Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Grand Hotel (18)
- 01:05 Dcery duchem (17)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Brousko III (79)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (17)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (14)
- 14:05 Grand Hotel (17)
- 15:05 Grand Hotel (18)
- 16:05 Brousko III (80)
- 17:10 Dcery duchem (18)
- 18:35 Domek na prérii V (15)
- 19:35 Grand Hotel (19)
- 20:35 Grand Hotel (20)
- 21:35 Domek na prérii V (15)
- 22:35 Grand Hotel (19)
- 23:35 Grand Hotel (20)
- 00:35 Tina a Vore
- 02:30 Čtverec
- 05:05 Tina a Vore
- 10:30 Láska na první boj
- 12:15 Reality Show
- 14:20 Nemilovaní
- 16:30 Sámská krev
- 18:25 Pramen panny
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 Příslib úsvitu
- 09:20 Klam
- 11:05 Sibyl
- 12:55 Sůl Země
- 14:50 Elvíra Madiganová
- 16:25 Ach, ty holky
- 17:55 France
- 20:10 Tove
- 22:00 Sparta
- 23:45 U Zlaté rukavice
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 06:55 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:05 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:20 O Mikešovi (Mikeš je doma)
- 07:25 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 10:15 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 10:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 10:35 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (4)
- 11:25 Já Baryk (5)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 12:00 Duše jako kaviár
- 16:00 Lucie
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Bouřlivé víno
- 22:20 Mravnost nade vše
- 23:45 Filmové minuty
- 04:15 Paranormální kriminalisté (Amie Hoffman)
- 04:40 Atomové lži
- 05:35 Paranormální kriminalisté (Margie Calciano)
- 06:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 07:00 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí III (Brooklyn)
- 15:35 Apollo: Nový Měsíc
- 22:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 23:30 Měsíční matrice
- 00:05 Sexbomba od vedle
- 01:45 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
- 03:15 Nebezpečné hry
- 04:55 Close Up III (17)
- 05:20 Close Up III (1)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Zoom In - West Side Story
- 06:10 Zoom In - Army of the Dead
- 06:20 Dva světy
- 08:20 Doly krále Šalamouna (1)
- 09:55 Doly krále Šalamouna (2)
- 11:30 Tristan a Isolda
- 13:35 Veselé Velikonoce
- 15:20 Vdaná snoubenka
- 16:50 Malý unavený Joe
- 20:20 Ex machina
- 22:00 Overlord
- 23:45 Přepadení 2: Temné území
- 01:20 Umučení Krista
- 03:15 Nikdy to nevzdávej 3
- 04:50 Close Up III (11)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (5)
- 06:35 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 07:10 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 07:20 Mé jméno je Nikdo
- 11:40 Království prstenu (1)
- 13:20 Království prstenu (2)
- 14:55 Fantomas
- 18:25 Přísně tajné!
- 20:00 Johanka z Arku
- 22:25 Alienoid
- 00:20 Červený trpaslík V (1)
- 00:55 Překladatelé
- 03:00 Comedy Club V (17)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (18)
- 12:00 Rodinné Vánoce
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Rytmická sekce
- 00:00 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 01:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 01:30 City Breaks (Brussels)
- 02:00 Bliss (Agra, India)
- 02:45 Best From The Rest (Dubai)
- 03:00 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 03:30 Quest (Lucknow 2, India)
- 14:00 Food Stories (Chinese)
- 14:30 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 15:00 Quest (Mumbai 1, India)
- 15:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 00:00 Hitlerův poslední útok V (Bitva o pevnost)
- 00:45 Nacistické megastavby IV (Hitlerova Luftwaffe)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Miminka na černém trhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Mladí podezřelí)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Lamborghini transportér)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Máme povolení)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (2)
- 01:15 Jak se žije v ponorce (1)
- 02:00 Pohledy do historie (19)
- 02:05 Diktátoři (3)
- 02:50 Život na válečné lodi II (2)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VI (1)
- 04:25 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 06:00 Drama v oblacích (4)
- 07:00 Technické katastrofy II (8)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (7)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (8)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (8)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (19)
- 16:10 Technické katastrofy II (9)
- 17:05 Pohledy do historie (28)
- 17:10 Americká 80. léta (1)
- 18:05 Pohledy do historie (30)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (5)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (9)
- 10:10 Serengeti (2)
- 11:20 V továrně VI (8)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (5)
- 15:30 Serengeti (3)
- 16:50 V továrně VI (9)
- 17:55 Primáti (2)