Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:40 Nejen o václavkách
- 01:05 Jan Hus – Cesta bez návratu
- 02:00 Ombudsman stokrát jinak
- 02:25 Boleradice
- 02:50 Za Jaroslavem Juráškem
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Designtrend
- 04:35 Panna a gay
- 05:05 Evropan
- 05:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Utopený jako kotě
- 06:25 Zázraky lidského génia (Největší plavidla dějin)
- 07:20 Peklo na zemi (5)
- 16:25 Křidýlko nebo stehýnko?
- 20:00 Maršál
- 22:10 Vražda na úrovni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 07:15 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 07:45 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 17:10 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 17:25 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 18:10 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:05 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:35 Kill Bill
- 02:45 Labutí píseň
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Slečna slušňák
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: M)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (2)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Malý Nemo
- 12:35 Tlapková patrola VIII
- 13:00 Tlapková patrola VIII
- 13:25 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:55 Jak vycvičit draky II
- 14:15 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 15:00 Kamarádi z koše
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek chemikem)
- 18:55 Zafari (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi piráty)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 01:10 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 02:00 Jak se kalila hudba (Základní rytmus)
- 02:50 Hmat
- 03:10 Římov
- 03:25 Uchem jehly
- 03:55 Mladá móda
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:45 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (4)
- 21:10 Netopýr
- 04:05 The Voice USA XXI (39)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 K věci
- 01:20 Prima HISTORIE
- 01:40 7 pádů Honzy Dědka
- 02:50 Hlavní zprávy
- 03:40 Krimi zprávy
- 03:50 Showtime
- 04:10 Prima Česko
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Prima Svět
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 01:30 Autobazar Monte Karlo (8)
- 02:05 Sousedství V (7)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (200)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (201)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Mexičan
- 03:15 Nezvratný osud 5
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Teorie velkého třesku III (15)
- 01:55 Malý Sheldon III (18)
- 02:30 Svět podle Jima (8)
- 03:10 Americký táta VI (5)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Čtyřlístek ve filmu
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Koření
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 01:05 Vyměněné osudy II (55)
- 02:45 Čarodějky IV (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Vtedy v Amerike (2)
- 02:20 Správy „N“
- 03:10 Góly - body - sekundy
- 03:35 Počasie
- 03:40 Neskoro večer
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 00:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Hlásateľky
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Neznámá bitva
- 01:50 9 kulek
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 01:35 Soudní síň (Už neuteču)
- 02:25 Krimi
- 02:45 Noviny
- 03:20 Vaří vám to
- 03:50 Na chalupě
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zátah 2
- 02:25 Čtyřicítka na krku
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 El Mariachi
- 01:40 Apokalypsa v Hollywoodu
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Papežův vymítač
- 02:20 Kdo se směje teď
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Sandály
- 02:00 Modrý samet
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Freaks Out
- 03:00 Rádce
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Město 44
- 02:30 Impostor: Živá zbraň
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Svatební radosti
- 02:20 Odhalení
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Protokol
- 02:25 Loupež století
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Mateřská posedlost
- 03:00 Klamné zdání
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 The Driver's Seat
- 02:10 The Outsider
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 01:25 UNBREATHABLE CITIES ON THE VERGE OF ASPHYXIATION
- 02:20 WONDER (COLOR)
- 02:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 03:25 OH DIOR!
- 04:10 TRAVEL THRU HISTORY (WILMINGTON)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (2)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (3)
- 01:00 GP RACING 2022 (44)
- 01:30 GP RACING 2022 (45)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Ostříháno
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Narcos
- 01:10 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 01:35 Valašský zpravodaj
- 01:45 Magazín z Orlickoústecka
- 02:05 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 02:30 Ufouni: Švédsko
- 02:50 Ufouni: Lofoty
- 03:05 Hvězdná kavárna Pepy Melena: 4 ROCKEŘI s operní pěvkyní
- 04:15 Kutilové
- 04:50 Cirkulární Česko: Povinné zálohování vs. cirkularita
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
- 06:25 Medx talks: Ivana Plechatá
- 06:45 Žijí mezi námi: Sergej Smatryčenka
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 20:05 Hitler a nacist (2)
- 21:05 Mladý Svět: Michal Malátný
- 22:00 22:00 - 00:00
- 00:00 Ulička hanby
- 01:30 Ztracený svět (19)
- 02:15 Ztracený svět (20)
- 02:55 Ztracený svět (21)
- 03:40 Ultrafialoví II (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Ztracený svět II (19)
- 01:40 Ultrafialoví II (8)
- 02:25 Ultrafialoví II (9)
- 03:10 Totalcar IV (5)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 01:45 Brousko III (86)
- 02:35 Brousko III (87)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Greta
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Dealer II
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Spletenec
- 01:40 Semena zmaru
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Dracula
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Kickboxer: Retaliation
- 02:45 Bílá horečka
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Comedy Club VII (9)
- 00:55 Comedy Club VII (10)
- 01:25 Comedy Club VII (11)
- 01:55 Bezva polda
- 04:25 Comedy Club VII (12)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Boarding Pass (Oslo, Norway)
- 00:30 City Breaks (Sofia)
- 01:00 Costa Rica Calling (Cartago)
- 01:30 World Heritage (The Sculptures of Khajuraho, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 2)
- 02:30 Backpack (Imphal 2, India)
- 03:00 Viajar Peru (Arequipa, Peru)
- 03:30 Off The Grid (Gondar, Ethiopia)
- 04:00 Xplore Egypt (Cairo)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Pekelný kartel)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Třešně a muffiny)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Rýže a pravá svíčková)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Hranolky a mražená pizza)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Drůbeží roláda a hořčice)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Největší spory)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Oči na šťopkách)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Vrtná plošina Deepwater Horizon)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Veterinární policie Houston XVII (Záplavy)
- 00:45 Lovec záhad Mungo (Namibijské prase s hlavou psa)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:45 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Je to Havaj IX (To nejlepší z obou světů na Oahu)
- 00:30 Je to Havaj IX (Začít podnikat na Oahu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Blíže k rodině na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Honolulu Beach a život ve městě)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Hledání dokonalého domu u jezera)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Bangor, nebo nic)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Vyměnit Wisconsin za Belize)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Dům ve Vermontu pro čtyři)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:17 Pravidla farmy 7: Motorková máma! (2)
- 00:40 Kuchyně 15: Novinky na pozdní snídani (10)
- 01:25 Průkopnice 18: Hlavně neplýtvat (2)
- 01:47 Průkopnice 18: Velký zápas, skvělé jídlo (3)
- 02:10 Průkopnice 18: Dobroty do školy (4)
- 02:32 Průkopnice 18: Pohodová jídla za 16 minut (5)
- 02:55 Průkopnice 18: Ptejte se mě na cokoli (6)
- 03:17 Průkopnice 18: Vaření ala Kansas (7)
- 03:40 Průkopnice 18: Snadné pohoštění (8)
- 04:02 Průkopnice 18: Večeře pro dva (9)
- 04:25 Průkopnice 18: Oběd pro pomocníky (10)
- 04:47 Průkopnice 18: 16minutová texasko-mexická jídla (11)
- 05:10 Pravidla farmy 7: Sladké časy v zábavním parku (1)
- 05:35 Pravidla farmy 7: Motorková máma! (2)
- 06:00 Kuchyně 15: Syté a zdravé (11)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Taneční lekce pro Jade (24)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 1: Drsné sušenky (6)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 1: Dezerty za milion dolarů (7)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Záhadné starověké ruiny)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Vykopávat minulost)
- 02:10 Válka skladů XV (Vending, Vidi, Vici!)
- 02:35 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ničivé katastrofy)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Vetřelci př. n. l.)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 7 Days (Jordánsko)
- 00:53 Planet Terra (Sklář)
- 01:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 01:30 Vista Point (Fes)
- 02:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 02:29 Vista Point (Bahamy)
- 02:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 03:00 Vista Point (Ibiza)
- 03:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 03:38 Planet Terra (Kalmar)
- 03:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 03:54 Planet Terra (Bardejov)
- 04:00 Doc Time (Vianoce v Bangladéši)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 01:00 Tenis
- 02:00 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Házená: Magdeburg - Kiel
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 03:00 Zlaté okamžiky
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sedm nejrychlejších (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: BMW Z3 Coupé (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (57)
- 02:45 Tuning World Bodensee 2017 (58)
- 03:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:15 Blochovy rozbory (61)
- 04:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (62)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Portland Classic
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 00:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 01:00 Nový muškař (21)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 5.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 03:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 04:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:04 Mitten
- 04:58 04:58 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Led Zeppelin
- 01:31 Green Day
- 02:25 City and Colour
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Jean-Michel Jarre
- 04:07 04:07 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:47 TELESHOPPING
- 12:02 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 Empty
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY