Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 04:00 Karlovy Vary, sadové město
- 04:20 Na moll...
- 05:00 Televizní klub neslyšících
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Revoluce)
- 06:50 Raport o Velké válce (Jako hladová zvěř)
- 07:30 Divoké Tokio
- 08:30 Soužití v africké divočině
- 09:25 Římané za humny!
- 14:10 LEGIE 100 - Krvavá francouzská pole
- 15:05 Rekordní přehrady
- 20:00 Slunce rošťáků
- 21:45 Casino
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Archiv D: Olympionici století Emil Zátopek a Věra Čáslavská
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 02:00 Golf Time
- 02:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 02:35 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Svět motorů
- 08:05 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 08:20 Cyklotoulky
- 08:30 Panorama
- 09:05 BBV po 25 letech
- 09:15 Golf Time
- 09:30 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 11:05 Svět motorů
- 22:50 Svět motorů
- 23:50 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 04:34 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (187)
- 07:30 M.A.S.H (188)
- 08:00 M.A.S.H (189)
- 08:30 M.A.S.H (190)
- 09:00 M.A.S.H (191)
- 09:31 Vinaři (Sumec)
- 14:36 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Kdo se ptá?
- 23:07 Ano, šéfe!
- 04:08 Spartakus: Válka zatracených (Mors Indecepta)
- 05:13 Těžká dřina
- 05:41 Bolek a Lolek na Divokém západě (Únos vlaku)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:07 Autosalon.tv
- 08:11 Těžká dřina
- 08:36 Top Gear XXVII (3)
- 09:37 Top Gear II (7)
- 20:18 Disturbia
- 22:26 Vulkán v Los Angeles
- 00:22 Na tahu
- 02:37 Globální kolaps
- 04:17 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 05:11 M.A.S.H
- 05:42 Bolek a Lolek mezi horníky (Černé zlato)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou (Nad krajinou)
- 06:12 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:11 Námořní vyšetřovací služba XII (San Dominick)
- 10:42 Madagaskar 3
- 12:24 Kráska mezi muži
- 14:08 Pozvánka pro pistolníka
- 15:58 Perla v ráji
- 17:47 Kdekoli, jen ne tady
- 20:07 Štěstí je krásná věc
- 22:06 Mission: Impossible 3
- 04:46 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Čas dluhů)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:44 1. MISE (Netopýr)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:04 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci (10)
- 06:00 Panáček Paneláček (O zlém plamínku)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:05 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (12)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (8)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (2)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a raketa)
- 18:55 Kámoši hafíci (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (9)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:10 Moonwalker
- 01:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 03:20 Terra musica
- 03:50 Divadlo žije!
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fešáci a Nedvědi v Lucerně
- 21:05 Miki Ryvola
- 21:45 Recitál Ivo Jahelky
- 22:25 Robert Redford - Sundance Kid
- 23:20 Kanadská soda IX (14)
- 23:45 Elvis (1)
- 12:04 Ráj podle Bryana II (Dny pod psa)
- 12:59 Neuvěřitelné dorty (7)
- 13:29 Neuvěřitelné dorty (8)
- 13:52 Farmář hledá ženu SK
- 04:31 Rodinná pouta (Trápení)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:49 Nikdo není dokonalý
- 07:48 Columbo (Columbo na univerzitě)
- 14:54 Rodinná pouta (Shledání)
- 15:58 1. MISE (Vyšší princip)
- 17:16 Prostřeno!
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:07 Pípšoubazar
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima HISTORIE
- 02:22 Generace deprese
- 03:06 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 08:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:19 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:26 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:39 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:19 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:32 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:55 360⁰
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (18)
- 01:10 Vražedná čísla VI (15)
- 01:55 Sousedství III (15)
- 02:35 Moje místa (Michal Dvořák)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (170)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (171)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (29)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (30)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (2)
- 06:20 Moje místa (Luděk Sobota)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (17)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (31)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (32)
- 12:10 Moje místa (Jan Měšťák)
- 13:20 Jukebox (16)
- 20:10 Arthur
- 22:30 Santa je úchyl!
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Probudím se včera
- 22:55 Přání smrti
- 00:05 Obhájce nevinných
- 02:25 Lovci mafie
- 04:05 Můj přítel Monk III (Pan Monk a zaměstnanec měsíce)
- 04:55 Podzimní sny
- 06:15 Líbáš jako ďábel
- 10:05 Vánoční prázdniny
- 11:55 Válka vynálezců
- 14:00 Teleshopping
- 14:15 Dračí srdce: Pomsta
- 16:10 Postrach Dennis
- 17:55 Kameňák
- 20:00 Alfa a Omega
- 21:35 Cesta zpátky
- 23:40 Dokonalé repliky
- 08:25 Mistři renovací (7)
- 09:15 Kachní dynastie III (8)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 13:15 Válka skladů X (29)
- 16:20 Strážci hranic: Austrálie III (1)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (7)
- 18:40 Válka skladů X (31)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (10)
- 20:30 Mistři renovací II (3)
- 21:20 Kachní dynastie III (11)
- 21:50 Kachní dynastie IV (1)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (17)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (15)
- 01:55 Malý Sheldon II (8)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (23)
- 03:10 Americký táta IV (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky IV (10)
- 05:25 Ženatý se závazky (61)
- 06:15 Zig a Sharko IV (71)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (52)
- 07:15 Přátelé VIII (4)
- 08:10 2 $ocky IV (15)
- 09:50 Malý Sheldon II (12)
- 11:30 Ženatý se závazky (63)
- 12:25 Dva a půl chlapa V (8)
- 13:15 Přátelé VIII (4)
- 14:05 Teorie velkého třesku XII (15)
- 15:45 2 $ocky IV (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (10)
- 19:10 Malý Sheldon II (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (19)
- 21:40 Přátelé VIII (6)
- 22:30 Americký táta IV (11)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (10)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Výběr poroty)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (2)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (1)
- 01:10 Vyměněné osudy II (31)
- 02:35 Čarodějky III (22)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (1)
- 03:55 Skrytá rodinná tajemství
- 05:35 Ulice (4327)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VII (5)
- 08:50 Čarodějky IV (2)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (61)
- 12:20 Nekonečná láska II (100)
- 16:30 Vyměněné osudy II (37)
- 20:15 Nekonečná láska II (103)
- 21:05 Nekonečná láska II (104)
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: AEK Betsson BC - Hapoel Holon
- 10:30 Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (14)
- 11:30 1:1 Sport Show (66)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 19:30 Skoda Titan Desert Series
- 20:00 1:1 Sport Show (67)
- 20:30 Spade poker show 2024 (15)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Švédsko - Belgie
- 00:00 Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC
- 01:45 PFL 1
- 05:05 Pool - letní speciál
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 09:15 Běhej lesy - Týmovka
- 09:30 Absa Cape Epic Best of MEN
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Vraždy v Toulouse
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri II (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Kto mlčí, ten svedčí)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (2)
- 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Nákaza)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus)
- 16:45 Destinácie (Portoriko a indiáni Taino)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (V napätí)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Tahiti)
- 22:30 Bozk draka
- 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Jurošík
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:25 Keď jubilant plače
- 12:05 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Ihličie)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família
- 14:10 Hana Zelinová
- 14:40 Po nás potopa
- 15:10 Ostrov Žitný už nie je taký pitný
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Aprílový žartík)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Streetfood
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Akú silu má atómová bomba?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Už teď mi chybíš
- 03:15 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 04:40 Vánoční městečko
- 06:25 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 08:05 Tanec s láskou
- 09:45 Průvodce pro nezadané
- 11:25 Moře kouzel
- 12:55 Vánoce na zámku
- 16:45 Dej si pohov, mladej!
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Rodiče na tahu
- 23:40 Hypnotik
- 00:30 Policisté v akci
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Žaluji Slovenskou republiku)
- 03:25 Soudní síň (Lezeš mi na nervy)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 11:00 Pod povrchem (15)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Silniční konflikt)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 23:05 Dluhy Hany Zagorové
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:45 Susedia
- 09:20 Susedia
- 10:00 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (58)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (59)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (2)
- 01:00 Grandiózní domovy (4)
- 01:45 Mistři dřeva (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (14)
- 03:35 Dům snů II (14)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (3)
- 06:00 Dům snů (4)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (11)
- 07:50 Mistři dřeva (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (14)
- 09:55 Grandiózní domovy (4)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (6)
- 14:20 Dům snů II (14)
- 15:10 Mistři dřeva II (1)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (17)
- 21:15 Dům snů (5)
- 00:20 Ren Faire (3)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 03:05 Nejlepších sto let mého života
- 04:30 Vánoce na farmě
- 06:00 Bláznův ráj
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Ave, Caesar!
- 12:10 Šmoulové 2
- 13:55 Zatím tě miluju
- 15:50 Malý Sheldon VII (9)
- 16:10 Vzmužme se
- 17:40 Před kamerou XXI (29)
- 18:10 Chevalier
- 20:00 Hra peněz
- 21:35 Veřejní nepřátelé
- 23:50 Desperado
- 01:55 Věznice 77
- 04:00 Inferno
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:45 Barbie: Ve hvězdách
- 09:05 Lásky čas
- 11:10 Přátelé (20)
- 11:30 Přátelé (21)
- 11:55 Aquaman a ztracené království
- 14:00 House party
- 15:40 Kašlu na lásku
- 20:55 Premiantka
- 00:30 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 01:00 Terminator Salvation
- 02:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 03:35 Veliká III (1)
- 04:30 Muži v černém 2
- 06:00 Vánoční pohádka
- 07:45 Daniel
- 09:00 Vlastní pravidla
- 13:10 Pravdivý příběh
- 14:50 Bestsellery
- 16:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 17:10 Bojovník III (9)
- 17:55 Sektor II (5)
- 18:55 Máma k nakousnutí (5)
- 19:30 Girls III (9)
- 19:55 Girls III (10)
- 00:55 Horké letní noci
- 02:45 UFO
- 04:15 Mám elektrické sny
- 06:00 Ona je ta pravá
- 07:45 Uklízečky
- 09:35 Píseň páva
- 12:55 Diamantový plášť
- 14:55 Paloma
- 16:40 Uklízečky
- 18:25 Marinette
- 20:00 Všichni bohové nebes
- 21:40 Velký George Foreman
- 23:45 Lesní duch
- 00:05 Přání smrti
- 01:50 Pečovatelka Sarah
- 03:35 Chtěl jsem se ukrýt
- 05:35 Erratum
- 06:00 Kino Sabaja
- 07:35 Něžný bar
- 09:20 Vlasy
- 11:20 Pečovatelka Sarah
- 13:00 Zpráva
- 15:00 Šest týdnů
- 16:35 Něžný bar
- 18:25 Philadelphia
- 20:30 Mlčenlivá dívka
- 22:05 Jen ať je to chlapec
- 04:10 Veronica Marsová (Pán řetězů)
- 04:50 Veronica Marsová (Mars vs. Mars)
- 05:35 Průkopnice (Chutné cukroví)
- 06:00 Smallville (Booster)
- 06:55 Smallville (Nadvláda)
- 07:55 Smallville (Proroctví)
- 10:45 Flákači
- 12:30 Smallville (Finále I)
- 13:25 Smallville (Finále II)
- 20:00 Půlnoční dítě
- 00:15 Legie
- 01:50 96 hodin: Zúčtování
- 03:35 Ďáblův dvojník
- 05:20 Poslední polda V (1)
- 06:20 Dešťová víla
- 08:35 Bota jménem Melichar
- 10:00 Jezerní královna
- 11:55 Země naděje
- 14:05 Chobotnice z II. patra
- 16:05 Nevinnost
- 18:10 Kazatel
- 20:00 Robin a Mariana
- 22:10 Pomsta mrtvého muže
- 00:25 Synku, synku, cos to proved
- 01:55 Temné svědomí
- 03:30 Výtažek
- 05:30 Ztraceni ve Florencii
- 07:05 Tunel do Číny
- 08:40 Spy kids: Stroj času
- 12:40 Sladké letní víno
- 14:10 Květy války
- 15:45 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:20 Vysněný život
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Něžný hák
- 22:40 Karmouzská válka
- 01:35 Legenda o ztraceném městě
- 03:35 Bernský vyslanec
- 05:20 Vyhlášení války
- 07:00 Sammyho dobrodružství 2
- 11:25 Imogene
- 13:05 Devět životů
- 14:30 Devátý život Luise Draxe
- 16:15 Oddanost
- 18:30 Ztroskotaná láska
- 20:00 Zabijákova žena & bodyguard
- 21:55 Všechny tajné věci
- 23:25 Mafiánovi
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Láska v Indii
- 07:25 Heidi, děvčátko z hor
- 09:15 Ranvej
- 10:45 Pytel mouky
- 12:15 Až najdu domov
- 14:05 Kupec benátský
- 16:15 Krádež legendy
- 17:45 Písečný muž
- 19:15 Hořko-sladko
- 21:00 Neprůstřelný plán
- 22:35 Franny
- 00:00 Lepší časy
- 01:30 Syčák Hesher
- 03:15 Vzdálená čtvrť
- 05:40 Fame – Cesta za slávou
- 07:45 Deník lásky
- 09:25 Hrdinové
- 11:50 Disco
- 19:55 STARS! (- Halle Berry)
- 20:00 Past na lásku
- 21:45 V pasti zrady
- 00:40 Hiver
- 01:40 Revenge Of The Zombies
- 02:40 Behave Yourself
- 04:00 Frieda
- 05:30 End of Program
- 06:00 Mutiny!
- 07:15 Aicha
- 07:40 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 07:45 When A Dream Comes True
- 09:05 Shoulder Arms
- 09:45 Badge of Honor
- 12:40 Game Show Dynamos
- 13:40 Wake Me Up When The War Is Over
- 14:55 Bella
- 15:20 Lady Of Burlesque
- 16:50 The Intruder
- 18:10 My Favorite Brunette
- 19:35 The Fabulous Dorseys
- 21:00 Flesh And Fury
- 22:20 Second Acts
- 22:35 Beneath The 12-Mile Reef
- 14:00 RACE OF LIFE (EP. 01)
- 14:30 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 15:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 20:00 ZENITH (EP. 11)
- 20:30 ZENITH (EP. 12)
- 21:00 THE SOLOMON TREASURES
- 22:00 THE SUBVERSIVES
- 23:00 BRITTANY
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (44)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP10
- 00:30 Hip Show S5 EP9
- 00:50 Hip Show S5 EP8
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 02:45 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 10.12.2018
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 17.09.2017
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 01:00 GEARING UP 2020 (6)
- 01:30 GEARING UP 2020 (7)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 03:00 SPORTS MAX (41)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 07:00 GEARING UP 2020 (6)
- 07:30 GEARING UP 2020 (7)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 09:00 SPORTS MAX (41)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (41)
- 10:30 GP RACING 2022 (42)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 13:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 18:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 18:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 23:00 WILD SURF 2019 (15)
- 23:30 WILD SURF 2019 (16)
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE : ROME (5)
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 04:45 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 05:35 MAX FOODIE: SERBIAN COUNTRYSIDE
- 06:00 DRONE WARS (8)
- 06:55 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:30 BEHIND THE WINGS (1)
- 08:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:45 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:40 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:30 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:15 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:40 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 20:30 MAX FOODIE: INDIA PART 2
- 21:00 INK THERAPY (9)
- 21:45 INK THERAPY (10)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:10 Najväčšie športové arény sveta
- 01:05 Z blízka
- 01:35 Téma (139)
- 02:15 Príbeh dvoch sestier
- 03:05 Travelistan (30)
- 03:30 Islandské obranné sily
- 04:25 Michail Gorbačov (1)
- 05:25 Rok 1968: Bod zlomu
- 06:20 Osudy Letcov WWII
- 07:10 USA a Čína - stret titanov
- 08:05 Svet z vtáčej perspektívy
- 08:35 Doslova
- 09:15 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 10:15 Téma (153)
- 10:55 Homo Sapiens: nový začiatok
- 11:45 Ľudia sú aj politici (43)
- 12:25 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:15 Telenákupné pásmo (3)
- 13:30 Superteleskop (1)
- 14:35 Sadnite si, prosím (25)
- 15:15 Travelistan (29)
- 15:35 Vyrobené na Slovensku (5)
- 15:45 Téma (139)
- 18:15 Do áut, súdruhovia (1)
- 19:15 Vraždy na výletnej lodi
- 20:05 Doslova
- 20:45 Život s vrahom
- 21:35 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:50 K-FUN
- 00:15 Cyranův ostrov (14)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (15)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (15)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Tajemství velryb (1)
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:05 Vtipkování: Pavel Richter
- 04:40 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 3/3
- 05:30 Autobusem na výlet: Český Ráj
- 05:45 Byznys na vrcholu: Tomáš Prouza, prezident SOCR ČR
- 06:15 Ústecký zpravodaj
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Inženýrská odysea: Odpadlík
- 21:10 Mladý Svět: Heidi Janků
- 22:10 Majkl V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:30 Ztracený svět (5)
- 01:10 Ztracený svět (6)
- 01:55 Společnost Adventure (1)
- 02:40 Společnost Adventure (2)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 04:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu III (7)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 08:15 Xena (1)
- 09:05 Profil zločinu III (6)
- 10:15 Profil zločinu III (7)
- 11:20 Hvězdná brána: Atlantida (9)
- 12:10 A-Team II (6)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 14:05 Xena (1)
- 15:00 Profil zločinu III (8)
- 16:10 Profil zločinu III (9)
- 17:15 A-Team II (7)
- 20:05 Xena (2)
- 21:00 Nemilosrdný střelec
- 23:00 Kód Geronimo
- 00:05 Xena II (8)
- 01:05 Ztracený svět II (10)
- 02:00 Lovci pokladů (3)
- 02:45 Lovci pokladů (4)
- 03:30 Totalcar III (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (8)
- 10:00 Ztracený svět II (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (4)
- 13:55 A-Team II (12)
- 15:00 Lovci pokladů (5)
- 16:00 Lovci pokladů (6)
- 17:00 Ztracený svět II (10)
- 18:00 Ztracený svět II (11)
- 18:55 Xena II (9)
- 19:55 A-Team II (13)
- 21:00 Společnost Adventure (5)
- 22:00 Lovci pokladů (5)
- 23:00 Lovci pokladů (6)
- 00:05 Grand Hotel (18)
- 01:05 Dcery duchem (17)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Brousko III (79)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (17)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (14)
- 14:05 Grand Hotel (17)
- 15:05 Grand Hotel (18)
- 16:05 Brousko III (80)
- 17:10 Dcery duchem (18)
- 18:35 Domek na prérii V (15)
- 19:35 Grand Hotel (19)
- 20:35 Grand Hotel (20)
- 21:35 Domek na prérii V (15)
- 22:35 Grand Hotel (19)
- 23:35 Grand Hotel (20)
- 00:35 Tina a Vore
- 02:30 Čtverec
- 05:05 Tina a Vore
- 10:30 Láska na první boj
- 12:15 Reality Show
- 14:20 Nemilovaní
- 16:30 Sámská krev
- 18:25 Pramen panny
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 Příslib úsvitu
- 09:20 Klam
- 11:05 Sibyl
- 12:55 Sůl Země
- 14:50 Elvíra Madiganová
- 16:25 Ach, ty holky
- 17:55 France
- 20:10 Tove
- 22:00 Sparta
- 23:45 U Zlaté rukavice
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 06:55 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:05 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:20 O Mikešovi (Mikeš je doma)
- 07:25 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 10:15 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 10:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 10:35 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (4)
- 11:25 Já Baryk (5)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 12:00 Duše jako kaviár
- 16:00 Lucie
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Bouřlivé víno
- 22:20 Mravnost nade vše
- 23:45 Filmové minuty
- 04:15 Paranormální kriminalisté (Amie Hoffman)
- 04:40 Atomové lži
- 05:35 Paranormální kriminalisté (Margie Calciano)
- 06:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 07:00 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí III (Brooklyn)
- 15:35 Apollo: Nový Měsíc
- 22:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 23:30 Měsíční matrice
- 00:05 Sexbomba od vedle
- 01:45 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
- 03:15 Nebezpečné hry
- 04:55 Close Up III (17)
- 05:20 Close Up III (1)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Zoom In - West Side Story
- 06:10 Zoom In - Army of the Dead
- 06:20 Dva světy
- 08:20 Doly krále Šalamouna (1)
- 09:55 Doly krále Šalamouna (2)
- 11:30 Tristan a Isolda
- 13:35 Veselé Velikonoce
- 15:20 Vdaná snoubenka
- 16:50 Malý unavený Joe
- 20:20 Ex machina
- 22:00 Overlord
- 23:45 Přepadení 2: Temné území
- 01:20 Umučení Krista
- 03:15 Nikdy to nevzdávej 3
- 04:50 Close Up III (11)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (5)
- 06:35 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 07:10 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 07:20 Mé jméno je Nikdo
- 11:40 Království prstenu (1)
- 13:20 Království prstenu (2)
- 14:55 Fantomas
- 18:25 Přísně tajné!
- 20:00 Johanka z Arku
- 22:25 Alienoid
- 00:20 Červený trpaslík V (1)
- 00:55 Překladatelé
- 03:00 Comedy Club V (17)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (18)
- 12:00 Rodinné Vánoce
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Rytmická sekce
- 00:00 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 01:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 01:30 City Breaks (Brussels)
- 02:00 Bliss (Agra, India)
- 02:45 Best From The Rest (Dubai)
- 03:00 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 03:30 Quest (Lucknow 2, India)
- 14:00 Food Stories (Chinese)
- 14:30 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 15:00 Quest (Mumbai 1, India)
- 15:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 00:00 Hitlerův poslední útok V (Bitva o pevnost)
- 00:45 Nacistické megastavby IV (Hitlerova Luftwaffe)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Miminka na černém trhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Mladí podezřelí)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Lamborghini transportér)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Máme povolení)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (2)
- 01:15 Jak se žije v ponorce (1)
- 02:00 Pohledy do historie (19)
- 02:05 Diktátoři (3)
- 02:50 Život na válečné lodi II (2)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VI (1)
- 04:25 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 06:00 Drama v oblacích (4)
- 07:00 Technické katastrofy II (8)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (7)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (8)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (8)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (19)
- 16:10 Technické katastrofy II (9)
- 17:05 Pohledy do historie (28)
- 17:10 Americká 80. léta (1)
- 18:05 Pohledy do historie (30)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (5)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (9)
- 10:10 Serengeti (2)
- 11:20 V továrně VI (8)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (5)
- 15:30 Serengeti (3)
- 16:50 V továrně VI (9)
- 17:55 Primáti (2)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři (4)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (4)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (5)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 03:00 Lovci odpadu IX (6)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Rodinný prostor a úložiště)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Kousek nebe)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Život není drag)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Údiv na hlavním ostrově)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Úsměv za čtyři miliony dolarů)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Najednou bohatý a módní)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Stonington v Connecticutu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Stylová šarvátka v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Duch jezera St. Louis)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Moc velký hluk)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Zanedbaná nemovitost)
- 05:30 Mistři bazénů III (Od zarostlého po špičkový)
- 06:00 Dobrý základ VIII (Nešťastná jáma na peníze)
- 07:00 Renovace na Havaji (Historický nález na Havaji)
- 00:40 Kuchyně 14: Léto po celý rok (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Jarní variace (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen přirozeně (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Takové malé smažení (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Výprava za kuřecími pochoutkami (14)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Fúze chutí (16)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Soutěživá rodina proti sourozencům (7)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Kubánská proti cajunské rodině (8)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Sytá jídla z Iowy proti „pakalačským" (9)
- 06:00 Kuchyně 14: Nové triky (8)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Romantický recept (8)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Zaměříme se na maminky (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 23: Vyhlídka na vítězství (7)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Řetěžová reakce)
- 01:25 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 01:45 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:10 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 02:35 Mistři aukcí III (Hula Moola)
- 03:00 Mistři aukcí III (Přátelé z Havaje)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Sloní hříčka)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Akta MUFON)
- 00:00 Doc Time (Vianoce v Bangladéši)
- 00:48 Global Treasures (Salvador)
- 01:00 Terra Mystica (Mystické Benátky)
- 01:27 Nature Wonders (Arktida)
- 01:38 Planet Terra (Nuwara Eliya)
- 01:43 Global Treasures (Zámok Rosenborg)
- 01:54 Planet Terra (Technické muzeum ve Speyeru)
- 02:00 Vista Point (Jakarta)
- 02:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 02:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 03:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 03:29 Vista Point (Reykjavík)
- 03:55 Planet Terra (Taškent)
- 04:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 04:29 Vista Point (Bahamy)
- 04:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 05:00 Vista Point (Ibiza)
- 05:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 05:38 Planet Terra (Kalmar)
- 05:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 05:54 Planet Terra (Bardejov)
- 06:00 Global Treasures (Horezu)
- 06:12 Vista Point (Tripolis)
- 06:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 06:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 07:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 07:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 08:00 7 Days (Jordánsko)
- 08:53 Planet Terra (Sklář)
- 09:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 09:30 Vista Point (Fes)
- 10:00 7 Days (Aljaška)
- 10:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 11:00 Vista Point (Nice)
- 11:27 On Tour (El Tren Inca)
- 11:54 Planet Terra (Bari)
- 18:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 18:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 18:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 18:43 Global Treasures (Goshavank)
- 18:54 Planet Terra (Iraklio)
- 19:00 Vista Point (Litva)
- 19:27 Global Treasures (Mingun)
- 19:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 19:43 Global Treasures (Efez)
- 19:54 Planet Terra (Brissago)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Lezení
- 04:00 Lezení
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 10:30 Horská kola
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 17:15 Olympijské hry
- 18:15 Olympijské hry
- 19:15 Snooker
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:00 Olympijské hry
- 11:30 Olympijské hry
- 12:30 Olympijské hry
- 13:30 Snooker
- 16:30 Lezení
- 17:00 Horská kola
- 17:30 Jachting
- 20:00 Cyklistika
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Fotbal: Struga - Slovan Bratislava
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Poker
- 12:00 Házená
- 13:45 WTA 250, sestřih, Thailand Open
- 14:15 Házená
- 20:30 Házená
- 04:45 Box: TOP 25 KO 3/3
- 05:30 Box: Tysonovy největší údery
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 14:00 SuperEnduro
- 16:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Tenis
- 22:30 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 CH EBU - El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Zpětný chod: Ford Granada (47)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (48)
- 00:45 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (49)
- 01:15 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (50)
- 01:45 Racing Files: Historie okruhu v Monze (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 03:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Eastside Motors: Výtlaková monstra (55)
- 04:35 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (56)
- 05:00 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (57)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Porsche Taycan (1)
- 06:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (2)
- 06:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (3)
- 06:45 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (34)
- 18:20 Garáž 21 (35)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 19:15 Poklady v garáži (37)
- 19:45 Zpětný chod: Ford Granada (38)
- 00:00 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 00:30 F&H Events (Fishing&Hunting Expo 2024)
- 01:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 01:30 Dámy a ryby v rozmarném jaru
- 02:00 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 02:30 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 03:00 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 03:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 04:00 JETFISH (Mohykáni pod Pálavou)
- 04:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 05:00 Vysoká v Argentině
- 05:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 06:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 06:30 Novinky Delphin 2024
- 07:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 07:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 16:00 Nový muškař (18)
- 16:30 Magazín Energofish (91)
- 17:00 Balatonská kapří paráda
- 17:30 Feedermánie (Na stopě candátů jezera Adács)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Best of QUEEN
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Best of QUEEN
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (27)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (123)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (67)
- 08:20 Nespoutaný anděl (68)
- 09:20 Yago, syn džungle (136)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (137)
- 15:55 Wolffův revír (77)
- 16:55 Stefanie (45)
- 17:55 Stefanie (46)
- 18:55 Nespoutaný anděl (69)
- 19:55 Nespoutaný anděl (70)
- 20:55 Wolffův revír (78)
- 21:55 Krampovoloviny (4)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Paramore
- 02:50 Various Artists
- 03:00 Yes
- 05:01 The Lumineers
- 06:00 Rihanna
- 07:30 Milky Chance
- 08:40 AC/DC
- 09:04 30 Seconds To Mars
- 10:33 Beck
- 11:25 City and Colour
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Yes
- 14:01 The Lumineers
- 15:00 Guns N’ Roses
- 17:21 Imagine Dragons
- 18:26 Robert Plant
- 19:51 James Taylor (JTQ)
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Los Lobos
- 00:20 Geordie Shore: Shledání XXIII (5)
- 01:05 K popukání XXXI (35)
- 01:30 K popukání XXXI (36)
- 01:55 K popukání XXXI (40)
- 02:15 K popukání XXXI (41)
- 02:40 K popukání XXXII (1)
- 03:00 K popukání XXXII (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 IX (14)
- 14:40 K popukání XXIII (33)
- 15:05 K popukání XXXI (32)
- 15:30 K popukání XXXI (33)
- 15:55 Pomoc! Pomoc! Mám tajný vztah! II (8)
- 20:30 K popukání XXXV (25)
- 20:55 K popukání XXXI (21)
- 21:15 K popukání XXXI (25)
- 21:40 K popukání XXXI (27)
- 01:00 Dance Anthems!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 09:00 MTV Top 20
- 10:00 Non-Stop Hits
- 15:00 100% 2020s!
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Superstar DJs!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:30 PREMIUM PÁRTY
- 00:15 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:25 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 19:10 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 19:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 EVERGREENY
- 09:30 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 11:00 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 11:55 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 12:35 COUNTRY
- 13:10 ČAS NA DECHOVKU
- 13:45 Přestávka ve vysílání 13:45-14:50
- 14:50 ŠLÁGR SILVESTRY
- 15:30 CHVILKA S...
- 15:55 TELESHOPPING
- 16:10 ČAS NA DECHOVKU
- 17:25 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 18:00 Přestávka ve vysílání 18:00-19:05
- 19:05 HARMONIKY
- 19:45 CHVILKA S...
- 20:15 CHVILKA S COUNTRY
- 20:45 ČAS PRO HVĚZDU
- 21:15 POP ZÁBAVA
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 03:40 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 06:00 Craig od potoka (Nárok na pařez)
- 06:10 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část první)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Taneční skupiny, část druhá)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (Zajíc v pytli)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (P.P.)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Dům Baby Jagy)
- 08:15 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 08:25 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 08:35 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 08:50 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 09:00 Gumballův úžasný svět V (Podivínka)
- 09:20 Gumballův úžasný svět V (Menu)
- 09:30 Gumballův úžasný svět V (Strejda)
- 09:45 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 10:00 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 10:15 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 10:25 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 10:40 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 10:58 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 11:40 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 11:50 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 12:10 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 12:20 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 12:35 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 12:45 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 13:05 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 13:15 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 13:25 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 13:40 Craig od potoka II (Stařešina Kelsey)
- 13:50 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 14:05 Craig od potoka II (Rada od potoka)
- 14:15 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Hlad naruby)
- 14:40 Totální Dramarama II (Pekelně pálivá paprička)
- 14:55 Totální Dramarama II (Trubka netrubka)
- 15:05 Totální Dramarama II (Kámo, kde mám papoucha?)
- 15:10 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Soutěž kostýmů)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Ples démonů)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 1)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Senzační požitkářská 200. epizoda, část 2)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Chlupatí čmuchalové)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 17:05 Lamput III (Rozkol)
- 17:15 Pan Magoo II (Magoo junior)
- 17:45 Craig od potoka II (Spisovatelka Kelsey)
- 17:55 Craig od potoka II (Bratranec od potoka)
- 18:05 Craig od potoka II (Školka u potoka)
- 18:20 Craig od potoka II (Pašeráci cukru)
- 18:30 Craig od potoka II (Přespání u JP-ho)
- 18:45 Ben 10 III (Hlavy rodiny)
- 18:55 Ben 10 III (Můj ochránce)
- 19:05 Ben 10 III (Kola štěstěny)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 40)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 41)
- 19:44 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Pyramidová hra)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Konečně lekce)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Ruce závodí s nohama)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 22:55 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 23:10 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 00:35 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 00:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Friends of the Forest)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Guardian of the Forest)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: My Eyes Spy)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wicked Wand)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ojo's Treasure Hunt)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Return of Pumpkinhead)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Doozy of a Woozy)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Gets Witched)
- 06:00 Batwheels (When You're A Jet)
- 06:10 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Surprise!)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (Frenemies)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (You Are What You Eat)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Not My Tyke)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Everyone Into the Pool)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (A Head For Science)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Hotel Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Caring Bean)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series II (Opera Bean)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Bell Race)
- 10:30 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 10:35 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 10:45 Silly Sundays (Carried Away)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Cruisin' for a Bruisin')
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Road Trippin')
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Move It or Lose It)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Cat Dance Fever)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Dirty Rat)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Tom and Jerry-Geddon)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Spa Day)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Obstacle Race)
- 14:30 Lucas the Spider (House Sitting)
- 14:40 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 14:45 Lucas the Spider (A Song for Wimble)
- 15:00 Silly Sundays (Tram Trip)
- 15:05 Silly Sundays (The Package)
- 15:10 Silly Sundays (Windy Day)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Taking Your Time)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Bird Call)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Quest for the Rainbow Stone)
- 16:55 The Tom and Jerry Show III (It's All Relative)
- 17:05 The Tom and Jerry Show III (Vegged Out)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (Lost Marbles)
- 17:25 The Tom and Jerry Show III (Frown and Country)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (Vocal Yokel)
- 17:40 The Tom and Jerry Show III (Hamster Hoopla)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Tuff Shooting)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 18:10 Batwheels (Mechanic Panic)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (Good and Weevil)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (The Fly)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 22:00 Alice & Lewis (Silence Day)
- 22:10 Alice & Lewis (Topsy-Turvy Wonderland)
- 22:25 Alice & Lewis (The Queen Moves In!)
- 22:40 Alice & Lewis (The Two Alices)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Vstávat a cvičit / Čekání / Podivná plíseň)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Problémy s pletí)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Domácí vězení)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vetřelec)
- 01:45 Victorious (Pilot)
- 02:00 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:25 iCarly II (Jak udělat ze Sam holku)
- 02:45 iCarly II (iSetkání s Missy)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Hunterovi Navěky)
- 03:30 Tajemství Hunterových III (Narozeninový dárek)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:30 44 koček II (Obrácený svět)
- 04:45 44 koček II (Barevná kočkohra)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Mr.Fix-It)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové (Trápení s nosem / Nešika není nešika)
- 06:25 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Sponzoři Show Patrika Hvězdice / Neptunův bál)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Moje noha! / Inkoustová limonáda)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 14:40 Hlasiťákovi VI (Elegán Flip / Lovci duchů)
- 15:00 Spongebob v kalhotách X (Mozkovrtule / Superkalhotovec)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Toxická pozitivita / Fazolový Farmulátor)
- 22:00 Hlasiťákovi II (Fotíme se / Potíže se spolubydlícími)
- 22:30 Hlasiťákovi II (Je to Apríl! / Není práce jako práce)
- 22:55 Casagrandovi (Hádej, kdo nakoupí na večeři / Nový spolubydlící)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Červík / Nová móda)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Tvoje a moje a moje / Škrťák Krabs)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Stavba doupat / Zimní světla)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Dinobot / Lesní skvadra ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 01:30 Tlapková patrola (Tancující Tlapky / Tlapky v mlze)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlap Tlap husa / Tlap tlap a ještě dál!)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Rychlí přátelé)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Závod o zlatý poklad)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Hledá se výbušná rychlost)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Vítězství nad podvodníkem)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Záchrana závodního dne)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (Robotická síla)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Táboření Okurkovy rodiny)
- 04:50 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #714)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Jakův dort / Tlapky zachraňují divokého jezdce)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 07:20 DORA (Malý axolotl / Buble trable)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Super žralok / William versus divočina)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Větrný podzimní den)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Záhady)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Bubliny)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Čas jít spát)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Dopravní zácpa)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Kamenná jezírka)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Méďa na výletě)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Slůně Emily)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Tomův kamarád)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Pouštění lodiček)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Ztracená medúza / Korálové dilema)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví obří přehradu / Parta zabezpečuje farmu proti veverkám!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky a kočky zachraňují Humcatdingermana / Tlapky zachraňují soutěž Turbotových)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky versus Jauky-Tlapka / Tlapky zachraňují zářivou párty)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 14:35 DORA (Potíže s dortíkem / Vrčící syčící vytí)
- 15:00 Tlapková patrola IX (Tlapky se seznamují s kočičí partou.)
- 15:25 Tlapková patrola IX (Kočičí parta / Tlapková záchrana: Raketoví záchranáři / Maska zlatého lva)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Pozor na Barbabrajta/Bilionáři)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Strom Barbapapových / Narozeniny Barbadětí)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 17:45 DORA (Malý axolotl / Buble trable)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonova honba za pokladem / Paddington a chuť Itálie)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Tlapky se seznamují s kočičí partou.)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Kočičí parta / Tlapková záchrana: Raketoví záchranáři / Maska zlatého lva)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (9)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbatelevize / Muzeum)
- 22:10 Prasátko Peppa VI (Královna)
- 22:15 Prasátko Peppa VI (Opuštěný ostrov)
- 22:20 Prasátko Peppa VI (Parfém)
- 22:25 Prasátko Peppa VI (Dětská slavnost)
- 22:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují splašeného bruslaře / Tlapky zachraňují Ryderovo překvapení)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 23:55 Jelení skvadra III (Velká Nubble / Pozor, balvany!)
- 00:00 Kluk, holka atd. (97)
- 00:10 Kluk, holka atd. (98)
- 00:23 Zombí - animáci (9)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 01:10 Tým Tiki (12)
- 01:35 Tým Tiki (13)
- 01:55 Tým Tiki (14)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (8)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (9)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Pyžamasky (22)
- 04:30 Pyžamasky (23)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (15)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (16)
- 05:35 Kluk, holka atd. (81)
- 05:45 Kluk, holka atd. (82)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (66)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (67)
- 06:55 Blue (120)
- 07:05 Blue (121)
- 07:10 Blue (122)
- 07:25 Blue (123)
- 07:30 Blue (124)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (8)
- 14:20 Příšerky v rachotě (9)
- 14:45 Příšerky v rachotě (8)
- 15:15 Hailey jde na to! (14)
- 15:45 Hailey jde na to! (15)
- 18:05 Blue (92)
- 18:15 Blue (93)
- 18:20 Blue (94)
- 18:25 Blue (95)
- 18:40 Blue (96)
- 18:45 Blue (97)
- 18:55 Blue (98)
- 19:00 Blue (99)
- 19:15 Blue (100)
- 19:20 Blue (101)
- 19:30 Blue (102)
- 19:40 Blue (103)
- 19:50 Blue (149)
- 19:55 Blue (151)
- 20:30 Blue (150)
- 20:46 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (5)
- 20:50 Příšerky v rachotě (2)
- 21:15 Příšerky v rachotě (5)
- 21:45 Jessie (101)
- 22:15 Jessie (1)
- 22:40 U Raven Doma (43)
- 23:10 U Raven Doma (44)
- 23:40 Kluk, holka atd. (99)
- 23:50 Kluk, holka atd. (100)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (14)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (3)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (4)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (5)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (1)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 04:00 Eureka! (18)
- 04:30 Eureka! (19)
- 05:00 Eureka! (20)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 07:00 Bluey (71)
- 07:10 Bluey (72)
- 07:20 Bluey (73)
- 07:30 Bluey (74)
- 07:40 Bluey (75)
- 07:50 Bluey (76)
- 08:00 Bluey (77)
- 08:10 Bluey (78)
- 08:20 Bluey (79)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 10:00 Firebuds (3)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (48)
- 11:30 SuperKitties (8)
- 12:00 Pupstruction (12)
- 12:30 Bluey (151)
- 13:00 Bluey (3)
- 13:10 Bluey (4)
- 13:20 Bluey (5)
- 13:30 Firebuds (5)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 14:15 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 14:30 The Lion Guard (47)
- 15:00 The Lion Guard (48)
- 15:30 SuperKitties (10)
- 16:00 Pupstruction (13)
- 16:30 Pupstruction (14)
- 17:00 Bluey (71)
- 17:10 Bluey (72)
- 17:20 Bluey (73)
- 17:30 Bluey (74)
- 17:40 Bluey (75)
- 17:50 Bluey (76)
- 18:00 SuperKitties (16)
- 18:30 Sofia The First (31)
- 19:00 Sofia The First (32)
- 19:30 Bluey (53)
- 19:40 Bluey (54)
- 19:50 Bluey (55)
- 20:00 Bluey (56)
- 20:10 Bluey (57)
- 20:20 Bluey (58)
- 20:30 SuperKitties (17)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (20)
- 21:15 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (14)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (14)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 23:00 PJ Masks (122)
- 23:25 PJ Masks (123)
- 23:50 PJ Masks (124)
- 00:13 Bořek stavitel (21)
- 00:23 Bořek stavitel (22)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 01:12 Inui (11)
- 01:20 Hurá za hádankou (21)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (17)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (18)
- 02:55 Chuck a přátelé (17)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (5)
- 04:38 Bořek stavitel (28)
- 04:48 Bořek stavitel (29)
- 05:01 Hurá za hádankou (1)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (29)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (30)
- 05:49 Požárník Sam (22)
- 06:00 Trojčata (33)
- 06:07 Trojčata (34)
- 06:14 Trojčata (35)
- 06:25 Bing (29)
- 06:32 Bing (30)
- 06:39 Bing (31)
- 06:46 Bing (32)
- 06:55 Grisu (28)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (21)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (33)
- 08:40 Doodleboo (34)
- 08:45 Doodleboo (35)
- 08:50 Doodleboo (36)
- 08:55 Doodleboo (37)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 09:30 Hurá za hádankou (25)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (9)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (10)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (11)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (37)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (38)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 11:16 Pettson a Fiškus (11)
- 11:27 Pettson a Fiškus (12)
- 11:40 Pettson a Fiškus (5)
- 11:50 Pettson a Fiškus (6)
- 12:03 Daisy a Ollie (3)
- 12:10 Daisy a Ollie (4)
- 12:17 Daisy a Ollie (5)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (20)
- 13:00 Bing (21)
- 13:08 Bing (22)
- 13:20 Trojčata (5)
- 13:27 Trojčata (6)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (12)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (13)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (21)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (40)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (41)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (19)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (21)
- 15:38 Woozle a Pip (19)
- 15:45 Tilda (13)
- 15:52 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (19)
- 16:15 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (19)
- 17:12 Doodleboo (21)
- 17:17 Doodleboo (22)
- 17:22 Doodleboo (23)
- 17:27 Doodleboo (24)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (19)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 17:59 Požárník Sam (19)
- 18:10 Požárník Sam (20)
- 18:24 Berry a Dolly (5)
- 18:29 Berry a Dolly (6)
- 18:34 Berry a Dolly (7)
- 18:40 Bing (30)
- 18:47 Bing (31)
- 18:54 Bing (32)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (19)
- 19:17 Pettson a Fiškus (6)
- 19:33 Grisu (3)
- 19:43 Grisu (4)
- 19:55 Simon (3)
- 20:00 Simon (4)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (3)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (15)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (19)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (22)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (23)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (27)
- 23:12 Bing (28)
- 23:20 Bing (29)
- 23:27 Bing (30)
- 23:35 Bing (31)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (18)
- 23:47 Oswald (23)
- 23:59 Oswald (24)
- 00:00 Sestry (Nákaza)
- 00:10 Sestry (Pejsek jenom pro nás)
- 00:20 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 00:30 Sestry (Morová válka)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Tátův domov)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 05:35 Mia a já IV (Pod palbou)
- 06:00 Upovídaná Marta (25)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (14)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 14:00 Sestry (Velké prádlo)
- 14:10 Sestry (Katastrofální sestry)
- 14:30 Sestry (Konečně prázdniny)
- 14:40 Sestry (Chybí mi Max)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (11)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (12)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Světla, fotoaparát, akce)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Kančí Hra)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 22:00 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 23:30 Život s tátou (45)
- 23:40 Život s tátou (46)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (20)
- 00:10 Kikoriki (38)
- 00:20 Flopy (114)
- 00:35 Šmolkovia (27)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (21)
- 01:10 Esá z pralesa (4)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (33)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop III (4)
- 02:15 Panda a Krash (26)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (14)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi (17)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (17)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 04:20 Malý medvedík (11)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ III (10)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada II (9)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (7)
