Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 01:25 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (4)
- 02:15 Před půlnocí
- 02:40 Zámek Nové Město nad Metují
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Čaj pro třetího
- 03:55 Zeno Kaprál – básník
- 14:15 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 15:05 Jedovatí hadi Bolívie
- 15:35 Kouzlo panenek (1)
- 20:00 Kapitán
- 21:50 Křidýlko nebo stehýnko?
- 23:35 Kruk II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:00 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 07:20 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:00 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:10 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 15:00 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 15:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:30 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:30 OH Paříž 2024 (Judo)
- 23:45 OH Paříž 2024 (Judo)
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (220)
- 07:35 M.A.S.H (221)
- 08:05 M.A.S.H (222)
- 08:35 M.A.S.H (223)
- 09:05 M.A.S.H (224)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Cyklista)
- 14:35 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Přes prsty
- 22:25 7 pádů Honzy Dědka
- 23:35 Ano, šéfe!
- 04:28 Autosalon.tv
- 05:32 Bolek a Lolek na Divokém západě (Lovci)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:50 Partička
- 07:30 Fotr na tripu VI
- 08:15 Top Gear III (3)
- 09:35 Top Gear IV (2)
- 22:05 ESCAPE
- 23:05 Partička Nová krev
- 04:32 Policie v akci
- 05:26 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Policie v akci
- 07:15 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 1/5)
- 12:10 Columbo (Past)
- 13:45 Případ pro dva VI (Vražda na večírku)
- 18:35 Columbo (Zločinný steh)
- 00:39 Dnes neumírej
- 03:17 Ohnivé tornádo
- 08:50 Rande v Římě
- 10:35 Černobyl
- 13:10 Do hlubiny
- 15:20 Lásky čas
- 17:40 Než jsem tě poznala
- 20:00 Útěk z Alcatrazu
- 22:20 Kosti a skalp
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 07:40 1. MISE (Derby)
- 10:10 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 12:10 Katie Fforde: Druhý dech
- 20:00 Katie Fforde: Bellino štěstí
- 21:50 1. MISE (Otec roku)
- 23:00 Tudorovci II (7)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: CH)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (23)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (9)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a muzika)
- 18:50 Kámoši hafíci (24)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (20)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:25 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (4)
- 01:20 Taneční příběhy Darii Klimentové (4)
- 01:50 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 02:00 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Miloslav Chlupáč, sochař
- 03:00 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (4)
- 21:00 Kankán
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (21)
- 04:52 Ráj podle Bryana II (Na hraně)
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Neuvěřitelné dorty II (13)
- 07:10 Neuvěřitelné dorty II (14)
- 07:35 Amerika hledá topmodelku XVIII (Na výši)
- 14:00 Hledá se táta
- 15:10 Prostřeno v Británii XVIII (22)
- 15:40 Neuvěřitelné dorty II (15)
- 04:04 Rodinná pouta II (Bez rozdílu)
- 05:05 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 08:05 Columbo (Popel popelu)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:05 Jak se staví sen - extra
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:00 Eurotrip
- 02:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (7)
- 02:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (8)
- 03:35 Výleťák (182)
- 03:40 U stánku II (13)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (191)
- 04:20 Zahradní proměny (16)
- 05:10 Zahradní proměny (17)
- 06:00 Výleťák (230)
- 06:15 Moje místa (Magdalena Kožená)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XI (10)
- 08:10 Zahradní proměny (18)
- 09:10 Zahradní proměny (19)
- 12:10 Otec Braun (4)
- 20:10 Tři vejce do skla
- 22:00 Grošák
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:45 Red Rock West
- 02:30 Mortal Instruments: Město z kostí
- 04:40 Prázdninová láska
- 06:00 Koule
- 10:05 Příběh žraloka
- 11:35 Aeon Flux
- 13:20 Teleshopping
- 13:40 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa
- 15:10 Nekonečná láska
- 22:00 V řetězech
- 01:05 Konečná
- 02:40 Spartan: Týmová výzva (5)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (4)
- 08:20 Mezi žraloky XI (19)
- 10:10 Kobra 11 II (9)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VIII (4)
- 13:15 Válka skladů XI (13)
- 16:50 Kobra 11 II (11)
- 18:40 Válka skladů XI (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (21)
- 20:30 Mistři renovací II (17)
- 21:20 Kachní dynastie IV (15)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (5)
- 23:10 Kobra 11 II (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (18)
- 02:05 Malý Sheldon III (8)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (20)
- 03:25 Americký táta V (15)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky VI (10)
- 05:35 Ženatý se závazky (83)
- 06:25 Karate ovce (37)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (11)
- 07:15 Přátelé IX (2)
- 08:10 2 $ocky VI (15)
- 09:50 Malý Sheldon III (12)
- 11:25 Ženatý se závazky (85)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (11)
- 13:10 Přátelé IX (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (18)
- 15:45 2 $ocky VI (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (13)
- 19:10 Malý Sheldon III (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (22)
- 21:35 Přátelé IX (4)
- 22:35 Americký táta V (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (13)
- 04:10 Myšlenky zločince VII (24)
- 04:55 Co na to Češi
- 06:10 Riskuj!
