Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Dynastie Rothschildových
- 01:05 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 01:30 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:35 Designtrend
- 02:50 Antický Řím
- 03:15 Život bez značek
- 03:45 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha
- 04:00 Kozí hřiby
- 04:25 Čaj pro třetího
- 04:55 Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 09:35 Bedekr IV. (Auvergne)
- 10:05 Viktorie - vášeň a moc
- 11:00 Geniální rostliny (1)
- 11:55 Sága o soli
- 14:25 Delfíni v roli terapeutů
- 15:20 Počesku (Hostýnské vrchy)
- 15:30 Odkaz evropského neolitu
- 16:00 Rodopská magie (2)
- 16:30 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 16:55 Nelehký život medvědů
- 17:50 Benátky a ostrovy v laguně
- 20:00 Versailles: Uskutečněný sen
- 21:00 Věčná krása Provence
- 21:55 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 22:45 Mrak v zubech
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 00:30 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Lausanne)
- 02:30 Český orienťák
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 03:25 Hasiči na Beskydské sedmičce
- 03:55 Nezastavitelní
- 11:15 Český orienťák
- 11:55 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Chořov)
- 16:20 Svět motorů
- 17:25 WTT Feeder Olomouc
- 23:05 Svět motorů
- 04:00 Closer: Nové případy V (Přítomnost)
- 04:55 Šéf na grilu
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (53)
- 07:35 M.A.S.H (54)
- 08:10 M.A.S.H (55)
- 08:40 M.A.S.H (56)
- 09:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:40 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:30 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:45 Prima Partička
- 07:30 Partička Nová krev
- 08:25 Top Gear VII (9)
- 09:30 Top Gear IX (1)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Rozruch v porotě)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Policie v akci
- 06:50 Zločiny ze sousedství (Země neomezených možností)
- 07:40 Komisař Rex VIII (Momentka)
- 01:25 Česká spojka
- 03:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 04:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 M.A.S.H
- 06:35 M.A.S.H
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba XIII (Domácí fronta)
- 08:50 Lék
- 10:50 Doly krále Šalamouna
- 12:55 Přes palubu
- 15:10 Zlato v Black Hills
- 17:40 Rytíři ze Šanghaje
- 20:00 Žít po svém
- 22:10 Voják
- 23:50 Jackie Brownová
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Algarve
- 23:00 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Vendelín)
- 06:05 Hopsasa (Léčivé rostlinky)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:55 Zafari II (13)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (7)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:45 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:30 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 01:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 02:05 Kanadská soda X (5)
- 02:30 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:40 Dvořákovy klavírní kvartety (1)
- 03:15 Muž a žena
- 03:30 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 O "láznění" a relaxaci
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Filmový dobrodruh Karel Zeman
- 21:55 Taking Off
- 23:25 Imagine
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (43)
- 04:50 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 05:15 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 06:20 Amerika hledá topmodelku XX (Kdo se stane netopýrem)
- 07:00 Tyhle šaty beru! IV (Utajená princezna)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IV (Matka versus dcera)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (7)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:20 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 05:25 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:30 Columbo (Rozbouřené vody)
- 09:35 Osudové léto v Andalusii
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:30 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Showtime
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:10 Nezkrotné Portugalsko (Střední Portugalsko)
- 05:10 Prima Svět
- 05:35 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Prima Česko
- 06:35 Prima Svět
- 07:05 Po stopách vylodění v Normandii (Opotřebovávací válka)
- 14:40 Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
- 15:50 Supervlaky
- 20:00 Tajuplný život zahrady
- 21:05 Ze života včely
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (3)
- 01:10 Hudson a Rex (3)
- 02:10 Sousedství
- 03:15 U stánku II (17)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 08:15 Zahradní proměny IV (1)
- 09:15 Zahradní proměny IV (2)
- 16:10 Hudson a Rex (4)
- 17:10 Zahradní proměny IV (3)
- 20:10 Stopy zločinu (1)
- 21:35 Vražda v hotelu Excelsior
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4737)
- 09:30 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 21:45 Výměna manželek XV
- 00:15 Dárkyně smrti
- 02:15 Blíženec
- 04:05 Ranč pro dva
- 05:25 Čtyřicítka na krku
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VII (Čertík z krabičky)
- 12:00 Hop - a je tu lidoop
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Můj falešný snoubenec
- 16:00 Discopříběh 2
- 17:40 Jumanji: Další level
- 20:00 Muž, který stál v cestě
- 22:35 Smrtonosná zbraň 4
- 01:10 Mistři renovací V (2)
- 01:50 Kachní dynastie VI (7)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 04:00 DFB-Pokal Highlights (1)
- 05:10 Walker, Texas Ranger IX (7)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie V (13)
- 06:35 Mistři zastavárny III (8)
- 07:30 Mistři renovací V (2)
- 08:25 Kachní dynastie VI (7)
- 09:25 Kobra 11 V (10)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 12:45 Válka skladů XIV (13)
- 16:35 Kobra 11 V (12)
- 18:40 Válka skladů XIV (15)
- 19:35 Mistři zastavárny III (12)
- 20:30 Mistři renovací V (6)
- 21:20 Kachní dynastie VI (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 23:15 Kobra 11 V (12)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (16)
- 02:00 Malý Sheldon VI (5)
- 02:35 Svět podle Jima III (6)
- 03:20 Americký táta VIII (16)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (14)
- 04:50 Ženatý se závazky (141)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (45)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (40)
- 06:40 Přátelé (18)
- 07:35 Máma V (21)
- 09:20 Malý Sheldon VI (9)
- 11:00 Ženatý se závazky (143)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (7)
- 12:50 Přátelé (18)
- 13:45 Teorie velkého třesku VII (16)
- 15:30 Máma V (22)
- 15:55 Máma VI (3)
- 17:20 Svět podle Jima III (8)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (9)
- 19:05 Malý Sheldon VI (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (20)
- 21:40 Přátelé (20)
- 22:40 Americký táta VIII (18)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (9)
- 04:40 Co na to Češi
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko II (22)
- 10:20 Médium VI (Médium se vrací)
- 11:15 Odložené případy (Plán)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko II (23)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Vraždy v Kitzbühelu XVI (5)
- 00:35 Návrat do života (6)
- 01:40 Záhada z Hyerských ostrovů
- 03:15 Doktorka Quinnová III (5)
- 08:40 Čarodějky V (14)
- 09:30 Čarodějky V (15)
- 10:25 Oteckovia II (117)
- 12:15 Mateřská láska II (26)
- 16:35 Vyměněné osudy II (93)
- 18:30 Čarodějky V (16)
- 19:20 Čarodějky V (17)
- 20:15 Mateřská láska II (29)
- 21:10 Mateřská láska II (30)
- 01:05 PFL 9
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Preußen Münster - VfB Stuttgart
- 20:05 Mystic Skate Cup
- 20:40 Fotbal: RC Lens - Stade Brestois
- 15:00 PFL 9
- 00:15 Góly - body - sekundy
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Utorkový klub
- 02:05 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 03:10 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 04:00 Správy „N“
- 04:50 Počasie
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Návrat do Provensalska (3)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (V noci je každá mačka čierna)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Návrat do Provensalska (4)
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Vianoce pre Cosima 1. časť)
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Monte Amiaty do Valneriny 1.časť)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Oheň - 1.časť)
- 17:45 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:15 Nedodržaný sľub
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Maďarský magazín
- 08:30 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:20 Čierny slnovrat
- 11:05 Čarovala ryba, aby bola chyba... (Anička)
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 12:30 Krajina bez tieňa
- 13:10 Kvarteto
- 13:35 Família (Família - Bez gauča)
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Prečo trpíme fóbiami?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Pomsta
- 03:05 12 darů do života
- 11:05 Který je ten pravý?
