Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:25 Kruk (6)
- 01:30 Čaj pro třetího
- 02:00 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 02:10 Popcorn
- 02:40 Lidová zbožnost
- 03:05 Turistika jménem Agro
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Život mezi černými kuličkami
- 03:55 Před půlnocí
- 04:25 Vzkaz Aloise Mikulky
- 04:40 Žiješ jenom 2x (13)
- 05:05 Splácím dluh
- 05:20 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Kam k nám (3)
- 06:45 Nádherná Amerika II (Kansas)
- 07:40 Boj o sloní trůn
- 08:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 09:20 Bedekr II. (Dolní Rakousko)
- 09:45 Čína na jazyku II (3)
- 20:00 Zápisník jedné lásky
- 22:05 Terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 09:00 Cyklotoulky
- 09:10 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:39 Duše jako kaviár
- 02:53 Síla života
- 05:13 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:46 M.A.S.H (195)
- 07:08 M.A.S.H (196)
- 07:37 M.A.S.H (197)
- 08:07 M.A.S.H (198)
- 08:36 M.A.S.H (199)
- 09:07 M.A.S.H (200)
- 09:36 Polda III (Čeština pro začátečníky)
- 14:35 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Malý pitaval z velkého města (Včelař)
- 21:30 Vinaři (Košt)
- 22:45 Vinaři (Nová generace)
- 01:12 Simpsonovi II (Takoví jsme byli)
- 01:41 Simpsonovi II (Homer a desatero aneb Každý krade, jak dovede)
- 02:09 Simpsonovi II (Láska klíčí i v ředitelně)
- 02:38 Simpsonovi II (Ach, rodný bratře, kde tě mám?)
- 02:59 Buffy, přemožitelka upírů (Vítejte v bráně pekelné)
- 03:56 Spartakus: Válka zatracených (Vítězství)
- 05:07 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Hoří)
- 06:08 Autosalon.tv
- 07:12 Partička L
- 08:37 Top Gear II (3)
- 09:42 Top Gear III (2)
- 20:16 Prima Partička
- 21:17 Partička Nová krev
- 22:05 ESCAPE
- 23:06 Re-play
- 23:41 Simpsonovi II (Spasitel trapitel)
- 04:46 Policie v akci
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Closer: Nové případy V (Selhání srdce)
- 07:13 Komisař Rex VI (Kůň za miliony)
- 18:12 Columbo (Vražedné stopy)
- 00:36 Fargo
- 02:37 Objekt mé lásky
- 08:06 Kdekoli, jen ne tady
- 12:06 Dámská jízda
- 13:50 Zakletý v čase
- 15:56 Bostonské tornádo
- 20:07 Rande v Římě
- 21:54 Spratci na zabití
- 23:30 Jeden svět nestačí
- 04:41 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:21 Prostřeno!
- 11:13 Ano, šéfe!
- 12:24 Ošklivé tajemství
- 20:04 Katie Fforde (Harrietin sen)
- 21:53 1. MISE (Ikarus Brutus)
- 23:03 Tudorovci II (1)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: A)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (15)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:55 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (11)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:15 Stavitelé II
- 14:45 Super třída II (3)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Drobečkové II
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek malířem)
- 18:55 Kámoši hafíci (16)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (12)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 Beatles, indické dobrodružství
- 02:00 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:15 Kanadská soda IX (14)
- 02:40 Televizní klub neslyšících
- 03:10 Uchem jehly
- 03:40 V televizi
- 04:05 Terra musica
- 04:30 Divadlo žije!
