Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:25 Ve víně je vražda (1)
- 01:10 Piráti: Skutečný příběh
- 02:05 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:40 Před půlnocí
- 03:10 Stavíme to pro Vás! Váš starosta
- 03:25 Do chýnovských mramorů
- 03:45 Brněnské městské parky
- 12:30 Rodopská magie (1)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (5)
- 13:50 Špióni v přírodě (3)
- 14:45 Ve službách Alžběty II.
- 15:30 Antarktida pohledem z nebe
- 16:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (5)
- 17:10 Hračka
- 20:00 Dubček
- 21:35 Smrt v sedle
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 Cyklotoulky
- 09:05 ME v plážovém volejbalu žen 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Belgie)
- 12:00 Panorama
- 12:15 Dačického 12
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Žebrácká pětadvacítka
- 12:40 Golf Time
- 13:00 D+D REAL Czech Masters 2024 (D+D REAL Czech Masters)
- 22:20 Rally ČR 2024 (Za oponou Barum Czech Rally Zlín)
- 22:30 Jezdectví ČR 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Jítravy)
- 22:45 Jezdectví ČR 2024 (Mistrovství České republiky v drezuře Zduchovice)
- 23:05 XTERRA Prachatice 2024 (XTERRA Prachatice)
- 23:20 Triatlon ČR 2024 (MČR Most)
- 23:40 ME v plážovém volejbalu mužů 2024 Nizozemsko (Švýcarsko - Lotyšsko)
- 04:39 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (13)
- 07:25 M.A.S.H (14)
- 07:57 M.A.S.H (15)
- 08:29 M.A.S.H (16)
- 09:01 M.A.S.H (17)
- 09:33 Polda IV (Měl jsem je všechny)
- 14:38 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Bajkeři
- 22:25 Inkognito
- 23:34 Ano, šéfe!
- 00:19 Simpsonovi VI (Dva tucty a jeden chrt)
- 00:47 Simpsonovi VI (Konec SRPŠ)
- 01:15 Simpsonovi VI (Kolem Springfieldu)
- 01:37 Buffy, přemožitelka upírů II (Překvapení)
- 02:34 Top Gear VI (11)
- 03:40 ESCAPE
- 04:37 Spravedlnost v krvi XII (Krize identity)
- 05:32 Bolek a Lolek (Dva rytíři)
- 05:41 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička (108)
- 06:07 Autosalon.tv
- 06:57 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 08:05 Re-play
- 08:32 Top Gear VI (3)
- 09:35 Top Gear VII (1)
- 22:01 Delta Force
- 04:48 Sběratelé kostí VIII (Největší tajemství)
- 05:44 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Policie v akci
- 07:02 Zločiny ze sousedství (Boží vnuknutí)
- 07:55 Komisař Rex VII (Jeden musí zemřít)
- 16:31 Big Ben (Smrt na turné)
- 18:35 Columbo (Dvojexpozice)
- 00:34 Nezahrávej si s ohněm
- 02:35 Špióni v převleku
- 04:36 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zachránci)
- 05:32 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:07 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:53 Námořní vyšetřovací služba XIII (Zachránci)
- 07:48 Námořní vyšetřovací služba XIII (Den u soudu)
- 10:47 Diamanty jsou věčné
- 13:20 Synové Velké medvědice
- 15:11 Breakheartský průsmyk
- 17:13 Rain Man
- 20:06 Zralé víno
- 22:01 Na férovku
- 23:50 Mrtvá hlídka
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:41 Prostřeno!
- 07:38 Ošklivka Katka (To jsem já)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:08 Tudorovci IV (1)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (HÁČKY ČÁRKY)
- 06:05 Hopsasa
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Bráškové
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (13)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport II
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (21)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Čím dnes budu?
- 16:40 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Bráškové
- 17:30 Vyber si svůj sport II
- 17:35 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si vykřesal první jiskřičku)
- 18:55 Zafari II (1)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (15)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Norská čítanka: Jørn Lier Horst
- 00:25 Norská čítanka: Susanne Skogstad
- 00:40 Věra Martinová
- 01:35 Pavel Žalman Lohonka
- 02:10 Komik a jeho televize
- 03:10 Terra musica
- 03:35 Divadlo žije!
