Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál (8)
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Nejlepší přítel
- 21:45 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:25 Ve službách mafie
- 02:05 Ve víně je vražda (2)
- 02:50 Divočina bez hranic (Magurski Park Narodowy)
- 03:20 V zajetí železné opony (Bod zlomu)
- 03:35 Medová dřina
- 04:00 Vyměnit dres za sutanu
- 04:25 Oříšek pro Terezku
- 04:55 Kam k nám (8)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Obrázky z Francie (Rhonské Alpy)
- 06:20 Příroda Berlína
- 07:10 Tajemství londýnských paláců
- 08:10 Cyklotoulky
- 08:20 Burgundsko, srdce Francie
- 09:15 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 10:00 Letecké katastrofy (Tragický vzlet)
- 10:45 Extrémní výtahy
- 11:35 Červená řeka
- 13:45 Geniální rostliny (1)
- 14:40 Vítězný oblouk
- 15:35 Zorro
- 17:35 Nelehký život medvědů
- 20:00 Návštěvníci
- 21:50 Řeka zlého muže
- 23:20 Francouzská spojka (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Lipno je naše moře)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Poslední rozloučení s Alainem Delonem
- 16:30 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Moskva slzám nevěří.)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:14 Jak se staví sen
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají
- 06:09 M.A.S.H (39)
- 06:34 M.A.S.H (40)
- 06:58 M.A.S.H (41)
- 07:22 M.A.S.H (42)
- 07:52 M.A.S.H (43)
- 08:22 M.A.S.H (44)
- 08:53 Autosalon.tv
- 09:55 BLUE STYLE PRIMA FEST 2024
- 10:00 Prima Pauza: Partička
- 10:08 Kdo se ptá?
- 11:17 Máme rádi Česko
- 14:30 Mladé víno
- 16:41 Městečko na dlani
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:45 Základní instinkt
- 04:42 Spravedlnost v krvi XII (Skryté motivy)
- 05:41 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Zlaté město Inků)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka (Baba Jaga)
- 06:18 Partička
- 06:51 Top Gear VII (5)
- 07:50 Top Gear VII (6)
- 08:46 Top Gear VIII (3)
- 09:48 Top Gear VIII (4)
- 11:05 Re-play
- 11:32 Buffy, přemožitelka upírů II (Proměna 2/2)
- 20:16 Top Gun
- 22:35 Živel
- 04:03 Castle na zabití IV (Sniper)
- 05:00 Sběratelé kostí IX (Nejlepší svatební cesta)
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Policie v akci
- 06:52 Zločiny ze sousedství (Sexuální delikvent)
- 07:35 V plamenech III (1)
- 02:36 Cesta samuraje
- 04:31 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 05:26 M.A.S.H
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:10 Námořní vyšetřovací služba XIII (Po práci)
- 07:59 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zaměřovač)
- 08:51 Probuzení tmy
- 10:52 Chyť mě, když to dokážeš
- 13:48 Mia a bílý lev
- 15:57 Píseň pro nevěstu
- 17:54 Bajkeři
- 22:32 Terminátor
- 04:01 Láska klepe na dveře (Noví klienti)
- 05:02 Jak se staví sen
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Teď vaří šéf!
- 07:16 Poklad z půdy
- 10:36 Receptář prima nápadů
- 11:30 Libovky Pepy Libického
- 20:04 Vražedná zášť
- 21:52 Ošklivka Katka (Vítězství)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík průvodcem)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari II (9)
- 06:40 Pošťák Pat a lámání rekordů
- 07:00 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Svět kočky Marnie
- 10:55 Pařížská tajemství
- 11:05 Fazolčina kavárna II
- 11:25 Dvě Mařenky
- 12:25 My holky z Městečka (7)
- 13:00 Říkání o víle Amálce
- 13:05 Yakari - Velké dobrodružství
- 14:25 Šikulové
- 14:55 B.O.T. a příšerky
- 15:05 Šmoulové
- 15:25 Fazolčina kavárna II
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak se ohřál v cizí kůži)
- 18:55 Zafari II (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (4)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Řecká svatba)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 21:40 Nico, 1988
- 04:48 Prostřeno v Británii XVIII (41)
- 05:11 Ráj podle Bryana IV (Dětské pokoje)
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Tyhle šaty beru! III (Kouzelný okamžik)
- 06:30 Tyhle šaty beru! III (Odpoutání pozornosti)
- 06:51 Tyhle šaty beru! III (Nevěsta bez ženicha)
- 07:13 Svatba na první pohled Austrálie VI (43)
- 07:59 Svatba na první pohled Austrálie VI (44)
- 10:16 Máte doma uklizeno? (8)
- 10:39 Neuvěřitelné dorty III (31)
- 11:43 Neuvěřitelné dorty III (32)
- 12:45 VIP Prostřeno!
- 14:12 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (1)
- 04:31 Rodinná pouta II (Ukradená důvěra)
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:49 Columbo (Dobrá pověst nade vše)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:07 Jak se staví sen
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:19 Jak se staví sen
- 01:01 360⁰
- 01:35 Prima Česko
- 02:08 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:42 Prima Česko
- 03:15 Showtime
- 03:35 7 pádů Honzy Dědka
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:32 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:15 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Prima MĚSTO
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Prima ARCHIV
- 12:40 Prima HISTORIE
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:29 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima ARCHIV
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 14:59 Hlasy zločinu
- 15:51 Malý velký svět (Ustrašené Junkanoo)
- 16:00 Poslední rozloučení s Alainem Delonem
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:50 Malý velký svět (Dravý Detroit)
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:52 Malý velký svět (Menší sněhová bouře)
- 21:00 Zprávy
- 21:18 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:55 Hlasy zločinu
- 23:45 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:52 360⁰
- 04:51 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Vyloupení banky na Baker Street)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:14 Tajemství odhalená z výšky (Starověké civilizace)
- 06:58 Veterináři z Arktidy II (Konec medvědí sezóny)
- 07:19 Veterináři z Arktidy II (Záchrana rodiny ledních medvědů)
- 07:45 Nezdary predátorů (Najdi a znič)
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál (8)
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Nejlepší přítel
- 21:45 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál (8)
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Nejlepší přítel
- 21:45 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (1)
- 02:00 Hudson a Rex (Závod s časem)
- 02:50 Sousedství (17)
- 03:10 Výleťák (193)
- 03:15 Ze dvora (9)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (73)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (74)
- 12:00 Pěnička a paraplíčko
- 13:40 Cukrárna (13)
- 15:00 Otec Braun (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (13)
- 21:30 Dým bramborové natě
- 23:40 Králové ro(c)ku
- 00:50 Kriminálka Las Vegas VII (Krásná neznámá)
- 01:50 Kriminálka Las Vegas VII (Drom)
- 02:30 Můj přítel Monk V (3)
- 03:15 Ulice (4735)
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Dnes večer netančím)
- 04:55 Novashopping
- 06:05 Holčička z iglú
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky II (26)
- 06:40 Chuggington: Veselé vláčky III (2)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (26)
- 07:30 Alvin a Chipmunkové III (1)
- 07:50 O Červené karkulce
- 10:20 Den s Novou
- 10:25 Policejní akademie 6: Město v obležení
- 12:10 Den s Novou
- 12:15 Kdopak to mluví 3
- 14:10 Den s Novou
- 14:15 Hrabě Monte Christo
- 17:00 Proroctví
- 20:20 Jumanji: Další level
- 22:45 Blíženec
- 00:15 Dluh
- 02:30 Stealth: Přísně tajná mise
- 08:30 Babovřesky 3
- 14:50 Tajný život mazlíčků
- 16:20 Modrý blesk
- 18:15 Čtyřicítka na krku
- 20:00 Enderova hra
- 22:20 Kruh 2
- 01:10 Mistři renovací IV (23)
- 01:50 Kachní dynastie VI (3)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie V (7)
- 03:15 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 08:35 Kachní dynastie VI (3)
- 09:30 Kobra 11 V (2)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger IX (4)
- 12:50 Válka skladů XIV (5)
- 16:40 Kobra 11 V (4)
- 18:40 Válka skladů XIV (7)
- 19:35 Mistři zastavárny III (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (5)
- 23:15 Kobra 11 V (4)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (24)
- 02:10 Malý Sheldon V (19)
- 02:45 Svět podle Jima II (26)
- 03:25 Americký táta VIII (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Máma IV (20)
- 05:00 Ženatý se závazky (133)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (29)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (36)
- 06:45 Přátelé (10)
- 07:45 Máma V (5)
- 09:25 Malý Sheldon V (22)
- 10:35 Malý Sheldon VI (1)
- 11:00 Ženatý se závazky (135)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (15)
- 12:50 Přátelé (10)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (24)
- 15:30 Máma V (9)
- 17:20 Svět podle Jima II (28)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 18:40 Dva a půl chlapa IX (1)
- 19:05 Malý Sheldon VI (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (4)
- 21:50 Přátelé (12)
- 22:45 Americký táta VIII (10)
- 23:40 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 10:30 Médium V (Muž v zrcadle)
- 11:25 Specialisté (Horké zboží)
- 12:35 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko II (19)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (24)
- 20:55 Myšlenky zločince IX (1)
- 21:50 Myšlenky zločince IX (2)
- 22:45 Médium V (18)
- 23:35 Vraždy v Kitzbühelu XVI (1)
- 00:35 Návrat do života (2)
- 01:40 Vyměněné osudy II (83)
- 03:15 Čarodějky V (7)
- 08:10 Čarodějky V (10)
- 09:00 Čarodějky V (11)
- 09:55 Vítejte doma V
- 11:40 Mateřská láska II (22)
- 16:05 Poldark IV (4)
- 17:15 Poldark IV (5)
- 20:15 Loď snů: Palau
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Le Havre AC - Paris Saint - Germain
- 00:00 Ragby: Rugby - letní speciál
- 00:30 PFL 9
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Legendy na greenu 2024
- 09:15 Běhej lesy - Bílá
- 09:30 World Downhill Skateboard Championship #1
- 12:35 Big Summer Games 2024
- 13:00 PFL 9
- 00:20 Hymna SR
- 00:22 Ordinácia s výhľadom na more (Na čom skutočne záleží)
- 01:50 Správy „N“
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 03:00 Don Matteo (Zlá predtucha)
- 04:05 Candice Renoirová V (Na veľké vrece veľká záplata)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Góly - body - sekundy
- 06:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom hostili cudzinca)
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Príbeh rieky Hron (2)
- 06:55 Zázračný ateliér
- 07:15 Rusty II
- 07:20 Medvedík Pompon II
- 07:25 Poštár Pat II
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Budíček)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 10:05 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Sršne v úli (Boj)
- 11:05 Sršne v úli (Stará mama)
- 11:45 Nebíčko v papuľke (Špalda)
- 12:15 Gastromap
- 12:45 Neposlušní
- 13:25 Milujem Slovensko
- 14:50 Julie Lescautová (6)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Split)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:06 Hymna SR
- 00:07 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Ľudia na hranici (CZ)
- 06:35 Klenoty pohraničia (Zbojníci)
- 07:05 Klenoty pohraničia (1848)
- 07:30 Klenoty pohraničia (Hrady)
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Slaská)
- 09:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Región Horehronie)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (8)
- 09:40 PPPíter v Afrike
- 09:50 Afrika na pionieri
- 10:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:45 Extrémne vo svete (Treking v Patagónii)
- 11:00 Jeden deň (Svetlý svet)
- 11:30 VAT
- 12:10 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - UHLÍKOVÁ NEUTRALITA)
- 13:50 Hľadanie stratených svetov
- 14:15 SK dejiny (Orava v modernej ére)
- 15:10 Miliónový chlap
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Môj obľúbený kvet)
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat II
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 El presidente (8)
- 23:05 Koza
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál (8)
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Nejlepší přítel
- 21:45 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:15 Objektiv
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:10 Nelze umírat štěstím
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Znojma)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Chvíle pro písničku
- 06:10 Pečení na neděli
- 06:45 Král, kejklíř a hvězdář
- 07:35 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:15 Walker: Independence (12)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál (8)
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Když hraje klarinet
- 14:00 Bedna s datlemi
- 14:50 Všichni dobří rodáci
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Nejlepší přítel
- 21:45 Legendární dvojice
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 22:45 To byl Jiří Sovák
- 23:35 Herci Jiřího Hubače
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:40 Kto je kto (2/14)
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 04:15 Bella Mia
- 05:50 Šiška Deluxe
- 07:50 Martin a Venuše
- 09:40 Jako delfín
- 11:20 Uuups! Noe zdrhnul…
- 12:55 Podoby lásky
- 14:40 Hlas lásky
- 16:55 Princezna a profesor
- 18:35 Který je ten pravý?
