Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Kobra 11 II (1)
- 01:05 Mistři renovací II (9)
- 01:45 Kachní dynastie IV (7)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie III (5)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (23)
- 08:15 Mistři renovací II (9)
- 09:05 Kachní dynastie IV (7)
- 10:05 Kobra 11 (8)
- 11:00 Kobra 11 II (1)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (23)
- 13:10 Válka skladů XI (5)
- 16:45 Kobra 11 II (3)
- 18:45 Válka skladů XI (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (17)
- 20:30 Mistři renovací II (13)
- 21:20 Kachní dynastie IV (11)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (1)
- 23:10 Kobra 11 II (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku (17)
- 01:10 Teorie velkého třesku II (2)
- 02:00 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (12)
- 03:20 Americký táta V (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky V (16)
- 05:35 Ženatý se závazky (75)
- 06:25 Karate ovce (21)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (7)
- 07:15 Přátelé VIII (18)
- 08:10 2 $ocky V (21)
- 09:50 Malý Sheldon III (4)
- 11:25 Ženatý se závazky (77)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (3)
- 13:10 Přátelé VIII (18)
- 14:05 Teorie velkého třesku (17)
- 14:55 Teorie velkého třesku II (2)
- 15:45 2 $ocky V (22)
- 16:10 2 $ocky VI (3)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá VIII (14)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (5)
- 19:10 Malý Sheldon III (6)
- 19:35 Malý Sheldon III (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (6)
- 21:40 Přátelé VIII (20)
- 22:35 Americký táta V (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (5)
- 04:10 Na lovu
- 04:55 Co na to Češi
- 06:10 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Oddanost)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (9)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (8)
- 01:05 Vyměněné osudy II (41)
- 02:30 Čarodějky IV (5)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VIII (8)
- 05:30 Ulice (4334)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VII (19)
- 08:50 Čarodějky IV (7)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (71)
- 12:20 Nekonečná láska II (110)
- 16:25 Vyměněné osudy II (47)
- 10:30 Swatch Nines MTB23 Pedal To The Metal
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (5)
- 11:30 1:1 Sport Show (73)
- 18:45 Běhej lesy - Týmovka
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Greenlandic
- 19:30 Queen & King of the Court #4
- 20:00 Spade poker show 2024 (6)
- 20:30 1:1 Sport Show (51)
- 21:10 Sportovní noviny
- 21:15 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 Fotbal: Chelsea FC - Leeds United
- 00:20 Fotbal: Paris Saint - Germain Ž - Fleury 91 Ž
- 02:25 PFL 5
- 09:25 Golden Roof Challenge
- 09:55 1:1 Sport Show (51)
- 01:15 Správy „N“
- 02:05 Vraždy v Biarritzi
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri II (6)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (7)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - kmeň Hadzov)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Srdcu nerozkážeš)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Tuamotu)
- 22:25 Vtedy v Amerike (1)
- 00:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (Zmanipulovateľný)
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Chcem bračeka!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Dobrá správa
- 09:50 Víno vinovaté
- 10:20 Návraty k hereckým legendám (Stanislav Štepka - Návraty k hereckým legendám)
- 10:55 Kúzelné mestečko (6)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Gazdovstvo muzikantov)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Nebojím sa!)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:35 Pán Strom
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:45 Zahrada je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 Hranice v srdci (Tajemné Karpaty)
- 05:15 Etiketa (Slavnostní oblečení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 06:30 Na cestě po Pays de la Loire
- 06:59 Studio 6
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Slavíci na Křivoklátě
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Úsměvy Gabriely Vránové
- 13:40 Úspory
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (3)
- 14:45 Slovácko sa nesúdí (4)
- 15:25 Králové hor
- 17:00 Na cestě po jihoafrickém Zululandu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Tamtam plus (Obecný les)
- 20:15 Doktor Martin 2 (12)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 23:35 Toulavá kamera
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Rukami
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Život na farme
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Duševné zdravie školákov
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:00 Legenda jménem Lamborghini
- 01:30 Útěk
- 03:10 Jsem božská
- 08:25 Vánoční nevěsta
- 10:05 Sestry v sedle
- 11:45 Uuups! Noe zdrhnul…
- 14:55 Tady hlídám já
- 18:35 Předplacená láska
- 20:15 Kandahar
- 22:25 Jak obšťastnit ženu
- 00:15 Policisté v akci
- 01:00 Policisté v akci
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Dobrá máma)
- 03:25 Soudní síň (Nedá mi dýchat)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (20)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 22:00 Život je kabaret II
- 23:05 Tahle jízda nekončí
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:05 Rodinné prípady
- 03:55 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:45 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:40 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (63)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (64)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (7)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (19)
- 03:35 Dům snů II (19)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (1)
- 14:20 Dům snů II (19)
- 15:10 Mistři dřeva II (6)
- 00:25 Halloween
- 02:10 Halloween zabíjí
- 03:55 Likvidátor: Znovuzrození
- 08:20 Dům na mušce
- 10:00 Malé byty
- 11:35 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 13:05 Září
- 14:55 Malý Sheldon VII (10)
- 15:20 Zillion
- 17:35 Před kamerou XXI (30)
- 18:05 Meg 2: Příkop
- 20:00 Bostonský škrtič
- 21:55 Van Helsing
- 01:50 Klíč k sexu
- 03:35 Tenet
- 06:00 Jeanne má každý rád
- 07:35 Hotel Transylvánie 2
- 09:05 Matky a jiné lásky
- 10:50 Přátelé II (6)
- 11:10 Přátelé II (7)
- 11:35 Lauřina hvězdička
- 12:55 Ramona
- 17:35 Zkus mě rozesmát
- 19:30 Úžasný Mauric
- 21:05 Cable Guy
- 00:35 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 01:10 Dalíland
- 02:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 03:25 Veliká III (2)
- 04:20 Je to nádhera!
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 07:25 Na 30 dní zase spolu
- 09:00 Batman: Zkáza Gothamu
- 12:45 Mack a Rita
- 14:20 Hollarovi
- 15:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 16:25 Bojovník III (10)
- 17:20 Sektor II (6)
- 18:20 Máma k nakousnutí (6)
- 18:55 Girls IV (7)
- 19:25 Girls IV (8)
- 01:40 Zlato, tomu neuvěříš
- 03:05 Směna
- 04:35 Nayola
- 06:00 Paula
- 07:35 Zvuk metalu
- 09:35 Nic pro mě
- 11:25 Tinnitus
- 13:10 Vlastní pokoj
- 15:00 Rodilý vězeň
- 16:30 Zvuk metalu
- 18:30 Nikdy víc
- 20:00 Street Kings
- 21:50 Sladký východ
- 23:35 Jak odpálit ropovod
- 00:10 Poslední tango v Paříži
- 02:20 Mastema - Anděl zkázy
- 04:05 Náhradní klíče
- 06:00 Břemeno
- 07:35 Žít
- 09:20 Sisi a já
- 11:30 Umberto D
- 13:05 Poslední Vermeer
- 15:05 Čórka
- 16:40 Žít
- 18:25 Ad Astra
- 20:30 Slepá vrba, spící žena
- 22:20 Návrat do Soulu