- 12:45 Velký draft
- 14:45 Síla naděje
- 16:30 Martin a Venuše
- 18:25 Poslední odkaz
- 20:15 Bandita
- 22:25 Simulant
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:45 Soudní síň (Obecná cesta)
- 03:30 Soudní síň (Nepohodlný zaměstnanec)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (43)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Poslední sezóna (4)
- 21:25 Skutečné příběhy (Karma je svině)
- 00:30 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 03:40 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:35 Susedia (Darčeky)
- 09:10 Susedia (Vianoce)
- 09:45 Svokra
- 10:30 V mene zákona
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Výročie svadby)
- 12:50 Búrlivé víno (86)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (87)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože
- 22:10 Utajený šéf II
- 23:40 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (12)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (13)
- 20:20 Dům snů (19)
- 21:10 Dům snů IV (15)
- 22:00 Dům snů - hnízdečko lásky (3)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (13)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (3)
- 02:15 Wanted
- 04:05 Muž roku
- 06:00 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 07:30 Cable Guy
- 09:05 Zásah štěstím
- 10:45 Bohémové
- 13:00 Aftersun
- 14:40 Duna
- 17:15 Duna: Část druhá
- 22:30 Sektor III (3)
- 23:30 Čtyři dobré dny
- 01:15 Tenkrát v Mexiku
- 02:55 South to black power
- 04:25 Premiantka
- 06:00 Karlík a továrna na čokoládu
- 07:55 Dokud jsme mladí
- 09:30 Hra peněz
- 11:10 Přátelé IV (3)
- 11:30 Přátelé IV (4)
- 11:55 S tebou nikdy
- 13:40 Agent z Panamy
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 Hellboy II: Zlatá armáda
- 01:00 Kiss the Future
- 02:40 Rod Draka II (1)
- 03:40 Zimní král (4)
- 04:35 Zázračné perníčky
- 06:00 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 07:50 Inferno
- 12:00 Legie superhrdinů
- 13:25 Velký útěkář
- 15:00 Úžasný Mauric
- 16:35 Barbie
- 18:30 Nesvá III (3)
- 19:00 Nesvá III (4)
- 19:30 Sex ve městě V (Zdvihnout kotvy)
- 20:00 Sex ve městě V (Prvotní hřích)
- 20:30 Sex ve městě V (Štěstí je stará dáma)
- 21:00 Malý Sheldon VII (14)
- 21:20 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 21:55 Tísňová linka
- 23:30 Sektor III (3)
- 01:30 Jižní hlídka
- 03:05 Šesté dítě
- 04:35 Saloum
- 06:00 První žena
- 07:40 Erratum
- 08:00 Šest týdnů
- 09:40 Náhradní klíče
- 11:35 Hovoří ženy
- 13:20 Vasil
- 14:55 Doznání
- 16:35 Šest týdnů
- 18:10 Zakletá
- 20:00 Půlnoční kovboj
- 21:55 Rain Man
- 00:25 Poslední tango v Paříži
- 02:35 Dívka, která létala
- 04:10 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 06:00 Rodilý vězeň
- 07:30 Leonor nikdy nezemře
- 09:15 Hellboy
- 11:15 RoboCop
- 13:15 Godzilla
- 15:35 Ona je ta pravá
- 17:20 Leonor nikdy nezemře
- 19:00 Nikdy víc
- 20:30 Áma Gloria
- 22:00 Eismayer
- 23:25 Přišel čas na lásku
- 00:20 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:00 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 01:45 Tyto lesy jsou prokleté (Bál jsem se té věci)
- 02:25 Tyto lesy jsou prokleté (Už mě nikdo neuvidí)
- 03:10 Projekt Kojota Petersona (Noc říčních příšer)
- 03:35 Projekt Kojota Petersona (2. díl)
- 03:55 Aljašský trojúhelník (Temná pyramida)
- 08:40 Super drbna (Skandál)
- 09:35 Super drbna (Záškodnický plán)
- 10:35 Vojín Benjaminová
- 12:40 Smallville (Rukojmí)
- 13:35 Smallville (Podezřelý)
- 20:00 Štěstí ve hře
- 22:25 Uklízečka (Díl 6)
- 23:20 Uklízečka (Díl 7)
- 01:25 Smrt čeká
- 02:50 Sázka o život
- 11:45 Rezistence
- 14:05 Jezerní královna
- 16:00 Poprask na silnici E4
- 17:55 Dešťová víla
- 20:00 Matěji, proč tě holky nechtějí?
- 21:45 Nevinnost
- 23:50 Nebeští jezdci
- 00:20 Butch Cassidy: Bez osudu
- 02:00 Tělo
- 03:35 Tichý Don (2)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 06:15 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 07:50 Hrdinové
- 09:45 Strážce majáku
- 11:20 Jurský masakr
- 14:10 Vysněný život
- 15:50 Leonie
- 17:30 Poslední závod
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Poslední semestr
- 22:30 Osudový verdikt
- 01:55 Syčák Hesher
- 03:40 Dante 01
- 05:05 Romantické útočiště
- 06:30 Ranvej
- 08:00 Tygři železnice
- 10:00 Láska v Indii
- 11:35 Nestanu se tvojí ženou
- 13:10 Imogene
- 14:50 Madam služebná
- 16:20 Síla slova
- 20:00 Colette: Příběh vášně
- 21:50 Rocketman
- 23:50 Dokažte mi vinu
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Matčin stín
- 07:20 Regina
- 08:50 Sniff a strašidelný hrad
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Někdy na tom záleží
- 13:05 Až najdu domov
- 14:55 Sladké letní víno
- 16:25 Coco Chanel
- 21:00 Ztraceni ve Florencii
- 22:35 Život s míčem
- 09:50 Královský víkend
- 11:45 Grace, kněžna monacká
- 19:55 STARS! (- BEN AFFLECK)
- 20:00 Nevlastní dcera
- 21:50 Vražedné právo
- 23:40 Já, Tonya
- 00:10 Carnival of Souls
- 01:25 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:55 The Overlanders
- 04:25 Sherlock – Woman In Green
- 05:30 End of Program
- 06:00 The Drowning Goat
- 06:30 Wake Me Up When The War Is Over
- 07:45 The Passionate Plumber
- 09:00 Our Quarantine
- 10:25 A Woman's Life
- 14:10 Flesh And Fury
- 15:30 Abilene Town
- 17:00 Moulin Rouge
- 19:05 The Pilgrim
- 19:45 Mutiny!
- 21:00 Bella Vista
- 04:10 ZENITH (EP. 11)
- 04:35 ZENITH (EP. 12)
- 05:05 WONDER (PERCEPTION)
- 05:35 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 06:30 IN THE DARKNESS
- 07:30 EUROPEAN ISLANDS EP (08: GRAN CANARIA)
- 08:00 THE BOY FROM THE WILD
- 08:40 GALICIA'S DEATH COST
- 09:35 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 14:15 APPLE THE TYRANNY OF COOL
- 15:05 RACE OF LIFE (EP. 10)
- 15:30 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 15:55 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 20:10 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 20:30 ORGANIC PANIC (FASHION)
- 20:55 ORGANIC PANIC (HOME)
- 21:20 GREAT WHITE CODE RED
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (1)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (2)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (2)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 04:15 Hip Show S5 EP16
- 04:35 Hip Show S5 EP15
- 04:55 Hip Show S5 EP14
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 King Of Kings Grand Prix 28.01.2022
- 23:00 NEW Extreme 2017
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 01:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (21)
- 05:30 WILD SURF 2015 (WALKING THE WAVES, RAISED ON WAVES, BIG BAD GREENBUSH, OLA LIBRE & SURF SHAPE)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 07:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 10:00 GEARING UP 2020 (11)
- 10:30 GEARING UP 2020 (12)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 12:00 SPORTS MAX (46)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACING THE WORLD (2)
- 13:30 RACING THE WORLD (3)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 15:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 16:00 GP RACING 2022 (47)
- 16:30 GP RACING 2022 (48)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (32)
- 17:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 21:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 21:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 20:00 MAX FOODIE: GREEK CULINARY CAPITAL
- 20:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 21:00 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 21:55 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:30 Ničivá sila prírody (2)
- 01:30 Téma (172)
- 02:10 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 03:10 Zelená kuchyňa (7)
- 03:45 Spomienky na deň D (1)
- 04:45 Do áut, súdruhovia (1)
- 05:45 Deti z ISIS (1)
- 06:45 Leto lásky (1)
- 07:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (2)
- 08:35 Telenákup
- 08:45 Doslova
- 09:25 Storočnica Sovietskeho zväzu (2)
- 10:15 Len peniaze nestačia (24)
- 10:55 747: Revolúcia Jumba (1)
- 11:35 Večné divy Zeme (1)
- 12:35 Rodinné záležitosti (3)
- 13:10 Telenákup
- 13:20 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 14:10 Téma (172)
- 14:50 Laogai: čínsky gulag (1)
- 15:55 Telenákup
- 16:05 Havaj (2)
- 17:05 Hovorme o nás (25)
- 17:45 Absolventi Baťovej školy práce (1)
- 18:20 Doslova
- 19:00 Telenákup
- 19:10 John Philip Holland (1)
- 20:10 Ľudia sú aj politici (46)
- 20:50 Vyrobené na Slovensku (1)
- 21:00 K-FUN (35)
- 21:50 Varovanie (1)
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:00 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (20)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Hra na Boha
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův poloostrov
- 23:55 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:50 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:45 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 22:20 Most (5)
- 23:35 Nebezpečné vztahy
- 00:45 Tým SEAL V (9)
- 01:35 Tým SEAL V (10)
- 02:20 Tým SEAL V (11)
- 03:05 Tým SEAL V (12)
- 03:55 Tým SEAL V (13)
- 04:35 Tým SEAL V (14)
- 05:25 Totalcar II (8)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu VIII (7)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (5)
- 08:15 Xena II (5)
- 09:10 Profil zločinu VIII (6)
- 14:05 Xena II (5)
- 15:05 Profil zločinu VIII (8)
- 16:05 Profil zločinu VIII (9)
- 17:15 A-Team III (12)
- 20:00 Xena II (6)
- 21:00 Ztracený svět (17)
- 21:55 Ztracený svět (18)
- 22:50 Společnost Adventure (13)
- 23:50 Společnost Adventure (14)