- 20:15 Adam
- 22:10 Ve jménu krve
- 23:50 Životní příběh vládce Amazonu
- 00:30 První oddělení II
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Náhradník)
- 04:20 Soudní síň (Rodiče)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:25 Noviny
- 07:05 Vaří vám to
- 07:45 Soudní síň (Jsem dobrý otec)
- 08:45 Soudní síň (A bij ho do hlavy!)
- 09:45 Záchranáři v akci
- 10:25 Nemocnice (12)
- 11:30 Extrémní případy (Černé oči)
- 12:35 Případ mrtvého muže
- 17:00 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (18)
- 21:20 Tři cesty k domovu 2
- 00:30 Aj múdry schybí
- 02:40 Adela show
- 04:25 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:55 Aj múdry schybí
- 14:20 Dunaj, k vašim službám III (4)
- 15:20 Horná Dolná XIII (12)
- 16:30 Horná Dolná XIII (13)
- 17:30 Horná Dolná - špeciál
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 08:50 Pevnost Boyard (2)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (7)
- 11:40 Přelétavá léta (3)
- 12:30 Výjimečné manželky (2)
- 13:30 Výjimečné manželky (3)
- 14:30 Pevnost Boyard (3)
- 16:30 Bohatí a chudí VII (1)
- 17:25 Váš dokonalý domov III (8)
- 22:05 Příběhy z cel smrti (7)
- 23:00 Italská města, italské chutě VI (6)
- 23:30 Bohatí a chudí VII (1)
- 01:05 Zátah 2
- 03:35 Hunger Games: Síla vzdoru (2)
- 06:00 Zlouni
- 07:40 Mack a Rita
- 09:15 Láska napříč věkem
- 11:10 Space Oddity
- 12:45 Zlouni
- 14:20 Samaritán
- 16:00 S tebou nikdy
- 17:45 Válka zítřka
- 22:00 Láska napříč věkem
- 23:55 Ambulance
- 00:20 Šílení šimpanzi (1)
- 01:25 Povstalci odvedle
- 02:40 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:25 Opilí láskou
- 06:00 Dokud jsme mladí
- 07:40 Spider-Man: Napříč paralelními světy
- 10:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 11:45 Daniel
- 13:00 Cesta do Betléma
- 14:40 Neneh Superstar
- 16:15 Romantická komedie
- 17:55 Velký útěkář
- 19:30 Muž jménem Otto
- 21:35 Sektor III (2)
- 22:40 Noční let (3)
- 23:30 Julia II (Humr po americku)
- 04:25 Všechno živé
- 06:00 Róise a Frank
- 07:25 Kdo věří na lásku
- 08:55 Ztracený král
- 10:40 Úžasný Mauric
- 12:10 Fotbalový talent VI (5)
- 12:55 Maškaráda
- 15:05 Matky a jiné lásky
- 18:45 Mělas to vědět (6)
- 19:50 Rod draka (1)
- 20:50 Rod draka (2)
- 21:45 Rod draka (3)
- 22:50 Rod draka (4)
- 23:50 Rod draka (5)
- 01:35 Bedna
- 03:10 Slušný občan
- 04:35 Purpurová růže z Káhiry
- 06:00 Říše světla
- 07:55 Vrch řvoucích lvic
- 09:20 Nové začátky
- 11:00 Někde v Queensu
- 14:55 Tři noci týdně
- 16:40 Vrch řvoucích lvic
- 18:05 Říše světla
- 20:00 Výměna
- 22:20 Výjimeční přátelé
- 00:25 Všichni bohové nebes
- 02:05 Vítězství ducha
- 04:05 Vlastní pokoj
- 06:00 Kaple
- 07:40 Červená pustina
- 09:35 Metronom
- 11:20 Vlastní pokoj
- 13:05 Vyšší moc
- 15:05 V přístavu
- 16:50 Červená pustina
- 18:50 Kaple
- 20:30 Áma Gloria
- 21:55 Ricardovi
- 04:10 Mrazivé zlato (Rubínová horečka)
- 04:55 Hranice nemožného (Odpoutaný netvor)
- 06:00 Jak to dělají? (3. díl)
- 06:20 Smallville (Tornádo)
- 07:15 Smallville (Svůdkyně)
- 08:05 Smallville (Tajemství)
- 09:00 Super drbna (Hra na fanty)
- 09:50 Super drbna (Maškarní bál)
- 10:45 LEGO® Batman film
- 12:50 Smallville (Falešný rubín)
- 13:40 Smallville (Básník)
- 16:25 Super drbna (Chuckův podnik)
- 17:15 Super drbna (Rozchod)
- 20:00 Superman IV: Mise pro mír
- 21:40 Westworld
- 00:35 Osudové cesty II (4)
- 01:15 Uprchlý vězeň
- 02:50 Univerzální voják: Den odplaty
- 05:15 Syn draka (1)
- 06:55 Syn draka (2)
- 08:45 Dešťová víla
- 10:45 Země naděje
- 12:55 Bobule
- 16:40 Nefňukej, veverko!
- 18:05 Miluji tě modře
- 20:00 Somálští piráti
- 22:30 Willyho kouzelný svět
- 00:00 Odklad
- 01:25 Hra pro čtyři
- 02:50 Sólista
- 04:55 Květy války
- 06:30 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:00 Strážce majáku
- 09:35 Starostka Dortíková
- 11:00 Coco Chanel
- 16:00 Krádež legendy
- 17:25 Sladké letní víno
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Ničitelka
- 23:00 Pěkně hnusný lidi
- 00:15 Šibenice
- 01:50 Osobní spravedlnost
- 03:35 Černej polda
- 05:15 Matčin stín
- 06:55 Heidi, děvčátko z hor
- 08:45 Jak milovat s D
- 10:20 Gentleman s pistolí
- 11:50 Králové hor
- 13:25 Možná řeknu ano
- 16:55 Pappa Mia!
