Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:05 Kobra 11 (1)
- 00:55 Mistři renovací II (3)
- 01:35 Kachní dynastie III (11)
- 02:00 Kachní dynastie IV (1)
- 02:20 Strážci hranic: Austrálie II (19)
- 03:05 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 03:45 Cholet Basket - Tofas Bursa
- 08:20 Mistři renovací II (3)
- 09:10 Kachní dynastie III (11)
- 09:40 Kachní dynastie IV (1)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (8)
- 11:05 Kobra 11 (1)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 13:05 Válka skladů X (33)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (11)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (4)
- 16:40 Kobra 11 (2)
- 17:45 Kobra 11 (1)
- 18:45 Válka skladů X (35)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (12)
- 20:30 Policejní akademie
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 23:15 Kobra 11 (2)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (23)
- 01:55 Malý Sheldon II (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VIII (2)
- 03:10 Americký táta IV (13)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Babovřesky
- 04:55 2 $ocky IV (16)
- 05:20 Ženatý se závazky (65)
- 06:10 Zig a Sharko IV (78)
- 06:45 Karate ovce (1)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (2)
- 07:10 Přátelé VIII (8)
- 08:05 2 $ocky IV (22)
- 09:20 2 $ocky V (1)
- 09:45 Malý Sheldon II (16)
- 11:25 Ženatý se závazky (67)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (12)
- 13:10 Přátelé VIII (8)
- 14:10 Teorie velkého třesku XII (23)
- 15:45 2 $ocky V (5)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (14)
- 19:10 Malý Sheldon II (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku (3)
- 21:45 Přátelé VIII (10)
- 22:40 Americký táta IV (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (14)
- 00:30 Myšlenky zločince VII (18)
- 01:15 Myšlenky zločince VII (19)
- 01:55 Myšlenky zločince VII (20)
- 02:35 Médium III (Hlava za hlavou 2. část)
- 03:20 Koření
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:00 Riskuj!
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko (3)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (4)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (21)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (22)
- 21:40 Myšlenky zločince VII (23)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (3)
- 01:05 Vyměněné osudy II (35)
- 02:30 Čarodějky IV (2)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (3)
- 03:50 Oteckovia II (60)
- 04:50 Ulice (4329)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří VII (9)
- 08:15 Poldark II (3)
- 09:25 Poldark II (4)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (5)
- 17:20 Poldark II (6)
- 20:15 Na křídlech vážky
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Tofas Bursa - Unicaja
- 10:30 Open Faces
- 11:05 Spade poker show 2024 (16)
- 11:30 1:1 Sport Show (68)
- 15:15 Ragby: Rugby - letní speciál
- 15:45 Freestyle Pro Tour
- 19:00 4Islands Croatia
- 19:30 Golden Roof Challenge
- 00:00 Fotbal: FC Rouen - Valenciennes FC
- 02:00 PFL 3
- 09:15 If it’s easy it’s not fun
- 09:45 1:1 Sport Show (69)
- 12:00 Basketbal: Tofas Bursa - Unicaja
- 13:35 Pool - letní speciál
- 00:25 Bozk draka
- 02:00 Správy „N“
- 02:55 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 04:15 Správy „N“
- 05:10 Góly - body - sekundy
- 05:30 Nebíčko v papuľke
- 06:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:15 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom leteli na juh)
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Rusty
- 06:40 Medvedík Pompon (Zlá nálada je preč)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:25 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov (Struny harfy)
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Zvláštna zelenina)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Poprad (13)
- 09:10 Nech žije deduško (Prieskum)
- 09:40 Leto s Katkou (Nápoj lásky)
- 15:40 Hibernatus
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Chren)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Toskánska vášeň III (3)
- 00:25 Správy „N“
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:10 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:40 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 06:50 Encyklopédia slovenských obcí (Horné Opatovce)
- 07:05 Televíkend
- 07:30 Cesta hrdinov SNP (3)
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - DREVO AKO SUROVINA)
- 10:00 Bohoslužba
- 12:00 Ľudská láska
- 13:00 Piesočná potvorka (Každý chce Baranča)
- 13:25 Orientácie
- 13:55 Zvony pre bosých
- 16:50 Straty a nálezy (Rudo)
- 17:50 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Doktor Pompon)
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Slovo
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 01:55 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:30 Týždeň vo svete
- 03:00 Správy :24
- 03:25 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Matej Beňuš (vodný slalom)
- 12:35 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Televízne postavičky
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:35 Slídil
- 03:30 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 09:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 11:40 Randění v New Yorku
- 13:25 Tajemství úspěchu
- 15:20 Uuups! Noe zdrhnul…
- 17:05 Náhodná láska
- 18:40 Láska na Maledivách
- 20:15 Sestry v sedle
- 21:55 Noční recepční
- 23:35 Simulant
- 04:15 Záchranáři v akci
- 04:50 Nové bydlení
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:30 Krimi
- 06:55 Noviny
- 07:45 Prázdniny (Myjavská tragula)
- 10:40 Dědictví (9)
- 11:55 Dědictví (10)
- 13:10 Dr. Ludsky (Bůh spánku)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:30 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 13:30 Susedia
- 14:05 Susedia
- 14:35 Susedia
- 15:10 Susedia
- 15:40 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 16:20 Horná Dolná (Návšteva)
- 17:15 Horná Dolná (Hazard)
- 18:00 Horná Dolná (8)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (4)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (7)
- 06:00 Dům snů (34)
- 06:50 Dům snů - souboj V (4)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (5)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (4)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (3)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (6)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (1)
- 15:45 Dům snů (34)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (5)
- 17:40 Utajený šéf IV (4)
- 02:05 Delirium
- 03:40 Purpurová barva
- 06:00 Šéfkuchař Jack
- 07:20 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
- 08:45 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 10:30 Jurský svět
- 12:35 Fantastický pan Lišák
- 14:00 Nevědomí
- 18:10 Godzilla vs. Kong
- 20:00 Ambulance
- 22:15 Rod Draka II (5)
- 23:20 Den díkůvzdání
- 01:05 Julia II (Canard á la presse)
- 01:50 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 02:20 Bojovník III (9)
- 03:05 Boratův navázaný telefilm
- 04:40 Matčina pomsta
- 06:00 Příběh mého muže
- 07:30 Astronaut
- 09:20 Barbie
- 11:15 Létání pro začátečníky
- 12:50 Neklid
- 14:20 Jízda s Madeleine
- 15:50 Wonka
- 17:45 Nic ve zlým
- 20:10 Bahno z Mississippi
- 22:15 Úkryt
- 00:25 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 02:10 Klub nájemných vrahů
- 04:00 Birdman
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Sázka na nejistotu
- 12:25 Malý Sheldon VII (8)
- 12:45 Malý Sheldon VII (9)
- 13:05 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 13:35 Karlík a továrna na čokoládu
- 15:30 Ex Machina
- 17:15 Vše je pravdivé
- 18:55 Turista II (5)
- 19:55 Rod Draka II (5)
- 21:00 Julia II (Čokoládová pěna)
- 21:45 Bojovník III (10)
- 00:00 Vlk
- 02:05 Na návštěvě
- 03:40 Dcera lovce hlav
- 04:00 Obsluhoval jsem anglického krále
- 06:00 Matrix Revolutions
- 11:00 Hellboy
- 13:00 Mongoloid s kytarou
- 14:30 V moci davu
- 16:15 Soused
- 17:50 Matrix Revolutions
- 20:00 Sladký východ
- 21:45 Falcon Lake
- 23:25 Vyšší moc
- 00:05 Rimini
- 02:00 Chladnokrevně
- 04:10 Sedmý kontinent
- 06:00 Leden
- 07:40 Metronom
- 09:25 Návrat do Soulu
- 11:25 Neznámý muž
- 13:30 Něha
- 15:05 Obzor
- 17:05 Metronom
- 18:50 Leden
- 20:30 Země barbarů
- 22:05 Za kupkou sena