Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:25 Láska a sex v Izraeli
- 01:20 Křížové cesty (Do Tvých rukou)
- 01:45 Velká Fatra
- 02:15 Kumštýři s klikou
- 02:40 V zajetí železné opony (Smrt chlapečka)
- 02:55 Zašlapané projekty (Minor – sláva a pád)
- 03:10 Naděje pro Arhuaky
- 03:40 Sabotáž
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Jak to chodí u Vodičků
- 05:05 Osudem muzikant, srdcem Karliňák
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Jaderný poker)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:45 Raport o Velké válce (Jako lvi)
- 08:30 Neznámý Madagaskar (1)
- 09:20 Bedekr II. (Klagenfurt)
- 09:45 Boj o sloní trůn
- 20:00 Borsalino
- 22:05 Samuraj
- 23:50 Půlnoční muž
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:10 Branky, body, vteřiny
- 01:25 Hokej na zemi
- 01:50 3×3 Profi Tour 2024 (Chance 3x3 Tour - finále)
- 02:10 Cyklistika ČR 2024 (Škoda Cup V4)
- 02:25 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Okolo Hané)
- 02:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Harrachov)
- 03:00 Cyklistika ČR 2024 (MČR Kouty nad Desnou)
- 03:15 Tour de Ralsko
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 08:00 Panorama
- 08:20 BBV po 25 letech
- 08:35 Hokej na zemi
- 09:00 Cyklistika ČR 2024 (MČR Harrachov)
- 09:20 Tour de Ralsko
- 09:30 Archiv D: Sport 1978
- 17:00 OH 2020 Tokio
- 01:10 Navajo Joe
- 03:00 Vulkán v Los Angeles
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: E)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Zápas století (letní soutěž Déčka) (Nesporťáci si dávají do těla)
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (19)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (15)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (7)
- 15:00 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:40 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a žvýkačka)
- 18:55 Kámoši hafíci (20)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (16)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 100 dní ve Versailles (3)
- 00:45 Fešáci a Nedvědi v Lucerně
- 01:40 Štace Miloně Čepelky
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Žalman & spol.
- 21:15 Taxmeni
- 21:50 Když náš táta hrál
- 22:25 Newmanovy modré oči
- 23:15 Kanadská soda X (1)
- 23:40 Elvis (2)
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima HISTORIE
- 02:20 Generace deprese
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (3)
- 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (4)
- 02:05 Sousedství IV (9)
- 03:10 Výleťák (180)
- 03:15 U stánku II (12)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (183)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (184)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kód Navajo
- 02:20 Provinění
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Kobra 11 II (1)
- 01:05 Mistři renovací II (9)
- 01:45 Kachní dynastie IV (7)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie III (5)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (23)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku (17)
- 01:10 Teorie velkého třesku II (2)
- 02:00 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (12)
- 03:20 Americký táta V (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Na lovu
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (8)
- 01:05 Vyměněné osudy II (41)
- 02:30 Čarodějky IV (5)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Vraždy v Biarritzi
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Rukami
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Život na farme
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Duševné zdravie školákov
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Legenda jménem Lamborghini
- 01:30 Útěk
- 03:10 Jsem božská
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Dobrá máma)
- 03:25 Soudní síň (Nedá mi dýchat)
- 04:10 Krimi
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:05 Rodinné prípady
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (7)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (19)
- 03:35 Dům snů II (19)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Halloween
- 02:10 Halloween zabíjí
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:50 Klíč k sexu
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 01:10 Dalíland
- 02:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 03:25 Veliká III (2)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Zlato, tomu neuvěříš
- 03:05 Směna
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Poslední tango v Paříži
- 02:20 Mastema - Anděl zkázy
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Krvácející srdce
- 02:15 Santa je pořád úchyl
- 03:45 Šťastná
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Odklad
- 02:40 Nenápadná slečna
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Hnutí odporu
- 03:15 Ztracena v pustině
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Přestávka ve vysílání
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 I slova zabíjí
- 02:10 Snídaně po sexu
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Departure
- 02:05 And Then There Were None
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 THE ISLANDERS (AZORES, PORTUGAL)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Hip Show S5 EP11
- 00:30 Hip Show S5 EP10
- 00:50 Hip Show S5 EP9
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 00:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 01:00 GEARING UP 2020 (7)
- 01:30 GEARING UP 2020 (8)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 03:00 SPORTS MAX (42)
- 03:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 00:50 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:20 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 02:05 THE LAST DESCENT
- 02:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:45 MAX FOODIE : ROME (5)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Svet z vtáčej perspektívy (4)
- 01:05 Pieskové vojny (1)
- 02:05 Hovorme o nás
- 02:45 Ježiš a islam (3)
- 03:45 Rok 1968: Bod zlomu (4)
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Cyranův ostrov (19)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:10 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Ústecký zpravodaj
- 02:05 Valašský zpravodaj
- 02:15 Týden z jihu Čech
- 02:35 Byznys na vrcholu: Cyril Svoboda
- 03:10 Hvězdná kavárna Pepy Melena: Honza Křížek
- 04:20 Vtipkování: Štěpánka Duchková
- 04:55 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (1/2)
- 05:50 Byznys na vrcholu: Cyril Svoboda
- 06:25 Ústecký zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 07:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Ztracený svět (7)
- 01:15 Ztracený svět (8)
- 02:00 Společnost Adventure (3)
- 02:45 Společnost Adventure (4)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Xena II (13)
- 01:00 Ztracený svět II (15)
- 02:00 Lovci pokladů (13)
- 02:45 Lovci pokladů (14)
- 03:30 Totalcar III (8)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Brousko III (83)
- 02:10 Brousko III (84)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Sladký útěk
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Pasolini
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Spletenec
- 01:40 Hrůzná minulost 2
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Legie
- 02:40 Ex machina
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:05 Zastav a nepřežiješ
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík V (6)
- 00:55 Kongo
- 03:00 Comedy Club VI (11)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (23)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 The Moroccan Chronicles (One Flew Over Casablanca)
- 00:30 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 01:00 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 01:30 Xplore Cambodia (Phnom Penh)
- 02:00 The Gypsies (Bhopal, India)
- 02:30 Bliss (Sunny Beach, Bulgaria)
- 03:15 Best From The Rest (Ireland Top 5 Places To Visit)
- 03:30 Quest (Nagaland and Shillong, India)
- 04:00 World Heritage (Portugal)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Žraločí superschopnosti
- 01:29 Žraločí banditi
- 02:15 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 02:59 Mezi námi žraloky
- 03:45 Žraločí superschopnosti
- 04:28 04:28 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři (9)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (6)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (12)
- 03:00 Lovci odpadu IX (7)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Skrytý potenciál II (Dům pro dívčí partu)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Lavička u plotu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Skutečný svět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Velký ostrov, kouzlo malého města)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (13)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (14)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Sen o klenotu na pobřeží Mexického zálivu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Souboj v Durhamu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 15: Strašidelná překvapení (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Kvetoucí dobroty (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 24: Vystřízlivění (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Vzdálené chutě (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Guyovi hvězdní hosté (1)
- 03:40 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Po stopě jižanského grilování (3)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Občanská válka (4)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Výlet po Route 66 (5)
- 06:00 Kuchyně 15: Slavnost všech chutí (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Jarní hostina (15)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Parádní jarní den (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Nepřecukrujte to (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Na mušce)
- 01:25 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 01:45 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 02:10 Válka skladů XV (Ať žije královna Brandi: vládkyně Západní Coviny)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Výměna pozic)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Létající Ton, plíživý Allen)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Naštvat Chuma)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Záhadná Aljaška)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vista Point (San José)
- 00:27 Global Treasures (Toruň)
- 00:38 Planet Terra (St. Ives)
- 00:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 00:54 Planet Terra (Meissen)
- 01:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 01:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 01:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 01:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 01:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 02:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 02:48 Global Treasures (Prambanan)
- 03:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 03:29 On Tour (Karakoram)
- 03:55 Planet Terra (Istria)
- 04:00 7 Days (Kampánie)
- 04:53 04:53 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:30 02:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Fotbal: Inter - Lazio
- 02:30 02:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Zpětný chod: Bentley (49)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (50)
- 00:45 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (51)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (52)
- 02:05 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (53)
- 02:15 Blochovy rozbory (54)
- 02:50 Blochovy rozbory (55)
- 03:15 Milujeme auta (56)
- 03:45 Eastside Motors: Porsche, poker a drobné (57)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 CPKC Womens Open
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Delphin (Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou)
- 00:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 1.díl)
- 01:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 2.díl)
- 01:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 02:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
- 02:30 Mistr zbrojíř (Rady 1.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (Rady 2.díl)
- 03:30 Rybolov bez hranic (Přívlač s vítězem LB Fishing na jezeru Tisza-tó)
- 04:00 Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 00:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 AC/DC
- 02:04 The Prodigy
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Ziggy Marley
- 04:46 04:46 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Geordie Shore XXIV (5)
- 01:05 K popukání XXXIII (15)
- 01:30 K popukání XXXIII (16)
- 01:55 K popukání XXXIII (17)
- 02:15 K popukání XXXIII (21)
- 02:40 K popukání XXXIII (24)
- 03:00 K popukání XXXIII (26)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 2 For 1: Dance Hits!
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:45 Empty
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 00:25 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 00:40 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 00:50 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 01:05 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 01:15 Lamput III (Doktor a zloděj)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Snakes vs Ants)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (The Smallest of Problems)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Puffy Dumplings)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 04:50 Tom and Jerry (Be Careful What You Fish For)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Peníze mluví / Báseň o velkém souboji / Soutěž v tanci)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Velký frajer)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Vymyté mozky)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Rozhodující utkání)
- 01:45 Victorious (Velký ping-pongový podfuk)
- 02:00 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:25 iCarly II (iKrálovna krásy)
- 02:45 iCarly II (iShow musí pokračovat)
- 03:05 Tajemství Hunterových III (Tajná znamení)
- 03:30 Tajemství Hunterových III (Evil Narikoa)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Nádech písečné propasti / Jako bratr)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jelení skvadra III (Schovávaná v moři / Hora zábavy)
- 00:45 Jelení Skvadra (Sluníčko v ohrožení / Ocelzilla)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Tučňáky / Tlapky Zachrnují Delfínka)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Mimozemšťana / Tlapky Zachraňují Létající žábu)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Jakea / Pups Save the Parade)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Závod na Horu v oblacích)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Jiskřin odznak závodníka)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Soutěž ve stavění)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Honba za štěňátkem)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký pizza závod)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (13)
- 00:10 Kluk, holka atd. (14)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (5)
- 00:25 Ghostforce (25)
- 00:50 Ghostforce (26)
- 01:10 Tým Tiki (33)
- 01:35 Tým Tiki (34)
- 01:55 Tým Tiki (35)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (29)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (30)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (31)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Pyžamasky (6)
- 04:30 Pyžamasky (7)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (23)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 04:00 Eureka! (10)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (35)
- 00:23 Bořek stavitel (36)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 01:12 Inui (18)
- 01:20 Hurá za hádankou (2)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (27)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (31)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (32)
- 02:55 Chuck a přátelé (24)
- 03:07 Chuggington (18)
- 03:17 Chuggington (19)
- 03:29 Angelína balerína (1)
- 03:42 Angelína balerína (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 04:38 Bořek stavitel (42)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (John Kevin Bryan)
- 00:10 Sestry II (Příšerná smůla!)
- 00:20 Sestry II (Už nikdy bez vší)
- 00:30 Sestry II (Večírek)
- 00:45 Mia a já IV (Podivné proudy)
- 01:05 Mia a já IV (Zealandie)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Ocean)
- 02:00 Good Night hugs (Twilight)
- 02:30 Dreamy Nights (Songs & Rhymes)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (1)
- 00:10 Kikoriki (45)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (34)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (35)
- 01:10 Esá z pralesa (25)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (40)
- 01:35 Volám sa Caillou V (14)
- 02:00 Dumper a Skoop III (13)
- 02:15 Panda a Krash (33)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (21)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi (37)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (5)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 04:20 Malý medvedík (18)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Putování po památkách
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Plzeň v kostce
- 02:40 Ztráty a nálezy
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Putování po památkách
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Plzeň v kostce
- 07:40 Ztráty a nálezy
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Putování po památkách
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Interview
- 11:40 Týden v regionech
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Plzeň v kostce
- 12:40 Ztráty a nálezy
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 13:40 Interview
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 16:40 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:15 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:40 MÉTÉO
- 02:45 RENVERSANT
- 03:35 MAMAN ! MOMMY !
- 04:00 VOYAGE DE REVE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (4)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (8)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (151)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (36)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00