Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:55 Ohňový ostrov: ruský Alcatraz
- 01:50 Divočina bez hranic (Babiogórski Park Narodowy)
- 02:15 Zašlapané projekty (Vesničky SOS)
- 02:35 Nová zpráva z konce světa
- 03:30 Před půlnocí
- 03:55 Sabotáž
- 08:30 Neznámý Alain Delon
- 09:25 Bedekr III. (Chamonix)
- 09:50 Hrady středověké Francie
- 12:35 Ostrov uprostřed kontinentu
- 13:05 Kosatka dravá, Japonsko
- 13:30 Budovatelé přírody (3)
- 14:25 Titanic: Zrození obra
- 15:20 Alžběta II. zblízka
- 20:00 Zorro
- 22:00 Piti piti pa
- 23:25 Kruk II (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Ano, šéfe!
- 01:20 Policie v akci
- 02:20 Policie Hamburk XIV (Nevlastní synové)
- 03:20 Policie Hamburk XIV (Dívka z klanu)
- 04:20 Closer: Nové případy IV (Trest smrti)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (29)
- 07:35 M.A.S.H (30)
- 08:10 M.A.S.H (31)
- 08:45 M.A.S.H (32)
- 09:15 Malý pitaval z velkého města (Muž s punčochou)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Ženy v pokušení
- 22:55 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 Autosalon.tv
- 05:20 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Autosalon.tv
- 07:05 Partička
- 07:45 Fotr na tripu VI
- 08:25 Top Gear VI (10)
- 09:30 Top Gear VII (8)
- 20:15 Partička L
- 21:45 Moto(s)poušť aneb Moto cestou necestou
- 04:40 Policie v akci
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Zločiny ze sousedství (Metamfetaminové vraždy)
- 06:55 Komisař Rex VII (Zamilovaná do vraha)
- 08:00 Castle na zabití IV (Démoni)
- 08:55 Big Ben (Ruka ruku myje)
- 18:00 Columbo (Za úsvitu)
- 00:10 Skyfall
- 03:10 Delta Force
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 M.A.S.H
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Déja Vu)
- 11:20 Synové Velké medvědice
- 13:10 Nepřítel státu
- 15:50 Pravá blondýnka 2
- 17:45 Báječný svět shopaholiků
- 20:00 Tenkrát na Východě
- 22:20 Základní instinkt
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:45 Ošklivka Katka (Známý fígle)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 20:00 Osudové léto na Mallorce
- 21:55 Ošklivka Katka (Den D)
- 23:00 Tudorovci IV (4)
- 23:50 Zoufalé manželky V (Tajnosti a lži)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a myší škola)
- 06:05 Hopsasa (Kouzlo z papíru)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sběratelé her
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:40 Vydrýsek
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Zafari II (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho II (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Art Ninja
- 12:55 Šmoulové
- 13:20 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 14:00 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:35 Super třída II (24)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Břinčíci III
- 15:25 Kazubovi!
- 15:30 Bobo
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O človíčkovi (Jak si nabral vodu)
- 18:55 Zafari II (6)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (20)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Pohádky Daisy Mrázkové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Japonská dílna
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fantom opery
- 04:25 Rodinná pouta II (Poslední naděje)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (V nouzi poznáš přítele)
- 09:40 Osudové léto v Bavorsku
- 14:45 Rodinná pouta II (Konečně spolu)
- 15:55 Přístav (Vyplouváme)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:35 Prima Česko
- 02:05 Lékaři v éteru
- 02:35 Showtime
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:20 Invictus: Neporažený
- 02:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI (16)
- 03:40 Výleťák (193)
- 03:45 U stánku II (16)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (66)
- 04:20 Zahradní proměny III (13)
- 05:10 Zahradní proměny III (14)
- 06:00 Výleťák (237)
- 06:05 Moje místa (Michaela a Roman Tomešovi)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XII (13)
- 08:05 Zahradní proměny III (15)
- 09:05 Zahradní proměny III (16)
- 12:00 Otec Braun (7)
- 20:10 Pěnička a paraplíčko
- 21:50 Dobrodruh
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 10:55 Můj přítel Monk IV (16)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:45 Pohanský král
- 02:50 Kruh
- 11:15 Kdopak to mluví 2
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Discopříběh
- 14:50 Debbie a její parťačky
- 20:00 Cizinec ve vlaku
- 22:05 Postradatelní
- 01:10 Pád letu A 800
- 03:10 Spartan: Týmová výzva II (3)
- 03:55 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 09:30 Kobra 11 IV (13)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (25)
- 12:45 Válka skladů XIII (27)
- 16:35 Kobra 11 IV (15)
- 18:40 Válka skladů XIII (29)
- 19:35 Mistři zastavárny II (10)
- 20:30 Mistři renovací IV (19)
- 21:20 Kachní dynastie V (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (1)
- 23:10 Kobra 11 IV (15)
- 00:30 Teorie velkého třesku VI (8)
- 02:15 Malý Sheldon V (11)
- 02:50 Svět podle Jima II (18)
- 03:30 Americký táta VII (19)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Máma IV (4)
- 05:05 Ženatý se závazky (125)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (32)
- 06:45 Přátelé (2)
- 07:45 Máma IV (11)
- 09:25 Malý Sheldon V (15)
- 11:05 Ženatý se závazky (127)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (7)
- 12:50 Přátelé (2)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (8)
- 15:35 Máma IV (15)
- 17:20 Svět podle Jima II (20)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 19:10 Malý Sheldon V (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (12)
- 21:45 Přátelé (4)
- 22:45 Americký táta VIII (2)
- 23:40 Dva a půl chlapa VIII (9)
- 04:30 Na lovu II
- 05:10 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu II
- 07:30 MasterChef Česko II (14)
- 08:40 Můj přítel Monk IV (15)
- 09:35 Vraždy v Kitzbühelu XV (9)
- 10:35 Médium V (12)
- 11:30 Odložené případy (Dobrovolníci)
- 12:30 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko II (15)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XV (10)
- 15:10 Médium V (13)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med IX (11)
- 01:20 Rodinné portréty
- 02:40 Doktorka Quinnová II (26)
- 08:50 Čarodějky V (2)
- 09:40 Čarodějky V (3)
- 10:35 Oteckovia II (105)
- 12:25 Doktorka Quinnová II (27)
- 13:20 Doktorka Quinnová III (1)
- 16:35 Vyměněné osudy II (81)
- 18:30 Čarodějky V (4)
- 19:20 Čarodějky V (5)
- 20:15 Mateřská láska II (17)
- 21:10 Mateřská láska II (18)
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Občiansky preukaz
- 02:10 Agatha Christie: Poirot (Rodský trojuholník)
- 03:05 Moje povstanie (Neznámy)
- 03:30 Správy „N“
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri III (10)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (Podoba vždy priťahuje)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (11)
- 16:00 Správy
- 16:35 Po Česku na konskom chrbte (Rytiersky súboj)
- 17:05 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Chuť odvahy - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Chúlostivá záležitosť)
- 22:30 Prípady 1. oddelenia (8)
- 23:40 Hymna SR
- 23:43 Chuť zázraku
- 00:00 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Vstúpte do sveta tanca
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (Kapitáni vesmíru)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Poľský magazín
- 09:00 Kimondó - Na kus reči
- 09:25 Bezvýznamná žena
- 10:30 Svadba bude
- 11:00 Tajomný ostrov (Maska)
- 11:30 Obedníček (O mestečku za hradbami "N")
- 11:40 Rusty II
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Kokosová voda)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Zo Stredočeského kraja)
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Kruh)
- 14:05 Čiary
- 15:25 Moje miesta - príbeh mesta (Bratislava)
- 15:55 Pozoruhodný štýl III
- 16:20 Okupácia (Nepotrebný hrdina)
- 16:50 Anjeli strážni
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior (Duel junior)
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II (Čarovný amulet)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Štyria kamaráti a pes
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 22:00 Okupácia
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:05 Bardotová (2)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Na konci světa)
- 05:15 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Století Velké Moravy)
- 06:30 Na cestě po Bangkoku
- 06:59 Studio 6
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kouzla hradů a jejich pánů)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Tak neváhej a toč speciál
- 13:55 Navždy a daleko
- 16:15 Magnum II (Poslední epizoda)
- 17:05 Šetrný a Platil (1)
- 17:15 Chvíle pro písničku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pelíšky
- 22:05 Simona Stašová
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:05 Všechnopárty - speciál
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Klimatická úzkosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Cesta
- 01:50 Hříšná hudba
- 03:30 Šiška Deluxe
- 06:35 Ostrov delfínů
- 08:20 Princezna a profesor
- 09:55 Příšerky z vesmíru
- 11:35 Poslední družička
- 13:15 Šance na lásku
- 14:55 Rande naslepo
- 16:55 Princezna a bodyguard
- 20:15 Princezna D.
- 22:20 Rodiče na tahu
- 00:55 První oddělení II
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Policisté v akci
- 03:05 Krimi
- 03:30 Soudní síň (Vyšinutá ženská)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení II
- 06:40 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (37)
- 11:55 Nové bydlení - Dizajn
- 12:55 Soudní síň (Léčitel)
- 14:00 Soudní síň (Studentky)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Chci, co mi patří)
- 18:00 Soudní síň (Kanoista)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Holka na krátkou trať
- 22:00 Za sklem (2)
- 23:25 Za sklem (3)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:15 Reflex
- 08:40 Susedia (Ruja)
- 09:10 Susedia (Kuchárka)
- 09:40 Svokra
- 10:40 V mene zákona
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Dedičstvo)
- 12:50 Búrlivé víno (80)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (81)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám III (1)
- 21:55 Dunaj, k vašim službám III (2)
- 23:10 Partička
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (6)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (7)
- 20:20 Dům snů (13)
- 21:10 Dům snů IV (9)
- 22:00 Dům snů III (17)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (7)
- 23:50 Utajený šéf - USA VIII (5)
- 00:10 Venom
- 02:00 Zatím tě miluju
- 03:55 Falešný agent
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Norský sen
- 11:40 Junioři
- 13:15 Znovu se zamilovat
- 15:00 Venom
- 16:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (20)
- 17:30 Mr. Turner
- 20:00 Mělas to vědět (6)
- 21:10 Zimní král (3)
- 22:10 Kdo se směje teď
- 01:35 Zkažená úča
- 03:15 Interstellar
- 06:00 Je to nádhera!
- 07:35 Zlouni
- 09:15 Dům na mušce
- 10:55 Přátelé III (16)
- 11:20 Přátelé III (17)
- 11:45 Pán prstenů: Dvě věže
- 14:40 Neneh Superstar
- 16:15 Šmoulové 2
- 18:00 (J)elita ze střídačky 2
- 19:30 Velký útěkář
- 21:05 Nespoutaný Django
- 23:50 Amsterdam
- 00:40 Klíč k sexu
- 02:25 Sektor III (2)
- 03:25 Láska a smrt (Střety)
- 04:20 Všechny staré nože
- 06:00 Maškaráda
- 10:15 Teorie velkého třesku IX (Paralely slzavých údolí)
- 10:35 Stačí trocha Vánoc
- 11:55 Petr Pan
- 13:45 Fotbalový talent VI (4)
- 16:05 Andělé a démoni
- 18:20 Nesvá II (1)
- 18:55 Nesvá II (2)
- 19:25 Sex ve městě IV (Co s tím má sex společného?)
- 19:55 Sex ve městě IV (Město duchů)
- 20:25 Sex ve městě IV (Miláčku nešišlej)
- 21:00 Mělas to vědět (6)
- 22:05 Zimní král (3)
- 23:00 V Bruggách
- 01:25 Palmy a stožáry
- 03:15 Poslední paprsek
- 04:25 Vasil
- 06:00 Sliby
- 07:40 Dokud slunce svítí
- 09:05 Saloum
- 13:05 Network
- 15:05 Respekt
- 16:50 Dokud slunce svítí
- 18:15 Karaoke
- 00:05 Kytice z tisíce a jedné noci
- 02:15 Supremes
- 04:05 Nic pro mě
- 06:00 Miluješ mě?
- 07:30 Ruku na to
- 12:55 Ukryté dítě
- 14:45 Nedokonalosti
- 16:20 Aféra Thomase Crowna
- 18:15 BlacKkKlansman
- 20:30 Robocop 3
- 22:15 Zátah 2