Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:05 Mistři renovací (5)
- 01:45 Kachní dynastie III (6)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 08:20 Mistři renovací (5)
- 09:15 Kachní dynastie III (6)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (3)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 13:15 Válka skladů X (27)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (5)
- 18:40 Válka skladů X (29)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (9)
- 20:30 Mistři renovací II (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (10)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (11)
- 01:55 Malý Sheldon II (6)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (21)
- 03:10 Americký táta IV (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky IV (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (59)
- 06:20 Zig a Sharko IV (67)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (51)
- 07:10 Přátelé VIII (2)
- 08:05 2 $ocky IV (11)
- 09:45 Malý Sheldon II (10)
- 11:25 Ženatý se závazky (61)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (6)
- 13:10 Přátelé VIII (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku XII (11)
- 15:45 2 $ocky IV (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (8)
- 19:10 Malý Sheldon II (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (15)
- 21:40 Přátelé VIII (4)
- 22:35 Americký táta IV (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (8)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (17)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko (1)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 01:05 Vyměněné osudy II (29)
- 02:30 Čarodějky III (21)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 03:50 Loď snů: Singapur
- 05:35 Ulice (4326)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VII (3)
- 08:55 Čarodějky IV (1)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (59)
- 12:25 Nekonečná láska II (98)
- 16:30 Vyměněné osudy II (35)
- 20:15 Nekonečná láska II (101)
- 21:05 Nekonečná láska II (102)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Pinar Karsiyaka - Peristeri bwin
- 10:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (13)
- 11:30 1:1 Sport Show (65)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 Golden Roof Challenge
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Coventry City - Manchester United
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 If it’s easy it’s not fun
- 19:30 Pasko - The Magic Move
- 20:00 1:1 Sport Show (66)
- 20:30 Spade poker show 2024 (14)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Španělsko - Belgie
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - SIG Štrasburk
- 00:00 Fotbal: Montpellier HSC - OGC Nice
- 01:45 PFL Mena 2
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 12:30 Prague rugby 7s 2024
- 13:00 PFL Mena 2
- 18:15 Běhej lesy - Týmovka
- 18:30 World Matchplay Darts 2024
- 01:30 Správy „N“
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (3)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Max)
- 05:20 Capri (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Mlčať je zlato)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zmŕtvychvstanie)
- 16:00 Správy
- 16:30 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 2. časť)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Mladší brat)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Rodinné putá)
- 22:05 Rebelka z dobrej rodiny (4)
- 23:45 Julie Lescautová (1)
- 00:00 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Bez problémov
- 11:00 Spadla z oblakov (Rozlúčka)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Liečivá živica)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Žijeme svoj sen ...)
- 19:05 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 19:10 Rusty
- 19:15 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 19:25 Futbal: AS Trenčín - Galatasaray Istanbul
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Vzácne druhy húb
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 08:05 Randění v New Yorku
- 09:45 Malý princ
- 11:40 Dej si pohov, mladej!
- 13:30 Suprákovi
- 15:05 Vrásky z lásky
- 20:15 Adam
- 22:10 Simulant
- 23:55 Pařba v Pattayi
- 00:05 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Šikana v práci)
- 03:40 Soudní síň (Cirkus)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Cirkus)
- 10:00 Soudní síň (Krvavá noc)
- 11:00 Pod povrchem (14)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Nemám co jíst!)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (9)
- 21:45 Dobrá čtvrť II (Hrst levandule)
- 00:30 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:35 Partička
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (57)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (58)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (4)
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (1)
- 01:00 Grandiózní domovy (3)
- 01:45 Mistři dřeva (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (13)
- 03:35 Dům snů II (13)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (2)
- 06:00 Dům snů (3)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (10)
- 07:50 Mistři dřeva (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (13)
- 09:55 Grandiózní domovy (3)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (5)
- 14:20 Dům snů II (13)
- 15:10 Mistři dřeva (8)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (2)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (6)
- 17:30 Grandiózní domovy (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 21:15 Dům snů (4)
- 00:10 Smrtelné zlo: Probuzení
- 01:45 Podfu(c)k
- 03:25 2012
- 08:35 Duna: Část druhá
- 11:15 Zóna zájmu
- 13:00 Zelený sršeň
- 17:20 Duna: Část druhá
- 20:00 Zatím tě miluju
- 21:55 Stevie Van Zandt: Disciple
- 00:00 Máma k nakousnutí (5)
- 00:35 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Protest
- 04:15 Omamná láska
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Věrný až za hrob
- 09:05 Kdo věří na lásku
- 10:40 Přátelé (18)
- 11:00 Přátelé (19)
- 11:25 Emily
- 13:35 Za všechno může kocour
- 15:20 Barbie: Ve hvězdách
- 16:40 Julia II (Canard á la presse)
- 17:30 Lásky čas
- 19:30 Inferno
- 21:30 Turista II (5)
- 22:30 Mělas to vědět (1)
- 23:25 Zátah 2
- 00:35 Hollarovi
- 02:00 Malý Sheldon VII (8)
- 02:20 Malý Sheldon VII (9)
- 02:40 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 03:10 Aquaman
- 05:30 Před kamerou XXI (24)
- 06:00 Nejdelší víkend
- 07:20 Opilí láskou
- 08:55 Surfařka
- 13:15 Dvojčata
- 14:45 Blue Beetle
- 16:50 Samaritán
- 18:30 Rod Draka II (5)
- 19:30 Girls III (7)
- 20:00 Girls III (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (11)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 21:40 Veliká III (1)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (2)
- 23:00 7500
- 00:20 Sliby
- 02:05 Vítězství ducha
- 09:20 Dcera vzteku
- 12:50 Láska
- 14:55 Ona je ta pravá
- 16:40 Blanquita
- 18:20 Píseň páva
- 23:10 Příběh dealera
- 00:20 Petržel
- 01:45 Jižní hlídka
- 03:25 Psům a Italům vstup zakázán
- 04:40 Blažená samota
- 06:00 Princezna
- 11:20 Chtěl jsem se ukrýt
- 13:20 Jen ať je to chlapec
- 15:15 Kino Sabaja
- 16:50 1976
- 18:30 Vlasy
- 20:30 Zpráva
- 22:30 65