- 05:55 Máša a medveď (29)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (5)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (8)
- 06:40 Veselé zajačiky (13)
- 06:45 Ovečka Shaun (3)
- 06:55 Eggy Pops II (12)
- 07:00 Maličké príšerky II (2)
- 07:05 Flopy (105)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (4)
- 07:25 Koyaa (5)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (17)
- 07:55 Drobčekovia II (5)
- 08:10 Máša a medveď (30)
- 08:20 Veselé zajačiky (14)
- 08:30 Fíha Tralala (9)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (17)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (7)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (1)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (8)
- 09:15 Slnečný Rej (18)
- 09:25 Esá z pralesa (4)
- 09:35 Veselé zajačiky (15)
- 09:40 Ruby z dúhy II (14)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (17)
- 10:20 Bob staviteľ III (11)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (32)
- 10:55 Zvedavkovci II (6)
- 11:10 Monchhichi (17)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (5)
- 11:25 Malý medvedík (11)
- 11:50 Panda a Kiwi (6)
- 11:55 Ovečka Shaun (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (2)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (3)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (106)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (48)
- 13:45 Veselé zajačiky (16)
- 13:50 Panda a Krash (26)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (22)
- 14:40 Maličké príšerky II (3)
- 14:45 Máša a medveď (31)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (9)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (18)
- 15:20 Esá z pralesa (5)
- 15:35 Ohrozené druhy (8)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (32)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 16:25 Bob staviteľ III (12)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (8)
- 16:45 Monchhichi (18)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (9)
- 17:05 Ovečka Shaun (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (31)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (3)
- 18:25 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (6)
- 18:50 Flopy (107)
- 19:10 Maličké príšerky II (4)
- 19:15 Zvedavkovci II (7)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (32)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 20:05 Esá z pralesa (6)
- 20:15 Bob staviteľ III (13)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (9)
- 20:40 Slnečný Rej (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (10)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (33)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (23)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi (19)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (32)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (33)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (14)
- 23:35 Mášine rozprávky (14)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (4)
- 23:45 Veselé zajačiky (17)
- 23:50 Malý silák Bheem (49)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Putování po památkách
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Plzeň v kostce
- 02:40 Ztráty a nálezy
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Putování po památkách
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Plzeň v kostce
- 07:40 Ztráty a nálezy
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Putování po památkách
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Interview
- 11:40 Týden v regionech
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Plzeň v kostce
- 12:40 Ztráty a nálezy
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 13:40 Interview
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Týden v regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Plzeň v kostce
- 17:40 Ztráty a nálezy
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Putování po památkách
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Interview
- 21:40 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Plzeň v kostce
- 22:40 Ztráty a nálezy
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 23:40 Interview
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Secrets of Antarctica's Giants
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (Great British Railway Adventure)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 00:55 PLANÉTE RAP
- 01:50 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:15 MÉTÉO
- 02:20 RENVERSANT
- 03:10 39-45, EN SOL CANADIEN
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LES MAÎTRES DU PIMENT
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:35 TENIR SALON
- 16:05 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 17:00 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES MEILLEURES
- 20:00 MARTHE
- 20:10 SI ÇA NE MARCHE PAS AUJOURD'HUI, ÇA MARCHERA PEUT-ETRE DEMAIN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:05 5E RANG
- 21:50 5E RANG
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:30 BASIQUE, LE CONCERT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Vzdelávanie v 21. storočí
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (35)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (24)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (48)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (153)
- 04:15 TALKING EUROPE (4)
- 04:30 BULLETIN (37)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS (5)
- 04:51 THE OBSERVERS (4)
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (48)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (24)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (24)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (890)
- 11:15 FRENCH CONNECTIONS (5)
- 11:21 FASHION (5)
- 11:30 BULLETIN (226)
- 11:45 FRANCE IN FOCUS (5)
- 12:00 NEWS (891)
- 12:16 ARTS24 (25)
- 12:30 BULLETIN (227)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 ACCESS ASIA (5)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 THE 51% (5)
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 ARTS24 (25)
- 17:00 NEWS (898)
- 17:15 REPORTERS (8)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRANCE IN FOCUS (5)
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:15 TETE A TETE (10)
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (49)
- 22:00 NEWS (906)
- 22:15 THE 51% (5)
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (50)
- 23:00 NEWS (908)
- 23:15 ARTS24 (25)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (50)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 POLITIQUE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 LES OBSERVATEURS
- 03:21 FOCUS SOLO
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 A L'AFFICHE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 REPORTERS+
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 PLAN B
- 05:21 FOCUS SOLO
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:16 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS TTI
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 PAS 2 QUARTIER
- 11:21 L'INSTANT MOBILE_24
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 EN TETE A TETE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 MODE
- 15:22 VOUS ETES ICI
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 MER
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 ACTUELLES
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 PLAN B
- 17:21 L'INSTANT MOBILE_24
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE_24
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 EN TETE A TETE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 EN TETE A TETE
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 10:15 Pastýř na člunu
- 10:35 Lidé z cest
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 12:50 Můj chrám
- 13:14 Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
- 14:00 Za obzorem
- 14:30 Na startu
- 14:55 V pohorách po horách
- 15:05 Když bolí tělo
- 16:10 Generace naděje
- 16:45 Klapka
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Dobro očima zalitýma povzdechnutím - DOZP Slatinice
- 18:30 Jánošikove dni v Terchovej 2023
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Západní Ťan Šan
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Plastový oceán
- 21:45 Za obzorem
- 08:00 Joyce Meyer
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:35 Biblia za rok
- 13:15 ICF Praha
- 14:00 Biblická lupa
- 14:30 Worship s kapelou
- 15:45 Campfest
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Košice
- 20:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 20:30 CAMPFEST blok
- 00:05 Nový zákon
- 00:35 U Nikodéma
- 01:30 Ruženec
- 02:00 Jeden na jedného
- 02:10 Medzi riadkami
- 02:25 Eden
- 02:45 Zabudnuté poklady
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Medzi nebom a zemou
- 04:05 Peter medzi nami
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:50 Ruženec
- 08:25 Pozvánka
- 08:35 Pod javiskom: Timotej Križka
- 09:45 Zabudnuté poklady
- 09:55 Svedectvo
- 10:00 Nový zákon
- 10:20 Vaticano
- 10:50 Svätá omša zblízka
- 11:00 Eucharistické zázraky
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätci zo Skalky
- 13:35 Otec Ján Krapan
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Zabudnuté poklady
- 15:30 Ruženec
- 18:05 Effeta
- 18:30 Moja misia - magazín
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom (3)
- 20:30 Najväčší dar
- 22:20 Správy zo Svätej zeme
- 22:45 Fara v meste
- 23:15 Na ceste v rodine
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (3)
- 00:30 Dolce Vita (14)
- 01:00 Design pro vás (6)
- 01:30 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 02:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Skládací skůtr)
- 03:30 Květinová show (7)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Jamie po italsku (5)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (97)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (11)
- 07:00 Květinová show (7)
- 07:30 Dotek luxusu (5)
- 08:00 Vitální zahrada (13)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (13)
- 09:00 Jóga – Energie života (12)
- 10:00 Jamie po italsku (5)
- 10:30 Veterinární charita (15)
- 11:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 12:00 Květinová show (8)
- 12:30 Dolce Vita (14)
- 13:00 Nejlepší domov (3)
- 13:30 Dům v novém kabátě (3)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (6)
- 16:30 House doktor (1)
- 17:30 Moje zahrada (36)
- 20:00 Dolce Vita (15)
- 20:30 Moje Dubaj (5)
- 21:00 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 10:00 Holky v kuchyni (10)
- 10:30 Nebesky dobré (3)
- 11:00 Brent Owens objevuje Mauricius (Kreativně kreolský)
- 11:30 Veget s Klárkou (16)
- 12:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (2)
- 13:00 Billovo jídlo (6)
- 13:30 Luxusní delikatesy (7)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 04:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 04:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 04:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 05:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 05:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 06:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 06:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 07:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 07:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 07:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 08:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 08:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 09:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 09:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 10:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 10:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 11:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 11:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 12:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 12:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 13:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 13:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 14:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 14:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 15:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 15:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 16:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 17:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 17:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 17:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:25 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 18:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 19:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 20:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 20:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 20:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:25 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 21:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 22:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 23:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 23:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 23:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:29 Počasí
- 18:30 TÝDEN V REGIONU
- 18:45 Poztrácená řemesla
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 00:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 00:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 01:25 Bulvár (Bulvár)
