Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:10 Mistři renovací II (22)
- 01:50 Kachní dynastie IV (19)
- 08:05 Mistři renovací II (22)
- 09:00 Kachní dynastie IV (19)
- 11:55 Novashopping
- 12:10 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 13:00 Válka skladů XII (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (7)
- 16:40 Kobra 11 II (19)
- 18:40 Válka skladů XII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 20:30 Drak přichází
- 22:30 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 23:25 Kobra 11 II (19)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (11)
- 01:55 Malý Sheldon III (16)
- 03:50 TELE TELE
- 05:40 Ženatý se závazky (91)
- 06:30 Karate ovce (53)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (15)
- 08:15 Máma (9)
- 09:55 Malý Sheldon III (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (93)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (11)
- 15:45 Máma (13)
- 17:25 Svět podle Jima (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (21)
- 19:10 Malý Sheldon III (21)
- 19:35 Malý Sheldon IV (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (15)
- 21:40 Přátelé IX (12)
- 22:35 Americký táta VI (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko (16)
- 12:00 Specialisté (Naslepo)
- 13:20 MasterChef Česko (17)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (7)
- 21:40 Myšlenky zločince VIII (8)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 01:05 Vyměněné osudy II (53)
- 02:35 Čarodějky IV (11)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 03:55 Téměř dokonalý muž
- 05:30 Ulice (4342)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (16)
- 08:45 Čarodějky IV (13)
- 09:35 Malé lásky III (6)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (1)
- 17:20 Poldark III (2)
- 20:15 Loď snů: Mauricius
- 00:25 Ordinácia s výhľadom na more (Deň otcov na Rujane)
- 01:55 Správy „N“
- 02:50 Góly - body - sekundy
- 03:10 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 04:10 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom vyhnali diviaka)
- 06:05 Jurošík
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (14)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 06:55 Rusty
- 07:00 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 07:10 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Festival zvukov)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:20 Šéfkuchár Shane (Hľadačí hľuzoviek)
- 08:30 Athleticus
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:30 NAJpátrači
- 09:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:00 Hoodie II
- 10:10 Hoodie II
- 10:25 Safari (Safari)
- 10:50 Safari (Korunný svedok)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (3)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Maui)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:15 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Beluša)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (5)
- 09:40 PPPíter v Afrike
- 09:50 Afrika na pionieri
- 10:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:45 Extrémne vo svete (Kaňon Fratarica)
- 11:00 Jeden deň (90 minút)
- 11:25 VAT
- 12:15 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Krásna iskra
- 21:35 Šesť zmyslov Paríža
- 22:05 El presidente (5)
- 23:05 Ranger (Búrka)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 06:00 Pečení na neděli
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tři životy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 SK dejiny: Olympijské hnutie po roku 1948
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:35 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:30 Hypnotik
- 03:00 Věčně mladá
- 04:45 12 darů do života
- 06:55 Příšerky z vesmíru
- 08:35 Lassie se vrací
- 10:20 Citrónová romance
- 12:05 Zoubková víla
- 18:35 Snové léto
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 Rituální zabiják
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Zahrada)
- 03:40 Soudní síň (Věčný student)
- 04:25 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 08:55 Soudní síň (Už neuteču)
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice (9)
- 13:20 Kriminálka Kraj (Šance)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (14)
- 21:20 Dr. Ludsky (Ludsky & Ludsky)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:55 Adela show
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 15:30 Horná Dolná XIII (3)
- 16:25 Horná Dolná XIII (4)
- 17:15 Horná Dolná XIII (5)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 01:00 Projekt "Domov" II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (25)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (1)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (6)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (1)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (1)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (9)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (4)
- 15:45 Dům snů (37)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (2)
- 17:40 Utajený šéf V (1)
- 01:45 Zatím tě miluju
- 12:45 Čtyřicítka na krku
- 15:00 Omamná láska
- 16:45 Minulé životy
- 18:30 Nerozlučná dvojka
- 01:35 Sestra II
- 03:25 Agent z Panamy
- 09:10 Zpívej 2
- 11:00 Chevalier
- 16:10 Roboti
- 17:40 Mamma Mia!
- 21:50 Rod Draka II (7)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 07:40 Nezvěstná
- 11:25 Sektor II (7)
- 13:10 Muži v černém
- 17:10 Víly z Inisherinu
- 19:05 Mělas to vědět (3)
- 20:00 Máma k nakousnutí (1)
- 20:30 Máma k nakousnutí (2)
- 21:00 Máma k nakousnutí (3)
- 21:30 Máma k nakousnutí (4)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Máma k nakousnutí (6)
- 23:05 Kill room
- 01:00 Lesní duch
- 06:00 Mlčenlivá dívka
- 12:55 My
- 16:30 Můj policista
- 18:25 Mlčenlivá dívka
- 20:00 Blade Runner
- 22:00 Přání smrti