- 06:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:35 Na lovu II
- 12:20 Beze stopy VII (Pod hladinou)
- 13:10 Teleshopping
- 13:25 MasterChef Česko (13)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (12)
- 00:55 Dvojí život mého otce
- 02:20 Doktorka Quinnová II (14)
- 03:45 Nemocnice Chicago Med VIII (12)
- 04:25 Oteckovia II (72)
- 05:40 Ulice (4338)
- 07:15 Život na jachtě: U protinožců (8)
- 08:50 Čarodějky IV (9)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (75)
- 16:20 Vyměněné osudy II (51)
- 20:15 Nekonečná láska II (117)
- 21:05 Nekonečná láska II (118)
- 00:00 Mystic Skate Cup
- 00:30 K.O. magazín (48)
- 01:20 KSW 90: Wrzosek vs. Vitasovic
- 03:15 Přestávka ve vysílání
- 09:25 Freestyle Pro Tour
- 09:55 1:1 Sport Show (55)
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Agatha Christie: Poirot (Vraždy podľa abecedy)
- 01:55 Správy „N“
- 02:45 Počasie
- 02:55 Candice Renoirová III (Špinavá bielizeň sa perie doma)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri II (8)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (9)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Pre ich dobro)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - Ngorongoro)
- 16:50 Destinácie (Bengálsko a Satjádžit Ráj)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dve pravdy - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Zrkadlová hra)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (5)
- 23:35 Hymna SR
- 23:37 Mária sníva
- 00:00 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Veľká tréma)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:25 Mam'zelle Nitouche
- 10:30 Maškarný ples
- 11:00 Kúzelné mestečko (8)
- 11:30 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Jeseníky Šumpersko)
- 12:35 Herbárium (Baza čierna)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Moje, tvoje, spoločné a cudzie ...)
- 16:00 Sirotinec pre zvieratá III (Sirotinec 11.)
- 16:25 Fetiše socializmu II (Panelový sen)
- 17:00 Anjeli strážni
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Keď budem veľký)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 22:40 Kukačky (9)
- 23:30 Kukačky (časť 10.)
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:40 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - V prírode
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Archeológia - obraz našej minulosti
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Krásky z Dubaje
- 03:35 Příšerky z vesmíru
- 06:15 Jsem božská
- 08:10 Tajnosti
- 10:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 11:50 Podoby lásky
- 13:30 Předplacená láska
- 15:10 A do kuchyně!