- 01:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 01:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 02:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 02:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 03:25 Bulvár (Bulvár)
- 03:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 03:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 04:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 04:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 05:25 Bulvár (Bulvár)
- 05:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 05:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 06:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 06:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 07:25 Bulvár (Bulvár)
- 07:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 07:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 08:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 08:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 09:25 Bulvár (Bulvár)
- 09:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 09:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 10:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 10:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 11:25 Bulvár (Bulvár)
- 11:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 11:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 12:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 12:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 13:25 Bulvár (Bulvár)
- 13:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 13:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 14:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 14:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 15:25 Bulvár (Bulvár)
- 15:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 15:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 16:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 16:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 17:25 Bulvár (Bulvár)
- 17:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 17:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 18:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 18:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 19:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 19:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 19:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 19:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 20:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 20:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 21:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 21:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 21:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 21:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 22:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 23:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 23:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 23:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 23:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 00:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 01:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 01:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 02:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 03:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 04:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 04:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 05:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 06:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 07:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 07:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 08:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 09:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 10:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 10:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 11:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 12:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 13:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 13:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 14:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 15:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 16:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 16:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 17:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 18:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 19:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 19:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 21:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 22:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 22:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Putování po regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeské noviny
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Kam vyrazit
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 6
- 04:30 Dobré zprávy
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 11
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Svět z blízka
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 8
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 4
- 07:30 Středočeský magazín
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 2
- 08:30 Kam vyrazit
- 08:40 Středočeská nej
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 1
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 15
- 11:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 18
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Středočeský magazín
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 4
- 14:30 Špetka Slovácka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres
- 15:30 Dobré zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 6
- 16:30 Svět z blízka
- 16:40 Kam vyrazit
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 2
- 17:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 17:40 Středočeské noviny
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 10
- 18:30 Dobré zprávy
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 13
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Středočeský magazín
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 15
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Za oponou
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 8
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Svět z blízka
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Dobré zprávy
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Česká Třebová slavila
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Česká Třebová slavila
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Česká Třebová slavila
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Česká Třebová slavila
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Česká Třebová slavila
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Česká Třebová slavila
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Česká Třebová slavila
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Česká Třebová slavila
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Česká Třebová slavila
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Česká Třebová slavila
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Česká Třebová slavila
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Česká Třebová slavila
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Česká Třebová slavila
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Česká Třebová slavila
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Česká Třebová slavila
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Česká Třebová slavila
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Česká Třebová slavila
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Česká Třebová slavila
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Hasiči
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Hasiči
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Hasiči
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Hasiči
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Hasiči
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Hasiči
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Michal Švec (152)
- 03:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:45 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Josef a Jan Filipovi (85)
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 15:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:30 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 18:25 POČASÍ
- 18:28 KULTURA
- 18:33 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 18:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 20:25 POČASÍ
- 20:28 SPORT
- 20:33 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 20:35 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:50 SPORT
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 22:25 POČASÍ
- 22:28 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:43 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 23:35 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Історії війни
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Історичні факти
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Спеціальний репортаж
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 20:30 Все так однозначно
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Magyarország ma
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Itthon vagy!
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Magyar gazda
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Magyarország ma
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Unió27
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik
- 01:15 Akusztik miniprogram (Király Viktor- Király utca)
- 01:30 Mit kíván?
- 02:00 Esti Kornél
- 02:50 A38 Archív (Subscribe)
- 03:45 Hullámhossz (Rák Béla Combo)
- 03:55 Hullámhossz (Imre Fia Imre)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Árnyék a víz alatt)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kistöfi a tóparton)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (A fagyasztott hal)
- 05:20 Mesélj nekem! (Mese a gyapotmagocskáról (perzsa népmese))
- 05:30 Pom-Pom meséi (A Golyókapkodó)
- 05:35 Kiváncsi Fáncsi (Krokodil - kaland)
- 05:40 Magyar népmesék VII (Gyöngyvirág Palkó)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (Aranytojás)
- 06:00 Miezmiaz? (11)
- 06:05 Miezmiaz? (12)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (26)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A király golfozik)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Reggel, délben, este)
- 06:55 Tündér lilinkók (Mókus-móka Habzsi módra)
- 07:10 Tündér lilinkók (Szirom és a tél)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Forgás)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Ütközés)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (Sohaország jóslat)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (A rák invázió)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Az úszóverseny)
- 08:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Király apánk régi játéka)
- 08:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (A törékeny óriás)
- 09:00 RoboVonatok II (Energialabda verseny a viziparkban)
- 09:10 Bohókás professzor (Óvoda)
- 09:25 Bobby és Bill (A fotóverseny)
- 09:35 Bobby és Bill (Bill, a sztár)
- 09:50 Gyerünk, Pocoyo! (Elly fürdik)
- 09:55 Gyerünk, Pocoyo! (A csodálatos torony)
- 10:05 Gyerünk, Pocoyo! (Pocoyo új játékai)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (A nagy vonatszülinap)
- 10:35 A bűvös körhinta II (A varázsszekrény)
- 10:45 A bűvös körhinta II (Csipogó játékok)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (A fagyasztott hal)
- 11:05 Mesélj nekem! (Mese a gyapotmagocskáról (perzsa népmese))
- 11:20 Topo Gigio (Szerencsés Gigio)
- 11:30 Simon (A Szuper Elvis Küldetés)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Koalamentés)
- 11:50 Petronix Védők, akcióra fel! (Dupla zebramentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (Alvin tanul)
- 12:15 Alvin és a mókusok V (Theodore elkutyulódik)
- 12:25 Alvin és a mókusok V (Lali úr)
- 12:35 Alvin és a mókusok V (Szerelmes dal)
- 12:50 Breki, a világjáró (Nepál - a világ tetején)
- 13:00 Breki, a világjáró (A boldogság titka Bhutánban)
- 13:15 Breki, a világjáró (Az athéni olimpia)
- 13:30 Lucky, a kölyök (A törvény az törvény)
- 13:40 Lucky, a kölyök (A szomjas bölény)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (A mélység titka)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Camelot királyi pitéje)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Az aranyparipa)
- 14:45 Sadie Sparks (Csinibaba)
- 14:55 Zazie kisasszony (Cindy híres)
- 15:05 Zazie kisasszony (Tanári titkosszolgálat)
- 15:10 Bluey (Utánzós)
- 15:20 Bluey (Ottalvás)
- 15:25 Bluey (Korababa)
- 15:35 M2 matricák - Négyzetgyök (Játékos matematika)
- 15:40 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: Arany Lacinak)
- 15:50 44 csacska macska II (A hullahopp-verseny)
- 16:00 44 csacska macska II (A világ legnagyobb hamburgere)
- 16:10 Nefertin kalandjai a fáraók földjén (A nílusi krokodil)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Karvalymentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Makimentés)
- 16:50 RoboVonatok II (X-vonat vicces kísérlete)
- 17:05 Bohókás professzor (Fagyott Géniusz)
- 17:15 Alvin és a mókusok V (Bubble Wrap)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Sakk-matt)
- 17:35 Alvin és a mókusok V (Sir Elinor, a bátor)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (Az álomromboló)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Lovag a bajban)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Ne bántsd a fákat!)
- 18:25 Lucky, a kölyök (A szabadság pörköltje)
- 18:40 Lucky, a kölyök (A szalon szelleme)
- 18:50 Bluey (Anyás-apás)
- 19:00 Bluey (Bújócska)
- 19:05 Bluey (Kemping)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Korrektség)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (A papírsárkány)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Egerszalóki sódomb)
- 20:00 Heartland V (Bizalom)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:20 Gasztroangyal (Hajdúdorog)
- 01:15 Az érzelmek tengerén (117)
- 01:55 Érted mindent (57)
- 02:45 Itthon vagy! (Mezőkövesd-Mezőszemere)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Robert Capa Központ)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (A lényeg)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:40 Rondó
- 07:05 Kárpát-medence
- 07:30 A Nagyok
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Asztalitenisz, Ecseki Nándor)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (20)
- 13:50 A világ egy terített asztal (Württemberg)
- 14:20 Európa ízei (A Bregenzi erdő)
- 14:50 Egy Perc Híradó
- 14:53 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Zenekarból szólóba)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (József)
- 18:50 Napsugár (108)
- 19:30 Mindennapi (A lényeg)
- 19:40 SzerencsePerc
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (17)
- 20:45 Ellopták Jupiter fenekét
- 22:20 Kenó
- 22:24 Időjárás-jelentés
- 22:35 25 km/h - Féktelen száguldás
- 00:30 Góóól!2
- 01:25 Vívó magazin
- 01:55 Pecatúra
- 02:20 DVSC
- 02:45 10.9 Sportlövő magazin
- 03:00 Labdarúgó mérkőzés
- 04:50 Atlétika - Gyémánt Liga
- 06:55 Pecatúra
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Kajak-kenu tv
- 08:00 Strandkézilabda
- 08:15 10.9 Sportlövő magazin
- 08:30 Női labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Vízilabda magazin
- 11:00 Labdarúgó mérkőzés
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 M4 Sport stúdió
- 13:25 Forma-1 - 1. szabadedzés
- 14:35 M4 Sport stúdió
- 14:50 M4 Sport stúdió
- 15:00 Forma-3 - Időmérő-edzés
- 15:40 M4 Sport stúdió
- 15:50 M4 Sport stúdió
- 15:55 Forma-2 - Időmérő-edzés
- 16:35 M4 Sport stúdió
- 16:45 M4 Sport stúdió
- 16:55 Forma-1 - 2. szabadedzés
- 21:15 Értékelő műsor
- 21:30 Nemzeti Sporthíradó
- 21:45 Forma-3 - Időmérő-edzés
- 00:25 Agenda
- 00:40 A gyilkos a házban van
- 02:15 Főtér (Dunaparti települések)
- 03:05 Ezer év szentjei (Szent Hedvig (1373-1399))
- 03:35 Itthon vagy! (Dunakanyar)
- 14:50 Tanulmány a nőkről
- 16:20 A Nagyok
- 16:50 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 16:55 Koronás sas (16)
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 18:00 Kontúr (Gőz László)
- 18:45 Agenda
- 18:55 Nagy Diák Teszt (Nagy Diák KRESZ-teszt)
- 19:55 M5 História (Nők az ÁVH-ban)
- 20:35 Katonazene
- 22:15 Az Atlanti-óceánon át (Az óceánon túl)
- 23:20 Sztankay mozija (Leviatán)
- 23:30 Leviatán
- 00:10 Itthon vagy!: Hajdúvárosok
- 00:35 Vers mindenkinek: Szép Ernő: Pitypang (Halász Judit)
- 00:37 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Nem esik le az aranygyűrű az ujjáról.
- 00:50 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Buda vára sem egy nap alatt épült fel
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Mága Zoltán koncert: - 2019. I. rész (4)
- 02:20 Január
- 03:40 Magyar elsők: Az első magyar pénzintézetek
- 04:00 Szép hazánk, Magyarország!: Történelmi emlékhelyek
- 04:05 Ridikül: Ha megérint a halál szele
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Hangszimbolika
- 05:35 Itthon vagy!: Építészeti séta – Angyalföld és Újlipótváros
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Nem esik le az aranygyűrű az ujjáról.
- 06:10 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Buda vára sem egy nap alatt épült fel
- 06:15 Magyar világ
- 06:40 Rejtélyes XX. század
- 07:10 Mindennapi: A lényeg
- 07:15 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 07:35 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: VII. Erdélyi Hivatásos Táncegyüttesek találkozója - 2. rész
- 12:55 A hét műtárgya: Ligeti Miklós: Anonymus
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Rondó
- 13:55 Kárpát-medence
- 14:20 Kék bolygó
- 14:45 Noé barátai
- 15:20 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 15:50 Hogy volt?!: Rockélet a 70-es, 80-as években
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Dohnányi Ernő: Simona néni
- 20:57 Névjegyek: Mária
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:20 Malý fotbal
- 07:10 Inline holkej extraliga
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Fotbal mezinárodní přátelské utkání
- 11:00 Basketbal Prague Games
- 13:00 Team Brute
- 13:25 FIA World Endurance Championship
- 20:35 Truck Trial Braňany
- 21:10 FIA WEC Sao Paulo - ohlédnutí
- 22:10 Sám sobě koučem
- 22:35 Americký fotbal Snapbacks liga
- 00:03 repríza OK Start
- 03:28 Pohádky (1)
- 08:30 repríza OK Start
- 12:09 Open Stage
- 22:22 Open Stage
- 23:58 repríza OK Start
- 00:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 00:30 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 06:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:32 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:37 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:47 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:49 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 06:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 15:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 18:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 20:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 22:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 OTAZNÍKY TV R (7)
- 01:35 POČASÍ TV R
- 01:40 STUDIO 'R'
- 01:50 ZVEME VÁS
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 DOKUMENTY TV R (2)
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 OTAZNÍKY TV R (7)
- 04:35 POČASÍ TV R
- 04:40 SPORT
- 04:45 DOPRAVA
- 04:50 ZVEME VÁS
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 OTAZNÍKY TV R (7)
- 07:35 POČASÍ TV R
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 11:40 STUDIO 'R'
- 11:50 POČASÍ TV R
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 Martin Linhart (1)
- 17:40 POČASÍ TV R
- 17:45 STUDIO 'R'
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 STUDIO 'R'
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 DOKUMENTY TV R (4)
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Třepotavé prsty zapomnění)
- 00:45 Sanjay a Craig (Chlupáč Johnson / Krotitelé snů)
- 01:05 Sanjay a Craig (Dopravní ostrov / Pártybot)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Frakostein / Přežití v betonové džungli)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Sestřenky na střenky)
- 02:05 Želvy Ninja IV (Cesta do hlubin Mikeyho mysli)
- 02:25 Želvy Ninja IV (Aréna zkázy)
- 02:50 Chlebáci (Tvrdej chleba / Můj jenom můj)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 1)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 2)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Ochutnávka zdarma / Přestavba domu)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Nová verze Karen / Nespavá houba)
- 05:00 Sanjay a Craig (Maximum Dennis / Psí vlna)
- 05:20 Sanjay a Craig (Strach z výšek / Být jako Tufflips)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Zeela The Great)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Fér závod / Rodinný odkaz)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Černá hodinka / Potíž s pláží)
- 07:45 Hlasiťákovi VI (Řidičák)
- 08:05 Hlasiťákovi VI (Dědův kemp)
- 08:15 Casagrandovi (Rosa žárlí)
- 08:30 Casagrandovi II (Kámoši / Sok v lásce)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Zlato-Crocker a tři Féroví medvídci / Hoch nóbl)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci IX (V mobilní pasti)
- 09:45 Sharkdog (Bouřka ve Foggy Springs)
- 09:50 Sharkdog (Žraločí schovka)
- 10:00 Sharkdog (Ošklivá nemoc)
- 10:05 Šmoulové II (Čarodějný pacient)
- 10:20 Šmoulové II (Lístulka je nemocná)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Hlídání velryby / Úklidová četa)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Návrat Bubliňáka)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Umělecké dílo)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice II (Patrikova show inkasuje / Hvězdicové hry)
- 16:10 Show Patricka Hvězdice (Efekt motýlích Patriků / Nezapomenutelná vesmírná láska)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Fiasko v šapitó / Sandy, pomoz nám!)
- 17:05 Spongebob v kalhotách V (Speciální díl - Kam zmizel Spongebob? část 1)
- 17:15 Spongebob v kalhotách X (Úžasná mini-houba)
- 17:30 Sharkdog (Zeleninové větry)
- 17:40 Sharkdog (Bouřka ve Foggy Springs)
- 17:50 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XI (Kreslená dimenze)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním / Soutěž mazlíčků)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Podivný svátek / Zadní vrátka)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (císařské nemehlo)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Sova přijde znova)
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej