Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 Vítězství ducha
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Na moll...
- 03:40 Poslání
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Krásy bretaňského pobřeží
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (4)
- 12:35 A Bůh... stvořil ženu
- 16:30 Špióni v přírodě (2)
- 17:30 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 20:00 Prohnilí
- 21:50 Co se nepromíjí
- 23:50 Království pirátů (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Porazíme rakovinu?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Sedm desetiletí Č(S)T)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:50 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 01:50 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 02:50 OH Paříž 2024 (Judo)
- 03:10 OH Paříž 2024 (Trampolíny)
- 03:40 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 07:10 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Trampolíny)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:40 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 18:00 Rychlý přehled
- 18:20 OH Paříž 2024 (Judo)
- 19:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 22:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:30 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:30 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Hra o přežití
- 02:10 Kosti a skalp
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: L)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (1)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Sen kačera Daffyho
- 12:30 Kiwi a Strit III
- 12:35 My holky z Městečka (4)
- 13:05 Říkání o víle Amálce
- 13:15 Lední medvídek
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek hodinářem)
- 18:50 Zafari (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sametová hvězdička)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Červená
- 21:35 Olga Sommerová
- 21:50 Velký Caruso
- 23:40 Cirque du Soleil: Kooza
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (25)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:05 Prima Svět
- 02:40 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 04:20 K věci
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00