- 16:55 Vánoční nevěsta
- 20:15 Válka zítřka
- 00:40 První oddělení II
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Krimi
- 03:10 Soudní síň (Lyžařka)
- 03:55 Slyším každý pšouk
- 04:40 Krimi
- 05:05 Noviny
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:30 První oddělení II
- 07:10 Policisté v akci
- 08:10 Policisté v akci
- 09:05 Soudní síň (Slyším každý pšouk)
- 10:05 Soudní síň (Strýc)
- 11:05 Pod povrchem (22)
- 14:00 Soudní síň (Dítě na prvním místě)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Chlapská čest
- 21:50 Kriminálka Kraj (Křesťanská láska)
- 23:00 Kriminálka Kraj (Šance)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (65)
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (66)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (10)
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (9)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (4)
- 01:45 Mistři dřeva II (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (21)
- 03:35 Dům snů III (1)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (9)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (3)
- 14:20 Dům snů III (1)
- 15:10 Mistři dřeva II (8)
- 22:05 Dům snů III (2)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (4)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady (2)
- 00:30 2012
- 03:05 Zlé sémě se vrací
- 10:20 Premiantka
- 11:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 12:35 Nevědomí
- 14:35 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 16:20 Vzmužme se
- 17:50 Van Helsing
- 20:00 Mělas to vědět (3)
- 20:55 El Mariachi
- 22:15 Desperado
- 23:55 Tenkrát v Mexiku
- 01:30 Zátah 2
- 04:00 Zelený sršeň
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Barry Seal: Nebeský gauner
- 09:15 Cesta k dokonalosti
- 11:00 Přátelé II (10)
- 11:20 Přátelé II (11)
- 11:45 Lauřina hvězdička
- 13:05 Bohémové
- 15:20 Lion
- 17:15 Jerry Maguire
- 19:30 Humr
- 21:25 Nit z přízraků
- 23:35 Halloween zabíjí
- 00:30 Terminator Salvation
- 02:25 Rod Draka II (7)
- 03:25 Sektor II (7)
- 04:25 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Muži v černém 2
- 07:25 Dvojčata
- 08:55 Mack a Rita
- 12:35 Fotbalový talent VI (1)
- 13:20 Tichý zahradník
- 15:10 Surfařka
- 18:40 Girls V (1)
- 19:10 Girls V (2)
- 19:40 Sex ve městě II (Svobodní se přece střílejí)
- 23:35 Bláznův ráj
- 04:30 Animalia
- 06:00 Středomořská horečka
- 07:50 Harka
- 09:15 Mutt
- 10:45 Ti nejhorší
- 12:30 Eismayer
- 13:55 Dům mezi kaktusy
- 15:25 Normální život
- 16:55 Harka
- 18:20 První láska
- 20:00 Občas myslím na smrt
- 21:35 Ohňostroje
- 01:10 65
- 02:45 Věčná dcera
- 04:20 Leden
- 06:00 Země žen
- 07:50 Dobrodružství
- 12:45 Hon na pačlověky
- 14:25 Kos v ostružiní
- 16:15 Dobrodružství
- 18:35 Rodinný podnik
- 20:30 Přání smrti
- 22:15 Daredevil
- 08:25 Prolhané krásky (Přiznat se, či nepřiznat)
- 09:20 Majestic
- 12:20 Flash (Grodd žije)
- 13:20 Flash (Přeprava lotrů)
- 20:00 Melodie mého srdce
- 22:20 Alice už tu nebydlí
- 01:00 Dlouhá noc: Přežití
- 02:30 Santa je pořád úchyl
- 04:00 Poslední polda V (8)
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 06:00 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 08:35 Šťastná
- 09:55 Staré báje vikingů
- 12:05 Kouzelný měšec
- 14:05 Kam, pánové, kam jdete?