- 05:00 Gruzínská čítanka: Erekle Deisadze
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Impresário ze Smyrny
- 22:20 David Radok pohledem Jána Sebechlebského
- 22:40 Blízko
- 04:31 Rodinná pouta (Pomluvy)
- 05:33 Na zámku
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:54 Nikdo není dokonalý
- 07:58 Columbo (Smrt bere jackpot)
- 14:53 Rodinná pouta (Snoubenci)
- 15:59 1. MISE (Štvanice)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 00:32 Co na to vaše zdraví
- 01:01 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 01:07 Showtime magazín
- 01:55 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 03:06 Hlavní zprávy
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:41 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:16 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:20 Případy detektiva Murdocha XI (1)
- 01:20 Případy detektiva Murdocha XI (2)
- 02:15 TaJeMno III (6)
- 03:10 Ze dvora (3)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (176)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (177)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (35)
- 05:10 Zahradní proměny (1)
- 06:00 Výleťák (207)
- 06:10 Moje místa (Olga Lounová)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XI (2)
- 08:05 Zahradní proměny (2)
- 09:05 Zahradní proměny (3)
- 12:00 Willie Boy
- 22:00 Arthur
- 01:20 Specialisté (Smrtící hra)
- 02:15 Specialisté (Past)
- 03:05 Malé lásky III
- 03:50 Dáma a Král II (Hon na vraha)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Pod asfaltem)
- 21:25 Specialisté (Nehoda)
- 01:15 Na život a na smrt
- 03:30 Cesta zpátky
- 05:35 Manželství na kšeft
- 05:40 Manželství na kšeft
- 07:10 Když si Chuck bral Larryho
- 09:20 Postrach Dennis
- 11:05 Na křídlech vážky
- 13:00 Teleshopping
- 13:20 Divoké kočky
- 15:15 Legenda o vášni
- 17:45 Zkus mě rozesmát
- 20:00 Godzilla
- 22:25 Hráčské doupě
- 00:20 Kobra 11 (1)
- 01:15 Bermudský trojúhelník
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie II (20)
- 03:00 Strážci hranic: Austrálie III (1)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 04:10 UCAM Murcia - AEK Betsson BC
- 05:40 Magazín Muaythai (4)
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 06:40 Spartan: Týmová výzva (3)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (11)
- 08:15 Bermudský trojúhelník
- 09:55 Kobra 11 (2)
- 11:00 Kobra 11 (1)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 13:10 Válka skladů X (35)
- 16:50 Kobra 11 (3)
- 18:45 Válka skladů X (37)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (13)
- 20:30 Mistři renovací II (5)
- 21:20 Kachní dynastie IV (3)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 23:10 Kobra 11 (3)
- 00:25 Teorie velkého třesku XII (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku (3)
- 02:10 Malý Sheldon II (14)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VIII (4)
- 03:25 Americký táta IV (15)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 Stahovák
- 05:00 2 $ocky IV (20)
- 05:25 Ženatý se závazky (67)
- 06:15 Karate ovce (5)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (3)
- 07:05 Přátelé VIII (10)
- 08:00 2 $ocky V (5)
- 09:40 Malý Sheldon II (18)
- 11:15 Ženatý se závazky (69)
- 12:10 Dva a půl chlapa V (14)
- 13:00 Přátelé VIII (10)
- 13:55 Teorie velkého třesku XII (24)
- 14:20 Teorie velkého třesku (3)
- 15:40 2 $ocky V (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa V (16)
- 19:10 Malý Sheldon II (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku (7)
- 21:40 Přátelé VIII (12)
- 22:35 Americký táta IV (16)
- 23:00 Americký táta V (1)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (16)
- 00:30 Myšlenky zločince VII (21)
- 01:10 Myšlenky zločince VII (22)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (23)
- 02:25 Médium III (Hlava za hlavou 3. část)
- 03:10 Kriminálka Las Vegas V (Viva Las Vegas)
- 03:50 Víkend
- 04:20 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Světlo na konci tunelu)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (5)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VIII (4)
- 01:15 Vyměněné osudy II (37)
- 02:40 Čarodějky IV (3)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VIII (4)
- 05:00 Ulice (4330)
- 06:30 Život na jachtě: Středomoří VII (11)
- 08:15 Poldark II (5)
- 09:20 Poldark II (6)
- 10:30 Oteckovia II (63)
- 16:25 Vyměněné osudy II (39)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Global Champions League 2024 - Riesenbeck
- 10:45 ČEZ RunTour - Plzeň
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (1)
- 11:30 1:1 Sport Show (69)
- 15:15 PFL Europe 2
- 18:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Queen & King of the Court #1
- 19:30 Freestyle Pro Tour
- 20:00 Spade poker show 2024 (2)
- 20:30 1:1 Sport Show (70)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Longines Global Champions Tour 2024 - Riesenbeck
- 00:25 Hibernatus
- 01:45 Správy „N“
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (3)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri II (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová III (Radšej hojnosť ako nedostatok)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (3)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - mnísi)
- 16:50 Destinácie (Filipíny a cukroví baróni)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Tvrdí chlapi)
- 17:55 Krátke správy
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Daj mi krídla
- 00:00 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Doktor Pompon)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:55 Od prameňa - Český
- 09:25 Alžbeta Hrozná
- 10:15 Trpaslíci s rodokmeňom
- 10:55 Kúzelné mestečko (2)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Jar na tanieri)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Jedna báseň)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 23:30 Cesta do nemožna
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:40 Paní Olga
- 01:35 Manéž Bolka Polívky
- 02:45 Na forbíně TM
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Což takhle dát si špenát?
- 04:25 Přes nový práh
- 04:50 Hranice v srdci (Střecha Beskyd)
- 05:15 Etiketa (Aperitiv, digestiv)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po Mauriciu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (7)
- 09:40 Doktor Martin 2 (11)
- 10:35 Svatba v terénu
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zpátky se Sobotou (Wimmer a Černoch)
- 13:50 Chvíle pro písničku
- 14:05 Svatba
- 15:00 Nemocnice na kraji města (9)
- 16:10 Magnum II (Žena na pláži)
- 17:00 Na cestě po Apulii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Svět pod hlavou (4)
- 21:10 Neviditelní (5)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (5)
- 22:45 Sisi II (2)
- 23:35 Angličanka (4)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Televízne postavičky
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Streetfood
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Chlieb
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nadmerný hluk
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 11:55 Tanec s láskou
- 13:35 Poslední odkaz
- 15:25 O kouzelné rybě
- 16:55 Randění v New Yorku
- 20:15 Voyagers - Vesmírná mise
- 22:10 Hodina nejistoty
- 23:45 Colette: Příběh vášně
- 00:05 Uhorčík
- 00:45 Profesionálové II (SBS-kář)
- 01:25 Profesionálové II (Návrat Rabiho)
- 02:10 Nová zahrada
- 02:50 Na chalupě
- 03:30 Nové bydlení
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (16)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Tabletky)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 20:20 Život je kabaret
- 21:25 Dluhy Hany Zagorové
- 22:35 V sedmém nebi
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (59)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (60)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Armagedon)
- 21:40 Horná Dolná XIII (1)
- 22:45 Horná Dolná XIII (2)
- 23:45 Farma
- 04:25 Velkolepé plány XV (5)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (8)
- 06:00 Dům snů (5)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - letní sezona II (1)
- 07:50 Mistři dřeva II (1)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (7)
- 14:20 Dům snů II (15)
- 15:10 Mistři dřeva II (2)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (18)
- 21:15 Dům snů (6)
- 01:10 Poslední hra o zlato
- 03:00 Rod Draka II (6)
- 04:00 Nadpřirozená moc
- 06:00 Fantastický pan Lišák
- 07:25 Nevědomí
- 09:25 Před kamerou XXI (29)
- 09:50 Chůvy
- 11:35 Gran Turismo
- 13:45 Cesta do Betléma
- 18:00 Birdman
- 20:00 Rod Draka II (6)
- 21:00 Sektor II (6)
- 22:00 Máma k nakousnutí (6)
- 22:30 Menu
- 00:05 Veliká III (1)
- 01:00 Sisu
- 02:30 Ramona
- 03:50 Bahno z Mississippi
- 06:00 Wonka
- 07:55 Nic ve zlým
- 11:10 Přátelé (22)
- 11:30 Přátelé (23)
- 11:55 Madeleine Collins
- 13:40 Cesta k dokonalosti
- 16:10 Legie superhrdinů
- 17:35 Příchozí
- 21:20 Nezvěstná
- 23:10 Peníze těch tupců
- 00:15 Mělas to vědět (1)
- 01:10 Dokonalý trik
- 03:20 Julia II (Čokoládová pěna)
- 04:05 Bojovník III (10)
- 05:00 Služebník lidu
- 06:00 Dvě letenky do Řecka
- 07:55 Ex Machina
- 12:15 Znovu se zamilovat
- 14:00 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 14:30 Shazam! Hněv bohů
- 16:40 Terapie láskou
- 22:00 Sektor II (6)
- 23:00 Máma k nakousnutí (6)
- 23:30 Men
- 04:40 Můj zámek
- 06:00 V moci davu
- 07:45 Nultého června
- 09:30 Blesk
- 11:00 Neodolatelná nabídka
- 11:15 Štvanice
- 13:30 Falcon Lake
- 15:10 Kosatka
- 16:55 Nultého června
- 18:40 Uklízečka měsíce
- 20:00 Ukradené jméno
- 21:50 Křehký
- 23:30 Osvícení
- 00:05 Můj policista
- 02:00 Neznámý muž
- 04:05 Autobiografie
- 06:00 Obzor
- 08:00 Náhradnice
- 08:20 Pochodně
- 10:05 První letní sníh
- 11:45 Země barbarů
- 13:25 Ramses a jeho synové
- 15:05 Hana a její sestry
- 16:55 Slunce
- 18:25 Modrý kaftan
- 20:30 Fargo
- 22:10 Kapitán Phillips
- 10:10 Bastardi
- 12:10 Flash (Živá bomba)
- 13:10 Flash (Zrodil se Flash)
- 20:00 Lidé deště
- 21:55 Roswell: Nové Mexiko (Leť)
- 01:45 3 dny na zabití
- 03:40 Mimozemská invaze
- 05:10 Jurský masakr
- 06:45 Sněženky a machři po 25 letech
- 09:05 Havel
- 11:10 Toman
- 14:10 Co je vám, doktore?
- 15:55 Neprůstřelný plán
- 17:50 U mě dobrý
- 22:25 Pravidla pomsty
- 00:00 Vivárium
- 01:35 Pokušení
- 03:10 Příležitost dělá zloděje
- 05:10 Květy války
- 06:45 Strážce majáku
- 08:20 Ranvej
- 09:50 Láska v Indii
- 11:25 Císař - občanská válka
- 13:00 Stažení
- 16:25 Deník lásky
- 17:55 Armáda jednoho
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Poslední semestr
- 22:30 Temné svědomí
- 00:00 Colette: Příběh vášně
- 01:50 After: Přiznání
- 03:35 Trattoria
- 09:20 Hrdinové
- 11:05 Iluze lásky
- 12:40 Nestanu se tvojí ženou
- 14:15 Jak milovat s D
- 15:50 Síla slova
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Vyhlášení války
- 21:40 Život Jema Belchera
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 09:45 Princ a já 2
- 11:20 Na táboře
- 12:45 Pytel mouky
- 14:15 Tmavý kůň
- 16:05 Čekání na Anyu
- 17:50 Skoro přátelé
- 19:30 Krádež legendy
- 21:00 Podfuk
- 22:35 Život s míčem
- 00:05 Ztracený čas
- 01:50 Zkáza rodu Hickmanů
- 03:30 Carmenin polibek
- 05:40 Večerní slunce
- 07:50 Tunel do Číny
- 09:50 Vykrutasy
- 11:55 Bel Canto
- 19:55 STARS! (- ALEC BALDWIN)
- 20:00 Mocná síla soucitu
- 22:05 Past na lásku
- 23:50 Naboř a ujeď
- 01:20 The Ape
- 02:20 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 03:40 It's a Joke, Son!
- 04:45 Le Locataire
- 05:15 Banjo Farid
- 05:30 End of Program
- 06:00 Edith
- 06:15 Abilene Town
- 07:45 A Shriek In The Night
- 08:50 Brides
- 10:25 The Railrodder
- 10:50 House of the Stone Monkeys
- 12:15 Tokyo Twilight
- 14:30 New Voices in an Old Flower
- 15:40 Univitellin
- 15:55 Life With Father
- 17:50 Gesture
- 19:15 Judge Priest
- 20:35 The monopoly of stupidity
- 20:55 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 21:00 Baba
- 22:50 A Bucket of Blood
- 23:55 Breath
- 04:00 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 05:00 BRITTANY
- 06:00 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 07:00 CROC LABYRINTH
- 08:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 09:00 APPLE THE TYRANNY OF COOL
- 10:00 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 11:00 LIFE IN THE BLUE
- 12:00 VERSAILLES FURNITURE
- 13:00 IDJWI (AFRICA'S FORGOTTEN ISLAND)
- 13:55 RACE OF LIFE (EP. 08)
- 14:25 RACE OF LIFE (EP. 09)
- 14:55 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 15:50 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 16:15 MAN EATERS
- 17:00 FLOODS (PART 2)
- 20:00 INFESTATION (CITIES UNDER SIEGE)
- 21:00 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 21:30 ORGANIC PANIC (FOOD)
- 22:00 SURROUNDED BY WAVES
- 23:00 NICKEL, THE KANAK'S TREASURE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (6)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (6)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (46)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 04:00 GP RACING 2022 (42)
- 04:30 GP RACING 2022 (43)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 06:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 09:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 09:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 10:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 15:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 15:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 16:00 GEARING UP 2020 (6)
- 16:30 GEARING UP 2020 (7)
- 17:00 WILD SURF 2019 (16)
- 17:30 WILD SURF 2019 (17)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 00:20 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 DRONE WARS (3)
- 02:25 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:20 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 10:20 HORSES
- 11:15 BLUE WORLD PALAU
- 11:40 EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD. SURVIVING VIETNAM PART 1
- 16:25 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:15 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (2)
- 21:00 RVERS (9)
- 21:25 RVERS (10)
- 21:50 SOUTH SEAS SPEARO (1)
- 22:40 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 23:25 EXTREME SYRIAN FOOD.
- 23:50 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:35 Kriminalistika (3)
- 01:25 Len peniaze nestačia (20)
- 02:05 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 03:05 Z blízka (3)
- 03:35 Travelistan (26)
- 08:00 Telenákupné pásmo (3)
- 08:15 Doslova
- 08:30 Vyrobené na Slovensku (2)
- 09:15 Ja, národ (1)
- 10:35 Sadnite si, prosím (27)
- 11:15 Téma (159)
- 11:55 Ako sa to stalo (1)
- 14:05 Novodobí egyptskí faraóni (1)
- 15:05 Vraždy v raji (4)
- 15:55 Ľudia sú aj politici (35)
- 16:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 18:15 Telenákupné pásmo (3)
- 18:30 Sadnite si, prosím (2)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Vraždy na výletnej lodi (3)
- 20:40 Vyrobené na Slovensku (9)
- 20:50 Mapovanie sveta (1)
- 21:05 Len peniaze nestačia (19)
- 21:45 Ruské vojenské operácie v Sýrii (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:00 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:40 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (16)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Luďka Soboty
- 21:10 Tajemství Miroslava Donutila
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (16)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 04:05 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Kašpárku, vař! (Losos se zeleninovou tempurou a kořeněnou omáčkou)
- 01:40 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Špagety carbonara)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 19:05 Vtip za stovku!
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:25 Vtipkování: Pavel Richter
- 05:00 Autobusem na výlet: Český Ráj
- 05:15 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 3/3
- 06:05 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:25 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:20 Magazín z Orlickoústecka
- 07:35 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Štěpánka Duchková
- 20:50 Inženýrská odysea: Odpadlík
- 21:45 Mladý Svět: Heidi Janků
- 22:40 Narcos
- 23:35 Dobrý večer s A11: repríza
- 01:15 Ztracený svět (10)
- 02:00 Ztracený svět (11)
- 02:40 Ztracený svět (12)
- 03:25 Tým SEAL V (5)
- 04:05 Tým SEAL V (6)
- 04:50 Totalcar VI (10)
- 05:15 Totalcar (6)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:10 Profil zločinu III (9)
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
- 08:10 Xena (2)
- 09:05 Profil zločinu III (8)
- 10:10 Profil zločinu III (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida (10)
- 12:15 A-Team II (7)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
- 14:05 Xena (2)
- 15:00 Profil zločinu III (10)
- 16:05 Profil zločinu III (11)
- 17:15 A-Team II (8)
- 20:05 Xena (3)
- 21:00 Zelenáč VI (6)
- 21:55 Bosch VI (10)
- 22:50 Bosch VII (1)
- 23:45 Bosch VII (2)
- 00:30 Ztracený svět II (10)
- 01:30 Ztracený svět II (11)
- 02:20 Ultrafialoví II (5)
- 03:05 Ultrafialoví II (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (9)
- 10:00 Ztracený svět II (10)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (5)
- 13:55 A-Team II (13)
- 15:05 Lovci pokladů (7)
- 16:05 Lovci pokladů (8)
- 17:05 Ztracený svět II (11)
- 18:00 Ztracený svět II (12)
- 19:00 Xena II (10)
- 20:00 A-Team II (14)
- 21:05 Společnost Adventure (6)
- 22:05 Lovci pokladů (7)
- 23:05 Lovci pokladů (8)