Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 04:05 PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (2)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 08:15 Mezi žraloky XI (15)
- 10:05 Kobra 11 XXV (15)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 13:15 Válka skladů X (23)
- 16:45 Kobra 11 XXV (16)
- 17:45 Kobra 11 XXVI (1)
- 18:40 Válka skladů X (25)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (7)
- 20:30 Mistři renovací (5)
- 21:20 Kachní dynastie III (6)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 23:10 Kobra 11 XXV (16)
- 00:25 Teorie velkého třesku XI (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku XII (3)
- 02:05 Malý Sheldon II (2)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 03:20 Americký táta IV (3)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (22)
- 05:35 Ženatý se závazky (55)
- 06:25 Zig a Sharko IV (59)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (49)
- 07:10 Přátelé VII (22)
- 08:05 2 $ocky III (24)
- 08:30 2 $ocky IV (3)
- 09:50 Malý Sheldon II (6)
- 11:20 Ženatý se závazky (57)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 13:10 Přátelé VII (22)
- 14:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XII (3)
- 15:45 2 $ocky IV (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 19:10 Malý Sheldon II (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (7)
- 21:35 Přátelé VII (24)
- 22:30 Americký táta IV (5)
- 23:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu II
- 12:00 Beze stopy VII (Přátelé a sousedé)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (16)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 01:10 Skrytá rodinná tajemství
- 02:30 Doktorka Quinnová II (6)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 04:40 Oteckovia II (52)
- 05:35 Ulice (4324)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (17)
- 08:50 Čarodějky III (21)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (55)
- 12:20 Doktorka Quinnová II (8)
- 16:30 Vyměněné osudy II (31)
- 18:15 Čarodějky III (22)
- 19:05 Gympl s (r)učením omezeným (Útěk)
- 20:15 Nekonečná láska II (97)
- 21:05 Nekonečná láska II (98)
- 10:30 NBA - akce měsíce
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (11)
- 11:30 1:1 Sport Show (63)
- 15:00 PFL 3
- 18:50 Odpolední sportovní noviny
- 18:55 Fotbal: Švédsko - Anglie
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 1:1 Sport Show (64)
- 21:30 Spade poker show 2024 (12)
- 22:00 Prague rugby 7s 2024
- 22:30 WES E - Bike World Series #1
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Tofas Bursa - SIG Štrasburk
- 00:20 Agatha Christie: Poirot (Spona na topánke)
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:55 Don Matteo (Diva)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri (10)
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri (11)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Podvod)
- 16:00 Správy
- 16:35 Bez batožiny (Mjanmarsko - Švedagonská pagoda)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Čierny obraz)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Čas pochybností)
- 22:15 Prípady 1. oddelenia (3)
- 23:20 Správy „N“
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Vietnamský magazín
- 09:25 Príživník
- 10:25 Ako sa neoženiť
- 11:05 Spadla z oblakov (Únos)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Dubová kôra)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Našla sa Dori)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Ako kúzlom)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (5)
- 22:50 Kukačky (6)
- 23:45 Nebeské geto
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Víno
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: 80 ROKOV ASTRONOMICKÉHO ÚSTAVU SAV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 04:25 Národ velryb
- 06:05 Ostrov delfínů
- 07:50 Moře kouzel
- 09:20 Kincsem
- 11:35 Doma je tady
- 14:45 Randění v New Yorku
- 16:25 Nouzový let
- 20:15 Simulant
- 22:10 Operace vykoupení
- 23:55 Slídil
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Vystěhování)
- 03:40 Soudní síň (Zabiják bez vodítka)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Vystěhování)
- 09:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 11:00 Pod povrchem (12)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Testament)
- 12:55 Soudní síň (Neposedný syn)
- 13:55 Soudní síň (To dítě umírá)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Ve jménu děvčat)
- 17:55 Soudní síň (Bitka)
- 22:50 Kriminálka Kraj (Němé přiznání)
- 23:45 První oddělení
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (55)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (56)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (1)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (2)
- 00:35 Lovci plážových domů (9)
- 01:00 Grandiózní domovy (1)
- 01:45 Mistři dřeva (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (11)
- 03:35 Dům snů II (11)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (11)
- 09:55 Grandiózní domovy (1)
- 10:45 Lovci plážových domů (9)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 14:20 Dům snů II (11)
- 15:10 Mistři dřeva (6)
- 16:05 Lovci plážových domů (10)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (4)
- 17:30 Grandiózní domovy (2)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (14)
- 21:15 Dům snů (2)
- 00:25 Vzmužme se
- 01:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 03:40 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Barry Seal: Nebeský gauner
- 09:30 Příchozí
- 11:25 Cesta do Betléma
- 15:15 Roboti
- 20:00 Mělas to vědět (1)
- 20:55 Turista II (5)
- 21:55 Noční zvířata
- 23:50 Blok 99
- 00:40 Patriot
- 03:20 Anatomie pádu
- 10:00 (J)elita ze střídačky 2
- 11:30 Přátelé (13)
- 11:50 Přátelé (14)
- 12:15 Mikádo
- 13:50 Panna, nebo orel
- 15:20 Tenet
- 17:45 Ukradené údolí
- 19:30 Čtyřicítka na krku
- 21:45 Čtyři dobré dny
- 23:25 Den díkůvzdání
- 01:50 Rod Draka II (5)
- 02:50 Sektor II (5)
- 03:50 Máma k nakousnutí (5)
- 04:20 Neneh Superstar
- 06:00 Třináct životů
- 12:05 Shazam! Hněv bohů
- 14:10 Můj týden s Marilyn
- 15:50 Blízko od sebe
- 17:50 Bestsellery
- 19:30 Girls III (Ona souhlasí)
- 20:00 Girls III (Mrtvá uvnitř)
- 20:30 Můžu tě zničit (9)
- 21:00 Mělas to vědět (1)
- 21:55 Turista II (5)
- 22:55 Klub nájemných vrahů
- 01:05 Nenávist
- 02:45 Dívka, která létala
- 04:25 Blesk
- 06:00 Když Harry potkal Sally
- 07:35 Jako nikdo jiný
- 09:25 V deltě
- 11:10 Směna
- 12:35 Přišel čas na lásku
- 14:40 Kde život začíná
- 16:20 Jako nikdo jiný
- 18:10 Levhart anatolský
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Lore
- 00:10 Utajený
- 02:10 Sparta
- 03:50 Irské sbohem
- 04:20 Moje láska, mon amour
- 06:00 Vrch řvoucích lvic
- 07:30 Mamma Roma
- 09:20 Navrátilka
- 11:15 Slepá vrba, spící žena
- 13:05 Yuni
- 14:45 Jsme živé bytosti
- 16:25 Růžový měsíc
- 20:30 Elysium
- 22:20 Ben Hur