Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na kolech)
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 07:25 Štafle
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Korsika, středomořská kráska
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 14:05 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 15:00 Charakter: sportovec
- 15:55 Tygr sedmi moří
- 17:30 Špióni v přírodě (3)
- 18:25 Svět zvířat (Antilopy)
- 19:20 Sousedé
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Trumfové eso
- 22:05 Prohnilí proti prohnilým
- 23:50 Ronin
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ne znamená ne)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 00:00 - 01:00
- 01:00 OH Paříž 2024 (Breakdance)
- 01:45 OH Paříž 2024 (Čína - Švédsko)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Moderní gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 03:30 OH Paříž 2024 (Nizozemsko - Čína)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 04:50 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 05:47 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 06:16 OH Paříž 2024 (Ana Patricia/Duda - Melissa/Brandie)
- 06:47 OH Paříž 2024 (Francie - Španělsko)
- 07:27 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:20 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 11:48 OH Paříž 2024 (Golf)
- 12:30 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:20 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:50 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 18:24 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:30 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:15 Jak se staví sen
- 06:00 Slow TV (Lodí přes Kornati)
- 06:07 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H (253)
- 06:39 M.A.S.H (254)
- 07:02 M.A.S.H (255)
- 07:31 M.A.S.H (1)
- 08:03 M.A.S.H (2)
- 08:35 Autosalon.tv
- 09:41 Kdo se ptá?
- 10:46 Máme rádi Česko
- 12:36 Polda IV (Ať shoří)
- 13:48 Bouřlivé víno
- 16:36 Dědečkem proti své vůli
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Dům radosti)
- 21:30 Polda IV (Kdo míří vysoko...)
- 22:45 Jack Ryan: V utajení
- 04:32 Spravedlnost v krvi XII (Ochranné instinkty)
- 05:29 Pohádky Bolka a Lolka (Paleček)
- 05:39 Bolek a Lolek si hrají (Ochránci zvířat)
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Zlatá rybka)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:13 Partička
- 06:46 Top Gear IV (8)
- 07:53 Top Gear IV (9)
- 08:58 Top Gear VI (5)
- 10:00 Top Gear VI (6)
- 11:10 Re-play
- 11:38 Buffy, přemožitelka upírů II (Temné časy)
- 20:18 Barbar Conan
- 23:00 Dům voskových figurín
- 00:58 Jump Street 21
- 03:09 Air America
- 05:23 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 M.A.S.H
- 06:31 M.A.S.H
- 06:54 M.A.S.H
- 07:31 Námořní vyšetřovací služba XIII (V utajení)
- 11:11 Don Juan DeMarco
- 13:11 Klokan Jack
- 14:57 Rob Roy
- 17:45 Přes prsty
- 22:27 Braddock: Ztracen v boji
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:16 Poklad z půdy
- 10:52 Receptář prima nápadů
- 11:38 Libovky Pepy Libického
- 16:08 Zvrat osudu (Adin plán)
- 17:05 Zvrat osudu (Nová asistentka)
- 20:06 Vytoužené dítě
- 21:51 1. MISE (Bažanti v mixéru)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: T)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající pošta
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Červený střevíček a sedm statečných
- 12:05 Kiwi a Strit III
- 12:10 My holky z Městečka (5)
- 12:40 Říkání o víle Amálce
- 12:50 Srdíčko a Mňamka
- 14:15 Šikulové
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Sardinka ve vesmíru
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a pramen)
- 18:50 Zafari (9)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Setkání s medicinmanem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kabát – Noc v Edenu
- 21:40 Get On Up – Příběh Jamese Browna
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:49 Columbo (Nebezpečná hra)
- 14:34 Rodinná pouta II (Léčba šokem)
- 15:43 1. MISE (Malá holka)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 01:05 K věci
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Prima Svět
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 04:23 K věci
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Malý velký svět (Svižná plavba Berlínem)
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:29 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:16 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:39 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:03 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:45 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:49 360⁰
- 04:44 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež v depu Dunbar Armored)
- 05:41 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:07 Tajemství odhalená z výšky (Přímo na očích)
- 06:51 Veterináři z Arktidy II (Zahánění ledního medvěda)
- 07:12 Veterináři z Arktidy II (Operace ledního medvěda)
- 07:41 Síla instinktů (Volání příšer: Japonský vodní svět)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 07:25 Štafle
