Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 08:30 Katastrofa letu č. 19
- 10:10 Kobra 11 XXV (13)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 13:15 Válka skladů X (21)
- 16:45 Kobra 11 XXV (15)
- 18:40 Válka skladů X (23)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (6)
- 20:30 Mistři renovací (3)
- 21:20 Kachní dynastie III (4)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 23:10 Kobra 11 XXV (15)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (23)
- 01:50 Malý Sheldon (22)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (15)
- 03:10 Americký táta III (19)
- 03:30 Americký táta IV (1)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 2 $ocky III (17)
- 05:35 Ženatý se závazky (53)
- 06:25 Zig a Sharko IV (55)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (48)
- 07:15 Přátelé VII (20)
- 08:10 2 $ocky III (23)
- 09:50 Malý Sheldon II (4)
- 11:25 Ženatý se závazky (55)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 13:15 Přátelé VII (20)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (23)
- 15:45 2 $ocky III (24)
- 16:10 2 $ocky IV (3)
- 17:30 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 19:10 Malý Sheldon II (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku XII (3)
- 21:40 Přátelé VII (22)
- 22:35 Americký táta IV (3)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (2)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (15)
- 01:05 Myšlenky zločince VII (16)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (17)
- 02:25 Médium III (Chlapec odvedle)
- 03:05 Z pamětí Sherlocka Holmese (Dům U tří štítů)
- 03:55 Víkend
- 04:25 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Ztracená)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko VII (15)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 01:00 Vyměněné osudy II (27)
- 02:30 Čarodějky III (20)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VII (19)
- 05:00 Ulice (4323)
- 06:35 Život na jachtě: Středomoří VI (15)
- 08:15 Poldark II (1)
- 09:20 Poldark II (2)
- 10:25 Oteckovia II (53)
- 12:15 Doktorka Quinnová II (6)
- 16:30 Vyměněné osudy II (29)
- 20:15 Nekonečná láska II (95)
- 21:05 Nekonečná láska II (96)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (10)
- 11:30 1:1 Sport Show (62)
- 15:00 PFL Mena 2
- 18:30 Magazín Muaythai (4)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 WES E - Bike World Series #1
- 20:00 Spade poker show 2024 (11)
- 20:30 1:1 Sport Show (63)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - Tofas Bursa
- 00:20 Oscar
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 03:00 Hotel Portofino II (2)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (9)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Zdanie klame)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (10)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Diva)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - opevnené mestá)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Len taká hlúposť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta domů
- 00:15 Lýra 50
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Poľský magazín
- 08:30 Bulharský magazín
- 08:55 Od prameňa - Český
- 09:25 Spomíname na Evu Krížikovú (Mastný hrniec)
- 11:00 Spadla z oblakov (Výlet raketou)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Lopúch)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Sklenené steny)
- 14:20 Návraty k hereckým legendám (Eva Krížiková)
- 14:50 Le Monde
- 15:20 GEN.Sk (Agneša Kalinová)
- 15:35 Ivan Kadlečík
- 18:05 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:40 Manéž Bolka Polívky
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:20 Tatíček profesor
- 03:10 Chalupa je hra
- 03:35 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:20 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice bez hranic (Jizerské hory)
- 05:15 Etiketa (Zasedací pořádek)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (6)
- 09:40 Lavice, moje žena a já
- 14:15 Dražba
- 15:15 Nemocnice na kraji města (8)
- 16:10 Magnum (Motyčka Doyleová)
- 17:00 Na cestě po ostrově Madeira
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (3)
- 21:10 Neviditelní (4)
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:10 Trpaslík (4)
- 22:50 Sisi II (1)
- 23:45 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Počasie
- 03:45 Cez lupu
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:35 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je hranie videohier naozaj škodlivé?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 02:00 Pomsta
- 03:45 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 05:20 Jako delfín
- 07:05 Dej si pohov, mladej!
- 08:55 Paddington
- 10:40 Nouzový let
- 12:50 Saljut-7
- 15:05 Náhodná láska
- 16:40 Božská Florence
- 20:15 Na doraz
- 22:00 Už teď mi chybíš
- 23:55 Sestřina posedlost
- 00:10 Uhorčík
- 00:50 Profesionálové II (Biančin asistent)
- 01:30 Profesionálové II (Detektivka)
- 02:10 Nová zahrada
- 02:55 Na chalupě
- 03:40 Nové bydlení
- 04:30 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Dělá ze mě blázna)
- 10:05 Soudní síň (Gigolo)
- 11:05 Pod povrchem (11)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 17:55 Soudní síň (Sestry)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 21:35 Přijď a nechoď sám
- 22:50 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 02:45 Horná Dolná (Voľby)
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (54)
- 13:00 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (55)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Slimáky)
- 21:40 Horná Dolná XII (Bohéma)
- 22:45 Horná Dolná XII (Dedičstvo)
- 23:50 Farma
- 10:45 Lovci plážových domů (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (2)
- 14:20 Dům snů II (10)
- 15:10 Mistři dřeva (5)
- 16:05 Lovci plážových domů (9)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 17:30 Grandiózní domovy (1)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (13)
- 21:15 Dům snů (1)
- 00:45 Zillion
- 03:00 Rod Draka II (5)
- 04:00 Bláznivá, zatracená láska
- 06:00 Král Charles III.
- 07:30 House party
- 10:40 Papírové panenky
- 12:20 Za všechno může kocour
- 14:00 Vzmužme se
- 15:30 Julia II (Canard á la presse)
- 16:20 Zóna zájmu
- 20:00 Rod Draka II (5)
- 21:00 Sektor II (5)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Víly z Inisherinu
- 00:10 Veliká II (10)
- 01:10 Ovce mezi vlky
- 02:50 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 03:40 Jerry Maguire
- 06:00 Syn
- 08:00 Flash
- 10:20 Od písně k písni
- 12:25 Přátelé (11)
- 12:45 Přátelé (12)
- 13:10 Velký útěkář
- 14:45 Jerrod Carmichael Reality Show (7)
- 15:10 Malý Sheldon VII (7)
- 15:30 Září
- 17:15 Maškaráda
- 19:30 Anatomie pádu
- 22:00 Nespoutaný Django
- 00:15 Počátek
- 02:40 Julia II (Canard á la presse)
- 03:25 Bojovník III (9)
- 04:10 Láska podle plánu
- 06:00 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 07:45 Před kamerou XXI (24)
- 14:15 Batman: Zkáza Gothamu
- 15:50 Ex Machina
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Girls III (1)
- 20:30 Girls III (2)
- 21:00 Rod Draka II (5)
- 22:00 Sektor II (5)
- 23:00 Máma k nakousnutí (5)
- 23:35 Válka zítřka
- 04:20 Příběh z Šemrúnu
- 06:00 Červená pustina
- 08:00 Pod fíkovníky
- 09:35 Soused
- 11:15 Leonor nikdy nezemře
- 12:55 Velký George Foreman
- 15:05 Když Harry potkal Sally
- 16:40 Pod fíkovníky
- 18:15 V deltě
- 20:00 Přišel čas na lásku
- 22:05 Ráj: Naděje
- 23:35 Harka
- 01:30 Dalva
- 03:00 Poslední paprsek
- 04:15 První žena
- 06:00 Napola: Hitlerova elita
- 07:55 De Palma
- 09:50 Déšť v domě
- 11:15 První žena
- 13:00 Nikde v Africe
- 15:20 Vrch řvoucích lvic
- 16:50 De Palma
- 18:40 Mamma Roma
- 20:30 Příběh Služebnice
- 22:20 Funny Games