Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:00 Mistři renovací II (20)
- 08:55 Kachní dynastie IV (17)
- 09:50 Kobra 11 II (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 13:00 Válka skladů XI (16)
- 13:25 Válka skladů XII (3)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie IV (1)
- 16:40 Kobra 11 II (17)
- 18:40 Válka skladů XII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 20:30 Mistři renovací II (24)
- 21:20 Kachní dynastie IV (21)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 23:15 Kobra 11 II (17)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (7)
- 01:55 Malý Sheldon III (14)
- 02:30 Svět podle Jima (4)
- 03:10 Americký táta V (20)
- 03:30 Americký táta VI (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky VI (22)
- 05:25 Ženatý se závazky (89)
- 06:15 Karate ovce (49)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (14)
- 07:15 Přátelé IX (8)
- 08:10 Máma (5)
- 09:50 Malý Sheldon III (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (91)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (17)
- 13:10 Přátelé IX (8)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (7)
- 15:45 Máma (9)
- 17:25 Svět podle Jima (6)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 19:10 Malý Sheldon III (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (11)
- 21:35 Přátelé IX (10)
- 22:35 Americký táta VI (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (19)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu
- 12:05 Odložené případy (Náš chlapec se vrátil)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (16)
- 14:30 Tescoma s chutí
- 14:35 Zločiny v zahradách II (Zahradní soutěž)
- 15:30 Médium IV (Vražednice)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 01:00 Vyměněné osudy II (51)
- 02:35 Čarodějky IV (10)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (15)
- 03:55 Dvojí život mého otce
- 05:30 Ulice (4341)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (14)
- 08:50 Čarodějky IV (12)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (81)
- 12:20 Nekonečná láska II (120)
- 16:25 Vyměněné osudy II (57)
- 10:00 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Golden Roof Challenge
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Freestyle Pro Tour
- 12:05 Spade poker show 2024 (12)
- 12:35 1:1 Sport Show (57)
- 13:20 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
- 19:30 Open Faces
- 20:00 Spade poker show 2024 (13)
- 20:30 1:1 Sport Show (58)
- 21:10 AC Sparta Praha - Shamrock Rovers
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:30 Greenlandic
- 17:20 ČEZ RunTour - Olomouc
- 17:30 Pool - letní speciál
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Vraždy v Bretónsku
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (11)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (12)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Južná Afrika - safari)
- 16:50 Destinácie (Martinik a Patrick Chamoiseau)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dva týždne - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Maui)
- 22:25 Vtedy v Amerike (2)
- 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:08 Hymna SR
- 00:10 Správy „N“
- 01:00 Hírek
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:15 Počúvaj moju hudbu
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Mamičkin poklad)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Súboj
- 10:35 Susedia
- 11:10 Kúzelné mestečko (11)
- 11:40 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:50 Rusty
- 11:55 Pa a Pi
- 12:05 Živá panoráma
- 12:25 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Rodinu si nevyberieš)
- 14:05 Radosť zo života (Jozef Adamovič)
- 14:35 Diera v hlave
- 16:05 Pozoruhodný štýl II
- 16:30 Fetiše socializmu II (Diskotéky a zábavy)
- 17:05 Anjeli strážni (Miroslava Donutila)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Athleticus
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Dyjský trojúhelník)
- 05:15 Etiketa (Přípitky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 06:25 Na cestě po východní Anglii
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Neobyčejné životy (Alois Švehlík)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 To byla Manéž
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (5)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (6)
- 15:30 Vinnetou - Poslední výstřel
- 17:00 Na cestě po havajském O'ahu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Zámecký park Hluboká nad Vltavou)
- 20:15 Doktor Martin 2 (13)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Ovocie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál - Náboženstvá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Mechanická sila v chémii
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Zkrať to, zlato
- 01:40 Halloween II
- 03:20 Už se nebojím
- 05:00 Hlas lásky
- 07:15 Proxima
- 09:10 A do kuchyně!
- 11:05 Tajnosti
- 12:50 I pro lásku se zabíjí
- 15:05 Velká láska
- 16:55 Svátky jako z obrázku
- 18:35 Citrónová romance
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Plán útěku 2
- 23:55 Životní příběh vládce Amazonu
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Chráněná dílna)
- 03:35 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 09:45 Soudní síň (Černoušek)
- 10:50 Pod povrchem (25)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Sociální dávky)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Zahrada)
- 17:55 Soudní síň (Buď já, nebo on!)
- 22:10 Ring volný (1)
- 23:50 Kandráčovci & Čechomor
- 00:35 Aj múdry schybí
- 01:35 Partička
- 02:40 Svokra
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (68)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (69)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Luxusní domy III (2)
- 01:00 Projekt "Domov" II (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (10)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (24)
- 03:35 Dům snů III (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (24)
- 09:55 Projekt "Domov" II (1)
- 10:45 Luxusní domy III (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (6)
- 14:20 Dům snů III (4)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (1)
- 16:05 Luxusní domy III (3)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 17:30 Projekt "Domov" II (2)
- 20:25 Dům snů (1)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (7)
- 22:05 Dům snů III (5)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (7)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (1)
- 00:50 Čtyři dobré dny
- 02:25 Aquaman
- 04:45 Dounia a princezna z Aleppa
- 06:00 Naposledy dětmi
- 07:45 Po stopách otce
- 09:25 Napečeno s láskou
- 10:50 Tintinova dobrodružství
- 12:35 Charakter: Sportovec
- 13:30 Zatím tě miluju
- 15:20 Malý Sheldon VII (11)
- 15:40 Hunger Games
- 18:00 Před kamerou XXI (31)
- 18:25 Holčička
- 20:00 DogMan
- 21:55 Nebudeš sama
- 23:45 Rituál
- 01:20 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:55 Čtyři hodiny v Kapitolu
- 04:25 Hollarovi
- 06:00 Stylová romance
- 07:25 Král Charles III.
- 08:55 Muž jménem Otto
- 11:00 Přátelé II (16)
- 11:20 Přátelé II (17)
- 11:45 Mistrovské dílo
- 13:25 Nejdelší víkend
- 14:45 Velký útěkář
- 19:30 Zpívej 2
- 21:20 Agent z Panamy
- 00:30 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 01:05 Cesta do Betléma
- 02:40 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (18)
- 03:20 Veliká III (3)
- 04:15 BS High: Fotbalová blamáž
- 06:00 Šmoulové
- 07:40 Bahno z Mississippi
- 12:05 Vzmužme se
- 13:35 Gaga Chromatica Ball
- 16:05 Barry Seal: Nebeský gauner
- 17:55 Sektor II (7)
- 18:55 Girls V (7)
- 19:25 Girls V (8)
- 00:40 Lest (4)
- 01:30 Veselé stránky
- 02:55 Na hranicích
- 04:30 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 06:00 Chtěl jsem se ukrýt
- 08:00 Čtvrtá brightonská ulice
- 09:35 Slušný občan
- 11:00 Slunce
- 12:30 Argentina, 1985
- 14:50 Nevěsta deště
- 16:30 Čtvrtá brightonská ulice
- 18:10 Medvědi tu nejsou
- 20:00 My
- 22:00 Občas myslím na smrt
- 23:35 Texaský masakr motorovou pilou
- 05:45 Zvuk vody
- 06:00 V přístavu
- 07:50 Mrzout hledá Escort
- 09:45 Matrix
- 12:00 Matrix Generation
- 12:55 Zpráva o stavu manželství
- 16:25 Mrzout hledá Escort
- 18:20 Ricardovi
- 20:30 Případ Thomase Crowna
- 22:15 Šálek kávy a nové boty
- 23:55 Nenávist