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 08:05 Svatební skandály slečny Juliány
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (3)
- 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (4)
- 02:10 Sousedství V (17)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (211)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (212)
- 04:25 Zahradní proměny II (18)
- 05:10 Zahradní proměny II (19)
- 06:00 Moje místa (Adela Banášová)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (3)
- 07:55 Zahradní proměny II (20)
- 12:15 Pobočník Jeho Výsosti
- 13:55 Cukrárna (11)
- 15:10 Otec Braun (6)
- 17:10 Zahradní proměny II (22)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (11)
- 21:30 Cena medu
- 23:05 Zoolander 2
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Slavnostní otevření)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky II (12)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (19)
- 10:35 Den s Novou
- 10:40 Policejní akademie 4: Občanská patrola
- 12:25 Den s Novou
- 12:30 Kdopak to mluví
- 14:25 Den s Novou
- 14:30 Past
- 16:50 Vrahouni
- 20:20 Mumie
- 22:30 Mortal Kombat
- 01:50 Pátek třináctého
- 03:20 Šestka táhne světem
- 08:05 Kriminálka Las Vegas VI (Rád se dívám)
- 09:00 Babovřesky
- 11:50 Bohové Egypta
- 14:15 Policajt ze sámošky
- 16:05 Scooby-Doo
- 17:40 Stážisti
- 20:00 Spider-Man 2
- 22:35 Zhoubné zlo
- 01:10 Mistři renovací III (6)
- 01:50 Kachní dynastie IV (29)
- 08:30 Kachní dynastie IV (29)
- 09:30 Kobra 11 III (9)
- 11:35 Novashopping
- 14:45 Mistři zastavárny (2)
- 15:40 Spartan: Týmová výzva II (1)
- 16:40 Kobra 11 III (11)
- 18:40 Válka skladů XIII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny (4)
- 20:30 Terč
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 23:00 Kobra 11 III (11)
- 00:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Rafťáci
- 06:45 Karate ovce (78)
- 07:00 Bernieho dobrodružství (3)
- 07:20 Bakugan: Evolutions (22)
- 08:25 Máma II (15)
- 10:05 Malý Sheldon IV (13)
- 11:35 Ženatý se závazky (107)
- 12:30 Dva a půl chlapa VII (9)
- 13:20 Přátelé IX (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku IV (16)
- 15:55 Máma II (19)
- 17:30 Svět podle Jima (22)
- 18:25 Dva a půl chlapa VII (11)
- 19:10 Malý Sheldon IV (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (20)
- 21:40 Přátelé X (2)
- 22:45 Americký táta VI (18)
- 23:10 Americký táta VII (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa VII (11)
- 02:05 Odložené případy (Pocity viny)
- 03:30 Na lovu II
- 04:10 Co na to Češi
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu II
- 07:20 MasterChef Česko II (4)
- 13:15 MasterChef Česko II (5)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 01:05 Vyměněné osudy II (63)
- 02:55 Čarodějky IV (16)
- 03:40 Nemocnice Chicago Med IX (1)
- 05:20 Ulice (4349)
- 06:55 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (13)
- 08:45 Čarodějky IV (18)
- 09:35 Malé lásky III (7)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 12:10 Mateřská láska II (2)
- 16:15 Poldark III (5)
- 17:25 Poldark III (6)
- 20:15 Loď snů: Perth
- 00:05 Hymna SR
- 00:15 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Vyber si ma!)
- 04:00 Candice Renoirová IV (5)
- 04:50 Správy „N“
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom brúsili kamene)
- 05:50 Jurošík
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (15)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:45 Rusty II
- 06:50 Medvedík Pompon II (Môj kamarát dinosaurus)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Pískajúca loptička)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Vesmírny šalát)
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:25 NAJpátrači
- 09:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:55 Hoodie II
- 10:05 Hoodie II
- 10:20 Safari (Svadobná cesta)
- 10:50 Sršne v úli (Prisťahovalci)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (4)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Palau)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:04 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Trenčianska Teplá)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Kladské pomezí)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (6)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 12:10 Kapura
- 12:55 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:30 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 13:45 SK Dejiny (Moderné dejiny Liptova)
- 14:40 Hľadanie stratených svetov
- 15:05 Reverend (1)
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Svet pre Julia
- 22:05 El presidente (6)
- 23:05 Ranger (Až k nebesám)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Velká holka
- 01:45 Banánové rybičky
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Král lenochů
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 14:00 Anynka a čert
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 19:00 Události
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 AZ-kvíz
- 05:15 Etiketa (Recepce a spol.)
- 05:30 Události v regionech
- 08:45 Úsměvy Evy Pilarové
- 09:25 Slovácko sa nesúdí (9)
- 09:55 Slovácko sa nesúdí (10)
- 10:30 Walker: Independence (10)
- 11:15 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 A nebojíš se, princezničko?
- 14:00 Anynka a čert
- 14:40 Paní Liška
- 15:15 Kristian
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Čertí brko
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:20 Fast Charlie
- 02:50 Který je ten pravý?
- 04:10 Pes, který zachránil Halloween
- 05:40 Super-Blb
- 07:15 Jeden a půl rytíře
- 09:20 Aloha, Lásko!
- 11:05 Cesta za králem trollů
- 13:05 Princezna rebelka
- 14:45 Dej si pohov, mladej!
- 16:35 U mě dobrý
- 18:30 Paříž počká
- 20:15 Na doraz
- 21:55 Jak obšťastnit ženu
- 23:55 Mrazivý lov
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Noviny
- 03:40 Soudní síň (Zemědělec)
- 04:25 Soudní síň (Je třeba číst pořádně smlouvu)
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:45 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 08:50 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 09:50 Záchranáři v akci
- 10:35 Záchranáři v akci
- 11:25 Nemocnice
- 12:30 Kriminálka Kraj (Hody)
- 13:30 Kriminálka Kraj (Bezmocné 1/2)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (16)
- 21:20 Dr. Ludsky (Kráska a zvíře)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 03:10 Adela show
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (13)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 15:20 Horná Dolná XIII (6)
- 16:20 Horná Dolná XIII (7)
- 17:10 Horná Dolná XIII (8)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (3)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (8)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (4)
- 17:40 Utajený šéf V (3)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (3)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (3)
- 14:30 Po zániku Země
- 16:10 Po stopách otce
- 17:50 Jurský svět: Zánik říše
- 20:00 Přišla za mnou
- 21:40 Panství Downton: Nová éra
- 23:40 Amsterdam
- 01:40 Nevědomí
- 05:35 Valentýnský Madagaskar
- 07:35 Zóna zájmu
- 09:20 Šmoulové 2
- 12:35 Dickensovské Vánoce
- 14:00 Kovboj Bebop
- 15:55 Láska kvete v každém věku
- 17:20 Gran Turismo
- 19:30 Purpurová barva
- 21:50 Rod Draka II (8)
- 07:30 Green Lantern: Síla moci
- 11:55 Fotbalový talent VI (3)
- 15:00 Lion
- 17:00 Syn
- 19:05 Mělas to vědět (4)
- 20:00 Turista (1)
- 20:55 Turista (2)
- 21:55 Turista (3)
- 22:55 Turista (4)
- 23:50 Turista (5)
- 00:25 Utajený
- 02:25 Lesní duch
- 06:00 Hon na pačlověky
- 07:45 Lejla a její bratři
- 12:15 Uteč
- 20:00 Rain Man
- 00:05 Osudové cesty (5)
- 00:45 Osudové cesty (6)
- 01:30 Skautův průvodce zombie apokalypsou
- 03:00 Kajínek
- 05:00 Skore - Hokejový muzikál
- 06:45 Gambit
- 08:35 Snoubenec nebo milenec?
- 10:15 Mistrův syn
- 12:30 Kluci z bronzu
- 14:40 Jako jed
- 16:10 Kam doskáče ranní ptáče
- 18:05 Hádkovi
- 20:00 Panama
- 22:00 Bitva o Hill 60
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:45 Asterix a Olympijské hry
- 09:40 Šéf
- 20:00 SHE’S A CRIMINAL
- 21:50 Moonfall
- 00:15 Vpich
- 03:35 V pasti zrady
- 05:55 Starostka Dortíková
- 09:35 Učitelem z nouze
- 16:10 Bůh masakru
- 17:50 Bába z ledu
- 20:00 Kupec benátský
- 22:30 12 let v řetězech
- 00:25 Ničivá sila prírody (3)
- 04:45 Travelistan (14)
- 06:25 Krádež mesačných kameňov (1)
- 08:15 Doslova
- 11:20 Život vo vesmíre (2)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Boh ochraňuj Rusko (1)
- 21:10 Téma (167)
- 22:40 Havaj (1)
- 00:00 Intim Night
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Vojta Kotek
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:50 VIP svět
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (10)
- 22:05 El Chapo III (10)
- 23:05 La Parta (7)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Nebezpečné vztahy live
- 06:10 Zelenáč IV (3)
- 11:00 A-Team II (22)
- 13:50 MacGyver II (6)
- 14:45 MacGyver II (7)
- 15:35 Ztracený svět II (3)
- 16:30 Ztracený svět II (4)
- 17:25 Ztracený svět II (5)
- 11:00 Teleshop (4)
- 17:50 Lovci pokladů II (15)
- 18:50 Lovci pokladů II (16)
- 19:50 Lovci pokladů II (17)
- 20:50 Lovci pokladů II (18)
- 21:50 Lovci pokladů II (19)
- 23:50 Ztracený svět III (1)
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (2)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 07:55 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 08:15 O Mikešovi (O Mikešově kouzelné holi)
- 09:00 Teleshopping
- 12:00 Cesta řeky k moři
- 14:20 Bílá spona
- 15:40 Filmové minuty
- 16:00 Počkám, až zabiješ
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Lvi salónů
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 22:00 Divoká svině
- 10:20 Tajné společnosti (Lebka a kosti)
- 11:35 Tajemství vody
- 16:30 Evropa a Černobyl
- 23:15 Tajemství temné hmoty
- 10:30 Staroměstská poprava 1621 (Exekuce)
- 11:25 Hranice (2)
- 15:20 Jonestown: Ztracený ráj
- 21:05 Zabijáci v Čechách (Pro pár hadříků)
- 21:30 Historie Pompejí
- 01:15 V utajení
- 04:20 Válečná banda
- 10:20 Most přes řeku Kwai
- 13:05 Jezerní královna
- 14:40 Tygr a drak
- 16:40 Marley a já
- 18:40 Stmívání
- 22:00 Doom
- 23:40 Od soumraku do úsvitu
- 01:00 Torrente V: Misión Eurovegas
- 02:30 The Locksmith
- 03:55 Chappie
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Close Up III (9)
- 06:30 Close Up III (20)
- 07:00 Zoom In - The Lost City
- 07:10 Zoom In - The Last Duel
- 07:20 Tanec s vlky
- 10:40 Eso es
- 12:25 Kdo chce zabít Jessii?
- 13:55 Zilionáři
- 15:30 Truman Show
- 17:10 Major Payne
- 18:50 Nepolapitelní
- 20:25 48 hodin
- 22:00 Rambo: Poslední krev
- 23:35 Underworld: Boj v podsvětí
- 00:20 Červený trpaslík VII (4)
- 00:55 Strážci
- 12:00 Comedy Club Special Edition II (7)
- 12:30 Comedy Club Special Edition II (8)
- 13:00 Super 8
- 15:25 Letuška 1. třídy
- 17:25 Loupež po italsku
- 20:00 G.I. JOE: Snake Eyes
- 22:55 Osudová přitažlivost
- 10:40 Zvláštní a záhadné III (1)
- 11:35 Zvláštní a záhadné III (3)
- 16:10 Luxusní odpočinek (1)
- 17:10 Na hranici existence (3)
- 22:00 Jednoho dne… (1)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (1)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (8)
- 07:40 Dynastie II (4)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (3)
- 19:15 Serengeti (5)
- 01:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Atletika
- 13:00 Volejbal
- 15:30 Skoky do vody
- 18:00 Dráhová cyklistika
- 21:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 10:00 Házená
- 13:00 Kanoistika
- 14:00 Moderní gymnastika
- 15:45 Házená
- 20:45 Breaking
- 21:30 Basketbal: LOH - finále mužů
- 00:00 Topspeed
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 10:00 Motoring
- 11:30 Naša Garáž
- 16:00 Motoring
- 16:30 Feyenoord - Willem II
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 12:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (157)
- 16:55 Stefanie (85)
- 17:55 Stefanie (86)
- 18:55 Nespoutaný anděl (111)
- 19:55 Nespoutaný anděl (112)
- 20:55 Wolffův revír (100)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Gwen Stefani
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Guns N’ Roses
- 06:48 Various Artists
- 07:04 Jack Johnson
- 07:59 R.E.M.
- 08:53 Lauryn Hill
- 09:47 Various Artists
- 12:03 Limp Bizkit
- 15:54 Various Artists
- 16:03 Guns N’ Roses
- 20:00 Red Hot Chili Peppers
- 23:51 Various Artists
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 11:54 TELESHOPPING
- 12:09 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:45 TELESHOPPING
- 20:30 COUNTRY CLUB
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 06:00 Craig od potoka III (Nanukové trio)
- 06:10 Craig od potoka III (Mánie lámání tužek)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Síla dospělého muže)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (To bys tam musela být)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 1)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Dámská jízda, část 2)
- 18:20 Craig od potoka (Brána k Heleně)
- 18:30 Craig od potoka (Výstup)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Bear Predictions)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Of Fur And Swords)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 12:00 Spongebob v kalhotách XIV (Mámageddon / Kamenný mazlíček)
- 12:25 Spongebob v kalhotách XIV (Tango souboj / Necro-mňam-mňam-mňam-i-noc)
- 12:55 Spongebob v kalhotách XIV (PL-1413 / Což takhle dát si spor?)
- 13:25 Spongebob v kalhotách XIV (Měsíční půlky / Hysterická historie)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Krampapalooza)
- 01:10 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují Smělého Dannyho X / Tlapky Napravují)
- 01:30 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují draka / Tlapky zachraňují tři malá prasátka)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Smradlavou Květinu / Tlapky Zachraňují Opičonauta)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Roboti ve vesmíru)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Power pneumatika!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Zavíráme, sněží)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Stavební tým zachraňuje)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (Policista Plamínek)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Létající lev)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují školní den / Tlapky Rozsvěcí)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Bazén / Cirkus-Tlapky)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Dobytčí Stezka)
- 06:25 Tlapková patrola V (lapky a zhada rolby bez řidiče / Rocky zachraňuje sm sebe)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Skříň na hračky)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tatínek kapitánem)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Hádka)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Míč)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Výpadek elektřiny)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Tatínkovy narozeniny)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Pyžamový večírek)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Hvězdy)
- 10:50 Prasátko Peppa III (Práce a zábava)
- 10:55 Prasátko Peppa III (Duha)
- 14:30 DORA (Chyťte Quickatooa)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Pouštění lodiček)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Pan Strašák)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Časová schránka)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 22:35 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Starouše / Tlapky Zachraňují Poníka)
- 22:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Robosaura / Tlapky Zachraňují Filmový Festival)
- 23:25 Tlapková patrola III (Tracker se Přidává k Tlapkám!)
- 23:55 Jelení skvadra III (Potápění / Ohnivé překvapení)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (26)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (34)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (36)
- 03:25 Ghostforce (7)
- 03:45 Ghostforce (8)
- 04:05 Tým Tiki (9)
- 04:30 Tým Tiki (10)
- 05:35 Kluk, holka atd. (67)
- 05:45 Kluk, holka atd. (68)
- 06:00 Blue (63)
- 06:05 Blue (64)
- 06:10 Blue (68)
- 06:25 Blue (69)
- 06:30 Blue (70)
- 06:40 Blue (65)
- 06:50 Blue (66)
- 07:00 Blue (67)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (36)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (37)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (60)
- 12:55 Křečík a Gréta (1)
- 13:25 Křečík a Gréta (2)
- 13:50 Taffy (1)
- 14:00 Taffy (2)
- 14:05 Taffy (7)
- 14:20 Taffy (5)
- 14:25 Taffy (3)
- 14:35 Taffy (4)
- 14:50 Taffy (9)
- 14:55 Taffy (21)
- 15:00 Taffy (10)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (63)
- 16:40 Blue (8)
- 16:50 Blue (9)
- 16:55 Blue (10)
- 17:00 Blue (11)
- 17:15 Blue (12)
- 17:20 Blue (13)
- 17:30 Blue (14)
- 17:35 Blue (15)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (123)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 19:15 Kluk, holka atd. (99)
- 19:25 Kluk, holka atd. (100)
- 19:45 Kluk, holka atd. (101)
- 19:55 Kluk, holka atd. (102)
- 20:10 Kluk, holka atd. (103)
- 20:30 Jeden průšvih za druhým
- 22:30 U Raven Doma (8)
- 23:00 U Raven Doma (9)
- 23:25 U Raven Doma (11)
- 23:55 Ghostforce (9)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (25)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (26)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 14:00 SuperKitties (13)
- 14:30 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 17:00 SuperKitties (3)
- 00:13 Bořek stavitel (13)
- 00:23 Bořek stavitel (14)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (45)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 01:20 Hurá za hádankou (17)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (9)
- 02:55 Chuck a přátelé (14)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (11)
- 03:42 Angelína balerína (12)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (27)
- 04:38 Bořek stavitel (20)
- 04:48 Bořek stavitel (21)
- 05:01 Hurá za hádankou (23)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (13)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (14)
- 05:49 Požárník Sam (20)
- 06:00 Trojčata (21)
- 06:07 Trojčata (22)
- 06:14 Trojčata (23)
- 06:25 Bing (39)
- 06:32 Bing (40)
- 06:39 Bing (41)
- 06:46 Bing (42)
- 06:55 Grisu (50)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (17)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (3)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (4)
- 09:05 Daisy a Ollie (2)
- 09:31 Hurá za hádankou (21)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 12:52 Bing (8)
- 13:00 Bing (9)
- 13:08 Bing (10)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (17)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (32)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (33)
- 15:09 Kipper (7)
- 15:19 Simon (41)
- 16:16 Pettson a Fiškus (2)
- 16:29 Caillou (5)
- 16:40 Caillou (6)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (37)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (38)
- 18:01 Hádej, jak moc tě mám rád
- 18:29 Bing (4)
- 18:42 Bing (5)
- 18:58 Simon (22)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (13)
- 19:15 Pettson a Fiškus (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (46)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (47)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (17)
- 21:55 Chuggington (15)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (6)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (7)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (14)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (15)
- 23:05 Bing (59)
- 23:12 Bing (60)
- 23:20 Bing (61)
- 23:27 Bing (62)
- 23:35 Bing (63)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (14)
- 00:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 00:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 00:45 Mia a já IV (Duchový most)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj draků)
- 08:00 Barbie Růženka
- 09:30 Barbie a Chelsea: Ztracené narozeniny
- 11:00 Sestry (Nákaza)
- 11:10 Sestry (Pejsek jenom pro nás)
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:20 Flopy (106)
- 00:35 Šmolkovia (49)
- 01:10 Esá z pralesa (18)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (3)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (49)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (10)
- 03:20 Monchhichi II (28)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (10)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:20 Malý medvedík (3)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ (42)
- 05:30 Duda a Dada (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (6)
- 05:55 Máša a medveď (111)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (21)
- 06:35 Zábavné zvieratká (2)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 07:05 Smejko a Tanculienka: Poď von (1)
- 08:25 Flopy (107)
- 08:40 Požiarnik Sam VII (21)
- 09:05 Maličké príšerky II (12)
- 09:25 Esá z pralesa (18)
- 09:35 Veselé zajačiky V (7)
- 10:10 Fíha Tralala (9)
- 10:20 Bob staviteľ (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (13)
- 10:55 Zvedavkovci (22)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (7)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Dumper a Skoop (9)
- 12:00 Eggy Pops II (10)
- 12:05 Maličké príšerky II (14)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (10)
- 12:35 Flopy (108)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Veselé zajačiky V (8)
- 13:50 Panda a Krash (49)
- 14:15 Monchhichi II (29)
- 14:40 Maličké príšerky II (15)
- 14:45 Máša a medveď (112)
- 15:20 Esá z pralesa (19)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price a záhada na oblohe (1)
- 16:35 Príbehy z nočnej záhrady (2)
- 16:55 Dumper a Skoop (10)
- 17:05 Bob staviteľ (44)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (22)
- 17:35 Ruby z dúhy (1)
- 18:25 Drobčekovia (5)
- 18:50 Flopy (109)
- 19:10 Maličké príšerky II (16)
- 19:15 Zvedavkovci (23)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (113)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (20)
- 20:15 Bob staviteľ (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (23)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (12)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi II (30)
- 22:15 Myšiak Anatole (11)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (10)
- 23:35 Mášine rozprávky (10)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (8)
- 23:45 Veselé zajačiky V (9)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 10:00 Správy
- 12:20 Šport
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:30 Motoring
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 20:45 Štúdio TA3
- 22:30 Šport+
- 01:40 Tajomstvá Pátra Pia
- 08:15 Medzi riadkami
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Don Camillo
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 20:30 Matka Cabrini
- 08:00 Jóga – Energie života (8)
- 09:30 Pizzaři z Parmy (1)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (2)
- 15:10 Moje zahrada (23)
- 16:00 Nebesky dobré (9)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej