Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:05 Dcery duchem (16)
- 01:20 Brousko III (77)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (16)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (13)
- 13:35 Grand Hotel (15)
- 14:35 Grand Hotel (16)
- 15:35 Brousko III (79)
- 16:45 Dcery duchem (17)
- 18:00 Domek na prérii V (14)
- 19:35 Grand Hotel (17)
- 20:35 Grand Hotel (18)
- 21:35 Domek na prérii V (14)
- 23:05 Grand Hotel (17)
- 02:00 Druhá šance
- 03:50 Příslib úsvitu
- 10:20 Štvanice
- 12:10 Leviatan
- 14:35 Hra
- 16:35 Perleťový knoflík
- 18:05 Jeptiška
- 20:00 Lekce
- 22:00 Čtverec
- 01:25 Sibyl
- 03:10 Poznámky k Hitlerovi
- 09:25 Dokonalý pacient
- 11:40 Narušitel systému
- 15:35 Drazí soudruzi!
- 17:40 Křížová výprava
- 18:55 Elvíra Madiganová
- 20:35 Ach, ty holky
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 06:55 O modrém autíčku (Notování)
- 07:05 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:20 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 07:25 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Medicína)
- 10:15 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 10:20 O Mikešovi (5)
- 10:30 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (3)
- 11:25 Já Baryk (4)
- 11:30 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 12:00 Ulice zpívá
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Rána jistoty
- 15:25 Filmové písničky Karla Hašlera - 1. díl
- 16:00 Pomocník
- 17:35 Proč moskyt bzučí do lidských uší
- 18:00 Zámek pro Barborku
- 19:20 Kinosál
- 19:30 O Mikešovi (Mikeš je doma, Nácíček nakupuje)
- 20:00 Pumpaři od Zlaté podkovy
- 21:30 Stopařky neberu!
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Lekce
- 23:40 Slavík a růže
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Semena zmaru
- 01:40 Noční incident
- 03:05 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:10 Za oponou médií (Zločin)
- 06:00 Za oponou médií (Šlechta)
- 07:00 Rozhovory s popírači holocaustu
- 12:05 54 hodin
- 13:10 Dny, které změnily Asii (Let KAL 858)
- 01:30 3:10 Vlak do Yumy
- 03:20 Souboj cti
- 04:50 Close Up III (6)
- 05:20 Close Up III (13)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Close Up III (3)
- 06:55 Rybář a přátelé
- 09:00 Dobrodruh
- 10:40 Šťastný Luke
- 12:25 Bezpečný přístav
- 14:25 Velký flám
- 18:00 Jdi na to
- 20:00 Alexander Veliký
- 22:35 Vigilante Diaries
- 01:25 Bumerang
- 03:15 Životy těch druhých
- 05:20 Close Up III (15)
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Director’s Short Cut III (8)
- 06:05 Princ a já 2
- 07:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 09:35 Těžký zločin
- 11:30 Nenapravitelní
- 13:05 Neprůstřelný plán
- 14:45 Grinch
- 16:25 Dvojníci
- 20:30 Timecop
- 22:00 Vymítač ďábla: Zrození
- 23:45 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 00:20 Červený trpaslík IV (6)
- 00:55 48 hodin
- 02:55 Comedy Club V (16)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (17)
- 12:00 Vánoce ve Washingtonu
- 20:00 Až na krev
- 23:30 Červený trpaslík IV (6)
- 00:00 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 01:00 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 01:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 02:00 Kissed By The Sea (Gozo Island, Malta)
- 02:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 03:00 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 03:30 XP Guide (Copenhagen)
- 08:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 08:30 Xplore Austria (Vienna)
- 09:00 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 09:30 XP Guide (Copenhagen)
- 18:00 Backpack (Zadar, Croatia)
- 18:30 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 19:00 Food Stories (Chinese)
- 19:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 22:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 22:30 City Breaks (Brussels)
- 23:00 Food Stories (Indian)
- 23:30 Backpack (Plitvice, Lopar and Zagreb, Croatia)
- 12:46 Žraločí batolata
- 13:32 Žraločí superschopnosti
- 14:15 Žraločí banditi
- 15:01 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 15:46 Žraloci z ptačí perspektivy
- 22:29 Žraločí superschopnosti
- 23:12 Žraločí batolata
- 23:57 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 00:00 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 00:45 Nacistické megastavby: K boji připraven II (Hitlerovi muži)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Rváčské kluby)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Překvapivé nálezy)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Jaguar Dragster)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Předávání pochodně)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (1)
- 01:15 Vojenská akta X (8)
- 02:00 Diktátoři (2)
- 02:50 Život na válečné lodi II (1)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (4)
- 04:20 Pěšky napříč Himalájemi (3)
- 05:10 Legendární Ford Mustang
- 06:00 Drama v oblacích (3)
- 07:00 Technické katastrofy II (7)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (6)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (7)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (7)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (18)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (7)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (8)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (2)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (9)
- 21:25 Diktátoři (3)
- 10:10 Serengeti (1)
- 11:30 V továrně VI (7)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (4)
- 15:30 Serengeti (2)