Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Hody z ptačí perspektivy
- 05:00 Tam a zpátky do Písečné
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Paranoia)
- 06:50 Raport o Velké válce (Dva bratři proti Rakousku)
- 07:35 Hledám Dunaj
- 08:30 Divocí a unikátní
- 09:25 Bedekr (Lipsko)
- 09:50 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 10:15 John Wycliffe: jitřenka reformace
- 11:35 Vzkaz Václava Cílka
- 11:50 Čína na jazyku II (2)
- 14:35 Rekordní tunely
- 15:30 Tajemství skrytá v písku (5)
- 20:00 Melodie podzemí
- 21:50 Nebuďte policajta
- 23:30 Bílý palác
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 09:20 Český orienťák
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 04:10 Jak se staví sen
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (166)
- 07:35 M.A.S.H (167)
- 08:04 M.A.S.H (168)
- 08:34 M.A.S.H (169)
- 09:04 M.A.S.H (170)
- 09:32 Vinaři (Klip)
- 14:35 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:25 Máme rádi Česko
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:41 Autosalon.tv
- 05:31 Prima Pauza: Partička
- 05:37 Prima Pauza: Partička (Nečekaný telefonát: Columbo a Kajínek)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:15 Autosalon.tv
- 08:19 Těžká dřina
- 08:44 Top Gear XXV (5)
- 09:47 Top Gear XXVII (3)
- 10:50 Hvězdná brána (Záhada)
- 11:46 Hvězdná brána (V osamění)
- 20:16 Ďábelská brigáda
- 23:00 Globální kolaps
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Smrt matematika)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Krása není všechno)
- 07:34 Komisař Rex V (Bratrovražda)
- 00:01 Výchozí bod
- 02:07 Rychlej Charlie
- 03:51 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 04:46 M.A.S.H
- 05:16 M.A.S.H
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka (Výlet na hory)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:05 M.A.S.H
- 06:34 M.A.S.H
- 07:02 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 11:01 Tvoje, moje a naše
- 12:42 Byl jednou jeden princ
- 14:25 Souboj u El Diablo
- 16:34 Láska pod olivovníkem
- 18:14 Kráska mezi muži
- 04:52 Jak se staví sen - extra
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Všechno sníme)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:44 1. MISE (Králík od Olgy)
- 10:26 Prostřeno!
- 11:09 Ano, šéfe!
- 23:09 Tudorovci (5)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na horách)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (1)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (10)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ledový tobogán)
- 18:55 Kámoši hafíci (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Co se zdálo romskému chlapci)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 G. Verdi: Macbeth
- 03:20 Peter Mešo
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Greenhorns
- 21:15 Stanislav Wabi Daněk
- 21:55 Mimořádný vlak Ladislava Vodičky
- 04:31 Rodinná pouta (Nejistota)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Velké podvody)
- 14:51 Rodinná pouta (Odmítnutí)
- 15:55 1. MISE (Kdo s koho)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima HISTORIE
- 01:50 Prima Svět
- 02:22 Generace deprese
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:28 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 11:39 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Interview PLUS (Alex Drak)
- 15:51 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (13)
- 01:15 Vražedná čísla VI (10)
- 02:00 Sousedství III (6)
- 02:40 Moje místa (Marta Jandová)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (156)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (157)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (15)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (16)
- 06:00 Výleťák (196)
- 06:10 Moje místa (Radek Jaroš)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (10)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (17)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (18)
- 12:10 Moje místa (Kateřina Neumannová)
- 13:20 Jukebox (15)
- 20:10 Kněz je poděs
- 22:00 42
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Román pro pokročilé
- 00:00 Příběh kmotra
- 01:45 Co horšího se může stát?
- 03:15 V zajetí
- 04:45 Zpověď americké nevěsty
- 06:10 Příšerky pod hladinou
- 07:45 Kriminálka Miami IX (Touha po krvi)
- 11:40 Slunce, seno, erotika
- 13:25 Teleshopping
- 13:40 Dračí srdce: Boj o trůn
- 15:35 Nicholas Nickleby
- 18:10 Zpátky na výsluní
- 20:00 Jak vycvičit draka 2
- 21:55 Rock of Ages
- 08:25 Američtí sběratelé XIX (18)
- 09:20 Kachní dynastie II (15)
- 10:15 Kobra 11 XXV (7)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 13:10 Válka skladů X (15)
- 16:45 Kobra 11 XXV (9)
- 18:40 Válka skladů X (17)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 20:30 Mistři renovací (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (2)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 23:10 Kobra 11 XXV (9)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (11)
- 01:55 Malý Sheldon (16)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 03:10 Americký táta III (14)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky III (6)
- 05:25 Ženatý se závazky (47)
- 06:20 Zig a Sharko IV (43)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (45)
- 07:10 Přátelé VII (14)
- 08:05 2 $ocky III (11)
- 09:45 Malý Sheldon (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (49)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (18)
- 13:10 Přátelé VII (14)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (11)
- 15:40 2 $ocky III (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (20)
- 19:10 Malý Sheldon (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (15)
- 21:40 Přátelé VII (16)
- 22:30 Americký táta III (16)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (20)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Víra v zázrak)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko VII (12)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 01:10 Vyměněné osudy II (21)
- 02:35 Čarodějky III (17)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 04:00 Žena na pokraji sil
- 05:30 Ulice (4320)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (9)
- 08:50 Čarodějky III (19)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (51)
- 12:15 Nekonečná láska II (90)
- 16:25 Vyměněné osudy II (27)
- 20:15 Nekonečná láska II (93)
- 21:05 Nekonečná láska II (94)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - Peristeri bwin
- 10:15 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (7)
- 11:30 1:1 Sport Show (59)
- 19:30 Open Faces
- 20:00 1:1 Sport Show (60)
- 20:30 Spade poker show 2024 (8)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Francie - Švédsko
- 09:00 SSL Gold Cup
- 09:30 1:1 Sport Show (60)
- 16:30 Prague rugby 7s 2024
- 17:00 PFL Mena 2
- 22:00 Freestyle Pro Tour
- 22:30 KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Vraždy v Heraulte
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Počasie
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (8)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Človek človeku vlkom)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (9)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dve matky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - interiérový dizajn)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Krvavá stopa)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (San Francisco)
- 22:25 Zlatý chlapec
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Jen láska; Iba láska
- 10:30 Ja že mám strach?
- 10:55 Spadla z oblakov (Operácia púpava)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky zo záhrady)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Parťáci)
- 14:10 Posolstvá pre život
- 14:50 Žiť na ceste smrti
- 15:30 Anjel z Humenného
- 16:00 Ako to funguje (18)
- 16:25 Fetiše socializmu (Vrecká plné céčok)
- 17:00 Anjeli strážni anglickej speváčky Jamelie
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Domček z kompostu)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je umelá inteligencia hrozbou pre ľudstvo?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Hlídač
- 02:25 Ostrov delfínů
- 03:50 Velký draft
- 05:50 Poslední družička
- 07:25 Nouzový let
- 11:50 Upír junior
- 13:20 Babí léto
- 16:55 Který je ten pravý?
- 00:30 Policisté v akci
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 02:50 Soudní síň (Nenávidím to tady!)
- 03:35 Soudní síň (Nemocná matka)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nemocná matka)
- 10:00 Soudní síň (Mladé ucho)
- 11:00 Pod povrchem (10)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 22:00 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 23:25 Přijď a nechoď sám
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Rodinné prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:40 Susedské prípady
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (53)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 15:00 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (54)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:05 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Lovci plážových domů (7)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (5)
- 01:45 Mistři dřeva (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (9)
- 03:35 Dům snů II (9)
- 10:45 Lovci plážových domů (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (1)
- 14:20 Dům snů II (9)
- 15:10 Mistři dřeva (4)
- 00:00 Ren Faire (2)
- 00:55 Mrtví neumírají
- 02:40 Den díkůvzdání
- 04:25 Lov
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Gran Turismo
- 12:00 Zelený sršeň
- 13:55 Barry Seal: Nebeský gauner
- 15:50 Malý Sheldon VII (8)
- 16:10 Velký útěkář
- 17:45 Před kamerou XXI (28)
- 18:15 Minulé životy
- 20:00 Ve jménu cti
- 21:40 Moře stromů
- 23:30 El Mariachi
- 01:15 Tísňová linka
- 02:50 Jussie Smollet: Speciál o falešnosti
- 03:40 Andělé a démoni
- 06:00 Junioři
- 07:35 Rytíř pohárů
- 11:35 Přátelé (9)
- 11:55 Přátelé (10)
- 12:20 Batman: Duše draka
- 13:45 Bohémové
- 16:00 Kdo věří na lásku
- 17:35 Spider-Man: Paralelní světy
- 21:05 Stážisti
- 23:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 01:10 Men
- 02:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 03:30 Veliká II (10)
- 04:30 Nedoručené Vánoce
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Třináct životů
- 12:55 Vše je pravdivé
- 14:35 Znovu se zamilovat
- 16:20 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 17:00 Bojovník III (8)
- 17:55 Sektor II (4)
- 18:55 Máma k nakousnutí (4)
- 19:30 Girls II (9)
- 20:00 Girls II (10)
- 20:30 Můžu tě zničit (8)
- 21:00 Temný případ III (1)
- 22:00 Temný případ III (2)
- 22:55 Temný případ III (3)
- 23:50 Temný případ III (4)
- 01:40 Semret
- 03:10 Zvěstovatel
- 04:40 Runner
- 06:00 Otcové a matky
- 07:40 Človíček Tate
- 09:20 Úžasná Elisa
- 11:10 Středomořská horečka
- 13:05 Radikální metoda
- 15:15 Ti nejhorší
- 16:55 Človíček Tate
- 18:35 Koyaanisqatsi
- 20:00 Šampón
- 21:50 Říše světla
- 23:55 Mrzout hledá Escort
- 00:00 Purpurová růže z Káhiry
- 01:25 Tmavě červená
- 03:35 Lovely Boy
- 05:25 Café Marylin
- 06:00 Korek
- 07:55 Zapomenutá země
- 10:15 Dokud slunce svítí
- 11:40 Alice
- 16:00 Zapomenutá země
- 18:25 Pokud vím
- 20:30 Monika
- 22:20 Čtyři malí dospělí
- 04:00 Restaurant: Impossible (Dcera najde svou cestu)
- 04:45 Hranice nemožného (Díl 8)
- 05:31 Jak to dělají? (16. díl)
- 06:10 Jak to dělají? (17. díl)
- 06:40 Smallville (Isis)
- 07:40 Smallville (Dožínky)
- 10:30 Pitva mimozemšťana
- 12:25 Smallville (Útok)
- 13:20 Smallville (Opuštění)
- 20:00 Gremlins 2
- 00:10 Cesta utrpení
- 01:35 3 dny na zabití
- 03:25 Sázka o život
- 04:50 Poslední polda IV (9)
- 05:45 Výjimeční
- 08:00 Jedna kočka za druhou
- 09:55 Zapomenutý únos
- 11:45 Tady hlídám já
- 14:00 Hádkovi
- 15:55 Ženská pomsta
- 17:45 Devátý život Luise Draxe
- 22:40 Bitva o Hill 60
- 00:05 Precious
- 01:55 Poslední semestr
- 03:25 Pokušení
- 05:30 Čas beznaděje
- 07:30 Jurský masakr
- 10:45 Heidi, děvčátko z hor
- 12:35 Nestanu se tvojí ženou
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Bitva o Inčchon
- 22:50 Země slepých
- 00:45 After: Polibek
- 02:30 Pokoj
- 04:25 Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
- 05:50 Hrdinové
- 07:35 Ranvej
- 09:05 Kočka
- 10:40 Tygři železnice
- 12:40 Iluze lásky
- 14:15 Záložní jednotka
- 15:50 Slova a obrazy
- 17:45 Moonfall
- 20:00 Za borovicovým hájem
- 22:15 Bolest a sláva
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 06:20 Tmavý kůň
- 08:10 Děti bez hranic
- 09:40 Strojvůdce
- 11:15 Asterix a Olympijské hry
- 13:10 Průšvihář na útěku
- 14:45 Někdy na tom záleží
- 16:15 Čekání na Anyu
- 18:00 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:30 Návrat domů
- 21:00 Výtažek
- 22:30 Trable Petuniových
- 01:20 Nezvaná
- 02:45 Carmenin polibek
- 04:15 Dokonalá manželka
- 05:50 Nine
- 08:05 Starostka Dortíková
- 09:55 Skoro přátelé
- 19:55 STARS! (- EWAN MCGREGOR)
- 20:00 Výbuch
- 22:05 Hlas lásky
- 00:50 The Intruder
- 02:10 Frieda
- 03:45 All Flowers in Time
- 04:00 The Southerner
- 05:25 End of Program
- 06:00 Flash
- 06:10 Drifting
- 06:25 Stuck
- 07:40 Stamm
- 07:50 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 09:25 Tokyo Twilight
- 11:40 The Admiral Was A Lady
- 13:10 Bending the Rules
- 14:45 Broadway Limited
- 16:00 Secret Workshops
- 16:40 Champagne Safari
- 17:35 The Overlanders
- 22:25 Le Locataire
- 22:55 Tangible
- 23:05 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 04:00 IDJWI (AFRICA'S FORGOTTEN ISLAND)
- 05:00 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 06:00 GREAT WHITE CODE RED
- 07:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 08:00 DIVING WITH CROCODILES
- 09:00 SEED HUNTER
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 01)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 02)
- 15:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 16:00 MINDWORKS (THE BRIAN-EYE PROCESS)
- 16:25 MINDWORKS (OUR AMAZING BRAIN)
- 17:00 WONDER (COLOR)
- 17:30 WONDER (PROBLEMS)
- 22:00 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 23:00 SAVE THE BUCARDO
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (4)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (5)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (6)
- 16:00 CITY CHIC BERLIN
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (22)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (23)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (29)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (30)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP9
- 00:30 Hip Show S5 EP8
- 00:50 Hip Show S5 EP7
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 03:10 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
- 18:30 NEW Deadline 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 01:00 GEARING UP 2020 (5)
- 01:30 GEARING UP 2020 (6)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 03:00 SPORTS MAX (40)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 07:00 GEARING UP 2020 (5)
- 07:30 GEARING UP 2020 (6)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 09:00 SPORTS MAX (40)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (40)
- 10:30 GP RACING 2022 (41)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 13:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 18:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 18:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (2)
- 23:00 WILD SURF 2019 (14)
- 23:30 WILD SURF 2019 (15)
- 00:40 AT HOME WITH DIDIAYER (OREGON: WHERE THE TRAIL LEADS)
- 01:05 ZABARDAST
- 02:00 AT HOME WITH DIDIAYER (NASHVILLE: MUSIC CITY USA)
- 02:25 THE SURPRISING NOODLE VIETNAM LOVES MOST. IT’S NOT PHO.
- 02:55 ROAD LESS TRAVELED BALI
- 03:45 THE GLOBAL BARBER: HAIR OF THE DOG BARBER & PUB (KINGSTON, ONTARIO, CANADA)
- 04:10 THE RED LIST (AFRICAN ELEPHANTS)
- 04:55 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 06:00 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 06:50 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 07:25 DRONE WARS (1)
- 08:20 INK THERAPY (4)
- 09:05 ASIA'S BIZARRE DELIVERY FOOD. FOOD POISONING ALERT.
- 09:35 RVERS (1)
- 16:05 ROAD LESS TRAVELED (IRELAND)
- 16:55 BLOOD RED JELLYFISH.
- 17:25 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:45 Doslova
- 09:25 Skutočný príbeh rodiny Barrymore (1)
- 13:00 Telenákupné pásmo (2)
- 13:15 Stavba Parížskej Opery (1)
- 14:10 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 15:15 Doslova
- 15:55 Travelistan (15)
- 16:15 Téma (156)
- 16:55 Tajné vojny (2)
- 17:45 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (1)
- 20:20 Rodinné záležitosti (2)
- 21:00 K-FUN
- 21:50 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 00:15 Cyranův ostrov
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Švestkové knedlíky)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Pizza)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Láska na Novém Zélandu
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:30 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 2/3
- 05:20 Autobusem na výlet: Pálava 1/2
- 05:35 Autobusem na výlet: Pálava 2/2
- 05:50 Byznys na vrcholu: Pavel Šporcl, houslista
- 06:20 Ústecký zpravodaj
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:45 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:00 Majkl V. Show - repríza
- 23:05 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 10:30 Profil zločinu II (9)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (4)
- 16:20 Profil zločinu II (11)
- 17:15 A-Team II (2)
- 22:35 Assassin’s Creed
- 00:40 Ztracený svět II (5)
- 01:40 Zločin II (1)
- 02:25 Ztracený svět II (5)
- 03:10 Totalcar II (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (21)
- 13:55 A-Team II (7)
- 16:50 Ztracený svět II (5)
- 17:50 Ztracený svět II (6)
- 18:50 Xena II (4)
- 19:50 A-Team II (8)
- 20:55 Macgyver III (22)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 23:45 Xena II (4)
- 00:05 Dcery duchem (12)
- 01:20 Brousko III (73)
- 02:25 Brousko III (74)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (12)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (9)
- 13:35 Grand Hotel (7)
- 14:35 Grand Hotel (8)
- 15:35 Brousko III (75)
- 16:35 Dcery duchem (13)
- 17:55 Domek na prérii V (10)
- 18:55 Grand Hotel (9)
- 19:55 Grand Hotel (10)
- 20:55 Domek na prérii V (10)
- 21:55 Grand Hotel (9)
- 22:55 Grand Hotel (10)
- 23:55 Dcery duchem (13)
- 01:35 První krásná věc
- 03:30 Alpy
- 11:20 Marie Kroyer
- 13:05 Mlčení Lorny
- 14:55 Index lásky
- 16:40 Tři srdce
- 18:35 Jako v zrcadle
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Nádherná přítomnost
- 01:45 Nejkrásnější chlapec na světě
- 03:30 Rimini
- 09:30 Kolize
- 11:25 Téměř perfektní
- 18:35 Mladí milenci
- 20:35 O nekonečnu
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Kapr)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (12)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:45 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:00 Bílý tesák (Rvačky)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a moje vlaštovka)
- 07:25 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:30 Broučci (Byl podzim…)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 10:05 Bílý tesák (Krutý pán)
- 10:15 Já Baryk (10)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:40 Broučci (Loučení)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 11:15 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 12:00 Zkrocení zlého muže
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Žízeň
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Muž v pralese
- 19:15 Filmové písničky Waldemara Matušky - 1. díl
- 19:35 Bílý tesák (Krutý pán)
- 20:00 Pan Vok odchází
- 21:25 O Maryšce a Vlčím hrádku
- 21:40 Kinosál
- 22:00 U pokladny stál
- 23:40 Kinosál
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Chlapec
- 01:50 Projekt Cat City
- 03:15 Halloween II
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Milionové vraždy (Výstřel ve tmě)
- 09:15 JFK: Spiknutí
- 16:45 Loupeže století
- 17:50 Bitva o Británii
- 23:10 Titanic: Nový podezřelý
- 01:15 Revenant Zmrtvýchvstání
- 03:40 Adaptace
- 08:55 Tut (2)
- 10:20 Tut (3)
- 11:55 Legenda o Jiřím a drakovi
- 15:05 Nestanu se tvojí ženou
- 16:40 Pravá a levá ruka ďábla
- 18:30 Velký flám
- 20:35 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 3:10 Vlak do Yumy
- 23:55 Přepadení v Pacifiku
- 01:55 Bod zlomu
- 03:55 Zelené peklo
- 05:30 Close Up III (19)
- 06:00 Šlápni na to 2
- 07:55 Dívka snů
- 10:00 Záměna
- 11:45 Těžký zločin
- 13:40 Rozhádaní dědicové
- 15:15 Galaxy Quest
- 18:35 Milý Johne
- 20:25 Šibenice
- 22:00 Až do smrti
- 23:50 Scary Movie: Děsnej biják
- 00:20 Červený trpaslík IV (2)
- 00:55 Road Trip
- 02:50 Comedy Club IV (24)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (13)
- 12:00 Chůvou na Vánoce
- 20:00 Kdo s koho
- 22:10 Grindhouse: Auto zabiják
- 04:00 City Breaks (Madrid)
- 04:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 1, Ireland)
- 05:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagthat)
- 05:30 Viajar Mexico (La Baja, Mexico)
- 06:00 Quest (Delhi 1, India)
- 06:30 Xplore Philippines (Manila)
- 07:00 Backpack (Tel Aviv, Israel)
- 07:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 1, Ireland)
- 04:03 Když krokodýli pojídali dinosaury
- 04:52 Lev versus buvol
- 05:38 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 06:42 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 07:04 Život psounů (Hodný, zlý a tulivý)
- 07:26 Tajemství kytovců (Obři oceánů)
- 00:30 Zvláštní a záhadné IV (9)
- 01:15 Vojenská akta X (4)
- 02:00 Hitlerovi inženýři třetí říše (4)
- 02:45 Život na válečné lodi (1)
- 03:30 Moře záhadných katastrof III (6)
- 04:15 Pěšky podél Nilu (3)
- 05:05 Historie KGB (1)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (12)
- 06:55 Technické katastrofy II (3)
- 07:50 Mistři ve foukání skla (2)
- 12:30 Technické katastrofy II (3)
- 13:25 Život na válečné lodi (2)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (3)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (14)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (4)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (3)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (4)
- 00:00 Lovci odpadu XVII (14)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři II (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (4)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (10)
- 03:00 Lovci odpadu IX (5)
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (26)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (3)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (10)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (11)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (4)
- 21:00 Odtahovka Vegas (3)
- 00:15 Americká spravedlnost (Rodina, která zmizela)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Album Death of a Ladies Man)
- 01:45 Motiv k vraždě (Čekání v ústraní)
- 02:05 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 02:30 Soudní kamera V (128. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (129. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (V temnotách)
- 00:00 Zvětšete mi bazén (Zpustošený zadní dvorek)
- 00:30 Zvětšete mi bazén (Místo na večírky)
- 01:00 Život na Bahamách V (Všechno na výhru)
- 01:30 Život na Bahamách V (Novomanželé z Nassau)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Má parádní nemovitost z loterie)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Pohodička na okraji města)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Z Atlanty na pláž)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Bez duchů v New Jersey)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Boj v Seattlu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Sto let starý přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (11)
- 05:30 Mistři bazénů III (Lázně se šampaňským a sny o věčném domě)
- 06:00 Dobrý základ VIII (Historický zmatek na Hill Street)
- 07:00 Renovace na Havaji (Nechutné objevy)
- 00:40 Kuchyně 13: Patriotické oslavy (13)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Rozhovor s pekařem (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Drůbež a hovězí (3)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Spousta jídla pro duši (4)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: San Francisco (7)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Bergen (8)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Jeruzalém (9)
- 06:00 Kuchyně 14: Grilování a koktejly (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Strašidelný dům (1)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Zákazník má vždycky pravdu (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Měření horizontu)
- 01:25 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí III (Skrytá žhavá kola)
- 03:00 Mistři aukcí III (Gangy New Yorku)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Sláva Rickovi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Záhada ztracené civilizace)
- 00:00 Vista Point (Bukurešť)
- 00:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 00:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 01:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 01:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 01:22 Vista Point (Rím)
- 01:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 02:00 On Tour (Železnica do Damasku)
- 02:27 Vista Point (Tirolsko)
- 02:54 Planet Terra (Električková trať)
- 03:00 Cosmos Global (Země ohně a ledu)
- 03:53 Planet Terra (Skocjanske Jame)
- 04:00 Vista Point (Taipei)
- 04:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 04:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 04:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 04:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 05:00 On Tour (Kanál Göta)
- 05:29 Doc Time (Sumatra)
- 05:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 06:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 06:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 06:38 Planet Terra (Miami)
- 06:43 Global Treasures (Buxoro)
- 06:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 07:00 Vista Point (Valletta)
- 07:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 07:54 Planet Terra (Vratislav)
- 08:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 08:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 08:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 08:50 Global Treasures (Louvre)
- 09:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 09:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 09:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 10:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 10:53 Planet Terra (Hakone)
- 11:00 Vista Point (Záhreb)
- 11:27 Global Treasures (Dambulla)
- 11:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 11:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 11:54 Planet Terra (Persepolis)
- 18:00 7 Days (Kampánie)
- 18:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 19:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 19:29 Vista Point (Sevilla)
- 19:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 20:00 Vista Point (San José)
- 20:27 Global Treasures (Toruň)
- 20:38 Planet Terra (St. Ives)
- 20:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 20:54 Planet Terra (Meissen)
- 21:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 21:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 21:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 21:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 21:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 22:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 22:27 Vista Point (Mexico City)
- 22:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 23:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 23:11 Global Treasures (Firenze)
- 23:22 Esovision (Afrika)
- 23:50 Global Treasures (Visby)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 09:30 Jezdectví
- 10:30 Surfing
- 11:30 Olympijské hry
- 12:00 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 18:00 Cyklistika
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 20:30 Cyklistika
- 22:00 Olympijské hry
- 22:30 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Timra - Rögle
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Nassr - Al Khaleej
- 18:00 Poker
- 19:00 Box: Tysonovy největší údery
- 19:30 Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
- 22:30 Tenis
- 00:00 Poker
- 01:00 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 01:30 SuperEnduro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 12:00 SuperEnduro
- 14:30 Plážová házená
- 15:30 Plážová házená
- 16:30 Plážová házená
- 17:30 Plážová házená
- 20:15 Házená: Czeczia - Norsko
- 22:00 Házená: Francie - Faerské ostrovy
- 23:45 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Drahomír Piok
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Martin z Martina
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 00:45 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (50)
- 01:15 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (51)
- 01:45 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (52)
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 03:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 03:15 Milujeme auta (55)
- 03:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (56)
- 04:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (57)
- 05:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (58)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (1)
- 06:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (2)
- 06:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:45 Garáž 21 (7)
- 18:00 Zprávy (30)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (31)
- 18:20 Garáž 21 (32)
- 18:45 Poklady v garáži (33)
- 19:15 Poklady v garáži (34)
- 19:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (35)
- 00:00 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 00:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 01:30 V jednotě s přírodou (Člověk u vody)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 02:30 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl)
- 03:00 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (91)
- 04:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 04:30 The Legend Lake (Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny)
- 05:00 Lov v Tanzánii (1)
- 05:30 Lov v Tanzánii (2)
- 06:00 Lov v Tanzánii (3)
- 06:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Gamingmania
- 16:05 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Gamingmania
- 16:05 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (20)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (116)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (53)
- 08:20 Nespoutaný anděl (54)
- 09:20 Yago, syn džungle (129)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (130)
- 15:55 Wolffův revír (70)
- 16:55 Stefanie (31)
- 17:55 Stefanie (32)
- 18:55 Nespoutaný anděl (55)
- 19:55 Nespoutaný anděl (56)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Paul McCartney
- 01:56 The 1975
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Rainbow
- 04:54 Green Day
- 05:48 Various Artists
- 06:02 Pharrell Williams
- 07:38 Enrique Iglesias
- 08:38 Oasis
- 09:22 Bring Me the Horizon
- 10:39 Michael Kiwanuka
- 11:35 Vance Joy
- 11:46 Various Artists
- 14:48 Various Artists
- 15:02 Guns N’ Roses
- 17:22 James Morrison
- 18:20 30 Seconds To Mars
- 19:49 The Sex Pistols
- 20:38 Kaleo
- 20:53 Various Artists
- 21:00 Foo Fighters
- 23:38 Sting
- 00:20 Geordie Shore Žhavé singl léto XXII (5)
- 01:05 K popukání XXVIII (27)
- 01:30 K popukání XXVIII (28)
- 01:55 K popukání XXVIII (29)
- 02:15 K popukání XXVIII (31)
- 02:40 K popukání XXVIII (32)
- 03:00 K popukání XXVIII (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 VIII (39)
- 14:40 K popukání XXIII (8)
- 15:05 K popukání XXXI (8)
- 15:30 K popukání XXXI (12)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (3)
- 20:30 K popukání XXXV (41)
- 20:55 K popukání XXVIII (23)
- 21:15 K popukání XXVIII (26)
- 21:40 K popukání XXVIII (27)
- 01:00 100% 2020s!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 09:00 MTV Top 20
- 10:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Top 50 Eurodance Hits!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Maroon 5 x Kelly Clarkson
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB-Schovanky
- 22:30 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:25 HRAJEME SI PO RÁNU
- 08:45 CHVILKA S...
- 09:05 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 CHVILKA S...
- 13:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:40 LATTÉ OKOLO PÁTÉ
- 17:45 HRAJE VÁM...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 23:35 ZÁBAVA NA PÁTEČNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:20 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 10:50 POP ZÁBAVA
- 11:45 KOLOTOČ LIDOVÝCH PÍSNIČEK
- 12:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:25 ŠLÁGR MARKET
- 15:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:05 ŠLÁGR MARKET
- 19:10 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:05 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 21:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 06:00 Craig od potoka (Brána k Heleně)
- 06:10 Craig od potoka (Výstup)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Válka palců)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 07:20 Bakugan (Nejhorší nápad ze všech)
- 07:30 Bakugan (Žádný doktor Raptor neexistuje)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 08:15 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 08:25 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 08:35 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 08:50 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 09:00 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 09:20 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 09:30 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 09:45 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 10:00 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 10:15 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 10:25 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 10:40 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 10:55 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 11:03 Lamput IV (Doktorský gang)
- 11:15 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 11:25 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 11:40 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 11:55 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 12:10 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 12:20 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 12:35 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 13:25 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 13:40 Craig od potoka (Pozvání)
- 13:50 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 14:05 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 14:15 Craig od potoka (JPoník)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 48)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 49)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 50)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 51)
- 15:10 Lamput III (Zvíře X)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Lázně na Nilu)
- 17:05 Lamput III (Hubená příšera)
- 17:15 Pan Magoo II (Sladké sny!)
- 17:20 Pan Magoo II (Krotitel gangů Magoo)
- 17:30 Pan Magoo II (Okurkový karneval)
- 17:45 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 17:55 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 18:05 Craig od potoka (JPoník)
- 18:20 Craig od potoka (Čtvercové eso)
- 18:30 Craig od potoka (Poslední dítě u potoka)
- 18:45 Ben 10 III (Které hodinky)
- 18:55 Ben 10 III (Malý Buktu)
- 19:05 Ben 10 III (Kukuřičné hádky)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Špagetalčík)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Nikdy se nerozhoduj sám)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Hej ty, nezapomeň nezapomenout)
- 20:35 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 20:45 Bakugan (Není zač)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (High Tension Fireflies)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Don't Follow the Yellow Brick Road)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tallest Munchkin)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Goes to College)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to Oz, Mitch)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Wheeling Tin Man)
- 06:00 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 06:10 Batwheels (Grass is Greener)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Scrapper Cleans Up)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Lighthouse Disco)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Fight in the Museum)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Cat-A-Tonic Mouse)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Going Going Gone Viral)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (School of Hard Knocks)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Brain Food)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Birthdays)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Egg & Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Hopping Mad!)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (A Grand Invitation)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (A Royal Make-over)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:20 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 10:30 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 10:35 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 10:45 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (For the Love of Ruggles)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Sleuth or Consequences)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (The Art of War)
- 13:05 The Tom and Jerry Show II (From Nuts to Soup)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Toodle Boom!)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Meanie Genie)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Height of Courage)
- 14:30 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 14:40 Lucas the Spider (The Insult)
- 14:45 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 15:00 Silly Sundays (Carried Away)
- 15:05 Silly Sundays (Tram Trip)
- 15:10 Silly Sundays (The Package)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Kindness)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Downton Tabby)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Art of the Deal)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Pillow Case)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (Tail of Two Kitties)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Vanishing Creamed)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Unhappily Harried After)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (In The Beginning)
- 18:00 Batwheels (Harley Did It)
- 18:10 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Bouncing Back)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (Dodson the Adventurer)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Starry Lake)
- 22:25 Alice & Lewis II (Gift Day)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Laughing Matter)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (James and the Dragon)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Drsný motorkáři / Nepřítel nepřítele)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Začátky Supermořce)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Únik)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Matky)
- 01:45 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:00 Victorious (Zombie Tori)
- 02:25 iCarly (iHodina šermu)
- 02:45 iCarly (iVyhraj rande)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Nová Kamarádka)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Rodinný Strom)
- 03:50 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Rocky kandidátka / Hotel s jednou hvězdičkou)
- 04:30 44 koček II (Návrat do obráceného světa)
- 04:45 44 koček II (Oslík HúHú)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bublinková folie)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové II (Muzikantův koncert / Velmistr Šmoulíček)
- 06:25 Šmoulové II (Kouzelná dýně / Ztracený kocour)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Naval prachy / Honba za domem)
- 07:25 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 07:50 Spongebob v kalhotách X (Šílenství v napodobování / Přepadení červy)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet do Bizaritoria)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet d Bílého domu / Drsný výlet do hor)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Želví hrátky / Sleva pro důchodce)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Víc než sendvič / Holubí nepřítel číslo jedna)
- 00:20 Jelení Skvadra (Mrňousové / Zkouška nového paliva)
- 00:45 Jelení Skvadra (Jelení parohy / Bobule)
- 01:10 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují jukebox / Tlapky zachraňují starostku na laně.)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Skákavé pneumatiky)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Akrobatická mánie)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Impozantní plavba)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Výzva pro tým čtyřkoláků)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Pralesní roh)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Truckbollová sestava)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Dortastrofa)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Létající soutěž)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují obří Rostlinu / Magnetické Tlapky)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 07:20 DORA (Dobrodružství s Alebrijes/ Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Rybí síla // Tréninkový den pro superhrdinu)
- 10:05 Prasátko Peppa VI (Letíme na prázdniny)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Prázdninový dům)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Prázdniny plné slunce)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Konec prázdnin)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Zahradní hry)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Projížďka na loďce)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Pan Býk v obchodě s porcelánem)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Ovoce)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Sněhová koulovačka / Dárek)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují vylekané slony / Tlapky zachraňují jódlujícího kovboje)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 14:35 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington otevírá městskou famu / Paddington recykluje)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Škytavka / Ticho, prosím)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbidur zasahuje / Zlá obří slepice)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Pro maminku / Barbakarambol)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 17:45 DORA (Dobrodružství s Alebrijes/ Pojďme pro nanuky!)
- 20:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (24)
- 20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (24)
- 20:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (6)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Fuchsiový oceán / Nulové plýtvání)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Papírové vlaštovky)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Slůně Eda má narozeniny)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Největší blátivá louže na světě)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Bramborové město)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 23:55 Jelení Skvadra (Super-řepa / Magnetický vítr)
- 00:00 Kluk, holka atd. (77)
- 00:10 Kluk, holka atd. (78)
- 00:23 Zombí - animáci (4)
- 00:25 Ghostforce (19)
- 00:50 Ghostforce (20)
- 01:10 Tým Tiki (43)
- 01:35 Tým Tiki (44)
- 01:55 Tým Tiki (45)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (27)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (29)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (12)
- 04:30 Pyžamasky (13)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (1)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (2)
- 05:35 Kluk, holka atd. (69)
- 05:45 Kluk, holka atd. (70)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (55)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (59)
- 06:55 Blue (136)
- 07:05 Blue (140)
- 07:10 Blue (142)
- 07:25 Blue (141)
- 07:30 Blue (143)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (3)
- 14:20 Příšerky v rachotě (18)
- 14:45 Příšerky v rachotě (19)
- 15:15 Hailey jde na to! (6)
- 15:45 Hailey jde na to! (5)
- 16:10 Blue (116)
- 16:20 Blue (117)
- 16:25 Blue (118)
- 16:40 Blue (119)
- 16:45 Blue (120)
- 16:50 Blue (121)
- 17:05 Blue (122)
- 17:10 Blue (123)
- 17:20 Blue (124)
- 17:30 Kiff (18)
- 17:55 Kiff (19)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (86)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (89)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (91)
- 19:50 Blue (137)
- 19:55 Blue (138)
- 20:00 Blue (139)
- 20:10 Blue (131)
- 20:20 Blue (132)
- 20:30 Blue (134)
- 20:40 Příšerky v rachotě (19)
- 21:10 Příšerky v rachotě (20)
- 21:45 Jessie (89)
- 22:15 Jessie (88)
- 22:40 U Raven Doma (31)
- 23:10 U Raven Doma (32)
- 23:40 Kluk, holka atd. (79)
- 23:50 Kluk, holka atd. (80)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (42)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 04:00 Eureka! (30)
- 04:30 Eureka! (22)
- 05:00 Eureka! (24)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 07:00 Bluey (26)
- 07:10 Bluey (27)
- 07:20 Bluey (28)
- 07:30 Bluey (29)
- 07:40 Bluey (30)
- 07:50 Bluey (31)
- 08:00 Bluey (32)
- 08:10 Bluey (33)
- 08:20 Bluey (34)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (16)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (17)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 11:30 SuperKitties (16)
- 12:00 Pupstruction (14)
- 12:30 Bluey (123)
- 12:40 Bluey (124)
- 12:50 Bluey (125)
- 13:00 Bluey (126)
- 13:10 Bluey (127)
- 13:20 Bluey (128)
- 13:30 Firebuds (23)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 14:30 The Lion Guard (37)
- 15:00 The Lion Guard (38)
- 15:30 SuperKitties (18)
- 16:00 Pupstruction (15)
- 16:30 Pupstruction (16)
- 17:00 Bluey (26)
- 17:10 Bluey (27)
- 17:20 Bluey (28)
- 17:30 Bluey (29)
- 17:40 Bluey (30)
- 17:50 Bluey (31)
- 18:00 SuperKitties (6)
- 18:30 Sofia The First (21)
- 19:00 Sofia The First (22)
- 19:30 Bluey (11)
- 19:40 Bluey (12)
- 19:50 Bluey (13)
- 20:00 Bluey (14)
- 20:10 Bluey (15)
- 20:20 Bluey (16)
- 20:30 SuperKitties (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 23:00 PJ Masks (101)
- 23:25 PJ Masks (102)
- 23:50 PJ Masks (103)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (10)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:29 Angelína balerína (13)
- 03:42 Angelína balerína (14)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (15)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (16)
- 05:49 Požárník Sam (15)
- 06:00 Trojčata (12)
- 06:07 Trojčata (13)
- 06:14 Trojčata (14)
- 06:25 Bing (1)
- 06:32 Bing (2)
- 06:39 Bing (3)
- 06:46 Bing (4)
- 06:55 Grisu (21)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (50)
- 08:40 Doodleboo (51)
- 08:45 Doodleboo (52)
- 08:50 Doodleboo (1)
- 08:55 Doodleboo (2)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 09:30 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (15)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:16 Pettson a Fiškus (10)
- 11:27 Pettson a Fiškus (11)
- 11:40 Grisu (43)
- 11:50 Grisu (44)
- 12:03 Daisy a Ollie (8)
- 12:10 Daisy a Ollie (9)
- 12:17 Daisy a Ollie (10)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (69)
- 13:27 Trojčata (70)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (17)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (12)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Woozle a Pip (12)
- 15:45 Tilda (25)
- 15:52 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 16:15 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:12 Doodleboo (45)
- 17:17 Doodleboo (46)
- 17:22 Doodleboo (47)
- 17:27 Doodleboo (48)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 17:59 Požárník Sam (9)
- 18:10 Požárník Sam (10)
- 18:24 Berry a Dolly (3)
- 18:29 Berry a Dolly (4)
- 18:34 Berry a Dolly (5)
- 18:40 Bing (15)
- 18:47 Bing (16)
- 18:54 Bing (17)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (12)
- 19:17 Pettson a Fiškus (12)
- 19:33 Grisu (41)
- 19:43 Grisu (42)
- 19:55 Simon (41)
- 20:00 Simon (42)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (8)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (9)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (70)
- 23:12 Bing (71)
- 23:20 Bing (72)
- 23:27 Bing (73)
- 23:35 Bing (74)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 23:47 Oswald (9)
- 23:59 Oswald (10)
- 00:00 Sestry (Oblíbená)
- 00:10 Sestry (Večírek)
- 00:20 Sestry (Velké prádlo)
- 00:30 Sestry (Katastrofální sestry)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 05:35 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 06:00 Upovídaná Marta (Psí soutěž / Chytač Trůmen)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Ztracený fotbalista Mike)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Povědomý Pocit)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 22:00 Mia a já IV (Zealandie)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (31)
- 00:20 Flopy (107)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (7)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop II (5)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (4)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ II (32)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (26)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (39)
- 05:55 Máša a medveď (3)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (1)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (15)
- 06:55 Eggy Pops II (4)
- 07:00 Maličké príšerky II (16)
- 07:05 Flopy (111)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (29)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (11)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (4)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (18)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (27)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:10 Monchhichi II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Panda a Kiwi (1)
- 11:55 Ovečka Shaun II (16)
- 12:00 Volám sa Caillou V (15)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (112)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:15 Myšiak Anatole (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (11)
- 13:50 Panda a Krash (19)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (8)
- 14:40 Maličké príšerky II (17)
- 14:45 Máša a medveď (5)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (47)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Ohrozené druhy (3)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 16:25 Bob staviteľ II (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Ovečka Shaun II (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:00 Volám sa Caillou V (16)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (18)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky II (18)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (6)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ II (35)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (48)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (51)
- 22:15 Myšiak Anatole (4)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (37)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Putování po památkách
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Plzeň v kostce
- 02:40 Ztráty a nálezy
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Putování po památkách
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Plzeň v kostce
- 07:40 Ztráty a nálezy
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Putování po památkách
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Interview
- 11:40 Týden v regionech
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Plzeň v kostce
- 12:40 Ztráty a nálezy
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 13:40 Interview
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Týden v regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Plzeň v kostce
- 17:40 Ztráty a nálezy
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Putování po památkách
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Interview
- 21:40 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Plzeň v kostce
- 22:40 Ztráty a nálezy
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 23:40 Interview
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay (Jackie Joyner-Kersee)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:20 PLANÉTE RAP
- 02:15 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:40 MÉTÉO
- 02:45 RENVERSANT
- 03:35 MAMAN ! MOMMY !
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LES MAÎTRES DU CAFÉ
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:35 TENIR SALON
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:30 TEAM F
- 17:00 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:45 ITINÉRAIRES PAYSANS
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LA DISPARITION ?
- 20:00 MÉRE DE MA MÉRE
- 20:10 NATURE MORTE
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 5E RANG
- 21:50 5E RANG
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:00 MÉTÉO
- 23:05 L'ACTU
- 23:35 BASIQUE, LE CONCERT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (149)
- 00:10 THE DEBATE (16)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 DESTINATION PARIS 12' REDIFF 2024
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (19)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 A PROPOS (16)
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (38)
- 03:00 NEWS (152)
- 03:10 THE DEBATE (16)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (153)
- 04:15 TALKING EUROPE (3)
- 04:30 BULLETIN (37)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 04:51 THE OBSERVERS (3)
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (38)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (19)
- 06:00 NEWS (519)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (145)
- 06:45 INTRODUCTION (47)
- 06:46 FOCUS ALONE
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (520)
- 07:19 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 BULLETIN PROD B 27' HT 08
- 08:00 NEWS (556)
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 NEWS (180)
- 09:15 TETE A TETE (8)
- 09:30 BULLETIN (115)
- 09:45 FOCUS ALONE
- 09:50 SPORTS PAD
- 10:00 NEWS (707)
- 10:15 INTRODUCTION (50)
- 10:16 ACROSS AFRICA (4)
- 10:30 BULLETIN (179)
- 10:45 INTRODUCTION (51)
- 10:46 THE OBSERVERS (3)
- 10:52 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (708)
- 11:15 INTRODUCTION (52)
- 11:16 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 11:22 FASHION (4)
- 11:30 BULLETIN (180)
- 11:45 INTRODUCTION (53)
- 11:46 FRANCE IN FOCUS (4)
- 12:00 NEWS (709)
- 12:15 INTRODUCTION (54)
- 12:16 ARTS24 (20)
- 12:30 BULLETIN (181)
- 12:45 INTRODUCTION (55)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (710)
- 13:15 SCOOP (4)
- 13:30 NEWS (711)
- 13:45 ENTRE NOUS (39)
- 14:00 NEWS (712)
- 14:15 ENTRE NOUS (40)
- 14:30 NEWS (713)
- 14:50 CULTURE CRITICS
- 15:00 NEWS (714)
- 15:15 INTRODUCTION (56)
- 15:16 TETE A TETE (7)
- 15:30 BULLETIN (182)
- 15:45 ACCESS ASIA (4)
- 16:00 NEWS (715)
- 16:15 INTRODUCTION (57)
- 16:16 THE 51% (4)
- 16:30 BULLETIN (183)
- 16:45 INTRODUCTION (58)
- 16:46 ARTS24 (20)
- 17:00 NEWS (716)
- 17:15 REPORTERS (6)
- 17:30 NEWS (717)
- 17:45 FRANCE IN FOCUS (4)
- 18:00 NEWS (718)
- 18:20 TOP STORY PROD
- 18:30 NEWS (719)
- 18:50 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (720)
- 19:10 THE WORLD THIS WEEK (4)
- 19:53 SHORT CUTS 2024
- 20:00 NEWS (721)
- 20:15 INTRODUCTION (59)
- 20:16 PEOPLE & PROFIT (4)
- 20:30 BULLETIN (184)
- 20:45 INTRODUCTION (60)
- 20:46 ACROSS AFRICA (4)
- 21:00 NEWS (722)
- 21:15 TETE A TETE (8)
- 21:30 NEWS (723)
- 21:40 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (724)
- 22:15 THE 51% (4)
- 22:30 NEWS (725)
- 22:42 EYE ON AFRICA (40)
- 23:00 NEWS (726)
- 23:15 SCOOP (4)
- 23:30 NEWS (727)
- 23:45 FOCUS ALONE
- 23:50 SPORTS PAD
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 POLITIQUE
- 02:55 L'INSTANT MOBILE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 REPORTERS
- 04:25 L'INSTANT MOBILE
- 04:30 BULLETIN
- 04:40 LE PARIS DES ARTS
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 DESTINATION PARIS_24
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 SPORTS
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:13 LANCEMENT
- 07:16 REVUE DE PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 BULLETIN
- 07:43 LANCEMENT
- 07:45 FOCUS
- 07:51 SPORTS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:13 LANCEMENT
- 08:16 L'INVITE
- 08:21 REVUE DE PRESSE
- 08:30 BULLETIN
- 08:43 LANCEMENT
- 08:45 FOCUS
- 08:50 SPORTS
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:13 LANCEMENT
- 09:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 09:30 BULLETIN
- 09:43 LANCEMENT
- 09:45 PLAN B
- 09:51 FOCUS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:13 LANCEMENT
- 10:15 C'EST EN FRANCE
- 10:30 BULLETIN
- 10:43 LANCEMENT
- 10:45 DESTINATION PARIS_24
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 DANS LES HEBDOS
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 EN TETE A TETE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 13:50 CHRONIQUE ACTUELLES
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:20 TECH 24
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 CHRONIQUE CULTURE
- 14:51 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:13 LANCEMENT
- 15:15 DANS LES HEBDOS
- 15:22 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:43 LANCEMENT
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:13 LANCEMENT
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:43 LANCEMENT
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 PLAN B
- 17:49 FOCUS
- 17:55 L'INSTANT MOBILE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:13 LANCEMENT
- 18:15 EN TETE A TETE
- 18:29 BULLETIN
- 18:43 LANCEMENT
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 UNE SEMAINE DANS LE MONDE
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:22 SPORTS
- 20:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:21 INTOX
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:36 LA QUESTION QUI FACHE
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 INTOX
- 22:21 SPORTS
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LE CAFE DES SPORTS
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Služebnice Boží Matka Vojtěcha
- 07:00 Janomamové v Brazílii
- 07:20 Labutí sen o duši
- 10:15 Lidé z cest
- 11:15 Velehrad v době nesvobody
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Vezmi a čti
- 12:25 Příběhy psané životem
- 13:15 Přehrada Kružberk 1957 - 2017
- 13:35 O kom, o čem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Klapka
- 15:45 Dospívání ve zpívání
- 16:25 Plody Medžugorje
- 17:00 Mše svatá z Konference Charis
- 18:10 Sedmihlásky
- 18:20 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:30 Historie a současnost Matice svatohostýnské
- 18:55 S chutí přes práh
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Cesta k pěstounství
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Sabina
- 21:55 Za obzorem
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Biblická studňa
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Nový zákon
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Nový zákon
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Zbrane a ružence
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 16:10 Hudobné pódium
- 17:00 Svätá Terézia z Ánd
- 18:05 Effeta
- 18:25 Živé obrazy
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom
- 20:30 Vo svetle pravdy
- 22:00 Správy zo Svätej zeme
- 22:30 Ruženec z Fatimy
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (8)
- 00:30 Dolce Vita (9)
- 01:00 Design pro vás (5)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (8)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Land Rover)
- 03:30 Květinová show (4)
- 04:00 Hot Cars (5)
- 04:30 Jamie po italsku (4)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (96)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (4)
- 07:00 Květinová show (4)
- 07:30 Dotek luxusu (4)
- 08:00 Vitální zahrada (6)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (9)
- 09:00 Jóga – Energie života (5)
- 10:00 Jamie po italsku (4)
- 10:30 Veterinární charita (14)
- 11:30 Jak najít vysněný dům (7)
- 12:00 Květinová show (5)
- 12:30 Dolce Vita (9)
- 13:00 Nejlepší domov (2)
- 13:30 Dům v novém kabátě (2)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (2)
- 16:30 House doktor (4)
- 17:30 Moje zahrada (35)
- 22:00 Blázen na cestách (Zdolat horu Fuji)
- 23:00 House doktor (5)
- 10:00 Holky v kuchyni (8)
- 10:30 Nebesky dobré (1)
- 11:00 Brent Owens objevuje Mauricius (Úžasné kari)
- 11:30 Veget s Klárkou (15)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (1)
- 13:00 Billovo jídlo (5)
- 13:30 Luxusní delikatesy (6)
- 16:00 Francouzské dobrodružství Jamese Martina (Paříž)
- 16:30 Moje zahrada (75)
- 17:00 Chlap za plotnou (20)
- 17:30 Dolce Vita (12)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 04:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 04:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 05:25 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 05:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 06:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 06:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 07:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 07:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 08:25 Z naší ZOO (Na safari v ZOO Ostrava)
- 08:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 08:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 09:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 09:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 10:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 10:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 11:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 11:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 11:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 12:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 12:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 13:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 13:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 14:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 14:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 14:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 15:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 15:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnosti, Martin Bednář, starosta MOb Ostrava-Jih: Ostrava-Jih má největší investiční rozpočet v histo
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (Radnice v Horní Suché neodkoupí finské domky)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 17:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 17:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnosti, Martin Bednář, starosta MOb Ostrava-Jih: Ostrava-Jih má největší investiční rozpočet v histo
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (Radnice v Horní Suché neodkoupí finské domky)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 20:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 20:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnosti, Martin Bednář, starosta MOb Ostrava-Jih: Ostrava-Jih má největší investiční rozpočet v histo
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Radnice v Horní Suché neodkoupí finské domky)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 23:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 23:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 00:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 01:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 02:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 03:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 04:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 05:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 06:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 07:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 08:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 09:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 10:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 11:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 12:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 13:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 14:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 15:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 16:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 17:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:39 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:39 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:39 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 00:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 01:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 02:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 03:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 04:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 05:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 06:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 07:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 08:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 09:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 10:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 11:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 12:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:13 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 13:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 14:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 15:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:12 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 16:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 17:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 19:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 19:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 20:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 22:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 22:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 23:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Host dne
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Host dne
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Host dne
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Česká Třebová slavila
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Česká Třebová slavila
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Česká Třebová slavila
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Česká Třebová slavila
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Česká Třebová slavila
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Česká Třebová slavila
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Miroslav Račan (84)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (4)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Miroslav Račan (84)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Miroslav Račan (84)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Magyarország ma
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Itthon vagy!
- 11:50 Ma délelőtt
- 11:51 Vár a Kárpát-medence
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Magyar gazda
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Magyarország ma
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Unió27
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Vár a Kárpát-medence
- 18:46 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik
- 01:30 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 A38 Archív (Septeto International)
- 03:40 Hullámhossz (Metropol Group)
- 03:50 Hullámhossz (Fehér Holló)
- 04:00 Akusztik miniprogram 2020 (Rácz Gergő&Orsovai Reni-Mostantól)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Miért ugrál a vízibolha?)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kriszta születésnapja)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Szálka hal nélkül)
- 05:20 Mesélj nekem! (A lazac és a jégmadár)
- 05:30 Tinti kalandjai (A náthás világítótorony)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Biztonsági berendezés)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Fóka - kaland)
- 05:50 Kukori és Kotkoda (A baromfiudvar réme)
- 05:55 Szőrmók ovi
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (21)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Pipacs és Pitypang)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Bogáncs királyné teáskannája)
- 06:55 Tündér lilinkók (Rézi és a fenyőtoboz)
- 07:10 Tündér lilinkók (Liló és a gyűrű)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Repülő)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Szél)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (A nagy Chumbalaya)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (A telefonhívás)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Fagylaltárusok)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (Kalamajka a magasban)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Foci a kőszobrokkal)
- 09:00 RoboVonatok II (Alf sikert arat!)
- 09:10 Bohókás professzor (Jó kiskutya)
- 09:25 Bobby és Bill (Nem akarok szurit)
- 09:35 Bobby és Bill (Virtuális kutya)
- 09:50 Pocoyo (Kutya élet)
- 09:55 Pocoyo (Mi van a dobozban?)
- 10:05 Pocoyo (Pocoyolimpia)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (A sárga kalapos delfin / Szabadnapos kutya)
- 10:35 A bűvös körhinta II (A bűvös lámpás)
- 10:45 A bűvös körhinta II (A fantom lótolvaj)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Szálka hal nélkül)
- 11:05 Mesélj nekem! (A lazac és a jégmadár)
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (Otthon, édes otthon)
- 11:30 Simon (Veszélyben a bázis)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Rókakölyökmentés)
- 11:50 Petronix Védők, akcióra fel! (Csuklyásmajommentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (Simon megmenti a világot)
- 12:15 Alvin és a mókusok IV (Alvin unatkozik)
- 12:25 Alvin és a mókusok IV (Békés, Alvin-féle karácsony)
- 12:50 Breki, a világjáró (A norvég északi fény)
- 13:00 Breki, a világjáró (London - Az eltűnt kulcsok rejtélye)
- 13:15 Breki, a világjáró (Elefántkaland Keralában)
- 13:30 Lucky, a kölyök (Leszámolás az Üres Szurdokban)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Bajkeverő Jane kincse)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (Egy újabb telihold)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei (Morgan, a varázsló tanonc)
- 14:45 Sadie Sparks (Felpörgetve)
- 15:00 Zazie kisasszony (Zazie csak egy van)
- 15:05 Zazie kisasszony (Tengerparti szörnyeteg)
- 15:10 Bluey (Boltos)
- 15:20 Bluey (Taxi)
- 15:25 Bluey (Kiskocsi)
- 15:35 M2 matricák - Négyzetgyök (Ellenkező Lenke)
- 15:40 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: János Vitéz - részlet)
- 15:50 44 csacska macska II (Vízalatti takarítás)
- 16:00 44 csacska macska II (Nasi a tanyán)
- 16:15 44 csacska macska II (Űrmentés)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Lámamentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Jegesmedvementés)
- 16:50 RoboVonatok II (Genie, Genie szükségünk van rád!)
- 17:05 Bohókás professzor (Tévé)
- 17:15 Alvin és a mókusok IV (Gizmó szabadnapja)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Alvin, a mentor)
- 17:40 Alvin és a mókusok V (Nyomtalanul)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (Az időutazó buli)
- 18:00 Super Wings - A szárnyalók VI (Bázis-robot Aranyrobot ellen – első rész)
- 18:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Bázis robot Aranyrobot ellen – második rész)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Becsület kérdése)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Sam zavarban)
- 18:50 Bluey (Strand)
- 19:00 Bluey (Kalózok)
- 19:05 Bluey (Nagyik)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Az egér)
- 19:30 A kis Nicolas nyaral (A nagy mosás)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Busójárás Mohácson)
- 20:00 Heartland V (Ne mondj le róla!)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Az imádság)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Rondó
- 07:10 Kárpát-medence
- 07:35 A Nagyok
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Torna - Czifra Bettina Lili)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (15)
- 13:55 A világ egy terített asztal (Aquitania)
- 14:20 Európa ízei (Montenegró)
- 14:50 Egy Perc Híradó
- 14:54 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Mindent a hormonbetegségekről)
- 16:00 Doc Martin VIII (A toll éle)
- 17:00 Gasztroangyal (Parád)
- 17:50 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Szilvia)
- 18:50 Napsugár (103)
- 19:30 Mindennapi (Az imádság)
- 19:40 SzerencsePerc
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (12)
- 20:45 Menekülésre ítélve
- 22:25 Kenó
- 22:29 Időjárás-jelentés
- 22:35 Arany
- 00:40 Forma-2 - Főfutam
- 01:55 Labdarúgó mérkőzés
- 03:45 Sportműsor
- 05:00 U17-es férfi kosárlabda világbajnokság
- 06:55 Kerékpártúra
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:40 Vízilabda magazin
- 07:55 Fradi Tv
- 08:30 Elődöntő mérkőzés
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Elődöntő mérkőzés
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Sportműsor
- 14:35 Pecatúra
- 15:05 Labdarúgó mérkőzés
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Napos Oldal
- 17:45 Úti cél: Párizs 2024
- 18:20 Sportműsor
- 20:00 Atlétika - Gyémánt Liga
- 00:35 Agenda
- 00:50 Egy gép nem tért vissza
- 02:05 Főtér (Sárköz és térsége)
- 02:55 Anziksz (Rába-menti kastélyok)
- 03:15 Varázslatos tanúhegyek
- 03:50 Kalandozás Dél-Koreában (Csecson)
- 04:20 M5 História (Horthy, ember a kormányzó mögött,)
- 05:00 Klasszikusok délidőben (Baráti Kristóf és a Zeneakadémia Vonószenekara I.)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Fülszöveg (Bácsatyai Dániel)
- 07:00 M5 História (Horthy, ember a kormányzó mögött,)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Főtér (Határátkelő - Marosvásárhely és térsége)
- 12:55 Magyar Krónika
- 13:20 Novum
- 13:55 A vadvirágok titkai (Fent a hegyekben)
- 14:50 Rózsafabot
- 16:05 Világvédett lehetne (A Szigetköz)
- 16:20 A Nagyok
- 16:55 Koronás sas (11)
- 17:20 Egy Perc Híradó
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Vers mindenkinek (Tóth Árpád: Lélektől lélekig (Molnár Piroska))
- 18:00 Kontúr (Visky András)
- 18:45 Agenda
- 18:55 Nagy Diák Teszt
- 19:55 M5 História (A magyar sportnemzet)
- 20:35 Kaland
- 22:10 Az Atlanti-óceánon át (Száműzetés)
- 23:15 Sztankay mozija (Pókfoci)
- 23:25 Pókfoci
- 00:15 Itthon vagy!: Bátaszék
- 00:35 Vers mindenkinek: Szép Ernő: Hová megy egy ákáclevél (Kerekes Éva)
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Szentendrei sikátorok
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: A Fürdő ura
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 Mága Zoltán koncert: - 2018. III. rész (3)
- 02:20 Isten óvd a királyt
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar alapítású szerzetesrend
- 04:05 Ridikül: Élet egy tanyán
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Nézők kérdezik
- 05:35 Itthon vagy!: Esztergom - A Várhegy
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Szentendrei sikátorok
- 06:09 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: A Fürdő ura
- 06:15 Magyar világ
- 06:45 Mindennapi: Az imádság
- 06:48 Rejtélyes XX. század
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:25 Időjárás-jelentés
- 07:28 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 07:55 Élő népzene: Ladikos Fesztivál - 2. rész
- 12:55 A hét műtárgya: Seuso-kincs: Az illatszeres doboz
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Rondó
- 13:55 Kárpát-medence
- 14:20 Kék bolygó
- 14:50 Noé barátai
- 15:20 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 15:50 Hogy volt?!: Vásáry Tamás 1.
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Dohnányi Ernő: Simona néni
- 20:55 Névjegyek: Márta
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:15 Klasszikusok délidőben: Lakatos Ágnes és barátai
- 23:20 Mesterember leszek
- 23:55 Hazajáró
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XV (Pendrickova celosvětová hovorna)
- 00:45 Maigret II (Noc na křižovatce)
- 02:15 Případy detektiva Murdocha XV (Hra patriotů)
- 03:00 Případy detektiva Murdocha XV (Bratříčku, obejdeš se bez zločinu?)
- 03:45 Případy detektiva Murdocha XV (Pendrickova celosvětová hovorna)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 01:35 Inline hokej extraliga
- 02:50 Inline holkej extraliga
- 04:05 Boxlakros NBLL
- 06:05 Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 06:35 Závěr vysílání
- 07:35 Přestávka ve vysílání 07:35-09:00
- 18:25 Studio
- 19:00 Volleyball Challenger cup