Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 10:45 Extrémní hadi (Afrika)
- 11:35 Madagaskar: Africké Galapágy
- 16:30 Skrytá Indie (Země řek)
- 17:25 Říční monstra II (Ryba démon)
- 00:00 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 01:00 7 malých Johnstonů IX (Pravdu, nebo úkol)
- 02:00 Nečekané těhotenství VI (Rodiče jim popřáli vše dobré)
- 02:50 450kg sestry IV (Hrozny hněvu)
- 03:40 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Láska k La Grange)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Hledání písku na Kauai)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Řezání vln a nefritu v Hilo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Dvojnásobné štěstí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Profesionální hráč pokeru)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Kondo ve Fort Walton)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Rodinný dům v Daytonu v Ohiu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVII (Zámek v Castle Rock)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? III (Dům s prasklinami)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? III (Maličký přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Už jsem na prázdninách)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rodinná pouta)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Zlatá dáma z jezera Mendota)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Prostor pro roztleskávačky)
- 10:00 Neprodejné domy III (6)
- 11:00 Bratr proti bratru VII (1)
- 12:00 Bratr proti bratru VII (2)
- 13:00 Bratr proti bratru VII (3)
- 00:40 Kuchyně 14: Mistrné pokrmy (11)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Sladkosti do deště (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Budeme tě soudit (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Řeznice (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Kulinářská výprava (19)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Klobásky, šavarma a scaloppini (3)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Domácí kuchaři proti filipínským sourozencům (13)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Senegal (2)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Okinawa (3)
- 06:00 Kuchyně 14: Venkovní večírek (12)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Oblíbená dědečkova jídla (12)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Sváteční dobroty (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Hádej, kdo je zpět? (1)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vykopávky)
- 01:25 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 01:45 Válka skladů IV (Jurský prak)
- 02:10 Válka skladů IV (Příběh dvou kabátů)
- 02:35 Mistři aukcí III (Živě!)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Byla jednou jedna zastavárna)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Prima fazóna)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Siegfried a Rick)
- 00:00 Global Treasures (Horezu)
- 00:12 Vista Point (Tripolis)
- 00:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 00:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 01:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 01:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 02:00 7 Days (Jordánsko)
- 02:53 Planet Terra (Sklář)
- 03:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 03:30 Vista Point (Fes)
- 04:00 7 Days (Aljaška)
- 04:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 05:00 Vista Point (Nice)
- 05:27 On Tour (El Tren Inca)
- 05:54 Planet Terra (Bari)
- 06:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 06:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 06:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 06:43 Global Treasures (Goshavank)
- 06:54 Planet Terra (Iraklio)
- 07:00 Vista Point (Litva)
- 07:27 Global Treasures (Mingun)
- 07:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 07:43 Global Treasures (Efez)
- 07:54 Planet Terra (Brissago)
- 16:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 16:29 Vista Point (Bahamy)
- 16:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 17:00 Vista Point (Ibiza)
- 17:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 17:38 Planet Terra (Kalmar)
- 17:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 17:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Motorky
- 01:30 Snooker
- 03:00 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Surfing
- 09:30 Olympijské hry
- 10:30 Olympijské hry
- 11:30 Olympijské hry
- 12:30 Snooker
- 14:15 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 16:15 Cyklistika
- 17:00 Snooker
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 02:30 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 03:30 Snooker
- 09:00 Závody GT
- 12:00 Olympijské hry
- 12:30 Olympijské hry
- 14:00 Olympijské hry
- 15:00 Olympijské hry
- 16:00 Olympijské hry
- 17:00 Trailing
- 18:00 Surfing
- 19:00 Cyklistika
- 20:30 Cyklistika
- 21:30 Esports
- 22:00 Snooker
- 05:00 Poker
- 06:00 Lední hokej: Färjestad - Örebro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Lední hokej: Malmö - Linköping
- 11:00 Televizní nákupy
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 10:50 ARIES RACING sa rozrastá
- 11:00 Polish Open 2024
- 13:00 Polish Open 2024
- 15:00 Polish Open 2024
- 17:00 Autožurnál
- 17:30 Nehody za volantom
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 WACT Tour - Huelva
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Stokholm Marathon
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Polish Open 2024
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME v zápasení
- 00:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (46)
- 00:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (47)
- 00:50 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (48)
- 01:10 Test automobilu: Kia XCeed (49)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (50)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (51)
- 01:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (52)
- 01:45 Garáž 21 (53)
- 02:10 Zprávy (54)
- 02:15 Poklady v garáži (55)
- 02:45 Poklady v garáži (56)
- 03:15 Zpětný chod: Bentley (57)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (58)
- 03:45 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (59)
- 04:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (60)
- 05:05 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (61)
- 05:15 Eastside Motors: Porsche, poker a drobné (1)
- 06:05 Finále Best of Belron: Steffen Taeterow (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Audi S8 (3)
- 06:45 Rychlé kolo: Peugeot 208 GTI (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Audi RS 7 (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Seat Leon Cupra (6)
- 10:10 Test automobilu: Kia XCeed (12)
- 10:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (13)
- 10:30 Zprávy (14)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (15)
- 10:45 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (16)
- 10:50 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 20:10 Zprávy (37)
- 20:15 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (38)
- 20:40 Test automobilu: FiVW T-Roc (39)
- 20:45 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (40)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (41)
- 21:15 Garáž 21 (42)
- 21:45 Poklady v garáži (43)