- 18:25 Láska navždy
- 20:00 Dárce
- 21:35 Dokažte mi vinu
- 23:40 Mlčení
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 05:55 Nico - bájný jednorožec
- 07:30 Průšvihář na útěku
- 09:05 Kouzelné maliny
- 10:25 Šťastný drak
- 12:00 Křehkost
- 13:45 Láska v Indii
- 15:20 Hořko-sladko
- 17:05 Zamračené dny
- 21:00 Skoro přátelé
- 22:40 Neprůstřelný plán
- 00:00 Nepřítomnost
- 01:30 Naboř a ujeď
- 03:05 Promlčeno
- 09:50 Perfektní stalker
- 18:00 2Bobule
- 20:00 Pokušení
- 22:00 Já, Tonya
- 00:05 Doctor Blood's Coffin
- 01:35 Hiver
- 02:35 Lady Of Burlesque
- 04:05 Quality Time
- 05:30 End of Program
- 06:00 New Voices in an Old Flower
- 07:10 West Of The Divide
- 08:00 The Tune Of The Wind
- 09:15 Beneath The 12-Mile Reef
- 10:55 The Gold Rush
- 14:10 Doll Face
- 15:30 John Wayne Stagecoach Run
- 16:25 Mohawk
- 17:45 The Man Who Cheated Himself
- 19:05 The monopoly of stupidity
- 19:25 And Then There Were None
- 21:00 The Terror Of Tiny Town
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 08)
- 08:55 WILD ONES (EP. 08)
- 09:25 WILD ONES (EP. 09)
- 09:50 JAPANESE HEIGHTS
- 12:30 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 13:25 IN THE DARKNESS
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 19:10 WONDER (COLOR)
- 19:45 WONDER (PROBLEMS)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 SAVE THE BUCARDO
- 23:00 LOOKING FOR SULTAN
- 23:45 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (12)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (31)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (32)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 02:55 Hip Show S5 EP15
- 03:15 Hip Show S5 EP14
- 03:40 Hip Show S5 EP13
- 04:00 Fighting Rookies 2014
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:10 Fightbox King Of Kings World Series Athens, Greece 20.04.2024
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (THE BIKE SHOW & NIP NIP)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 04:00 GEARING UP 2020 (11)
- 04:30 GEARING UP 2020 (12)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (4)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (5)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (19)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (20)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (11)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 10:00 RACING THE WORLD (1)
- 10:30 RACING THE WORLD (2)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (2)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (3)
- 12:00 SPORTS MAX (46)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (20)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (31)
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (17)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 16:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (5)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (47)
- 19:30 GP RACING 2022 (48)
- 22:00 GEARING UP 2020 (11)
- 22:30 GEARING UP 2020 (12)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (1)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (2)
- 00:35 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:55 DRONE WARS (3)
- 01:45 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 02:35 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 03:30 DREAM JOURNEY (3)
- 04:15 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 05:15 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 06:00 MAX FOODIE (9)
- 06:55 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 07:20 HOW IT'S MADE (2)
- 07:40 VISITING (PRIMATE)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:40 Hitler a Nemecko (3)
- 01:30 Téma (170)
- 02:10 Storočie v obrazoch (6)
- 03:10 Veľkolepé veľkomestá (2)
- 08:10 Vesmírni farmári (1)
- 08:50 Telenákup (1)
- 09:00 Život vo vesmíre (2)
- 09:50 Téma (151)
- 12:35 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 13:30 Telenákup (3)
- 13:40 Nová hodvábna cesta do Ruska (4)
- 16:30 Telenákup (1)
- 16:40 Život vo vesmíre (3)
- 17:35 Zákon a poriadok (2)
- 18:35 Vyrobené na Slovensku (8)
- 18:45 Objavovanie skupiny Queen (1)
- 19:25 Telenákup (4)
- 19:35 Titanic, v srdci vraku (1)
- 21:05 Téma (171)
- 21:45 Stavba Parížskej Opery (1)
- 22:45 Zmenšite uhlíkovú stopu (1)
- 23:40 Dejiny trochu inak (3)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Vladimír Dlouhý
- 08:35 Klenot.TV
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:30 Most (4)
- 22:50 El Chapo II (1)
- 23:55 Kdopak by se Čecha bál
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:20 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Martin Straka, dálkový plavec
- 04:50 Mladý Svět: Aneta Krejčíková
- 05:45 A11 rozhovor: Karlos „Terminátor“ Vémola
- 06:15 Moje medicína: Jana Lízrová Preiningerová
- 06:40 Žijí mezi námi: Jakub Jarý
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:15 Olomoucký krajský zpravodaj
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Týden z jihu Čech
- 07:55 Olomoucký magazín
- 01:15 Jako za starejch časů
- 02:45 Bosch (2)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVII (9)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVII (10)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (11)
- 05:35 Totalcar VII (6)
- 06:00 Zelenáč IV (7)
- 06:55 A-Team III (5)
- 07:55 A-Team III (6)
- 08:55 A-Team III (7)
- 09:55 A-Team III (8)
- 10:55 A-Team III (9)
- 11:55 MacGyver II (12)
- 12:50 MacGyver II (13)
- 13:45 MacGyver II (14)
- 14:40 MacGyver II (15)
- 15:30 Ztracený svět II (15)
- 16:25 Ztracený svět II (16)
- 17:20 Ztracený svět II (17)
- 18:15 MacGyver II (14)
- 19:05 MacGyver II (15)
- 20:00 Tísňová linka
- 21:50 Jako za starejch časů
- 23:45 Muž ve stínu
- 00:40 Ztracený svět III (14)
- 01:40 Lovci pokladů III (11)
- 02:25 Lovci pokladů III (12)
- 03:10 Totalcar VI (2)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena III (8)
- 10:00 Xena III (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (10)
- 13:55 Ztracený svět III (11)
- 14:55 Ztracený svět III (12)
- 15:55 Ztracený svět III (13)
- 16:50 Ztracený svět III (14)
- 17:50 Lovci pokladů III (13)
- 18:50 Lovci pokladů III (14)
- 19:50 Lovci pokladů III (15)
- 20:50 Lovci pokladů III (16)
- 21:50 Lovci pokladů III (17)
- 22:50 Ztracený svět III (10)
- 23:45 Ztracený svět III (11)
- 01:20 Brousko III (104)
- 02:20 Brousko III (105)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu III (7)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu III (8)
- 13:30 Profil zločinu III (9)
- 14:40 Vteřiny života (7)
- 15:35 Vteřiny života (8)
- 20:15 Profil zločinu III (7)
- 21:10 Profil zločinu III (8)
- 02:20 Teddy
- 03:55 Toni Erdmann
- 11:25 Fantom opery
- 13:05 Křik mravenců
- 14:45 Přebytečný člověk
- 16:30 Dva dny, jedna noc
- 18:10 24 týdnů
- 20:00 Páté kolo od vozu
- 22:00 Sněžit už nikdy nebude
- 01:50 Dealer III
- 03:40 Věž. Jasný den.
- 09:35 Hejtři
- 11:15 Láska bez hranic
- 12:50 Volej mámu!
- 14:40 Chronic
- 16:20 Pěkně tučná sebeláska
- 17:55 Delete history
- 19:50 Začátek
- 22:00 Onoda
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Rvačky)
- 06:55 Staré pověsti české (Boží soud)
- 07:00 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:20 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 07:30 Já Baryk (10)
- 07:35 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 07:55 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:05 Staré pověsti české (O Jánošíkovi)
- 10:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:25 Mach a Šebestová
- 10:45 Já Baryk (11)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 11:05 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:20 Broučci (Loučení)
- 11:30 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jeli k vodě)
- 14:20 Štěstí pro dva
- 16:00 Pěsti ve tmě
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Půl domu bez ženicha
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Mach a Šebestová (Piráti, Vzorné chování)
- 22:00 Stíhán a podezřelý
- 23:30 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Historie Pompejí
- 16:45 Atentát na papeže
- 17:50 Muž, který dostal Al Caponeho
- 22:50 Nepřítel třetí říše
- 00:00 Neporazitelný: Návrat krále
- 01:20 Noc v Roxbury
- 02:40 Stíny minulosti
- 04:05 Django
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Čaroděj a bílý had
- 08:05 Beowulf
- 09:40 Z džungle do džungle
- 13:20 Fantomas se zlobí
- 15:05 Dva výtečníci
- 17:05 Uprchlíci
- 18:40 Twilight sága: Zatmění
- 20:40 Kazatel
- 22:00 Smrt ve tmě
- 23:30 Boudica
- 01:05 Konečná
- 02:35 Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel
- 09:20 Korsický případ
- 11:00 Deváté srdce
- 12:40 Sudá a lichá
- 14:40 Postřižiny
- 16:25 Síly temna
- 18:05 Noe
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Pot a krev
- 00:55 V zajetí sněhu
- 03:00 Comedy Club II (18)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (21)
- 15:00 Tajná centrála
- 17:20 Cesta do Ameriky
- 20:00 Nekecej a pádluj!
- 22:10 Osudová přitažlivost
- 00:00 Bucket List (Sakurajima)
- 00:30 Glimpses (Spiti)
- 01:30 Backpack (Sheki, Azerbaijan)
- 02:00 Backpack (Kutch, India)
- 02:30 Foodicted (Siem Reap 1)
- 03:00 Xplore India (Chhattisgarh 1)
- 03:30 Bucket List (Fukuoka)
- 12:00 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 12:30 Bucket List (Ohana)
- 13:00 10 Days South Africa (Durban)
- 13:30 City Breaks (Budapest 2)
- 14:00 Backpack (Ganja, Azerbaijan)
- 14:30 Foodicted (Bangkok 1)
- 15:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 15:30 Bucket List (Qura)
- 18:00 World Heritage (Pattadakal and Konark)
- 18:30 Bucket List (Sakurajima)
- 19:00 Glimpses (Spiti)
- 04:34 Příběhy z divočiny (Povodeň)
- 05:18 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 05:39 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 06:00 Australský kovboj IV (Kdo číhá ve vodě)
- 06:20 Australský kovboj IV (Krokodýl na suchu)
- 06:44 Skvělá farma doktora Pola (Nové stádo)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:27 Divocí, chytří a smrtící (Lstivost)
- 18:00 Žraloci vs. Ross Edgley
- 18:44 Žralok bělavý versus kladivoun velký
- 19:28 Čelisti versus čluny
- 00:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 00:45 Lidé z aljašských lesů IV (1)
- 01:30 Život na Veterinární univerzitě (Pohotovost pro velká zvířata)
- 02:15 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Od začátku všechno špatně)
- 03:00 Soutěž o renovaci zvířecích útulků (Přeměna útulku)
- 03:45 Záchrana statku II (4)
- 12:30 Záblesky (3)
- 13:00 Mega stavby - Obří mosty II
- 16:10 Luxusní odpočinek (5)
- 17:10 Chyby a katastrofy (4)
- 22:00 Historie KGB (1)
- 23:05 Historie KGB (2)
- 00:20 Královna čokolády IV (2)
- 00:45 Luca vaří italsky II (Olivy)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Etiopie)
- 01:35 Markéta na trhu (8)
- 02:00 Programové tipy
- 04:30 Smrtící mise za žraloky (9)
- 05:05 Tajemství superstárnutí (4)
- 06:00 V továrně VIII (3)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 07:45 Špion pod vodou (2)
- 10:30 V továrně VIII (3)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (12)
- 18:00 Fakta o klimatických změnách (1)
- 19:10 Savci (3)
- 00:55 Australští zlatokopové VII (17)
- 01:55 Australští lovci humrů IV (5)
- 02:45 Recyklace letadel (8)
- 03:35 Australští tiráci II (8)
- 10:25 Po stopách obřího mamuta
- 11:25 Mamuti: Obři doby ledové
- 18:15 Evropská divočina (Rys)
- 19:05 Evropská divočina (Rosomák)
- 20:00 Hlubinné potápění v Austrálii (Chladný jih)
- 20:50 Ben Fogle - Kongo (3)
- 21:45 Vývoj (Průzkum)
- 04:00 Rození obchodníci XV (Fiat 124)
- 05:00 Lovci odpadu XV (15)
- 06:00 Jak se to dělá XII (Motory pro motocykly)
- 06:30 Jak se to dělá XIII (Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle)
- 07:00 Jak se to dělá XIII (Karbonová kola/lustry/pera)
- 07:30 Jak se to dělá XIII (Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola)
- 10:00 Schováno v kůlnách V (8)
- 10:30 Schováno v kůlnách V (9)
- 11:00 Ostřílení řidiči kamionů III (2)
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Záhada vraždy nastávající nevěsty)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Na tango musí být dva)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vrah z kolejí)
- 02:05 Motiv k vraždě (Hrůza na Havaji)
- 02:30 Soudní kamera IV (86. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (87. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Temnou chodbou)
- 00:00 S podporou celebrit II (6)
- 01:00 Život v Mexiku (Založení farmy v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku (Hledání nového života v San Carlos)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (2)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (3)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Více místa v Connecticutu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Historické vs. moderní v Detroitu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CL (Založit rodinu ve Filadelfii)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VII (Rozbitý přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VII (Přeprodej z poloviny století)
- 05:30 Mistři bazénů V (Jde o hodně)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Dům pro milovníky koček)
- 07:00 Prodej domů v New Orleans II (Panské sídlo vs. palác)
- 07:30 Prodej domů v New Orleans II (Vilový městský dům vs. dům ve čtvrti Pigeon Town)
- 00:40 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 1. část (4)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní sušenkové klasiky (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 27: Flirt s vítězstvím (11)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 27: Bitva o Saratogu (12)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Festival světových chutí (4)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Oblíbená jídla malého města (5)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Jeruzalém (9)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Kapské Město (10)
- 05:10 Měření sil Iron Chef 1: Italská dovolená (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Cenami ověnčená sytá jídla, 2. část (5)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Jídlo pro duši (18)
- 07:10 Vyřazeni 31: Koše za milion dolarů (12)
- 07:55 Vyřazeni 31: Zpátky v čase (13)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Švýcarské speciality, sendviče a klobásy (4)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Hovězí, jehněčí a vepřové (5)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 26: Na návštěvě Cancúnu (6)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 25: Celosvětově (8)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 25: Kukuřičné těsto a já (9)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zapojeno)
- 01:25 Válka skladů XV (Zjevná cudnost)
- 01:45 Válka skladů XV (Levou zadní!)
- 02:10 Válka skladů XV (San Brandi-Dino!)
- 02:35 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jak vyšoupnout aukčního lovce)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Zlo nezastavíš)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Fenomén vetřelců)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Posvátné rituály)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (V Hvězdách zastavárny se nepláče)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Bez padáku)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Tonova cesta)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Zdivočelé čepele)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (V Hvězdách zastavárny se nepláče)
- 00:00 Terra Mystica (Národní park Bryce Canyon)
- 00:28 Global Treasures (Hachbat)
- 00:39 Footsteps (Výhledy na Semmering)
- 00:50 Global Treasures (Matsue)
- 01:00 Vista Point (Granada)
- 01:27 On Tour (Laponsko)
- 01:54 Planet Terra (Golden Temple)
- 02:00 Vista Point (Estónsko)
- 02:27 Vista Point (Sicílie)
- 02:54 Planet Terra (Bogor)
- 03:00 Nature Wonders (Jezero Bogoria)
- 03:11 Global Treasures (Šibenik)
- 03:22 Vista Point (New Orleans)
- 03:50 Global Treasures (Ouro Preto)
- 04:00 Vista Point (Sikkim)
- 04:27 Global Treasures (Kostel a klášter sv. Františka)
- 04:38 Planet Terra (Brescia)
- 04:43 Global Treasures (Kremeľ)
- 04:54 Planet Terra (Vaduz)
- 05:00 Vista Point (Macau)
- 05:27 On Tour (Africké safary balónom)
- 05:54 Planet Terra (Valldemossa)
- 06:00 Vista Point (Cinque Terre)
- 06:27 Global Treasures (Darjeeling Himalayan Railway)
- 06:38 Planet Terra (Trenčín)
- 06:43 Nature Wonders (Údolí smrti)
- 06:54 Planet Terra (Tana Hayik)
- 07:00 Vista Point (Brunej)
- 07:27 Regio (Thunské jezero)
- 07:38 Planet Terra (Vientiane)
- 07:43 Global Treasures (Modrá mešita - Mešita sultána Ahmeda)
- 07:54 Planet Terra (Ostrov Sal - Kapverdské ostrovy)
- 10:00 7 Days (Jižní Korea)
- 10:53 Planet Terra (Varšavské staré město)
- 11:00 On Tour (Vodný raj)
- 11:29 Vista Point (Kalifornský záliv)
- 11:55 Planet Terra (Anuradhapura)
- 14:00 7 Days (Slovinsko)
- 14:53 Planet Terra (Bagan)
- 15:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 15:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 15:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 15:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 15:54 Planet Terra (Bergen)
- 16:00 On Tour (Tatry z vlaku)
- 16:27 Vista Point (Ammán)
- 16:54 Planet Terra (Hamedan)
- 17:00 Cosmos Global (Nanuk)
- 17:53 Planet Terra (Cesta na horu Pilatus)
- 18:00 Vista Point (Petrohrad)
- 18:27 On Tour (Electricos De Lisboa)
- 18:54 Planet Terra (Lindos)
- 19:00 Global Treasures (Hofburg)
- 19:12 Extravaganza (Burdž al-Arab)
- 19:39 Nature Wonders (Akakus)
- 19:50 Global Treasures (Litomyšl)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Tenis
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Skoky do vody
- 05:00 Motokros
- 05:30 Motokros
- 06:00 Motokros
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Tenis
- 10:00 Cyklistika
- 11:30 Jachting
- 12:00 Motokros
- 12:30 Motokros
- 13:00 Cyklistika
- 14:30 Cyklistika
- 18:00 Tenis
- 20:00 Tenis
- 22:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 02:00 Skoky do vody
- 03:00 Tenis
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Tenis
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 11:30 Cyklistika
- 13:00 Skoky do vody
- 14:00 Tenis
- 16:15 Tenis
- 19:00 Golf
- 00:30 Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
- 03:00 Fotbal: Serie A
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 17:00 Poker
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Parma - Milán
- 01:30 Tenis
- 03:30 Fotbal: Al Ahli - Al Orobah
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Lecce Atalanta
- 11:15 Televizní nákupy
- 14:30 Poker
- 15:30 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 16:00 Plážová házená
- 17:00 Plážová házená
- 18:00 Fotbal, Serie A, Full Impact
- 18:30 Fotbal: Udinese - Lazio
- 20:30 Tenis
- 00:00 UTS NEW YORK 2024
- 01:00 Topspeed
- 01:00 UTS NEW YORK 2024
- 01:30 Wawa 250
- 02:30 UTS NEW YORK 2024
- 04:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 FC Porto - Rio Ave FC
- 21:00 Motoring
- 21:30 SL Benfica - Estrela Amadora
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:15 WESTERLO - OH LEUVEN
- 22:00 Motoring
- 23:00 Autožurnál
- 00:15 V Land Roveru Afrikou (43)
- 00:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (44)
- 01:15 Rychlé kolo: Manhart MH2 (45)
- 01:40 Zprávy (46)
- 01:45 Rychlé kolo: Porsche 911 GT3 (47)
- 02:15 Supertest elektromobilů: BMW iX (48)
- 03:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (49)
- 03:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (50)
- 04:10 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (51)
- 04:25 Zprávy (52)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (53)
- 04:45 Garáž 21 (54)
- 05:15 Rychlé kolo: AC Schnitzer M3 Touring (1)
- 05:45 Nascar - na plný plyn (2)
- 06:15 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (5)
- 07:45 Hraniční jízda podél poledníku (6)
- 08:15 Autokvartet (7)
- 09:15 V Land Roveru Afrikou (8)
- 09:45 Rychlé kolo: Ford Focus ST (9)
- 12:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (14)
- 12:50 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (15)
- 13:10 Test automobilu: VW Tiguan (16)
- 13:15 Přednost v jízdě: Porsche Cayman GT4 e-Performance (17)
- 13:30 Zprávy (18)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (19)
- 13:50 Garáž 21 (20)
- 00:00 Noční program
- 09:00 Danish Golf Championship
- 12:30 Danish Golf Championship
- 22:00 D+D REAL Czech Masters
- 00:00 Hírős Yacht (Lodě na řece Tisza)
- 00:30 IBCC 2024 (1)
- 01:00 IBCC 2024 (2)
- 01:30 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 02:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
- 02:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
- 03:00 Na stopě kořisti (Nový začátek)
- 03:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 04:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 04:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 05:00 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 1.díl)
- 05:30 Myslivecká kuchyně (S Lászó Gálem 2.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Test tlumičů)
- 06:30 Nový muškař (23)
- 07:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 07:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 13:00 Best of the Rolling Stones
- 14:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 13:00 Best of the Rolling Stones
- 14:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (63)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (159)
- 07:25 Nespoutaný anděl (133)
- 08:20 Nespoutaný anděl (134)
- 09:20 Barvy lásky (11)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Námořní hlídka (11)
- 15:55 Wolffův revír (113)
- 16:55 Stefanie (113)
- 17:55 Stefanie (114)
- 18:55 Nespoutaný anděl (135)
- 19:55 Nespoutaný anděl (136)
- 20:55 Wolffův revír (114)
- 21:55 Kvíz, please! (20)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Kylie Minogue
- 02:01 The 1975
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Shakira
- 04:33 Destiny’s Child
- 06:25 Leon Bridges
- 07:02 Los Lobos
- 08:26 Carrie Underwood
- 09:45 Various Artists
- 10:02 Paul Simon
- 11:38 James Morrison
- 12:35 Ben Howard
- 13:01 Bring Me the Horizon
- 14:18 Lady Gaga
- 15:30 The Veronicas
- 15:46 Various Artists
- 16:00 Shakira
- 17:33 Destiny’s Child
- 19:25 Leon Bridges
- 22:17 Elton John
- 00:20 Geordie Shore XIX (4)
- 01:05 K popukání XXVIII (38)
- 01:30 K popukání XXVIII (39)
- 01:55 K popukání XXVIII (40)
- 02:15 K popukání XXVIII (41)
- 02:40 K popukání XXVIII (42)
- 03:00 K popukání XXXI (1)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 09:30 MTV Top 20
- 20:30 K popukání XXXIII (12)
- 20:50 K popukání XXXIII (14)
- 21:15 K popukání XXXIII (16)
- 21:35 K popukání XXXIII (17)
- 22:00 K popukání XXXVI (39)
- 22:20 K popukání XXVIII (21)
- 22:45 K popukání XXVIII (31)
- 23:10 K popukání XXVIII (32)
- 23:30 Ex na pláži: Celebrity (6)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 10:00 MTV Top 20
- 12:00 Weekend Hitlist
- 15:00 Fresh Out
- 00:00 40 Feel-Good Love Songs!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 21:00 Top 40 Anthems Of Y2K2!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB
- 11:46 TELESHOPPING
- 12:01 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:25 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 08:50 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:10 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:05 ČAS NA DECHOVKU
- 12:35 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 14:00 CO JE NOVÉHO?
- 15:20 DECHOVKOVÉ ŠLÁGR SILVESTRY
- 15:45 PŘIJELI JSME K VÁM
- 17:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:50 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 20:20 ŠTAFLE
- 23:05 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:30 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 12:45 TELESHOPPING
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 Přestávka ve vysílání 13:45-15:00
- 15:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:00 TO NEJ...
