Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:20 Kruk II (1)
- 01:10 Láska a sex v Izraeli
- 02:05 Šumava
- 02:30 Zašlapané projekty (Dálník pana Andrleho)
- 02:50 V zajetí železné opony (Sedláci bez domova)
- 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:30 Splácím dluh
- 03:40 Vyhnal jsem ovečky až na Javorníček
- 04:00 Na palubě života
- 04:25 Folklorní výlety
- 04:50 Krajina plná not
- 05:20 Žiješ jenom 2x (14)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Kam k nám (4)
- 06:50 Československý filmový týdeník 1974 (1524)
- 07:05 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 07:55 Kalahari - zákony pouště (1)
- 08:50 Evropa z výšky (Itálie)
- 09:35 Bedekr II. (Linz)
- 12:45 Peklo na zemi (5)
- 13:35 Berlín 30. let očima diplomatů
- 23:25 Bojovníci s peklem
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 04:10 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 04:40 OH Paříž 2024 (Judo)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Ragby 7s)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 07:00 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:30 OH Paříž 2024 (USA - Srbsko)
- 08:30 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 09:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:15 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 10:40 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 12:45 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:20 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 17:20 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 20:15 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:20 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:30 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 00:45 Ďáblův advokát
- 03:30 Zlodějka života
- 05:10 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (217)
- 07:30 M.A.S.H (218)
- 08:00 M.A.S.H (219)
- 08:30 M.A.S.H (220)
- 09:00 M.A.S.H (221)
- 09:30 Polda III (Odpuštění)
- 14:30 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:35 Vinaři (Cimbál)
- 23:55 Ano, šéfe!
- 04:00 Spravedlnost v krvi XI (Příliš hluboko)
- 04:55 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Těžká dřina
- 06:55 Partička L
- 08:15 Top Gear III (2)
- 09:35 Top Gear IV (1)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 22:05 ESCAPE
- 23:05 Re-play
- 23:40 Simpsonovi III (Milhousův románek)
- 04:40 Policie v akci
- 05:30 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Policie v akci
- 07:00 Closer: Nové případy V (Tlaková vlna 2/2)
- 07:55 Komisař Rex VI (Spolehlivý tip)
- 18:35 Columbo (Past)
- 00:15 Spratci na zabití
- 01:50 V obležení
- 03:55 Námořní vyšetřovací služba XII (Kadeti)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba XII (Kocovina)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XII (Kocovina)
- 11:20 Valkýra
- 13:35 Tohle je válka!
- 15:25 Do hlubiny
- 17:35 Kráska a zvíře
- 20:00 Slečna slušňák
- 22:25 K sežrání
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Prostřeno!
- 10:30 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:25 Zlodějka života
- 20:00 Katie Fforde: Tanec na Broadwayi
- 21:50 1. MISE (Derby)
- 23:00 Tudorovci II (6)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: H)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (22)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho (18)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (8)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a telefon)
- 18:50 Kámoši hafíci (23)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (19)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 100 dní ve Versailles (3)
- 01:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:25 Televizní klub neslyšících
- 01:50 Luboš Andršt "60"
- 02:45 Ladí neladí
- 03:40 Kieslowski na Colours of Ostrava
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Šašek a královna
- 22:00 Písničky z Manéže Bolka Polívky
- 22:50 Léto s Norou
- 04:50 Ráj podle Bryana II (Svatba v ráji)
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty II (11)
- 06:40 Neuvěřitelné dorty II (12)
- 07:05 Amerika hledá topmodelku XVIII (Macao)
- 14:00 Hledá se táta
- 15:10 Prostřeno v Británii XVIII (21)
- 15:40 Neuvěřitelné dorty II (13)
- 04:15 Rodinná pouta II (Na lopatkách)
- 05:20 Hrdina kuchyně
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý
- 08:00 Columbo (Vražedné stopy)
- 09:55 Katie Fforde: Hledá se táta
- 14:50 Rodinná pouta II (Bez rozdílu)
- 15:50 1. MISE (Díra v hlavě)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:05 Jak se staví sen - extra
- 00:30 Co na to vaše zdraví
- 01:10 Showtime magazín
- 02:00 7 pádů Honzy Dědka
- 03:10 Hlavní zprávy
- 04:05 Generace deprese
- 04:45 360⁰
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XI (8)
- 01:00 Případy detektiva Murdocha XI (9)
- 02:00 TaJeMno III (12)
- 02:55 Ze dvora (4)
- 03:05 U stánku II (12)
- 03:15 Výleťák (180)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (189)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (190)
- 04:20 Zahradní proměny (14)
- 05:10 Zahradní proměny (15)
- 06:00 Moje místa (Robert Jašków)
- 07:05 Případy detektiva Murdocha XI (9)
- 08:00 Zahradní proměny (16)
- 09:00 Zahradní proměny (17)
- 12:00 Grošák
- 01:10 Specialisté (Pod asfaltem)
- 01:55 Specialisté (Nehoda)
- 02:40 Malé lásky III
- 03:25 Babicovy dobroty
- 03:55 Dáma a Král II (Smrt na konci světa)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Naslepo)
- 21:30 Specialisté (Dobří sousedé)
- 04:40 Babe: Prasátko ve městě
- 06:05 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka
- 07:30 Skvělá partie
- 09:10 Láska na druhý pohled
- 11:25 Creed II
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Koule
- 16:45 Aeon Flux
- 20:00 Godzilla 2
- 22:30 Archiv
- 05:35 Pool - letní speciál
- 06:05 Walker, Texas Ranger VIII (2)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (5)
- 07:30 Mistři zastavárny XXIV (18)
- 08:20 Nebezpečný vlak
- 10:05 Kobra 11 II (7)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VIII (3)
- 13:10 Válka skladů XI (11)
- 16:50 Kobra 11 II (9)
- 18:45 Válka skladů XI (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (20)
- 20:30 Mistři renovací II (15)
- 21:20 Kachní dynastie IV (13)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (4)
- 23:10 Kobra 11 II (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (14)
- 02:05 Malý Sheldon III (6)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (18)
- 03:20 Americký táta V (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 2 $ocky VI (4)
- 05:20 Ženatý se závazky (81)
- 06:10 Karate ovce (33)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (10)
- 07:10 Přátelé VIII (24)
- 08:05 2 $ocky VI (11)
- 09:45 Malý Sheldon III (10)
- 11:25 Ženatý se závazky (83)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (9)
- 13:10 Přátelé VIII (24)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (14)
- 15:45 2 $ocky VI (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (11)
- 19:10 Malý Sheldon III (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (18)
- 21:40 Přátelé IX (2)
- 22:35 Americký táta V (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa VI (11)
- 04:35 Víkend
- 05:05 Na lovu
- 05:45 Co na to Češi
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Pravda)
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (12)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (11)
- 01:05 Vyměněné osudy II (47)
- 02:35 Čarodějky IV (8)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (11)
- 05:05 Ulice (4337)
- 06:40 Život na jachtě: U protinožců (6)
- 08:15 Poldark II (9)
- 09:20 Poldark II (10)
- 10:30 Oteckovia II (73)
- 16:30 Vyměněné osudy II (49)
- 10:00 Prague rugby 7s 2024
- 10:30 Pasko - The Magic Move
- 11:05 Ragby: Rugby - letní speciál
- 11:30 Queen & King of the Court #1
- 12:05 Spade poker show 2024 (8)
- 12:30 1:1 Sport Show (53)
- 13:10 KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 ČEZ RunTour - Olomouc
- 19:15 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 19:30 Mystic Skate Cup
- 01:15 K.O. magazín (47)
- 02:00 PFL Mena 2
- 00:25 Piti, piti, pá
- 01:45 Správy „N“
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (4)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri II (7)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (8)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Spása)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Mária sníva
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Zázračný miniateliér
- 06:05 Počúvaj moju hudbu
- 06:10 Jurošík
- 06:20 Bob a Bobek na cestách
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Kapitán Prestristôl)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Český magazín
- 08:30 Srbský magazín
- 08:55 Ruský magazín
- 09:25 Prefíkaná vdova
- 10:55 Kúzelné mestečko (7)
- 11:30 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Jeseníky Šumpersko)
- 12:30 Herbárium (Pľúcnik lekársky)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Rodinné bylinky)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Veľká tréma)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 19:55 Athleticus
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:15 Manéž Bolka Polívky
- 01:20 Po stopách
- 01:35 Po stopách
- 01:55 Banánové rybičky
- 02:35 Koptashow
- 03:00 Chalupa je hra
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (U starých Slovanů)
- 05:15 Etiketa (Malá svatba)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:25 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (8)
- 09:40 Doktor Martin 2 (12)
- 10:40 Chacha, cheche, chichi...!
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Král zábavy Vladimír Menšík)
- 13:50 Pomeranč
- 14:45 Muži z Bombaje
- 15:15 Nemocnice na kraji města (10)
- 16:10 Magnum II (Tropické šílenství)
- 17:00 Na cestě po Roatánu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (3)
- 20:10 Svět pod hlavou (5)
- 21:10 Neviditelní (6)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (6)
- 22:50 Sisi II (3)
- 23:40 Angličanka (5)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Spravodajstvo
- 01:45 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:40 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:40 Cez lupu
- 04:15 Správy "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Život na farme
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - V prírode
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zimné vírusy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Úniková místnost
- 01:30 Whitney
- 03:25 Hlas lásky
- 06:15 Pes ro(c)ku
- 07:55 Svátky jako z obrázku
- 09:30 I pro lásku se zabíjí
- 11:40 Vánoční nevěsta
- 13:15 Severní moře v plamenech
- 15:10 Zoubková víla
- 16:40 Den na zkoušku
- 18:20 Cesta do Ameriky 2
- 20:15 9 kulek
- 00:10 Uhorčík
- 00:50 Profesionálové II (Bratr)
- 01:30 Profesionálové II (Těhotná Skarlet)
- 02:10 Nová zahrada
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (21)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Alinko)
- 12:55 Soudní síň (Lyžařka)
- 13:55 Soudní síň (Slyším každý pšouk)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Strýc)
- 18:00 Soudní síň (Bez respektu)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Život je kabaret II
- 21:25 Tahle jízda nekončí
- 22:50 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:15 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (64)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (65)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XIII (3)
- 21:35 Horná Dolná XIII (4)
- 22:30 Horná Dolná XIII (5)
- 23:25 Farma
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (2)
- 14:20 Dům snů II (20)
- 15:10 Mistři dřeva II (7)
- 22:05 Dům snů III (1)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (3)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady (1)
- 01:05 Noční zvířata
- 03:00 Rod Draka II (7)
- 04:00 Smrtelné zlo: Probuzení
- 05:30 Před kamerou XXI (30)
- 06:00 Ave, Caesar!
- 07:45 Rachel se vdává
- 09:40 Zpívej 2
- 11:30 Purpurová barva
- 14:40 Vražda v Londýně
- 20:00 Rod Draka II (7)
- 21:00 Sektor II (7)
- 22:00 Anatomie pádu
- 00:25 Veliká III (2)
- 01:20 Tenet
- 03:45 Útok na Bílý dům
- 06:00 Stačí trocha Vánoc
- 07:25 Kdo věří na lásku
- 09:00 Cesta do Betléma
- 10:40 Přátelé II (8)
- 11:00 Přátelé II (9)
- 11:30 Fantastická zvířata a kde je najít
- 13:45 Róise a Frank
- 15:10 Fotbalový talent VI (1)
- 15:55 Malý Sheldon VII (9)
- 16:15 Divoké vlny
- 17:40 Barry Seal: Nebeský gauner
- 19:30 Zelený sršeň
- 21:30 Trojúhelník smutku
- 00:30 Dunkerk
- 02:15 Julia II (Vánoční polínko)
- 03:00 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:25 7500
- 06:00 Hotel Sinestra
- 07:25 Dobrý člověk
- 10:15 Kovboj Bebop
- 14:30 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 15:00 Muži v černém 2
- 16:30 Gran Turismo
- 18:40 Girls IV (9)
- 19:10 Girls IV (10)
- 19:45 Sex ve městě II (Pojďme na baseball)
- 20:10 Sex ve městě II (Strašlivá pravda)
- 20:35 Sex ve městě II (Obludárium)
- 21:00 Rod Draka II (7)
- 22:00 Sektor II (7)
- 23:00 Pojď se mnou
- 01:00 Jseš chlap?
- 01:20 RoboCop
- 03:15 Rituály
- 03:35 Semeno hněvu
- 05:20 Rádce
- 06:00 Miluješ mě?
- 07:30 Nevzdávám to
- 07:55 Doznání
- 09:35 Mezi námi
- 11:25 Občas myslím na smrt
- 13:00 Víc než kdy jindy
- 15:00 Středomořská horečka
- 16:50 Doznání
- 18:30 Mutt
- 20:00 Eismayer
- 21:25 Všichni bohové nebes
- 23:05 Tři tisíce kousků
- 01:20 Babiččin sexuální život
- 01:35 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 03:00 Saloum
- 04:25 Maličké
- 06:00 Lucky Girl
- 07:35 Zvuk vody
- 07:55 Dos Estaciones
- 09:35 Zakletá
- 11:25 Host u večeře
- 13:10 Než skončí noc
- 15:10 Země žen
- 17:00 Dos Estaciones
- 18:40 Kos v ostružiní
- 20:30 Hon na pačlověky
- 22:10 Lesní duch
- 23:40 Jednorožci vs. Medvídci