Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Dalgliesh (Černá věž - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Na moll...
- 02:45 Před půlnocí
- 03:10 Liběna Rochová, oděvní designérka
- 03:25 Žijeme s vírou
- 04:25 Divnopis (Drštěkryje)
- 04:35 To mě baví
- 04:55 Sváteční slovo Vojtěcha Kodeta
- 05:00 Roubenka pro 21. století
- 05:30 Vzkaz Aloise Mikulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (3)
- 06:55 Povolání: královna (3)
- 07:40 Svět zvířat (Želvy)
- 12:35 České tajemno (3)
- 13:15 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 20:00 Bathory
- 22:25 Pravidla lži
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Dánsko - Česko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 První oddíl (2)
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 18:30 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 18:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 19:00 Golf Time
- 19:20 Svět motorů
- 04:27 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (184)
- 07:35 M.A.S.H (185)
- 08:05 M.A.S.H (186)
- 08:34 M.A.S.H (187)
- 09:04 M.A.S.H (188)
- 09:34 Polda III (Ve jménu otce)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Andílek na nervy
- 22:30 Inkognito
- 23:36 Ano, šéfe!
- 00:25 Simpsonovi (Světák Homer)
- 00:53 Simpsonovi (Kyselé hrozny sladké Francie)
- 01:22 Simpsonovi (Je Šáša vinen?)
- 01:50 Jmenuju se Earl IV (Odpalte!)
- 02:18 Jmenuju se Earl IV (Čarodějnice)
- 02:38 Top Gear II (5)
- 03:46 ESCAPE
- 08:05 Re-play
- 08:32 Top Gear XXVII (2)
- 09:38 Top Gear II (6)
- 22:01 Hvězdná brána
- 01:01 Síla života
- 03:21 Mise na Mars
- 05:31 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou (Nad krajinou)
- 06:05 Bolek a Lolek mezi horníky (Kasička)
- 06:14 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 11:09 Goldfinger
- 13:22 Já, Simon
- 15:33 Pozvánka pro pistolníka
- 17:24 Muž ve stínu
- 20:07 Duše jako kaviár
- 22:21 Fargo
- 04:00 Láska klepe na dveře (Nepodepsaná smlouva)
- 04:57 Jak se staví sen - extra
- 05:47 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Pro teplo a pohodu)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:43 1. MISE (Danajský dar)
- 10:12 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 20:06 Emilie Richards (Volba srdcem)
- 21:55 1. MISE (Netopýr)
- 23:05 Tudorovci (9)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Večerníček nemohl usnout)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (11)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (1)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a paraplíčko)
- 18:55 Kámoši hafíci (12)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (8)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 00:35 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 00:45 Greenhorns
- 01:45 Jana Kirschner
- 02:25 BRAVO! Jana Semerádová
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 V televizi
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Kámen, dřevo ...
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Markýza
- 22:05 Frank Sinatra: portrét
- 23:25 100 dní ve Versailles (2)
- 04:30 Rodinná pouta (Neteř)
- 05:33 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:43 Nikdo není dokonalý
- 07:44 Columbo (Žonglér - vražda v Malibu)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:42 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Vražedná čísla VI (14)
- 01:15 Profesor Tempest II (3)
- 02:05 Profesor Tempest II (4)
- 02:55 Výleťák
- 03:10 U stánku II (11)
- 03:20 Ze dvora (3)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (168)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (169)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (27)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (28)
- 06:00 Výleťák (200)
- 06:10 Moje místa (Michal Dvořák)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (16)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (29)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (30)
- 12:10 50/50
- 20:10 Operace mé dcery
- 21:55 Štafl (9)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Policie Modrava (Ranč)
- 21:35 Dáma a Král II (Hon na vraha)
- 00:40 Lovci mafie
- 02:35 Doktor Spánek
- 08:30 Kriminálka Miami X (Nebožtík)
- 09:20 Pořád jsem to já
- 11:10 Dannyho parťáci 2
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Manželství na kšeft
- 17:45 Líbáš jako ďábel
- 20:00 Román pro pokročilé
- 22:00 Repo Men
- 01:05 Mistři renovací (5)
- 01:45 Kachní dynastie III (6)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 08:20 Mistři renovací (5)
- 09:15 Kachní dynastie III (6)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (3)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 13:15 Válka skladů X (27)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (5)
- 18:40 Válka skladů X (29)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (9)
- 20:30 Mistři renovací II (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (10)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (11)
- 01:55 Malý Sheldon II (6)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (21)
- 03:10 Americký táta IV (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky IV (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (59)
- 06:20 Zig a Sharko IV (67)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (51)
- 07:10 Přátelé VIII (2)
- 08:05 2 $ocky IV (11)
- 09:45 Malý Sheldon II (10)
- 11:25 Ženatý se závazky (61)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (6)
- 13:10 Přátelé VIII (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku XII (11)
- 15:45 2 $ocky IV (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (8)
- 19:10 Malý Sheldon II (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (15)
- 21:40 Přátelé VIII (4)
- 22:35 Americký táta IV (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (8)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (17)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko (1)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 01:05 Vyměněné osudy II (29)
- 02:30 Čarodějky III (21)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 03:50 Loď snů: Singapur
- 05:35 Ulice (4326)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VII (3)
- 08:55 Čarodějky IV (1)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (59)
- 12:25 Nekonečná láska II (98)
- 16:30 Vyměněné osudy II (35)
- 20:15 Nekonečná láska II (101)
- 21:05 Nekonečná láska II (102)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Pinar Karsiyaka - Peristeri bwin
- 10:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (13)
- 11:30 1:1 Sport Show (65)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 Golden Roof Challenge
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Coventry City - Manchester United
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 If it’s easy it’s not fun
- 19:30 Pasko - The Magic Move
- 20:00 1:1 Sport Show (66)
- 20:30 Spade poker show 2024 (14)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Španělsko - Belgie
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - SIG Štrasburk
- 00:00 Fotbal: Montpellier HSC - OGC Nice
- 01:45 PFL Mena 2
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 12:30 Prague rugby 7s 2024
- 13:00 PFL Mena 2
- 18:15 Běhej lesy - Týmovka
- 18:30 World Matchplay Darts 2024
- 01:30 Správy „N“
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (3)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Max)
- 05:20 Capri (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Mlčať je zlato)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zmŕtvychvstanie)
- 16:00 Správy
- 16:30 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 2. časť)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Mladší brat)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Rodinné putá)
- 22:05 Rebelka z dobrej rodiny (4)
- 23:45 Julie Lescautová (1)
- 00:05 Trochu inak - hudobný špeciál (František Báleš Ansámbel)
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Rómsky magazín
- 08:35 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:30 Bez problémov
- 11:05 Spadla z oblakov (Rozlúčka)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Liečivá živica)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Žijeme svoj sen ...)
