Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 04:05 Babylon
- 04:35 1280 metrů nad mořem
- 05:00 Království pohody
- 05:30 Případ MEVRO
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (4)
- 06:50 Muži z Aleje mrtvých
- 07:50 Svět zvířat (Krokodýli)
- 10:05 Kontejnerová loď XXL
- 11:00 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 11:40 České tajemno (4)
- 20:00 Protektor
- 21:45 Důvěrný nepřítel
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Svět motorů
- 02:05 Nezapomenutelné hry pod Akropolí
- 03:35 Branky, body, vteřiny
- 03:50 Hry velkých rekordů i očekávání
- 05:20 Touchdown
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 08:00 Panorama
- 08:10 BBV po 25 letech
- 08:30 Olympijský úspěch po anglicku
- 00:45 Splašený vlak
- 02:55 02:55 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: D)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (18)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (14)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zelená hvězda)
- 18:55 Kámoši hafíci (19)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 00:40 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 00:50 Beatles, indické dobrodružství
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Pepíci
- 03:40 Kieslowski na Colours of Ostrava
- 04:40 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Já, Tonya
- 22:10 Skutečný Charlie Chaplin
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (2)
- 01:25 Profesor Tempest II (5)
- 02:20 Profesor Tempest II (6)
- 03:10 Ze dvora (4)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (181)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (182)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Přání smrti
- 03:00 Hráčské doupě
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací II (7)
- 01:50 Kachní dynastie IV (5)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie III (3)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (22)
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku (15)
- 02:00 Malý Sheldon II (20)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (10)
- 03:20 Americký táta V (5)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:15 Na lovu
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (7)
- 01:05 Vyměněné osudy II (39)
- 02:35 Čarodějky IV (4)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Don Matteo (Navždy verný)
- 03:50 Správy „N“
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 00:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:40 Sisi II (2)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Průhonice
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Portášova varta)
- 05:15 Etiketa (Dokonalý muž)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 06:30 Na cestě po středním Uzbekistánu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Kokořínsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Než odbije půlnoc
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Schůzka se smrtí)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 MOST! (4)
- 20:50 Zahájení Olympijského festivalu
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Dezerty
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Rukami
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: 65 rokov NASA
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:20 Halloween II
- 03:00 Pes ro(c)ku
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Nebudu žít s podvodníkem)
- 03:35 Soudní síň (Syn si postavil hlavu)
- 04:20 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (6)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (18)
- 03:35 Dům snů II (18)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Mrtví neumírají
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Máma k nakousnutí (6)
- 01:15 Smrtelné zlo: Probuzení
- 02:50 Benga v záloze
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Opilí láskou
- 02:30 Malý Sheldon VII (9)
- 02:50 Malý Sheldon VII (10)
- 03:10 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Poslední klient
- 03:20 Kuře pro Lindu
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Život s bestií
- 02:40 Slušný občan
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Poslední obyvatelé Aljašky (Opět doma)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 3 dny na zabití
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Smrtící krása
- 01:55 Vivárium
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Den Zlomu
- 01:45 Krvavá volba
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Sólista
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Le Locataire
- 00:35 Crawl
- 02:05 That Trip We Took with Dad
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 01:10 DRONE WARS (3)
- 02:05 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 03:55 MAX FOODIE (9)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Tajné vojny (1)
- 01:30 Téma
- 02:10 Robert F. Kenedy - Stratený americký prezident (1)
- 03:00 Záhada ružového delfína (1)
- 04:00 Rodinné záležitosti (6)
- 04:35 04:35 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:25 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:30 Pozor vlak
- 05:15 Zločin jak ho pamatuju: BERDYCH A JEHO GANG
- 05:40 A11 rozhovor: Martin Maxa
- 06:05 Magazín z Prostějova
- 06:30 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:40 Vsetínští rodáci a patrioti: Kornelie Němečková, výtvarnice
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Macgyver V (1)
- 01:10 Macgyver V (2)
- 01:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (1)
- 02:40 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (2)
- 03:30 Zelenáč VI (6)
- 04:15 Tým SEAL V (7)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Xena II (12)
- 01:05 Ztracený svět II (14)
- 02:00 Lovci pokladů (11)
- 02:45 Lovci pokladů (12)
- 03:30 Totalcar III (7)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00