Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 12:00 Šílený svět studené války (Jaderný poker)
- 12:50 Peklo na zemi (4)
- 13:45 Operace Barbarossa (1)
- 16:20 České tajemno (3)
- 17:05 Myší akrobat v obilí
- 17:55 Čína na jazyku II (4)
- 22:00 Paříži, miluji Tě
- 23:55 Dalgliesh (Černá věž - 2. část)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:24 Jak se staví sen
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (202)
- 07:32 M.A.S.H (203)
- 08:02 M.A.S.H (204)
- 08:32 M.A.S.H (205)
- 09:02 M.A.S.H (206)
- 09:33 Vinaři (Košt)
- 14:32 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda III (Samí zrádci)
- 21:30 Polda III (Jed v srdci)
- 22:40 Show Jana Krause
- 23:43 Ano, šéfe!
- 04:07 Spravedlnost v krvi XI (Ve jménu otce)
- 05:02 Autosalon.tv
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 Bolek a Lolek (Hbití kovbojové)
- 06:28 Prima Pauza: Partička
- 06:33 Prima Partička
- 07:31 Partička Nová krev
- 08:26 Top Gear II (5)
- 09:32 Top Gear III (4)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:26 Fotr na tripu VI
- 22:09 ESCAPE
- 23:04 Moto cestou necestou
- 23:58 Simpsonovi III (Zkáza domu Flandersů)
- 04:48 Sběratelé kostí VIII (Smrt komika)
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Closer: Nové případy V (Něco za něco)
- 07:37 Komisař Rex VI (Obchod s dětmi)
- 11:30 Columbo (Popel popelu)
- 00:38 Spratci na zabití
- 02:12 Na tahu
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba XII (Pravidla domu)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Černá vlajka)
- 06:08 M.A.S.H
- 06:38 M.A.S.H
- 07:09 M.A.S.H
- 07:38 Námořní vyšetřovací služba XII (Pravidla domu)
- 11:18 Karel a já
- 13:21 Letní vzplanutí
- 15:26 Lví žena
- 17:43 Valkýra
- 20:07 Černobyl
- 22:42 Navajo Joe
- 04:47 Jak se staví sen - extra
- 05:36 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:33 Prostřeno!
- 07:43 1. MISE (Díra v hlavě)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:04 Ano, šéfe!
- 23:02 Tudorovci II (3)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: C)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (17)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (13)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (5)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek zahradníkem)
- 18:55 Kámoši hafíci (18)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (14)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Frank Sinatra: portrét
- 01:20 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:35 Robert Redford - Sundance Kid
- 02:30 Kanadská soda IX (14)
- 02:50 Ladí neladí
- 03:50 Luboš Andršt "60"
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Štace Miloně Čepelky
- 21:10 Cirque du Soleil: Alegría
- 12:02 Ráj podle Bryana II (Na hraně)
- 12:57 Neuvěřitelné dorty II (1)
- 13:27 Neuvěřitelné dorty II (2)
- 13:57 Farmář hledá ženu SK
- 04:32 Rodinná pouta (Rozruch)
- 05:37 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Nikdo není dokonalý
- 07:20 Columbo (Vrabec v hrsti)
- 14:24 Rodinná pouta II (O vlásek)
- 15:58 1. MISE (Netopýr)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:36 Lékaři v éteru
- 03:06 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 08:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (22)
- 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (23)
- 02:05 Sousedství IV (6)
- 03:10 Ze dvora (4)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (179)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (180)
- 04:20 Zahradní proměny (4)
- 05:10 Zahradní proměny (5)
- 06:00 Výleťák (212)
- 06:15 Moje místa (Tonya Graves)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha XI (4)
- 08:15 Zahradní proměny (6)
- 09:15 Zahradní proměny (7)
- 20:10 Cukrárna (9)
- 21:30 Zlaté dno
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 04:20 Bermudský trojúhelník
- 05:40 V dobré společnosti
- 07:40 Kriminálka Miami X (Odplata)
- 08:30 Kriminálka Miami X (Nezvěstní)
- 09:20 Divoké kočky
- 11:10 Godzilla
- 13:35 Teleshopping
- 13:50 Zkus mě rozesmát
- 16:05 Dannyho parťáci 3
- 18:30 Příšerky z vesmíru
- 20:00 Wonder Woman
- 22:35 V jako Vendeta
- 01:05 Mistři renovací II (5)
- 01:45 Kachní dynastie IV (3)
- 02:30 Spartan: Týmová výzva (4)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (21)
- 03:55 Paris Saint-Germain - OGC Nice
- 08:15 Mistři renovací II (5)
- 09:05 Kachní dynastie IV (3)
- 10:00 Kobra 11 (5)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (21)
- 13:10 Válka skladů X (38)
- 14:30 Válka skladů XI (1)
- 14:55 Mistři zastavárny XXIV (14)
- 15:45 Strážci hranic: Austrálie III (7)
- 16:40 Kobra 11 (7)
- 18:40 Válka skladů XI (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (15)
- 20:30 Mistři renovací II (9)
- 21:20 Kachní dynastie IV (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (22)
- 23:10 Kobra 11 (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku (11)
- 01:55 Malý Sheldon II (18)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (8)
- 03:15 Americký táta V (3)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky V (8)
- 05:25 Ženatý se závazky (71)
- 06:20 Karate ovce (13)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (5)
- 07:10 Přátelé VIII (14)
- 08:05 2 $ocky V (13)
- 09:45 Malý Sheldon II (22)
- 11:25 Ženatý se závazky (73)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (18)
- 13:15 Přátelé VIII (14)
- 14:05 Teorie velkého třesku (11)
- 15:45 2 $ocky V (17)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (19)
- 18:45 Dva a půl chlapa VI (1)
- 19:10 Malý Sheldon III (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku (15)
- 21:40 Přátelé VIII (16)
- 22:35 Americký táta V (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (19)
- 23:55 Dva a půl chlapa VI (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Tvrdé přistání)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (7)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Zločiny v zahradách (Strom smrti)
- 15:30 Médium IV (Nikam nepůjdeš)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (6)
- 01:05 Unesena z ráje
- 02:25 Doktorka Quinnová II (12)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VIII (6)
- 05:30 Ulice (4332)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VII (15)
- 09:00 Čarodějky IV (5)
- 09:50 Vítejte doma IV
- 10:40 Oteckovia II (67)
- 12:25 Nekonečná láska II (106)
- 16:30 Vyměněné osudy II (43)
- 18:15 Čarodějky IV (6)
- 19:05 Gympl s (r)učením omezeným (Prásk!)
- 10:20 Absa Cape Epic Best of WOMEN
- 10:45 Běhej lesy - Týmovka
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (3)
- 11:30 1:1 Sport Show (71)
- 12:00 Motosurf World Championship #1
- 12:30 4Islands Croatia
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 19:30 Freestyle Pro Tour
- 20:00 Spade poker show 2024 (4)
- 20:30 1:1 Sport Show (72)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
- 00:45 Fotbal: Olympique Lyon - Valenciennes FC
- 02:30 PFL Europe 2
- 05:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 01:00 Správy „N“
- 01:50 Počasie
- 02:00 Don Matteo (Útek)
- 03:00 Candice Renoirová III (Kto láskavo ľúbi, aj láskavo trestá)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri II (4)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová III (Kajúcnik potrestá sám seba)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (5)
- 14:20 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Navždy verný)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Jazero Inle-chrámy)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Ukradnuté šťastie)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Sadrový deň)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:25 Ženské oddelenie
- 11:00 Kúzelné mestečko (4)
- 11:25 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 12:35 Herbárium (Liečivé buriny)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Ku koreňom)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Veľké šťastie)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Tradičné jedlá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Dezerty
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nobelove ceny
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Pařba v Pattayi
- 01:40 Voyagers - Vesmírná mise
- 03:20 Když láska klepe na dveře
- 04:45 Upír junior
- 06:20 Detektiv z kuchyně (Jíst, pít a zemřít)
- 08:05 O kouzelné rybě
- 09:35 Bella Mia
- 11:20 Průvodce pro nezadané
- 13:05 Pan pravý
- 14:50 Vánoční nevěsta
- 16:25 Vrásky z lásky
- 18:15 Jsem božská
- 22:10 Adam
- 23:55 Noční recepční
- 00:20 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Sbal se a vypadni!)