- 00:45 Ztracený svět III (16)
- 01:45 Lovci pokladů III (15)
- 02:30 Lovci pokladů III (16)
- 03:15 Totalcar VI (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (14)
- 10:00 Ztracený svět III (15)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (15)
- 13:55 A-Team III (17)
- 15:00 Lovci pokladů III (17)
- 16:00 Lovci pokladů III (18)
- 17:00 Ztracený svět III (16)
- 17:55 Ztracený svět III (17)
- 18:55 Xena III (15)
- 19:55 A-Team III (18)
- 20:55 Ztracený svět III (17)
- 21:55 Lovci pokladů III (17)
- 22:55 Lovci pokladů III (18)
- 23:50 Xena III (15)
- 00:05 Dcery duchem (45)
- 01:30 Brousko III (106)
- 02:30 Brousko III (107)
- 03:20 Seriálový tip (1)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (45)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii VI (18)
- 13:50 Ranč Heartland III (18)
- 14:50 Ranč Heartland IV (1)
- 15:40 Brousko III (108)
- 16:50 Dcery duchem (46)
- 18:15 Domek na prérii VI (19)
- 19:15 Ranč Heartland IV (2)
- 20:10 Ranč Heartland IV (3)
- 21:05 Domek na prérii VI (19)
- 22:05 Ranč Heartland IV (2)
- 23:05 Ranč Heartland IV (3)
- 00:00 Renoir
- 01:55 Sněžit už nikdy nebude
- 04:00 Renoir
- 11:30 Na Mléčné dráze
- 13:40 Nocturama
- 15:55 Pyroman
- 17:35 Obchod pro sebevrahy
- 19:05 Tarzan a zlatý lev
- 20:10 Humorista
- 22:00 Rozbitý svět
- 23:35 Sněžit už nikdy nebude
- 00:55 Kousek nebe
- 03:15 Onoda
- 09:35 Záhada Silver Lake
- 12:00 Onoda
- 14:55 Heavy Trip
- 16:35 Leonora addio
- 18:10 Začátek
- 20:20 Ono
- 22:00 Pacifiction
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:50 Bílý tesák (Věrnost)
- 07:00 O modrém autíčku (Notování)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 07:30 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 10:05 O modrém autíčku (Medicína)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 10:35 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 10:45 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 11:00 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:15 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 11:25 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 11:30 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 12:00 Pojedeme k moři
- 13:35 Za horama, za dolama
- 14:00 Akcia Edelstein
- 15:25 Filmové minuty
- 15:30 Vodní svět Jakuba Krčína (Regentovy kratochvíle)
- 16:00 Náš dědek Josef
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Odcházení
- 19:35 Brundibáři (O mistra basy)
- 20:00 Eva tropí hlouposti
- 21:30 Hadí princ
- 22:00 Severní přístav
- 23:25 Kinosál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Byzantium: Upíří příběh
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 03:20 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:15 Největší poklady Pompejí (2)
- 06:00 Čína ve filmu (2)
- 07:00 Příběh Google
- 08:00 Tajné nacistické základny (Maisy)
- 09:00 Válka ve vzduchu
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Hitlerova osudová chyba
- 20:00 Mor zůstal v kostech
- 21:05 Opuštěné projekty (UFO pod Brnem)
- 21:35 Zapomenutí vojáci Británie
- 00:15 Troppo (2)
- 01:10 Bod zlomu
- 03:10 Kazatel
- 04:30 Close Up III (1)
- 04:55 Close Up III (7)
- 05:25 Close Up III (10)
- 05:50 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 06:00 Bláznivý exorcista
- 07:30 Belphegor: Fantom Louvru
- 09:20 Cable Guy
- 11:00 Mythica: Železná koruna
- 12:40 Fantomas se zlobí
- 18:05 Superpolda
- 20:00 Devátá brána
- 22:00 Casino
- 02:00 Pot a krev
- 04:00 Přepadení v Pacifiku
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:30 Close Up III (17)
- 07:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 07:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 07:25 Správná volba
- 09:40 Zeptejte se Cindy
- 11:20 Malý unavený Joe
- 13:15 Princezna Nevěsta
- 14:55 Sudá a lichá
- 16:55 Taxi
- 18:30 Síť
- 20:25 Babylon A.D.
- 22:00 Muž v ohni
- 00:20 Červený trpaslík IX (1)
- 00:55 Kancl doma
- 02:50 Comedy Club III (10)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (23)
- 12:00 Policejní stíhači XV (9)
- 13:00 Policejní stíhači XV (10)
- 20:00 Galaxy Quest
- 22:25 Comedy Club III (11)
- 23:00 Comedy Club III (12)
- 23:30 Červený trpaslík IX (1)
- 04:00 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 04:30 Timeless Tamil Nadu (Madurai, India)
- 05:00 Viajar Mexico S2 (Santiago, Mexico)
- 05:30 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 06:00 Burn Appetit (Ziller Valley, Austria)
- 06:30 World Spas (Chiva Som, Thailand)
- 07:00 10 Days Sri Lanka (Polonnaruwa)
- 07:30 Timeless Tamil Nadu (Karaikudi, India)
- 04:31 Největší zabijáci Afriky IV (Najdi a znič)
- 05:16 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 05:38 Zvířata v pohybu (10)
- 06:00 Zvířata v pohybu (7)
- 06:21 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 06:49 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 07:11 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 07:38 Záchrana aljašských zvířat II (Medvědí zábava)
- 00:00 Nacistické megastavby IV (Hitlerova propaganda)
- 00:45 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 01:30 Svět narkotik (Poslední Don)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Expresní zásilka extáze)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (7)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Požár v pilotní kabině)
- 04:25 Dějiny vědy (3)
- 05:15 Lovci vojenských pokladů IV (2)
- 06:00 Afrika z výšky (6)
- 07:05 Fantastické inženýrství II (2)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (9)
- 11:00 Afrika z výšky (6)
- 14:05 Vzdušní bojovníci (1)
- 15:10 Život v sevření mrazu VI (9)
- 16:10 Zvláštní a záhadné VI (9)
- 17:05 Špinavé prádlo (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné VI (11)
- 21:00 Titanic - Příběhy z hlubin (3)
- 21:55 Válka v Iráku (3)
- 00:20 Královna čokolády IV (4)
- 00:45 Luca vaří italsky III (Mozzarella)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Vaříme spolu)
- 01:35 Markéta na trhu (10)
- 02:00 Programové tipy
- 06:00 Mistrovské pečení VII (Finále)
- 07:15 Čokoládový ráj (12)
- 07:45 Zákusky Almy Obreganové II (8)
- 12:10 Markéta na trhu (10)
- 12:35 Koláče a nákypy (1)
- 13:25 Mistrovské pečení VII (Finále)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Nepřístojné chování)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Zmrzlý na kost)
- 01:45 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:05 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 02:30 Soudní kamera IV (90. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (102. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Staré rány)
- 00:00 Souboj na pláži IV (Skupina spolubydlících)
- 01:00 Život v Mexiku II (Začínat v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku II (Romantika v Puerto Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (10)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (11)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Ženské útočiště v Mobile Bay)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Americký sen v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Hledání vysněné kuchyně pro šéfkuchaře)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Třípatrový přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Nový normál v Arcadii)
- 05:30 Mistři bazénů V (Už je na čase)
- 06:00 Luxus za babku (Sny o jachtě s rozpočtem jen na prám)
- 07:00 Oprava domů v rodném městě II (Zamilovat si Fort Morgan)
- 00:40 Kuchyně 20: Naše tajemství, 1. část (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní prázdniny (9)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Pozor na hrášek (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Těstovinová mise (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Něco o polévkách (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Baltimore po celou dobu (10)
- 03:40 Měření sil Iron Chef 1: Souboj s Bobbym Flayem (5)
- 04:25 Měření sil Iron Chef 1: Podmořský souboj (6)
- 05:10 Měření sil Iron Chef 1: Plněné a pikantní (7)
- 06:00 Kuchyně 20: Naše tajemství, 2. část (9)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Oběd s maminkou (22)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž : Jarní zahrada 7: Ptáčci a broučci (10)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Rambutan je ovoce (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Čas na čaj)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 01:45 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jak získat peníze)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Skrytá zastavárna)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Šifra dračích bohů)
- 00:00 7 Days (Slovinsko)
- 00:53 Planet Terra (Bagan)
- 01:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 01:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 01:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 01:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 01:54 Planet Terra (Bergen)
- 02:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 02:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 02:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 02:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 02:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 03:00 On Tour (Volání divočiny)
- 03:29 Doc Time (Katok)
- 03:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 04:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 04:28 Global Treasures (Hachbat)
- 04:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 04:50 Global Treasures (Matsue)
- 05:00 Vista Point (Granada)
- 05:27 On Tour (Laponsko)
- 05:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 06:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 06:27 Vista Point (Ammán)
- 06:54 Planet Terra (Hamedan)
- 07:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 07:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 08:00 Vista Point (Sikkim)
- 08:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 08:38 Planet Terra (Brescia)
- 08:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 08:54 Planet Terra (Vaduz)
- 09:00 Vista Point (Macau)
- 09:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 09:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 10:00 Vista Point (Estónsko)
- 10:27 Vista Point (Sicílie)
- 10:54 Planet Terra (Bogor)
- 11:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 11:11 Global Treasures (Šibenik)
- 11:22 Vista Point (New Orleans)
- 11:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 14:00 Vista Point (Petrohrad)
- 14:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 14:54 Planet Terra (Lindos)
- 15:00 Global Treasures (Hofburg)
- 15:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 15:39 Nature Wonders (Akakus)
- 15:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 16:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 16:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 16:38 Planet Terra (Trenčín)
- 16:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 16:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 17:00 Vista Point (Brunej)
- 17:27 Regio (Thunské jezero)
- 17:38 Planet Terra (Vientiane)
- 17:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 17:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 20:00 7 Days (Jižní Korea)
- 20:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 21:00 On Tour (Vodný raj)
- 21:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 21:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 Tenis
- 06:00 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 13:30 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 04:00 Box: Tysonovy největší údery
- 05:00 Fotbal: Serie A
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Ambri/Piotta - ZSC Lions
- 18:00 Fotbal: Serie A
- 19:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 19:30 Fotbal, Saudi Pro League, magazín
- 20:00 Fotbal: Al Hilal - Damac
- 00:00 Fotbal: Al Feiha - Al Nassr
- 02:15 Fotbal: Parma - Milán
- 04:15 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 05:00 Poker
- 06:00 Fotbal: Neapol - Boloňa
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Řím - Empoli
- 11:00 Televizní nákupy
- 17:00 Box: Tysonovy největší údery
- 17:30 Poker
- 18:30 Fotbal: Inter - Lecce
- 20:30 Fotbal: Parma - Milán
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:00 ARIES RACING v polovici sezóny
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Piok Cars
- 18:20 ARIES RACING v polovici sezóny
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (44)
- 00:45 Blochovy rozbory (45)
- 01:35 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (46)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (47)
- 02:15 Autokvartet (48)
- 03:10 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (49)
- 03:40 Zprávy (50)
- 03:45 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (51)
- 04:15 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (52)
- 04:45 Rychlé kolo: Kia ProCeed GT (53)
- 05:10 Zprávy (54)
- 05:15 Testovací tým: Ford Mustang Mach-E vs. BMW iX3 (1)
- 05:35 Test automobilu: Kia Sportage (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Mini Classic Knightsbridge (9)
- 16:10 Test automobilu: Kia Sportage (26)
- 16:15 Přednost v jízdě: Opel Astra Sports Tourer Electric (27)
- 16:30 Zprávy (28)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (29)
- 16:50 Garáž 21 (30)
- 17:15 Poklady v garáži (31)
- 17:45 Poklady v garáži (32)
- 20:15 Blochovy rozbory (38)
- 21:05 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (39)
- 21:15 Milujeme auta (40)
- 21:45 Autokvartet (41)
- 22:45 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (42)
- 23:15 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (43)
- 23:40 Zprávy (44)
- 23:45 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (45)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Danish Golf Championship
- 14:00 D+D REAL Czech Masters
- 16:00 Danish Golf Championship
- 22:00 Danish Golf Championship
- 00:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 00:30 Nový muškař (25)
- 01:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 01:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 2.díl)
- 03:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 3.díl)
- 03:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 04:00 S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton (Východní pánev 2.díl)
- 04:30 IX. Hethland Cup
- 05:00 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 1.díl)
- 05:30 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 2.díl)
- 06:00 Viktor Takáč (Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl)
- 06:30 Fishimine S3 (2. Na tekoucích vodách - Kriš)
- 07:00 Kuchyně milovníků ryb (Pizza s rybou u jezera Kék-tó)
- 07:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem 2.díl)
- 22:00 Lov v Tanzanii (2)
- 22:30 Lov v Tanzanii (3)
- 23:00 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (3)
- 23:30 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:30 Užít Česko
- 18:40 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:30 Užít Česko
- 18:40 Óčko hity
- 19:00 Czech dance tour
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Best of BEYONCÉ
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 16:00 Best of THE BEST
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Best of BEYONCÉ
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 18:10 B-DAY LIST: MAJK SPIRIT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (67)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (163)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (139)
- 08:20 Nespoutaný anděl (140)
- 09:20 Barvy lásky (15)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (13)
- 15:55 Wolffův revír (117)
- 16:55 Stefanie (121)
- 17:55 Stefanie (122)
- 18:55 Nespoutaný anděl (141)
- 19:55 Nespoutaný anděl (142)
- 20:55 Wolffův revír (118)
- 21:55 Námořní hlídka (15)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 02:25 Intermezzo
- 03:00 G. Ligeti: Klavírní koncert
- 03:58 P. - L. Aimard v Pařížské filharmonii
- 05:09 Mitten
- 06:05 Intermezzo
- 06:30 J. Kaufmann zpívá Massenetova Werthera v Opera national de Paris
- 09:11 Intermezzo
- 00:00 The Moody Blues
- 01:55 Oasis
- 02:39 Various Artists
- 03:00 Sam Smith
- 03:23 Lil Wayne
- 03:45 Rush
- 05:48 Various Artists
- 06:04 Eric Clapton & Steve Winwood
- 08:23 R.E.M.
- 09:18 Noel Gallagher
- 10:57 Foo Fighters
- 11:51 Various Artists
- 14:50 Various Artists
- 15:02 The Black Keys
- 20:26 lovelytheband
- 20:46 Various Artists
- 21:00 a-ha
- 22:56 The Strokes
- 00:20 Geordie Shore XIX (8)
- 01:05 K popukání XXXI (17)
- 01:30 K popukání XXXI (20)
- 01:55 K popukání XXXI (21)
- 02:15 K popukání XXXI (22)
- 02:40 K popukání XXXI (25)
- 03:00 K popukání XXXI (27)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXVI (6)
- 15:05 Ideální pár VIII (2)
- 15:55 Ideální pár VIII (3)
- 20:30 K popukání XXXVI (22)
- 20:55 K popukání XXVII (27)
- 21:15 K popukání XXVII (29)
- 21:40 K popukání XXVII (33)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd II (7)
- 22:45 Mistr jehly VIII (7)
- 23:30 Geordie Shore XIX (9)
- 00:00 2019 Wrapped!
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 MTV Top 20
- 17:00 David Guetta: The Hits
- 18:00 Fresh Out
- 19:00 2019 Wrapped!
- 05:00 Chillout Zone
- 06:00 No More Sad Songs! 40 Feel-Good...
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PRPREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 05:23 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 06:00 Craig od potoka IV (Velkolepá přehlídka talentů od Potoka)
- 06:10 Craig od potoka IV (Den naruby)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kdo to udělal?)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Normy a postupy)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Říz)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Sladká pomsta)
- 07:20 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 07:30 Bakugan (Hrst zlata)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! II
- 08:25 Mladí Titáni do toho! II
- 08:35 Mladí Titáni do toho! VI (Kryptonit)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! VI (Válka palců)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VI (Cool strejdové)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! VI (Máslová zeď)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! VI (Superhrdinský rozstřel)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! VI (Nepovedené narozeniny)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! VI (Opravdové umění)
- 11:10 Mladí Titáni do toho! VI (Stačí trocha trpělivosti... Jo... Jo)
- 11:20 Mladí Titáni do toho! VI (Padouši si pádí pro zmzrku)
- 11:35 Mladí Titáni do toho! VI (Duch s velkým D)
- 11:45 Mladí Titáni do toho! VI (Jsem křeslo)
- 11:55 Mladí Titáni do toho! VI (Bamgorf)
- 12:10 Mladí Titáni do toho! VI (Hrnek)
- 12:20 Mladí Titáni do toho! VI (Veno Neno)
- 12:30 Mladí Titáni do toho! VI (Zimdings)
- 12:45 Mladí Titáni do toho! VI (Nepouštěj to!)
