Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 10:00 Americké monstrum VII (5)
- 11:00 Americké monstrum VII (7)
- 12:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Osudová rodina a jižanský stalker)
- 12:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Zachyceno kamerou a šílený řidič)
- 13:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Uhořela zaživa a pohřešovaná matka)
- 13:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Večerka a vraždy pozdních zpráv)
- 00:15 Americká spravedlnost (Tragická noc v Dallasu)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Rychlé občerstvení studené spravedlnosti)
- 01:45 Motiv k vraždě (Ďábelský cizinec)
- 02:05 Motiv k vraždě (Cizinec na stanici)
- 02:30 Soudní kamera V (133. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (134. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Pohřbená tajemství)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Cornwallu)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Návrat na Kauai)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Tání na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům u jezera, nebo u moře?)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vlastní dům v Kalifornii)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Od nájemců k majitelům)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Něco s charakterem, nebo nic v Atlantě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Situace ve Scituate)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Jedinečný potenciál)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Malý, ale výhodný)
- 05:30 Mistři bazénů III (Living La Vida u jezera)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Zlatá dáma z jezera Mendota)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Tappahannock, město lásky)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Plav, nebo se utopíš)
- 00:40 Kuchyně 14: Parádní letní jídla (4)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Narozeniny jsou důležité (10)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Něco z Řecka (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: S příchutí Latinské Ameriky (7)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Pizza, vepřové a Peru (8)
- 03:40 Výcvikový tábor kuchařů 2 (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Velká potopa)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí III (Allen má koule)
- 03:00 Mistři aukcí III (Mrtvý cíl)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Jeho krámy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Corey do akce!)
- 04:30 Největší záhady historie V (Poklad kapitána Kidda)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 06:00 Mistři aukcí III (Led, led, baby)
- 06:20 Mistři aukcí III (Fanda raket)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři kovárny: Bitvy pokračují)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 00:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 00:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 00:38 Planet Terra (Miami)
- 00:43 Global Treasures (Buxoro)
- 00:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 01:00 Vista Point (Valletta)
- 01:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 01:54 Planet Terra (Vratislav)
- 02:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 02:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 02:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 02:50 Global Treasures (Louvre)
- 03:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 03:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 03:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 04:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 04:53 Planet Terra (Hakone)
- 05:00 Vista Point (Záhreb)
- 05:27 Global Treasures (Dambulla)
- 05:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 05:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 05:54 Planet Terra (Persepolis)
- 06:00 7 Days (Kampánie)
- 06:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 07:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 07:29 Vista Point (Sevilla)
- 07:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 08:00 Vista Point (San José)
- 08:27 Global Treasures (Toruň)
- 08:38 Planet Terra (St. Ives)
- 08:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 08:54 Planet Terra (Meissen)
- 09:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 09:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 09:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 09:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 09:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 10:27 Vista Point (Mexico City)
- 10:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 11:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 11:11 Global Treasures (Firenze)
- 11:22 Esovision (Afrika)
- 11:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (Taipei)
- 16:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 16:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 16:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 16:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 17:00 On Tour (Kanál Göta)
- 17:29 Doc Time (Sumatra)
- 17:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Vytrvalostní závody
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Formule
- 09:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Esports
- 11:30 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Cyklistika
- 23:30 Vytrvalostní závody
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Lezení
- 17:00 Esports
- 17:30 Vytrvalostní závody
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Atletika
- 22:00 Snooker
- 00:15 Házená
- 02:00 Házená
- 03:45 Házená: Kielce - Aalborg
- 05:30 Superenduro, sestřih, Polsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Växjö - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Slovinsko - Arménie
- 15:30 SuperEnduro
- 22:00 Box: Tysonovy největší údery
- 22:30 Házená
- 05:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 06:00 Fotbal: Al Hilal - Al Shabab
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Okhdoud - Al Hilal
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:00 Házená
- 13:45 Televizní nákupy
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 18:15 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 19:00 Házená
- 20:45 Poker
- 21:45 Box: Tysonovy největší údery
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 CH EBU - El Hadri Vs Gomez
- 00:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (43)
- 00:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (44)
- 01:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (45)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (46)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 01:45 Garáž 21 (48)
- 02:10 Zprávy (49)
- 02:15 Poklady v garáži (50)
- 02:45 Poklady v garáži (51)
- 03:15 Zpětný chod: Ford Granada (52)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (53)
- 03:45 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (54)
- 04:15 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (55)
- 04:45 Racing Files: Historie okruhu v Monze (56)
- 05:15 Eastside Motors: Výtlaková monstra (1)
- 06:05 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (2)
- 06:30 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (3)
- 06:45 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (4)
- 07:40 Rychlé kolo: BMW M5 (5)
- 10:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (10)
- 10:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (11)
- 10:30 Zprávy (12)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (13)
- 10:50 Garáž 21 (14)
- 11:15 Poklady v garáži (15)
- 11:45 Poklady v garáži (16)
- 20:10 Zprávy (32)
- 20:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (33)
- 20:40 Test automobilu: Kia XCeed (34)
- 20:45 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (35)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (36)
- 21:10 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (37)
- 21:15 Garáž 21 (38)
- 21:45 Poklady v garáži (39)