Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Mistři renovací II (5)
- 01:45 Kachní dynastie IV (3)
- 02:30 Spartan: Týmová výzva (4)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (21)
- 03:55 Paris Saint-Germain - OGC Nice
- 08:15 Mistři renovací II (5)
- 09:05 Kachní dynastie IV (3)
- 10:00 Kobra 11 (5)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (21)
- 13:10 Válka skladů X (38)
- 14:30 Válka skladů XI (1)
- 14:55 Mistři zastavárny XXIV (14)
- 15:45 Strážci hranic: Austrálie III (7)
- 16:40 Kobra 11 (7)
- 18:40 Válka skladů XI (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (15)
- 20:30 Mistři renovací II (9)
- 21:20 Kachní dynastie IV (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (22)
- 23:10 Kobra 11 (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku (11)
- 01:55 Malý Sheldon II (18)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (8)
- 03:15 Americký táta V (3)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky V (8)
- 05:25 Ženatý se závazky (71)
- 06:20 Karate ovce (13)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (5)
- 07:10 Přátelé VIII (14)
- 08:05 2 $ocky V (13)
- 09:45 Malý Sheldon II (22)
- 11:25 Ženatý se závazky (73)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (18)
- 13:15 Přátelé VIII (14)
- 14:05 Teorie velkého třesku (11)
- 15:45 2 $ocky V (17)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (19)
- 18:45 Dva a půl chlapa VI (1)
- 19:10 Malý Sheldon III (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku (15)
- 21:40 Přátelé VIII (16)
- 22:35 Americký táta V (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (19)
- 23:55 Dva a půl chlapa VI (1)
- 04:10 Na lovu II
- 04:55 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Tvrdé přistání)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (7)
- 14:25 Tescoma s chutí
- 14:30 Zločiny v zahradách (Strom smrti)
- 15:30 Médium IV (Nikam nepůjdeš)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (6)
- 01:05 Unesena z ráje
- 02:25 Doktorka Quinnová II (12)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VIII (6)
- 05:30 Ulice (4332)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VII (15)
- 09:00 Čarodějky IV (5)
- 09:50 Vítejte doma IV
- 10:40 Oteckovia II (67)
- 12:25 Nekonečná láska II (106)
- 16:30 Vyměněné osudy II (43)
- 18:15 Čarodějky IV (6)
- 19:05 Gympl s (r)učením omezeným (Prásk!)
- 10:20 Absa Cape Epic Best of WOMEN
- 10:45 Běhej lesy - Týmovka
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (3)
- 11:30 1:1 Sport Show (71)
- 12:00 Motosurf World Championship #1
- 12:30 4Islands Croatia
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 5
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Florbal: Florbal - letní speciál
- 19:30 Freestyle Pro Tour
- 20:00 Spade poker show 2024 (4)
- 20:30 1:1 Sport Show (72)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
- 00:45 Fotbal: Olympique Lyon - Valenciennes FC
- 02:30 PFL Europe 2
- 05:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 01:00 Správy „N“
- 01:50 Počasie
- 02:00 Don Matteo (Útek)
- 03:00 Candice Renoirová III (Kto láskavo ľúbi, aj láskavo trestá)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri II (4)
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová III (Kajúcnik potrestá sám seba)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (5)
- 14:20 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Navždy verný)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Jazero Inle-chrámy)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Ukradnuté šťastie)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Sadrový deň)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Modrá ruža
- 11:00 Kúzelné mestečko (4)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 12:30 Herbárium (Liečivé buriny)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Ku koreňom)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Veľké šťastie)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:30 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:00 AZ-kvíz
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Vlašim
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Brána do Kysuc)
- 05:15 Etiketa (Šaty dělají dámu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 06:30 Na cestě po severní Kolumbii
- 06:59 Studio 6
- 10:50 Petr Novák a Olympic
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Jeseníky)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Zlata Adamovská
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Chvilky s hudbou
- 15:10 Neviditelní (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (1)
- 21:45 Angličanka (5)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Tradičné jedlá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Dezerty
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Nobelove ceny
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:05 Pařba v Pattayi
- 01:40 Voyagers - Vesmírná mise
- 03:20 Když láska klepe na dveře
- 04:45 Upír junior
- 06:20 Detektiv z kuchyně (Jíst, pít a zemřít)
- 08:05 O kouzelné rybě
- 09:35 Bella Mia
- 11:20 Průvodce pro nezadané
- 13:05 Pan pravý
- 14:50 Vánoční nevěsta
- 16:25 Vrásky z lásky
- 18:15 Jsem božská
- 22:10 Adam
- 23:55 Noční recepční
- 00:20 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:45 Soudní síň (Sbal se a vypadni!)
- 03:30 Soudní síň (Inženýr kuplíř)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Inženýr kuplíř)
- 09:50 Soudní síň (Puberťačka)
- 10:50 Pod povrchem (18)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Jarmark)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Sterilizace)
- 17:55 Soudní síň (Emigrantem doma)
- 20:20 Svátky jako z obrázku
- 22:05 Hotel (Labyrint srdce)
- 23:05 Hotel (Štípni mě!)
- 00:00 Survivor
- 01:05 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:10 Rodinné prípady
- 04:00 Susedské prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (61)
- 13:40 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (62)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:10 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (5)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (3)
- 01:45 Mistři dřeva II (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (17)
- 03:35 Dům snů II (17)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (9)
- 14:20 Dům snů II (17)
- 15:10 Mistři dřeva II (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! VI (2)
- 21:15 Dům snů (8)
- 02:00 Dánská dívka
- 03:55 Muž jménem Otto
- 06:00 Íá
- 07:25 To jsem já, Margaret!
- 09:10 Dokud jsme mladí
- 10:45 Kovboj Bebop
- 12:40 Premiantka
- 14:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 18:20 Hra peněz
- 20:00 Ambulance
- 22:15 Rod Draka II (6)
- 23:15 Amsterdam
- 00:55 Život vzhůru nohama
- 02:25 Chuť na lásku
- 03:55 Lásky čas
- 06:00 Třináct životů
- 08:25 Emily
- 10:35 Přátelé II (2)
- 10:55 Přátelé II (3)
- 11:20 Tintinova dobrodružství
- 13:05 Život vzhůru nohama
- 14:35 Děcka jsou v pohodě 2
- 16:00 Hotel Transylvánie
- 17:30 Syn
- 19:30 Vlk (1)
- 23:40 Sektor II (6)
- 00:35 Východní přísliby
- 02:15 Mělas to vědět (2)
- 03:10 Turista II (6)
- 04:10 Kiss the Future
- 06:00 Mistrovské dílo
- 07:35 Škola je naše
- 10:10 Bestsellery
- 11:50 Stylová romance
- 13:20 Muži v černém 2
- 14:50 Pravdivý příběh
- 16:30 Opilí láskou
- 18:05 Julia II (Čokoládová pěna)
- 18:50 Girls IV (3)
- 19:15 Girls IV (4)
- 19:45 Sex ve městě (Monogamisté)
- 20:10 Sex ve městě (Třetí je na obtíž)
- 20:35 Sex ve městě (Želva a zajíc)
- 21:00 Malý Sheldon VII (9)
- 21:20 Malý Sheldon VII (10)
- 21:40 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 22:15 Venuše
- 23:55 Rod Draka II (6)
- 01:30 Lék na život
- 03:55 Velký třesk
- 04:10 Supremes
- 06:00 Ukolébavka
- 07:45 Narkóza
- 09:40 Bristol Fashion
- 11:25 Jako v úlu
- 12:45 Trio z Belleville
- 14:10 Oddechový čas
- 16:15 Narkóza
- 18:10 Plán 75
- 20:00 Francouzský polibek
- 21:50 Když Harry potkal Sally
- 23:25 Freaks Out
- 00:50 Funny Games
- 02:45 Wolfkin
- 04:15 Alelujá
- 06:00 Zamilovaná Stella
- 07:50 Klíčovou dírkou
- 09:40 Hotel
- 11:25 Slušný občan
- 12:45 Maxine (1)
- 13:30 Maxine (2)
- 14:15 Maxine (3)
- 15:10 Růže
- 17:00 Klíčovou dírkou
- 18:50 Úder
- 20:30 Návrat do Soulu
- 22:30 Vzdáleni