- 19:00 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 19:10 Rusty
- 19:15 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 19:25 Futbal: AS Trenčín - Galatasaray Istanbul
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Vzácne druhy húb
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 08:05 Randění v New Yorku
- 09:45 Malý princ
- 11:40 Dej si pohov, mladej!
- 13:30 Suprákovi
- 15:05 Vrásky z lásky
- 20:15 Adam
- 22:10 Simulant
- 23:55 Pařba v Pattayi
- 00:05 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Šikana v práci)
- 03:40 Soudní síň (Cirkus)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Cirkus)
- 10:00 Soudní síň (Krvavá noc)
- 11:00 Pod povrchem (14)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Nemám co jíst!)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (9)
- 21:45 Dobrá čtvrť II (Hrst levandule)
- 00:30 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:35 Partička
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (57)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (58)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (4)
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (1)
- 01:00 Grandiózní domovy (3)
- 01:45 Mistři dřeva (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (13)
- 03:35 Dům snů II (13)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (2)
- 06:00 Dům snů (3)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (10)
- 07:50 Mistři dřeva (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (13)
- 09:55 Grandiózní domovy (3)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (5)
- 14:20 Dům snů II (13)
- 15:10 Mistři dřeva (8)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (2)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (6)
- 17:30 Grandiózní domovy (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 21:15 Dům snů (4)
- 00:10 Smrtelné zlo: Probuzení
- 01:45 Podfu(c)k
- 03:25 2012
- 08:35 Duna: Část druhá
- 11:15 Zóna zájmu
- 13:00 Zelený sršeň
- 17:20 Duna: Část druhá
- 20:00 Zatím tě miluju
- 21:55 Stevie Van Zandt: Disciple
- 00:00 Máma k nakousnutí (5)
- 00:35 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Protest
- 04:15 Omamná láska
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Věrný až za hrob
- 09:05 Kdo věří na lásku
- 10:40 Přátelé (18)
- 11:00 Přátelé (19)
- 11:25 Emily
- 13:35 Za všechno může kocour
- 15:20 Barbie: Ve hvězdách
- 16:40 Julia II (Canard á la presse)
- 17:30 Lásky čas
- 19:30 Inferno
- 21:30 Turista II (5)
- 22:30 Mělas to vědět (1)
- 23:25 Zátah 2
- 00:35 Hollarovi
- 02:00 Malý Sheldon VII (8)
- 02:20 Malý Sheldon VII (9)
- 02:40 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 03:10 Aquaman
- 05:30 Před kamerou XXI (24)
- 06:00 Nejdelší víkend
- 07:20 Opilí láskou
- 08:55 Surfařka
- 13:15 Dvojčata
- 14:45 Blue Beetle
- 16:50 Samaritán
- 18:30 Rod Draka II (5)
- 19:30 Girls III (7)
- 20:00 Girls III (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (11)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 21:40 Veliká III (1)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (2)
- 23:00 7500
- 00:20 Sliby
- 02:05 Vítězství ducha
- 09:20 Dcera vzteku
- 12:50 Láska
- 14:55 Ona je ta pravá
- 16:40 Blanquita
- 18:20 Píseň páva
- 23:10 Příběh dealera
- 00:20 Petržel
- 01:45 Jižní hlídka
- 03:25 Psům a Italům vstup zakázán
- 04:40 Blažená samota
- 06:00 Princezna
- 11:20 Chtěl jsem se ukrýt
- 13:20 Jen ať je to chlapec
- 15:15 Kino Sabaja
- 16:50 1976
- 18:30 Vlasy
- 20:30 Zpráva
- 22:30 65
- 08:05 Prolhané krásky (Vrátila se)
- 09:00 Prolhané krásky (Kryjte mě)
- 09:55 Velká středa
- 12:25 Smallville (Nadvláda)
- 13:20 Smallville (Proroctví)
- 20:00 Flákači
- 21:45 Loučím se, děvče
- 00:10 Bony a klid
- 01:45 96 hodin: Odplata
- 03:15 Černý orel
- 10:50 Čas smyslnosti
- 13:10 Toman
- 16:10 Záhrobní komando
- 17:55 Nevinnost
- 20:00 Škola hada
- 22:00 Gabriel - Anděl pomsty
- 00:10 Ashley
- 01:40 Dante 01
- 03:05 Terapie jinak
- 10:00 Někdy na tom záleží
- 11:30 Jurský masakr
- 14:20 Armáda jednoho
- 15:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 17:25 Jak milovat s D
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Druhá míza
- 01:55 Vivárium
- 03:30 Vražedný podvod
- 05:05 Timber - Lovec pokladů
- 06:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 11:35 Můj nejlepší přítel
- 13:10 Jenny se vdává
- 14:45 Síla slova
- 16:50 Vévoda z Wellingtonu
- 18:25 Café society
- 20:00 Colette: Příběh vášně
- 21:50 After: Přiznání
- 23:35 Ničitelka
- 05:35 Asterix a Olympijské hry
- 07:30 Starý Bob
- 09:05 Tygři železnice
- 11:05 Průšvihář na útěku
- 12:40 Tunel do Číny
- 14:20 Vysněný život
- 16:00 Květy války
- 17:35 Coco Chanel
- 19:25 Nestanu se tvojí ženou
- 21:00 Skoro přátelé
- 22:40 Večerní slunce
- 01:05 Nepřítomnost
- 02:35 Klamné zdání
- 04:05 Carmenin polibek
- 05:55 Na shledanou v září
- 07:45 Hořko-sladko
- 09:55 Bernie
- 11:55 Králové léta
- 20:00 Láska hory přenáší
- 21:50 Phantom punch
- 00:00 Carnival of Souls
- 01:15 Departure
- 02:55 Baba
- 04:45 Only Water In The Sea
- 05:25 End of Program
- 06:00 A Shriek In The Night
- 07:05 Talea
- 08:20 Kingston Avenue
- 09:05 An Argument for Old Age
- 10:25 The Southerner
- 11:55 Soldier Jane
- 13:15 Black Dragons
- 14:15 Dog Men
- 15:30 Captain Kidd
- 16:55 The Parakeets
- 17:10 Following Nazarin
- 18:30 Club Paradise
- 19:35 Father's Little Dividend
- 22:40 The Finding
- 23:05 Hit And Run
- 08:00 THE ISLANDERS (ZANZIBAR, TANZANIA)
- 08:45 CROC LABYRINTH
- 09:40 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 14:40 BLUE WORLD
- 15:05 UNDERWATER OKAVANGO
- 20:00 ZENITH (EP. 9)
- 20:30 ZENITH (EP. 10)
- 21:00 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (34)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (35)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (45)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (46)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 04:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 12:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 18:00 SPORTS MAX (41)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (6)
- 19:30 GEARING UP 2020 (7)
- 22:00 GP RACING 2022 (41)
- 22:30 GP RACING 2022 (42)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 00:15 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 01:05 AMERICAN EATS PAKISTAN.
- 01:55 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 02:40 SOCIAL FABRIC (CRAZY PANTS)
- 03:10 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 05:00 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 2)
- 05:35 MAX FOODIE: THAILAND (2)
- 06:00 DRONE WARS (7)
- 06:50 VISITING (PRIMATE)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 10:15 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 11:10 DRONE WARS (13)
- 18:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 19:00 VISITING (PRIMATE)
- 19:45 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:10 FOR FUN ONLY (4)
- 20:35 FOR FUN ONLY (5)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:50 INK THERAPY (8)
- 22:35 INK THERAPY (9)
- 23:20 FOOD UNKNOWN: IRELAND
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:50 Evanjelium o bohatstve (2)
- 01:50 Téma (157)
- 02:30 Zabudnuté stavby Chorvátska (3)
- 03:25 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 04:20 Supernákupy (3)
- 04:50 Dlhá cesta k vojne (2)
- 05:55 Matej Horňák - Južná Amerika, Rio de Janeiro (1)
- 06:55 Rodinné záležitosti (4)
- 07:25 Sadnite si, prosím (22)
- 08:05 Krádež mesačných kameňov (1)
- 08:55 Doslova
- 09:35 Megatovárne (2)
- 10:25 Téma (158)
- 11:05 Vyrobené na Slovensku (3)
- 11:15 Churchillova výzva (1)
- 14:40 Ľudia sú aj politici (46)
- 15:20 Ríše vikingov (2)
- 16:20 Sadnite si, prosím (26)
- 17:00 Laogai: čínsky gulag (2)
- 20:55 Téma
- 21:35 Megakonštrukcie (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (14)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (5)
- 22:05 El Chapo III (5)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:05 Pozor vlak
- 04:50 Honza Tuna v Akci!: Tuna vs. CHARITA
- 05:10 Pan Kmín uvádí...: Vysoké Studnice
- 05:35 A11 rozhovor: Jan Nedvěd ml.
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:40 Vsetínští rodáci a patrioti: Josef Laža, zpěvák lidových písní
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver IV (12)
- 01:10 Macgyver IV (13)
- 01:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých (1)
- 02:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých (2)
- 03:30 Zelenáč VI (5)
- 04:15 Tým SEAL V (4)
- 04:55 Tým SEAL V (5)
- 05:35 Seriálový tip (1)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Profil zločinu III (5)
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (21)
- 10:25 Profil zločinu III (5)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida (8)
- 16:15 Profil zločinu III (7)
- 17:20 A-Team II (6)
- 20:05 Xena (1)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 00:05 Xena II (7)
- 01:05 Ztracený svět II (9)
- 02:00 Lovci pokladů (1)
- 02:45 Lovci pokladů (2)
- 03:30 Totalcar III (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (7)
- 10:00 Ztracený svět II (8)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (3)
- 13:55 A-Team II (11)
- 15:00 Lovci pokladů (3)
- 16:00 Lovci pokladů (4)
- 17:00 Ztracený svět II (9)
- 18:00 Ztracený svět II (10)
- 19:00 Xena II (8)
- 20:00 A-Team II (12)
- 21:05 Společnost Adventure (4)
- 22:05 Lovci pokladů (3)
- 23:05 Lovci pokladů (4)
- 00:05 Dcery duchem (16)
- 01:20 Brousko III (77)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (16)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (13)
- 13:35 Grand Hotel (15)
- 14:35 Grand Hotel (16)
- 15:35 Brousko III (79)
- 16:45 Dcery duchem (17)
- 18:00 Domek na prérii V (14)
- 19:35 Grand Hotel (17)
- 20:35 Grand Hotel (18)
- 21:35 Domek na prérii V (14)
- 23:05 Grand Hotel (17)
- 02:00 Druhá šance
- 03:50 Příslib úsvitu
- 10:20 Štvanice
- 12:10 Leviatan
- 14:35 Hra
- 16:35 Perleťový knoflík
- 18:05 Jeptiška
- 20:00 Lekce
- 22:00 Čtverec
- 01:25 Sibyl
- 03:10 Poznámky k Hitlerovi
- 09:25 Dokonalý pacient
- 11:40 Narušitel systému
- 15:35 Drazí soudruzi!
- 17:40 Křížová výprava
- 18:55 Elvíra Madiganová
- 20:35 Ach, ty holky
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 06:55 O modrém autíčku (Notování)
- 07:05 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:20 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 07:25 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Medicína)
- 10:15 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 10:20 O Mikešovi (5)
- 10:30 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (3)
- 11:25 Já Baryk (4)
- 11:30 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 12:00 Ulice zpívá
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Rána jistoty
- 15:25 Filmové písničky Karla Hašlera - 1. díl
- 16:00 Pomocník
- 17:35 Proč moskyt bzučí do lidských uší
- 18:00 Zámek pro Barborku
- 19:20 Kinosál
- 19:30 O Mikešovi (Mikeš je doma, Nácíček nakupuje)
- 20:00 Pumpaři od Zlaté podkovy
- 21:30 Stopařky neberu!
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Lekce
- 23:40 Slavík a růže
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Semena zmaru
- 01:40 Noční incident
- 03:05 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:10 Za oponou médií (Zločin)
- 06:00 Za oponou médií (Šlechta)
- 07:00 Rozhovory s popírači holocaustu
- 12:05 54 hodin
- 13:10 Dny, které změnily Asii (Let KAL 858)
- 01:30 3:10 Vlak do Yumy
- 03:20 Souboj cti
- 04:50 Close Up III (6)
- 05:20 Close Up III (13)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Close Up III (3)
- 06:55 Rybář a přátelé
- 09:00 Dobrodruh
- 10:40 Šťastný Luke
- 12:25 Bezpečný přístav
- 14:25 Velký flám
- 18:00 Jdi na to
- 20:00 Alexander Veliký
- 22:35 Vigilante Diaries
- 01:25 Bumerang
- 03:15 Životy těch druhých
- 05:20 Close Up III (15)
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Director’s Short Cut III (8)
- 06:05 Princ a já 2
- 07:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 09:35 Těžký zločin
- 11:30 Nenapravitelní
- 13:05 Neprůstřelný plán
- 14:45 Grinch
- 16:25 Dvojníci
- 20:30 Timecop
- 22:00 Vymítač ďábla: Zrození
- 23:45 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 00:20 Červený trpaslík IV (6)
- 00:55 48 hodin
- 02:55 Comedy Club V (16)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (17)
- 12:00 Vánoce ve Washingtonu
- 20:00 Až na krev
- 23:30 Červený trpaslík IV (6)
- 00:00 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 01:00 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 01:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 02:00 Kissed By The Sea (Gozo Island, Malta)
- 02:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 03:00 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 03:30 XP Guide (Copenhagen)
- 08:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 08:30 Xplore Austria (Vienna)
- 09:00 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 09:30 XP Guide (Copenhagen)
- 18:00 Backpack (Zadar, Croatia)
- 18:30 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 19:00 Food Stories (Chinese)
- 19:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 22:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 22:30 City Breaks (Brussels)
- 23:00 Food Stories (Indian)
- 23:30 Backpack (Plitvice, Lopar and Zagreb, Croatia)
- 12:46 Žraločí batolata
- 13:32 Žraločí superschopnosti
- 14:15 Žraločí banditi
- 15:01 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 15:46 Žraloci z ptačí perspektivy
- 22:29 Žraločí superschopnosti
- 23:12 Žraločí batolata
- 23:57 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 00:00 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 00:45 Nacistické megastavby: K boji připraven II (Hitlerovi muži)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Rváčské kluby)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Překvapivé nálezy)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Jaguar Dragster)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Předávání pochodně)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (1)
- 01:15 Vojenská akta X (8)
- 02:00 Diktátoři (2)
- 02:50 Život na válečné lodi II (1)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (4)
- 04:20 Pěšky napříč Himalájemi (3)
- 05:10 Legendární Ford Mustang
- 06:00 Drama v oblacích (3)
- 07:00 Technické katastrofy II (7)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (6)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (7)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (7)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (18)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (7)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (8)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (2)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (9)
- 21:25 Diktátoři (3)
- 10:10 Serengeti (1)
- 11:30 V továrně VI (7)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (4)
- 15:30 Serengeti (2)
- 12:00 Rození obchodníci XVII (8)
- 13:00 Nic se neschová (10)
- 20:00 Schováno v kůlnách VI (5)
- 20:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 21:00 Lovci odpadu IX (6)
- 22:00 Lovci odpadu: Klasická auta III (1)
- 23:00 Phelps vs. žralok
- 00:00 Renovace na Havaji (Nechutné objevy)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Šestileté hledání končí na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Irům štěstí přeje)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Okamžiky k oslavě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Přišel čas na Tybee)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Malta v Coloradu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Velký zadní dvorek pro svatbu v Illinois)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Tanec ve stodole)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Potíže s nebankovním úvěrem)
- 05:30 Mistři bazénů III (Rock ve městě hudby)
- 06:00 Doma u Debboerových II (Největší zakázka)
- 07:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (Jen pár kroků od vysněného domu)
- 14:00 Opravy farem II (6)
- 15:00 Opravy farem II (7)
- 00:40 Kuchyně 14: Dětská jídla (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Zákusky na dostihy (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen samotný sýr (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: To je amore (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Z východního na západní pobřeží (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Italská, havajská a kolumbijská kuchyně (13)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Mámy proti mámám (4)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (5)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Vojenská rodina proti bratrancům (6)
- 06:00 Kuchyně 14: Léto po celý rok (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Dekadentní pokrmy (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Jarní variace (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen přirozeně (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Výplň dutin)
- 01:25 Válka skladů V (Tahle lampa je pro tebe)
- 01:45 Válka skladů V (Všude dobře, doma nejlíp)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 03:00 Mistři aukcí III (Triumfální den)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Tajemný volající)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a Nevysvětlitelná technika)
- 00:00 7 Days (Kampánie)
- 00:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 01:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 01:29 Vista Point (Sevilla)
- 01:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 02:00 Vista Point (San José)
- 02:27 Global Treasures (Toruň)
- 02:38 Planet Terra (St. Ives)
- 02:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 02:54 Planet Terra (Meissen)
- 03:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 03:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 03:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 03:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 03:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 04:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 04:27 Vista Point (Mexico City)
- 04:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 05:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 05:11 Global Treasures (Firenze)
- 05:22 Esovision (Afrika)
- 05:50 Global Treasures (Visby)
- 06:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 06:48 Global Treasures (Prambanan)
- 07:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 07:29 On Tour (Karakoram)
- 07:55 Planet Terra (Istria)
- 12:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 12:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 12:38 Planet Terra (Miami)
- 12:43 Global Treasures (Buxoro)
- 12:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 13:00 Vista Point (Valletta)
- 13:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 13:54 Planet Terra (Vratislav)
- 14:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 14:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 14:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 14:50 Global Treasures (Louvre)
- 15:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 15:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 15:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 16:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 16:53 Planet Terra (Hakone)
- 17:00 Vista Point (Záhreb)
- 17:27 Global Treasures (Dambulla)
- 17:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 17:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 17:54 Planet Terra (Persepolis)
- 22:00 Vista Point (Taipei)
- 22:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 22:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 22:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 22:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 23:00 On Tour (Kanál Göta)
- 23:29 Doc Time (Sumatra)
- 23:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 10:00 Olympijské hry
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:15 Horská kola
- 18:45 Olympijské hry
- 19:00 Olympijské hry
- 20:30 Snooker
- 22:00 Jachting
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 13:00 Olympijské hry
- 13:30 Snooker
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Olympijské hry
- 19:00 Snooker
- 20:30 Cyklistika
- 00:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 01:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 02:30 Házená: Kielce - Aalborg
- 04:15 Házená: Montpellier - Barcelona
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Leksand
- 12:00 Házená
- 13:45 Box: Tysonovy největší údery
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 23:15 MVP
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 MM Automotive
- 19:00 FC Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Mornar (MNE)
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 WACT Tour - Andujar
- 00:10 Zprávy (47)
- 00:15 Rychlé kolo: BMW M5 (48)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (49)
- 01:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (50)
- 02:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (51)
- 02:35 Test automobilu: Kia XCeed (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:05 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (55)
- 03:10 Garáž 21 (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Poklady v garáži (58)
- 04:15 Poklady v garáži (59)
- 04:45 Zpětný chod: Ford Granada (60)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (61)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Výtlaková monstra (4)
- 07:30 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (5)
- 07:55 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (8)
- 09:10 Rychlé kolo: BMW M5 (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Ford Granada (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (40)
- 22:25 Zprávy (41)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (42)
- 22:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (43)
- 22:45 Garáž 21 (44)
- 23:15 Poklady v garáži (45)
- 23:45 Poklady v garáži (46)
- 00:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 01:00 JETFISH (Mohykáni pod Pálavou)
- 01:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 02:00 Vysoká v Argentině
- 02:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 03:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 03:30 Nový muškař (19)
- 04:00 Carp Friend Baits (Přátelství s rybami)
- 04:30 Delphin (Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Kamerun 1.díl)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Kamerun 2.díl)
- 06:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 07:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 07:30 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 14:00 Vysoká v Argentině
- 14:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 15:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 15:30 Carp Zoom (Podzimní Heavy Feeder)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (26)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (122)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (65)
- 08:20 Nespoutaný anděl (66)
- 09:20 Yago, syn džunle (135)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (136)
- 15:55 Wolffův revír (76)
- 16:55 Stefanie (43)
- 17:55 Stefanie (44)
- 18:55 Nespoutaný anděl (67)
- 19:55 Nespoutaný anděl (68)
- 20:55 Wolffův revír (77)
- 21:55 Krampovoloviny (3)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 Lady Gaga
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Charli XCX
- 03:45 Matchbox Twenty
- 05:37 Various Artists
- 06:00 BLACKPINK
- 07:26 The Offspring
- 08:31 Céline Dion
- 09:12 Duran Duran
- 10:39 Foo Fighters
- 11:31 Foals
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Charli XCX
- 12:45 Matchbox Twenty
- 14:37 Various Artists
- 15:00 Take That
- 19:21 Rod Stewart
- 20:35 The Veronicas
- 20:51 Various Artists
- 21:00 Yes
- 23:02 The Lumineers
- 00:20 Geordie Shore Shledání XXIII (3)
- 01:05 K popukání XXXI (25)
- 01:30 K popukání XXXI (27)
- 01:55 K popukání XXXI (29)
- 02:15 K popukání XXXI (30)
- 02:40 K popukání XXXI (31)
- 03:00 K popukání XXXI (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (29)
- 15:05 K popukání XXXI (26)
- 15:30 K popukání XXXI (28)
- 15:55 Pomoc! Pomoc! Mám tajný vztah! II (7)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (4)
- 20:55 K popukání XXXI (13)
- 21:15 K popukání XXXI (14)
- 21:40 K popukání XXXI (17)
- 22:00 Ink Master VIII (2)
- 22:45 Catfish: The TV Show IX (3)
- 23:30 Geordie Shore: Shledání XXIII (4)
- 01:00 Superstar DJs!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 MTV Top 20
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Superstar DJs!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:48 Premium Párty
- 00:05 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:30 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:20 CO TY NA TO?
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 06:00 Craig od potoka (Zkratka)
- 06:10 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Zimdings)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Nepouštěj to!)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Hagbís)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 08:15 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 08:25 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 08:35 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 08:50 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 09:00 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 09:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 09:30 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 09:45 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 10:00 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 10:15 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 10:25 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 10:40 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 11:02 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 11:45 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 11:55 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 12:10 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 12:20 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 12:35 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 12:45 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 13:05 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 13:15 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 13:25 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 13:40 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 13:50 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 14:05 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 14:15 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 14:30 Totální Dramarama II (Naše hračky)
- 14:40 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 14:55 Totální Dramarama II (Grody až na dřeň)
- 15:05 Totální Dramarama II (Paruky pro kočky)
- 15:10 Lamput IV (Robinput)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den kariéry)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Akademie)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Trůn z kostí)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 17:05 Lamput III (Doktor Rival)
- 17:15 Pan Magoo II (Věštec Magoo)
- 17:20 Pan Magoo II (Změna prostředí)
- 17:30 Pan Magoo II (Pan Kocour a Weasel na stejné lodi)
- 17:45 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 17:55 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 18:05 Craig od potoka II (Letní přání)
- 18:20 Craig od potoka II (Bude líp, uvidíš)
- 18:30 Craig od potoka II (Tábornice na útěku)
- 18:45 Ben 10 III (Kolotoč, část 1)
- 18:55 Ben 10 III (Kolotoč, část 2)
- 19:05 Ben 10 III (Zingo v telce)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 38)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 39)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Krutý hihňající se démon)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (A co trocha snahy?)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Díl z láhve)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (What a Stinker)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Compost to Go)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Take a Beat)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Special Delivery)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Broomstormers!)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Prisoner Under the Rainbow)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Lost Appetite)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Chasing Rainbows)
- 06:00 Batwheels (Ride Along)
- 06:10 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 06:40 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Skiff Upon the Sea)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (Battle of the Butlers)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Kid Stuff)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Stolen Heart)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (The Last Laugh)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (The Invisible Cat)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Playing Outside)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Lord Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wars)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let’s Race: The Egg Race)
- 10:30 Silly Sundays (Crab's Home)
- 10:35 Silly Sundays (Magic Trick)
- 10:45 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Just Plane Nuts)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Pets Not Welcome)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Uncle Pecos Rides Again)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Out with the Old)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Forget Me Not)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: Under the Meadow)
- 14:30 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 14:40 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 14:45 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 15:00 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 15:05 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 15:10 Silly Sundays (Carried Away)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Solutions For All)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Missing Mushlet)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (The Hero Trap)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show III (Home Away from Home)
- 17:00 The Tom and Jerry Show III (From Riches to Rags)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (Chew Toy)
- 17:25 The Tom and Jerry Show III (Live and Let Diet)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (Auntie Social)
- 17:35 The Tom and Jerry Show III (A Snootful)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Lame Duck)
- 18:00 Batwheels (Batty Body Swap)
- 18:10 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 22:00 Alice & Lewis (Someone To Blame)
- 22:10 Alice & Lewis (The Book-Wizard)
- 22:25 Alice & Lewis (Teatime, Again and Again)
- 22:40 Alice & Lewis (Bubble, Bubble, You’re in Trouble!)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Původní kuchař / Noční světlo)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sladkokyselá chobotnice)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Kvantové problémy a slepé uličky)
- 01:45 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:00 Victorious (Domácí úkol)
- 02:25 iCarly II (iZelení)
- 02:45 iCarly II (iJak zahýbat pořadím)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Rituál)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 04:30 44 koček II (Pisálek, zatoulané kotě)
- 04:45 44 koček II (Velký koloběžkový závod)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Little Drummer Boy)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:00 Šmoulové II (Lístulka je nemocná / Čarodějný pacient)
- 06:25 Šmoulové (Šmoul-fu / Plínkobot)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Malí Patrošťáci / Prehistorická show Patrika Hvězdice)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Malí přítelíčkové / Slovo dané babičce)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Kreslená dimenze / Stěhování Bubliňáka)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Dohoda je dohoda / Zaměstnanec měsíce)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Rébus na známku / Opera a hry)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Vzpoura v Křupavém Krabovi / Bolavý zub)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (SpongeBob v Bláznivém světě / Zlozvyk)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Velká Cuchanda)
- 22:00 Hlasiťákovi II (Co dnes bude k večeři? / Co se z toho vejce vyklube)
- 22:30 Hlasiťákovi II (Nejlepší komiks / Naštvaní mazlíčci)
- 22:55 Casagrandovi (Had na útěku / Všichni za jednoho)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Smrtelný koláč / Krabí imitace)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Tukové šílenství / Herecká kariéra)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Ocelové kolo / Bobbiho hudba)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Fiasko s fontánou / Světelná diskotéka)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují ubreptanou patrolku / Tlapky zachraňují historii Adventure Bay)
- 01:30 Tlapková patrola (Mokré Tlapky / Tlapky a Podzimní festival)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují mořské želvy / Tlapky a Velmi velké dítě)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Velké mravenčí dobrodružství)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Připravit ke startu, Grr!)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Velká zvířecí koruna)
- 04:50 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Dobrodružství v herně)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují přespávačku + Tlapky zachraňují karneval)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 07:20 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Dětský zoubek / Slintavý slimák)
- 10:05 Prasátko Peppa (Hřiště)
- 10:10 Prasátko Peppa (Tatínek věší obrázek)
- 10:15 Prasátko Peppa (Na pláži)
- 10:20 Prasátko Peppa (Pan Štíhlonožka)
- 10:25 Prasátko Peppa (Dědečkova velká loď)
- 10:35 Prasátko Peppa (Nakupování)
- 10:40 Prasátko Peppa (Moje narozeninová oslava)
- 10:45 Prasátko Peppa (Tatínkova videokamera)
- 10:50 Prasátko Peppa (Školní divadlo)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Prázdniny papouška Polly)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Žraločí žert / Limonáda z laguny)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky versus hum-flektory/ Tlapky zachraňují kapybaru)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachaňují uprchlé želvy / Tlapky zachraňují mrznoucí ovce)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují skokana / Tlapky zachraňují lososa)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:35 DORA (Mini tanečnice / Ospalé slunce)
- 15:00 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zachraňuje klouzající chatu / Velká truck patrola zachraňuje velký talíř)
- 15:25 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zastavuje záplavu)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 17:45 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonův klub přírody / Paddington se nepoznává)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zachraňuje klouzající chatu / Velká truck patrola zachraňuje velký talíř)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zastavuje záplavu)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (9)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Pavučina)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Hlučná noc)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Studna, která plní přání)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Rozlučková oslava paní Gazely)
- 22:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Kosmický cirkus / Díry všude)
- 00:00 Kluk, holka atd. (93)
- 00:10 Kluk, holka atd. (94)
- 00:23 Zombí - animáci (8)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (9)
- 01:35 Tým Tiki (10)
- 01:55 Tým Tiki (11)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (5)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (6)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (7)
- 03:25 Ghostforce (13)
- 03:45 Ghostforce (14)
- 04:05 Pyžamasky (20)
- 04:30 Pyžamasky (21)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (13)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (14)
- 05:35 Kluk, holka atd. (79)
- 05:45 Kluk, holka atd. (80)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (73)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (65)
- 06:55 Blue (115)
- 07:05 Blue (116)
- 07:10 Blue (117)
- 07:25 Blue (118)
- 07:30 Blue (119)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (7)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Příšerky v rachotě (7)
- 15:15 Hailey jde na to! (12)
- 15:45 Hailey jde na to! (13)
- 20:10 Blue (70)
- 20:15 Blue (65)
- 20:26 Blue (67)
- 20:30 Blue (66)
- 20:45 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (4)
- 20:50 Příšerky v rachotě (3)
- 21:15 Příšerky v rachotě (2)
- 21:45 Jessie (99)
- 22:15 Jessie (100)
- 22:40 U Raven Doma (39)
- 23:10 U Raven Doma (41)
- 23:40 Kluk, holka atd. (95)
- 23:50 Kluk, holka atd. (96)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (1)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (2)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (55)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (56)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 04:00 Eureka! (14)
- 04:30 Eureka! (16)
- 05:00 Eureka! (17)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 07:00 Bluey (62)
- 07:10 Bluey (63)
- 07:20 Bluey (64)
- 07:30 Bluey (65)
- 07:40 Bluey (66)
- 07:50 Bluey (67)
- 08:00 Bluey (68)
- 08:10 Bluey (69)
- 08:20 Bluey (70)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (1)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 11:30 SuperKitties (5)
- 12:00 Pupstruction (8)
- 12:30 Bluey (147)
- 12:40 Bluey (148)
- 12:50 Bluey (149)
- 13:00 Bluey (150)
- 13:10 Bluey (152)
- 13:20 Bluey (153)
- 13:30 Firebuds (2)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 14:15 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 14:30 The Lion Guard (45)
- 15:00 The Lion Guard (46)
- 15:30 SuperKitties (7)
- 16:00 Pupstruction (9)
- 16:30 Pupstruction (11)
- 17:00 Bluey (62)
- 17:10 Bluey (63)
- 17:20 Bluey (64)
- 17:30 Bluey (65)
- 17:40 Bluey (66)
- 17:50 Bluey (67)
- 18:00 SuperKitties (14)
- 18:30 Sofia The First (29)
- 19:00 Sofia The First (30)
- 19:30 Bluey (47)
- 19:40 Bluey (48)
- 19:50 Bluey (49)
- 20:00 Bluey (50)
- 20:10 Bluey (51)
- 20:20 Bluey (52)
- 20:30 SuperKitties (15)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 21:15 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 23:00 PJ Masks (119)
- 23:25 PJ Masks (120)
- 23:50 PJ Masks (121)
- 00:13 Bořek stavitel (19)
- 00:23 Bořek stavitel (20)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:12 Inui (10)
- 01:20 Hurá za hádankou (20)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (15)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (16)
- 02:55 Chuck a přátelé (16)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (5)
- 03:42 Angelína balerína (6)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 04:38 Bořek stavitel (26)
- 04:48 Bořek stavitel (27)
- 05:01 Hurá za hádankou (26)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (27)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (28)
- 05:49 Požárník Sam (21)
- 06:00 Trojčata (30)
- 06:07 Trojčata (31)
- 06:14 Trojčata (32)
- 06:25 Bing (25)
- 06:32 Bing (26)
- 06:39 Bing (27)
- 06:46 Bing (28)
- 06:55 Grisu (27)
- 07:08 Tilda (9)
- 07:15 Tilda (10)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (20)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 07:47 Caillou (9)
- 07:58 Caillou (10)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (10)
- 08:35 Doodleboo (28)
- 08:40 Doodleboo (29)
- 08:45 Doodleboo (30)
- 08:50 Doodleboo (31)
- 08:55 Doodleboo (32)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (19)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 09:30 Hurá za hádankou (24)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (35)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (36)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 11:16 Pettson a Fiškus (9)
- 11:27 Pettson a Fiškus (10)
- 11:40 Pettson a Fiškus (3)
- 11:50 Pettson a Fiškus (4)
- 12:03 Daisy a Ollie (26)
- 12:10 Daisy a Ollie (1)
- 12:17 Daisy a Ollie (2)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 12:52 Bing (17)
- 13:00 Bing (18)
- 13:08 Bing (19)
- 13:20 Trojčata (3)
- 13:27 Trojčata (4)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (38)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (39)
- 15:00 Kipper (12)
- 15:09 Kipper (13)
- 15:19 Simon (18)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (20)
- 15:38 Woozle a Pip (18)
- 15:45 Tilda (11)
- 15:52 Tilda (12)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (18)
- 16:15 Pettson a Fiškus (5)
- 16:29 Caillou (11)
- 16:40 Caillou (12)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (18)
- 17:12 Doodleboo (17)
- 17:17 Doodleboo (18)
- 17:22 Doodleboo (19)
- 17:27 Doodleboo (20)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (18)
- 17:59 Požárník Sam (17)
- 18:10 Požárník Sam (18)
- 18:24 Berry a Dolly (2)
- 18:29 Berry a Dolly (3)
- 18:34 Berry a Dolly (4)
- 18:40 Bing (27)
- 18:47 Bing (28)
- 18:54 Bing (29)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (18)
- 19:17 Pettson a Fiškus (5)
- 19:33 Grisu (1)
- 19:43 Grisu (2)
- 19:55 Simon (1)
- 20:00 Simon (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (14)
- 20:57 Tilda (9)
- 21:04 Tilda (10)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:31 Caillou (9)
- 21:42 Caillou (10)
- 21:55 Chuggington (18)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (20)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (21)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (22)
- 23:12 Bing (23)
- 23:20 Bing (24)
- 23:27 Bing (25)
- 23:35 Bing (26)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (21)
- 23:59 Oswald (22)
- 00:00 Sestry (Praštěná vloupačka)
- 00:10 Sestry (Hra, set a zápas pro sestry)
- 00:20 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 00:30 Sestry (Halloween)
- 00:45 Mia a já IV (Tančící světla)
- 01:05 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 01:30 Agentka 203 (Buď sám sebou)
- 01:55 Agentka 203 (Sólokapr)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 03:05 Život s tátou (45)
- 03:15 Život s tátou (46)
- 03:25 Život s tátou (47)
- 03:35 Život s tátou (48)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 04:35 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 05:35 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 06:00 Upovídaná Marta (24)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (13)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 14:00 Sestry (Sesterské duo)
- 14:10 Sestry (Krize dospívání)
- 14:30 Sestry (Oblíbená)
- 14:40 Sestry (Večírek)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (9)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (10)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velké Ků)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Nobl Surovec)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 22:00 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 23:30 Život s tátou (43)
- 23:40 Život s tátou (44)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (37)
- 00:20 Flopy (113)
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (19)
- 01:10 Esá z pralesa (1)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop III (3)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ III (6)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada II (8)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (2)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (39)
- 06:55 Eggy Pops II (11)
- 07:00 Maličké príšerky (19)
- 07:05 Flopy (102)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (26)
- 08:20 Veselé zajačiky (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (5)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (1)
- 09:35 Veselé zajačiky (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 10:20 Bob staviteľ III (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (31)
- 10:55 Zvedavkovci II (3)
- 11:10 Monchhichi (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (4)
- 11:25 Malý medvedík (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (5)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (46)
- 13:45 Veselé zajačiky (11)
- 13:50 Panda a Krash (25)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (20)
- 14:40 Maličké príšerky (20)
- 14:45 Máša a medveď (27)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (16)
- 15:20 Esá z pralesa (2)
- 15:35 Ohrozené druhy (7)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (30)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 16:25 Bob staviteľ III (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi (15)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (6)
- 17:05 Ovečka Shaun (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (4)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (28)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ III (9)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (16)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (30)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Veselé zajačiky (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (47)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Plzeň v kostce
- 01:40 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Putování po památkách
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Plzeň v kostce
- 06:40 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 07:40 Interview
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Plzeň v kostce
- 11:40 Ztráty a nálezy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Putování po památkách
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Interview
- 15:40 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Plzeň v kostce
- 16:40 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 17:40 Interview
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Týden v regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Plzeň v kostce
- 21:40 Ztráty a nálezy
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (3)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 00:05 OPJ
- 01:00 OPJ
- 01:50 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:15 MÉTÉO
- 02:20 MATIÉRE GRISE
- 02:50 CHÂTEAU !
- 03:00 LA CUISINE MAROCAINE, ÉPICEZ TOUT !
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 TENDANCE XXI
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:06 PETIT MALABAR
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:35 L'IA ET MOI
- 10:05 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 10:50 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:15 CHÂTEAU !
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 SIX DEGRÉS
- 14:20 SIX DEGRÉS
- 14:40 SIX DEGRÉS
- 15:00 Á LA VALDRAGUE
- 15:20 Á LA VALDRAGUE
- 15:45 Á LA VALDRAGUE
- 16:05 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:35 OPJ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:05 CAUSE TOUJOURS MON LAPIN
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:00 MÉTÉO
- 23:05 L'ACTU
- 23:35 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (23)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (46)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (116)
- 04:10 FOCUS (STAND ALONE) (10)
- 04:15 TALKING EUROPE (4)
- 04:30 BULLETIN (29)
- 04:40 REVISITED (4)
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (46)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (23)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (23)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (855)
- 11:15 FRANCE IN FOCUS (5)
- 11:30 BULLETIN (216)
- 11:45 REPORTERS (8)
- 12:00 NEWS (856)
- 12:16 ARTS24 (24)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 ACROSS AFRICA (5)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 THE 51 PERCENT
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 PEOPLE & PROFIT (4)
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (24)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS (5)
- 17:51 THE OBSERVERS (4)
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (47)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (48)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (24)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (48)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 02:30 BULLETIN
- 02:38 FACE A FACE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 ACTUELLES
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 A L'AFFICHE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 BILLET RETOUR
- 04:30 BULLETIN
- 04:40 LEGENDES URBAINES
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FACE A FACE
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE_24
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 LEGENDES URBAINES
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 EN TETE A TETE
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 POLITIQUE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:00 Zatloukal na víně
- 00:25 Expedice Kola
- 00:40 Svědectví života - Michal
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 08:10 Se salesiány na jihu Madagaskaru
- 08:35 Terra Santa News
- 09:05 Pražská Loreta
- 09:30 Kulatý stůl
- 10:55 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Krajina okolo Javořice
- 11:20 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:30 Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem
- 13:10 Příběhy psané životem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Artbitr - Kulturní magazín (64)
- 14:45 Střípky z ostravské archeologie
- 14:55 Když bolí duše
- 16:00 Jarmark
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Honduras – Předtím, než odejdou
- 18:45 Harfa Noemova
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:40 Za obzorem
- 22:15 Dobrodružství před kamerou
- 23:05 Cvrlikání (88)
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Svätá Terézia z Ánd
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (3)
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom (3)
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (2)
- 00:30 Dolce Vita (13)
- 01:00 Dotek luxusu (5)
- 01:30 Mrakodrapy (Budoucnost je nyní 2012 – 2020)
- 02:30 Velkolepé designy (1)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (1)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (10)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (97)
- 08:00 Vitální zahrada (12)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 09:00 Jóga – Energie života (11)
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (13)
- 13:00 Design pro vás (6)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (5)
- 16:30 House doktor (8)
- 17:30 Planete Decouverte
- 17:45 Svět z blízka (97)
- 18:00 ToyMakerz (01.05.2008)
- 19:00 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 20:00 Dolce Vita (14)
- 20:30 Nejlepší domov (3)
- 21:00 Dům v novém kabátě (3)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 00:30 Moje Dubaj (6)
- 01:00 Pečeme s Marthou (12)
- 01:30 Dolce Vita (17)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Buchtičky s vanilkovou omáčkou)
- 03:30 Holky v kuchyni (9)
- 08:00 Jóga – Energie života (9)
- 09:00 Billovo jídlo (6)
- 09:30 Luxusní delikatesy (7)
- 12:00 Blázen na cestách (Zdolat horu Fuji)
- 13:00 Moje Dubaj (6)
- 13:30 Pečeme s Marthou (12)
- 16:00 Nebesky dobré (2)
- 16:30 Pěstujeme s láskou (Clover Mamma)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Miso a wakame)
- 17:30 Dolce Vita (18)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 04:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 04:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 04:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 05:25 Z naší ZOO (Mláďata alpak v ZOO Ostrava)
- 05:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 06:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 07:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 07:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 07:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 07:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:13 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 08:20 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 08:25 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 09:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 09:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 10:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 10:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 10:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 11:25 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 11:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 12:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 13:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 13:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 13:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 14:25 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 14:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 15:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:50 Mariánskohorský miniexpres (Zpravodajství z Mariánských Hor od reportérky Y. Fajtové a kameramana P. Straky)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 17:25 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 17:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:50 Mariánskohorský miniexpres (Zpravodajství z Mariánských Hor od reportérky Y. Fajtové a kameramana P. Straky)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 20:25 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 20:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Rozhovory ve studiu s osobnostmi, představiteli a zajímavými lidmi z Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:45 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:50 Mariánskohorský miniexpres (Zpravodajství z Mariánských Hor od reportérky Y. Fajtové a kameramana P. Straky)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Magazín o cestě od uhlí k alternativním zdrojům energie a o tom, jak energii využívat efektivně)
- 23:25 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 23:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice.)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:45 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 18:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:20 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 19:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 20:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:20 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 21:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:20 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:23 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 22:25 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:27 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:20 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:40 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 23:45 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:48 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Host dne)
- 18:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Host dne)
- 21:20 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Česká Třebová slavila
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Česká Třebová slavila
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Česká Třebová slavila
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Česká Třebová slavila
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Česká Třebová slavila
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Česká Třebová slavila
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Michal Švec (152)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети