Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři (9)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (6)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (12)
- 03:00 Lovci odpadu IX (7)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (6)
- 21:00 Odtahovka Vegas (4)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Dům pro dívčí partu)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Lavička u plotu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Skutečný svět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Velký ostrov, kouzlo malého města)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (13)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (14)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Sen o klenotu na pobřeží Mexického zálivu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Souboj v Durhamu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVII (Návrat do St. Louis)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? III (Vzdušný zámek?)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? III (Spolupráce)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Dříve jsem měl železnou vanu jako bazén)
- 06:00 Dobrý základ: Skvělá zahrada (Zahrádka už napořád)
- 07:00 Renovace na Havaji (Vysoké sázky u jezera)
- 00:40 Kuchyně 15: Strašidelná překvapení (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Kvetoucí dobroty (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 24: Vystřízlivění (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Vzdálené chutě (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Guyovi hvězdní hosté (1)
- 03:40 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Po stopě jižanského grilování (3)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Občanská válka (4)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 9: Výlet po Route 66 (5)
- 06:00 Kuchyně 15: Slavnost všech chutí (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Jarní hostina (15)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Parádní jarní den (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Nepřecukrujte to (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Na mušce)
- 01:25 Válka skladů IV (Moje kobka)
- 01:45 Válka skladů IV (Jen moje kobka)
- 02:10 Válka skladů XV (Ať žije královna Brandi: vládkyně Západní Coviny)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Výměna pozic)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Létající Ton, plíživý Allen)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Naštvat Chuma)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Záhadná Aljaška)
- 00:00 Vista Point (San José)
- 00:27 Global Treasures (Toruň)
- 00:38 Planet Terra (St. Ives)
- 00:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 00:54 Planet Terra (Meissen)
- 01:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 01:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 01:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 01:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 01:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 02:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 02:48 Global Treasures (Prambanan)
- 03:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 03:29 On Tour (Karakoram)
- 03:55 Planet Terra (Istria)
- 04:00 7 Days (Kampánie)
- 04:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 05:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 05:29 Vista Point (Sevilla)
- 05:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 06:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 06:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 06:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 07:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 07:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 07:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 07:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 08:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 08:27 Vista Point (Mexico City)
- 08:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 09:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 09:11 Global Treasures (Firenze)
- 09:22 Esovision (Afrika)
- 09:50 Global Treasures (Visby)
- 12:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 12:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 12:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 12:50 Global Treasures (Louvre)
- 13:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 13:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 13:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 16:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 16:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 16:38 Planet Terra (Miami)
- 16:43 Global Treasures (Buxoro)
- 16:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 17:00 Vista Point (Valletta)
- 17:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 17:54 Planet Terra (Vratislav)
- 18:00 Vista Point (Taipei)
- 18:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 18:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 18:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 18:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 19:00 On Tour (Kanál Göta)
- 19:29 Doc Time (Sumatra)
- 19:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 20:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 20:53 Planet Terra (Hakone)
- 21:00 Vista Point (Záhreb)
- 21:27 Global Treasures (Dambulla)
- 21:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 21:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 21:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 08:30 Házená
- 13:00 Házená
- 14:30 Házená
- 16:00 Olympijské hry
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 23:15 Olympijské hry
- 04:00 Házená
- 05:30 Házená
- 07:00 Fotbal: LOH – skupiny žen Francie - Kolumbie
- 10:00 Ragby 7
- 16:00 Házená
- 17:00 Olympijské hry
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Lední hokej: Lugano - Ambri-Piotta
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Braila - Nantes
- 13:45 Házená: Storhamar - Bistrita
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:20 ARIES RACING sa rozrastá
- 09:30 Motoring
- 11:00 Polish Open 2024
- 13:00 Polish Open 2024
- 15:00 DominicCars
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:45 CLUB BRUGGE - KV MECHELEN
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 09:50 ARIES RACING sa rozrastá
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Polish Open 2024
- 22:00 Polish Open 2024
- 00:15 Zpětný chod: Bentley (49)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (50)
- 00:45 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (51)
- 01:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (52)
- 02:05 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (53)
- 02:15 Blochovy rozbory (54)
- 02:50 Blochovy rozbory (55)
- 03:15 Milujeme auta (56)
- 03:45 Eastside Motors: Porsche, poker a drobné (57)
- 04:35 Finále Best of Belron: Steffen Taeterow (58)
- 05:05 Přednost v jízdě: Audi S8 (59)
- 05:15 Moove - mobilita zítřka (1)
- 05:45 Blochovy rozbory (2)
- 06:15 Test automobilu: VW Touareg PHEV (3)
- 06:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (4)
- 06:50 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (5)
- 07:10 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (6)
- 07:25 Zprávy (7)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 14:05 Přednost v jízdě: Audi S8 (22)
- 14:15 Rychlé kolo: Peugeot 208 GTI (23)
- 14:45 Rychlé kolo: Audi RS 7 (24)
- 15:15 Rychlé kolo: Seat Leon Cupra (25)
- 15:40 Zprávy (26)
- 15:45 Moove - mobilita zítřka (27)
- 18:00 Zprávy (34)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (35)
- 18:20 Garáž 21 (36)
- 18:45 Poklady v garáži (37)
- 19:15 Poklady v garáži (38)
- 19:45 Zpětný chod: Bentley (39)
- 00:30 CPKC Womens Open
- 03:30 The Senior Open presented by Rolex
- 09:00 CPKC Womens Open
- 19:00 LIV United Kingdom