Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 04:45 44 koček II (Špionka Blondie)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Prokletý MacBeth / Skvělá Zeela)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové (Fešák ještěrkou / Velká novina)
- 06:25 Šmoulové (Dva Taťkové / Falešné zprávy)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice II (Patrikova show inkasuje / Hvězdicové hry)
- 00:45 Jelení Skvadra (Cesta do vesmíru / Podivné kouzlo)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Nechávají Marshalla Doma / Tlapky Zachraňují Jelínka)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Papouška / Tlapky Zachraňují Včelí Královnu)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Moře-štěně)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Super Skateboard)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Síla záchranáře)
- 10:05 Prasátko Peppa VI (Opuštěný ostrov)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Parfém)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Dětská slavnost)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Akvárium)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Lodička)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Noční zvířátka)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 00:15 Ghostforce (7)
- 00:40 Ghostforce (8)
- 03:15 Ghostforce (9)
- 03:40 Ghostforce (10)
- 04:00 Pyžamasky (10)
- 04:25 Pyžamasky (11)
- 05:40 Taffy (71)
- 05:50 Taffy (70)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (82)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (84)
- 06:55 Blue (151)
- 07:30 Blue (150)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (14)
- 14:20 Příšerky v rachotě (20)
- 14:55 Příšerky v rachotě (4)
- 15:20 Hailey jde na to! (4)
- 16:20 Blue (118)
- 16:25 Blue (119)
- 16:40 Blue (120)
- 16:45 Blue (121)
- 16:50 Blue (122)
- 17:05 Blue (123)
- 17:10 Blue (124)
- 17:20 Blue (125)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (103)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (104)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 19:50 Blue (21)
- 19:55 Blue (22)
- 22:15 Jessie (8)
- 22:40 U Raven Doma (54)
- 23:10 U Raven Doma (55)
- 23:40 Kluk, holka atd. (19)
- 23:50 Kluk, holka atd. (20)
- 07:00 Bluey (125)
- 07:10 Bluey (126)
- 07:20 Bluey (127)
- 07:30 Bluey (128)
- 07:40 Bluey (129)
- 08:10 Bluey (132)
- 08:20 Bluey (133)
- 12:30 Bluey (36)
- 12:40 Bluey (37)
- 12:50 Bluey (38)
- 13:00 Bluey (39)
- 13:10 Bluey (40)
- 13:20 Bluey (41)
- 18:30 Sofia The First (41)
- 19:00 Sofia The First (44)
- 00:13 Bořek stavitel (41)
- 00:23 Bořek stavitel (42)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 01:20 Hurá za hádankou (5)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (37)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (38)
- 02:55 Chuck a přátelé (2)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 04:38 Bořek stavitel (48)
- 04:48 Bořek stavitel (49)
- 05:01 Hurá za hádankou (11)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (49)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (50)
- 05:49 Požárník Sam (8)
- 06:00 Trojčata (63)
- 06:07 Trojčata (64)
- 06:14 Trojčata (65)
- 06:25 Bing (69)
- 06:32 Bing (70)
- 06:39 Bing (71)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (31)
- 08:40 Doodleboo (32)
- 08:45 Doodleboo (33)
- 08:50 Doodleboo (34)
- 08:55 Doodleboo (35)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (41)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (42)
- 09:30 Hurá za hádankou (9)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (19)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (5)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (6)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 11:16 Pettson a Fiškus (5)
- 11:27 Pettson a Fiškus (6)
- 11:40 Pettson a Fiškus (25)
- 11:50 Pettson a Fiškus (26)
- 12:03 Daisy a Ollie (7)
- 12:10 Daisy a Ollie (8)
- 12:17 Daisy a Ollie (9)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 12:52 Bing (50)
- 13:00 Bing (51)
- 13:08 Bing (52)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Simon (29)
- 15:38 Woozle a Pip (29)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (29)
- 16:15 Pettson a Fiškus (3)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (3)
- 17:12 Doodleboo (9)
- 17:17 Doodleboo (10)
- 17:22 Doodleboo (11)
- 17:27 Doodleboo (12)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 17:59 Požárník Sam (7)
- 18:10 Požárník Sam (8)
- 18:24 Berry a Dolly (10)
- 18:29 Berry a Dolly (11)
- 18:34 Berry a Dolly (12)
- 18:40 Bing (48)
- 18:47 Bing (49)
- 18:54 Bing (50)
- 19:17 Pettson a Fiškus (3)
- 19:55 Simon (23)
- 20:00 Simon (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (22)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (5)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:55 Chuggington (3)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (42)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (43)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:05 Bing (77)
- 23:12 Bing (78)
- 23:20 Bing (1)
- 23:27 Bing (2)
- 23:35 Bing (3)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (2)
- 11:00 Sestry (Konečně prázdniny)
- 11:10 Sestry (Chybí mi Max)
- 11:30 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 14:00 Sestry (Zasádrované)
- 14:10 Sestry (Odpojené)
- 14:30 Sestry (Epizoda s létajícím talířem)
- 14:40 Sestry (Moje sestra je zombie)
- 22:00 Sestry (V kůži své sestry)
- 22:10 Sestry (Blondýna)
- 00:00 Ostrov Hajaju (4)
- 00:10 Kikoriki (48)
- 00:35 Šmolkovia (37)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (41)
- 01:10 Esá z pralesa (34)
- 01:35 Volám sa Caillou V (19)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (7)
- 02:15 Panda a Krash (36)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (24)
- 02:55 Myšiak Anatole (12)
- 03:20 Monchhichi (44)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (11)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (1)
- 04:20 Malý medvedík (21)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ (1)
- 05:30 Duda a Dada II (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (33)
- 05:55 Máša a medveď (65)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (35)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (18)
- 06:40 Veselé zajačiky III (3)
- 06:45 Ovečka Shaun II (3)
- 07:05 Flopy (117)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (10)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (6)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (66)
- 08:20 Veselé zajačiky III (4)
- 08:30 Fíha Tralala (6)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (23)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (11)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (34)
- 09:35 Veselé zajačiky III (5)
- 10:20 Bob staviteľ (2)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (38)
- 10:55 Zvedavkovci II (36)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (5)
- 11:55 Ovečka Shaun II (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (20)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (23)
- 12:30 Polly Pocket (14)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (12)
- 13:45 Veselé zajačiky III (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (42)
- 14:45 Máša a medveď (67)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (29)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (12)
- 15:20 Esá z pralesa (35)
- 15:35 Ohrozené druhy (14)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (48)
- 16:25 Bob staviteľ (3)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (12)
- 16:45 Monchhichi (45)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Ovečka Shaun II (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (10)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (47)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (6)
- 18:50 Flopy (116)
- 19:15 Zvedavkovci II (37)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (7)
- 19:45 Máša a medveď (68)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 20:05 Esá z pralesa (36)
- 20:15 Bob staviteľ (4)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (13)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (30)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (46)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (49)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (24)
- 23:35 Mášine rozprávky (24)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (24)
- 23:45 Veselé zajačiky III (7)
- 23:50 Malý silák Bheem (13)
- 01:00 Šport+
- 02:00 V politike
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 18:55 Šport
- 20:00 Téma
- 20:30 Zdravie na TA3
- 22:30 Šport+