Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:15 Brousko III (73)
- 01:25 Brousko III (74)
- 02:25 Brousko III (75)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (13)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (10)
- 13:35 Grand Hotel (9)
- 14:35 Grand Hotel (10)
- 15:35 Brousko III (76)
- 16:40 Dcery duchem (14)
- 18:15 Domek na prérii V (11)
- 19:15 Grand Hotel (11)
- 20:10 Grand Hotel (12)
- 21:10 Domek na prérii V (11)
- 22:15 Grand Hotel (11)
- 23:15 Grand Hotel (12)
- 02:00 V moci davu
- 03:50 Příslib úsvitu
- 09:40 Za štěstím
- 11:25 Odysea
- 13:35 Soumrak
- 16:00 Dcera čarodějky
- 17:40 Naše malá sestra
- 19:55 Úžasný Boccaccio
- 22:00 Mia madre
- 23:50 Klidný chaos
- 00:10 Sparta
- 01:55 Narušitel systému
- 04:05 Sparta
- 09:55 Více
- 12:00 Nejkrásnější chlapec na světě
- 13:45 Taxi Teherán
- 15:10 Ach, ty holky
- 16:40 Utéct
- 18:15 Seveřané
- 20:10 Údolí
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Liška)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:55 Staré pověsti české (19)
- 07:00 Bílý tesák (Nový bůh)
- 07:10 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 07:30 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:45 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 08:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 08:25 Žofka a její dobrodružství
- 08:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Věrnost)
- 10:15 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 10:20 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 10:25 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 11:05 Brundibáři (Konzerva)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 12:00 Cirkus bude
- 13:35 Splašené čepice
- 14:00 Muž v pralese
- 15:15 Kinosál
- 15:25 Hranice (9)
- 16:00 V proudech
- 17:35 Voda čerstvosti
- 18:00 Hra o jablko
- 19:35 Bílý tesák (Štěstí)
- 20:00 Pátek není svátek
- 21:25 Sochařka z Poličky
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pomocník
- 23:35 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí II (Los Angeles)
- 15:30 UFO nad Británií
- 22:05 Lovci zázraků (1)
- 23:25 Pleseck - Kosmodrom na severu
- 01:25 Zákon ulice
- 02:55 3:10 Vlak do Yumy
- 04:50 Close Up III (7)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:05 Zoom In - Cruella
- 06:15 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 06:25 Close Up III (17)
- 06:50 Newyorská romance
- 12:10 Dobrodruh
- 13:45 Doly krále Šalamouna (1)
- 15:15 Doly krále Šalamouna (2)
- 16:40 Bezpečný přístav
- 18:35 Malý unavený Joe
- 20:30 Souboj cti
- 01:05 Zelené peklo
- 02:35 Wrong Turn
- 09:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 11:30 Trosečníci
- 13:10 Trosečníci
- 14:45 Snídaně u Tiffanyho
- 16:50 Super 8
- 18:45 Grinch
- 22:00 Umučení Krista
- 00:20 Comedy Club V (4)
- 00:55 Comedy Club V (5)
- 01:25 Váhavý fundamentalista
- 04:15 Comedy Club V (6)
- 04:50 Comedy Club V (7)
- 05:25 Comedy Club V (8)
- 06:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (1)
- 06:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví (2)
- 07:00 Tučňáci z Madagaskaru III (10)
- 07:30 Tučňáci z Madagaskaru III (11)
- 12:00 Zasněžené Vánoce
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (2)
- 22:30 Comedy Club VIII (3)
- 23:00 Comedy Club V (9)
- 23:30 Červený trpaslík IV (3)
- 00:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 00:30 Quest (Kolkata 1, India)
- 01:00 Costa Rica Calling (Heredia)
- 01:30 Xplore Austria (Vienna)
- 02:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 02:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 03:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 03:30 Quest (Kolkata 3, India)
- 08:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 08:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 09:00 Food Stories (Indian)
- 09:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 14:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 14:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 15:00 Bliss (Agra, India)
- 15:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:31 Největší zabijáci Afriky II (Útok kočky)
- 05:16 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 05:38 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 06:00 Život psounů (Malý rošťák)
- 06:21 Život psounů (Kde domov můj)
- 06:46 Skvělá farma doktora Pola (Kdo je březí?)
- 07:08 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 07:29 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 00:00 Uvnitř kokainových válek: Kokainový zátah II (1)
- 00:45 Stavební selhání (3)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Smrtící odlet)
- 02:15 Pohled zevnitř: Americká mafie - výběr (V utajení)
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Pár z Weerdinge: Záhadná dvojnásobná vražda)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Přípravy na medvěda)
- 00:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Na tenkém ledu)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Výprava do Portorika)
- 02:15 Plavání s monstry: Steve Backshall (Žralok)
- 03:00 Drsná spravedlnost II (Uprchlík na útěku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Poslání v Jižní Dakotě)
- 14:00 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 15:00 Legendy divočiny (3)
- 12:30 Technické katastrofy II (4)
- 13:25 Život na válečné lodi (3)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (4)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (4)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (15)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (4)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (5)
- 00:35 Primáti (2)
- 01:45 Příběh života (5)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem IX (2)
- 03:30 Život pod bodem mrazu X (12)
- 10:10 Dynastie II (4)
- 11:30 V továrně VI (4)
- 14:35 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (1)
- 15:35 Dynastie II (5)
- 16:55 V továrně VI (5)
- 00:20 Hitlerova moc (Vzestup k moci)
- 01:25 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 02:25 Hitlerova moc (Ruiny)
- 03:15 Prokleté poklady (1)
- 18:55 Přední linie (Bastogne)