SEAS SPEARO (4)
- 18:30 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:30 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:30 Jedinečné letisko v Dubaji (3)
- 01:20 Z blízka (7)
- 01:50 Téma (151)
- 02:30 Príbeh dvoch sestier (2)
- 03:20 Pieskové vojny (1)
- 08:00 Doslova
- 08:40 Telenákup (4)
- 08:50 Rok 1968: Bod zlomu (2)
- 09:45 Téma (168)
- 12:00 Dejiny trochu inak (1)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Najvplyvnejší influenceri v dejinách (4)
- 14:10 Sadnite si, prosím (31)
- 14:50 Travelistan (28)
- 15:15 Vyrobené na Slovensku (5)
- 15:25 Téma (151)
- 16:05 Telenákup (3)
- 16:15 Život vo vesmíre (2)
- 17:05 Churchillova výzva (1)
- 18:05 Svet kódov (3)
- 19:00 Telenákup (1)
- 19:10 Vraždy na výletnej lodi (7)
- 20:00 Doslova
- 20:40 Ako sa zabávajú v Pchjongjangu (1)
- 21:45 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:55 K-FUN (34)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:15 Na plac!
- 02:25 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (17)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:05 Kurňa, co to je?
- 23:25 Cyranův poloostrov (17)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Léto v Itálii
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:25 Vtipkování: Jaromír Nosek
- 05:00 Světlá hodinka s Jaroslavem: Martina Skala (1/2)
- 05:50 Byznys na vrcholu: Pavel Švagr, předseda SSHR
- 06:20 Ústecký zpravodaj
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:10 Michael V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:25 Ztracený svět (15)
- 01:10 Ztracený svět (16)
- 01:55 Společnost Adventure (11)
- 02:40 Společnost Adventure (12)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
- 08:00 Xena II (2)
- 09:00 Profil zločinu VII (10)
- 14:00 Xena II (2)
- 14:55 Profil zločinu VIII (2)
- 16:10 Profil zločinu VIII (3)
- 17:20 A-Team III (9)
- 20:00 Xena II (3)
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:40 Území mrazu
- 00:40 Ztracený svět III (13)
- 01:35 Lovci pokladů III (9)
- 02:20 Lovci pokladů III (10)
- 03:05 Totalcar VI (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (11)
- 10:00 Ztracený svět III (12)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (12)
- 13:55 A-Team III (14)
- 14:55 Lovci pokladů III (11)
- 15:55 Lovci pokladů III (12)
- 16:55 Ztracený svět III (13)
- 17:55 Ztracený svět III (14)
- 18:50 Xena III (12)
- 19:50 A-Team III (15)
- 20:50 Ztracený svět III (14)
- 21:50 Lovci pokladů III (11)
- 22:50 Lovci pokladů III (12)
- 23:45 Xena III (12)
- 00:00 Dcery duchem (42)
- 01:25 Brousko III (103)
- 02:25 Brousko III (104)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (42)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (15)
- 13:40 Ranč Heartland III (12)
- 14:35 Ranč Heartland III (13)
- 15:35 Brousko III (105)
- 16:40 Dcery duchem (43)
- 18:05 Domek na prérii VI (16)
- 19:05 Ranč Heartland III (14)
- 20:00 Ranč Heartland III (15)
- 21:00 Domek na prérii VI (16)
- 22:00 Ranč Heartland III (14)
- 23:00 Ranč Heartland III (15)
- 23:55 Dcery duchem (43)
- 00:00 Sbohem, synu
- 03:10 Boj sněžného pluhu s mafií
- 05:10 Sbohem, synu
- 10:40 Putování tučňáků
- 12:10 Imigrant
- 14:15 Dějiny lásky
- 16:35 Dobrý zrádce
- 18:35 Fantom opery
- 20:15 Naprostí cizinci
- 22:00 Teddy
- 23:35 Toni Erdmann
- 01:30 Hejtři
- 03:10 Dealer III
- 08:55 Lily Lane
- 10:35 Amatéři
- 12:20 France
- 14:40 Místo splněných přání
- 16:30 Kafarnaum
- 18:40 Chronic
- 20:20 Pěkně tučná sebeláska
- 22:00 Dealer III
- 23:50 Věž. Jasný den.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Šedý bobr)
- 06:55 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:20 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 07:30 Já Baryk (9)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 08:00 Žofka a její dobrodružství (7)
- 08:05 Broučci (Narodil se Brouček)
- 08:20 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 08:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Boží soud)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:40 Já Baryk (10)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:20 Broučci (Byl podzim…)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 12:00 Za volantem nepřítel
- 13:40 Kinosál
- 14:00 V proudech
- 15:35 Splašené čepice
- 16:00 Ta naše písnička česká II
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Cesta do hlubin študákovy duše
- 21:35 Uloupený obraz
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 2Bobule
- 23:40 Teleshopping
- 18:00 Klimatická krize (Sucho)
- 19:05 Skupina Paranormal (2)
- 22:25 Strašidelná setkání (10)
- 23:45 Černá planeta
- 00:00 Umělá inteligence
- 01:25 Dárce
- 03:00 Projekt Cat City
- 04:25 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:25 Princezna Diana (Posedlost Dianou)
- 09:25 Německá armáda
- 12:15 Utajovaná historie Dne D
- 13:10 Za oponou médií (Šlechta)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Zapomenutá armáda
- 01:25 Grimsby
- 02:40 Formula 51
- 09:20 Spartakus (2)
- 10:55 Dvojníci
- 12:45 Zelňačka
- 14:30 Po čem ženy touží
- 16:40 Ve jménu krále
- 20:20 Rudý škorpion
- 22:00 Černý déšť
- 00:55 Dalších 48 hodin
- 02:25 Zločinec
- 04:00 Americano
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 06:30 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:40 Zoom In - Death on the Nile
- 06:50 Království prstenu (1)
- 08:40 Království prstenu (2)
- 10:15 Pravá a levá ruka ďábla
- 12:10 Kleopatra (1)
- 13:50 Kleopatra (2)
- 15:25 Sloužit Sáře
- 18:40 Past
- 20:35 Teror ve vlaku
- 22:00 Resident Evil: Afterlife
- 23:35 Maximální riziko
- 12:00 Policejní stíhači XV (3)
- 13:00 Policejní stíhači XV (4)
- 20:00 Thelma & Louise
- 23:00 Tiché místo část II
- 04:00 Foodicted (Phillipines)
- 04:30 Timeless Tamil Nadu (Chennai, India)
- 05:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 05:30 Bucket List (Fukuoka)
- 06:00 Great World Hotels (Heritage Le Tel Fair)
- 06:30 Backpack (Kutch, India)
- 07:00 Foodicted (Siem Reap 1)
- 07:30 Xplore Oman (Muscat)
- 10:00 Foodicted (Siem Reap 2)
- 10:30 Xplore Oman (FINS)
- 11:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 11:30 Bucket List (Gyokuro Tea)
- 14:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 14:30 Bucket List (Ohana)
- 15:00 10 Days South Africa (Durban)
- 15:30 Backpack (Baku, Azerbaijan)
- 16:00 Foodicted (Brussels 2)
- 16:30 City Breaks (Budapest 2)
- 17:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 17:30 Bucket List (Qura)
- 20:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 20:30 Foodicted (Bangkok 2)
- 21:00 Bucket List (Sakurajima)
- 21:30 Glimpses (Spiti)
- 04:12 Když žraloci útočí: 360 stupňů (Ve špatný čas na špatném místě)
- 04:54 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 06:42 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 07:03 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 07:23 Žraloci Rudého moře útočí
- 08:09 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 08:55 Predátor vs. kořist (Lev)
- 09:41 Žraloci Rudého moře útočí
- 10:27 Příběhy z divočiny (Sucho)
- 11:13 Příběhy z divočiny (Povodeň)
- 11:58 Příběhy z divočiny (Mládí)
- 14:15 Predátor vs. kořist (Krokodýl)
- 15:01 Obří žraloci
- 15:47 Žraloci Rudého moře útočí
- 00:25 Zvláštní a záhadné VI (7)
- 01:10 Filmy a realita IV (6)
- 01:55 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VII (3)
- 02:40 Jednoho dne… (3)
- 03:35 Záhady světových válek (6)
- 04:25 Za mřížemi: Nejkrutější věznice světa II (5)
- 05:15 Biblické záhady (4)
- 06:00 Afrika z výšky (3)
- 07:05 Fantastické inženýrství (5)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (6)
- 11:00 Afrika z výšky (3)
- 16:05 Zvláštní a záhadné VI (6)
- 17:00 Fikce, nebo pravda IV (5)
- 00:20 Královna čokolády IV (1)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Salám)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Vzpomínky na dětství)
- 01:35 Markéta na trhu (7)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Dezerty)
- 07:15 Čokoládový ráj (9)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (5)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (9)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři V (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (10)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (16)
- 03:00 Lovci odpadu IX (11)
- 12:00 Rození obchodníci XVIII (4)
- 13:00 Asfaltoví kovbojové (2)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (10)
- 21:00 Odtahovka Vegas (3)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Ponecháni v listí)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Krev na knihách)
- 01:45 Motiv k vraždě (Doktor Smrt)
- 02:05 Motiv k vraždě (Odstřelovač z texaské věže)
- 02:30 Soudní kamera IV (84. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (85. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Rodina na prvním místě)
- 00:00 Prodej domů v New Orleans II (Historický vs. okázalý)
- 00:30 Prodej domů v New Orleans II (Město u jezera vs. bungalov)
- 01:00 Život v Mexiku (Bydlení u pláže v Akumalu)
- 01:30 Život v Mexiku (Hledání kořenů v Tulumu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XII (Inspirace ze srdce)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (1)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Nová práce v Ocean City)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Nový výkop v Dallasu)
- 00:40 Kuchyně 20: Výhry všedních večerů - 2. část (3)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Fiesta z jarních květin (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Nejlepší na sněhu (9)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Vegetariánské soupeření (10)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Pořádné omáčky (2)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Klasiky napříč krajinou (3)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Reykjavík (6)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: San Francisco (7)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Bergen (8)
- 06:00 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 1. část (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Dovolená v Los Angeles (17)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní sušenkové klasiky (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 27: Flirt s vítězstvím (11)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Řetěžová reakce)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 01:45 Válka skladů XV (Cesta Gam Gamu)
- 02:10 Válka skladů XV (Čtyři uchazeči a pohřeb)
- 02:35 Mistři aukcí V (Na závodní dráze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Noc výdělečných mrtvých)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (První dáma zástavy)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Tajemství Hvězdných předků)
- 04:30 Prokletí ranče Skinwalker IV (Život ve světě metamateriálů)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Nadšení nebo zklamání?)
- 06:00 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 06:20 Mistři aukcí III (Jak vyšoupnout aukčního lovce)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Plechová výzva)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Nadšení nebo zklamání?)
- 00:00 Global Treasures (Palea & Kato Pafos)
- 00:12 Vista Point (Šanský stát)
- 00:38 Global Treasures (Ghadāmis)
- 00:50 Nature Wonders (Kaňon Červená skala)
- 01:00 Cosmos Global (Kulturní metropole 2)
- 01:53 Planet Terra (Národní park Keoladeo)
- 02:00 7 Days (Sýrie)
- 02:53 Planet Terra (Madeira)
- 03:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 03:30 Vista Point (Montreal)
- 04:00 7 Days (Bali)
- 04:55 Planet Terra (Hamburg)
- 05:00 Vista Point (Meknes)
- 05:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 05:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 06:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 06:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 06:38 Planet Terra (Pula)
- 06:43 Global Treasures (Aksum)
- 06:54 Planet Terra (Avignon)
- 07:00 Vista Point (Irsko)
- 07:27 Global Treasures (Chur)
- 07:38 Planet Terra (Akhtala)
- 07:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 07:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 08:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 08:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 08:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 09:00 Vista Point (New York)
- 09:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 09:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 09:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 09:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 10:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 10:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 10:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 11:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 11:27 Vista Point (Malta)
- 11:54 Planet Terra (Nara)
- 12:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 12:48 Global Treasures (Karakorum)
- 13:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 13:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 13:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 13:43 Global Treasures (Košice)
- 13:54 Planet Terra (Kyjev)
- 16:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 16:29 Vista Point (Florida)
- 16:55 Planet Terra (Naantali)
- 17:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 17:27 Global Treasures (Lukang)
- 17:38 Planet Terra (Uppsala)
- 17:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 17:54 Planet Terra (Boyana)
- 20:00 Global Treasures (Petra)
- 20:12 Vista Point (Hongkong)
- 20:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 20:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 21:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 21:29 Vista Point (Bangkok)
- 21:55 Planet Terra (Köszeg)
- 22:00 Esovision (Zimní krajina)
- 22:27 Global Treasures (Pisa)
- 22:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 22:43 Global Treasures (Willemstad)
- 22:54 Planet Terra (Znojmo)
- 23:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 23:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Jachting
- 12:00 Tenis
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:00 Snooker
- 04:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Tenis
- 14:00 Snooker
- 16:00 Tenis
- 18:00 Snooker
- 19:30 Cyklistika
- 21:00 Golf
- 00:00 Házená
- 01:45 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 02:00 Tenis
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Leksand - Oskarshamn
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 15:00 Tenis
- 01:00 MVP
- 01:45 Fotbal: Al Nassr - Al Raed
- 04:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Házená
- 09:15 Televizní nákupy
- 09:45 Házená
- 11:30 MVP
- 12:15 Házená
- 16:30 Fotbal: Cagliari - Řím
- 18:45 Fotbal: Janov - Inter
- 21:00 Poker
- 22:00 Fotbal: Serie A
- 23:00 Fotbal, Zákulisí Serie A, upoutávka magazínu
- 23:30 Tenis
- 00:00 UTS NEW YORK 2024
- 01:00 Autožurnál
- 01:30 UTS NEW YORK 2024
- 02:30 UTS NEW YORK 2024
- 03:30 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 FC Erzgebirge Aue SG - Dynamo Dresden
- 21:00 MM Automotive
- 21:15 SC Farense - Sporting CP
- 23:15 UTS NEW YORK 2024
- 00:30 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 UTS NEW YORK 2024
- 23:00 Motoring
- 00:15 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (45)
- 00:30 Praví chlapi a jejich bouráky (46)
- 00:45 Rychlé kolo: BMW M6 Coupé (47)
- 01:15 MS v rallycrossu s Mattiasem Ekströmem (48)
- 01:45 Racing Files: Francouzská spojka (49)
- 02:15 Blochovy rozbory (50)
- 03:05 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (51)
- 03:15 Hraniční jízda podél poledníku (52)
- 03:45 Autokvartet (53)
- 04:45 V Land Roveru Afrikou (54)
- 05:15 Supertest elektromobilů: BMW iX (1)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (2)
- 06:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:45 Garáž 21 (7)
- 18:00 Zprávy (29)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (30)
- 18:20 Garáž 21 (31)
- 18:45 Poklady v garáži (32)
- 19:15 Poklady v garáži (33)
- 19:45 Zpětný chod: Lamborghini Countach & Murcielago (34)
- 00:00 Noční program
- 09:00 D+D REAL Czech Masters
- 13:00 Danish Golf Championship
- 18:00 Danish Golf Championship