Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Dynastie Rothschildových
- 01:05 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 01:30 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:35 Designtrend
- 02:50 Antický Řím
- 03:15 Život bez značek
- 03:45 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha
- 04:00 Kozí hřiby
- 04:25 Čaj pro třetího
- 04:55 Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 09:35 Bedekr IV. (Auvergne)
- 10:05 Viktorie - vášeň a moc
- 11:00 Geniální rostliny (1)
- 11:55 Sága o soli
- 14:25 Delfíni v roli terapeutů
- 15:20 Počesku (Hostýnské vrchy)
- 15:30 Odkaz evropského neolitu
- 16:00 Rodopská magie (2)
- 16:30 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 16:55 Nelehký život medvědů
- 17:50 Benátky a ostrovy v laguně
- 20:00 Versailles: Uskutečněný sen
- 21:00 Věčná krása Provence
- 21:55 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 22:45 Mrak v zubech
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 00:30 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Lausanne)
- 02:30 Český orienťák
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 03:25 Hasiči na Beskydské sedmičce
- 03:55 Nezastavitelní
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 11:15 Český orienťák
- 11:55 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Chořov)
- 16:20 Svět motorů
- 23:05 Svět motorů
- 04:00 Closer: Nové případy V (Přítomnost)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Česká spojka
- 03:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Vendelín)
- 06:05 Hopsasa (Léčivé rostlinky)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:55 Zafari II (13)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (7)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:45 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:30 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 01:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 02:05 Kanadská soda X (5)
- 02:30 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:40 Dvořákovy klavírní kvartety (1)
- 03:15 Muž a žena
- 03:30 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 O "láznění" a relaxaci
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Filmový dobrodruh Karel Zeman
- 21:55 Taking Off
- 23:25 Imagine
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (43)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Showtime
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (3)
- 01:10 Hudson a Rex (3)
- 02:10 Sousedství
- 03:15 U stánku II (17)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Dárkyně smrti
- 02:15 Blíženec
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací V (2)
- 01:50 Kachní dynastie VI (7)
- 02:35 Spartan: Týmová výzva II (6)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (8)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (16)
- 02:00 Malý Sheldon VI (5)
- 02:35 Svět podle Jima III (6)
- 03:20 Americký táta VIII (16)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Máma V (14)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Návrat do života (6)
- 01:40 Záhada z Hyerských ostrovů
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 01:05 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Fotbal: Olympique Lyon - AS Monaco
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Góly - body - sekundy
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Utorkový klub
- 02:05 Don Matteo (Sila odpustenia)
- 03:10 Candice Renoirová V (Zvedavosť je škaredá vlastnosť)
- 04:00 Správy „N“
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 00:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Prečo trpíme fóbiami?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Pomsta
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 První oddělení II
- 00:50 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:45 Soudní síň (Obecná cesta)
- 03:30 Soudní síň (Nepohodlný zaměstnanec)
- 04:15 Krimi
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 03:40 Rodinné prípady
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:15 Wanted
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Tenkrát v Mexiku
- 02:55 South to black power
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Kiss the Future
- 02:40 Rod Draka II (1)
- 03:40 Zimní král (4)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Jižní hlídka
- 03:05 Šesté dítě
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Poslední tango v Paříži
- 02:35 Dívka, která létala
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 01:00 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 01:45 Tyto lesy jsou prokleté (Bál jsem se té věci)
- 02:25 Tyto lesy jsou prokleté (Už mě nikdo neuvidí)
- 03:10 Projekt Kojota Petersona (Noc říčních příšer)
- 03:35 Projekt Kojota Petersona (2. díl)
- 03:55 Aljašský trojúhelník (Temná pyramida)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Smrt čeká
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Butch Cassidy: Bez osudu
- 02:00 Tělo
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Syčák Hesher
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Nenápadná slečna
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Carnival of Souls
- 01:25 No One Can Brush My Hair Like the Wind
- 02:55 The Overlanders
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 ZENITH (EP. 11)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:15 Hip Show S5 EP16
- 04:35 Hip Show S5 EP15
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 CAPE EPIC 2018 (4)
- 00:30 CAPE EPIC 2018 (5)
- 01:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Ničivá sila prírody (2)
- 01:30 Téma (165)
- 02:10 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 03:10 Zelená kuchyňa (7)
- 03:45 Spomienky na deň D (1)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Tým SEAL V (9)
- 01:35 Tým SEAL V (10)
- 02:20 Tým SEAL V (11)
- 03:05 Tým SEAL V (12)
- 03:55 Tým SEAL V (13)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Ztracený svět III (16)
- 01:45 Lovci pokladů III (15)
- 02:30 Lovci pokladů III (16)
- 03:15 Totalcar VI (5)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Dcery duchem (45)
- 01:30 Brousko III (106)
- 02:30 Brousko III (107)
- 03:20 Seriálový tip (1)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Renoir
- 01:55 Sněžit už nikdy nebude
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Kousek nebe
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Byzantium: Upíří příběh
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Troppo (2)
- 01:10 Bod zlomu
- 03:10 Kazatel
- 04:30 Close Up III (1)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 Pot a krev
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík IX (1)
- 00:55 Kancl doma
- 02:50 Comedy Club III (10)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (23)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 10 Days Sri Lanka (Mirissa)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nacistické megastavby IV (Hitlerova propaganda)
- 00:45 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 01:30 Svět narkotik (Poslední Don)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Expresní zásilka extáze)
- 03:00 Jedinečné letiště v Dubaji (7)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou VI (Požár v pilotní kabině)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Královna čokolády IV (4)
- 00:45 Luca vaří italsky III (Mozzarella)
- 01:10 David Rocco - Chutě domova (Vaříme spolu)
- 01:35 Markéta na trhu (10)
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Život pod bodem mrazu V (15)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Výslech v syrové podobě (Nepřístojné chování)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Zmrzlý na kost)
- 01:45 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:05 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 02:30 Soudní kamera IV (90. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (102. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Staré rány)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Souboj na pláži IV (Skupina spolubydlících)
- 01:00 Život v Mexiku II (Začínat v San Carlos)
- 01:30 Život v Mexiku II (Romantika v Puerto Vallarta)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (10)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIII (11)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVII (Ženské útočiště v Mobile Bay)
- 03:30 Hledáme nemovitost CL (Americký sen v Chicagu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 20: Naše tajemství, 1. část (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 7: Jarní prázdniny (9)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 28: Pozor na hrášek (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 28: Těstovinová mise (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Něco o polévkách (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 21: Baltimore po celou dobu (10)
- 03:40 Měření sil Iron Chef 1: Souboj s Bobbym Flayem (5)
- 04:25 Měření sil Iron Chef 1: Podmořský souboj (6)
- 05:10 Měření sil Iron Chef 1: Plněné a pikantní (7)
- 06:00 Kuchyně 20: Naše tajemství, 2. část (9)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Oběd s maminkou (22)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž : Jarní zahrada 7: Ptáčci a broučci (10)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Rambutan je ovoce (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Čas na čaj)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 01:45 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jak získat peníze)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Skrytá zastavárna)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Šifra dračích bohů)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 7 Days (Slovinsko)
- 00:53 Planet Terra (Bagan)
- 01:00 Vista Point (Kapské Mesto)
- 01:27 Global Treasures (Ostrihom)
- 01:38 Planet Terra (Ganden Gonba)
- 01:43 Nature Wonders (Jazero Malawi)
- 01:54 Planet Terra (Bergen)
- 02:00 Vista Point (Kanárske ostrovy)
- 02:27 Global Treasures (Hallstatt)
- 02:38 Planet Terra (Púšť Gobi)
- 02:43 Nature Wonders (Národní park Simienské hory)
- 02:54 Planet Terra (Řezno - Regensburg)
- 03:00 On Tour (Volání divočiny)
- 03:29 Doc Time (Katok)
- 03:55 Planet Terra (Tren A Las Nubes)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fotbal: Al Feiha - Al Nassr
- 02:15 Fotbal: Parma - Milán
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Racing Files: Německá závodní auta v motoristickém sportu (44)
- 00:45 Blochovy rozbory (45)
- 01:35 Přednost v jízdě: Ford Kuga PHEV (46)
- 01:45 Hraniční jízda podél poledníku (47)
- 02:15 Autokvartet (48)
- 03:10 Oldtimer-Tour BMW 502 Cabrio (49)
- 03:40 Zprávy (50)
- 03:45 Rychlé kolo: MTM Audi RS 6 (51)
- 04:15 Rychlé kolo: Subaru WRX Sti (52)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Souboj (Lov s matchovým prutem 2.díl)
- 00:30 Nový muškař (25)
- 01:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 01:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 02:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 1.díl)
- 02:30 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 2.díl)
- 03:00 V jednotě s přírodou (Člověk z Bereku 3.díl)
- 03:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:25 Intermezzo
- 03:00 G. Ligeti: Klavírní koncert
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 The Moody Blues
- 01:55 Oasis
- 02:39 Various Artists
- 03:00 Sam Smith
- 03:23 Lil Wayne
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Geordie Shore XIX (8)
- 01:05 K popukání XXXI (17)
- 01:30 K popukání XXXI (20)
- 01:55 K popukání XXXI (21)
- 02:15 K popukání XXXI (22)
- 02:40 K popukání XXXI (25)
- 03:00 K popukání XXXI (27)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 2019 Wrapped!
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PRPREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP KLUB
- 22:35 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Caught in a Web)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Seeing the Light)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Snakes vs Ants)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 04:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Žít naplno každý den / Vybělený sluncem)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Demoliční derby)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Evil Narikoa)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Sourozenci)
- 01:45 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:05 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:30 iCarly III (Požár)
- 02:50 iCarly III (Svatba)
- 03:10 Tajemství Hunterových II (Krádež Naruby)
- 03:35 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jelení Skvadra II (Stavba doupat / Zimní světla)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Dinobot / Lesní skvadra ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 01:30 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Závodní dráha Skákající býk)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Tým Tahačů)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (1)
- 00:10 Kluk, holka atd. (2)
- 00:20 Škola Vikingů (7)
- 00:25 Ghostforce (23)
- 00:50 Ghostforce (24)
- 01:10 Tým Tiki (28)
- 01:35 Tým Tiki (29)
- 01:55 Tým Tiki (30)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (8)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (9)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:25 Ghostforce (17)
- 03:45 Ghostforce (18)
- 04:05 Tým Tiki (33)
- 04:30 Tým Tiki (34)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (58)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (1)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 04:00 Eureka! (27)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (49)
- 00:23 Bořek stavitel (50)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 01:12 Inui (51)
- 01:20 Hurá za hádankou (9)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (45)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (46)
- 02:55 Chuck a přátelé (32)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 04:38 Bořek stavitel (4)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (Plyšák za všechny peníze)
- 00:10 Sestry II (Hlavní ceny)
- 00:20 Lou! (Láska k bližnímu)
- 00:30 Lou! (Kočky a psi)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (26)
- 00:20 Flopy (100)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (49)
- 01:10 Esá z pralesa (20)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (21)
- 01:35 Volám sa Caillou V (20)
- 02:00 Dumper a Skoop III (7)
- 02:15 Panda a Krash (15)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (2)
- 02:55 Myšiak Anatole (21)
- 03:20 Monchhichi (29)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 04:20 Malý medvedík (39)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:30 Putování po památkách
- 10:50 10:50 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:02 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:28 MÉTÉO
- 01:31 LE POINT
- 02:25 RASSEMBLANCE
- 02:52 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 03:01 CLAIRE DENIS, LES CHEMINS DE TRAVERSE
- 03:58 VOYAGE DE REVE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (75)
- 00:10 THE DEBATE (2)
- 00:53 SHORT CUTS
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (2)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 A PROPOS (2)
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (4)
- 03:00 NEWS (78)
- 03:10 THE DEBATE (2)
- 03:53 SHORT CUTS
- 04:00 NEWS (77)
- 04:15 FRANCE IN FOCUS
- 04:30 BULLETIN (20)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 FRTK ICI L'EUROPE 1 ETIENNE 0824
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:55 L'INSTANT MOBILE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 FRMG ACTUELLES VIRGIN NOCES 0712
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 FRMG HORS CHAMP PAYSAN _24 0815
- 04:51 04:51 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vezmi a čti
- 00:15 Příběhy psané životem
- 01:05 01:05 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Benedikt XVI. Emeritný pápež
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 Dolce Vita (12)
- 01:00 Moje zahrada (42)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (Z Cardiffu do Ceredigionu)
- 02:30 Charlieho zahrada v Chelsea (2)
- 03:30 Květinová show (20)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Lovec chilli (Malajsie)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 05:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 05:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 05:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO
- 06:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 08:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 08:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 08:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO
- 09:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 11:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 11:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 11:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO
- 12:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Zpravodajství z Frýdlantu nad Ostravicí od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 14:25 Léta běží (Magazín o sociálních službách, seniorech, hendikepovaných, charitě i pěstounství)
- 14:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 14:40 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO
- 15:25 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 16:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 18:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 19:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 21:30 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Zpravodajství z Čeladné od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:25 Těrlický miniexpres (Zpravodajství z Těrlicka od redaktora a kameramana L. Běčáka)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Zprávy z Rychvaldu od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Orlovský miniexpres (Zpravodajství z Orlové od redaktorky Moniky Ociepkové a kameramanky Jany Bojdové)
- 22:52 Nošovický miniexpres (Zpravodajství z Nošovic od redaktora a kameramana Michala Sloniny)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (Zpravodajství z Vítkovic od reportéra a kameramana Tomáše Trávníka)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:27 Studuj u nás (Magazín o školství a vzdělávání vám také poradí s výběrem školy a studijního oboru)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 00:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 00:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 01:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 02:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 02:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 03:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 04:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 04:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 05:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 06:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 06:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 07:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 08:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 08:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 09:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 10:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 10:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 11:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 12:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 12:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 13:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 14:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 14:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 15:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Zajímaví lidé o zajímavých tématech regionu)
- 16:30 Podcast Votrok TV (Náš televizní podcast a zajímaví lidé)
- 16:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:25 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 17:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:30 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 19:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 21:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 23:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Host dne)
- 00:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Host dne)
- 01:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 01:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Host dne)
- 02:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 02:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Host dne)
- 03:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Host dne)
- 04:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 04:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Host dne)
- 05:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 05:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Host dne)
- 06:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Host dne)
- 07:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 07:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Host dne)
- 08:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 08:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Host dne)
- 09:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Host dne)
- 10:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 10:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Host dne)
- 11:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 11:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Host dne)
- 12:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Host dne)
- 13:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 13:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Host dne)
- 14:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 14:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Host dne)
- 15:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Host dne)
- 16:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 16:45 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Host dne)
- 17:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 17:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 19:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 23:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00