Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:05 Konečná
- 02:40 Spartan: Týmová výzva (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (4)
- 08:20 Mezi žraloky XI (19)
- 10:10 Kobra 11 II (9)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VIII (4)
- 13:15 Válka skladů XI (13)
- 16:50 Kobra 11 II (11)
- 18:40 Válka skladů XI (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (21)
- 20:30 Mistři renovací II (17)
- 21:20 Kachní dynastie IV (15)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (5)
- 23:10 Kobra 11 II (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (18)
- 02:05 Malý Sheldon III (8)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (20)
- 03:25 Americký táta V (15)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky VI (10)
- 05:35 Ženatý se závazky (83)
- 06:25 Karate ovce (37)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (11)
- 07:15 Přátelé IX (2)
- 08:10 2 $ocky VI (15)
- 09:50 Malý Sheldon III (12)
- 11:25 Ženatý se závazky (85)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (11)
- 13:10 Přátelé IX (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (18)
- 15:45 2 $ocky VI (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (13)
- 19:10 Malý Sheldon III (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (22)
- 21:35 Přátelé IX (4)
- 22:35 Americký táta V (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (13)
- 04:10 Myšlenky zločince VII (24)
- 04:55 Co na to Češi
- 06:10 Riskuj!
- 06:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:35 Na lovu II
- 12:20 Beze stopy VII (Pod hladinou)
- 13:10 Teleshopping
- 13:25 MasterChef Česko (13)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (12)
- 00:55 Dvojí život mého otce
- 02:20 Doktorka Quinnová II (14)
- 03:45 Nemocnice Chicago Med VIII (12)
- 04:25 Oteckovia II (72)
- 05:40 Ulice (4338)
- 07:15 Život na jachtě: U protinožců (8)
- 08:50 Čarodějky IV (9)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (75)
- 16:20 Vyměněné osudy II (51)
- 20:15 Nekonečná láska II (117)
- 21:05 Nekonečná láska II (118)
- 00:00 Mystic Skate Cup
- 00:30 K.O. magazín (48)
- 01:20 KSW 90: Wrzosek vs. Vitasovic
- 03:15 Přestávka ve vysílání
- 09:25 Freestyle Pro Tour
- 09:55 1:1 Sport Show (55)
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Agatha Christie: Poirot (Vraždy podľa abecedy)
- 01:55 Správy „N“
- 02:45 Počasie
- 02:55 Candice Renoirová III (Špinavá bielizeň sa perie doma)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri II (8)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (9)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Pre ich dobro)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - Ngorongoro)
- 16:50 Destinácie (Bengálsko a Satjádžit Ráj)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dve pravdy - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Zrkadlová hra)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (5)
- 23:35 Hymna SR
- 23:37 Mária sníva
- 00:00 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Veľká tréma)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Mam'zelle Nitouche
- 10:30 Maškarný ples
- 11:00 Kúzelné mestečko (8)
- 11:30 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Jeseníky Šumpersko)
- 12:35 Herbárium (Baza čierna)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Moje, tvoje, spoločné a cudzie ...)
- 16:00 Sirotinec pre zvieratá III (Sirotinec 11.)
- 16:25 Fetiše socializmu II (Panelový sen)
- 17:00 Anjeli strážni
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Keď budem veľký)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 22:40 Kukačky (9)
- 23:30 Kukačky (časť 10.)
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:40 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - V prírode
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Archeológia - obraz našej minulosti
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Krásky z Dubaje
- 03:35 Příšerky z vesmíru
- 06:15 Jsem božská
- 08:10 Tajnosti
- 10:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 11:50 Podoby lásky
- 13:30 Předplacená láska
- 15:10 A do kuchyně!
- 16:55 Vánoční nevěsta
- 20:15 Válka zítřka
- 00:40 První oddělení II
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Krimi
- 03:10 Soudní síň (Lyžařka)
- 03:55 Slyším každý pšouk
- 04:40 Krimi
- 05:05 Noviny
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:30 První oddělení II
- 07:10 Policisté v akci
- 08:10 Policisté v akci
- 09:05 Soudní síň (Slyším každý pšouk)
- 10:05 Soudní síň (Strýc)
- 11:05 Pod povrchem (22)
- 14:00 Soudní síň (Dítě na prvním místě)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Chlapská čest
- 21:50 Kriminálka Kraj (Křesťanská láska)
- 23:00 Kriminálka Kraj (Šance)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (65)
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (66)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (10)
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (9)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (4)
- 01:45 Mistři dřeva II (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (21)
- 03:35 Dům snů III (1)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (9)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (3)
- 14:20 Dům snů III (1)
- 15:10 Mistři dřeva II (8)
- 22:05 Dům snů III (2)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (4)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady (2)
- 00:30 2012
- 03:05 Zlé sémě se vrací
- 10:20 Premiantka
- 11:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 12:35 Nevědomí
- 14:35 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 16:20 Vzmužme se
- 17:50 Van Helsing
- 20:00 Mělas to vědět (3)
- 20:55 El Mariachi
- 22:15 Desperado
- 23:55 Tenkrát v Mexiku
- 01:30 Zátah 2
- 04:00 Zelený sršeň
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Barry Seal: Nebeský gauner
- 09:15 Cesta k dokonalosti
- 11:00 Přátelé II (10)
- 11:20 Přátelé II (11)
- 11:45 Lauřina hvězdička
- 13:05 Bohémové
- 15:20 Lion
- 17:15 Jerry Maguire
- 19:30 Humr
- 21:25 Nit z přízraků
- 23:35 Halloween zabíjí
- 00:30 Terminator Salvation
- 02:25 Rod Draka II (7)
- 03:25 Sektor II (7)
- 04:25 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Muži v černém 2
- 07:25 Dvojčata
- 08:55 Mack a Rita
- 12:35 Fotbalový talent VI (1)
- 13:20 Tichý zahradník
- 15:10 Surfařka
- 18:40 Girls V (1)
- 19:10 Girls V (2)
- 19:40 Sex ve městě II (Svobodní se přece střílejí)
- 23:35 Bláznův ráj
- 04:30 Animalia
- 06:00 Středomořská horečka
- 07:50 Harka
- 09:15 Mutt
- 10:45 Ti nejhorší
- 12:30 Eismayer
- 13:55 Dům mezi kaktusy
- 15:25 Normální život
- 16:55 Harka
- 18:20 První láska
- 20:00 Občas myslím na smrt
- 21:35 Ohňostroje
- 01:10 65
- 02:45 Věčná dcera
- 04:20 Leden
- 06:00 Země žen
- 07:50 Dobrodružství
- 12:45 Hon na pačlověky
- 14:25 Kos v ostružiní
- 16:15 Dobrodružství
- 18:35 Rodinný podnik
- 20:30 Přání smrti
- 22:15 Daredevil