Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 01:14 Lamput III (Náměsíčnost)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 03:40 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Dish of Doom)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Confetti Car Kerfuffle)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Nové místo k bydlení / Zatopte někdo)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Reklamní Kampaň)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Náměsíčníci)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Záchrana Aniky)
- 01:45 Victorious (Jak natočit film)
- 02:00 Victorious (Rex umírá)
- 02:25 iCarly II (iSouboj Kuchařů)
- 02:45 iCarly II (iKdo se směje naposled)
- 03:05 Tajemství Hunterových III (Lektvary a hádanky)
- 03:30 Tajemství Hunterových III (Prokletí nebo lék?)
- 03:50 Nej a Nejnejka (NERUŠTE KOBLIHY / PROKLETÝ AMULET)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Jelení skvadra III (Loď s pokladem / Přespávačka na Třpytivém ostrově)
- 00:45 Jelení skvadra III (Zlatí netopýři / Kabelka zkázy)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Bazén / Cirkus-Tlapky)
- 01:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Superpsa / Tlapky Zachraňují Ryderova Robota)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Sovu / Tlapky a Opičárny)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinné chůvy)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínek a čtyřkoláci)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Potíže s hračkami)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Čtyřkolák zmrzlinář)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci V (Hry o zlatou medaili)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Kluk, holka atd. (1)
- 00:10 Kluk, holka atd. (2)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (2)
- 00:25 Ghostforce (19)
- 00:50 Ghostforce (20)
- 01:10 Tým Tiki (24)
- 01:35 Tým Tiki (25)
- 01:55 Tým Tiki (26)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (20)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (21)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (22)
- 03:25 Ghostforce (23)
- 03:45 Ghostforce (24)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:30 Pyžamasky (1)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (31)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (32)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (14)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 04:00 Eureka! (1)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:13 Bořek stavitel (29)
- 00:23 Bořek stavitel (30)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:12 Inui (15)
- 01:20 Hurá za hádankou (25)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (25)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (26)
- 02:55 Chuck a přátelé (21)
- 03:07 Chuggington (12)
- 03:17 Chuggington (13)
- 03:29 Angelína balerína (15)
- 03:42 Angelína balerína (16)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (9)
- 04:38 Bořek stavitel (36)
- 04:48 04:48 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sestry II (Plyšák za všechny peníze)
- 00:10 Sestry II (Hlavní ceny)
- 00:20 Sestry II (Má úžasná nová sestra)
- 00:30 Sestry II (Velké sestry)
- 00:45 Mia a já IV (Mluvící jednorožec)
- 01:05 Mia a já IV (Do džungle)
- 01:30 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 01:55 Agentka 203 (Nadzvuková Zoe)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 03:05 Život s tátou (13)
- 03:15 Život s tátou (14)
- 03:25 Život s tátou (15)
- 03:35 Život s tátou (16)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ostrov Hajaju (24)
- 00:10 Kikoriki (42)
- 00:20 Flopy (118)
- 00:35 Šmolkovia (31)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (29)
- 01:10 Esá z pralesa (16)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (8)
- 02:00 Dumper a Skoop III (10)
- 02:15 Panda a Krash (30)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (18)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi (28)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (25)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (3)
- 04:20 Malý medvedík (15)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:40 Interview
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Interview
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Putování po památkách
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Plzeň v kostce
- 04:40 Ztráty a nálezy
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:40 Interview
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Interview
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Putování po památkách
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Interview
- 08:40 Týden v regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Plzeň v kostce
- 09:40 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Interview
- 12:40 Putování po památkách
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Interview
- 13:40 Týden v regionech
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Plzeň v kostce
- 14:40 Ztráty a nálezy
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:40 Interview
- 18:00 Zprávy
- 18:30 Interview
- 18:40 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:30 Plzeň v kostce
- 19:40 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Interview
- 22:40 Putování po památkách
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Interview
- 23:40 Týden v regionech
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 LES MEILLEURES
- 01:20 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:45 MÉTÉO
- 01:50 SUR LE FRONT
- 02:45 TERRA ARTISTIKA
- 03:00 LA TRAVERSÉE DU BOUT DU MONDE
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Sky News
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (1)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (2)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (40)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (12)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00