Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Grand Hotel (24)
- 01:30 Dcery duchem (20)
- 02:45 Brousko III (81)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (20)
- 12:30 Teleshop (1)
- 12:50 Domek na prérii V (17)
- 14:25 Grand Hotel (23)
- 15:25 Grand Hotel (24)
- 16:25 Brousko III (83)
- 17:30 Dcery duchem (21)
- 18:55 Domek na prérii V (18)
- 19:55 Ranč Heartland (1)
- 20:55 Ranč Heartland (2)
- 21:50 Domek na prérii V (18)
- 22:55 Ranč Heartland (1)
- 23:50 Ranč Heartland (2)
- 01:35 Malý Joe
- 03:25 Schneider vs. Bax
- 10:30 Jimmyho tančírna
- 12:25 Abrakadabra
- 14:05 Sbohem, Berthe
- 15:55 Sladké sny
- 18:10 Hosté večeře Páně
- 19:35 Šrám
- 09:25 Prase
- 11:20 Ta, která odešla
- 15:05 Taxi Teherán
- 16:35 Francie
- 18:05 Jedna sekunda
- 19:55 Slitování
- 22:00 Pardon, nezastihli jsme vás
- 23:45 Jeskyně
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:55 O modrém autíčku (Zloděj)
- 07:05 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:20 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:35 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 10:05 O modrém autíčku (Narozeniny)
- 10:15 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 10:20 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:40 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a správce Markvart)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:25 Já Baryk (10)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 12:00 Bestiář
- 14:00 Případ dr. Kováře
- 15:20 Utopená ponorka
- 15:30 Neznámé památky (2)
- 16:00 Svatba na bitevním poli
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Boty plné vody
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 O Mikešovi (Mikeš se ztratil)
- 20:00 Pyšná princezna
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Zde jsou lvi
- 23:35 Teleshopping
- 00:05 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Pharma Bro versus Wu-Tang Clan)
- 00:45 Neuvěřitelná planeta (Cesta obrů, asfaltová jezírka a národní park Thingvellir)
- 01:30 Milionové vraždy (Vedlejší ztráty)
- 02:20 Paranormální noční můry (Strašidelná půda)
- 03:05 Příběh Google
- 03:45 Paranormální kriminalisté (Jacquie Poole)
- 04:10 Děti Ukrajiny
- 05:10 Paranormální kriminalisté (Mark Green)
- 06:15 Dešifrované záhady (Roswell)
- 07:00 Teleshopping
- 20:00 Skupina Paranormal (1)
- 20:30 Hon na čarodějnice
- 21:30 Krvavé Česko (1)
- 22:00 Dešifrované záhady (Roswell)
- 23:10 Obří černé díry
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Halloween II
- 01:55 Dokonalé neviňátko
- 03:25 Neviditelná loď
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Muž, který zavraždil Sherlocka Holmese
- 16:50 Příběh Google
- 17:50 Perličky Jiřího Menzela
- 01:15 Ex machina
- 02:55 Vigilante Diaries
- 04:20 Mise pomsty
- 05:50 Zoom In - Jurassic World: Dominion
- 06:00 Šťastný Luke
- 11:15 Gulliverovy cesty (1)
- 12:55 Gulliverovy cesty (2)
- 14:35 Jdi na to
- 16:30 Stážisti
- 18:35 Ip Man 4: The Finale
- 20:25 Neprůstřelný mnich
- 22:00 Replikant
- 23:40 Neporazitelný II: Poslední zůstává
- 01:30 Johanka z Arku
- 04:00 Timecop
- 05:30 Close Up III (7)
- 06:00 Close Up III (3)
- 06:30 Zoom In - The Secret Garden
- 06:40 Zoom In - Sing 2
- 06:50 King Kong
- 09:35 Neprůstřelný plán
- 11:15 Svatba na bitevním poli
- 13:00 Superpolicajti z Miami
- 14:45 Škola hada
- 16:30 Špionáž
- 18:15 Buddy míří na Západ
- 20:00 Nelítostný souboj
- 22:35 Hannibal
- 00:20 Červený trpaslík V (4)
- 00:55 Kořist
- 02:55 Comedy Club VI (5)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (21)
- 20:00 Upír v Brooklynu
- 22:25 Comedy Club VI (6)
- 23:00 Comedy Club VI (7)
- 23:30 Červený trpaslík V (4)
- 00:00 The Moroccan Chronicles (Eternal Love in Chefchaouen)
- 00:30 Quest (Naila 1, Jaipur, India)
- 01:00 10 Days Korea (Busan)
- 01:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 1)
- 02:00 XP Guide (Dubai 1)
- 02:30 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 03:00 Xplore Cambodia (Phnom Penh)
- 03:30 The Gypsies (Panchmarhi, India)
- 04:30 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:15 Divoká Austrálie (Jurská džungle)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 06:21 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 06:47 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 07:09 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 07:35 Disneyho říše zvířat II (Gorilí potápěčka)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (Hitlerova pomsta)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Pohřebiště v Atlantiku)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Nasáklý kokainem)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Pašeráci z Gibraltaru)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Proměna De Loreanu)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Říční síť)
- 04:25 Pěšky po Americe (2)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (4)
- 06:00 Drama v oblacích (7)
- 07:00 Moře záhadných katastrof (1)
- 10:40 S tátou kolem světa II (1)
- 11:05 S tátou kolem světa II (2)
- 11:30 Pěšky po Americe (2)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (1)
- 14:50 Mistři ve foukání skla II (1)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (3)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (2)
- 17:10 Americká 80. léta (5)
- 18:05 Pohledy do historie (10)
- 18:10 Pěšky po Americe (3)
- 19:10 Mistři ve foukání skla II (1)
- 19:35 Mistři ve foukání skla II (2)
- 10:10 Serengeti (5)
- 11:25 V továrně VII (1)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (8)
- 15:30 Serengeti (6)
- 16:45 V továrně VII (2)
- 17:55 Nejtragičtější katastrofy II (1)