- 15:30 Detektiv z Hongkongu
- 17:50 Teorie tygra
- 20:00 Elitní zabiják
- 21:55 Tokarev
- 00:10 Probuzení
- 01:45 Past na lásku
- 03:10 Hodná holka
- 09:00 Hrdinové
- 10:45 Tunel do Číny
- 12:20 Deník lásky
- 13:50 Všechny cesty vedou do Říma
- 15:20 Jak milovat s D
- 16:55 Muž ve stínu
- 19:00 Paříž 36
- 21:00 Bernský vyslanec
- 22:20 V pasti zrady
- 05:20 Asterix a Olympijské hry
- 07:15 Čekání na Anyu
- 09:00 Krycí jméno Lev
- 10:35 Nestanu se tvojí ženou
- 12:10 Lope - Nezkrotný básník
- 14:00 Švec
- 15:35 Bůh masakru
- 16:55 Záložní jednotka
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Festival pana Rifkina
- 21:30 Vévoda z Wellingtonu
- 23:05 Černý motýl
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Někdy na tom záleží
- 06:55 Dobrodružní skauti
- 08:20 Kouzelné maliny
- 09:40 Šťastný drak
- 11:15 Strážce majáku
- 14:25 Návrat
- 16:05 Coco Chanel
- 17:55 Když byla Dolly Parton má matka
- 19:30 Julius Caesar (1)
- 21:00 Riskantní shledání
- 22:15 Mrazivý závod
- 00:05 Podfuk
- 01:35 Svobodná umění
- 03:10 Odhalení
- 05:15 Pisatel
- 06:50 Starostka Dortíková
- 08:40 Supermafián Quido
- 10:15 Láska hory přenáší
- 12:10 Láska navždy
- 20:00 Iluze lásky
- 22:00 Smrtící kousek
- 23:50 Mocná síla soucitu
- 00:30 The Finding
- 00:55 Mourning After
- 01:15 The Stranger Within A Woman
- 02:55 Le Locataire
- 03:25 Fear and Desire
- 04:25 The Ape
- 05:25 End of Program
- 06:00 Mohawk
- 07:20 One More Time
- 10:05 Club Paradise
- 11:10 Inale
- 12:35 Bella Vista
- 13:55 Behave Yourself
- 15:15 Father
- 15:35 A Shriek In The Night
- 16:40 Bending the Rules
- 18:15 Titus And Mirabella
- 18:40 Gesture
- 20:05 Caches Caches
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Her Lonely Lane
- 23:00 Roaring Abyss
- 00:00 IN THE STARLIGHT
- 01:00 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 02:00 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 03:00 THE SOLOMON TREASURES
- 12:10 INDIANS IN CANADA
- 13:05 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 14:00 THE NEW NOMADIC PEOPLE OF KYRGYZSTAN
- 15:00 BRITTANY
- 16:00 JAPANESE HEIGHTS
- 17:00 ROLL ON CINEMA
- 20:00 RIVER KING
- 21:00 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:30 THE GLASS EYE
- 22:00 CHINA UNCOVERED (A CITY TRANSFORMED)
- 23:00 MIND IN MOTION
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (21)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (22)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (45)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (46)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:00 SPORTS MAX (42)
- 00:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (17)
- 02:30 WILD SURF 2019 (18)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 04:00 GEARING UP 2020 (8)
- 04:30 GEARING UP 2020 (9)
- 05:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 11:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 13:00 GP RACING 2022 (43)
- 13:30 GP RACING 2022 (44)
- 14:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 14:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 15:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 15:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (10)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 19:00 4 DESERTS RACE
- 19:30 HISPANIA RALLY 2020
- 20:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 21:00 SPORTS MAX (42)
- 21:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 22:00 GEARING UP 2020 (7)
- 22:30 GEARING UP 2020 (8)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 08:20 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 09:05 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 09:55 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 10:40 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 11:05 IMPOSSIBLE HAITIAN STREET FOOD.