- 03:30 Soudní síň (Inženýr kuplíř)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Inženýr kuplíř)
- 09:50 Soudní síň (Puberťačka)
- 10:50 Pod povrchem (18)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Jarmark)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Sterilizace)
- 17:55 Soudní síň (Emigrantem doma)
- 20:20 Svátky jako z obrázku
- 22:05 Hotel (Labyrint srdce)
- 23:05 Hotel (Štípni mě!)
- 00:00 Survivor
- 01:05 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:10 Rodinné prípady
- 04:00 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (61)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (62)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:10 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (5)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (3)
- 01:45 Mistři dřeva II (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (17)
- 03:35 Dům snů II (17)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (9)
- 14:20 Dům snů II (17)
- 15:10 Mistři dřeva II (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! VI (2)
- 21:15 Dům snů (8)
- 02:00 Dánská dívka
- 03:55 Muž jménem Otto
- 06:00 Íá
- 07:25 To jsem já, Margaret!
- 09:10 Dokud jsme mladí
- 10:45 Kovboj Bebop
- 12:40 Premiantka
- 14:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 18:20 Hra peněz
- 20:00 Ambulance
- 22:15 Rod Draka II (6)
- 23:15 Amsterdam
- 00:55 Život vzhůru nohama
- 02:25 Chuť na lásku
- 03:55 Lásky čas
- 06:00 Třináct životů
- 08:25 Emily
- 10:35 Přátelé II (2)
- 10:55 Přátelé II (3)
- 11:20 Tintinova dobrodružství
- 13:05 Život vzhůru nohama
- 14:35 Děcka jsou v pohodě 2
- 16:00 Hotel Transylvánie
- 17:30 Syn
- 19:30 Vlk (1)
- 23:40 Sektor II (6)
- 00:35 Východní přísliby
- 02:15 Mělas to vědět (2)
- 03:10 Turista II (6)
- 04:10 Kiss the Future
- 06:00 Mistrovské dílo
- 07:35 Škola je naše
- 10:10 Bestsellery
- 11:50 Stylová romance
- 13:20 Muži v černém 2
- 14:50 Pravdivý příběh
- 16:30 Opilí láskou
- 18:05 Julia II (Čokoládová pěna)
- 18:50 Girls IV (3)
- 19:15 Girls IV (4)
- 19:45 Sex ve městě (Monogamisté)
- 20:10 Sex ve městě (Třetí je na obtíž)
- 20:35 Sex ve městě (Želva a zajíc)
- 21:00 Malý Sheldon VII (9)
- 21:20 Malý Sheldon VII (10)
- 21:40 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 22:15 Venuše
- 23:55 Rod Draka II (6)
- 01:30 Lék na život
- 03:55 Velký třesk
- 04:10 Supremes
- 06:00 Ukolébavka
- 07:45 Narkóza
- 09:40 Bristol Fashion
- 11:25 Jako v úlu
- 12:45 Trio z Belleville
- 14:10 Oddechový čas
- 16:15 Narkóza
- 18:10 Plán 75
- 20:00 Francouzský polibek
- 21:50 Když Harry potkal Sally
- 23:25 Freaks Out
- 00:50 Funny Games
- 02:45 Wolfkin
- 04:15 Alelujá
- 06:00 Zamilovaná Stella
- 07:50 Klíčovou dírkou
- 09:40 Hotel
- 11:25 Slušný občan
- 12:45 Maxine (1)
- 13:30 Maxine (2)
- 14:15 Maxine (3)
- 15:10 Růže
- 17:00 Klíčovou dírkou
- 18:50 Úder
- 20:30 Návrat do Soulu
- 22:30 Vzdáleni
- 00:10 Roswell: Nové Mexiko (Leť)
- 00:50 Roswell: Nové Mexiko (Domove, domove…)
- 01:30 Restaurant: Impossible (Nové úlohy, nové výsledky)
- 02:15 Restaurant: Impossible (Staré zvyky těžko potlačit)
- 02:55 Projekt Kojota Petersona (3. díl)
- 03:20 Projekt Kojota Petersona (4. díl)
- 03:40 Poslední obyvatelé Aljašky (Sám)
- 10:10 Hairspray
- 12:20 Flash (Muž ve žlutém kostýmu)
- 13:20 Flash (Pomsta lotrů)
- 20:00 Navždy spolu
- 22:00 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 22:50 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 23:45 M. Butterfly
- 00:05 Santa je pořád úchyl
- 01:35 Cesta utrpení
- 02:55 Kytice
- 04:20 Poslední polda V (4)
- 05:50 Poklad pirátů
- 07:45 Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
- 10:00 Život je život
- 12:00 Nádech pro lásku
- 14:35 Bota jménem Melichar
- 20:00 Konec starých časů
- 21:45 V lepší společnosti
- 23:50 Elita armády
- 01:00 Syčák Hesher
- 02:45 Dezertér
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 05:35 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 07:35 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 09:05 Asterix a Olympijské hry
- 12:30 Zamračené dny
- 16:00 Skoro přátelé
- 17:40 Bůh masakru
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Klub miliardářů
- 22:45 Londýnský gangster
- 00:40 Černej polda
- 02:10 Mafiánovi
- 03:55 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Učitelem z nouze
- 06:55 První pes
- 08:30 Čekání na Anyu
- 10:15 Romantické útočiště
- 11:40 Armáda jednoho
- 13:10 Madam služebná
- 14:40 Supernova
- 16:15 Kupec benátský
- 18:25 Králové hor
- 20:00 Oslněni sluncem
- 22:00 Oddanost
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Církevní basketbal
- 06:35 Ranvej
- 08:05 Starý Bob
- 09:40 Sniff a létající fantom
- 11:15 Hrdinové
- 13:00 Spy kids: Stroj času
- 14:25 Tunel do Číny
- 16:05 Květy války
- 17:40 Coco Chanel
- 19:30 Návrat domů
- 21:00 Večerní slunce
- 22:50 Muž ve stínu
- 01:25 Podfuk
- 03:00 Synku, synku, cos to proved
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Vlčák Rain
- 07:35 Slova a obrazy
- 09:50 Imogene
- 11:55 Druhá šance
- 19:55 STARS! (- Idris Elba)
- 20:00 Smrtící kousek
- 21:50 Nebezpečné líbánky
- 23:40 Nenápadná slečna
- 00:00 Parlor, Bedroom and Bath
- 01:10 Tahrib
- 01:25 Love Is Not Enough
- 02:45 Hawaii
- 03:10 Guerrero
- 05:00 Bella
- 05:25 End of Program
- 06:00 Bending the Rules
- 07:35 Stamm
- 07:45 A Woman's Life
- 11:05 Schengen
- 11:15 The Gold Rush
- 12:40 Frieda
- 14:15 Roaring Abyss
- 15:45 Delicate Gravity
- 16:20 The Wedding
- 16:35 The Phantom Of 42nd Street
- 17:35 Game Show Dynamos
- 18:35 Mohawk
- 19:55 John Wayne Stagecoach Run
- 20:50 Tangible
- 21:00 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 22:35 Who Killed Teddy Bear
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (9)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (10)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (47)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 01:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (37)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (38)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (10)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (16)
- 05:30 WILD SURF 2019 (17)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 07:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 10:00 GEARING UP 2020 (6)
- 10:30 GEARING UP 2020 (7)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 12:00 SPORTS MAX (41)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (4)
- 14:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 14:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 15:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 15:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 16:00 GP RACING 2022 (42)
- 16:30 GP RACING 2022 (43)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 04:35 GIANT AIRCRAFT: MANUFACTURING AN AIRBUS 350
- 05:25 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 06:00 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 06:25 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 MAX FOODIE: PHILIPPINES PART 2
- 18:35 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:30 INK THERAPY (5)
- 20:15 INK THERAPY (6)
- 21:00 RVERS (14)
- 21:25 RVERS (15)
- 21:50 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:20 Tajomstvá veľkosti (2)
- 01:25 Téma (160)
- 02:05 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 03:05 Travelistan (15)
- 03:25 Ruská revolúcia (1)
- 04:20 JFK - Zrod prezidenta (1)
- 05:10 Vesmírni farmári (2)
- 06:00 Storočie v obrazoch (3)
- 07:00 Zlato (2)
- 08:00 Telenákupné pásmo (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Oceány Afriky (2)
- 09:55 Len peniaze nestačia (15)
- 10:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 14:20 Cestujeme bez batožiny (70)
- 14:55 Téma (160)
- 15:35 Hitler a Nemecko (1)
- 16:25 Priestory ktoré treba chrániť (1)
- 17:25 Travelistan (5)
- 17:50 Telenákupné pásmo (1)
- 18:05 Smrtiaci asteroid: Ako ochrániť Zem? (1)
- 19:00 Travelistan (22)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Ľudia sú aj politici (41)
- 20:45 Vyrobené na Slovensku (1)
- 21:00 K-FUN (31)
- 21:50 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 00:20 Cyranův ostrov (17)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (18)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Bella vita
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (18)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Amigo
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 00:35 Zelenáč VI (6)
- 01:20 Bosch VI (10)
- 02:05 Bosch VII (1)
- 02:45 Bosch VII (2)
- 03:30 Macgyver V (1)
- 04:10 Macgyver V (2)
- 04:50 Tým SEAL V (6)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:05 Seriálový tip (1)
- 06:25 Profil zločinu IV (1)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (4)
- 08:20 Xena (4)
- 09:15 Profil zločinu III (12)
- 10:25 Profil zločinu IV (1)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida (12)
- 12:20 A-Team II (9)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (4)
- 14:10 Xena (4)
- 15:05 Profil zločinu IV (2)
- 16:10 Profil zločinu IV (3)
- 17:20 A-Team II (10)
- 20:05 Xena (5)
- 21:00 Ztracený svět (7)
- 21:55 Ztracený svět (8)
- 22:50 Společnost Adventure (3)
- 23:45 Společnost Adventure (4)
- 00:05 Xena II (11)
- 01:05 Ztracený svět II (13)
- 02:00 Lovci pokladů (9)
- 02:45 Lovci pokladů (10)
- 03:30 Totalcar III (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (11)
- 10:00 Ztracený svět II (12)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (7)
- 13:55 A-Team II (15)
- 15:00 Lovci pokladů (11)
- 16:00 Lovci pokladů (12)
- 17:00 Ztracený svět II (13)
- 18:00 Ztracený svět II (14)
- 19:00 Xena II (12)
- 20:00 A-Team II (16)
- 21:05 Společnost Adventure (8)
- 22:05 Lovci pokladů (11)
- 23:05 Lovci pokladů (12)
- 00:30 Grand Hotel (24)
- 01:30 Dcery duchem (20)
- 02:45 Brousko III (81)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (20)
- 12:30 Teleshop (1)
- 12:50 Domek na prérii V (17)
- 14:25 Grand Hotel (23)
- 15:25 Grand Hotel (24)
- 16:25 Brousko III (83)
- 17:30 Dcery duchem (21)
- 18:55 Domek na prérii V (18)
- 19:55 Ranč Heartland (1)
- 20:55 Ranč Heartland (2)
- 21:50 Domek na prérii V (18)
- 22:55 Ranč Heartland (1)
- 23:50 Ranč Heartland (2)
- 01:35 Malý Joe
- 03:25 Schneider vs. Bax
- 10:30 Jimmyho tančírna
- 12:25 Abrakadabra
- 14:05 Sbohem, Berthe
- 15:55 Sladké sny
- 18:10 Hosté večeře Páně
- 19:35 Šrám
- 09:25 Prase
- 11:20 Ta, která odešla
- 15:05 Taxi Teherán
- 16:35 Francie
- 18:05 Jedna sekunda
- 19:55 Slitování
- 22:00 Pardon, nezastihli jsme vás
- 23:45 Jeskyně
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:55 O modrém autíčku (Zloděj)
- 07:05 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:20 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:35 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 10:05 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 10:15 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 10:20 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:40 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a správce Markvart)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:25 Já Baryk (10)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 12:00 Bestiář
- 14:00 Případ dr. Kováře
- 15:20 Utopená ponorka
- 15:30 Neznámé památky (2)
- 16:00 Svatba na bitevním poli
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Boty plné vody
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 O Mikešovi (Mikeš se ztratil)
- 20:00 Pyšná princezna
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Zde jsou lvi
- 23:35 Teleshopping
- 00:05 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Pharma Bro versus Wu-Tang Clan)
- 00:45 Neuvěřitelná planeta (Cesta obrů, asfaltová jezírka a národní park Thingvellir)
- 01:30 Milionové vraždy (Vedlejší ztráty)
- 02:20 Paranormální noční můry (Strašidelná půda)
- 03:05 Příběh Google
- 03:45 Paranormální kriminalisté (Jacquie Poole)
- 04:10 Děti Ukrajiny
- 05:10 Paranormální kriminalisté (Mark Green)
- 06:15 Dešifrované záhady (Roswell)
- 07:00 Teleshopping
- 20:00 Skupina Paranormal (1)
- 20:30 Hon na čarodějnice
- 21:30 Krvavé Česko (1)
- 22:00 Dešifrované záhady (Roswell)
- 23:10 Obří černé díry
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Halloween II
- 01:55 Dokonalé neviňátko
- 03:25 Neviditelná loď
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Muž, který zavraždil Sherlocka Holmese
- 16:50 Příběh Google
- 17:50 Perličky Jiřího Menzela
- 01:15 Ex machina
- 02:55 Vigilante Diaries
- 04:20 Mise pomsty
- 05:50 Zoom In - Jurassic World: Dominion
- 06:00 Šťastný Luke
- 11:15 Gulliverovy cesty (1)
- 12:55 Gulliverovy cesty (2)
- 14:35 Jdi na to
- 16:30 Stážisti
- 18:35 Ip Man 4: The Finale
- 20:25 Neprůstřelný mnich
- 22:00 Replikant
- 23:40 Neporazitelný II: Poslední zůstává
- 01:30 Johanka z Arku
- 04:00 Timecop
- 05:30 Close Up III (7)
- 06:00 Close Up III (3)
- 06:30 Zoom In - The Secret Garden
- 06:40 Zoom In - Sing 2
- 06:50 King Kong
- 09:35 Neprůstřelný plán
- 11:15 Svatba na bitevním poli
- 13:00 Superpolicajti z Miami
- 14:45 Škola hada
- 16:30 Špionáž
- 18:15 Buddy míří na Západ
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:35 Hannibal
- 00:20 Červený trpaslík V (4)
- 00:55 Kořist
- 02:55 Comedy Club VI (5)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (21)
- 20:00 Upír v Brooklynu
- 22:25 Comedy Club VI (6)
- 23:00 Comedy Club VI (7)
- 23:30 Červený trpaslík V (4)
- 00:00 The Moroccan Chronicles (Eternal Love in Chefchaouen)
- 00:30 Quest (Naila 1, Jaipur, India)
- 01:00 10 Days Korea (Busan)
- 01:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 1)
- 02:00 XP Guide (Dubai 1)
- 02:30 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 03:00 Xplore Cambodia (Phnom Penh)
- 03:30 The Gypsies (Panchmarhi, India)
- 04:30 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:15 Divoká Austrálie (Jurská džungle)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 06:21 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 06:47 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 07:09 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 07:35 Disneyho říše zvířat II (Gorilí potápěčka)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (Hitlerova pomsta)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Pohřebiště v Atlantiku)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Nasáklý kokainem)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Pašeráci z Gibraltaru)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Proměna De Loreanu)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Říční síť)
- 04:25 Pěšky po Americe (2)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (4)
- 06:00 Drama v oblacích (7)
- 07:00 Moře záhadných katastrof (1)
- 10:40 S tátou kolem světa II (1)
- 11:05 S tátou kolem světa II (2)
- 11:30 Pěšky po Americe (2)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (1)
- 14:50 Mistři ve foukání skla II (1)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (3)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (2)
- 17:10 Americká 80. léta (5)
- 18:05 Pohledy do historie (10)
- 18:10 Pěšky po Americe (3)
- 19:10 Mistři ve foukání skla II (1)
- 19:35 Mistři ve foukání skla II (2)
- 10:10 Serengeti (5)
- 11:25 V továrně VII (1)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (8)
- 15:30 Serengeti (6)
- 16:45 V továrně VII (2)
- 17:55 Nejtragičtější katastrofy II (1)
- 04:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Příliš hluboko a smrt ve škole krásy)
- 04:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Pohřešovaná učitelka a stalker na vysoké škole)
- 05:00 Vybrala si mě vražda (Něco ve vodě)
- 06:00 Vraždy královen krásy (Zlé úmysly)
- 07:00 Vraždy královen krásy (Někdo tě sleduje)
- 00:15 Vražedné město (Sparta, Michigan)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Krev na knihách)
- 01:45 Motiv k vraždě (Pokrevní vrazi)
- 02:05 Motiv k vraždě (Milostný trojúhelník mladistvých v Texasu)
- 02:30 Soudní kamera IV (59. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (61. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Skutečně ztraceni)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (Jen pár kroků od vysněného domu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Trvalá dovolená na Havaji)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Z hor na pláže Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Nečekané peníze na Floridě)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (10)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Odpočinek a prostor pro Maxe)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Hledání vylepšení)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVII (Blues o suterénu v Knoxville)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? III (Nejistá koupě)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? III (Dodržíme rozpočet?)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Tenhle bazén prosím nahoru)
- 06:00 Přestavba na klíč (Málo místa, hodně šarmu)
- 06:30 Přestavba na klíč (Přestavba moderního domu z padesátých let)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Thomastonu)
- 00:40 Kuchyně 14: Venkovní večírek (12)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Sváteční dobroty (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 24: Hádej, kdo je zpět? (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 24: Tohle přesně sem! (2)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Britské, havajské a mexické (4)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Skvělé mořské plody (5)
- 03:40 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Šanghaj (4)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Bronx (6)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Stockholm (7)
- 06:00 Kuchyně 14: Podzimní lehký oběd (13)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Večírek pro děti s dvojitými problémy (13)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Jarní hraní všemi barvami (1)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Královna se vrací (3)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Čas na čaj)
- 01:25 Válka skladů IV (Přímou cestou do Comptonu)
- 01:45 Válka skladů IV (Portrét hráče)
- 02:10 Válka skladů IV (Dražby pro hlupáky)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Výhra, ztráta, nebo klání)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Vzhůru do nekonečna)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Kolo štěstěny)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Dopady z kosmu)
- 00:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 00:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 00:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 00:50 Global Treasures (Louvre)
- 01:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 01:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 01:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 02:00 Vista Point (Bukurešť)
- 02:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 02:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 03:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 03:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 03:22 Vista Point (Rím)
- 03:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 04:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 04:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 04:38 Planet Terra (Miami)
- 04:43 Global Treasures (Buxoro)
- 04:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 05:00 Vista Point (Valletta)
- 05:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 05:54 Planet Terra (Vratislav)
- 06:00 Vista Point (San José)
- 06:27 Global Treasures (Toruň)
- 06:38 Planet Terra (St. Ives)
- 06:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 06:54 Planet Terra (Meissen)
- 07:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 07:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 07:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 07:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 07:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 7 Days (Kampánie)
- 10:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 11:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 11:29 Vista Point (Sevilla)
- 11:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 12:00 Vista Point (Taipei)
- 12:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 12:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 12:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 12:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 13:00 On Tour (Kanál Göta)
- 13:29 Doc Time (Sumatra)
- 13:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 14:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 14:53 Planet Terra (Hakone)
- 15:00 Vista Point (Záhreb)
- 15:27 Global Treasures (Dambulla)
- 15:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 15:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 15:54 Planet Terra (Persepolis)
- 20:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 20:27 Vista Point (Mexico City)
- 20:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 21:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 21:11 Global Treasures (Firenze)
- 21:22 Esovision (Afrika)
- 21:50 Global Treasures (Visby)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Závody GT
- 03:00 Motorky
- 08:30 Závody GT
- 09:00 Esports
- 09:30 Olympijské hry
- 10:30 Olympijské hry
- 11:30 Olympijské hry
- 12:30 Olympijské hry
- 13:30 Olympijské hry
- 00:00 Olympijské hry
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Olympijské hry
- 03:00 Olympijské hry
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Olympijské hry
- 05:30 Olympijské hry
- 06:30 Olympijské hry
- 07:30 Cyklistika
- 12:00 Snooker
- 13:30 Olympijské hry
- 14:30 Cyklistika
- 15:15 Ragby 7
- 22:00 Olympijské hry
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Poker
- 01:00 Fotbal: Juventus - Frosinone
- 03:15 Lední hokej: HK Nitra - Spišská Nová Ves
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Lední hokej: Lulea - Frölunda
- 11:00 Televizní nákupy
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Polish Open 2024
- 13:00 Polish Open 2024
- 15:00 Polish Open 2024
- 17:00 Naša Garáž
- 17:20 ARIES RACING sa rozrastá
- 17:30 Nehody za volantom
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 WACT Tour - Andujar
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Polish Open 2024
- 21:50 ARIES RACING sa rozrastá
- 22:00 Polish Open 2024
- 00:35 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (49)
- 00:45 Blochovy rozbory (50)
- 01:35 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (51)
- 01:45 Milujeme auta (52)
- 02:10 Eastside Motors: Porsche, poker a drobné (53)
- 03:00 Finále Best of Belron: Steffen Taeterow (54)
- 03:30 Přednost v jízdě: Audi S8 (55)
- 03:40 Zprávy (56)
- 03:45 Rychlé kolo: Peugeot 208 GTI (57)
- 04:15 Rychlé kolo: Audi RS 7 (58)
- 04:45 Rychlé kolo: Seat Leon Cupra (59)
- 05:10 Zprávy (60)
- 05:15 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (1)
- 05:35 Test automobilu: FiVW T-Roc (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Bentley (9)
- 16:10 Test automobilu: FiVW T-Roc (28)
- 16:15 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (29)
- 16:30 Zprávy (30)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (31)
- 16:50 Garáž 21 (32)
- 17:15 Poklady v garáži (33)
- 17:45 Poklady v garáži (34)