Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Cesta k ráji
- 01:45 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (3)
- 02:35 Návraty k divočině (Národní park Podyjí)
- 03:05 Zašlapané projekty (Kinoautomat)
- 03:20 Před půlnocí
- 03:50 Babylon
- 04:20 Muži, kteří sází stromy
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Život vysoko v horách - přírodní rezervace Sněžné hory Baima)
- 05:15 Podzemní voda
- 05:30 Vzkaz Karla Lopraise
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 University – Tajemství evropského zázraku
- 06:50 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (3)
- 16:05 Římané za humny!
- 17:00 Evropa z výšky (Itálie)
- 17:50 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 20:00 Hrbáč
- 21:50 Velký flám
- 23:50 Kruk II (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Touchdown
- 09:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 09:40 Cyklotoulky
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:10 Ano, šéfe!
- 01:20 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk XII (Pomáhat a chránit)
- 03:15 Policie Hamburk XII (Unesena)
- 04:10 Closer: Nové případy III (Vnitřní záležitosti)
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (199)
- 07:35 M.A.S.H (200)
- 08:05 M.A.S.H (201)
- 08:30 M.A.S.H (202)
- 09:00 M.A.S.H (203)
- 09:30 Malý pitaval z velkého města (Včelař)
- 14:35 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Promlčeno
- 22:20 7 pádů Honzy Dědka
- 23:25 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:55 Partička
- 07:35 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear II (4)
- 09:25 Top Gear III (3)
- 14:10 Simpsonovi (Smutná Líza)
- 14:40 Simpsonovi (Volání přírody)
- 15:10 Simpsonovi (Mluvící hlava)
- 15:30 Hvězdná brána II (Tókraové 1/2)
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Partička Nová krev
- 23:55 Simpsonovi II (Válka Simpsonových)
- 04:45 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Smazaná historie)
- 07:35 Komisař Rex VI (V poslední vteřině)
- 11:25 Columbo (Vražedné stopy)
- 18:15 Columbo (Popel popelu)
- 02:05 Muž ve stínu
- 10:00 Já, Simon
- 12:10 Mise na Mars
- 14:20 Bostonské tornádo
- 16:05 Letní vzplanutí
- 18:10 Rande v Římě
- 20:00 Valkýra
- 22:25 Splašený vlak
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 07:40 1. MISE (Ikarus Brutus)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 20:00 Katie Fforde: Druhá šance
- 21:50 1. MISE (Díra v hlavě)
- 23:00 Tudorovci II (2)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: B)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (16)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek v ZOO)
- 18:55 Kámoši hafíci (17)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (3)
- 01:10 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 01:40 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 01:50 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 02:00 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (3)
- 21:00 Američan v Paříži
- 04:25 The Voice USA XXI (27)
- 05:20 Prostřeno v Británii XVIII (16)
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty (16)
- 06:35 Amerika hledá topmodelku XVIII (Reklamní kampaně)
- 07:30 Tyhle šaty beru! VI (Pohádkový konec)
- 12:00 Ráj podle Bryana II (Svatba v ráji)
- 12:55 Neuvěřitelné dorty (15)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty (16)
- 13:50 Farmář hledá ženu SK
- 04:25 Rodinná pouta (Snoubenci)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:45 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Není čas na umírání)
- 14:50 Rodinná pouta (Rozruch)
- 15:55 1. MISE (Danajský dar)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:05 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:10 Zprávy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 Santa je úchyl!
- 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (20)
- 03:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (21)
- 03:50 Výleťák (180)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Anna
- 02:05 Na život a na smrt
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Torque: Ohnivá kola
- 02:20 Spartan: Týmová výzva (3)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku (7)
- 02:00 Malý Sheldon II (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (6)
- 03:20 Americký táta IV (16)
- 03:40 Americký táta V (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (5)
- 01:00 Kazatelova zpověď
- 02:25 Doktorka Quinnová II (10)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Sportovní noviny
- 01:10 Basketbal: Peristeri bwin - Lenovo Tenerife
- 02:50 02:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 01:35 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Agatha Christie: Poirot (Vražda v Mezopotámii)
- 01:50 Správy „N“
- 02:40 Počasie
- 02:50 Don Matteo (Posledná jazda na kolotoči)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 01:50 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Chlieb
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Tradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Supravodivosť a supertekutosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Jak obšťastnit ženu
- 03:15 Láska na Maledivách
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 První oddělení
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Bere si ho, kdy chce)
- 03:30 Soudní síň (Pouze přihlížel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (4)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (16)
- 03:35 Dům snů II (16)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Insidious: Poslední klíč
- 02:00 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Demolice
- 02:35 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 04:05 04:05 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Rod Draka II (6)
- 02:10 Sektor II (6)
- 03:05 Máma k nakousnutí (6)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Poslední královna
- 03:45 Rádce
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Argentina, 1985
- 02:45 Blahoslavení
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Veronica Marsová (Psí život)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Mafiánovi
- 02:00 Ďáblův dvojník
- 03:45 Poslední polda V (3)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Kosmický hřích
- 01:30 Mimozemská invaze
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Lope - Nezkrotný básník
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Ve skrytu své kůže
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Father
- 01:55 Death And The Knight
- 02:30 Our Quarantine
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Fighting Rookies 2014
- 02:05 Fighting Rookies 2014
- 03:00 03:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (41)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (16)
- 02:30 WILD SURF 2019 (17)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (7)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 BLUE WORLD A RED SEA EXPEDITION
- 03:55 BLUE WORLD (EXUMA ISLANDS & MEXICO)
- 04:20 SURVIVING MANILA. PART 2
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Evanjelium o bohatstve (3)
- 01:30 Téma
- 02:10 Príbeh dvoch sestier (3)
- 03:00 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 03:55 Ježiš a islam (2)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Lipnožurnál
- 02:00 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...
- 02:45 Vtipkování: Štěpánka Duchková
- 03:20 Mladý Svět: Heidi Janků
- 04:15 Narcos
- 05:10 Vsetínští rodáci a patrioti: Kornelie Němečková, výtvarnice
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 00:30 Ztracený svět (5)
- 01:15 Ztracený svět (6)
- 01:55 Společnost Adventure (1)
- 02:40 Společnost Adventure (2)
- 03:25 Bosch VI (10)
- 04:05 Bosch VII (1)
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Xena II (10)
- 01:05 Ztracený svět II (12)
- 02:00 Lovci pokladů (7)
- 02:45 Lovci pokladů (8)
- 03:30 Totalcar III (5)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Dcery duchem (19)
- 01:45 Brousko III (80)
- 02:35 Brousko III (81)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Odhalený přístav
- 02:20 150 miligramů
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:35 Prase
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Smrtící hora
- 01:25 Byzantium: Upíří příběh
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:15 Overlord
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Nikdy to nevzdávej 3
- 02:30 Alienoid
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík V (3)
- 00:55 Konečně spolu
- 03:00 Comedy Club VI (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (20)
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 City Breaks (Frankfurt)
- 00:30 Quest (Nagaland, India)
- 01:00 10 Days Korea (Seoul)
- 01:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 2)
- 02:00 Quest (Naila 2, Jaipur, India)
- 02:30 The Gypsies (Tawa, India)
- 03:00 10 Days Korea (Jeju Island)
- 03:30 Backpack (Bali, Indonesia)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Útok z hlubin)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Zadržená zavazadla)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (24 hodin s civilní stráží)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Porsche na led)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lososí lidé)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky III (Medvědí narušitel)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují III (1)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Bizoní hlídači koní)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 01:00 7 malých Johnstonů IX (Pravdu, nebo úkol)
- 02:00 Nečekané těhotenství VI (Rodiče jim popřáli vše dobré)
- 02:50 450kg sestry IV (Hrozny hněvu)
- 03:40 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Láska k La Grange)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Hledání písku na Kauai)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Řezání vln a nefritu v Hilo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Dvojnásobné štěstí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Profesionální hráč pokeru)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Kondo ve Fort Walton)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Rodinný dům v Daytonu v Ohiu)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 14: Mistrné pokrmy (11)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Sladkosti do deště (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Budeme tě soudit (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Řeznice (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Kulinářská výprava (19)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Klobásky, šavarma a scaloppini (3)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Domácí kuchaři proti filipínským sourozencům (13)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Senegal (2)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Okinawa (3)
- 06:00 Kuchyně 14: Venkovní večírek (12)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Oblíbená dědečkova jídla (12)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Sváteční dobroty (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Hádej, kdo je zpět? (1)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vykopávky)
- 01:25 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 01:45 Válka skladů IV (Jurský prak)
- 02:10 Válka skladů IV (Příběh dvou kabátů)
- 02:35 Mistři aukcí III (Živě!)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Byla jednou jedna zastavárna)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Prima fazóna)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Siegfried a Rick)
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Global Treasures (Horezu)
- 00:12 Vista Point (Tripolis)
- 00:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 00:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 01:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 01:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 02:00 7 Days (Jordánsko)
- 02:53 Planet Terra (Sklář)
- 03:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 03:30 Vista Point (Fes)
- 04:00 7 Days (Aljaška)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 02:30 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fotbal: Al Shabab - Al Nassr
- 02:15 02:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fotbal: Milán - Atalanta
- 02:15 02:15 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (46)
- 00:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (47)
- 00:50 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (48)
- 01:10 Test automobilu: Kia XCeed (49)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (50)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (51)
- 01:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (52)
- 01:45 Garáž 21 (53)
- 02:10 Zprávy (54)
- 02:15 Poklady v garáži (55)
- 02:45 Poklady v garáži (56)
- 03:15 Zpětný chod: Bentley (57)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (58)
- 03:45 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (59)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Magazín Energofish (91)
- 00:30 IX. Hethland Cup
- 01:00 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 1.díl)
- 01:30 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 2.díl)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 4.díl)
- 02:30 Péter Pál Halmi (V čase výběru partnerky 1.díl)
- 03:00 Péter Pál Halmi (V čase výběru partnerky 2.díl)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 02:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 00:22 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov: Smolka, Rachmaninov, Janáček (Czech Philharmonic, Semyon Bychkov (conductor))
- 02:10 Samara Joy - Festival International de Jazz de Montréal (Samara Joy (vocals))
- 03:04 Cécile McLorin Salvant at the Festival International de Jazz de Montréal (Cécile McLorin Salvant (vocals))
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 The Kills
- 00:48 WALK THE MOON
- 01:32 The Offspring
- 02:37 Various Artists
- 03:00 30 Seconds To Mars
- 04:29 04:29 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Geordie Shore: Shledání XXIII (9)
- 01:05 K popukání XXXII (16)
- 01:30 K popukání XXXII (20)
- 01:55 K popukání XXXII (21)
- 02:15 K popukání XXXII (22)
- 02:40 K popukání XXXII (28)
- 03:00 K popukání XXXII (34)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 MTV Top 20
- 02:00 02:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 Empty
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY