Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Dcery duchem (14)
- 01:50 Brousko III (75)
- 02:40 Brousko III (76)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (14)
- 12:30 Teleshop (1)
- 12:50 Domek na prérii V (11)
- 13:50 Grand Hotel (11)
- 14:50 Grand Hotel (12)
- 15:50 Brousko III (77)
- 16:55 Dcery duchem (15)
- 18:15 Domek na prérii V (12)
- 19:15 Grand Hotel (13)
- 20:10 Grand Hotel (14)
- 21:20 Domek na prérii V (12)
- 22:20 Grand Hotel (13)
- 23:20 Grand Hotel (14)
- 01:50 Mia madre
- 03:40 Klidný chaos
- 10:15 Layla Fourie
- 12:10 Assassin
- 14:05 Pride
- 16:10 Turné
- 18:05 Střípky paměti
- 19:55 Případ SK1
- 22:00 Příslib úsvitu
- 08:45 Narušitel systému
- 10:55 Nitram
- 12:50 Zvuk hluku
- 14:40 Údolí
- 16:30 Ach, ty holky
- 17:55 Drazí soudruzi!
- 20:00 Milenka
- 22:00 Sparta
- 23:45 Dokonalý pacient
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (20)
- 06:55 Bílý tesák (Věrnost)
- 07:00 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:15 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 07:25 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 08:00 Brundibáři (Konzerva)
- 08:15 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Štěstí)
- 10:15 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 10:20 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 10:35 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 12:00 Sny na neděli
- 13:25 Až opadá listí z dubu
- 14:00 Pověste ji vejš!
- 18:00 Rána jistoty
- 19:15 Filmové minuty
- 19:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu, Pohádka o Klikotoči)
- 20:00 Jak napálit advokáta
- 21:20 Poklad pana Arna
- 21:40 Kinosál
- 22:00 … a pozdravuji vlaštovky
- 23:35 Teleshopping
- 04:30 Paranormální kriminalisté III (Osudová extrakce)
- 04:50 Alexandr Veliký
- 05:45 Paranormální kriminalisté III (Osudové ženy)
- 06:10 Lovci zázraků (2)
- 07:00 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí II (Chicago)
- 15:30 Otázky nad obřími blesky
- 22:00 Lovci zázraků (2)
- 23:20 Apollo: Nový Měsíc
- 00:00 Hrůzná minulost
- 01:25 Poslední minuty na Zemi
- 02:50 Měsíc v ohrožení
- 04:20 Návrat
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:50 Kissinger
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Záhada ztracené lodi
- 16:30 Poklad na jezeře
- 17:45 Bombardování Drážďan
- 01:10 Kazatel Kalašnikov
- 03:10 Un crimen argentino
- 05:00 Close Up III (9)
- 05:30 Close Up III (6)
- 06:00 Zoom In - Sing 2
- 06:05 Zálesák
- 08:00 Doktorka k nakousnutí
- 09:40 Zkrocení zlé ženy
- 11:40 Dva světy
- 13:20 Police Story 2
- 14:55 Ip Man 2
- 16:45 Mistrův syn
- 18:35 Policajtka
- 20:20 Sexbomba od vedle
- 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 23:25 Zákon ulice
- 00:00 Vnitřní nepřítel
- 01:30 Šibenice
- 03:00 Lovci stínů
- 04:35 Jako jed
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (1)
- 06:30 Close Up III (17)
- 07:05 D’Artagnanova dcera (1)
- 08:45 D’Artagnanova dcera (2)
- 10:10 Nenapravitelní
- 11:45 Záměna
- 13:25 Opičí úder
- 15:20 Království prstenu (1)
- 16:50 Království prstenu (2)
- 18:20 Dvojníci
- 20:10 Ad Astra: Osudová mise
- 22:00 Žoldáci spravedlnosti
- 23:35 Wrong Turn
- 00:20 Červený trpaslík IV (4)
- 00:55 Starsky & Hutch
- 02:55 Comedy Club V (10)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (15)
- 12:00 Vánoční večírek
- 20:00 Překladatelé
- 22:25 Comedy Club V (11)
- 23:00 Comedy Club V (12)
- 23:30 Červený trpaslík IV (4)
- 08:00 Quest (Lucknow 1, India)
- 08:30 Food Stories (Malay)
- 09:00 XP Guide (Copenhagen)
- 09:30 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 04:31 Království vlka arktického (Poslední hon)
- 05:15 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 06:00 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 06:21 Americká divočina II (Záhady Údolí smrti)
- 06:44 Život psounů (Záplava starostí)
- 07:06 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 07:28 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Severní moře)
- 00:45 Apokalypsa: 2. světová válka (Konec noční můry)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Ropa pro terorismus)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VI (Ukryto v kufru)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Audi R8 Drifter)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Vzácný náklad)
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Terriin zázračný klokan)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Hluboká zima)
- 01:30 Amanda zachraňuje II (Jednooký rotvajler)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (3)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Terriin zázračný klokan)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Jeff a jaguár)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (9)
- 13:05 Jak to zvířata dokážou (21)
- 13:33 Jak to zvířata dokážou (22)
- 04:15 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 05:05 Historie KGB (3)
- 06:00 Drama v oblacích (1)
- 07:00 Technické katastrofy II (5)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (4)
- 12:30 Technické katastrofy II (5)
- 13:25 Život na válečné lodi (4)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (5)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (5)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (16)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (5)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (6)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (12)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (7)
- 21:25 Diktátoři (1)
- 10:10 Dynastie II (5)
- 11:25 V továrně VI (5)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (2)
- 15:30 Dynastie II (6)
- 16:45 V továrně VI (6)
- 17:55 V továrně VIII (9)