Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 12:00 Rození obchodníci XVII (8)
- 13:00 Nic se neschová (10)
- 20:00 Schováno v kůlnách VI (5)
- 20:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 21:00 Lovci odpadu IX (6)
- 22:00 Lovci odpadu: Klasická auta III (1)
- 23:00 Phelps vs. žralok
- 00:00 Renovace na Havaji (Nechutné objevy)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Šestileté hledání končí na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Irům štěstí přeje)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Okamžiky k oslavě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Přišel čas na Tybee)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Malta v Coloradu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Velký zadní dvorek pro svatbu v Illinois)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Tanec ve stodole)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Potíže s nebankovním úvěrem)
- 05:30 Mistři bazénů III (Rock ve městě hudby)
- 06:00 Doma u Debboerových II (Největší zakázka)
- 07:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (Jen pár kroků od vysněného domu)
- 14:00 Opravy farem II (6)
- 15:00 Opravy farem II (7)
- 00:40 Kuchyně 14: Dětská jídla (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Zákusky na dostihy (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen samotný sýr (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: To je amore (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Z východního na západní pobřeží (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Italská, havajská a kolumbijská kuchyně (13)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Mámy proti mámám (4)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (5)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Vojenská rodina proti bratrancům (6)
- 06:00 Kuchyně 14: Léto po celý rok (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Dekadentní pokrmy (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Jarní variace (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen přirozeně (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Výplň dutin)
- 01:25 Válka skladů V (Tahle lampa je pro tebe)
- 01:45 Válka skladů V (Všude dobře, doma nejlíp)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 03:00 Mistři aukcí III (Triumfální den)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Tajemný volající)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a Nevysvětlitelná technika)
- 00:00 7 Days (Kampánie)
- 00:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 01:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 01:29 Vista Point (Sevilla)
- 01:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 02:00 Vista Point (San José)
- 02:27 Global Treasures (Toruň)
- 02:38 Planet Terra (St. Ives)
- 02:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 02:54 Planet Terra (Meissen)
- 03:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 03:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 03:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 03:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 03:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 04:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 04:27 Vista Point (Mexico City)
- 04:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 05:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 05:11 Global Treasures (Firenze)
- 05:22 Esovision (Afrika)
- 05:50 Global Treasures (Visby)
- 06:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 06:48 Global Treasures (Prambanan)
- 07:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 07:29 On Tour (Karakoram)
- 07:55 Planet Terra (Istria)
- 12:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 12:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 12:38 Planet Terra (Miami)
- 12:43 Global Treasures (Buxoro)
- 12:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 13:00 Vista Point (Valletta)
- 13:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 13:54 Planet Terra (Vratislav)
- 14:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 14:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 14:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 14:50 Global Treasures (Louvre)
- 15:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 15:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 15:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 16:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 16:53 Planet Terra (Hakone)
- 17:00 Vista Point (Záhreb)
- 17:27 Global Treasures (Dambulla)
- 17:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 17:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 17:54 Planet Terra (Persepolis)
- 22:00 Vista Point (Taipei)
- 22:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 22:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 22:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 22:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 23:00 On Tour (Kanál Göta)
- 23:29 Doc Time (Sumatra)
- 23:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 10:00 Olympijské hry
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:15 Horská kola
- 18:45 Olympijské hry
- 19:00 Olympijské hry
- 20:30 Snooker
- 22:00 Jachting
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 13:00 Olympijské hry
- 13:30 Snooker
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Olympijské hry
- 19:00 Snooker
- 20:30 Cyklistika
- 00:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 01:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 02:30 Házená: Kielce - Aalborg
- 04:15 Házená: Montpellier - Barcelona
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Leksand
- 12:00 Házená
- 13:45 Box: Tysonovy největší údery
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 23:15 MVP
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 MM Automotive
- 19:00 FC Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Mornar (MNE)
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 WACT Tour - Andujar
- 00:10 Zprávy (47)
- 00:15 Rychlé kolo: BMW M5 (48)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (49)
- 01:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (50)
- 02:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (51)
- 02:35 Test automobilu: Kia XCeed (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:05 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (55)
- 03:10 Garáž 21 (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Poklady v garáži (58)
- 04:15 Poklady v garáži (59)
- 04:45 Zpětný chod: Ford Granada (60)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (61)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Výtlaková monstra (4)
- 07:30 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (5)
- 07:55 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (8)
- 09:10 Rychlé kolo: BMW M5 (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Ford Granada (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (40)
- 22:25 Zprávy (41)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (42)
- 22:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (43)
- 22:45 Garáž 21 (44)
- 23:15 Poklady v garáži (45)
- 23:45 Poklady v garáži (46)