- 16:35 LIDOVKY
- 17:00 ČAS NA DECHOVKU
- 18:10 ŠLÁGR MARKET
- 19:15 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:50 LEGENDA NA ŠLÁGRU
- 20:15 CIMBÁLOVKY
- 20:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 00:20 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 00:45 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 00:55 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 01:10 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 01:15 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a dortíkový pudl)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 06:00 Craig od potoka IV (Lepší než ty)
- 06:10 Craig od potoka IV (Tým snů)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Kouzelná zaoceánská plavba)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Jam)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 08:15 Mladí Titáni do toho! IV (Zombie-ruka)
- 08:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 08:35 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 08:50 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 09:00 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 1: Viděl jsem tě tančit)
- 09:15 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 2: Příběh ve tvých očích)
- 09:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 3: Co mi uniká)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! IV (Den, kdy noc přestala zářit a byla tma i ve dne, kapitola 4: Noc začala zářit)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! IV (Procenta mozku)
- 10:15 Mladí Titáni do toho! IV (BL4Z3)
- 10:25 Mladí Titáni do toho! IV (Likace)
- 10:45 Mladí Titáni do toho! IV (Klasičtí Titáni)
- 10:55 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 1)
- 10:58 Mladí Titáni do toho! II
- 11:15 Mladí Titáni do toho! IV (Liga Spravedlnosti hledá talent, část 2)
- 11:25 Mladí Titáni do toho! IV (Svátek práce)
- 11:40 Mladí Titáni do toho! IV (Jedničky a nuly)
- 11:50 Mladí Titáni do toho! IV (Den kariéry)
- 12:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 2)
- 12:15 Mladí Titáni do toho! IV (Akademie)
- 12:25 Mladí Titáni do toho! IV (Trůn z kostí)
- 12:35 Mladí Titáni do toho! IV (Soutěž kostýmů)
- 12:50 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 1)
- 13:00 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 2)
- 13:10 Mladí Titáni do toho! IV (Ples démonů)
- 13:20 Mladí Titáni do toho! IV (Zrození přátelství)
- 13:40 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 13:50 Craig od potoka II (Rada od potoka)
- 14:05 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 14:15 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 14:30 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 14:40 Totální Dramarama II (Kdopak to klauní)
- 14:55 Totální Dramarama II (Naše hračky)
- 15:05 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 15:10 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VII (Poloviční Led)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VII (Partitura)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VII (Jump City rock)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VII (365)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Leďákův mazlík)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a Malinová víla)
- 17:15 Pan Magoo (Mega Magoo proti Dr. Fizzovi)
- 17:20 Pan Magoo (Lovec duchů)
- 17:30 Pan Magoo (Sousedská výpomoc)
- 17:45 Craig od potoka III (Alternativní vesmír od potoka)
- 17:55 Craig od potoka III (Sněhové volno)
- 18:05 Craig od potoka III (Venku dobře, doma nejlíp)
- 18:20 Craig od potoka III (Zimní potoklympiáda)
- 18:30 Craig od potoka III (Vítejte v Potoční ulici)
- 18:45 Ben 10 II (Čas snů)
- 18:55 Ben 10 III (Omni-vrtulník)
- 19:05 Ben 10 III (Ty moje jsou lepší)
- 19:25 Totální Dramarama III (Pozdrav mé malé přátele)
- 19:35 Totální Dramarama III (Boj o zahradní hadici)
- 19:45 Lamput IV (Doktorský gang)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Oheň na obloze)
- 20:45 Bakugan (Připraven k řádění)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Hrad)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Getting Truffy With It)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Everything's Coming Up Poppies)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (A Cut Above the Rest)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Abraca-Oops!)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Halloween Heist)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Haunt Me Not)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 08:25 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 09:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 10:00 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 10:05 Lucas the Spider (Flying)
- 10:10 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 10:15 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 10:30 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 10:35 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 10:45 Lucas the Spider (The Insult)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 11:20 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Cat Nippy)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Ghost of a Chance)
- 12:55 The Tom and Jerry Show (Holed Up)
- 13:05 The Tom and Jerry Show (One of a Kind)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (One-Way Cricket)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Save That Tree)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Cat Chaos)
- 14:20 Moley: Squirm & Manny (Art)
- 14:30 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 14:35 Lucas the Spider (Cloud Gazing)
- 14:40 Lucas the Spider (Don't Do That Arlo)
- 14:55 Lucas the Spider (Prickly Pals)
- 15:00 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 15:10 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 15:15 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 16:30 The Tom and Jerry Show (Cat Napped)
- 16:40 The Tom and Jerry Show (Black Cat)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Unhappily Harried After)
- 17:05 The Tom and Jerry Show II (In The Beginning)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Splinter of Discontent)
- 17:15 The Tom and Jerry Show II (Uncle Pecos Rides Again)
- 17:30 The Tom and Jerry Show (Hunger Strikes)
- 17:40 The Tom and Jerry Show (Gravi-Tom)
- 18:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 18:10 Batwheels (When You're A Jet)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Jar Openers)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Collectors)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Young Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (In the pink)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 22:00 Alice & Lewis (The Play)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Day Star)
- 22:25 Alice & Lewis II (Tooth the Rescue!)
- 22:40 Alice & Lewis II (Journey to the Moon)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Expressing Emotions)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Nenormální / Je pryč)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Krabí hambáč co málem snědl Zátiší Bikin)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Kód)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Lektvary a hádanky)
- 01:45 Victorious (Zombie Tori)
- 02:05 Victorious (Jade versus Back)
- 02:30 iCarly II (iZrodila se hvězda)
- 02:50 iCarly II (iNaštvaný Gibby)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Zatčení)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Max)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 04:35 44 koček II (Motorkové myši)
- 04:50 44 koček II (Zrzek, kocour v botách)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (The Underground)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Prokletý MacBeth / Skvělá Zeela)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové (Výměna těl / Básnické klání)
- 06:25 Šmoulové II (Řekni "Šmoula" / Dobré způsoby)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Sépiák nechce zemřít / Herní večer)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Velká Cuchanda)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XIII (Fiasko v šapitó / Sandy, pomoz nám!)
- 12:00 Spongebob v kalhotách IX (Úroda oříšků / Nástěnka pro všechny)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Výlet na festival jídla / Obyčejné dopisy)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Vzpoura v Křupavém Krabovi / Bolavý zub)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Mimozemská zoo)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Trampolína / Co se děje Lolo?)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Krystalová katastrofa / Hodný a zlý pan Ocelový)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují polární medvídě / Tlapky zachraňují autokino)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Dobytčí Stezka)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj Dračího Ostrova)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 04:50 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Smradlavou Květinu / Tlapky Zachraňují Opičonauta)
- 05:15 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Polární Medvědy / Tlapka v Rouše Beránčím)
- 05:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují školní Autobus / Tlapky Zachraňují Slavíky)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Dráha Pokladu)
- 06:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Sherman uprostřed / Den smoothie)
- 10:05 Prasátko Peppa (Mytí auta)
- 10:10 Prasátko Peppa (Oběd)
- 10:15 Prasátko Peppa (Táboření)
- 10:20 Prasátko Peppa (Ospalá princezna)
- 10:25 Prasátko Peppa (Domeček na stromě)
- 10:35 Prasátko Peppa (Nóbl maškaráda)
- 10:40 Prasátko Peppa (Muzeum)
- 10:45 Prasátko Peppa (Velmi parný den)
- 10:50 Prasátko Peppa (Katčino loutkové divadlo)
- 10:55 Prasátko Peppa (Tatínek se dostává do formy)
- 10:56 Velká show malého žraločátka (Kapitán Chaluha / Píďa Želvuška)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:20 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 12:45 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 13:15 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:30 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 14:50 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují pirátské surikaty / Lesní tlapky zachraňují Hum-hrocha)
- 15:25 Tlapková patrola IV (Tlapková mise: Tlapky zachraňují královský trůn)
- 15:55 Tlapková patrola III (Papouškující tlapky)
- 16:10 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 16:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 16:50 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 17:20 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 17:40 DORA (Malý axolotl)
- 17:55 DORA (Buble trable)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a meteorický roj / Talentová show)
- 20:30 Tlapková Patrola X (Lesní tlapky zachraňují pirátské surikaty / Lesní tlapky zachraňují Hum-hrocha)
- 20:55 Tlapková patrola IV (Tlapková mise: Tlapky zachraňují královský trůn)
- 21:25 Tlapková patrola III (Papouškující tlapky)
- 21:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 22:10 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 22:35 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 22:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 23:25 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Opičí oblek na útěku / Kýchací kalamita)
- 00:00 Kluk, holka atd. (97)
- 00:10 Kluk, holka atd. (98)
- 00:20 Škola Vikingů (5)
- 00:25 Ghostforce (13)
- 00:50 Ghostforce (14)
- 01:10 Tým Tiki (16)
- 01:35 Tým Tiki (17)
- 01:55 Tým Tiki (18)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (36)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (37)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (38)
- 03:25 Ghostforce (9)
- 03:45 Ghostforce (10)
- 04:05 Tým Tiki (29)
- 04:30 Tým Tiki (30)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (7)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (8)
- 05:35 Kluk, holka atd. (91)
- 05:45 Kluk, holka atd. (92)
- 06:00 Blue (96)
- 06:05 Blue (97)
- 06:10 Blue (98)
- 06:25 Blue (99)
- 06:30 Blue (100)
- 06:40 Blue (101)
- 06:50 Blue (102)
- 07:00 Blue (103)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (44)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (45)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (45)
- 12:50 Zombí - animáci (7)
- 12:55 Křečík a Gréta (8)
- 13:25 Křečík a Gréta (10)
- 13:50 Taffy (33)
- 14:00 Taffy (32)
- 14:05 Taffy (38)
- 14:20 Taffy (40)
- 14:25 Taffy (36)
- 14:35 Taffy (37)
- 14:50 Taffy (48)
- 14:55 Taffy (39)
- 15:00 Taffy (43)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (73)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (75)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (74)
- 16:40 Blue (40)
- 16:50 Blue (41)
- 16:55 Blue (42)
- 17:00 Blue (43)
- 17:15 Blue (44)
- 17:20 Blue (45)
- 17:30 Blue (46)
- 17:35 Blue (47)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (69)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (64)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (54)
- 19:15 Kluk, holka atd. (18)
- 19:25 Kluk, holka atd. (19)
- 19:45 Kluk, holka atd. (20)
- 19:55 Kluk, holka atd. (21)
- 20:10 Kluk, holka atd. (22)
- 20:30 Mixni to
- 22:15 Taffy (143)
- 22:25 Taffy (144)
- 22:30 U Raven Doma (19)
- 23:00 U Raven Doma (20)
- 23:25 U Raven Doma (21)
- 23:55 Ghostforce (15)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (45)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 04:00 Eureka! (13)
- 04:30 Eureka! (14)
- 05:00 Eureka! (16)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 07:00 Bluey (22)
- 07:10 Bluey (23)
- 07:20 Bluey (24)
- 07:30 Bluey (25)
- 07:40 Bluey (26)
- 07:50 Bluey (27)
- 08:00 Bluey (28)
- 08:10 Bluey (29)
- 08:20 Bluey (30)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 SuperKitties (6)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (31)
- 10:40 Bluey (32)
- 10:50 Bluey (33)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 12:00 Mickey's Pirate Adventure
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 13:30 Pupstruction (3)
- 16:00 Bluey (88)
- 16:10 Bluey (96)
- 16:20 Bluey (55)
- 16:30 Bluey (63)
- 16:40 Bluey (70)
- 16:50 Bluey (85)
- 17:00 Bluey (92)
- 17:10 Bluey (53)
- 17:20 Bluey (54)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 18:00 Mickey's Monster Musical
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (59)
- 19:30 Bluey (114)
- 19:40 Bluey (115)
- 19:50 Bluey (116)
- 20:00 Bluey (117)
- 20:10 Bluey (118)
- 20:20 Bluey (119)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (15)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 23:00 PJ Masks (73)
- 23:25 PJ Masks (74)
- 23:50 PJ Masks (75)
- 00:13 Bořek stavitel (41)
- 00:23 Bořek stavitel (42)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 01:12 Inui (47)
- 01:20 Hurá za hádankou (5)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (37)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (38)
- 02:55 Chuck a přátelé (28)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 04:38 Bořek stavitel (48)
- 04:48 Bořek stavitel (49)
- 05:01 Hurá za hádankou (11)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (41)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (42)
- 05:49 Požárník Sam (10)
- 06:00 Trojčata (63)
- 06:07 Trojčata (64)
- 06:14 Trojčata (65)
- 06:25 Bing (17)
- 06:32 Bing (18)
- 06:39 Bing (19)
- 06:46 Bing (20)
- 06:55 Grisu (12)
- 07:08 Tilda (5)
- 07:15 Tilda (6)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (5)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 07:47 Caillou (5)
- 07:58 Caillou (6)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (5)
- 08:40 Doodleboo (6)
- 08:45 Doodleboo (7)
- 08:50 Doodleboo (8)
- 08:55 Doodleboo (9)
- 09:05 Superzajíčci (28)
- 09:13 Superzajíčci (29)
- 09:20 Superzajíčci (30)
- 09:31 Hurá za hádankou (9)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (5)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (6)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 11:18 Pettson a Fiškus (5)
- 11:30 Pettson a Fiškus (6)
- 11:43 Grisu (25)
- 11:54 Grisu (26)
- 12:07 Daisy a Ollie (7)
- 12:14 Daisy a Ollie (8)
- 12:21 Daisy a Ollie (9)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 12:52 Bing (50)
- 13:00 Bing (51)
- 13:08 Bing (52)
- 13:20 Trojčata (77)
- 13:27 Trojčata (78)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (8)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (9)
- 15:00 Kipper (8)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Simon (3)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (5)
- 15:38 Superzajíčci (13)
- 15:46 Tilda (7)
- 15:53 Tilda (8)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 16:16 Pettson a Fiškus (3)
- 16:29 Caillou (7)
- 16:40 Caillou (8)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (3)
- 17:07 Doodleboo (32)
- 17:12 Doodleboo (33)
- 17:17 Doodleboo (34)
- 17:22 Doodleboo (35)
- 17:27 Doodleboo (36)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 18:01 Bořek stavitel: Nález dinosaura
- 19:02 Lední medvídek Paddles (1)
- 19:15 Pettson a Fiškus (3)
- 19:28 Grisu (23)
- 19:40 Grisu (24)
- 19:52 Daisy a Ollie (5)
- 19:59 Daisy a Ollie (6)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (22)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (11)
- 20:57 Tilda (5)
- 21:04 Tilda (6)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:31 Caillou (5)
- 21:42 Caillou (6)
- 21:55 Chuggington (3)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (34)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (35)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:05 Bing (51)
- 23:12 Bing (52)
- 23:20 Bing (53)
- 23:27 Bing (54)
- 23:35 Bing (55)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (8)
- 23:47 Oswald (18)
- 23:59 Oswald (19)
- 00:00 Sestry II (Otrava na třetí)
- 00:10 Sestry II (Televizní sestry)
- 00:20 Lou! (Fatální tréma)
- 00:30 Lou! (V kůži paní domovnice)
- 00:45 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 01:05 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 01:30 Agentka 203 (Hou, hou, to ne!)
- 01:55 Agentka 203 (Hughův táta)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 03:05 Život s tátou (37)
- 03:15 Život s tátou (38)
- 03:25 Život s tátou (39)
- 03:35 Život s tátou (40)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 04:35 Agentka 203 (Sólokapr)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 05:35 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 06:00 Lou! (Giles)
- 06:10 Lou! (Černá kočka nosí smůlu)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (24)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Srna Matky přírody)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Úkol pro vačice, 1. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 08:00 Barbie jako Princezna a švadlenka
- 09:30 Barbie Fairytopia
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Plán hry)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Dobrodružství)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Šaškování)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Jelen a číča)
- 22:00 Sestry (V kůži své sestry)
- 22:10 Sestry (Blondýna)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 23:30 Život s tátou (13)
- 23:40 Život s tátou (14)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Let's Dance)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (3)
- 00:10 Kikoriki (22)
- 00:20 Flopy (111)
- 00:35 Šmolkovia (63)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 01:10 Esá z pralesa (8)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop III (1)
- 02:15 Panda a Krash (11)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi (17)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 04:20 Malý medvedík (31)
- 04:45 Ruby z dúhy II (13)
- 05:10 Bob staviteľ II (35)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (30)
- 05:55 Máša a medveď (46)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (14)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Zábavné zvieratká (16)
- 06:45 Bob staviteľ II (35)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára III (1)
- 07:05 Jahôdka a jej kamaráti: Všetko je možné (1)
- 08:20 Flopy (112)
- 08:40 Požiarnik Sam VI (11)
- 09:00 Ovečka Shaun II (26)
- 09:05 Maličké príšerky (3)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (30)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (8)
- 09:35 Veselé zajačiky (17)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 10:10 Fíha Tralala (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky (4)
- 10:55 Zvedavkovci II (15)
- 11:10 Monchhichi (17)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (3)
- 11:25 Malý medvedík (32)
- 11:50 Dumper a Skoop III (1)
- 12:00 Eggy Pops (11)
- 12:05 Maličké príšerky (5)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (4)
- 12:15 Ovečka Shaun II (27)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (35)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (113)
- 12:50 Ruby z dúhy II (13)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (6)
- 13:45 Veselé zajačiky (18)
- 13:50 Panda a Krash (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Monchhichi (18)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 14:40 Maličké príšerky (6)
- 14:45 Máša a medveď (47)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (22)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (24)
- 15:20 Esá z pralesa (9)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Čáry Máry Fuk (5)
- 16:55 Dumper a Skoop III (2)
- 17:05 Bob staviteľ II (37)
- 17:15 Ovečka Shaun II (28)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (12)
- 17:35 Ruby z dúhy II (14)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun II (29)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky (7)
- 19:15 Zvedavkovci II (16)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (48)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (10)
- 20:15 Bob staviteľ II (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (23)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (17)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi (19)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (40)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (42)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (36)
- 23:45 Veselé zajačiky (19)
- 23:50 Duda a Dada (24)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Wonders of Bulgaria (Treasures and Tombs)
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Wonders of Bulgaria (Treasures and Tombs)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 TBA
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Spirit of Yachting (Rolex TP World Championship)
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show
- 01:21 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:47 MÉTÉO
- 01:52 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:48 UN VRAI SELFIE
- 03:12 UN VRAI SELFIE
- 03:36 UN VRAI SELFIE
- 04:02 EINSTEIN
- 04:29 C DANS L'AIR
- 05:35 Á BON ENTENDEUR
- 06:03 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 06:29 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 07:01 CONNEXION SAUVAGE
- 07:48 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:05 TAFFY
- 09:12 GIGANTOSAURUS
- 09:23 GIGANTOSAURUS
- 09:34 LE PETIT GEEK
- 09:41 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:43 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:52 RUNES
- 10:14 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:19 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 11:33 TENDANCE XXI
- 12:03 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:30 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:01 LE MONDE DE JAMY
- 15:52 NOMADE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:15 TERRA ARTISTIKA
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:57 FOOTBALL - LIGUE 1 MCDONALD'S
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Paralympijský špeciál
- 11:00 Správy
- 11:30 Tajomstvá Slovenska
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Špeciál s Ilievom
- 20:45 Štúdio TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (40)
- 00:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:40 REPORTERS PLUS
- 01:00 NEWS (1)
- 01:15 TALKING EUROPE
- 01:30 BULLETIN (1)
- 01:45 ARTS24 (25)
- 02:00 NEWS (2)
- 02:15 TALKING EUROPE
- 02:30 BULLETIN (2)
- 02:45 EYE ON AFRICA (50)
- 03:00 NEWS (2)
- 03:15 PEOPLE AND PROFIT
- 03:30 BULLETIN (35)
- 03:45 FRANCE IN FOCUS
- 04:00 NEWS (4)
- 04:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 THE 51 PERCENT
- 05:00 NEWS (5)
- 05:15 EYE ON AFRICA (50)
- 05:30 BULLETIN (4)
- 05:45 ARTS24 (25)
- 06:00 NEWS (5)
- 06:15 PEOPLE AND PROFIT
- 06:30 BULLETIN (4)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (5)
- 07:15 THE OBSERVERS
- 07:21 FOCUS ALONE
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (5)
- 08:15 ARTS24 (25)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN (151)
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 TALKING EUROPE
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 TALKING EUROPE
- 11:00 NEWS (269)
- 11:15 PEOPLE AND PROFIT
- 11:30 BULLETIN (172)
- 11:45 THE OBSERVERS
- 11:51 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (240)
- 12:15 ARTS24 (23)
- 12:30 BULLETIN (154)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 THE 51 PERCENT
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (245)
- 15:09 LE PARIS DES ARTS 2024
- 15:30 BULLETIN (155)
- 15:40 PEOPLE AND PROFIT
- 15:52 FASHION
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 TALKING EUROPE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 TALKING EUROPE
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (22)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 THE OBSERVERS
- 17:51 FOCUS ALONE
- 18:00 NEWS (248)
- 18:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 18:30 NEWS (249)
- 18:40 ENMG REVISITED SLOVIANSK 0731
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 PEOPLE AND PROFIT
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 FRANCE IN FOCUS
- 20:00 NEWS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (281)
- 21:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 21:30 BULLETIN (28)
- 21:45 THE OBSERVERS
- 21:51 FOCUS ALONE
- 22:00 NEWS (254)
- 22:15 REPORTERS
- 22:30 NEWS (255)
- 22:45 TALKING EUROPE
- 23:00 NEWS (256)
- 23:15 ARTS24 (25)
- 23:30 BULLETIN (160)
- 23:45 PEOPLE AND PROFIT
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 REPORTERS +
- 00:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 LE CAFE DES SPORTS
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 HORS CHAMP (7)
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 FRMG A L'AFFI CUISINE AFR 0819
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FRMG LES OBS TUNISIE 0724
- 10:51 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 ETIENNE 0824
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 FRMG PDA W SECK FEFE 0801
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 MER
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 VOUS ETES ICI
- 15:16 MODE
- 15:22 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 FRTK ICI 2 NV PARLEMENT 0720
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 FRMG BILLET RETOUR GUJARAT 0701
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 FRMG LEG URBAINES TIKEN_24 0824
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 HORS CHAMP (7)
- 17:21 MODE
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 MER
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 FRMG A L'AFFICHE VENISE 0823
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 FRMG LES OBS TUNISIE 0724
- 18:52 VOUS ETES ICI
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FRMG PLAN B PLASTIQUE 1 _V24RH 0819
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 FRTK L'INVITE DE L'ECO BREMOND 0822
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:13 MODE
- 21:19 VOUS ETES ICI
- 21:25 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 FRMG REPORTERS GUAYACIL 0730
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 SPORTS SAMEDI
- 23:20 FOCUS SOLO
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 FRMG LEG URBAINES TIKEN_24 0824
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Do varu s Maxem Kašparů
- 07:25 Modlitba ve skle
- 07:50 Sedmihlásky
- 07:55 Bratr oheň: Žil jako Ježíš
- 08:20 Cirkus Noeland (16)
- 08:45 Otec Pio
- 10:25 Nicu
- 11:25 Artbitr - Kulturní magazín
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:05 Mše svatá z kostela Narození Panny Marie
- 12:50 Můj chrám
- 13:10 Stvořil Bůh ratolest
- 14:40 Na startu
- 15:00 Naši - osobnosti lidové kultury - Míla Brtník
- 15:15 Otazníky kolem Jana Nepomuckého
- 15:45 Odkaz předků (5)
- 16:05 Zpěváčci
- 17:45 Sedm výprav Josefa Vágnera (3)
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:30 Moudrost mnichů
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Interview s Bohem
- 21:40 Dobrodružství před kamerou
- 22:35 Gramofon
- 23:35 S chutí přes práh
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Godzone konferencia
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 CampFest
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Fungujúca a stabilná rodina
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Životopis sv. Františka podľa Giotta
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 GU100
- 08:50 Brat František
- 09:15 Koraland
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Svätá misia)
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Don Camillo a ctihodný Peppone
- 14:40 Peter medzi nami
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Pavol VI. Nepochopený pápež
- 17:05 Eden
- 17:30 Klubovka
- 18:05 Klbko - Svätá omša (2)
- 18:20 Brat František
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Vlk prezlečený za baránka
- 22:05 Nová kvalita života
- 22:20 Eucharistické zázraky
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Hot Cars (3)
- 00:30 Dolce Vita (10)
- 01:00 KryptoTime (Programátoři v kryptu)
- 01:30 Dům v novém kabátě (8)
- 02:00 Jak najít vysněný dům (4)
- 02:30 Budovy, máte zelenou! (Biodiverzita)
- 03:30 Květinová show (10)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (5)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (11)
- 07:00 Zvířata ve filmu (8)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (102)
- 08:00 Vitální zahrada (10)
- 08:30 Design pro vás (11)
- 09:00 Jóga: energie života (12)
- 10:00 KryptoTime (All in krypto)
- 10:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (5)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Budovy, máte zelenou! (Biodiverzita)
- 13:00 Dům v novém kabátě (8)
- 13:30 Toymakerz (5)
- 14:30 Vitální zahrada (11)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Veterinární charita (20)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 Zvířata ve filmu (8)