- 12:55 Mladí Titáni do toho! VI (Hagbís)
- 13:15 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část první)
- 13:25 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část druhá)
- 13:30 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a odvážný kačer)
- 13:40 Craig od potoka II (Duch domečku pro panenky)
- 13:50 Craig od potoka II (Zachránce Mortimor)
- 14:05 Craig od potoka II (Tajemství v láhvi)
- 14:15 Craig od potoka II (Den výměnného obchodu)
- 14:30 Totální Dramarama II (Děsivý duch)
- 14:40 Totální Dramarama II (Duncanův Dýňohlav)
- 14:55 Totální Dramarama II (Zarmoucena mladším bratrem)
- 15:05 Totální Dramarama II (Vesmírná Codita)
- 15:10 Lamput IV (Návštěvník)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Mistr detektiv)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Velikonoční děsy)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Avoboho)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty II (Rexfordův Nektar)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 17:15 Pan Magoo (Zachraňte Weasela)
- 17:20 Pan Magoo (Magoo v záhybu času)
- 17:30 Pan Magoo (Skvělá příroda)
- 17:45 Craig od potoka IV (Tým snů)
- 17:55 Craig od potoka IV (Ohnivka a Ledovka)
- 18:05 Craig od potoka IV (Špatná rozhodnutí)
- 18:20 Craig od potoka IV (Legenda o knihovně)
- 18:30 Craig od potoka IV (Chrono mech)
- 18:45 Ben 10 III (Otravní brouci)
- 18:55 Ben 10 III (Které hodinky)
- 19:05 Ben 10 III (Malý Buktu)
- 19:25 Totální Dramarama III (Dingo slupnul mého Duncana)
- 19:35 Totální Dramarama III (Vymaž si hlavu)
- 19:45 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Osamocený MOD)
- 20:45 Bakugan (Vrhat stín)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Caught in a Web)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Seeing the Light)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Snakes vs Ants)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 04:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Yellow Brick Road Race)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Don't Follow the Yellow Brick Road)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tallest Munchkin)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Goes to College)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to Oz, Mitch)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 06:15 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings IV (For Real)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings IV (Cocoa Tree Spread)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 09:45 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 10:00 Lucas the Spider (A Song for Wimble)
- 10:05 Lucas the Spider (I Want My Baby Acorn Back)
- 10:10 Lucas the Spider (The Giggles)
- 10:15 Lucas the Spider (Puppy Love)
- 10:30 Lucas the Spider (House Grand Prix)
- 10:35 Lucas the Spider (Farewell Sweet Ride)
- 10:45 Lucas the Spider (The Mighty Boop and Fly Wonder)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (For the Love of Ruggles)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Sleuth or Consequences)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Dinner Is Swerved)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (Bottled Up Emotions)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (The Paper Airplane Chase)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (Roadworks)
- 14:30 Lucas the Spider (Lucas and Findley get Antsy)
- 14:35 Lucas the Spider (Mock Me Not)
- 14:40 Lucas the Spider (Jumping Pal)
- 14:55 Lucas the Spider (Trouble at the Top)
- 15:00 Lucas the Spider (Avocado's Fan)
- 15:10 Lucas the Spider (The Scent of a Dog)
- 15:15 Lucas the Spider (The Need for Seed)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Puffy Dumplings)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 16:30 The Tom and Jerry Show II (Cat-A-Tonic Mouse)
- 16:35 The Tom and Jerry Show II (Going Going Gone Viral)
- 16:40 The Tom and Jerry Show II (School of Hard Knocks)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Brain Food)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Cold Snap)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (The Tortoise Don't Play Fair)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Wish Bone)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Novel Idea)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Cat Match Fever)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Fish Out of Water)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 18:10 Batwheels (Mechanic Panic)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (A day with Starmush)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Mysterious Seepod)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Restaurant)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Art thief)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Hot Date)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 22:00 Alice & Lewis II (A Joker for a Queen)
- 22:10 Alice & Lewis II (Double Teatime in Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis II (Dodson's Predictions)
- 22:40 Alice & Lewis II (The "Werewolf Cactus")
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Siblings)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Žít naplno každý den / Vybělený sluncem)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Demoliční derby)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Evil Narikoa)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Sourozenci)
- 01:45 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:05 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:30 iCarly III (Požár)
- 02:50 iCarly III (Svatba)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Krádež Naruby)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:35 44 koček II (Talentovaná Peppy)
- 04:50 44 koček II (Terry, požární kočkopes)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Lifeguard)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové II (Gargamel šnekem / Z Květuše je divoška!)
- 06:25 Šmoulové II (Pod zámkem / Starosti se soufflé)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Bojíte se ňoumy?)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Příběh Broxe / Kynumatka)
- 07:50 Casagrandovi (Tajná sváča / Horor-skop)
- 10:00 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování / Umělecké dílo)
- 10:25 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků)
- 10:55 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků)
- 11:25 Spongebob v kalhotách XII (Velké narozeniny Spongeboba 1)
- 11:50 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy / Plankton)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Dohoda je dohoda / Zaměstnanec měsíce)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Rébus na známku / Opera a hry)
- 15:00 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Pětinásobná zábava / Na nízké noze)
- 15:30 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 15:50 Spongebob v kalhotách X (Tak už se probuď / Obsluha nade vše)
- 22:00 Praví Hlasiťákovi (O princezně a věčném smaragdu 1. část)
- 22:30 Hlasiťákovi VI (Elegán Flip / Lovci duchů)
- 22:55 Casagrandovi III (Pokušení / Stop drbům)
- 23:25 Spongebob v kalhotách III (Malování / Manuál nového zaměstnance)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VIII (Bublinový průšvih / Pásek pro mistra karate)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Stavba doupat / Zimní světla)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Dinobot / Lesní skvadra ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 01:30 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Závodní dráha Skákající býk)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Velké mravenčí dobrodružství)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 04:50 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují obří Rostlinu / Magnetické Tlapky)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky loví Tlapkátor / Tlapky Zachraňují Vrány)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Plachtící Přátele / Tlapky Zachraňují Satelit)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Město Rychlosti)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují veverky / Tlapky zachraňují klokona)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 07:55 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 08:05 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbatelevize / Muzeum)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Jak Paddington postavil strašáka / Paddington hraje na schovávanou)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Šnečci)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Sportovní den)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Autodílna dědy Buráce)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Let balonem)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Tomovo nachlazení)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Brýle)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Malování)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Zaneprázdněný Mrňous / Babička trenérka)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Překvapení)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 13:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 14:30 DORA (Potíže s dortíkem)
- 14:50 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a létající drak / Detektiv Paddington)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 16:15 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 16:25 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 16:30 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 17:40 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 17:55 DORA (Záhadný dárek)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a past na prsty / Koloběžka)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbidur zasahuje)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Soukromý klub / Zelené řasy)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Jaro)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Vrtulník slečinky Ouškové)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Miminko Alexandr)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Maják dědy Králíka)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Jakea / Pups Save the Parade)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Potápěčský Zvon / Tlapky Zachraňují Bobry)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Ducha / Tlapky Zachraňují Představení)
- 23:55 Jelení skvadra III (Velká Nubble / Pozor, balvany!)
