Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Tajemství výslechů soudce Rindera (Staudteovi)
- 01:00 Vyšetřovatel vražd s Grahamem Hillem (Jody Dobrowski)
- 01:45 Po prvních 48 hodinách XIV (Proklatá zbraň)
- 02:30 Motiv k vraždě (Vražedný ošetřovatel)
- 02:50 Motiv k vraždě (Filmy s vraždou)
- 03:15 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 03:35 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 04:00 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 04:20 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 04:45 Motiv k vraždě (Čekání v ústraní)
- 05:10 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 05:35 Motiv k vraždě (Mexický wrestler a maniak)
- 06:00 Prvních 48 hodin XIX (Vrtulník)
- 06:50 Vražda: Poslední hodiny IV (Před oponou)
- 07:40 Soudní kamera V (130. epizoda)
- 00:00 Vlastní říše na břehu jezera (Sexy letovisko)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Prodej všeho kvůli stěhování na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Nová změna životního rytmu na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný Long Island)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Deset milionů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Opětovné hledání dokonalého domova)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Hledání vysokých stropů v Ohiu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Forma, nebo funkce v Jacksonu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Chybějící inventář)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Nedokončená rekonstrukce)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skalnatá cesta ke skvělému zadnímu dvorku)
- 06:00 Hledáme domek na pláži VI (Hledání domu v Hamptonu ve Virginii)
- 06:30 Hledáme domek na pláži VI (Dům u vod Pugetova zálivu)
- 07:00 Je to Havaj IX (Velká zahrada na Velkém ostrově)
- 07:30 Je to Havaj IX (Z Washingtonu na Kauai)
- 08:00 Domy s historií II (7)
- 09:00 Domy s historií II (8)
- 16:00 Christina na pobřeží III (6)
- 17:00 Renovační pohotovost (4)
- 00:17 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 00:40 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 10: Díky, ale Díkůvzdání ne (9)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye : Iron Chef 12: Druhá šance (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 12: Kdo s koho (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zkrotit oheň (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 12: Zmrzliny (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 12: Sezóna venkovního grilování (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 12: Přátelé na všech místech (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 12: Příští hvězda kanálu Food Network (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 12: Opakované měření sil (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 12: Soutěž gigantů (10)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Farmářská hostina (12)
- 05:35 Pravidla farmy 6: Jarní nakopnutí (1)
- 06:00 Kuchyně 14: Parádní letní jídla (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Slavnostní recepty (4)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Narozeniny jsou důležité (10)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 00:40 Vetřelci dávnověku XV (Blízká setkání pátého druhu)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Drahocenná dobrodružství)
- 02:10 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:35 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 03:00 Z ohnivé výhně IX (Čepele Double Trouble)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Svět ve střehu)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Snooker
- 06:30 Vytrvalostní závody
- 08:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Lezení
- 12:00 Lezení
- 13:00 Cyklistika
- 14:00 Cyklistika
- 15:45 Cyklistika
- 17:30 Vytrvalostní závody
- 18:30 Esports
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Snooker
- 23:00 Cyklistika
- 01:00 Cyklistika
- 03:30 Snooker
- 05:00 Vytrvalostní závody
- 06:00 Tenis
- 08:00 Snooker
- 11:30 Vytrvalostní závody
- 13:30 Snooker
- 19:00 Snooker
- 20:30 Esports
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Snooker
- 00:30 SuperEnduro
- 03:00 Tenis
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Frölunda - Leksand
- 22:30 Házená
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: LASK - Liverpool
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:00 Házená
- 13:45 Televizní nákupy
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Drahomír Piok
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Stokholm Marathon
- 00:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (43)
- 00:15 Milujeme auta (44)
- 00:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (45)
- 01:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (46)
- 02:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (47)
- 02:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (48)
- 03:10 Zprávy (49)
- 03:15 Rychlé kolo: BMW M5 (50)
- 03:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (51)
- 04:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (52)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:45 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: Ford Granada (3)
- 06:25 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (4)
- 06:40 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (5)
- 07:10 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (6)
- 07:40 Racing Files: Historie okruhu v Monze (7)
- 22:40 Rychlé kolo: BMW M5 (40)
- 23:10 Zprávy (41)
- 23:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (42)