Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 04:05 Babylon
- 04:35 1280 metrů nad mořem
- 05:00 Království pohody
- 05:30 Případ MEVRO
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (4)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:50 Svět zvířat (Krokodýli)
- 10:05 Kontejnerová loď XXL
- 11:00 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 11:40 České tajemno (4)
- 20:00 Protektor
- 21:45 Důvěrný nepřítel
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Svět motorů
- 02:05 Nezapomenutelné hry pod Akropolí
- 03:35 Branky, body, vteřiny
- 03:50 Hry velkých rekordů i očekávání
- 05:20 Touchdown
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 08:00 Panorama
- 08:10 BBV po 25 letech
- 08:30 Olympijský úspěch po anglicku
- 00:45 Splašený vlak
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: D)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (18)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zelená hvězda)
- 18:55 Kámoši hafíci (19)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 00:40 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 00:50 Beatles, indické dobrodružství
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Pepíci
- 03:40 Kieslowski na Colours of Ostrava
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Já, Tonya
- 22:10 Skutečný Charlie Chaplin
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (2)
- 01:25 Profesor Tempest II (5)
- 02:20 Profesor Tempest II (6)
- 03:10 Ze dvora (4)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (181)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (182)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Přání smrti
- 03:00 Hráčské doupě
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00