- 00:00 Kluk, holka atd. (1)
- 00:10 Kluk, holka atd. (2)
- 00:20 Škola Vikingů (7)
- 00:25 Ghostforce (23)
- 00:50 Ghostforce (24)
- 01:10 Tým Tiki (28)
- 01:35 Tým Tiki (29)
- 01:55 Tým Tiki (30)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (8)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (9)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:25 Ghostforce (17)
- 03:45 Ghostforce (18)
- 04:05 Tým Tiki (33)
- 04:30 Tým Tiki (34)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (15)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (16)
- 05:35 Kluk, holka atd. (97)
- 05:45 Kluk, holka atd. (98)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (131)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (126)
- 06:55 Blue (1)
- 07:05 Blue (2)
- 07:10 Blue (3)
- 07:25 Blue (4)
- 07:30 Blue (5)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (36)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Příšerky v rachotě (5)
- 15:15 Blue (50)
- 15:20 Blue (51)
- 15:30 Blue (52)
- 15:40 Blue (104)
- 15:50 Blue (105)
- 15:55 Blue (106)
- 16:10 Kiff (27)
- 16:35 Kiff (28)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (72)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (74)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (71)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (72)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (73)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (75)
- 19:50 Blue (20)
- 19:55 Blue (21)
- 20:00 Blue (22)
- 20:10 Blue (23)
- 20:20 Blue (24)
- 20:30 Blue (25)
- 20:35 Blue (26)
- 20:50 Příšerky v rachotě (15)
- 21:15 Příšerky v rachotě (16)
- 21:45 Jessie (59)
- 22:15 Jessie (58)
- 22:40 U Raven Doma (100)
- 23:10 U Raven Doma (101)
- 23:40 Kluk, holka atd. (3)
- 23:50 Kluk, holka atd. (4)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (1)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 04:00 Eureka! (27)
- 04:30 Eureka! (28)
- 05:00 Eureka! (29)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 07:00 Bluey (16)
- 07:10 Bluey (17)
- 07:20 Bluey (18)
- 07:30 Bluey (19)
- 07:40 Bluey (20)
- 07:50 Bluey (21)
- 08:00 Bluey (22)
- 08:10 Bluey (23)
- 08:20 Bluey (24)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (7)
- 09:00 Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
- 10:00 Disney Junior Ariel (15)
- 10:15 Disney Junior Ariel (16)
- 10:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (32)
- 11:30 SuperKitties (14)
- 12:00 Pupstruction (22)
- 12:30 Bluey (13)
- 12:40 Bluey (14)
- 12:50 Bluey (15)
- 13:00 Bluey (16)
- 13:10 Bluey (17)
- 13:20 Bluey (18)
- 13:30 Firebuds (17)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 14:30 The Lion Guard (23)
- 15:00 The Lion Guard (24)
- 15:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (8)
- 16:00 Sofia the First: Once Upon a Princess
- 17:00 Sofia The First (66)
- 17:30 Sofia The First (47)
- 18:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (8)
- 18:30 Sofia The First (85)
- 19:00 Sofia The First (86)
- 19:30 Bluey (138)
- 19:40 Bluey (139)
- 19:50 Bluey (140)
- 20:00 Bluey (141)
- 20:10 Bluey (142)
- 20:20 Bluey (143)
- 20:30 SuperKitties (6)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (20)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (56)
- 23:00 PJ Masks (85)
- 23:25 PJ Masks (86)
- 23:50 PJ Masks (87)
- 00:13 Bořek stavitel (49)
- 00:23 Bořek stavitel (50)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 01:12 Inui (51)
- 01:20 Hurá za hádankou (9)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (45)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (46)
- 02:55 Chuck a přátelé (32)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 04:38 Bořek stavitel (4)
- 04:48 Bořek stavitel (5)
- 05:01 Hurá za hádankou (15)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (49)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (50)
- 05:49 Požárník Sam (1)
- 06:00 Trojčata (75)
- 06:07 Trojčata (76)
- 06:14 Trojčata (77)
- 06:25 Bing (33)
- 06:32 Bing (34)
- 06:39 Bing (35)
- 06:46 Bing (36)
- 06:55 Grisu (16)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (9)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (25)
- 08:40 Doodleboo (26)
- 08:45 Doodleboo (27)
- 08:50 Doodleboo (28)
- 08:55 Doodleboo (29)
- 09:05 Superzajíčci (1)
- 09:13 Superzajíčci (2)
- 09:20 Superzajíčci (3)
- 09:31 Hurá za hádankou (13)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (17)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (13)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (14)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 11:18 Pettson a Fiškus (13)
- 11:30 Pettson a Fiškus (1)
- 11:43 Grisu (33)
- 11:54 Grisu (34)
- 12:07 Daisy a Ollie (19)
- 12:14 Daisy a Ollie (20)
- 12:21 Daisy a Ollie (21)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 12:52 Bing (62)
- 13:00 Bing (63)
- 13:08 Bing (64)
- 13:20 Trojčata (7)
- 13:27 Trojčata (8)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (19)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (21)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (16)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (17)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (7)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (9)
- 15:38 Superzajíčci (17)
- 15:46 Tilda (15)
- 15:53 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (7)
- 16:16 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (7)
- 17:07 Doodleboo (52)
- 17:12 Doodleboo (1)
- 17:17 Doodleboo (2)
- 17:22 Doodleboo (3)
- 17:27 Doodleboo (4)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 17:59 Požárník Sam (14)
- 18:10 Požárník Sam (15)
- 18:23 Berry a Dolly (7)
- 18:28 Berry a Dolly (8)
- 18:33 Berry a Dolly (9)
- 18:39 Bing (36)
- 18:46 Bing (37)
- 18:53 Bing (38)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (5)
- 19:15 Pettson a Fiškus (7)
- 19:28 Grisu (31)
- 19:40 Grisu (32)
- 19:52 Daisy a Ollie (13)
- 19:59 Daisy a Ollie (14)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (15)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (7)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (42)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (43)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (71)
- 23:12 Bing (72)
- 23:20 Bing (73)
- 23:27 Bing (74)
- 23:35 Bing (75)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (12)
- 23:47 Oswald (26)
- 23:59 Oswald (2)
- 00:00 Sestry II (Plyšák za všechny peníze)
- 00:10 Sestry II (Hlavní ceny)
- 00:20 Lou! (Láska k bližnímu)
- 00:30 Lou! (Kočky a psi)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 05:35 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 06:00 Lou! (Špatné role)
- 06:10 Lou! (Z úst do úst)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (2)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Odpadky z vzíku pana Weenieho)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Mimi šéf)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Boty)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Cash Camp Pt.)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor prachů, 2. část)
- 20:00 Nekonečné Vánoce
- 20:50 Lou! (Říkáte blizard?)
- 21:00 Lou! (Králové košťat)
- 21:10 Lou! (Žádná budoucnost)
- 21:20 Lou! (Přeji hodně sil)
- 21:30 Lou! (Italská kuchyně)
- 21:40 Lou! (Válka na svatého Valentýna)
- 22:00 Sestry (Sesterské duo)
- 22:10 Sestry (Krize dospívání)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 23:30 Život s tátou (21)
- 23:40 Život s tátou (22)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Shooting Star)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Ocean)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (49)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop III (7)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi (29)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 Ruby z dúhy II (23)
- 05:10 Bob staviteľ II (49)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada II (2)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (60)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (26)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (8)
- 06:40 Veselé zajačiky II (7)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára III (9)
- 07:00 Eggy Pops II (3)
- 07:05 Flopy (101)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (2)
- 07:25 Ocko hrdina (22)
- 07:30 Malý medvedík (1)
- 07:55 Drobčekovia (5)
- 08:10 Máša a medveď (61)
- 08:20 Veselé zajačiky II (8)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (23)
- 08:55 Ovečka Shaun (3)
- 09:00 Maličké príšerky (19)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (36)
- 09:15 Slnečný Rej (21)
- 09:25 Esá z pralesa (20)
- 09:35 Veselé zajačiky II (9)
- 09:40 Ruby z dúhy II (23)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (8)
- 10:20 Bob staviteľ II (49)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (8)
- 10:55 Zvedavkovci II (27)
- 11:10 Monchhichi (29)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (7)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (24)
- 11:50 Panda a Kiwi (34)
- 11:55 Ovečka Shaun (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (20)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (3)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (102)
- 12:50 Ruby z dúhy II (24)
- 13:15 Myšiak Anatole (21)
- 13:40 Malý silák Bheem (12)
- 13:45 Veselé zajačiky II (10)
- 13:50 Panda a Krash (15)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (7)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (49)
- 14:40 Maličké príšerky (20)
- 14:45 Máša a medveď (62)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (4)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 15:20 Esá z pralesa (21)
- 15:35 Ohrozené druhy (10)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (48)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 16:25 Bob staviteľ II (50)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (24)
- 16:45 Monchhichi (30)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (37)
- 17:05 Ovečka Shaun (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (46)
- 17:35 Ruby z dúhy II (25)
- 18:00 Volám sa Caillou V (21)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (6)
- 18:50 Flopy (103)
- 19:10 Maličké príšerky II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (28)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (63)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (22)
- 20:15 Bob staviteľ II (51)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (25)
- 20:40 Slnečný Rej (22)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (5)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (31)
- 22:15 Myšiak Anatole (22)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (47)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (49)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (2)
- 23:35 Mášine rozprávky (2)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (4)
- 23:45 Veselé zajačiky II (11)
- 23:50 Malý silák Bheem (13)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Who is Kamala Harris?
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 01:02 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:28 MÉTÉO
- 01:31 LE POINT
- 02:25 RASSEMBLANCE
- 02:52 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 03:01 CLAIRE DENIS, LES CHEMINS DE TRAVERSE
- 03:58 VOYAGE DE REVE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:32 WARI
- 05:58 LE 6H00 INFO
- 06:24 MÉTÉO
- 06:29 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:29 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 ROI KEITA
- 09:06 CONTE-NOUS !
- 09:11 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:36 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:37 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:43 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:03 LES BELGES DU BOUT DU MONDE
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 10:50 INCASSABLE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:17 ZOOM
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 LE PARTY
- 15:44 ZOOM
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:27 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 16:51 INCASSABLE
- 17:00 RENVERSANT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 LA PETITE FEMELLE
- 20:13 TERRA ARTISTIKA
- 20:30 JOURNAL RTBF (25')
- 20:58 MÉTÉO
- 21:01 CYBATHLON 2020
- 21:54 GRACIA, LA MESSI DE BANGUI
- 22:44 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:11 MÉTÉO
- 23:15 L'ACTU
- 23:37 OPJ
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (75)
- 00:10 THE DEBATE (2)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (2)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 A PROPOS (2)
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (4)
- 03:00 NEWS (78)
- 03:10 THE DEBATE (2)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FRANCE IN FOCUS
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (4)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (2)
- 06:00 NEWS (81)
- 06:20 INTRODUCTION (16)
- 06:21 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (7)
- 07:00 NEWS (82)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 BULLETIN (7)
- 08:00 NEWS (84)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 BULLETIN (7)
- 09:00 NEWS (86)
- 09:15 ARTS24 (2)
- 09:30 BULLETIN (40)
- 09:45 THE 51 PERCENT
- 10:00 NEWS (88)
- 10:15 INTRODUCTION (21)
- 10:16 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (41)
- 10:45 INTRODUCTION (21)
- 10:46 FRENCH CONNECTIONS
- 10:52 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (91)
- 12:16 ARTS24 (3)
- 12:30 BULLETIN (25)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (92)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (93)
- 13:45 ENTRE NOUS (15)
- 14:00 NEWS (94)
- 14:15 ENTRE NOUS (16)
- 14:30 NEWS (21)
- 15:00 NEWS (16)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (44)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 FRANCE IN FOCUS
- 16:52 FOCUS ALONE
- 17:00 NEWS (100)
- 17:15 ARTS24 (3)
- 17:30 BULLETIN (26)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS (101)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (102)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (103)
- 19:10 THE DEBATE (3)
- 19:53 SHORT CUTS
- 20:00 NEWS (104)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (105)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (106)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (107)
- 21:40 EYE ON AFRICA (5)
- 22:00 NEWS (108)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (109)
- 22:32 A PROPOS (3)
- 22:46 EYE ON AFRICA (6)
- 23:00 NEWS (110)
- 23:15 BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (111)
- 23:45 BUSINESS PROD B
- 23:51 TRUTH OR FAKE
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 ETIENNE 0824
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:55 L'INSTANT MOBILE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 FRMG ACTUELLES VIRGIN NOCES 0712
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 FRMG HORS CHAMP PAYSAN _24 0815
- 04:51 FRMG MODE PAP 24/25 OP3
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:30 BULLETIN
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 FRMG C EN FRA CITE _V24RH 0731
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 FRTK ICI 2 NV PARLEMENT 0720
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 FACE A FACE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 SPORTS
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 FRMG ACTUELLES VIRGIN NOCES 0712
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 FRMG HORS CHAMP PAYSAN _24 0815
- 15:52 FRMG MODE PAP 24/25 OP3
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 FACE A FACE
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 A L'AFFICHE
- 16:52 L'INSTANT MOBILE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:08 LANCEMENT
- 17:10 FRMG BIL PROHIBITION 0717
- 17:30 BULLETIN
- 17:38 LANCEMENT
- 17:40 FRTK ICI 2 NV PARLEMENT 0720
- 17:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 SPORTS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:07 ENTR_24
- 19:10 SPECIALE OUVERTURE JEUX PARA
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 00:00 Vezmi a čti
- 00:15 Příběhy psané životem
- 01:05 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 07:00 Petrkov 13
- 07:45 Noční univerzita
- 10:00 Romové v Unii, Romové na Moravě
- 10:15 Jak potkávat svět
- 11:25 Kaplani naděje
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Zpěváčci
- 14:25 Za obzorem
- 15:05 Jaroslav Martinásek
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:10 Strýček Emu
- 18:25 Dokořán
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:25 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Moravský Krumlov - Třebíč
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Daruj písničku
- 21:40 Za obzorem
- 22:20 Noční univerzita
- 23:10 Tíha oběti
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Godzone konferencia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Prochrist
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Benedikt XVI. Emeritný pápež
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša zo Smižian
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Generálna audiencia
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko - Svätá omša (2)
- 16:20 Brat František
- 17:00 Eden
- 17:30 Hudobné pódium
- 18:20 Na ceste v rodine
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putujeme Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia magazín
- 22:25 Životopis sv. Františka podľa Giotta
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 Dolce Vita (12)
- 01:00 Moje zahrada (42)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (Z Cardiffu do Ceredigionu)
- 02:30 Charlieho zahrada v Chelsea (2)
- 03:30 Květinová show (20)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 Jamie po italsku (4)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (103)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (3)
- 07:00 Květinová show (20)
- 07:30 Jamie po italsku (4)
- 08:00 Vitální zahrada (1)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (9)
- 09:00 Jóga: energie života (4)
- 12:00 Květinová show (21)
- 12:30 Dolce Vita (12)
- 13:00 Dotek luxusu (1)
- 13:30 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Francie)
- 14:30 Vitální zahrada (2)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Velkolepé designy (7)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (4)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (5)
- 19:30 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 20:00 Dolce Vita (13)
- 20:30 Design pro vás (12)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (5)
- 22:00 Najdi, sprav a rozjeď to! (Camper)
- 23:00 House doktor (5)
- 04:00 Lovec chilli (Malajsie)
- 04:30 Nejlepší domov (1)
- 05:00 Lukovo spokojídlo (Rajčatová polévka)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Meruňkové raviolky s kardamomem)
- 07:30 Dolce Vita (29)
- 08:00 Jóga – Energie života (2)
- 09:00 Moje Dubaj (2)
- 09:30 V mysli kuchaře (6)
- 10:00 Holky v kuchyni (21)
- 10:30 Nebesky dobré (14)
- 11:00 Teleshopping
- 11:30 Chlap za plotnou (27)
- 12:00 V Májině kuchyni (Den na farmě)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 Pizzaři z Parmy (1)
- 16:00 Lovec chilli (Malajsie)
- 16:30 Nejlepší domov (1)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Rajčatová polévka)
- 17:30 Teleshopping
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (10)
- 19:00 Jóga – Energie života (3)
- 20:00 Nejlepší strava na světě (2)
- 21:00 Billovo jídlo (6)
- 21:30 Luxusní delikatesy (5)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 Mňaustar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 Mňaustar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 05:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 05:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 05:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO
- 06:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 08:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 08:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 08:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO
- 09:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 11:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 11:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 11:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO
- 12:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 14:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 14:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 14:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO
- 15:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 16:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 18:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 19:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 21:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 22:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 00:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 00:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 01:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 02:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 02:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 03:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 04:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 04:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 05:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 06:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 06:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 07:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 08:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 08:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 09:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 10:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 10:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 11:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 12:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 12:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 13:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 14:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 14:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 15:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 16:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 16:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 17:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 19:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 21:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 23:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Host dne)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 01:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 02:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Host dne)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 04:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 05:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Host dne)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 07:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 08:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Host dne)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 10:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 11:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Host dne)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 13:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 14:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Host dne)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 16:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 17:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 19:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 23:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:40 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:40 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Týden v regionech (ZJ)
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Týden v regionech (ZJ)
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Týden v regionech (ZJ)
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Týden v regionech (ZJ)
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:55 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik (Backdoor People)
- 01:25 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 Az A38 Hajó színpadán (Neon Leon)
- 03:40 Hullámhossz (Sonny & His Wild Cows)
- 03:50 Hullámhossz (Rák Béla Combo)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vackor az első bében (Első nap az első bében)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kistöfi az állatkertben)
- 05:10 Misi Mókus kalandjai (Ribillió Mókuséknál)
- 05:20 Mesélj nekem! (A király meg a kiskakas (pakisztáni népmese))
- 05:30 Frakk, a macskák réme II (A sonka ízű sajt)
- 05:35 Töf-Töf elefánt (Töf-Töf és a csúzlis gyerek)
- 05:40 A legkisebb Ugrifüles (Koncert a fűtőtesten)
- 05:50 Stop! Közlekedj okosan! (Kerékpáros közlekedés - A kerékpár felszerelése)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (Végtelen giliszta)
- 06:05 Hát (Hát (m)ilyenek a madarak?)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Aamil herceg házi madara)
- 06:25 Számoljunk Paulával V (Az "X" jelöli a helyet)
- 06:35 Kívánj most! (Ötleteső az esőben)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget IV (Tölcsér / Képkeret)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák – Hevül a vegyület (Optikai illúziók)
- 07:35 M2 matricák – Hevül a vegyület (Lufi show)
- 07:45 Láng és a szuperverdák III (Gyors barátok)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Dzsungel zenekar)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Jó emlékezni)
- 08:35 Leo da Vinci II (A gonosz takács)
- 08:45 Leo da Vinci II (Végre Velencében)
- 09:00 Andy vízi kalandjai (Andy és a kisasszony szitakötő)
- 09:15 Bohókás professzor (Jó hangulat)
- 09:25 Zou II (Zou fest)
- 09:35 Zou II (Zou és a fióka)
- 09:50 Pocoyo II (Madárka-csőszök)
- 09:55 Pocoyo II (Mindenki ajándéka)
- 10:00 Pocoyo II (Bűvészmutatvány)
- 10:10 Maja, a méhecske (A királynő jogara)
- 10:20 Maja, a méhecske (Óriások éjszakája)
- 10:35 Tickety Toc (Lufit eregetünk / Újságot írunk)
- 11:00 Töf-Töf elefánt (Töf-Töf és a csúzlis gyerek)
- 11:10 A legkisebb Ugrifüles (Koncert a fűtőtesten)
- 11:20 Topo Gigio (Gigio, a top(o) séf)
- 11:30 A kis pingvin kalandjai (Nyolcezer lépcsős hegymászás)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Junior első kapása)
- 11:45 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Támadás a Dzsungelbanda ellen)
- 12:00 Alvin és a mókusok (Simon, a csókkirály)
- 12:10 Alvin és a mókusok (Az Alvin-fogadó)
- 12:25 Alvin és a mókusok (Theozilla)
- 12:35 Alvin és a mókusok (Kuttyantó)
- 12:50 Tatonka történetei (Nyomkeresők)
- 13:00 Tatonka történetei (Erdőtűz)
- 13:15 Sárkánylovasok (A betegség)
- 13:40 H2O: Egy vízcsepp elég II (Veszélyes vizeken)
- 14:05 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III (Hősmaró)
- 14:25 Sadie Sparks (Örök barátok)
- 14:40 A világlátott egérke (Szabadulás a szolgaságból)
- 14:45 A világlátott egérke (Az egérszerető macskánál)
- 14:55 Mása és a medve V (Tour de Fenyves)
- 15:00 Mása és a medve V (Aki kapja, marja)
- 15:10 Mása és a medve V (Bogyó-baj)
- 15:20 m2 Matricák - Gyerekjáték (EB2024-Nagy Zsolt válogatott labdarúgó)
- 15:30 m2 Matricák - Gyerekjáték (Olimpiai adás 2024: Imre Bence-kézilabda)
- 15:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Ottalvós buli)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Adél kocsikázik)
- 16:05 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Csuklás)
- 16:15 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Őfelsége szolgálatában)
- 16:30 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A rajongói klub)
- 16:40 Andy vízi kalandjai (Andy és az üvegbéka)
- 16:55 Bohókás professzor (Basil álruhában)
- 17:05 Alvin és a mókusok (Ki a jobb edző?)
- 17:20 Alvin és a mókusok (Alvin valóságshowja)
- 17:30 Alvin és a mókusok (A díjnyertes torta)
- 17:45 Alvin és a mókusok (A kísértetház)
- 17:55 Leo da Vinci II (Karneváli jelmezek)
- 18:10 Leo da Vinci II (A repülő lepedő)
- 18:25 Sárkánylovasok (A különleges tojás)
- 18:50 Mása és a medve V (Hol marad a jómodor?)
- 19:00 Mása és a medve V (A kincses sziget)
- 19:05 Mása és a medve V (Mása jobban tudja)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Veszélyes vízesés)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Az éjszakai szörnyeteg)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Baltazár-bazár (Mi van a talpunk alatt?)
- 20:00 Heartland VII (Haladni a korral)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:10 Gasztroangyal (Velencei-tó)
- 01:10 Az érzelmek tengerén II (34)
- 01:55 Érted mindent (96)
- 02:40 Itthon vagy! (Aggtelek és környéke)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Pávai Vajna Ferenc)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (Az idő alapja a változandóság)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:33 Pollenjelentés
- 06:35 Hrvatska Kronika
- 07:05 Ecranul nostru
- 07:35 Mesterember leszek
- 08:05 Bor, mámor, szerelem II (35)
- 09:05 Egy csodálatos asszony (11)
- 09:55 Egy Perc Híradó
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:47 Vár a Kárpát-medence (Galán Angéla - Selmecbánya)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (47)
- 13:50 Ízek mesterei (A szarvasgomba)
- 14:45 Vár a Kárpát-medence (Tótfalusi Fanni - Herend)
- 14:55 Egy Perc Híradó
- 15:00 Időjárás-jelentés
- 15:01 Ridikül (Erdei éleskamra)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:41 Névjegyek (Ágoston)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (12)
- 19:30 Mindennapi (Az idő alapja a változandóság)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (36)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Doktor Ballouz (Elválaszthatatlanok)
- 21:50 Mondd, ki vagyok én? (Berlin)
- 22:35 Kenó
- 22:38 Időjárás-jelentés
- 22:45 Agapé ("Ti vagytok a föld sója.”)
- 23:35 Isten kezében (A gazda-molnár-pék)
- 05:10 Kajak-kenu világbajnokság
- 05:55 Kajak-kenu világbajnokság
- 06:40 Kajak-kenu világbajnokság
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Atlétika - Gyémánt Liga
- 09:55 Fradi Tv
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Vízilabda magazin
- 11:00 Merkantil Bank Liga
- 15:30 CHI - A belső erő
- 16:00 GÓÓÓL!2
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 #csakahonvéd
- 17:30 OTP Bank Liga
- 19:30 OTP Bank Liga
- 21:30 Nemzeti Sporthíradó
- 21:45 OTP Bank Liga
- 23:45 OTP Bank Liga
- 04:10 Pannonia 3 keréken (Bősárkánytól Győrig)
- 04:45 Duna anzix (A Duna legszebb ékköve - Budapest, a műemlékek városa)
- 05:00 Klasszikusok délidőben (147 éves a budapesti Zeneakadémia - Kobajasi Kenicsiró és a Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Novum
- 07:00 M5 História (Mindszenty-kultusz)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Lengyel tájak - Opolei vajdaság
- 18:00 Kontúr (Bukta Imre festőművész)
- 18:45 Agenda
- 18:55 A Duna (A Vaskapu-szorostól a Fekete-tengerig)
- 19:40 Olasz városok (Firenze)
- 19:55 M5 História (Színészsorsok 1.)
- 20:35 Értelem és érzelem (3)
- 21:40 Valmont
- 23:55 Út a szívedhez
- 00:10 Itthon vagy!: Nagyszékely, Kisszékely vidéke
- 00:30 Vers mindenkinek: József Attila: Temetés után (Turi Bálint)
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Gyerekjáték: Hole Sandy, Beviz Dóri magyar bajnokok és tanítványaik-padel
- 00:50 M2 matricák - Gyerekjáték: Báder Márton és tanítványai-kosárlabda
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Kabaré
- 02:20 A tűz balladája - A lány, aki maga volt a tűz
- 03:45 Magyar Elsők: Az első magyar alkimisták (60/2)
- 04:00 Szép hazánk, Magyarország!: Tündérkert
- 04:05 Ridikül: A gerinc betegségei
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Petőfi-szótár
- 05:35 Itthon vagy!: Tisza-tó ősszel
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Gyerekjáték: Hole Sandy, Beviz Dóri magyar bajnokok és tanítványaik-padel
- 06:10 M2 matricák - Gyerekjáték: Báder Márton és tanítványai-kosárlabda
- 06:15 Kárpáti Krónika
- 07:05 Mindennapi: Az idő alapja a változandóság
- 07:10 Magyar Krónika: Nemes növények
- 07:35 Időjárás-jelentés
- 07:40 Vár a Kárpát-medence
- 07:45 Élő népzene: Dsupin Pál, Bárdosi Ildikó és Molnár Miklós
- 10:35 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 11:00 Neked szól!
- 11:05 Kereszt-Tények
- 11:15 De őszintén!
- 11:25 A Danaida
- 12:55 A hét műtárgya: El Greco: Gonzaga Szent Alajos képmása
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Hrvatska Kronika
- 13:50 Ecranul nostru
- 16:45 Nyár '24
- 18:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:20 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Szenes Iván emlékkoncert 2014. (3/)
- 20:57 Névjegyek: Ágoston
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:21 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:10 Egy erkölcsös éjszaka
- 23:50 Kontúr: Piros Ildikó
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:40 Americký fotbal Snapbacks liga
- 07:10 Inline hokej extraliga
- 18:30 World Skate Games 2024
- 19:00 Basketbal Prague Games
- 21:00 Sport bez obalu (8)
- 21:30 Italská basketbalová liga
- 00:07 repríza OK Start
- 03:34 Pohádky
- 08:30 08:30 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00