Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:20 Televizní klub neslyšících
- 00:45 Crescendo
- 01:40 Žijeme s vírou
- 02:10 Kolektivní soukromí ve Zlíně
- 02:25 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 03:05 Kapitoly pro dětské duše
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Aurelius
- 04:50 Svět zvířat (Velké kočkovité šelmy)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Benátky a ostrovy v laguně
- 09:25 Bedekr IV. (Normandie)
- 09:50 Příroda Nizozemska
- 12:05 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 12:15 Tajemství londýnských paláců
- 13:10 Vzkaz Františka Dvořáka
- 13:25 Historie.cs
- 16:25 Nový Zéland, země Maorů
- 17:15 To já ne, to on
- 20:00 Sedmý terč
- 21:50 Maigret a záhada mrtvé dívky
- 23:20 Koumáci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Triatlon ČR 2024 (ČP Račice)
- 04:15 Cyklistika ČR 2024 (West Bohemia Tour)
- 04:35 ČP ve vodním slalomu 2024 (Český pohár Skupiny ČEZ Lipno)
- 04:50 ČP ve vodním slalomu 2024 (Český pohár Skupiny ČEZ Lipno)
- 05:10 Požární sport 2024 (MČR družstev profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu)
- 05:20 Cyklotoulky
- 05:35 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 04:30 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (59)
- 07:40 M.A.S.H (60)
- 08:10 M.A.S.H (61)
- 08:45 M.A.S.H (62)
- 09:15 Zoo (Ideální dvojice)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Máme rádi Česko
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:20 Autosalon.tv
- 05:10 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:45 Těžká dřina
- 08:25 Top Gear VIII (2)
- 09:30 Top Gear IX (3)
- 20:15 Chůva v akci
- 22:05 Mega bouře
- 23:50 Simpsonovi IX (Líza skeptik)
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Smrt gymnastky)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:05 Zločiny ze sousedství (Sex, hrátky a video)
- 11:55 Columbo (Smrt v aréně)
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba XIII (Mrtvý spis)
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba XIII (Mrtvý spis)
- 11:30 Píseň pro nevěstu
- 13:30 Lakomec
- 16:05 Big Man (395 dolarů za unci)
- 17:50 Loch Ness
- 20:00 Muži v naději
- 22:30 Americký ninja 4
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 08:00 Ošklivka Katka (Intriky)
- 09:05 Zázraky života (Odplata)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Andalusii
- 23:00 Zoo (Ideální dvojice)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Chyťte rybu na neděli)
- 06:05 Hopsasa (Mušketýři)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (2)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Operace Jauu! IX
- 10:30 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:40 DVA3
- 11:55 101 Dalmatinská (9)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Kamarádi z koše
- 17:35 Kamarádi z koše
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:10 Evita
- 02:25 Terra musica
- 02:55 Divadlo žije!
- 03:20 Logománie
- 03:45 Zábava pro každého
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Stodola Michala Tučného
- 21:15 Robert Křesťan
- 21:55 Pivní džíp
- 22:30 Van Damme: rána za ranou
- 23:25 Kanadská soda X (6)
- 23:50 Taking Off
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (11)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (11)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (12)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Mlčeti zlato)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:00 Columbo (Vrah zavolá v deset)
- 09:35 Osudové léto v Řecku
- 14:40 Rodinná pouta II (Sladká nevěra)
- 15:50 Přístav (Sumec)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Hlasy zločinu
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:05 David Attenborough: Slon jménem Jumbo
- 05:25 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:05 Hausbót Petra Horkého (Jane Goodall)
- 06:25 Jak spí zvířata v přírodě
- 07:25 Dinosauří apokalypsa (Nové důkazy)
- 16:50 Meganáklad (2)
- 17:50 Tajemství Hitlerovy moci (Vládce)
- 20:00 700 žraloků
- 21:10 Tajemství oceánů II (Ztracení obři)
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 02:00 Báječná brněnská botanická
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Pardubický kraj)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 06:25 Na cestě po etiopském Amharsku
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:05 To byl Jiří Sovák
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (V restauraci)
- 12:55 Televizní legendy
- 14:10 Několik životů
- 15:00 Bez ženské a bez tabáku (1)
- 16:00 Bez ženské a bez tabáku (2)
- 17:00 Na cestě po ostrově Lewis a Harris
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin: Záhada v Beskydech
- 21:55 Všechnopárty
- 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (5)
- 01:45 Hudson a Rex (5)
- 02:35 Sousedství II (6)
- 03:20 Výleťák (195)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (83)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (85)
- 04:20 Zahradní proměny IV (3)
- 05:10 Zahradní proměny IV (4)
- 06:00 Pravidla zasnoubení III (3)
- 06:20 Moje místa (Václav Kopta)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XIII (5)
- 08:15 Zahradní proměny IV (5)
- 09:15 Zahradní proměny IV (6)
- 12:15 Moje místa (Dana Syslová)
- 13:15 Jukebox (22)
- 16:10 Hudson a Rex (6)
- 17:10 Zahradní proměny IV (7)
- 20:10 Bůh odpouští, já ne!
- 22:30 Týpci a zbraně
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4739)
- 09:35 Jedna rodina (Hrdina)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Po čem muži touží 2
- 00:40 Postradatelní 2
- 02:40 Dárkyně smrti
- 08:40 O Červené karkulce
- 09:50 Navždy mladý
- 11:55 Teleshopping
- 14:35 Billy Madison
- 18:15 1 a 1/2 policajta
- 20:00 Tajný život mazlíčků 2
- 21:35 Únos vlaku 1 2 3
- 23:35 Na odstřel