- 17:30 Dotek luxusu (10)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (5)
- 19:30 Moje Dubaj (10)
- 20:00 V mysli kuchaře (14)
- 20:30 Všechny chutě Maďarska (11)
- 21:30 Dotek luxusu (10)
- 22:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Francie)
- 23:00 Rybáři z Ibérie (10)
- 23:30 Drsný rybáři (8)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (6)
- 15:10 Moje zahrada (27)
- 15:30 Teleshopping
- 16:00 Nebesky dobré (13)
- 16:30 Láďův Orient Express (11)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Kung pao)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město si na burze zajistilo levnější energie, Muzejní škola připomene třeba rok 1939 a Krylovy, Kapela Pinkiwi chce, aby jí lidé rozuměli)
- 04:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 04:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 05:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 05:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 05:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 05:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Požárem zasažená Butovická finišuje na září, Fajne léto je jednou z atraktivních zastávek Technotrasy, Z prázdninového tvoření odcházely děti s originální
- 06:20 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město si na burze zajistilo levnější energie, Muzejní škola připomene třeba rok 1939 a Krylovy, Kapela Pinkiwi chce, aby jí lidé rozuměli)
- 07:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 07:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (BABY ANIMALS II)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 15. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:44 Baby English (PIRATES)
- 08:50 Rarášci (Vesmír)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 09:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 09:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 09:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 09:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město si na burze zajistilo levnější energie, Muzejní škola připomene třeba rok 1939 a Krylovy, Kapela Pinkiwi chce, aby jí lidé rozuměli)
- 10:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 10:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 11:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 11:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 11:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Požárem zasažená Butovická finišuje na září, Fajne léto je jednou z atraktivních zastávek Technotrasy, Z prázdninového tvoření odcházely děti s originální
- 12:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:25 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 15. kapitola)
- 12:35 Z naší ZOO (Migrace žab v ZOO Ostrava)
- 12:37 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Letní aktivity pro stonavské děti byly velmi pestré, Pozvánka na Stonavské dožínky 2024, Lidé ve Stonavě poznávali krásy hry na handpan, Polsko
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město si na burze zajistilo levnější energie, Muzejní škola připomene třeba rok 1939 a Krylovy, Kapela Pinkiwi chce, aby jí lidé rozuměli)
- 13:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Folklór bez hranic baví Ostravany po celý týden, Právní poradna pomáhá obyvatelům Jihu zdarma, Konal se první ročník Dubina festu)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 13:50 Miniexpres Horní Suché (ZŠ v Horní Suché prošla opravami a zachránila fresku)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Jesenický expres (Fajné léto na Kosárně nabídlo zábavu i poučení, Pojez fest v Karlově Studánce přilákal tisíce lidí, Letní tábor T. O. Tulák v Dlouhé Stráni)
- 14:20 Beskydský expres (Lidé na Prašivé společně pozorovali perseidy, V archeoparku se tentokrát žilo pravěkem, V historickém opevnění si lidé užili Šancefest)
- 14:35 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Hřiště na Kamenci si pochvalují nejen děti, ale i rodiče, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstrukcí, Folklor bez hranic vyvrcholil
- 14:45 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 14:55 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Požárem zasažená Butovická finišuje na září, Fajne léto je jednou z atraktivních zastávek Technotrasy, Z prázdninového tvoření odcházely děti s originální
- 15:20 Magazín 112 (Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, První pomoc při bodnutí hmyzem, MS kraj koupil hasičům speciální detektory plynů, K ostražitosti na koupalištích vybízí kampaň policie)
- 15:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Studuj u nás (Probuď v sobě kreativce, Operační program zaměstnanost, Erasmus KA1)
- 17:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 17:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 18:20 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 18:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 19:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Studuj u nás (Probuď v sobě kreativce, Operační program zaměstnanost, Erasmus KA1)
- 20:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 20:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Na zimním stadionu se rekonstruuje druhá ledová plocha, Do Poruby zavítal festival Folklor bez hranic, Nevyužívaný prostor na Skautské se mění na f
- 21:20 Léta běží (Aktuálně ze sociální oblasti v Moravskoslezském kraji, host: Jiří Navrátil)
- 21:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Jak správně sdělit nepříznivou zprávu?, Jarmila Kušnírová, KARIM FNO a LF OU: FNO má ambulanci paliativní a podpůrné péče, Pacienti RS centra zdolali spolu s lékaři Prašivou)
- 21:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:15 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Práce na kovonském mostě pokračují podle harmonogramu, Svatá Barborka pomáhá hornickým dětem už 20 let, Další ročník festivalu Karviná ROCKS je za dveřmi, České a polské d
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Obědy pro školáky lze nově objednávat online, Sociální služba Sírius získala další sociální auto, Komentovaná procházka Opavou s archeology)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Frýdek-Místek je centrem evropského smaltu, F-M chce dát do sociá
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Ke krajským volbám může každý starší 18 let, jsou ale výjimky, V Havířově operují nádory prsu novou metodou, Začala demolice komínu, který bránil ve výhledu na baziliku ve Frýdku-Místku, Nový Jičín
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:15 Studuj u nás (Probuď v sobě kreativce, Operační program zaměstnanost, Erasmus KA1)
- 23:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 23:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Technologický park v Pustkovci čeká další rozšíření, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Pavilon Tanganika v ZOO prošel zásadní rekonstru
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Elektronická informační deska v centru Ostravy)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 00:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 01:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 01:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 01:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 01:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 02:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 02:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 03:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 03:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 03:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 03:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 04:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 05:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 05:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 05:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 05:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 06:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 07:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 07:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 07:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 07:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 08:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 08:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 09:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 09:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 09:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 09:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 10:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 11:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 11:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 11:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 11:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 12:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 13:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 13:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 13:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 13:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 14:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 14:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 15:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 15:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 15:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 15:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 16:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 17:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:27 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 17:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 17:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 17:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 94. díl)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:27 Z dílny regionálních autorů (Cesta domů)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 19:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 235. díl)
- 19:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:27 Z dílny regionálních autorů (Cesta domů)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 21:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 235. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:27 Z dílny regionálních autorů (Cesta domů)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 1. díl)
- 23:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 235. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 01:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 01:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 02:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 02:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 03:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 04:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 04:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 05:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 05:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 06:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 07:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 07:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 08:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 08:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 10:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 10:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 11:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 11:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 12:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 13:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 13:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 14:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 14:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:10 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 15:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (34. Krůtí tortila)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:10 Host dne (Petr Vokřál, politik a bývalý primátor města Brna)
- 16:20 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Rok české hudby v Torontu)
- 16:40 Špetka Slovácka (Kyselica)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:05 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:10 Host dne (Robert Šlachta, bývalý policista a předseda strany Přísaha)
- 17:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 102. díl)
- 17:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:23 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 20:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 20:45 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:24 Host dne (Ladislav RAEGO Pham, zpěvák, rapper)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (Markéta Muzikářová, houslistka)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Aneta Kunešová, obchodně technický zástupce)
- 23:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Rakovnicko - zamilovaný kraj Oty Pavla)
- 23:45 Sběratelé (David Čunta, sběratel hraček)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeský magazín
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Svět z blízka
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 10
- 04:30 Putování po regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 15
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeská nej
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 13
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 6
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 11
- 08:30 Špetka Slovácka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeská nej
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres
- 10:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 8
- 11:30 Středočeské noviny
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 4
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 2
- 13:30 Svět z blízka
- 13:40 Středočeská nej
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Host dne
- 14:40 Za oponou
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 18
- 15:30 Špetka Slovácka
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres
- 16:30 Putování po regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 11
- 17:30 Dobré zprávy
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 6
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 1
- 19:30 Týden v regionech
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Svět z blízka
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 10
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 13
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Putování po regionech
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 В ізоляції
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 10:00 Фронт NEWS
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Спеціальний репортаж
- 12:00 FREEДОМ (СПЕЦЕФІР ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (СПЕЦЕФІР ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (СПЕЦЕФІР ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Esély
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Világ
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Summa
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Világ
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:05 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:55 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 A38 Eklektronika (Pöti)
- 01:35 Mit kíván?
- 02:00 Esti Kornél
- 02:55 Az A38 Hajó színpadán (A Csajod)
- 03:45 Hullámhossz (Jókai Ági és Dobri Dániel dalestje)
- 04:00 Akusztik (Szikora Róbert és az R-Go)
- 05:00 Magyar népmesék VII (Az aranybornyú)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Menyus és a sportverseny)
- 05:10 Mesék Mátyás királyról (Mátyás kovács)
- 05:25 Mesélj nekem! (Mese a kalmárról, aki meg akarta állítani a napot (votják népmese))
- 05:30 Frakk, a macskák réme (Élőkép)
- 05:40 Töf-Töf elefánt (Töf-Töf az őrangyal)
- 05:45 A legkisebb Ugrifüles (Világot akarok látni)
- 05:55 Stop! Közlekedj okosan! (Kerékpáros közlekedés - Jelzőtáblák 2.)
- 06:00 Kukori és Kotkoda (Városi lakás)
- 06:10 Hát (Hát (m)ilyenek a bolhák)
- 06:15 Kívánj most! (Bianka és a Kitartás Kihívás)
- 06:40 Limb-lomb, a kincses sziget III (Ceruza / Mesekönyv)
- 07:05 Limb-lomb, a kincses sziget III (Cipősdoboz / Szteppcipő)
- 07:30 Láng és a szuperverdák III (A Nagy Állat korona)
- 07:50 Pinokkió és barátai (A csodák boltja)
- 08:00 Pinokkió és barátai (Mese a tündérről)
- 08:15 Leo da Vinci II (Pico della Mirandola)
- 08:30 Leo da Vinci II (Egy kellemetlen találkozás)
- 08:45 Andy vízi kalandjai (Andy és a carolinai récék)
- 08:55 Bohókás professzor (Csábító cselszövés)
- 09:10 M2 matricák - Baltazár-bazár (Az erdő szintjei)
- 09:15 Summer és Todd vidám tanyája (Krokodiltojások)
- 09:20 Summer és Todd vidám tanyája (Egy sáros nap)
- 09:30 Pocoyo II (Pocoyo nyomozó)
- 09:35 Pocoyo II (Rollerbolondok)
- 09:45 Pocoyo II (Űrzűr)
- 09:50 Maja, a méhecske (Az elveszett galacsin)
- 10:00 Maja, a méhecske (Napfogyatkozás)
- 10:15 Tickety Toc (Zenebona / Mesedélután)
- 10:35 Milo (Milo, a divattervező)
- 10:50 Agi Bagi III (A kis művész - A remekmű)
- 11:00 Topo Gigio (Ne menj el, Bob!)
- 11:15 A kis pingvin kalandjai (Gyengéd Spirkey)
- 11:20 Ricky Zoom II (A mocisí)
- 11:35 Alvin és a mókusok (Alvin varázsereje)
- 11:45 Alvin és a mókusok (A cikis hugi)
- 11:55 Alvin és a mókusok (Bébicsőszök háborúja)
- 12:05 Alvin és a mókusok (Állati tévedés)
- 12:20 Jáde mester (Távirányító)
- 12:40 Jáde mester (Rózsaszín köd)
- 13:05 Mikrobi (Csigabirodalom)
- 13:15 Mikrobi (Start bonyodalmakkal)
- 13:25 Mikrobi (Delfinidák)
- 13:35 Pityke (A kerékpár nem trapéz)
- 13:40 Pityke (Nem mind arany, ami fénylik)
- 13:50 Pityke (Kukucs barlang)
- 16:00 Tip, a kisegér II (Jó, hogy különbözőek vagyunk)
- 16:05 Tip, a kisegér II (Egy kis segítség)
- 16:15 Andy vízi kalandjai (Andy és a galapagosi oroszlánfókák)
- 16:30 Bohókás professzor (Re-evolúció)
- 16:40 Alvin és a mókusok (Az illemtudó Alvin)
- 16:50 Alvin és a mókusok (A „Mentsük meg Simont” akció)
- 17:05 Alvin és a mókusok (A faház)
- 17:15 Alvin és a mókusok (Dave iskolába jár)
- 17:30 Leo da Vinci II (Bianca nyakéke)
- 17:40 Leo da Vinci II (Az összeesküvés)
- 18:00 „A legendás család / Használt ágyúgolyó”
- 19:00 Pat, a kutya (Nagyon különleges kutya)
- 19:25 PöttömMag Tilda (Molly, a torkos)
- 19:35 PöttömMag Tilda (Szellem a Vadrózsa úton)
- 19:40 PöttömMag Tilda (Nyaralás a Vadrózsa úton)
- 19:50 M2 matricák - Négyzetgyök (Kocka)
- 19:55 Rímerdő versfilmek (Kányádi Sándor: Nagyanyó-kenyér)
- 20:00 Házibuli
- 00:45 Magyar világ
- 01:15 Gasztroangyal (Somló)
- 02:10 Az érzelmek tengerén II (30)
- 02:55 Érted mindent (92)
- 03:40 Itthon vagy! (Zselic)
- 04:00 Noé barátai
- 04:30 Magyar Krónika (A régészet napja)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Hangok és betűk)
- 05:05 MMA portré (Hazaértem... - Portréfilm Mohay Miklós zeneszerzőről)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:35 Magyar Krónika (Jól kisütöttük)
- 07:05 Divat & dizájn
- 07:30 Noé barátai
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:47 Vár a Kárpát-medence (ifj. Bazsinka József - Mórahalom)
- 13:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:25 Ízőrzők (Átány)
- 16:05 Egy Perc Híradó
- 16:10 Időjárás-jelentés
- 16:11 Jézus és... (Jézus és a bíró)
- 16:40 Szép hazánk, Magyarország! (Bazilikák, templomok)
- 16:55 Főmenü (Magvas)
- 17:50 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:42 SzerencsePerc
- 18:45 Szerencse Szombat
- 19:40 Cherbourg-i esernyők
- 21:15 Korda 85
- 22:30 Kenó
- 22:40 Második esély
- 23:47 Időjárás-jelentés
- 00:20 Sportműsor
- 02:00 Kerékpártúra
- 02:25 Szabadidő
- 02:55 Strandkézilabda
- 03:10 OTP Bank Liga
- 05:00 Napos Oldal
- 05:25 Atlétika - Gyémánt Liga: Svájc
- 07:30 Labdarúgó mérkőzés
- 09:30 OTP Bank Liga
- 11:25 Forma-1 - 3. szabadedzés
- 12:35 Kajak-kenu világbajnokság
- 13:20 Bringasport
- 13:35 Szabadidő
- 14:00 Kékek
- 14:30 M4 Sport stúdió
- 15:00 Forma-1 - Időmérő-edzés
- 16:15 M4 Sport stúdió
- 16:30 Felvezető műsor
- 17:00 OTP Bank Liga
- 19:00 Értékelő műsor
- 19:15 Felvezető műsor
- 19:30 OTP Bank Liga
- 21:30 Értékelő műsor
- 21:45 Góóól!
- 01:05 Agenda
- 01:25 A döntő pillanat
- 02:35 A fény szigete (Mauritius -)
- 03:00 A fény szigete (Mauritius -)
- 03:25 Menedékem volt a Tisza
- 18:10 Mesterember leszek
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások II (Az üldözött menyasszony)
- 19:55 Észak és Dél (2)
- 00:05 Itthon vagy!: Templomséták - Balaton
- 00:25 Vers mindenkinek: Weöres Sándor: Az éjszaka csodái
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Hevül a vegyület: Erős tojás
- 00:50 M2 matricák - Hevül a vegyület: A jég
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 Celtic Women: Ancient Land Concert
- 02:45 Nagyvizit
- 04:05 Ridikül: Nyugdíjas lettem!
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Diák sóderparti
- 05:35 Itthon vagy!: Kőszeg
- 05:55 Magyarország ma
- 06:15 Unió27
- 06:35 Mesterember leszek: Egészségügyi ápoló
- 07:00 Időjárás-jelentés
- 07:10 Delta: Új folyam, 4. adás: Késés
- 07:40 Magyar Krónika: Jól kisütöttük
- 08:10 Folkudvar
- 08:45 Evangélium
- 09:10 Kárpáti Krónika
- 10:10 Öt kontinens
- 10:40 Kék bolygó
- 11:05 A Szent kelet vesztett varázsa: Barlangok mélyén (14/)
- 11:40 Ünnepnapok
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Szabadidő
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:00 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Főmenü: Szüret
- 23:10 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)To view enter
Bloqueo paterno (PIN)- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:08 Pohádky
- 08:30 Pohádky
- 12:30 Open Stage
- 18:35 Kartotéka Martina Hrdinky
- 19:30 Dobrou Chuť
- 22:00 Andělská noc
- 23:32 Cirkus Cirkus Festival