- 04:05 Notes
- 04:45 Designové novinky z Paříže
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Zamilovaný Shakespeare
- 22:15 Pierre Richard, interview
- 23:15 Rita Morenová
- 04:41 Rodinná pouta II (Na námluvách)
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Nikdo není dokonalý
- 07:04 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 08:10 Columbo (Rozhodující zápas)
- 09:43 Osudové léto na Kypru
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 01:07 K věci
- 01:36 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 21:00 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (10)
- 01:05 Brooklyn 99 VI (9)
- 02:25 Sousedství (3)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (56)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (57)
- 04:20 Zahradní proměny III (3)
- 05:10 Zahradní proměny III (4)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:10 Moje místa (Miroslav Bobek)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XII (8)
- 08:10 Zahradní proměny III (5)
- 09:10 Zahradní proměny III (6)
- 20:10 Jak napálit advokáta
- 21:50 Autobazar Monte Karlo II (4)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (13)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:20 Sousedi
- 02:20 Sprosťárny
- 03:40 Velká svatba
- 08:15 Kriminálka Las Vegas VI (Prásk-prásk)
- 09:10 Krásná Locika
- 10:25 Planeta nezadaných 2
- 12:50 Teleshopping
- 13:05 Stážisti
- 15:30 Řeka
- 18:00 Non-Stop
- 20:00 Babovřesky 2
- 22:25 Trestanec
- 01:10 Mistři renovací III (12)
- 01:50 Kachní dynastie IV (34)
- 02:10 Kachní dynastie V (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (19)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (15)
- 06:35 Mistři zastavárny (10)
- 07:30 Mistři renovací III (12)
- 08:30 Kachní dynastie IV (34)
- 09:00 Kachní dynastie V (1)
- 09:30 Kobra 11 IV (3)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (20)
- 12:45 Válka skladů XIII (17)
- 16:40 Kobra 11 IV (5)
- 18:40 Válka skladů XIII (19)
- 19:35 Mistři zastavárny (14)
- 20:30 Mistři renovací III (16)
- 21:25 Kachní dynastie V (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (21)
- 23:20 Kobra 11 IV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku V (12)
- 01:55 Malý Sheldon IV (18)
- 02:10 Malý Sheldon V (1)
- 02:30 Svět podle Jima II (8)
- 03:15 Americký táta VII (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 04:40 Máma III (9)
- 06:00 Ženatý se závazky (115)
- 06:45 Bernieho dobrodružství (23)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (27)
- 07:25 Přátelé X (10)
- 08:20 Máma III (13)
- 09:50 Malý Sheldon V (5)
- 11:30 Ženatý se závazky (117)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (19)
- 13:10 Přátelé X (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku V (12)
- 15:50 Máma III (17)
- 17:25 Svět podle Jima II (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (21)
- 19:10 Malý Sheldon V (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (16)
- 21:45 Přátelé X (12)
- 22:50 Americký táta VII (11)
- 23:40 Dva a půl chlapa VII (21)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 08:10 MasterChef Česko II (9)
- 09:20 Můj přítel Monk IV (12)
- 10:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (4)
- 11:05 Médium V (7)
- 11:55 Odložené případy (Lepidlo)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (10)
- 14:20 Tescoma s chutí
- 14:25 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 15:20 Médium V (8)
- 22:45 Médium V (9)
- 23:40 Vraždy v Kitzbühelu XV (5)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 01:15 Vyměněné osudy II (69)
- 02:55 Čarodějky IV (19)
- 03:35 Nemocnice Chicago Med IX (6)
- 08:25 Čarodějky IV (21)
- 09:15 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (99)
- 12:00 Mateřská láska II (8)
- 16:15 Vyměněné osudy II (75)
- 20:15 Mateřská láska II (11)
- 21:10 Mateřská láska II (12)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Preston North End - Sunderland AFC
- 10:20 Legendy na greenu 2024
- 10:35 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (9)
- 12:30 1:1 Sport Show (70)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Bellator 304: Jackson vs. Kuramagomedov
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (10)
- 19:30 Mystic Skate Cup
- 20:00 Challenge Roth
- 20:30 1:1 Sport Show (71)
- 21:05 Sportovní noviny
- 21:10 FCSB - AC Sparta Praha
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:00 Prípady 1. oddelenia (7)
- 04:00 Správy „N“
- 04:55 Neposlušní
- 05:20 Capri III (7)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (V núdzi poznáš priateľov)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:30 Capri III (8)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Jedna z nich)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Poháňači kráv)
- 16:50 Destinácie (Grécko a stredomorská strava)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Rozhodnutie - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Matka a syn)
- 22:05 Právom lásky
- 23:35 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (5)
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Mizantrop
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Puto)
- 16:00 Pozoruhodný štýl III
- 16:25 Okupácia (Červená ruža)
- 16:55 Anjeli strážni (Anjeli strážni Tvrtka Vujity)
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Poštár Pat
- 18:55 Štyria kamaráti a pes
- 19:20 Vstúpte do sveta tanca
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
- 19:50 Návraty k hereckým legendám (Ľubomír Paulovič)
- 23:30 Hymna SR
- 23:35 Taxikárka (3)
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:35 Sisi II (5)
- 01:30 AZ-kvíz
- 01:55 Beránci na prodej
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Krkonošské cesty malíře Hofmana)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Blaník)
- 06:30 Na cestě po Lanzarote
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Další léto)
- 09:50 Úsměvy Evy Pilarové
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty příhraničí (Dotek římského světa)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Nesmrtelná Jiřina
- 13:50 Kluci v akci
- 14:20 Domek
- 14:40 Hercule Poirot XIII (Velká čtyřka)
- 16:10 Magnum II (Zář Texasu)
- 17:00 Na cestě po Britských Panenských ostrovech
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (7)
- 20:45 MOST! (8)
- 21:35 Muž, který vycházel z hrobu
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou špeciál: Trhy
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou špeciál: Denné menu
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zoonotické infekčné choroby
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:30 Halloween II
- 03:10 Dej si pohov, mladej!
- 04:45 Vánoce na zámku
- 06:45 Dešťová víla
- 08:35 Seznam přání
- 10:15 Poslední družička
- 11:55 Cesta za králem trollů
- 13:45 Netvor
- 15:25 Národ velryb
- 18:35 Rádio Rebelka
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Bál šílených žen
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Lyžařský zájezd)
- 03:30 Soudní síň (On je gay)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:45 Soudní síň (On je gay)
- 09:45 Soudní síň (Kupuje si syna)
- 10:50 Pod povrchem (34)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Obrali mě o byt)
- 13:55 Soudní síň (Autobazar)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Mravenci nesou smrt
- 01:00 Survivor
- 02:10 Aj múdry schybí
- 03:10 Partička
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:25 Svokra
- 11:15 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (77)
- 13:45 V mene zákona
- 15:00 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (78)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (19)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (20)
- 22:55 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (11)
- 01:00 Projekt "Domov" III (5)
- 01:50 Přitažlivé kuchyně, působivé koupelny II (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XII (3)
- 03:35 Dům snů III (13)
- 08:45 Zahradníkův svět XII (3)
- 09:55 Projekt "Domov" III (5)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (3)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (4)
- 20:20 Dům snů (10)
- 21:10 Dům snů IV (6)
- 22:00 Dům snů III (14)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (4)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (2)
- 01:10 Samaritán
- 02:50 Věrný až za hrob
- 04:25 Neklid
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Minulé životy
- 09:30 Tichý zahradník
- 11:20 Jurský svět: Nadvláda
- 13:45 Děcka jsou v pohodě 2
- 15:10 Třináct životů
- 17:35 Mr. Turner
- 20:00 Norský sen
- 21:35 Vymítání Rolanda Doea
- 00:25 International
- 02:20 Delirium
- 03:55 Nadpřirozená moc
- 06:00 Gran Turismo
- 08:10 Kovboj Bebop
- 10:05 Nejdelší víkend
- 11:25 Přátelé III (10)
- 11:45 Přátelé III (11)
- 15:10 Roboti
- 16:40 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 17:30 Zelený sršeň
- 19:30 Ženy sobě
- 21:35 Zimní král (2)
- 22:30 Mělas to vědět (5)
- 23:30 Halloween
- 00:40 Noční let (2)
- 01:30 Sisu
- 03:00 Malý Sheldon VII (12)
- 03:20 Malý Sheldon VII (13)
- 03:45 Vlajka smrti II (Narozeniny Kalypsó)
- 04:10 Protest
- 06:00 Kočky
- 07:50 Jerry Maguire
- 12:05 Duna
- 14:35 Duna: Část druhá
- 17:15 Sektor III (1)
- 18:20 Nesvá (5)
- 18:50 Nesvá (6)
- 19:20 Sex ve městě III (Úhlavní přátelé)
- 19:50 Sex ve městě III (Jak se do lesa volá...)
- 22:30 Zpropadený Michael Che (6)
- 23:00 Matčina pomsta
- 00:00 Ben Hur
- 02:00 Příběh Služebnice
- 03:45 Sandály
- 04:05 Na hranicích
- 05:40 Figurant
- 06:00 Porodní asistentky
- 07:45 Electra
- 08:15 Autobiografie
- 10:10 Café Marylin
- 10:40 Mezi námi
- 12:30 Nikde v Africe
- 16:30 Autobiografie
- 18:25 Bílý ráj
- 20:00 Krásné léto
- 21:55 Funny Games
- 23:45 Hostel II
- 01:45 Rádce
- 02:20 Růžový měsíc
- 04:00 Annie se zlobí
- 06:00 Ukryté dítě
- 07:50 Annie se zlobí
- 09:50 Napola: Hitlerova elita
- 11:45 Vyšší moc
- 13:45 Odpojení
- 15:25 Nultého června
- 17:10 Píseň páva
- 18:55 Bez viny (1)
- 19:40 Bez viny (2)
- 20:30 Matrix Revolutions
- 22:40 Vraždy podle předlohy