- 11:35 SURVIVING MANILA. PART 2
- 18:20 CULINARY HEIGHTS (IKARUS TEAM, S9)
- 19:10 MAX FOODIE (9)
- 20:05 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 21:00 AT HOME WITH DIDIAYER (SOCAL LOCALE)
- 21:25 HORSES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 04:10 Let Paríž Kuba (1)
- 05:10 Garážové sny (5)
- 05:40 Pravdivý príbeh o Madone (1)
- 06:40 Ako sa stať americkým prezidentom (1)
- 07:40 Travelistan (16)
- 07:55 Telenákupné pásmo (2)
- 08:05 Doslova
- 08:45 Dejiny trochu inak (2)
- 09:40 Ľudia sú aj politici (39)
- 14:30 Len peniaze nestačia (18)
- 15:10 Spoločenstvá zvierat (2)
- 18:55 Telenákupné pásmo (2)
- 19:05 Doslova
- 19:45 Stratená DNA (2)
- 20:45 Chanel, čislo 5 (1)
- 21:15 Téma (162)
- 21:55 Tlačová beseda | Boj o moc (1)
- 22:50 Kostarika
- 23:50 Panika v baltskom mori (1)
- 00:15 Naše zprávy
- 00:30 VIP svět
- 00:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:25 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (22)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Pašák (8)
- 22:10 El Chapo III
- 23:05 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 02:05 Lipnožurnál
- 02:20 Petrovický zpravodaj
- 02:30 Valašský zpravodaj
- 02:35 Rozhovor S...
- 03:00 Vtipkování: Zdeněk Mahdal
- 03:35 Mladý Svět: Michal David
- 04:30 Narcos
- 05:25 Myslív Race 2024: Extrémní překážkový závod
- 05:40 Rozhovor S...
- 06:05 O letadlech a létání: Jan Rudzinskyj, pilot
- 06:35 Lipnožurnál
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:55 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:20 Ztracený svět (7)
- 01:05 Ztracený svět (8)
- 01:45 Společnost Adventure (3)
- 02:30 Společnost Adventure (4)
- 03:15 Bosch VII (3)
- 03:55 Bosch VII (4)
- 04:35 Bosch VII (5)
- 05:15 Seriálový tip (1)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:10 Profil zločinu IV (9)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 08:15 Xena (8)
- 09:10 Profil zločinu IV (8)
- 10:10 Profil zločinu IV (9)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida (16)
- 12:20 A-Team II (13)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 14:10 Xena (8)
- 15:05 Profil zločinu IV (10)
- 16:10 Profil zločinu IV (11)
- 17:20 A-Team II (14)
- 20:05 Xena (9)
- 21:00 Macgyver V (3)
- 21:55 Macgyver V (4)
- 00:00 Xena II (15)
- 01:00 Ztracený svět II (17)
- 02:00 Lovci pokladů (17)
- 02:45 Lovci pokladů (18)
- 03:30 Totalcar III (11)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (15)
- 10:00 Ztracený svět II (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (11)
- 13:55 A-Team II (19)
- 15:00 Lovci pokladů (19)
- 16:00 Lovci pokladů (20)
- 17:00 Ztracený svět II (17)
- 18:00 Ztracený svět II (18)
- 19:00 Xena II (16)
- 20:00 A-Team II (20)
- 21:05 Společnost Adventure (12)
- 22:00 Lovci pokladů (19)
- 23:00 Lovci pokladů (20)
- 01:00 Brousko III (85)
- 02:05 Brousko III (86)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (24)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (21)
- 13:35 Ranč Heartland (7)
- 14:30 Ranč Heartland (8)
- 15:30 Brousko III (87)
- 16:35 Dcery duchem (25)
- 17:55 Domek na prérii V (22)
- 18:55 Ranč Heartland (9)
- 19:55 Ranč Heartland (10)
- 20:50 Domek na prérii V (22)
- 21:55 Ranč Heartland (9)
- 22:50 Ranč Heartland (10)
- 23:50 Dcery duchem (25)
- 01:25 24 týdnů
- 03:15 Můj táta je Baryšnikov
- 10:20 Páté kolo od vozu
- 12:20 Polib mě ještě
- 14:45 Daphne
- 18:25 V domě
- 20:15 Deník komorné
- 22:00 Undine
- 23:35 Mezipřistání
- 02:35 Safari
- 04:10 Sieranevada
- 09:00 To musí být nebe
- 10:45 Jeskyně
- 14:25 Beats
- 16:10 Uvolnit pěsti
- 17:55 Přání
- 20:05 Neznámá dívka
- 22:00 Muž jménem Ove
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (1)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Rvačky)
- 07:00 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:20 O Mikešovi (Mikeš se ztratil)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 10:05 O modrém autíčku (Brusle)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:40 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a strašidlo)
- 11:05 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 11:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 12:00 Pojedeme k moři
- 13:35 Splašené čepice
- 14:00 Reportáž psaná na oprátce
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Poločas štěstí
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Stáří není pro sraby
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 Já Baryk (8)
- 20:00 Kočár do Vídně
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 23:50 Filmové minuty
- 20:00 Skupina Paranormal (7)
- 20:30 JFK: Spiknutí
- 21:55 Krvavé Česko (7)
- 22:25 Dešifrované záhady (Sněžný muž)
- 23:40 Vesmír jako makrosvět
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Královna Alžběta okem objektivu
- 16:35 Blitzkrieg
- 17:50 Znovuobjevený Angkor
- 22:50 Hrdinové od Sommy
- 01:25 Highlander
- 03:15 My Way
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Zoom In - House of Gucci
- 06:10 Close Up III (9)
- 06:40 Láska a tanec
- 08:30 Naši a já
- 13:25 Bomber
- 15:10 Milovník po přechodu
- 17:05 Ip Man 4: The Finale
- 18:55 Neprůstřelný mnich
- 20:40 Underworld: Krvavé války
- 22:00 Dracula
- 23:55 Stopa do minulosti
- 01:05 Nelítostný souboj
- 03:45 Pasti, pasti, pastičky
- 09:00 Svatba na bitevním poli
- 10:40 Zorro
- 12:45 Dva misionáři
- 14:25 Učitelé na zakázku 2
- 16:00 Po čem ženy touží
- 20:20 Všemocný
- 22:00 Blood And Bone
- 23:35 Hannibal
- 00:20 Červený trpaslík VI (2)
- 00:55 6. batalion
- 03:50 Comedy Club VI (23)
- 20:00 Kancl doma
- 22:00 Comedy Club VI (24)
- 22:30 Comedy Club VI (25)
- 23:00 Comedy Club VI (26)
- 23:30 Červený trpaslík VI (2)
- 00:00 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 00:30 Quest (Karni Fort - Begu Fort, Rajasthan, India)
- 01:00 10 Days Estonia (Tallinn)
- 01:30 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 02:00 Quest (Fort Begu 2, Jaipur, India)
- 02:30 The Gypsies (Gwalior, India)
- 03:00 10 Days Estonia (Narva)
- 03:30 Great World Hotels (Four Seasons 2)
- 04:00 Boarding Pass (Br?nn?ysund, Norway)
- 04:30 Xplore Spain (Valencia 1)
- 05:00 Quest (Heritage, Haveli)
- 05:30 The Gypsies (Indore, India)
- 06:00 10 Days Estonia (Setomaa)
- 06:30 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 07:00 Boarding Pass (R?ros, Norway)
- 07:30 10 Days Estonia (Setomaa)
- 08:00 World Spas (Shangri La, Malaysia)
- 08:30 Unwind (Amatra)
- 09:00 10 Days Estonia (Sooma National Park)
- 09:30 XP Guide (Kutna Hora)
- 18:00 10 Days Estonia (Tallinn)
- 18:30 City Breaks (Salzburg)
- 19:00 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 19:30 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 22:00 10 Days Estonia (Aidu)
- 22:30 Xplore Spain (Madrid)
- 23:00 The Gypsies (Orchha, India)
- 23:30 Great World Hotels (Four Seasons 1)
- 00:05 Neznámé krajiny II (Island: Oheň)
- 01:00 Velký sloní příběh (1)
- 01:55 Pláž želv (1)
- 02:50 Zvířecí hry (Síla hry)
- 03:45 Potáplice: Křik z mlhy (1)
- 00:01 Divoké Středomoří (Centrální oblast)
- 00:47 Říše čínské divočiny (Orongo: Migrace opředená tajemstvím)
- 01:32 Říše čínské divočiny (Neohrožení sloni z Jün-nanu)
- 02:18 Létající drahokamy
- 03:04 10 zvířat, která vás dokážou zabít: Smrtící setkání (10 zvířat, která vás dokážou zabít: Šílená napadení)
- 03:48 Říše čínské divočiny (Orongo: Migrace opředená tajemstvím)
- 04:32 Říše čínské divočiny (Neohrožení sloni z Jün-nanu)
- 05:17 10 zvířat, která vás dokážou zabít: Smrtící setkání (10 zvířat, která vás dokážou zabít: Šílená napadení)
- 06:08 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 06:29 Australský kovboj III (Krokodýli u řeky)
- 06:51 Australský kovboj III (Krokodýl řádí)
- 07:12 Tajemství kytovců (Obři oceánů)
- 07:59 Divoká Argentina: Země extrémů (Země extrémů)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách - výběr XCIX (Rozhodnutí mezi životem a smrtí)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách - výběr XCIX (Odvážní kapitáni)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (6)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Balíky ve vodě)
- 03:00 Dokonalý vůz II (McLaren Artura)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou III (Katastrofa v Queens)
- 00:00 Veterinární policie Houston XVII (Neboj se, Daisy)
- 00:45 Lovec záhad Mungo (Chladnokrevný peruánský dravec)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (19)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (20)
- 02:15 Vetřelci (Stěny mají oči)
- 03:00 Nestvůry ve mně VI (Mám něco v koleni)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (Až po uši)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (5)
- 14:50 Mistři ve foukání skla II (5)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (7)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (6)
- 17:10 Americká 90. léta (1)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (10)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (17)
- 21:25 Špinavé prádlo (1)
- 10:05 Serengeti II (3)
- 11:25 V továrně VII (5)
- 14:25 Ben Fogle: Ztracené světy (3)
- 15:30 Serengeti II (4)
- 16:50 V továrně VII (6)
- 17:55 Tajemství superstárnutí (1)
- 04:30 Nejdivočejší přežití II (Zvířecí zvláštnosti)
- 05:20 Honba za deštěm (2)
- 06:20 Honba za deštěm (3)
- 07:10 Honba za deštěm (4)
- 00:15 Vražedné město (Layland, Západní Virginie)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Ctnost až za hrob)
- 01:45 Motiv k vraždě (K smrti spoutána)
- 02:05 Motiv k vraždě (Doktor Smrt)
- 02:30 Soudní kamera IV (69. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera IV (70. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Pohřbená tajemství)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Thomastonu)
- 01:00 Je to Havaj XII (Vyměnit jachtu za Velký ostrov)
- 01:30 Je to Havaj XII (Nová kapitola na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Domov snů v Delaware)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (Udělej ze mě milionáře)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Prkna snů se stávají skutečností)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Místo s bazénem ve Vegas)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Hledání historického domu a hotelu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Nákladný projekt)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Skryté hrůzy)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Parádní klasika v Coroně)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (V podpalubí)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Tappahannock, město lásky)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Souboj legend)
- 08:00 Neprodejné domy III (7)
- 09:00 Neprodejné domy III (8)
- 14:00 Život na Bahamách II (7)
- 14:30 Život na Bahamách II (8)
- 15:00 Život na Bahamách II (9)
- 15:30 Život na Bahamách II (10)
- 00:40 Kuchyně 15: Oslava přátelství (5)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Jarní nadílka (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 24: Výstřel z minulosti (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 24: Jak porazit svého nejlepšího kamaráda (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Ochutnávač masa (4)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Všechny druhy grilovaných jídel (5)
- 03:40 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 10: Kovbojský život v Texasu (2)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 11: První americká revoluční stezka (2)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 11: Ve stopách Jesse Jamese (3)
- 06:00 Kuchyně 15: Triky na Díkůvzdání (6)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Těstoviny pro Den otců (19)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 4: Všude samé plody (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Gril mu sluší (12)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Nahromadění)
- 01:25 Válka skladů XV (Miluji Lupe!)
- 01:45 Válka skladů XV (Etrog, Lupe?)
- 02:10 Válka skladů XV (Vending, Vidi, Vici!)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Ve Filadelfii vždy výdělek)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Carolyn nahoře bez)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Desetník za zástavu)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Bomba kšeft)
- 00:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 00:27 Vista Point (Mexico City)
- 00:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 01:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 01:11 Global Treasures (Firenze)
- 01:22 Esovision (Afrika)
- 01:50 Global Treasures (Visby)
- 02:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 02:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 02:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 03:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 03:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 03:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 03:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 04:00 Vista Point (San José)
- 04:27 Global Treasures (Toruň)
- 04:38 Planet Terra (St. Ives)
- 04:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 04:54 Planet Terra (Meissen)
- 05:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 05:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 05:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 05:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 05:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 06:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 06:53 Planet Terra (Hakone)
- 07:00 Vista Point (Záhreb)
- 07:27 Global Treasures (Dambulla)
- 07:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 07:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 07:54 Planet Terra (Persepolis)
- 08:00 Vista Point (Taipei)
- 08:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 08:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 08:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 08:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 09:00 On Tour (Kanál Göta)
- 09:29 Doc Time (Sumatra)
- 09:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 10:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 10:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 10:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 10:50 Global Treasures (Louvre)
- 11:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 11:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 11:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 14:00 7 Days (Kampánie)
- 14:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 15:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 15:29 Vista Point (Sevilla)
- 15:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 20:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 20:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 20:38 Planet Terra (Miami)
- 20:43 Global Treasures (Buxoro)
- 20:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 21:00 Vista Point (Valletta)
- 21:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 21:54 Planet Terra (Vratislav)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 07:45 Triatlon
- 13:45 Stolní tenis
- 15:30 Střelba
- 16:45 Judo
- 18:15 Sportovní gymnastika
- 20:15 Plavání
- 22:15 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 03:00 Surfing
- 04:30 Horská kola
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Tenis
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 12:30 Tenis
- 16:30 Vodní pólo
- 17:45 Basketbal 3v3
- 19:00 Tenis
- 21:00 Vodní pólo
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - MoDo
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Villarreal - Maccabi
- 16:15 Tenis, WTA 250, sestřih, Bogota
- 16:45 Poker
- 17:45 Poker
- 18:45 Poker
- 19:45 Fotbal: Německo - Ukrajina
- 00:00 Poker
- 01:00 Poker
- 02:00 Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
- 03:00 Tenis
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 NCAA, americký fotbal
- 21:00 Poker
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:20 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Polish Open 2024
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Polish Open 2024
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 World Cup 2024
- 00:15 Test automobilu: VW Touareg PHEV (47)
- 00:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (48)
- 00:50 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (49)
- 01:10 Test automobilu: FiVW T-Roc (50)
- 01:15 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (51)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (52)
- 01:45 Garáž 21 (53)
- 02:10 Zprávy (54)
- 02:15 Poklady v garáži (55)
- 02:45 Poklady v garáži (56)
- 03:15 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (57)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: BMW Z3 Coupé (58)
- 03:45 Rychlé kolo: Lotus Emira Komotec (59)
- 04:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (60)
- 05:05 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (61)
- 05:15 Eastside Motors: Hmota navíc (1)
- 06:05 Elegance na kolech (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: KIA Niro PHEV (3)
- 06:45 FIA European Truck Racing Championship: Nürburgring/SRN (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (6)
- 10:10 Test automobilu: FiVW T-Roc (13)
- 10:15 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (14)
- 10:30 Zprávy (15)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 10:50 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 14:05 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (24)
- 14:15 Blochovy rozbory (25)
- 14:50 Blochovy rozbory (26)
- 15:15 Milujeme auta (27)
- 15:45 Eastside Motors: Hmota navíc (28)
- 20:10 Zprávy (38)
- 20:15 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (39)
- 20:40 Test automobilu: BMW 320d (40)
- 20:45 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (41)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (42)
- 21:15 Garáž 21 (43)
- 21:45 Poklady v garáži (44)